Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 06/01/2010 18:50
Dzisiaj na treningu w juiorach starszych był jakiś czarnoskóry zawodnik ale nie wiem czy to był nasz zawodnik z USA:)


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 06/01/2010 20:42

  Matek. napisał:  

  mario741019 napisał:  
Zaheer Bell. A co z tym zawodnikiem? Miał przyjechać po Nowym Roku. A tu narazie cisza.



Miejmy nadzieje, że jednak się nie pojawi gość nie wiadomo skąd nie jest nam zbytnio potrzebny.. papa tam gdzie powinieneś być ;d



a ja sie czasem zastanawiam za co nobilituje sie dając gwiazdki. chyba nie za takie twórcze opinie...
im wiecej świeżej krwi w tej naszej spartaczałej lidze tym lepiej. goście "z nazwiskami"" nie raz pokazali na co ich stać. niektórzy aż spazm dostają pisząc nazwiska skonczonych grajków jak magdoń , Bojarski czy Grzelak.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 06/01/2010 21:25
Testowanie Zahera nic nas nie bedzie kosztować, a kto wie czy nie zostanie on takim naszym szczecińskim Chinyamą ;) W każdym razie Mandrysz nie sciągałby chłopaka zza oceanu gdyby czegoś w nim nie zobaczył ...


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 06/01/2010 22:32

  Cytat:  
a kto wie czy nie zostanie on takim naszym szczecińskim Chinyamą



Oby nie. Chinyama to wybitnie nieskuteczny napastnik :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
bathuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5538 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 06/01/2010 23:07

  eJay napisał:  

  Cytat:  
a kto wie czy nie zostanie on takim naszym szczecińskim Chinyamą



Oby nie. Chinyama to wybitnie nieskuteczny napastnik :)



skuteczny czy nieskuteczny krola strzelcow mial:P

Ostatnio edytowany przez: bathuk, 6 stycznia 2010, 23:24 [1 raz(y)]


PS!!!
mario741019
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5439 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 07/01/2010 00:28
Ekskluziv wywiad z Bojarskim:

Kiedy Marcin Bojarski zdecydował się rozwiązać umowę z Piastem Gliwice, wielu było pod wrażeniem jego zachowania. Kibice zrobili z niego bohatera. Wszyscy byli bowiem przekonani, że "Bojar" odchodzi z klubu, bo jako kontuzjowany zawodnik nie chce go narażać na ogromne koszty, wynikające z jego wysokiego kontraktu. W rozmowie z portalem SportoweFakty.pl pomocnik ujawnił prawdziwe powody rozstania z niebiesko-czerwonymi.
Agnieszka Kiołbasa: Zdecydowałeś się rozwiązać umowę z Piastem Gliwice. Skąd taka decyzja, skoro twój kontrakt w czerwcu i tak przestałby obowiązywać?

Marcin Bojarski: Wszystko dobrze przemyślałem. Na moją decyzję miało wpływ kilka czynników. Cała ta sytuacja związana z zakończeniem współpracy z Piastem nie wygląda jednak tak, jak została przedstawiona. To wszystko zostało źle odebrane. Wyszedłem na bohatera, człowieka uczciwego, ale sprawa jest nieco inna. Gdybym miał z Piastem ważny kontrakt jeszcze co najmniej przez rok, to na pewno dalej bym był w tym zespole. Jestem trochę zniesmaczony całym tym zamieszaniem, bo fora internetowe huczą. Ludzie robią ze mnie najuczciwszego piłkarza. To za daleko zaszło. Z mojej strony po prostu wyszła propozycja, to nie był żaden wielki gest.

W takim razie czym się kierowałeś?

