Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 22:23

  Cinek457 napisał:  
mi sie ten murzynek z obrony bardzo podobał :) nie wiem czemu :D



Sympatyczny jest :D ale ma małe szanse na pozostanie zwie się Cesar czy jakoś tak ;]


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7482 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 22:34
Elokan ma to czego brakowało naszym " ciąg na bramke " BRAĆ GO !! pozatym chyba polubili sie z Bugim :) hehhe


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
mark_oni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7451 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 22:34
Nie rozumiem tych wszytkich, ktorzy chwala Glaubera.Ten facet nie ma pojecia o pilce,mial ze 3 celne zagrania, 7 strat i ledwo sie poruszal po boisku (moze zarazil sie anemia od Magdonia?).Dudu gral poprawnie, ale mimo wszystko wydaje sie,ze jest jednak za slaby aby wzmocnic nasz zespoll.Jedyni zawodnicy,ktorzy byliby prawdziwym wzmocnieniem naszego skladu to Elokan i Borges (naprawde swietny mecz tego gracza, bral udzial we wszystkich ofensywnych akcjach zespoluy w 2 polowie, kreowal gre, bral na siebie odpowieedzialnosc, slowem gracz ktorego nam trzeba (tylko te jego slabe warunki fizyczne...ale nie bede sie juz czepial).Elokanma swietne warunki fizyczne,, starat do pilki ,przyspieszenie, niezly drybling i technike.Boje sie jednak, ze jest znim troche jak z Diveckim i Milarem, brakuje mu finishingu (po raz kolejny mowiac jezykiem football managera).Mam nadzieje, ze sie myle i Elokan bedzie strzelal gola za golem w lidze (bo jestem pewien, ze Ptak jednak wylozy za niego ta niemala kwote, ktora chce Podbeskidzie)


Nwankwo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6926 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 22:47
Ja wziąłbym najlepiej Dudu , Glaubera , Borgesa (skąd on się tam wiął ?:) - nikt nic nie mówił , że będzie grać) , Elokana (tego ściągać odrazu!). Mineiro był słabszy , ale może akurat miał zły dzień . W końcu Pietrzak mówi o nim same dobre rzeczy . Dos Santos raczej niczym wielkim nie zadziwił .Bośniak dobrze grał ale raczej nie przebiłby się do pierwszego składu. To Ptaszek musi teraz pomyśleć kto by się najbardziej przydał .Dawidowi wreszcie się udało sprowadzić dobrych graczy :]

Ostatnio edytowany przez: Nwankwo, 16 lipca 2005, 22:53 [1 raz(y)]


Pozdro
Pogoń Brazylijska ! :P
fenster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 22:50
Z szesciu testowanych brazylijczykow najlepszy jest ten siódmy...z Kamerunu!!.
Myśle że Dawidek powinien dostać do ręki bilet do Kamerunu i tam szukać zawodników bo w Pogoni Ci z tego kraju sprawdzają się znacznie lepiej(Tobit Heyot,Ferdinand Chi-fon).
P.s A Sigma zremisowała w Dortmundzie 1-1 i był to ponoć wynik szczęśliwy dla niemców!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 23:52

  Power napisał:  

  Kryniu567 napisał:  

  PiteRski napisał:  
fragment ze "Sportu":

"...– Szukamy jeszcze wysokiego napastnika, zwłaszcza, że wielce prawdopodobne jest odejście do Szczecina François Herbert Endene Elokan.27-letni kameruński napastnik otrzymał zgodę na treningi do wtorku z pierwszoligową Pogonią. Do tego dnia „portowcy” muszą się określić, czy chcą piłkarza, i przede wszystkim zapłacić Podbeskidziu ekwiwalent – jakieś 80-100 tysięcy złotych – za promocję, szkolenie i zgodę na wcześniejsze rozwiązanie kontraktu. Elokanowi zrzedła mina, gdy dowiedział się, że będzie musiał podpisać trzyletni kontrakt, gdy tymczasem w Bielsku już za pół roku stałby się wolnym zawodnikiem. Pogoń jest mocno „nagrzana”."

ciekawe czy Ptak nie będzie szczędził grosza...



