Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 12/10/2012 09:07

  Przema napisał:  
OK, jest Milik, w Lechu Drewniak czy Bereszynski. W Legii byl Rybus, Borysiuk, teraz Wolski, Zyro czy Kosecki, ale przesledzcie jak oni zdobywali miejsce w swoim skladzie. O Miliku slychac bylo juz jakis czas, ocieral sie o kadre pierwszego zespolu juz od jakiegos czasu, a pelnie swoich umiejetnosci pokazuje dopiero teraz. W Lechu sytuacja analogiczna... ...Wolski i Zyro tez grywali na poczatku ogony i z czasem nabrali jako takiego doswiadczenia, ktore spokojnie pozwolilo im grac w pierwszym skladzie, przy czym Magiera twierdzi, za najzdolniejsze pokolenie Legii dopiero nadchodzi.


Aaa zapomniałem o Groclinie - Wszołek, Teodorczyk... Problem jest taki że praktycznie żaden z naszych młodych napastników nie dostaje szans nawet na grę w końcówkach (wymuszony epizod Zwolaka z Jagą pomijam), więc skoro oni nie ocierają się o grę w pierwszej drużynie to jak mogą pokazać pełnię swoich umiejętności za jakiś czas?

  Przema napisał:  
..Ciekaw jestem po czym wnosicie, ze Zwolinski i Zielinski sa lepsi od Traore czy nawet Djousse. Kto zadal sobie trud pojscia na mecz ME czy rezerw i ocenic ich potencjal... Spokojnie trzeba ich do tej druzyny wprowadzac, nagly skok na gleboka wode moze ich tylko zatrzymac albo sprowadzic na ziemie...


Bo od Traore to przypuszczam że nawet Noll nie byłby gorszy w ataku, najprawdopodobniej nie przewracałby się tyle w starciach z obrońcami. Co do ich oceny to niestety tylko liga może zweryfikować ich przydatność do pierwszej drużyny i zgodzę się że spokojnie trzeba ich wprowadzać ale trzeba im umożliwić grę chociaż w ogonach a nie odsyłać do rezerw, na grę w rezerwach zdecydowanie za to "zasłużył" Traore.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 12/10/2012 12:25

  Orangutan napisał:  

  Przema napisał:  
OK, jest Milik, w Lechu Drewniak czy Bereszynski. W Legii byl Rybus, Borysiuk, teraz Wolski, Zyro czy Kosecki, ale przesledzcie jak oni zdobywali miejsce w swoim skladzie. O Miliku slychac bylo juz jakis czas, ocieral sie o kadre pierwszego zespolu juz od jakiegos czasu, a pelnie swoich umiejetnosci pokazuje dopiero teraz. W Lechu sytuacja analogiczna... ...Wolski i Zyro tez grywali na poczatku ogony i z czasem nabrali jako takiego doswiadczenia, ktore spokojnie pozwolilo im grac w pierwszym skladzie, przy czym Magiera twierdzi, za najzdolniejsze pokolenie Legii dopiero nadchodzi.


Aaa zapomniałem o Groclinie - Wszołek, Teodorczyk... Problem jest taki że praktycznie żaden z naszych młodych napastników nie dostaje szans nawet na grę w końcówkach (wymuszony epizod Zwolaka z Jagą pomijam), więc skoro oni nie ocierają się o grę w pierwszej drużynie to jak mogą pokazać pełnię swoich umiejętności za jakiś czas?

  Przema napisał:  
..Ciekaw jestem po czym wnosicie, ze Zwolinski i Zielinski sa lepsi od Traore czy nawet Djousse. Kto zadal sobie trud pojscia na mecz ME czy rezerw i ocenic ich potencjal... Spokojnie trzeba ich do tej druzyny wprowadzac, nagly skok na gleboka wode moze ich tylko zatrzymac albo sprowadzic na ziemie...


Bo od Traore to przypuszczam że nawet Noll nie byłby gorszy w ataku, najprawdopodobniej nie przewracałby się tyle w starciach z obrońcami. Co do ich oceny to niestety tylko liga może zweryfikować ich przydatność do pierwszej drużyny i zgodzę się że spokojnie trzeba ich wprowadzać ale trzeba im umożliwić grę chociaż w ogonach a nie odsyłać do rezerw, na grę w rezerwach zdecydowanie za to "zasłużył" Traore.


