Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 16/12/2013 01:04
W pewnym sensie jest tu dużo racji. Ma pewne miejsce w składzie, jest ważnym ogniwem zespołu. Tego oczekiwał będąc w Poznaniu i dostał takie gwarancje, co nie pokrywało się później z rzeczywistością bo siedział na ławce czy też nawet oglądał mecz z trybun. Myślę, że można tak to ująć, że oddałby życie. Oczywiście nie dosłownie. Po prostu tu mu dobrze na chwile obecną i niech tak pozostanie.


Portowcu noś ze sobą barwy...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 16/12/2013 04:18
Teraz takie czasy, ze pilkarze swoje przywiazanie do klubow okazuja jedynie w mediach. Wspolczuje tym, ktorzy w to wierza.
O roznicy miedzy Drumlakiem i Maleckim w Pogoni mozna by elaborat napisac, ale czy warto? Serio nie dostrzegasz roznicy miedzy wychowanikiem Pogoni a gosciem, ktory przychodzi z innego klubu, bo mu tam nie idzie? Jednoczesnie padl przyklad Lawy, ale Moskalewicza juz nie, a lacza go te same barwy.
Ja tam Mozdzenia bym w Pogoni widzial, o ile mialby grac na swojej pozycji. Wdowczyk chyba nie kontynuowalby dziwacznej polityki Rumaka. Tak samo Maleckiego jesli faktycznie Wdowiec by nad nim zapanowal w szatni.
Zreszta troche drazni mnie rozliczanie pilkarzy przez pryzmat klubow w jakich grali. Janukiewicz jest wychowankiem srednio lubianego w Szczecinie Slaska,a szacunek zdobyl w sposob dokladnie taki jakii przystalo na pilkarza. Drumlak tez z roznych pobudek odszedl do Krakowa czy Lawa/Moskalewicz do Gdyni. Radek ciagle powtarza swoje przywiazanie do Slaska i w wielu z was wzbudza to mimo wszystko szacunek, bo trzeba miec jaja zeby tutaj to mowic, a mimo wszystko zostal idolem publicznosci.
Poza tym nie oszukujmy sie, ze trafimy jeszcze na jakiegos pilkarza co odda zycie za Pogon. Nie te zycie i nie te czasy. Dla tych, ktorzy odesla do przykladu Lebedynskiego, to odsylam do wywaidu z Tabiszem, ktory stanowczo stwierdzil, ze Miki dostal luzna propozycje testow a nie kontraktu wiec troche wszystko zostalo wyolbrzymione, lacznie z jego przywiazaniem.


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7839 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 16/12/2013 09:37
Dobrym przykładem sytuacji jest Radek. Postawił sprawę jasno na początku. Sympatia do Śląska w nim jest i pozostanie.
Zachowaniem na boisku i poza nim nikt nie robi mu problemu z tego, że sympatyzuje z innym, średnio lubianym klubem
Nie powinno sie nikogo skreślać na starcie.
Bo np. jeżeli taki Małecki ( pierwszy z brzegu przykład) przychodzi do Pogoni i na wstępie mówi - kocham Wisłę, dla nie j bije moje serce, ale w Szczecinie dano mi szanse i będę swoją robotę wykonywał najlepiej jak potrafię .. To co myśleć ??
Wolę wtedy takiego Małeckiego, który jasno stawia sprawę, niż farbowanego lisa, który mówi o miłości do klubu, całuje herb, a przy najbliższej możliwej okazji spierdala do innego klubu i po miesiącu im pucuje ??!!
W takich niestety żyjemy czasach, że zwodnicy grają w klubach zupełnie innych niż sie wychowywali. Trzeba to zaakceptować i tyle.
Jasne, że jeżeli taki Małecki, chce tu przyjść odcinać kupony i rozpierdalać szatnie to niech lepiej nawet nie zaczyna..


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4408 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 16/12/2013 21:29
najwiekszym wzmocnieniem bedzie rozwiazanie kontraktu z Ławą .... Smolny pokaż,że potrafisz naprawic to co zjeb....


