Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2490 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 14:36
Uważam, iż nie ma potrzeby aby odstępować od wypracowanych standardów tylko dla Stilica. Owszem, w formie to piłkarz na naszą ligę kosmiczny, aczkolwiek ryzyko jest jednak dosyć spore. Łatwo sobie wyobrazić sytuację jak będą się czuli zawodnicy którzy rzeczywiście grają dobrze, a tu wchodzi do drużyny zawodnik który z góry dostaje o wiele więcej niż oni i gra na niesatysfakcjonującymi poziomie - właśnie dla zachowania odpowiedniego morale nie powinno się robić kominów płacowych. Wygląda jednak na to iż w klubie na chwilę obecną nikt nie odpływa z wysokimi kontraktami, to dobrze, warto budować drużynę na lata i wykonywać małe a systematyczne kroczki do przodu.


pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2320 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 14:37

  bark77 napisał:  
Mazek raczej blisko Pogoni, cracovia kupiła już na jego miejsce zawodnika, własnie dziś zakontraktowała Jaroslava MihalíkaTo oni już na poważnie rozmawiają, czy tylko spekulujesz?


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4611 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 14:42

  Marudnicki napisał:  
Uważam, iż nie ma potrzeby aby odstępować od wypracowanych standardów tylko dla Stilica. Owszem, w formie to piłkarz na naszą ligę kosmiczny, aczkolwiek ryzyko jest jednak dosyć spore. Łatwo sobie wyobrazić sytuację jak będą się czuli zawodnicy którzy rzeczywiście grają dobrze, a tu wchodzi do drużyny zawodnik który z góry dostaje o wiele więcej niż oni i gra na niesatysfakcjonującymi poziomie - właśnie dla zachowania odpowiedniego morale nie powinno się robić kominów płacowych. Wygląda jednak na to iż w klubie na chwilę obecną nikt nie odpływa z wysokimi kontraktami, to dobrze, warto budować drużynę na lata i wykonywać małe a systematyczne kroczki do przodu.No właśnie o to się rozbija. Niech robią nawet kominy kosmiczne ale jeśli gościu się nie sprawdzi to wtenczas więcej szkody niż pożytku wyhodujemy.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2086 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 14:51
Czyli dalej chcemy mieć grupkę kolegów na boisku, którzy będą decydować o tym kto ile zarabia. Wygrywających co jakiś czas w ładnym stylu by kolejkę później być golonym jak dzieci we mgle przez ekipę Wesołego Czesia czy też Wisłę Płock. To jest jakiś sposób na egzystencję, ale nie na suckes, a Pogoni tego sukcesu potrzeba. Myślicie że kibice Leicester teraz płaczą bo ich klub sezon temu zdobył mistrza Angli, a teraz paleta się w dolnych rejonach tabeli. Nie sądzę, jeszcze przez kilka lat będą wspominać sukces z ostatniego sezonu. Tymczasem nasz klub z taką polityką będzie się martwić jak ściągnąć 6 tysięcy kibiców na stadion i jak ustawić stawki w drużynie by kapryśni wyrobnicy nie płakali że ich kolega zarabia więcej.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4611 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 14:58

  Charry1948 napisał:  
Czyli dalej chcemy mieć grupkę kolegów na boisku, którzy będą decydować o tym kto ile zarabia. Wygrywających co jakiś czas w ładnym stylu by kolejkę później być golonym jak dzieci we mgle przez ekipę Wesołego Czesia czy też Wisłę Płock. To jest jakiś sposób na egzystencję, ale nie na suckes, a Pogoni tego sukcesu potrzeba. Myślicie że kibice Leicester teraz płaczą bo ich klub sezon temu zdobył mistrza Angli, a teraz paleta się w dolnych rejonach tabeli. Nie sądzę, jeszcze przez kilka lat będą wspominać sukces z ostatniego sezonu. Tymczasem nasz klub z taką polityką będzie się martwić jak ściągnąć 6 tysięcy kibiców na stadion i jak ustawić stawki w drużynie by kapryśni wyrobnicy nie płakali że ich kolega zarabia więcej.Gościu, który od nie wiem od jak dawna porządnie piłki nie kopnął, na którym już nie zarobimy ma wciągać jakąś kasę, które jest nieadekwatna do możliwości? Zrobić mu normalną podstawę a resztę z murawy.