Moze cos w tym jest, ze nie dostaja szans pokazania sie w pierwszej druzynie? Skowronek akurat nie boi sie odwaznych decyzji co juz udowodnil w tym sezonie. Nie boi sie stawiac na innych mlodych (Golla, Wisniewski czy Szalek). Ja akurat do tego trenera mam pelen kredyt zaufania, w Radzionkowie pokazal, ze umie postawic na mlodych i ich odpowiednio wypromowac, jak nadejdzie czas Zwolinskiego w koncu tez nadejdzie. Przede wszystkim niech chlopak nabierze masy, bo bez tego nie ma zadnych atutow zeby grac jako jeden wysuniety napastnik (poza poparciem kibicow, bo mlody i chlopak z regionu).


Tak, zauwazylem, ze wg Was na gre w rezerwach zasluzyl Traore i nawet Lawa, ktory jeszcze nie zdazyl postawic kroku na murawie. Wiecej obiektywizmu, to nie FM. Niech chlopak sobie spokojnie pogrywa, na pewno jeszcze dostanie szanse pokazania sie w koncowych minutach, ale nie w meczach gdzie do konca walczy sie o punkty.


Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 12/10/2012 13:30

  Przema napisał:  
Tak, zauwazylem, ze wg Was na gre w rezerwach zasluzyl Traore i nawet Lawa, ktory jeszcze nie zdazyl postawic kroku na murawie. Wiecej obiektywizmu, to nie FM...



No tak przesadziłem Traore to i do rezerw się nie nadaje. Ława, nie wiem w jakiej jest formie ale w I lidze nie powalał na kolana. No właśnie więcej obiektywizmu, czy wg Ciebie Traore nie zasłużył na odsunięcie od pierwszej drużyny?, co on w ogóle wnosi do gry. Dlaczego uważasz że jakikolwiek napastnik w Pogoni jest od niego słabszy skoro tylko Traore gra regularnie (nie licząc Donalda), może na treningach jest taki zajebisty, jak Budka? Zresztą nieporozumieniem jest dla mnie ocenianie piłkarzy grających regularnie do tych którzy takiej szansy nie mają.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 12/10/2012 13:44

  Orangutan napisał:  

  Przema napisał:  
Tak, zauwazylem, ze wg Was na gre w rezerwach zasluzyl Traore i nawet Lawa, ktory jeszcze nie zdazyl postawic kroku na murawie. Wiecej obiektywizmu, to nie FM...



No tak przesadziłem Traore to i do rezerw się nie nadaje. Ława, nie wiem w jakiej jest formie ale w I lidze nie powalał na kolana. No właśnie więcej obiektywizmu, czy wg Ciebie Traore nie zasłużył na odsunięcie od pierwszej drużyny?, co on w ogóle wnosi do gry. Dlaczego uważasz że jakikolwiek napastnik w Pogoni jest od niego słabszy skoro tylko Traore gra regularnie (nie licząc Donalda), może na treningach jest taki zajebisty, jak Budka? Zresztą nieporozumieniem jest dla mnie ocenianie piłkarzy grających regularnie do tych którzy takiej szansy nie mają.



Przypomne tylko, ze w I lidze np. Hernani rowniez nie blyszczal, a w Ekstraklasie zaczal grac na miare swoich mozliwosci. W przypadku Ławy moze byc podobnie, to pilkarz stworzony to bardziej technicznej gry niz agresywnej, taka jaka ogladalismy w I lidze, dlatego z takimi ocenami wstrzymam sie do jego pierwszych wystepow po przepracowanym okresie przygotowawczym.

Budka to fenomen, bo na treningach naprawde wymiata, jak sie do konca rundy nie przelamie to trzeba bedzie sie z nim bez zalu pozegnac, o ile ktos go bedize w ogole chcial. Natomiast Traore potrafi sie dobrze z pilka zastawic, w przeciwienstwie do Djousse on po ta pilke wychodzi i potem nie ma z kim grac, ale przynajmniej na tym boisku cos robi, zeby tak Donald mial jego skutecznosc...w 100% jestem przekonany, ze Zwolinski nie udzwignie ciezaru przytrzymania pilki i obrocenia sie z obronca na plecach, co bylo widac w meczu z Jagiellonia, ze mial problemy w najprostszych pojedynkach z obroncami i byl kompletnie niewidoczny, a raczej nie chcialbym zeby zaczely sie po nim jazdy takie jak po Budce czy Mosnikovie, gdzie kazdy oczekiwal Bog wie jakich cudow, a oni sie po prostu nie sprawdzaja.


pogmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4403 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 12/10/2012 14:49
mysle ze co do Zwolaka to powinni mu dać zagrać kilka końcówek by się ograł i nabrał pewnosci siebie tak samo jak w przypadku Golli który z meczu na mecz widac że pewniej porusza się na boisku i nawet próbuje uderzać na bramke...