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 16/12/2013 23:48

  kibicMKS napisał:  
najwiekszym wzmocnieniem bedzie rozwiazanie kontraktu z Ławą .... Smolny pokaż,że potrafisz naprawic to co zjeb....



Podpisuję się pod tym dwoma rękoma i do tego nogami. Zaraz będzie fala komentarzy, że nie ma go kim zastąpić itp. Wolałbym, żeby grali w 10 niż z nim w składzie. Dzisiejsze wejście Mustafy pokazało, że zastąpić go jest o wiele łatwiej niż się niektórym wydaje


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4208 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 00:41

  giepe napisał:  

  kibicMKS napisał:  
najwiekszym wzmocnieniem bedzie rozwiazanie kontraktu z Ławą .... Smolny pokaż,że potrafisz naprawic to co zjeb....



Podpisuję się pod tym dwoma rękoma i do tego nogami. Zaraz będzie fala komentarzy, że nie ma go kim zastąpić itp. Wolałbym, żeby grali w 10 niż z nim w składzie. Dzisiejsze wejście Mustafy pokazało, że zastąpić go jest o wiele łatwiej niż się niektórym wydaje



Ja tez jestem "za" i sadze, ze jesli ktorykolwiek ze zmiennikow wystepowalby czesciej to po jakims czasie (mowie o kilku meczach w pelnym wymiarze czasowym albo przynajmniej 70 minut w spotkaniu) wciagalby jeden z drugim Bartka nosem. Mustapha, czy Kort to zawodnicy, ktorzy sie jeszcze moga wiele nauczyc a tylko wiecej minut na to pozwoli nie treningi. Widzimy jak to wyglada w kazdym meczu. To ryzyko postawienia na mlodego, nie doswiadczonego jest rowne temu, ze Lawa zagra dobry mecz. Jedno jest pewne. Ten pilkarzyk juz lepszy nie bedzie wiec zrezygnowalbym z jego uslug skoro nie wykonuje nalezycie swojej pracy tak jak Tchami, Chalas i reszta. Tylko blokuje miejsce w skladzie. Ale czy odpowiednie osoby zechca to laskawie zauwazyc?


Portowcu noś ze sobą barwy...
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 05:21
My potrzebujemy tylu wzmocnień że ta bańka, którą mają Azoty przeznaczyć na transfery to jest kropla w morzu.
Potrzebujemy zawodników którzy stworzyliby trzon pierwszego zespołu, jak i wartościowych zmienników.

Pamiętam jak dziennikarze chwalili Pogoń że ma najlepszy "środek pola" w Ekstraklasie... Edi, Aka, Ława, Rogal.
Edi emerytura, Aka na sprzedaż i to najszybciej jak się da żeby parę groszy wyciągnąć za niego, Ława to już historia która się nie podniesie.
Z całej czwórki tylko Rogal Nam zostaje, oraz zmiennicy Mustafa i Kort. Tu już potrzeba wzmocnień.

W obronie jednego stopera za Hernaniego, bo Dąbrowski i Golla, trzymają jako taki poziom. Ewentualnie trzeba mocno popracować nad Kojem, aby był konkurencją dla dwóch pozostałych.
Silna konkurencja przydałaby się także dla Lewandowskiego, ten gość gra w kratkę jak nikt inny. Z drugiej strony Frączczak i Lisowski. Tu trzeba podjąć w końcu decyzję czy Frączczak to obrońca czy skrzydłowy?

Doliczając do tego skrzydłowych i drugiego Robaka :) , potrzeba Nam 6-7 wzmocnień.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 08:27
No 6 wzmocnień to absolutne minimum moim zdaniem:

- Edi zakończył karierę więc potrzebny zmiennik dla Aki
- Dwaj napastnicy na wylocie więc dobry konkurent dla Robaka niezbędny i jeszcze jakiś młody obiecujący napastnik może ten Filip Kozłowski 2-krotny król strzelców 4 ligi?
- Tchami na wylocie więc Murayama też nie ma konkurencji
- No i po zrezygnowaniu z Pietruszki potrzebny lewy obrońca który byłby dobrą alternatywą dla Lewandowskiego
- Ale jak wszyscy widzimy priorytetem powinien być DEFENSYWNO-OFENSYWNY POMOCNIK który posadziłby z miejsca Ławę na ławie.

