Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 16:09

  Przema napisał:  
Nie czytalem ani jednej wypowiedzi Mandrysza na temat Jaruna. Przed sezonem o wiekszosci sprowadzonych zawodnikow wypowiadalam sie pozytywnie, jako jeden z nielicznych rowniez o Rogalskim, ktorego 3/4 forum skreslilo i wolalo jakiegos Witomskiego. Jaruna widzialem w paru meczach, a przynajmniej w takich sytuacjach, ze nie widze go w tej druzynie. Drewno i tyle. :)



Potwierdzam, z tego co pamiętam chyba jako jedyni byliśmy za Rogalskim i przeciw Witomskiemu. Podobnie jak wszyscy zachwalali Kazadiego, a już w pierwszym sparingu ze Stilonem było widać, że on nie ma pojęcia o taktyce, ustawieniu a zwłaszcza grze z tyłu.
Tak jak pisałem, przedłużenie wypożyczenia Komana było najlepszą opcją i dobrze, że tak się stało. Oby wrócił do formy z poprzedniego sezonu to na bank się przyda. Co do Bojarskiego to różnie może być, jak jest zdrowy to śmiało można go brać - zwłaszcza że jest wolny. Na pewno będzie bardziej podatny na kontuzję i tu może być zonk, jak będzie brał sporą kasę a będzie się ciągle leczył. Ale kto nie ryzykuję ten nie ma :]

No i Jarun już jest :]. Skład gotowy - fajnie, że wszyscy będą do dyspozycji od pierwszego treningu. MUSI być dobrze ;)

Ostatnio edytowany przez: kiko, 8 stycznia 2010, 17:15 [2 raz(y)]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 16:18
moim zdaniem poradzimy sobie bez Bojarskiego, a szkoda ryzykowac tak jak mowisz duzym szmalem za to zeby sobie sanatorium tutaj zrobil, srodek teraz wzmocniony na skrzydla Petasz/Pietruszka, Rogalski/Wolek/Parzy w srodku Mysiak/Koman, Zawadzki/Olo/Pietruszka ewentualnie Parzy troche tych opcji jest, wiec nie wiem czy warto ryzykowac, oceni to sztab jak sprawdza czy sie do czegos nadaje po tej kontuzji ale i bez niego bedzie dobrze :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 17:02
krotki wywiad z Jarunem z oficjalki:


  Cytat:  

Dlaczego wybrałeś Pogoń Szczecin?

- Mój menadżer uznał, że to najlepsze rozwiązanie dla mnie. Pokrywało się to również z moimi planami, gdyż bardzo chciałem grać w Pogoni. Jest to optymalny dla mnie klub, walczący o awans do ekstraklasy.


Miałeś propozycję z innych klubów?

- Owszem. Było wiele ofert zarówno z ekstraklasy jak i z I ligi. Wspólnie z menadżerem uznaliśmy, że najbardziej konkretna jest z Pogoni.


Znasz zawodników Pogoni?

- Jedynie tych, którzy wcześniej trafili tu z Floty czyli Krzyśka Hrymowicza, Piotrka Dziubę i Przemka Pietruszkę.


W pierwszym meczu w Szczecinie będziesz grał przeciw byłym kolegom z Floty...

- Już jestem bardzo podekscytowany tym meczem. Bardzo chcę w nim zagrać. Z pewnością będzie to ważne ale i ciężkie spotkanie. Jak każde derbowe.



Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
hahaha00
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5399 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 17:08

  pit26 napisał:  
krotki wywiad z Jarunem z oficjalki:


  Cytat:  

Dlaczego wybrałeś Pogoń Szczecin?

- Mój menadżer uznał, że to najlepsze rozwiązanie dla mnie. Pokrywało się to również z moimi planami, gdyż bardzo chciałem grać w Pogoni. Jest to optymalny dla mnie klub, walczący o awans do ekstraklasy.


Miałeś propozycję z innych klubów?

- Owszem. Było wiele ofert zarówno z ekstraklasy jak i z I ligi. Wspólnie z menadżerem uznaliśmy, że najbardziej konkretna jest z Pogoni.


Znasz zawodników Pogoni?

- Jedynie tych, którzy wcześniej trafili tu z Floty czyli Krzyśka Hrymowicza, Piotrka Dziubę i Przemka Pietruszkę.


W pierwszym meczu w Szczecinie będziesz grał przeciw byłym kolegom z Floty...