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 12/10/2012 16:09
Moim zdaniem Pogoń Szczecin powinna częściej wypożyczać zawodników młodych lub tych dla których nie ma obecnie miejsca w drużynie do innych klubów. Bo robi to naprawdę sporadycznie a już praktycznie ewenementem jest wypożyczenie piłkarza np. do 1 ligi czy 2 ligi grupy wschodniej czy zachodniej. Z tego co się orientuje to z zespołu Portowców do 1 ligowej Floty Świnoujście przeszedł Bielecki a Wiśniewski był wypożyczony do 2 ligowego Bałtyku Gdynia i to są 2 przypadki gdzie piłkarz trafił na zaplecze Ekstraklasy czy 1 ligi. Zdecydowanie za mało bo chłopaki nie mają gdzie się ogrywać w dorosłym futbolu a np. taki Mosnikov też obecnie nie ma okazji pokazania swoich umiejętności i uważam że się marnuje w Dumie Pomorza.


PS 1948
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 12/10/2012 16:25

  zach-pom napisał:  
Moim zdaniem Pogoń Szczecin powinna częściej wypożyczać zawodników młodych lub tych dla których nie ma obecnie miejsca w drużynie do innych klubów. Bo robi to naprawdę sporadycznie a już praktycznie ewenementem jest wypożyczenie piłkarza np. do 1 ligi czy 2 ligi grupy wschodniej czy zachodniej. Z tego co się orientuje to z zespołu Portowców do 1 ligowej Floty Świnoujście przeszedł Bielecki a Wiśniewski był wypożyczony do 2 ligowego Bałtyku Gdynia i to są 2 przypadki gdzie piłkarz trafił na zaplecze Ekstraklasy czy 1 ligi. Zdecydowanie za mało bo chłopaki nie mają gdzie się ogrywać w dorosłym futbolu a np. taki Mosnikov też obecnie nie ma okazji pokazania swoich umiejętności i uważam że się marnuje w Dumie Pomorza.



Wiśniewski miał już swoją szansę. Tak jak napisałeś w Bałtyku Gdynia, miał się ogrywać u boku Włodarczyka. Co z tego wyszło? Nie łapał się do składu, bo jest poprostu cienki. Na koniec tak "maleńki" Bałtyk zrezygnował z jego usług.
Nie jest tak łatwo wypożyczyć piłkarza, jeśli nikt go nie chce :) .
Jeśli byłyby zapytania, ze strony innych klubów 1-2 ligowych, o piłkarzy "młodych" myślę że klub rozważyłby możliwość ogrywania ich w innym klubie.

Jeszcze o Mosnikovie. Jeżeli trzech z kolei trenerów nie widzi go w składzie, to coś z Nim jest nie tak. Można napisać że nie ma siły przebicia bo jest Edi, Aka, Ława. Ale jak mówi Skowronek nazwiska u Niego nie grają. Wniosek jest taki że odstaje wyszkoleniem od pozostałej trójki.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 12/10/2012 16:52

  PrzemaBudka napisał:  
to fenomen, bo na treningach naprawde wymiata, jak sie do konca rundy nie przelamie to trzeba bedzie sie z nim bez zalu pozegnac, o ile ktos go bedize w ogole chcial.



Budka ma problem na podłożu psychicznym, innej drogi nie ma. W kilka miesięcy nie zapomina się gry w piłkę. Mam nadzieję, że jeszcze przed końcem rundy pokaże na co go stać, a jak nie, to out. Sam pewnie też się tu męczy, kiedy jest bez formy i mało gra.


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 12/10/2012 17:07

  szczepaneq napisał:  

  PrzemaBudka napisał:  
to fenomen, bo na treningach naprawde wymiata, jak sie do konca rundy nie przelamie to trzeba bedzie sie z nim bez zalu pozegnac, o ile ktos go bedize w ogole chcial.