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 17 grudnia 2013, 08:36 [1 raz(y)]


PS 1948
Pazur
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 09:17

  M.K 74 napisał:  
My potrzebujemy tylu wzmocnień że ta bańka, którą mają Azoty przeznaczyć na transfery to jest kropla w morzu.
Potrzebujemy zawodników którzy stworzyliby trzon pierwszego zespołu, jak i wartościowych zmienników.

Pamiętam jak dziennikarze chwalili Pogoń że ma najlepszy "środek pola" w Ekstraklasie... Edi, Aka, Ława, Rogal.
Edi emerytura, Aka na sprzedaż i to najszybciej jak się da żeby parę groszy wyciągnąć za niego, Ława to już historia która się nie podniesie.
Z całej czwórki tylko Rogal Nam zostaje, oraz zmiennicy Mustafa i Kort. Tu już potrzeba wzmocnień.

W obronie jednego stopera za Hernaniego, bo Dąbrowski i Golla, trzymają jako taki poziom. Ewentualnie trzeba mocno popracować nad Kojem, aby był konkurencją dla dwóch pozostałych.
Silna konkurencja przydałaby się także dla Lewandowskiego, ten gość gra w kratkę jak nikt inny. Z drugiej strony Frączczak i Lisowski. Tu trzeba podjąć w końcu decyzję czy Frączczak to obrońca czy skrzydłowy?

Doliczając do tego skrzydłowych i drugiego Robaka :) , potrzeba Nam 6-7 wzmocnień.



ja bym się nad Lisowskim nie zastanawiał, nie nadaje się na taki poziom, już kolejny mecz nie ogarniał, ze śląskiem zawalił bramkę i z Wisłą tak samo, najwięcej akcji idzie przez jego stronę a on góra dwa, trzy razy potrafi stworzyć jakieś zagrożenie pod bramką rywala


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 11:25
Swoja droga to bym sie nie napalal tak na sprzedaz Aki, bo po 1 jednak jest juz ograny troche w polskiej ekstraklasie, a po 2 po tak slabych meczach ja nie wiem czy go ktos kupic.
Dla mnie Aka musi zostac i tyle.


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 11:26

  Pazur napisał:  

  M.K 74 napisał:  
My potrzebujemy tylu wzmocnień że ta bańka, którą mają Azoty przeznaczyć na transfery to jest kropla w morzu.
Potrzebujemy zawodników którzy stworzyliby trzon pierwszego zespołu, jak i wartościowych zmienników.

Pamiętam jak dziennikarze chwalili Pogoń że ma najlepszy "środek pola" w Ekstraklasie... Edi, Aka, Ława, Rogal.
Edi emerytura, Aka na sprzedaż i to najszybciej jak się da żeby parę groszy wyciągnąć za niego, Ława to już historia która się nie podniesie.
Z całej czwórki tylko Rogal Nam zostaje, oraz zmiennicy Mustafa i Kort. Tu już potrzeba wzmocnień.

W obronie jednego stopera za Hernaniego, bo Dąbrowski i Golla, trzymają jako taki poziom. Ewentualnie trzeba mocno popracować nad Kojem, aby był konkurencją dla dwóch pozostałych.
Silna konkurencja przydałaby się także dla Lewandowskiego, ten gość gra w kratkę jak nikt inny. Z drugiej strony Frączczak i Lisowski. Tu trzeba podjąć w końcu decyzję czy Frączczak to obrońca czy skrzydłowy?

Doliczając do tego skrzydłowych i drugiego Robaka :) , potrzeba Nam 6-7 wzmocnień.



ja bym się nad Lisowskim nie zastanawiał, nie nadaje się na taki poziom, już kolejny mecz nie ogarniał, ze śląskiem zawalił bramkę i z Wisłą tak samo, najwięcej akcji idzie przez jego stronę a on góra dwa, trzy razy potrafi stworzyć jakieś zagrożenie pod bramką rywala



A ja jestem Lisowskim pozytywnie zaskoczony, spodziewałem się po nim mniej. Tak z ciekawości, możesz powiedzieć, którą bramkę z Wisłą zawalił twoim zdaniem?