- Już jestem bardzo podekscytowany tym meczem. Bardzo chcę w nim zagrać. Z pewnością będzie to ważne ale i ciężkie spotkanie. Jak każde derbowe.




http://www.youtube.com/watch?v=EIvlU-0vsaw - warto obejrzeć, bardzo dobry obrońca.. nawet grał na filmiku w meczu z LA przeciw Beckhamowi :)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 17:13
del.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 17:20
z tego filmiku wygląda na całkiem pewnego obrońce, raz tylko mi sie nie podobało jak podaje przed pole karne przy kontrze. Ciekawe jak to bedzie wygladąło w sparingach, bo taki filmik nie pokazuje obecnej formy, dobry na ostatnie minut padaki bronienia wyniku 1:0 na wyjezdzie z Wisłą Kraków


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 17:56

  Głos Szczeciński napisał:  
Dariusz Zawadzki, nowy pomocnik Pogoni Szczecin, były piłkarz Sandecji Nowy Sącz, mistrz i wicemistrz Europy w kategoriach młodzieżowych zdradza kulisy przejścia do Pogoni.

– Kiedy Pogoń po raz pierwszy się z panem skontaktowała?
– To było jakoś zaraz po końcu rundy jesiennej. A dokładniej chyba po powrocie Pogoni z USA. Zadzwonił do mnie trener Piotr Mandrysz. Być może spodobała mu się moja gra w Szczecinie w barwach Sandecji (śmiech).

– Na ile związał się pan z Pogonią?
– Na 2,5 roku. Mam nadzieję, że do tego czasu znajdziemy się już w ekstraklasie (śmiech). A tak na poważnie, to myślę, że stanie się to już pod koniec obecnego sezonu.

– Przejście do Pogoni jest dla pana krokiem do przodu w karierze?
– Gdyby tak nie było, nie odchodziłbym z Sandecji na drugi koniec Polski. To w końcu ta sama liga.

– Pana kariera nie rozwinęła się tak, jak pan zakładał. Jest pan w końcu mistrzem i wicemistrzem Europy.
– Właśnie te sukcesy wypomina mi się najbardziej.

– Mówi pan o tym, jakby się tego wstydził.
– Proszę mnie źle nie zrozumieć. Bardzo cieszę się z tych medali. Tyle tylko, że często pyta się mnie, czemu nie gram w lepszym zespole, czemu nie zrobiłem większej kariery. A co ja mogę na to odpowiedzieć? Złożyło się na to naprawdę wiele czynników, do których nie chciałbym już wracać. Mam nadzieję, że grą w Szczecinie, w założeniu również w ekstraklasie, przypomnę się kibicom w Polsce.

– Pogoń ma szeroką kadrę, a konkurentów do gry ciągle przybywa.
– Wcale nie uważam, by Sandecja miała dużo gorszy skład od Pogoni. Idąc tym tropem nie boję się rywalizacji i mam nadzieję, że wywalczę miejsce w składzie.

– Grając w środku pomocy woli pan odpowiadać za ofensywne poczynania zespołu, czy zarówno za atak, jak i za obronę?
– Wszystko zależy od tego, jak ustawi mnie trener. Wolę rozwiązanie, kiedy mogę zaczynać akcje już przejmując piłkę od obrońców. Nie zawsze muszę podaniem otwierać drogę do bramki.

– Nie boi się pan, że już w pierwszym meczu kibice chcieli będą, by zaliczył pan ze dwie asysty?
– Na pewno nie należy liczyć na to, że od pierwszego meczu stanę się zbawicielem Pogoni. Zostałem jednak sprowadzony tu w konkretnym celu. Najważniejsze, by trener Mandrysz był z mojej gry zadowolony. Jeżeli on będzie zadowolony, myślę, że to samo będzie również z kibicami.



"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 18:07
Z tego wywiadu wnioskuje 2 cechy - cwaniak i bardzo zarozumialy czlowiek. No, ale nie ma co oceniac po jednym wywiadzie. On tu przyjechal grac w pilke. W wielkim klubie dlatego rozlicze go dopiero po poziomie sportowym jaki zaprezentuje.

Na 2,5 roku. Mam nadzieję, że do tego czasu znajdziemy się już w ekstraklasie (śmiech). A tak na poważnie, to myślę, że stanie się to już pod koniec obecnego sezonu.
ten "zart" jakos nie przypadl mi do gustu.