Budka ma problem na podłożu psychicznym, innej drogi nie ma. W kilka miesięcy nie zapomina się gry w piłkę. Mam nadzieję, że jeszcze przed końcem rundy pokaże na co go stać, a jak nie, to out. Sam pewnie też się tu męczy, kiedy jest bez formy i mało gra.



Kiedyś już mieliśmy takiego mistrza nazywał się Rafał Piotrowski. Ach co on to nie wyczyniał i jak on nie błyszczał na treningach.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 12/10/2012 23:16

  Olaf napisał:  

  szczepaneq napisał:  

  PrzemaBudka napisał:  
to fenomen, bo na treningach naprawde wymiata, jak sie do konca rundy nie przelamie to trzeba bedzie sie z nim bez zalu pozegnac, o ile ktos go bedize w ogole chcial.



Budka ma problem na podłożu psychicznym, innej drogi nie ma. W kilka miesięcy nie zapomina się gry w piłkę. Mam nadzieję, że jeszcze przed końcem rundy pokaże na co go stać, a jak nie, to out. Sam pewnie też się tu męczy, kiedy jest bez formy i mało gra.



Kiedyś już mieliśmy takiego mistrza nazywał się Rafał Piotrowski. Ach co on to nie wyczyniał i jak on nie błyszczał na treningach.



Olaf ale brame "ala Roberto Carlos" pijanemu Jarosławowi Bako puknął:D


POGOŃ 100% SZCZECIN
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 13/10/2012 05:02
Przedłużenie umowy piłkarskiej z Edim o rok, jakby nie było jest wzmocnieniem Pogoni.
Nie wiedziałem w jakim temacie, rozwinąć swój "dylemat myślowy" ( :) dziwnie brzmi ) , dlatego napisałem to tutaj.
Czytając 90minut.pl , natknąłem się na komentarz jednego z kibiców pod tematem, przedłużenia umowy właśnie z Edim.

  Cytat:  
Brawo Edi !!! Jedna z ikon klubu MKS Pogoń Szczecin !!!


Dylemat mój jest właśnie taki czy uznawać mam Ediego za ikonę Pogoni. Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony wspaniały piłkarz, sympatyczny, całuje "herb" Pogoni, otwarty do kibiców itp. Z drugiej strony to brazylijczyk z pochodzenia, nie grał cały czas w Pogoni, nie mogę go porównać choć w 1% z Mistrzem Florianem.
Co Wy o tym myślicie? Naprawdę niby mała sprawa, a przyprawia mnie o przysłowiowy ból głowy.

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 13 października 2012, 05:29 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7437 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 13/10/2012 07:29

  M.K 74 napisał:  
Przedłużenie umowy piłkarskiej z Edim o rok, jakby nie było jest wzmocnieniem Pogoni.
Nie wiedziałem w jakim temacie, rozwinąć swój "dylemat myślowy" ( :) dziwnie brzmi ) , dlatego napisałem to tutaj.
Czytając 90minut.pl , natknąłem się na komentarz jednego z kibiców pod tematem, przedłużenia umowy właśnie z Edim.

  Cytat:  
Brawo Edi !!! Jedna z ikon klubu MKS Pogoń Szczecin !!!


Dylemat mój jest właśnie taki czy uznawać mam Ediego za ikonę Pogoni. Naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony wspaniały piłkarz, sympatyczny, całuje "herb" Pogoni, otwarty do kibiców itp. Z drugiej strony to brazylijczyk z pochodzenia, nie grał cały czas w Pogoni, nie mogę go porównać choć w 1% z Mistrzem Florianem.
Co Wy o tym myślicie? Naprawdę niby mała sprawa, a przyprawia mnie o przysłowiowy ból głowy.



akurat ś.p. P. Florian nie ma sobie równych, kogo byś do niego nie porównał, to ikoną na tle Legendy Portowej drużyny - nie będzie :)