- Do wygaśnięcia mojej umowy pozostało pół roku i jak wszyscy dobrze wiemy z dniem 1 stycznia miałbym prawo podjąć rozmowy z innym klubem. Chodzi o to, że Piast nie złożył mi żadnej propozycji przedłużenia kontraktu. Wszyscy widzą, jaka jest sytuacja w tabeli. Nie jest dobrze. Mamy szesnaście punktów, walczymy o utrzymanie, a ja nie mogę zagwarantować takiego poziomu sportowego, który by zadowalał i klub i mnie. Jestem po poważnej kontuzji. Noga nie jest jeszcze w pełni sprawna, zresztą z psychiką jest podobnie. Mam taką blokadę w głowie. Boję się zrobić wślizg, oddać bardzo mocny strzał na bramkę. Dlatego postanowiłem, że pójdę do trenera i mu przedstawię sprawę. Uważam bowiem, że Piast Gliwice nie może trzymać takiego zawodnika jak ja, który dodatkowo ma najwyższy kontrakt w zespole. Nikt tu nie ma czasu na mnie czekać, bo druga runda rusza 28 lutego, a kończy się już 15 maja z uwagi na Mistrzostwa Świata. Piast potrzebuje piłkarzy na już gotowych do gry.

Było coś jeszcze?

- Tak, nie ukrywam, że chodzi też o kwestie prywatne. Moja rodzina jest w Krakowie, a ja większość czasu spędzałem w Gliwicach i to też nie było mi na rękę. Pierwszy raz nam się zdarzyła taka sytuacja. Do tej pory rodzina zawsze była blisko mnie.

Długo zastanawiałeś się nad podjęciem tej decyzji?

- Ta myśl dojrzewała we mnie od jakiegoś czasu. Przemyślałem to bardzo dobrze. Postanowiłem, że wyjdę z propozycją rozwiązania kontraktu i zobaczę, jaka będzie reakcja klubu. Najpierw porozmawiałem ze szkoleniowcem. Trener Fornalak mówił mi, że ma do mnie pełne zaufanie i jeżeli moja decyzja będzie taka, że zostaję, to on będzie na mnie liczył. Poszedłem później do włodarzy klubu, usiedliśmy, powiedziałem co miałem do powiedzenia i nie było reakcji: "Marcin chcemy, żebyś został, przedłużymy z tobą umowę". Nic z tych rzeczy. Nikt z działaczy nie próbował mnie przekonać do zmiany decyzji. Żeby było jasne, ja absolutnie nie mam do nikogo żadnych pretensji. Ich zachowanie utwierdziło mnie jednak w przekonaniu, że dobrze robię, że wszyscy są z tego zadowoleni. Jedynie trener Fornalak powiedział mi, że bardzo na mnie liczy. W tym wszystkim nie ma żadnego bohaterstwa, że ja zrezygnowałem z dużych pieniędzy. Kierowałem się zdrowym rozsądkiem. W tej sprawie nie ma też drugiego dna. Nie mam żadnej super oferty z innego klubu. Żadnej propozycji nie otrzymałem.

Czyli gdyby klub złożył Ci propozycję nowej umowy, zostałbyś w Gliwicach?

- Na pewno bym tutaj został. Gdybym miał ważną umowę przez rok, dwa to wszystko byłoby w porządku. Zostałbym w Gliwicach, bo miałbym czas. Było jednak inaczej, za pół roku kontrakt wygasał. Ja w ekstraklasie biegam od dłuższego czasu. To nie tak, że te sześć miesięcy kontraktu, z którego zrezygnowałem, to dla mnie ogromna strata. To są duże pieniądze, ale ja sobie dam radę. Nie zostaję na lodzie, bez środków do życia. Miałem czas, żeby poczynić pewne inwestycje, mam oszczędności.

Na ten kontrakt się jednak nie doczekałeś...

- No właśnie.... Ale nie ma co się im dziwić. W klubie nie wiedzieli, co prezentuję, a generalnie nie przedłuża się umów z zawodnikami, którzy są w takiej sytuacji, jak ja. Chociaż wyjątki się zdarzają. Działacze Piasta pewnie czekali na rozwój sytuacji. Chcieli wiedzieć, jak wypadnę na boisku. Nie mam do nich żadnych pretensji. W tej całej sytuacji są jednak dwie strony: Piast i Marcin Bojarski. Jeżeli klub mi nie składa propozycji nowej umowy, to daje mi do myślenia. Ja mam już 32 lata i muszę mieć na uwadze swoją przyszłość.

Zarabiałeś w Piaście duże pieniądze, przez kilka miesięcy nie grałeś. Uważasz, że twoje odejście w jakimś sensie wyjdzie drużynie na dobre?