Ostatnio edytowany przez: Ostry, 8 stycznia 2010, 18:32 [1 raz(y)]


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 18:21
Ciekawe zjawisko z tego Jaruna-urodzony w Kuwejcie-obywatel Palestyny (hę?) i USA. Grywał jako napastnik, w Polsce jako obrońca. Ktoś wie jakim cudem trafił na nasze ziemie? I już wazelinuje kibicom ;)

Widze tendencja taką, że nowi przynajmniej z ich wypowiedzi wynika, nie przyszli sobie do Pogoni by walczyć o niższe miejsce aniżeli drugie. Dobre nastawianie. Wychodzi że to my jesteśmy póki co królami łowów tej zimy. Czas zweryfikuje czy to obróci sie w jakość.

odnośnie Zawadzkiego :

– Pogoń ma szeroką kadrę, a konkurentów do gry ciągle przybywa.
– Wcale nie uważam, by Sandecja miała dużo gorszy skład od Pogoni. Idąc tym tropem nie boję się rywalizacji i mam nadzieję, że wywalczę miejsce w składzie.

Widać nie tylko po gębie że to niezły bufon i raczej takimi gadkami nie zaskarbi sobie sympatii kibiców. Brak dyplomacji, dystansu i raczej realizmu. Bo jak wytłumaczyć miejsca obu klubów nie wnikając już w rezultat pierwszego meczu. Już nie wnikam w jakich okolicznościach. Moim zdaniem pierwsze fo paux, teraz lepiej niech sie zacznie bronić dobrą grą, bo ja będę bardzo uważnie sie mu przyglądał. I nie tylko na jego boiskowe wyczyny.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 8 stycznia 2010, 18:30 [2 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 18:34
Jeszcze jedna sprawa-troche mnie zaczyna martwić że Flota stała sie nieformalną filią Pogoni. Owszem-to problem Floty-ale mysle że dobrze było by zrobić dobry uczynek i rzucić im ze dwóch,trzech zawodników na wypożyczenie którzy u nas nie będą sie łapali. Mysle że takimi zawodnikami bedzą Ropiejko,Rydzak może Kowal.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 18:50

  anathema napisał:  
Jeszcze jedna sprawa-troche mnie zaczyna martwić że Flota stała sie nieformalną filią Pogoni. Owszem-to problem Floty-ale mysle że dobrze było by zrobić dobry uczynek i rzucić im ze dwóch,trzech zawodników na wypożyczenie którzy u nas nie będą sie łapali. Mysle że takimi zawodnikami bedzą Ropiejko,Rydzak może Kowal.


w pelni popieram, moze jeszcze Mandrysza do tego dodac, chociaz pewnie Piotr woli miec go pod swoimi skrzydlami ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kibol83
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7223 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 19:13

  anathema napisał:  
Jeszcze jedna sprawa-troche mnie zaczyna martwić że Flota stała sie nieformalną filią Pogoni. Owszem-to problem Floty-ale mysle że dobrze było by zrobić dobry uczynek i rzucić im ze dwóch,trzech zawodników na wypożyczenie którzy u nas nie będą sie łapali. Mysle że takimi zawodnikami bedzą Ropiejko,Rydzak może Kowal.



Problem leży gdzie indziej bo to prezes Floty nie zabardzo chce współpracować.
Co do Jaruna życiorys ma pokręcony strasznie ale z tego co słyszałem to bardzo dobry obrońca grą przypominający Hrymo.


TYLKO Pogoń w Sercu Mym !!!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 19:42

  anathema napisał:  
Ciekawe zjawisko z tego Jaruna-urodzony w Kuwejcie-obywatel Palestyny (hę?) i USA. Grywał jako napastnik, w Polsce jako obrońca. Ktoś wie jakim cudem trafił na nasze ziemie? I już wazelinuje kibicom ;)




Z wiadomych względów miałem okazję dzisiaj z nim chwilę porozmawiać. Na temat swojego pochodzenia, powiedział tylko tyle, że ojciec jest Palestyńczykiem, a matka Ku... Ku... Ku... (kur** mać:P pochodzi z Kuwejtu). Do 91 roku żył z rodzicami w Kuwejcie ale musieli uciekać z kraju z powodu ataku wojsk irackich. Zapytany mnie o to czemu nie football amerykański czy koszykówka powiedział, że już mieszkając w Kuwejcie grał w piłkę i nie chciał uprawiać innej dyscypliny sportu chociaż lubi grać w kosza. Do Polski trafił za namową managera, który go tu ściągnął. Na pierwszy rzut oka robi wrażenie potężnego faceta. Blisko 2 metry wzrostu i do tego ogromna dłoń, która ścisnęła moją dłoń:P Z rozmowy wygląda na w porządku faceta. Zapytany o to czy zna jakieś Polskie słowa powiedział, że zna te słowa, które pomagają mu na boisku, a także te które najczęściej słyszał w szatni - kur**, ja pierd*** :D.


GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7598 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 21:22
Do wszystkich przeciwnikow Bojarskiego twierdzacych ze jest po kontuzji i ze to niewiadoma-przypomnijcie sobie co bylo z Olkiem rok temu kiedy byl jeszcze zawodnikiem Arki.. Nie twierdze ze Bojarski na pewno sie sprawdzi i bedzie gral jak za najlepszych czasow ale na pewno jest doswiadczonym zawodnikiem i wie co ma robic aby rehabilitacja przebiegla prawidlowo i w miare szybko dojsc do siebie.

p.s. brawa dla zarzadu za dotychczasowe transfery


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 21:36

  GRZ napisał:  
Do wszystkich przeciwnikow Bojarskiego twierdzacych ze jest po kontuzji i ze to niewiadoma-przypomnijcie sobie co bylo z Olkiem rok temu kiedy byl jeszcze zawodnikiem Arki.. Nie twierdze ze Bojarski na pewno sie sprawdzi i bedzie gral jak za najlepszych czasow ale na pewno jest doswiadczonym zawodnikiem i wie co ma robic aby rehabilitacja przebiegla prawidlowo i w miare szybko dojsc do siebie.

p.s. brawa dla zarzadu za dotychczasowe transfery



Porównywanie Ola z Bojarem pozbawione jest logiki. Pozatym Olo miał motywacje i chciał jeszcze cos udowodnić. A Bojar,no cóż-pomijając już aspekt sportowy,pytanie czy tak szczerze mu sie jeszcze chce czy tylko ma zamiar tu wpaśc do sanatorium,odciag kolejne kupony w kolejnym klubie przy okazji jeszcze zarobić. Za bardzo przykładamy wage do nazwisk,nie bacząc co zawodnik teraz sobą reprezentuje.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7598 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 22:04
No nie wiem czy pozbawione logiki.. Olo rozwiazal kontrakt z Arka bo mial zmarnowany sezon przez kontuzje tak jak Bojarski teraz. Umiejetnosci Bojarski na pewno ma i tutaj chyba nie ma co polemizowac. A twierdzenie "Olo mial motywacje i chcial jeszcze cos udowodnic" zaklada z gory ze Bojarski nie ma. To po co SAM poprosil o rozwiazanie kontraktu? Mogl posiedziec do czerwca w Piascie i tam odcinac kupony! Nie sadze ze w Pogoni dostanie lepsza kase niz w Piascie.


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 22:10

  nowa od nowa napisał:  

  GRZ napisał:  
Do wszystkich przeciwnikow Bojarskiego twierdzacych ze jest po kontuzji i ze to niewiadoma-przypomnijcie sobie co bylo z Olkiem rok temu kiedy byl jeszcze zawodnikiem Arki.. Nie twierdze ze Bojarski na pewno sie sprawdzi i bedzie gral jak za najlepszych czasow ale na pewno jest doswiadczonym zawodnikiem i wie co ma robic aby rehabilitacja przebiegla prawidlowo i w miare szybko dojsc do siebie.

p.s. brawa dla zarzadu za dotychczasowe transfery



Porównywanie Ola z Bojarem pozbawione jest logiki. Pozatym Olo miał motywacje i chciał jeszcze cos udowodnić. A Bojar,no cóż-pomijając już aspekt sportowy,pytanie czy tak szczerze mu sie jeszcze chce czy tylko ma zamiar tu wpaśc do sanatorium,odciag kolejne kupony w kolejnym klubie przy okazji jeszcze zarobić. Za bardzo przykładamy wage do nazwisk,nie bacząc co zawodnik teraz sobą reprezentuje.



Uwierz, że nikt tu nie zakontraktuje zawodnika z nazwiskiem do siedzenia na ławce. Jeśli Mandrysz uzna, że będzie to wzmocnienie to zostanie w Pogoni, jeśli nie to pojedzie dalej.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 22:30

  GRZ napisał:  
Do wszystkich przeciwnikow Bojarskiego twierdzacych ze jest po kontuzji i ze to niewiadoma-przypomnijcie sobie co bylo z Olkiem rok temu kiedy byl jeszcze zawodnikiem Arki.. Nie twierdze ze Bojarski na pewno sie sprawdzi i bedzie gral jak za najlepszych czasow ale na pewno jest doswiadczonym zawodnikiem i wie co ma robic aby rehabilitacja przebiegla prawidlowo i w miare szybko dojsc do siebie.