Ale ptak pomyslal mogl zrobic wymiane Elokana za Masternaka ale on glowy do interesow niema



Skąd wiesz, że może tak nie zrobił? Prasa może kłamać :) Akurat głowe do interesów Ptak ma dobrą, problem z realizacją :D



Nie wydaje mi się by miał dobrą głowę - jeśli by miał nie dawał by niebotycznych kwot piłkarzom którzy później grają strachliwy piach a po sezonie nie rozwiązywałby kontraktów z piłkarzami na których można jakieś tam pieniądze zarobić :]

Co do transferów to choć ani razu nie widziałem dotąd żadnego z testowanych graczy chyba po raz pierwszy jestem o nich dość spokojny... jedynie przeciętnie ten Cesar dos coś tam wyglądał na papierze i okazało się że tak było też w rzeczywistośći. Reszta ma papiery i na pewno trzeba dać im szansę, mam nadzieje że zobaczę paru z nich na jesień bo marzy mi się oglądanie atrakcyjnego futbolu brazylijskiego (Samba!) :)

Aha i pamięajcie też że to sparing... niektórzy potrafią dobrze grać tylko ze słabymi drużynami a niektórzy nie potrafią ambicji wykrzewsać na nie, dlatego poczekajmy na ligę by sprawiedliwie ocenić.

Ostatnio edytowany przez: Jay-J, 16 lipca 2005, 23:59 [1 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 12:19
Jak czytam opinie ludzi po wczorajszym sparingu na roznych stronach to widze ze wszystkim do gustu przypadl Bosniak Ciric Taric. Faktycznie nie popelnil zadnego bledu, ma dobre warunki fizyczne i dobry przeglad pola (kilka ladnych crosowych podan). Szkoda ze Pietrzak nie chce mu dac jeszcze szansy bo po odejsciu Masternaka na pozycji stopera nie mamy specjalnie wyboru. Jest Julci i Magdon ktory obecnie sie leczy a po wczorajszym wystepie Celebana zastanawiam sie czy nie lepszy bylby na ta pozycje emeryt Fornalak albo Galuszka. Problem Taricia polega chyba na tym ze jest Bosniakiem czyli kolesiem z poza UE a zdaje sie ze te przepisy o ilosci graczy nie bedacych obywatelami UE wchodza doopiero od nastepnego sezonu? Jesli sie myle niech ktos mnie poprawi bo na dzien dzisiejszy robi sie tloczno. W podstawoje jedenastce moze grac 5 a mamy Julciego, Tavaresa (pewnie jest kandydaten do pierwszego skladu), Ediego, Milara (niezatapialny) i Elokana (koniecznie pierwszy sklad) jest jeszcze Batata i pewnie jeszcze ktos z testowanych canarionios zostanie (stawiam na Glaubera i moze Burges).

Po tym co wczoraj widzialem na Wisle Plock (to juz za 9 dni!) powinnismy wyjsc skladem:

Peskovic - Matlak Julcimar Magdon (chcialbym Taricia) Michalski - Grzelak Kazmierczak (wez sie chlopie do roboty) Burges/Glauber Tavares (pewnie na niego bedzie stawial Pietrzak) - Milar Elokan.

Caly czas jest problem z prawa pomoca. Wczoraj gral Tavares ale on jest nominalnie obronca i chyba tam sie lepiej czuje. W drugiej polowie w zasadzie nie wiadomo kto tam gral choc czesto pokazywal sie tam Elokan ktory notabene czesto zmienial pozycje (wielki plus dla niego). Alternatywa dla Matlaka powinien byc Dudu ktory zrobil dobre wrazenie zwlaszcza w parze z Burgesem. Szkoda ze w nie mozna bylo zobaczyc jak zagralby atak Milar Elokan. Widac ze ten drugi preferuje gre na jeden kontakt i swietnie czuje gre. Natomiast Milar sprawial wczoraj wrazenie goscia ktory wzial sie w garsc co bylo widac przy pierwszej bardzo ladnej z reszta bramce. Wybuch radosci i duza sportowa zlosc - miejmy nadzieje ze chlop sie ogarnie i przestanie gwiazdorzyc.