- Nie ma ludzi niezastąpionych. Uważam, że z mojej pensji klub może utrzymać jednego bardzo dobrego zawodnika albo dwóch obiecujących piłkarzy, o mniejszych wymaganiach. Wszystko zależy od działaczy.

Co teraz będzie z Marcinem Bojarskim?

- Na pewno nie kończę grać w piłkę. Gdybym chciał zakończyć karierę, pograłbym jeszcze przez pół roku w Piaście i powiedziałbym sobie dość, ale ja mam zamiar jeszcze trochę pokopać. Tu od czerwca takiej szansy mógłbym nie mieć. Nie zrobię jednak czegoś takiego, że teraz zwiążę się umową z klubem, który jest rywalem Piasta w walce o utrzymanie, a takich drużyn jest sześć.

Prezes Piasta w rozmowie ze mną powiedział, że chciałbyś odbudować się w klubie z niższej klasy rozgrywkowej. Czy to dla ciebie najlepsze rozwiązanie?

- Ciężko mi teraz powiedzieć. Na pewno potrzebuję zespołu, w którym nie będę musiał być gotowy do gry na już. Jeżeli jakiś klub zaproponuje mi 2-3 letnią umowę, to będę miał czas odbudować się fizycznie i psychicznie. Ja jestem po ciężkiej kontuzji. Mogę odzyskać sprawność za 2-3 tygodnie, ale to równie dobrze może być za 3 miesiące. W Piaście nie mogliby na mnie tyle czekać. Ja codziennie ciężko pracuję, trenuję, rehabilituję się, chodzę na basen i na siłownię. Nie wiem jednak, kiedy będę sprawny na 100 procent. Nie chciałbym, żeby ludzie zarzucali mi, że coś kombinowałem, że oszukałem Piasta, bo chciałem się spokojnie związać się z innym zespołem. Ja dopiero czekam na oferty z innych klubów. Pierwsze zapytania zaczęły się pojawiać, ale to nic oficjalnego. Ja nie podpiszę umowy z kontuzją.

Powiedziałeś, że nie trafisz do klubu, który walczy o utrzymanie. Cracovia w tym momencie nie jest zagrożona spadkiem, a wiadomo, że jesteś z nią związany emocjonalnie. Co byś zrobił, gdyby Pasy złożyły ci ofertę?

- W Cracovii spędziłem wspaniałe chwile, więc na pewno rozważyłbym jej propozycję, ale rozmawiałbym z nią tak samo jak z Piastem, czyli postawiłbym sprawę jasno: nie jestem jeszcze w pełni zdrowy, potrzebuję czasu. Zanim jednak podpiszę umowę z jakimś klubem, będę musiał zostać przebadany przez fachowców, przejść piłkarskie testy.

Twoja przygoda z Piastem oficjalnie się zakończyła. Jak wspominasz ten czas?

- Spędziłem tutaj wspaniałe chwile. Kiedy trener Mandrysz ściągał mnie do Gliwic, to nie miałem obaw, chociaż jak wszyscy znałem historie beniaminków ekstraklasy, zwłaszcza takich, którzy wywalczyli historyczny awans. Pierwszy sezon zawsze jest bardzo ciężki. Ja jednak wiedziałem, że damy radę. Łatwo nie było. Gram w ekstraklasie już kilka lat i wiem, że nikt prócz samych Gliwic Piasta w tej lidze nie chciał. Dlaczego? Główna przyczyna to brak dobrego stadionu. Obiekt przy Okrzei prezentuje się tak, jak się prezentuje. Zespół musiał grać w Wodzisławiu, gdzie tych kibiców było jak na lekarstwo. W drużynie nie było też żadnych gwiazd. Wszyscy życzyli Piastowi źle: media, cała piłkarska Polska. Dlatego to utrzymanie uważam za swój ogromny sukces.

Mówisz tylko o miłych chwilach, a przecież doznałeś w Gliwicach dwóch poważnych kontuzji.

- Pomimo tych kontuzji pobyt w Gliwicach uważam za udany. Ja do życia staram się podchodzić optymistycznie. Spędziłem tutaj wspaniały czas. Nie wiem, jak w klubie mnie zapamiętają, jak mnie będą wspominać, ale ja będę ciepło myślał o Piaście.