p.s. brawa dla zarzadu za dotychczasowe transfery



róznica jest zasadnicza-po pierwsze Olo był kluczową postacią Arki do momentu kontuzji i nie pchał sie gdzie indziej tylko wrócił do siebie,lojalnie twierdząc,że jeśli nie podoła tu wymaganiom,nie bedzie sie upominał o miejsce z urzędu. Po drugie Bojarski od jakiegoś czasu gra piach,a to że grał kiedyś w pasach jakoś nie budzi we mnie estymy. Do tego wyraża sie niespójnie-raz mówi że nie jest jeszcze w pełni sił i raczej bedzie ciężko wrócić mu do formy na wiosne,a za moment jest inna śpiewka. Do tego jego krnąbrny charakter, jakoś nie przekonuje mnie do tego zawodnika. Więc cięzko mi cokolwiek poza jego "doswiadczeniem " i jakąś tam lichą marką ligowego kopacza,aby mnie skłoniło bym zaaprobował jego osobe. No ale to nie ja jestem trenerem Pogoni. jeśli już tu do nas trafi,to chciałbym sie we wszystkim mylic to co napisałem powyżej.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 22:32

  bny napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  GRZ napisał:  
Do wszystkich przeciwnikow Bojarskiego twierdzacych ze jest po kontuzji i ze to niewiadoma-przypomnijcie sobie co bylo z Olkiem rok temu kiedy byl jeszcze zawodnikiem Arki.. Nie twierdze ze Bojarski na pewno sie sprawdzi i bedzie gral jak za najlepszych czasow ale na pewno jest doswiadczonym zawodnikiem i wie co ma robic aby rehabilitacja przebiegla prawidlowo i w miare szybko dojsc do siebie.

p.s. brawa dla zarzadu za dotychczasowe transfery



Porównywanie Ola z Bojarem pozbawione jest logiki. Pozatym Olo miał motywacje i chciał jeszcze cos udowodnić. A Bojar,no cóż-pomijając już aspekt sportowy,pytanie czy tak szczerze mu sie jeszcze chce czy tylko ma zamiar tu wpaśc do sanatorium,odciag kolejne kupony w kolejnym klubie przy okazji jeszcze zarobić. Za bardzo przykładamy wage do nazwisk,nie bacząc co zawodnik teraz sobą reprezentuje.



Uwierz, że nikt tu nie zakontraktuje zawodnika z nazwiskiem do siedzenia na ławce. Jeśli Mandrysz uzna, że będzie to wzmocnienie to zostanie w Pogoni, jeśli nie to pojedzie dalej.



Po czym ma to poznać? Na słowo? Przecież jest rzekomo nie w pełni zdrowia. No ale niech będzie- zostawmy to trenerowi i naszych włodarzom.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 23:11

  nowa od nowa napisał:  

  bny napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  GRZ napisał:  
Do wszystkich przeciwnikow Bojarskiego twierdzacych ze jest po kontuzji i ze to niewiadoma-przypomnijcie sobie co bylo z Olkiem rok temu kiedy byl jeszcze zawodnikiem Arki.. Nie twierdze ze Bojarski na pewno sie sprawdzi i bedzie gral jak za najlepszych czasow ale na pewno jest doswiadczonym zawodnikiem i wie co ma robic aby rehabilitacja przebiegla prawidlowo i w miare szybko dojsc do siebie.

p.s. brawa dla zarzadu za dotychczasowe transfery



Porównywanie Ola z Bojarem pozbawione jest logiki. Pozatym Olo miał motywacje i chciał jeszcze cos udowodnić. A Bojar,no cóż-pomijając już aspekt sportowy,pytanie czy tak szczerze mu sie jeszcze chce czy tylko ma zamiar tu wpaśc do sanatorium,odciag kolejne kupony w kolejnym klubie przy okazji jeszcze zarobić. Za bardzo przykładamy wage do nazwisk,nie bacząc co zawodnik teraz sobą reprezentuje.



Uwierz, że nikt tu nie zakontraktuje zawodnika z nazwiskiem do siedzenia na ławce. Jeśli Mandrysz uzna, że będzie to wzmocnienie to zostanie w Pogoni, jeśli nie to pojedzie dalej.



Po czym ma to poznać? Na słowo? Przecież jest rzekomo nie w pełni zdrowia. No ale niech będzie- zostawmy to trenerowi i naszych włodarzom.



Po tym, że zostanie przetestowany i przebada go jeden z najlepszych lekarzy sportowych w tej klasie rozgrywkowej Bartosz Paprota. Proszę, nie wyrokuj na przyszłość bo nie wiesz jak wygląda cała sytuacja. Daj facetowi szansę.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005