Myślę, że Ediego można postawić w jednym szeregu z Moskalewiczem. Niby też "zakochany" w Klubie, ale jak przyszły gorsze dni, to czmych za kasą gdzieś indziej. Niemniej jednak i tak należą mu się wielkie brawa, że jeszcze mu się chce i że zostanie tutaj po karierze i będzie pracował na rzecz Pogoni.
O narodowość raczej bym się nie czepiał. Już kiedyś napisałem, że swoim przykładem pokazuje tym wszystkim młodym pseudogwiazdeczkom, jak powinno wyglądać życie prawdziwego sportowca... Tak myśle :) a poza tym, Edi lepiej mówi po polsku, niż niejeden Polak :)
A większymi ikonami Pogoni nazwałbym kilku piłkarzy, którzy zdobywali pierwsze trofea dla Naszej Drużyny. Nasuwają mi się tutaj dwa nazwiska: Marek Leśniak i Mariusz Kuras :)
ps. jakiś czas temu czytałem, że Marek L. rozpoczyna swoją trenerską kariere w Turze Turek, ale chyba pomysł upadł, bo jakoś nie mogę go znaleźć w historii ekipy z Turku.. :)


INDIOS BRAVOS
haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4412 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 13/10/2012 07:35
Mam duży szacunek dla Ediego ale ikona to na pewno jeszcze za duże słowo. Generalnie za szybko obecnie się kreuje tak bohaterów jak i zdrajców. Choć obecnie trudno być tak związanym z klubem jak w kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu (będąc jednocześnie "w porządku"), to jednak są ludzie którzy potrafią. Tym bardziej pojęcie ikony należy rezerwować dla takich wyjątków.


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 13/10/2012 09:23
IKONA KLUBU jakie piękne słowa !!!! Dla mnie ikoną jest Czarna Perła z Wielgowa (Marian Kielec jakby ktoś nie wiedział )Jojo ,Czepek ,Kensy.Wolski ,Valdano i paru innych ze starych czasów a z nowych ????hmmm nie ma już takiego przywiązania do klubu ale można się spierać na spokojnie że są to osoby które wróciły i zakończyły karierę w klubie od którego zaczeły swą przygodę z piłką czyli :....dopisujcie sobie :)Pozdrawiam


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 13/10/2012 09:49
No i to dziecko z sekretarką...lol


P. S.
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 13/10/2012 10:02

  Sz. napisał:  
No i to dziecko z sekretarką...lol



??????????? Chyba nie zaskoczyłem jeszcze dzisiaj ?:)
ok mało kawy z rana :)dzięki za podpowiedź

Ostatnio edytowany przez: mefisto1969, 13 października 2012, 11:04 [1 raz(y)]


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Fresh
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5351 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 13/10/2012 10:39
Edi strzelił gola sekretarce :D Wynikiem tego dziecko było :D


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 13/10/2012 11:57
Ale ponoć już jest wszystko ok ;)

Obrazek jpg wstawiony na forum


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
kibol83
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7223 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 13/10/2012 13:31

  YAKIN napisał:  

  Olaf napisał:  

  szczepaneq napisał:  

  PrzemaBudka napisał:  
to fenomen, bo na treningach naprawde wymiata, jak sie do konca rundy nie przelamie to trzeba bedzie sie z nim bez zalu pozegnac, o ile ktos go bedize w ogole chcial.



Budka ma problem na podłożu psychicznym, innej drogi nie ma. W kilka miesięcy nie zapomina się gry w piłkę. Mam nadzieję, że jeszcze przed końcem rundy pokaże na co go stać, a jak nie, to out. Sam pewnie też się tu męczy, kiedy jest bez formy i mało gra.



Kiedyś już mieliśmy takiego mistrza nazywał się Rafał Piotrowski. Ach co on to nie wyczyniał i jak on nie błyszczał na treningach.



Olaf ale brame "ala Roberto Carlos" pijanemu Jarosławowi Bako puknął:D



Pamiętam to jak dziś bo absolutnie nikt na stadionie nie spodziewał się że trafi w ogóle w bramkę a taką bombe dał że szok i pamiętam że z pięć minut z kolesiem waliliśmy się po pyskach czy aby to nie jakiś sen fantasy :D


TYLKO Pogoń w Sercu Mym !!!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 13/10/2012 13:58
Gdyby Edek grał w Pogoni przez cały okres pobytu w Polsce (7 lat) to moglibyśmy o jakiejś tam obecnej ikonie czy chociażby o mocnym przywiązaniu mówić. Generalnie należny mu się szacuneczek za to co prezentuje na boisku i na pewno sam czuje się związany ze Szczecinem, ale daleko mu jest chociażby do chłopaków z lat 90 (Miązek, Kuras, Dymkowski, Moskalewicz, nawet młody Majdan itp.).

Najlepiej będzie patrzeć na niego przez pryzmat formy i gry, a te na razie są ok :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.37 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005