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 5 stycznia 2017, 15:10 [1 raz(y)]


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2086 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 15:29

  szpadel* napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Czyli dalej chcemy mieć grupkę kolegów na boisku, którzy będą decydować o tym kto ile zarabia. Wygrywających co jakiś czas w ładnym stylu by kolejkę później być golonym jak dzieci we mgle przez ekipę Wesołego Czesia czy też Wisłę Płock. To jest jakiś sposób na egzystencję, ale nie na suckes, a Pogoni tego sukcesu potrzeba. Myślicie że kibice Leicester teraz płaczą bo ich klub sezon temu zdobył mistrza Angli, a teraz paleta się w dolnych rejonach tabeli. Nie sądzę, jeszcze przez kilka lat będą wspominać sukces z ostatniego sezonu. Tymczasem nasz klub z taką polityką będzie się martwić jak ściągnąć 6 tysięcy kibiców na stadion i jak ustawić stawki w drużynie by kapryśni wyrobnicy nie płakali że ich kolega zarabia więcej.Gościu, który od nie wiem od jak dawna porządnie piłki nie kopnął, na którym już nie zarobimy ma wciągać jakąś kasę, które jest nieadekwatna do możliwości? Zrobić mu normalną podstawę a resztę z murawy.Od czego w klubie jest komitet transferowy? Jeżeli się nim interesują to chyba powinni wiedzieć w jakiej jest dyspozycji.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4611 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 15:37

  Charry1948 napisał:  

  szpadel* napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Czyli dalej chcemy mieć grupkę kolegów na boisku, którzy będą decydować o tym kto ile zarabia. Wygrywających co jakiś czas w ładnym stylu by kolejkę później być golonym jak dzieci we mgle przez ekipę Wesołego Czesia czy też Wisłę Płock. To jest jakiś sposób na egzystencję, ale nie na suckes, a Pogoni tego sukcesu potrzeba. Myślicie że kibice Leicester teraz płaczą bo ich klub sezon temu zdobył mistrza Angli, a teraz paleta się w dolnych rejonach tabeli. Nie sądzę, jeszcze przez kilka lat będą wspominać sukces z ostatniego sezonu. Tymczasem nasz klub z taką polityką będzie się martwić jak ściągnąć 6 tysięcy kibiców na stadion i jak ustawić stawki w drużynie by kapryśni wyrobnicy nie płakali że ich kolega zarabia więcej.Gościu, który od nie wiem od jak dawna porządnie piłki nie kopnął, na którym już nie zarobimy ma wciągać jakąś kasę, które jest nieadekwatna do możliwości? Zrobić mu normalną podstawę a resztę z murawy.Od czego w klubie jest komitet transferowy? Jeżeli się nim interesują to chyba powinni wiedzieć w jakiej jest dyspozycji.No tylko, że pół roku siedzi bez klubu. No to jaka to może być dyspozycja.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4919 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 15:58

  szpadel* napisał:  


No tylko, że pół roku siedzi bez klubu. No to jaka to może być dyspozycja.Ze Stilicem raczej nie chodzi o kasę, a o warunki umowy.

Zrobić tak samo jak Lech zrobił z nowym grajkiem Radutem. Gość pół roku był na wczasach w Emiratach gdzie zagrał dwa mecze, więc dali mu pół roczny kontakt z opcją przedłużenia o 3 lata jeśli spełni określone warunki (będzie grał). Jak ktoś podpisuje taką umowę to po to aby wrócić do dobrej formy i kontrakt automatycznie się przedłuża. Jak nie chce takiej umowy podpisać to wszystko jasne i nie warto sobie nim zawracać głowy.


Szn85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4013 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 17:33

  kiko napisał:  

  szpadel* napisał:  


No tylko, że pół roku siedzi bez klubu. No to jaka to może być dyspozycja.Ze Stilicem raczej nie chodzi o kasę, a o warunki umowy.

Zrobić tak samo jak Lech zrobił z nowym grajkiem Radutem. Gość pół roku był na wczasach w Emiratach gdzie zagrał dwa mecze, więc dali mu pół roczny kontakt z opcją przedłużenia o 3 lata jeśli spełni określone warunki (będzie grał). Jak ktoś podpisuje taką umowę to po to aby wrócić do dobrej formy i kontrakt automatycznie się przedłuża. Jak nie chce takiej umowy podpisać to wszystko jasne i nie warto sobie nim zawracać głowy.Dobrze napisane, to jest dobry sposób ale raczej Stilić uważa się za gwiazdę i marudzi. Generalnie nigdzie poza nasz ligą się nie wybił, co pokazuje że takiej kasy nie do końca jest warty. Zobaczcie ile czasu Murawski gra na swoim poziomie, za granicą też grał będąc podstawowym zawodnikiem, zanim Lech go nie odkupił za milion euro a Stilić jednak nie poradził sobie w mega silnej lidze Cypryjskiej, co jednak daje do myślenia bardzo mocno skoro niby taki z niego bardzo dobry grajek.