To się ceni, ale po tej drugiej kontuzji do teraz wracasz do zdrowia. Uraz był bardzo poważny.

- Miałem złamaną kość strzałkową i zerwane więzadła w stawie skokowym. Zewsząd słyszałem opinie, że powinienem wystąpić o odszkodowanie do klubu, skierować sprawę na drogę sądową, bo doznałem tego poważnego urazu przez stadion. Potknąłem się na krawężniku, który otaczał murawę, a wylądowałem na gumolicie. Nie chciałem jednak podejmować takich kroków. Klub mi zapewnił pomoc w trakcie mojej rehabilitacji, pensję wypłacał mi w terminie. Dał mi nawet więcej. Nie należały mi się np. pieniądze za zwycięstwo nad Odrą Wodzisław, remis z Ruchem Chorzów i pokonanie ŁKS Łódź, a mimo to je dostałem. To był taki miły gest ze strony klubu. Jednak samą operację zrobiono z Narodowego Funduszu Zdrowia, tu Piast nie poniósł żadnych kosztów. Za rehabilitację płaciłem sobie sam. Wziąłem to na siebie.

Jaki był koszt twojego leczenia?

- Płaciłem 70 złotych za 1,5 godziny rehabilitacji, do tego wizyty u lekarzy, które też kosztują. Uznałem jednak, że mam jeden z najwyższych kontraktów w klubie, więc nie będę nikogo tym obciążał.

Teraz, kiedy jesteś już prawie zdrowy, zdecydowałeś się rozwiązać kontrakt.

- Powtórzę jeszcze raz. Nie chciałbym, aby to zostało odebrane tak, że ja coś kombinowałem, że mam jakąś ofertę i teraz uciekam z tonącego okrętu. To nie tak. W pewnym sensie przychodząc do Piasta wszedłem na taki tonący okręt. Gdy byłem zdrowy, dawałem z siebie wszystko. Nikt nie może mieć do mnie pretensji. Może nie grałem jakoś rewelacyjnie, ale nigdy nie odpuszczałem. Jak oglądam ten mecz z Lechem, tę sytuację, w której doznałem kontuzji, to widzę, że wcale za piłką biec nie musiałem, ale mówi się trudno. Czasu nie cofnę.

Piast wiosną już bez ciebie przystąpi do ciężkiej walki o utrzymanie. Wierzysz, że ten bój zakończy się dla niego sukcesem?

- Znam tę drużynę bardzo dobrze. Będzie bardzo ciężko, ale ja w nią wierzę. Wierzę w doświadczenie: Jarka Kaszowskiego, Pawła Gamli, Sebastiana Olszara i nieobliczalność młodzieży. Wiem, że dadzą radę. Jestem pewien, że Piast utrzyma się w ekstraklasie. Będę za nich ściskał kciuki.

Będzie ci brakowało ekipy z Gliwic?

- Oczywiście. Podczas pobytu w Piaście poznałem wspaniałych ludzi. Świetnych trenerów: Marka Wleciałowskiego, chociaż za niego nie graliśmy rewelacyjnie, Darka Fornalaka i Józefa Dankowskiego, bo z nim też miałem bardzo dobry kontakt. Nie zapomnę też prezesa Jacka Krzyżanowskiego. Człowieka oddanego temu klubowi, który robi wszystko, żeby w zespole było jak najlepiej. Z takimi ludźmi naprawdę wspaniale się pracowało. Chciałem podziękować też wszystkim kolegom z drużyny, bo z każdym z chłopaków miałem bardzo dobry kontakt. Dziękuję kibicom. Pamiętam to jak dziś. Byłem w szpitalu, oglądałem mecz z Legią Warszawa i słyszałem, jak fani wykrzykują moje nazwisko. Bardzo się wtedy wzruszyłem. Miałem tutaj wszystko, czego chciałem, było mi tutaj dobrze. Na Piasta złego słowa powiedzieć nie mogę.