Pazur
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 11:58

  grzela07 napisał:  

  Pazur napisał:  

  M.K 74 napisał:  
My potrzebujemy tylu wzmocnień że ta bańka, którą mają Azoty przeznaczyć na transfery to jest kropla w morzu.
Potrzebujemy zawodników którzy stworzyliby trzon pierwszego zespołu, jak i wartościowych zmienników.

Pamiętam jak dziennikarze chwalili Pogoń że ma najlepszy "środek pola" w Ekstraklasie... Edi, Aka, Ława, Rogal.
Edi emerytura, Aka na sprzedaż i to najszybciej jak się da żeby parę groszy wyciągnąć za niego, Ława to już historia która się nie podniesie.
Z całej czwórki tylko Rogal Nam zostaje, oraz zmiennicy Mustafa i Kort. Tu już potrzeba wzmocnień.

W obronie jednego stopera za Hernaniego, bo Dąbrowski i Golla, trzymają jako taki poziom. Ewentualnie trzeba mocno popracować nad Kojem, aby był konkurencją dla dwóch pozostałych.
Silna konkurencja przydałaby się także dla Lewandowskiego, ten gość gra w kratkę jak nikt inny. Z drugiej strony Frączczak i Lisowski. Tu trzeba podjąć w końcu decyzję czy Frączczak to obrońca czy skrzydłowy?

Doliczając do tego skrzydłowych i drugiego Robaka :) , potrzeba Nam 6-7 wzmocnień.



ja bym się nad Lisowskim nie zastanawiał, nie nadaje się na taki poziom, już kolejny mecz nie ogarniał, ze śląskiem zawalił bramkę i z Wisłą tak samo, najwięcej akcji idzie przez jego stronę a on góra dwa, trzy razy potrafi stworzyć jakieś zagrożenie pod bramką rywala



A ja jestem Lisowskim pozytywnie zaskoczony, spodziewałem się po nim mniej. Tak z ciekawości, możesz powiedzieć, którą bramkę z Wisłą zawalił twoim zdaniem?


w każdym meczu jest najczęściej ogrywany przez rywali na swojej stronie i zawalił oczywiście pierwszą bramkę gdy odpuścił krycie Guerrierowi, widać dokładnie jak go zostawił bo myślał że nic już z tego nie będzie


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 12:36
Również uważam, że Lisowski na chwilę obecną nie jest optymalnym rozwiązaniem. Miewa momenty, ale nie jest wystarczająco pewnym ogniwem - zbyt często jest spóźniony. Tu potrzeba solidnego, ogranego defensora przy którym byłoby trochę spokoju, a i aby Wojtek mógł w rywalizacji podnosić swoje umiejętności. Jest młody, nieźle rokuje, ale potrzeba mu rywala na pozycję (bo przecież Frączczak takim nie jest, bo to skrzydłowy).


kibol83
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7223 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 12:48
Aka i Taku bez formy do tego cała liga wie już jak gramy i w jaki sposób muszą przeciwko nam grać i efekty widać od paru już kolejek. Mimo że to jest tylko takie życzenie świąteczne lub też prezent pod choinkę ale zgodzę się z M.K74 że tutaj potrzeba 6-7 wzmocnień. Racjonalnie patrząc to może kasa się znajdzie ale na trzy konkretne nazwiska tak wiec na środku obrony musimy zostać z tym co mamy bo nie wygląda to aż tak źle martwią mnie boki obrony (z resztą nie tylko mnie na tym forum) wiec dobrze by było zakontraktować chociaż jednego solidnego bocznego obrońce takie jak np Lisowski z korony któremu kończy się kontrakt z końcem grudnia a z prawą stroną musimy się przemęczyć do końca sezonu i w tedy szukać wzmocnień na tą pozycje. Defensywny pomocnik to Kazek kontrakt też się kończy się 31 grudnia. Co do pomocnika bocznego to bardzo bym chciał zobaczyć w naszych barwach Grosickiego zamiast tam jakiegoś Małeckiego z wisły a wydaje mi się że żądania finansowe na podobnym poziomie. Co do konkurenta dla Robaka na tej pozycji bym odpuścił na zmiennika postawił bym na młodego lub Frączczaka oczywiście jeśli Bąk był by w jakieś rozsądnej formie jak na początku sezonu.