Szołn zdaje sie ze Cie wczoraj nie bylo bo z chcia bym poczytal jak Ty to widzisz...


Kto nie pije ten donosi....
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 12:27

  muniek napisał:  
Jak czytam opinie ludzi po wczorajszym sparingu na roznych stronach to widze ze wszystkim do gustu przypadl Bosniak Ciric Taric. Faktycznie nie popelnil zadnego bledu, ma dobre warunki fizyczne i dobry przeglad pola (kilka ladnych crosowych podan). Szkoda ze Pietrzak nie chce mu dac jeszcze szansy bo po odejsciu Masternaka na pozycji stopera nie mamy specjalnie wyboru. Jest Julci i Magdon ktory obecnie sie leczy a po wczorajszym wystepie Celebana zastanawiam sie czy nie lepszy bylby na ta pozycje emeryt Fornalak albo Galuszka. Problem Taricia polega chyba na tym ze jest Bosniakiem czyli kolesiem z poza UE a zdaje sie ze te przepisy o ilosci graczy nie bedacych obywatelami UE wchodza doopiero od nastepnego sezonu? Jesli sie myle niech ktos mnie poprawi bo na dzien dzisiejszy robi sie tloczno. W podstawoje jedenastce moze grac 5 a mamy Julciego, Tavaresa (pewnie jest kandydaten do pierwszego skladu), Ediego, Milara (niezatapialny) i Elokana (koniecznie pierwszy sklad) jest jeszcze Batata i pewnie jeszcze ktos z testowanych canarionios zostanie (stawiam na Glaubera i moze Burges).

Po tym co wczoraj widzialem na Wisle Plock (to juz za 9 dni!) powinnismy wyjsc skladem:

Peskovic - Matlak Julcimar Magdon (chcialbym Taricia) Michalski - Grzelak Kazmierczak (wez sie chlopie do roboty) Burges/Glauber Tavares (pewnie na niego bedzie stawial Pietrzak) - Milar Elokan.

Caly czas jest problem z prawa pomoca. Wczoraj gral Tavares ale on jest nominalnie obronca i chyba tam sie lepiej czuje. W drugiej polowie w zasadzie nie wiadomo kto tam gral choc czesto pokazywal sie tam Elokan ktory notabene czesto zmienial pozycje (wielki plus dla niego). Alternatywa dla Matlaka powinien byc Dudu ktory zrobil dobre wrazenie zwlaszcza w parze z Burgesem. Szkoda ze w nie mozna bylo zobaczyc jak zagralby atak Milar Elokan. Widac ze ten drugi preferuje gre na jeden kontakt i swietnie czuje gre. Natomiast Milar sprawial wczoraj wrazenie goscia ktory wzial sie w garsc co bylo widac przy pierwszej bardzo ladnej z reszta bramce. Wybuch radosci i duza sportowa zlosc - miejmy nadzieje ze chlop sie ogarnie i przestanie gwiazdorzyc.

Szołn zdaje sie ze Cie wczoraj nie bylo bo z chcia bym poczytal jak Ty to widzisz...



od tego sezonu limit obcokrajowcow w naszej lidze zostal zniesiony


http://e-dieselservice.pl/
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 12:28
Zdaje mi się że Elokan będzie grał z prawej, choć niewykluczone też że zagra tam Andradina (grał w końcu z prawej w meczu z Legią całkiem nieźle). Nie wydaje mi się też żeby Divecky albo Edi usiedli na ławce a grał Milar...


Obrazek gif wstawiony na forum
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7038 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 12:44
Divecki stosuje zajebisty pressing


Szczecińska albo żadna!
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 15:33
Podniecają się prawie wszyscy tym Bośniakiem,a co on tak na prawdę pokazał? Nie przypominam sobie,żeby Police przeprowadzały jakieś ciekawe/kombinacyjne akcje na naszym przedpolu albo w polu karnym. A jeśli ktos już się urwał to prawą stroną i akcje przerywał albo Dos Santos albo Dudu.
Bośniak przy stałych fragmentach zostawał w tyle,więc pewnie słabo gra głową. A biegać w poprzek boiska i podawać celnie do najbliższego kolegi to potrafi 99% zawodników.
Narzekacie,że nie mamy środkowych obrońców...Jest przecież opcja,że Tavares przechodzi na prawą obrone (w końcu to jego nominalna pozycja),a Michalski idzie na środek. Nie potrzebujemy już (nie najmłodszych) środkowych obrońców na ławke. Proste? Pozdro