" Choćby Was tu było, jak na drzewach liści, będziecie spierdalać idą POGONIŚCI"
Banan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5672 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 07/01/2010 00:28
Ja bym wolał aby był on szczecińskim Traore :) Jestem bardzo ciekaw co on sobą reprezentuje.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 07/01/2010 00:56

  mario741019 napisał:  
Ekskluziv wywiad z Bojarskim:



juz ladne pare dni temu byly tutaj linki do tego wywiadu ;) i juz sporo sie zmienilo, teraz juz ponoc sie nie leka grac itp itd, ale jego forme i stan zdrowia zbadaja w Szczecinie w krotce i sie okaze czy nam sie do czegokolwiek nada


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 11:08

  Cytat:  
Po niedawnym rozstaniu z Piastem Gliwice Marcin Bojarski jest blisko podpisania kontraktu z pierwszoligową Pogonią Szczecin.

- Jeśli Marcin pomyślnie przejdzie testy medyczne, to zostanie zawodnikiem Pogoni. Wierzę, że jego noga będzie w porządku i pozyskamy kolejnego wartościowego gracza - mówi szkoleniowiec szczecinian Piotr Mandrysz.


Kto wie czy Mandrysz nie przeprowadza tego transferu juz z mysla o Ekstraklasie, to bylaby kosekwencja poprzednich transferow. W II lidze przychodzili zawodnicy, ktorzy z powodzeniem mieli grac w I lidze i to sie sprawdzilo. Czy Klatt i Bojarski poradza sobie w Ekstraklasie? Na pewno sa ku temu wieksze przeslanki niz w przypadku Dziuby czy Predoty. Bojarski o ile wroci do optymalnej formy to naprawde solidny zawodnik, ale jest to ryzyko, zobaczymy co pokaza badania lekarskie. Ciekawe co z tym srodkowym obronca, mam nadzieje, ze plotki o sprowadzeniu Jaruna sie nie potwierdza. Raz, ze jest za slaby na Pogon, a dwa, ze nie ma sensu oslabiac drugiego klubu w regionie, latem Pogon sprzatnela 3 zawodnikow i to w zupelnosci juz wystarczy.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7172 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 11:46
Przema niby masz racje, ale lepiej żeby grał u nas niż żeby go "sprzątnął" ktoś inny..Skoro Mandrysz się nim interesuje tzn że jest czegoś wart..Zaufajmy mu bo przecież na koniec to my go rozliczymy..na szczęście jak na razie końca nie widać :P


No One Like Us....We don't Care...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 11:47

  badboy napisał:  
Przema niby masz racje, ale lepiej żeby grał u nas niż żeby go "sprzątnął" ktoś inny..Skoro Mandrysz się nim interesuje tzn że jest czegoś wart..Zaufajmy mu bo przecież na koniec to my go rozliczymy..na szczęście jak na razie końca nie widać :P



Widzialem sporo spotkan z jego udzialem i gdyby byla pewnosc, ze bedzie zdrowy to w ciemno mozna kontraktowac takiego zawodnika, a tak na minus dziala ta niepewnosc. Z drugiej strony w Pogoni ostatnio kilku pilkrazy sie odbudowalo wiec czemu i jemu mialoby sie nie udac? Nudne to sie robi, ale Mandrysz wykorzystal nasz kredyt zaufania i dalej trzeba w niego wierzyc.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 13:04

  Przema napisał:  

  Cytat:  
Po niedawnym rozstaniu z Piastem Gliwice Marcin Bojarski jest blisko podpisania kontraktu z pierwszoligową Pogonią Szczecin.

- Jeśli Marcin pomyślnie przejdzie testy medyczne, to zostanie zawodnikiem Pogoni. Wierzę, że jego noga będzie w porządku i pozyskamy kolejnego wartościowego gracza - mówi szkoleniowiec szczecinian Piotr Mandrysz.


Kto wie czy Mandrysz nie przeprowadza tego transferu juz z mysla o Ekstraklasie, to bylaby kosekwencja poprzednich transferow. W II lidze przychodzili zawodnicy, ktorzy z powodzeniem mieli grac w I lidze i to sie sprawdzilo. Czy Klatt i Bojarski poradza sobie w Ekstraklasie? Na pewno sa ku temu wieksze przeslanki niz w przypadku Dziuby czy Predoty. Bojarski o ile wroci do optymalnej formy to naprawde solidny zawodnik, ale jest to ryzyko, zobaczymy co pokaza badania lekarskie. Ciekawe co z tym srodkowym obronca, mam nadzieje, ze plotki o sprowadzeniu Jaruna sie nie potwierdza. Raz, ze jest za slaby na Pogon, a dwa, ze nie ma sensu oslabiac drugiego klubu w regionie, latem Pogon sprzatnela 3 zawodnikow i to w zupelnosci juz wystarczy.