TYLKO Pogoń w Sercu Mym !!!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 15:13
Przeczytalem te Wasze posty i w sumie przekonaliscie mnie. Posunalbym sie krok dalej i wypierdolil wszystkich, nawet Janukiewicza, bo ten tez sporo bledow popelnia, a Wdowczyk nie umie utrzymac dyscypliny w zespole przez co maja problem z koncentracja. O stalych fragmentach gry nawet nie pisze. Menele bez formy przypadkiem ugraly calkiem przyzwoity wynik bazujac w koncowce rundy na zimowym jeszcze przygotowaniu.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 19:14
Coś o debilu Małeckim

Jeśli gość coś takiego odwala w klubie z którym był mocno zżyty to on musi mieć takie trzaski że głowa mała.

NIE DLA PARÓWY MAŁECKIEGO !!!


PS 1948
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 19:31

  Przema napisał:  
Przeczytalem te Wasze posty i w sumie przekonaliscie mnie. Posunalbym sie krok dalej i wypierdolil wszystkich, nawet Janukiewicza, bo ten tez sporo bledow popelnia, a Wdowczyk nie umie utrzymac dyscypliny w zespole przez co maja problem z koncentracja. O stalych fragmentach gry nawet nie pisze. Menele bez formy przypadkiem ugraly calkiem przyzwoity wynik bazujac w koncowce rundy na zimowym jeszcze przygotowaniu.



Podoba mi sie to co piszesz, mimo ironii :)
Panowie przypominam, ze KAZDY z nas bralby 6 miejsce w ciemno przez rozpoczeciem rundy.
A perspektywy sa niezleb, bo np. mnie bardzo sie podobal pressing Pogoni w meczu z Wisla, potrzeba tylko dluzszej lawki i na niektorych pozycjach lepszych grajkow.
Gralismy cala runde tym samym skladem, co odbilo sie w koncowce na formie, nie mowiac juz o tym, ze mielismy ciezkie mecze pod koniec (Legia wyjazd, Wisla wyjazd).

Mozna wypierdolic japonczykow, Lawe, Dabrowskiego, Rogalskiego itd. ale trzeba zdac sobie sprawe, ze duzo lepszych zawodnikow w poleskiej ekstraklsie nie znajdziemy, to jest niestety brutalnda prawda.
Cieszmy sie z tego co mamy i patrzmy pozytywnie w przyszlosc.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8152 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 20:21
Ochloncie. Cala runda mimo wszystko byla udana. Koncowka mimo braku zwyciestw nie moze zamazac ogolnego wrazenia, jakie pozostawili Portowcy w 21 meczach.
Potrzebujemy pilnie prawego obroncy, defensywnego pomocnika (Lawa coraz slabszy) i napastnika. Rewolucja kadrowa nie jest potrzebna. Madre uzupelnienie skladu i spokojnie zakotwiczymy w pierwszej osemce.
Taki byl cel przed sezonem, a ci ktorzy za szybko uwierzyli w puchary, troche zeszli na ziemie, choc dalej nie jest to wizja abstrakcyjna, bo jesli zalapiemy sie od pierwszej osemki, a punkty podziela na pol, to znacznie blizej bedize do podium.
Liga wiadomo jaka jest i rownie dobrze mozemy wyladowac w drugiej czesci tabeli i z polowa zabranych punktow nie byc pewnymi utrzymania.


1948
polanski93
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 17/12/2013 21:06
Myślicie, że fakt iż przerwa zimowa w tym roku będzie krótsza będzie miał jakieś znaczenie wobec przygotowania zawodników do wiosny?


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 18/12/2013 00:59

  polanski93 napisał:  
Myślicie, że fakt iż przerwa zimowa w tym roku będzie krótsza będzie miał jakieś znaczenie wobec przygotowania zawodników do wiosny?



Myślę, że gorzej niż za Skowronka nie będzie jeśli chodzi o przygotowania ;)


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005