Ostatnio edytowany przez: Szn85, 5 stycznia 2017, 17:38 [1 raz(y)]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 18:15
Macie chyba rację, Panowie. No ale ego Stilica zdaje się nie zakładać tego wariantu, stąd Pogoń bierze go na przeczekanie aż zejdzie z oczekiwań. Sądzę jednak, że nie zejdzie i kolejną rundę nie zagra nigdzie chociaż oficjalnie (wczoraj dla Polsat Sport) deklaruje inaczej. Powinno być jak Kiko napisał - kontrakt na pół roku, góra na rok za normalne pieniądze z opcją lukratywnej umowy jeżeli spełni oczekiwania. A Bośniak powinien się cieszyć, że dostaje szansę gry u nas, z szansą pokazania się i zdobycia np. PP.Jak to wyżej już było - my potrzebujemy jego, on nas i nie wiem po co ta telenowela ze strony Stilica. Chyba, że liczy na miłość Franza i wirtualne kokosy w Łęcznej. Ale dobrze nam już tu znany Janekx89, z reguły dobrze poinformowany, stanowczo twierdzi, że Łęcznej na SS nie stać i nikt od nich z Stilicem nie rozmawiał o transferze.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 5 stycznia 2017, 18:33 [1 raz(y)]


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4699 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 18:23
Ale widzę , że napastników to od groma w kadrze mamy...

Skoro Zwolak i Kitano dochodzą do siebie po zabiegu , kontuzji to co za problem włączyć do kadry na czas aż wyzdrowieją Gracjana Jarocha?

Panie Stolarczyk , Panie Mroczek mam nadzieję , że macie w planach sprowadzenie bramkostrzelnego napastnika.

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 5 stycznia 2017, 18:50 [2 raz(y)]


PS 1948
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2615 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 18:41
90minut podaje w spekulacjach oczywiście, że zainteresowanie Matrasem wykazuje Termalica. Ktoś coś więcej wyczytał? Bo to chyba żart...


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 18:56

  Mazii napisał:  
90minut podaje w spekulacjach oczywiście, że zainteresowanie Matrasem wykazuje Termalica. Ktoś coś więcej wyczytał? Bo to chyba żart...W grudniu CM wrzucił na swój TT coś takiego klik i potem poszła jakaś dyskusja, czy jakby tam Mateusz poszedł to byłaby degradacja sportowa itp. Ale nic więcej ja przynajmniej nie wyłapałem.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2076 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 19:38

  pablo8511 napisał:  

  bark77 napisał:  
Mazek raczej blisko Pogoni, cracovia kupiła już na jego miejsce zawodnika, własnie dziś zakontraktowała Jaroslava MihalíkaTo oni już na poważnie rozmawiają, czy tylko spekulujesz?Podobno nasi prowadzili na poważnie rozmowy, tylko cracovia stała na przeszkodzie, więc tylko tam myślę że jest bliżej naszej drużyny


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 20:06

  bark77 napisał:  

  pablo8511 napisał:  

  bark77 napisał:  
Mazek raczej blisko Pogoni, cracovia kupiła już na jego miejsce zawodnika, własnie dziś zakontraktowała Jaroslava MihalíkaTo oni już na poważnie rozmawiają, czy tylko spekulujesz?Podobno nasi prowadzili na poważnie rozmowy, tylko cracovia stała na przeszkodzie, więc tylko tam myślę że jest bliżej naszej drużynyAle masz jakieś konkretne źródło tych informacji czy to twoja dedukcja jedynie?
Skoro Ruch nie chce puścić Lipskiego do Lechii to i pewnie nie odda nam Mazka, nawet mając na uwadze kończący się w czerwcu jego kontrakt.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2490 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 20:38

  bark77 napisał:  

  pablo8511 napisał:  

  bark77 napisał:  
Mazek raczej blisko Pogoni, cracovia kupiła już na jego miejsce zawodnika, własnie dziś zakontraktowała Jaroslava MihalíkaTo oni już na poważnie rozmawiają, czy tylko spekulujesz?Podobno nasi prowadzili na poważnie rozmowy, tylko cracovia stała na przeszkodzie, więc tylko tam myślę że jest bliżej naszej drużynyNie wiem czy nie ma przypadkiem konkretnej oferty z Zagłębia.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 20:49

  zach-pom napisał:  
Ale widzę , że napastników to od groma w kadrze mamy...

Skoro Zwolak i Kitano dochodzą do siebie po zabiegu , kontuzji to co za problem włączyć do kadry na czas aż wyzdrowieją Gracjana Jarocha?

Panie Stolarczyk , Panie Mroczek mam nadzieję , że macie w planach sprowadzenie bramkostrzelnego napastnika.
To może Piątkowski? Dziś rozwiązał kontrakt z APOELEM, 32 lata na karku ale przydałby się do wzmocnienia konkurencji w ataku


Kacper1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3543 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 20:54
To może Piątkowski? Dziś rozwiązał kontrakt z APOELEM, 32 lata na karku ale przydałby się do wzmocnienia konkurencji w ataku[/cytat]

O kolega mnie wyprzedzil


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2086 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 20:58
O kolega mnie wyprzedzil[/cytat]

Z tego co mi wiadomo pół roku temu było zapytanie Pogoni o jego osobę jednak sam zainteresowany szybko uciął temat.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2207 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 05/01/2017 21:42
To może warto kotleta odgrzać? Dlaczego uciął? Liczył, że jednak pogra na Cyprze?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005