Już nie przesadzaj z tym Jarunem,ciekawe w ilu meczach go widziałeś?Poza tym przed sezonem też wszyscy mówili,że połowa jest za słaba by pociągnąć zespół a jak wyszło wszyscy wiemy.Tysiąc razy wole Jaruna niż np. Magdonia.W Twoich wypowiedziach wieje niekonsekwencją,raz mówisz,że trzeba zaufać Mandryszowi np.z Bojarskim a raz ,że ściąganie Jaruna to przesada.Ja ufam trenerowi w 100%,wyciągnął zespół z prawie samego dna a teraz zajmujemy niesamowitą 2 pozycję,ja nie wiem czy ktoś spodziewał się tego przed sezonem.

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 8 stycznia 2010, 13:12 [3 raz(y)]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 13:18
Pogoń Szczecin i Podbeskidzie Bielsko-Biała porozumiały się w sprawie przedłużenia okresu wypożyczenia Piotra Komana do szczecińskiego klubu.

Zawodnik będzie reprezentował barwy Pogoni Szczecin do 30 czerwca 2010 r. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu Piotr Koman był podstawowym piłkarzem zespołu. Wystąpił w 15 meczach I ligi oraz 3 meczach Pucharu Polski.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 14:07

  nowa od nowa napisał:  
Pogoń Szczecin i Podbeskidzie Bielsko-Biała porozumiały się w sprawie przedłużenia okresu wypożyczenia Piotra Komana do szczecińskiego klubu.

Zawodnik będzie reprezentował barwy Pogoni Szczecin do 30 czerwca 2010 r. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu Piotr Koman był podstawowym piłkarzem zespołu. Wystąpił w 15 meczach I ligi oraz 3 meczach Pucharu Polski.



i to jest bardzo dobre rozwiązanie dla Nas:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 14:11
Kolejny news o Bojarskim:

http://sportslaski.pl/Bojarski-blisko-Pogoni-,sport-slaski,15021,info.html

w zasadzie nic nowego, ale potwierdza, ze angaz Bojarskiego jest w zasadzie uzalezniony tylko od tego, jak bedzie sie w Szczecinie prezentowal na treningach i testach medycznych (po tej kontuzji).


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 14:22

  szpadel85 napisał:  

  Przema napisał:  

  Cytat:  
Po niedawnym rozstaniu z Piastem Gliwice Marcin Bojarski jest blisko podpisania kontraktu z pierwszoligową Pogonią Szczecin.

- Jeśli Marcin pomyślnie przejdzie testy medyczne, to zostanie zawodnikiem Pogoni. Wierzę, że jego noga będzie w porządku i pozyskamy kolejnego wartościowego gracza - mówi szkoleniowiec szczecinian Piotr Mandrysz.


Kto wie czy Mandrysz nie przeprowadza tego transferu juz z mysla o Ekstraklasie, to bylaby kosekwencja poprzednich transferow. W II lidze przychodzili zawodnicy, ktorzy z powodzeniem mieli grac w I lidze i to sie sprawdzilo. Czy Klatt i Bojarski poradza sobie w Ekstraklasie? Na pewno sa ku temu wieksze przeslanki niz w przypadku Dziuby czy Predoty. Bojarski o ile wroci do optymalnej formy to naprawde solidny zawodnik, ale jest to ryzyko, zobaczymy co pokaza badania lekarskie. Ciekawe co z tym srodkowym obronca, mam nadzieje, ze plotki o sprowadzeniu Jaruna sie nie potwierdza. Raz, ze jest za slaby na Pogon, a dwa, ze nie ma sensu oslabiac drugiego klubu w regionie, latem Pogon sprzatnela 3 zawodnikow i to w zupelnosci juz wystarczy.