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
kakte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6982 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 15:37
ja wam powiem tako: druga polowa sto razy lepsza chociaz grali ze oba pierwszy raz w zyciu. bylo duzo techniki i pomyslow na gre.lewa strona chodzial jak w szwajcarskim zegarku wiec jesli zatrudnia tych co tam grali (# 21 i 8 ) to grzelak moze sie zaczac obawiac o miejsce w skladzie. mam nadzieje ze to tylko zmusi go do wiekszego wkladania calego serca w gre bo innego wyjscia w sumie miec nie bedzie. bosniak taki nawet solidny to fakt. moglby zostac. a sklad optymalny ja nastepny sezon dla mnie to taki o:
Peskovic-Matlak(Dudu),Julcimar,Magdon(Taric),Michalski-Grzelak(Glauber),Kazmierczak(Labedzki),Edi(Batata),Parzy(Tavares)-Milar,Elokan(Divecki)


Jak sie urodziłem, to płakałem, a wszyscy się śmiali. Jak będę umierał, to z uśmiechem a wszyscy będą plakali...
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 20:08
Wlasnie slucham "Z boisk i stadionow" na Radio Szczecin. Moze powiedza juz cos konkretniej kto zostaje?

No i gowno powiedzieli. Pietrzak powiedzial ze Elokan zdecydowanie na tak oraz wyroznil Glaubera i Dudu.

Ostatnio edytowany przez: muniek, 17 lipca 2005, 20:23 [1 raz(y)]


Kto nie pije ten donosi....
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 22:06
Zauważyłem że coś zaczęto małą wage zaczeliście przywiącywać do ilości Polaków w skaładzie bo ostatnio przed wiosną martwiono sie że w Pogoni w pierwszym składzie będzie" tylko ?" 5 Polaków (Magdoń , Matlak Grzelak , Kaziu i Michalski) a teraz wygląda to dużo gorzej:
Pesković - Tavares Julcimar Magdoń Dudu - Glauber Batata Edi Borges - Elokan Milar :/ chociaż wydaje mi sie po tym sparingu wydaje mi sie że powinno to wyglądać tak (na spraingu mnie nie było ale po opiniach zrobił bym tak)
Pesković - brak konkurencji pewne miejsce w składzie
Matlak - Dudu będzie naciskał i napewno będzie dostawać szanse, może Matlaka przesunąć by do pomocy i by się wymieniał z Grzelakiem jak w reprezentacji
Magdoń Julcimar - nie podważalna pewna dwójka stoperów choć przydał by sie jakiś zmiennik w razie kontuzji (może Celeban)
Michalski - walczący dobry chcoć nie wiem czy nie za słaby na 1 lige , ale myśle że walka z Tavaresem wyjdźie mu na dobre
Grzelak - pewny punkt , może rywalizować z Borgesem i Glauberem , myśle że można by było przesunąć kogoś na prawą pomoc chcoć właściwie nie znamy optymalnych pozycji tych piłkarzy
Łabędzki Edi - Łabędzki swiętny od czarnej roboty z tyłu Edi od dogrywania piłek ofensywnie
prawa pomoc - ??? jest dużo kandydatów chcoć nie ma nikogo jako optymalnego zawodnika (Glauber Bogres, Matlak , Batata , Parzy ) postawił bym na któregoś z dwójki pierwszych brazylijczyków
Elokan Milar - myśle że dobra para do napadu , obaj aktywni , często zmieniają pozycje , a Divecky na ostatnie 30 - 40 minut ewentualnie jako 3 napastnik gdy trzeba by było zagrać ofensywniej , natomiast przy jakimś wyniku na korzyść Pogoni postawić na Kowala który jest młody i powinniśmy mieć z niego pocieche w przyszłości jako napastnika w przeciwieństiwie do Trałki jak tak dlaej pójdźe choć nie skreślał bym go jeszcze