Już nie przesadzaj z tym Jarunem,ciekawe w ilu meczach go widziałeś?Poza tym przed sezonem też wszyscy mówili,że połowa jest za słaba by pociągnąć zespół a jak wyszło wszyscy wiemy.Tysiąc razy wole Jaruna niż np. Magdonia.W Twoich wypowiedziach wieje niekonsekwencją,raz mówisz,że trzeba zaufać Mandryszowi np.z Bojarskim a raz ,że ściąganie Jaruna to przesada.Ja ufam trenerowi w 100%,wyciągnął zespół z prawie samego dna a teraz zajmujemy niesamowitą 2 pozycję,ja nie wiem czy ktoś spodziewał się tego przed sezonem.


Nie czytalem ani jednej wypowiedzi Mandrysza na temat Jaruna. Przed sezonem o wiekszosci sprowadzonych zawodnikow wypowiadalam sie pozytywnie, jako jeden z nielicznych rowniez o Rogalskim, ktorego 3/4 forum skreslilo i wolalo jakiegos Witomskiego. Jaruna widzialem w paru meczach, a przynajmniej w takich sytuacjach, ze nie widze go w tej druzynie. Drewno i tyle. :)


Banan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5672 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 15:19
Co do tego Jaruna:


  Cytat:  
– Mamy 25 zawodników na treningu, więc jest całkiem nieźle – mówi Leszek Zakrzewski, kierownik Floty. – Dziś powinien dojechać Omar Jarun. O tym całym zamieszaniu z jego przejściem do Pogoni Szczecin dowiadujemy się tylko z mediów – stwierdził Zakrzewski, choć raczej jest to tylko zasłona dymna, bo sam obrońca jest już blisko portowców. Potwierdził to wczoraj dyrektor sportowy Pogoni, Robert Dymkowski.



PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5358 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 15:56
Mnie najbardziej cieszy transfer Zawadzkiego. Solidny rozgrywający, może pociągnąć grę, zagrać 'coś' z 'niczego'. Jest młody i perspektywiczny. Ufam w stu procentach trenerowi w kwestii tego transferu.

Natomiast Marcin Klatt ? hmmm. Co by tu napisać. Potencjał na pewno jest, możliwości też są. Nie oceniam tego transferu negatywnie, wręcz przeciwnie - sądzę , że jest do dobry transfer. Natomiast słyszałem, że często zdarza mu się przejść obok meczu. Miejmy nadzieje , że u nas tak nie będzie i , że okaże się 'szczecińskim lisem pola karnego'.
Bo w sumie takiego napadziora nam trzeba teraz, niekoniecznie musi być wszechstronny, ważne aby strzelał bramkę za bramką.


Football Without Ultras Is Nothing !
Ikcero
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6740 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 16:04

  PZ. napisał:  
Jest młody i perspektywiczny.


Nie przesadzajmy ... On ma 27 lat.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 16:07
Omar Jarun w Pogoni

Pogoń Szczecin i Flota Świnoujście doszły do porozumienia w sprawie trasferu do morskiego klubu Omara Jaruna. Obie strony uzgodniły warunki przejścia zawodnika do Pogoni. Finalizowany jest 2,5-letni kontrakt indywidualny.

Omar Jarun urodził się 10 grudnia 1983 roku w Kuwejcie. W wieku 8 lat, w trakcie wojny z Irakiem, przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych. Z Kuwejtu pozostało mu zamiłowanie do piłki nożnej, stąd też wybór tej dyscypliny, mało popularnej w USA. Grywał w amerykańskich drużynach uniwersyteckich na pozycji napastnika. Rok temu przeniósł się do Floty Świnoujście i za namową trenera zmienił pozycję na środkowego obrońcę. We Flocie rozegrał 32 spotkania ligowe oraz jeden mecz w Pucharze Polski. Zdobył jednego gola w inaugurującym ten sezon meczu z Motorem Lublin.


Omar Jarun posiada podwójne obywatelstwo, amerykańskie i palestyńskie. W reprezentacji Palestyny rozegrał jeden mecz, w 2007 r. w el.MŚ przeciw Singapurowi.

Mysle ze to bedzie jednak dobry transfer, ktory wzmocni nasza defensywe a Mysiak jako defensywny pomocnik, obok Zawadzki i nasi skrzydlowi sprawia ze druga linia bedzie w koncu mocna


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005