Myśle że w tym sezonie powinniśmy spokojnie walczyc o miejsce w pierwszej 6 razem z Legią, Wisła Groclinem , Cracovią , Koroną , Wisłą Płock i Amicą

Odnośnie Tarica to myśle że nie należ sie tak nim zachwycać pownieaż przeciwnik był słaby i jak on miał się wykazać , napewno na prawą pomoc nie dawałbym Ediego jak ktoś powiedział bo on jest wolniejszy niż czołg. Teraz wszystko leży w rękach trenera który musi ich świetnie przygotować do sezonu i gramy o puchary :D chcociciaż to tylko tak wygląda na papierze , bo identycznie wyglądało to sezon temu gdzie też miał być PP iUEFA i ledwo unikneliśmy barażu, ponieważ trzeba pamiętać żę to tylko sparing z 4 ligowcem . Są zawodnicy którzy bdb grają w sparingach a słabo w meczach o stawke (czyt. Seba Rodrigez ) chociaż ja lepiej nie będę krakać i spokojnie poczekam na mecz z Wisła Płock


muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 22:25

  stahu napisał:  

Myśle że w tym sezonie powinniśmy spokojnie walczyc o miejsce w pierwszej 6 razem z Legią, Wisła Groclinem , Cracovią , Koroną , Wisłą Płock i Amicą



A co ta Korona tam robi? Z beniaminkow najwieksze szanse ma chyba Belchatow. Po sygnalach o bardzo dobrym wystepie Grzelaka z Kazmierczakiem oraz po obejrzeniu potencjalnych wzmocniem jestem spojny o lige choc jak zwykle wszystko wyjdzie w praniu...


Kto nie pije ten donosi....
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7038 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 22:32

  kakte napisał:  
ja wam powiem tako: druga polowa sto razy lepsza chociaz grali ze oba pierwszy raz w zyciu. bylo duzo techniki i pomyslow na gre.lewa strona chodzial jak w szwajcarskim zegarku wiec jesli zatrudnia tych co tam grali (# 21 i 8 ) to grzelak moze sie zaczac obawiac o miejsce w skladzie. mam nadzieje ze to tylko zmusi go do wiekszego wkladania calego serca w gre bo innego wyjscia w sumie miec nie bedzie. bosniak taki nawet solidny to fakt. moglby zostac. a sklad optymalny ja nastepny sezon dla mnie to taki o:
Peskovic-Matlak(Dudu),Julcimar,Magdon(Taric),Michalski-Grzelak(Glauber),Kazmierczak(Labedzki),Edi(Batata),Parzy(Tavares)-Milar,Elokan(Divecki)



Nie sądze, aby Grzelak stracił miejsce w składzie, to nie możliwe. Obecnie prezentuje wyśmienitą forme i napewno nie będą trzymać dwóch tak zajebistych zawodników na jednej pozicji tylko któregoś przesuną na inną :Q


Szczecińska albo żadna!
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 22:57
Na razie poczekałbym z dogłębnymi analizami - bądź co bądź nadal nie wiadomo, którzy z testowanych piłkarzy zostaną. Z góry jednak muszę powiedzieć, że pomysł z dwoma małymi napastnikami (Elokan i Milar) mnie się nie podoba.
Ale gdyby założyć, że zostaną wszyscy, to ustawiłbym drużynę mniej więcej tak, jak na załączonym obrazku (podaję link, bo obrazek jest spory). Problem tylko w tym, że wymagałoby to zmiany ustawienia na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek - z drugiej jednak strony w obecnym 4-4-2 nasza drużyna jest "niesymetryczna" (na prawej stronie niedobory, na lewej kłopoty bogactwa - w obronie mało opcji, w pomocy aż za dużo).


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
wien
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8039 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 23:00
Szłon, Milar nie moze grac w pomocy, on sie za duzo kiwa i traci duzo pilek, i nie wydaje mi sie mozliwa zmiana na 3 obroncow


Na Zawsze POGOŃ
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 23:06
Po części masz rację, nie jest to idealne rozwiązanie ale z drugiej strony lepszej opcji niż Milar nie widzę - Batata kiwa się jeszcze częściej i średnio po 20 minutach łapie kolejną kontuzję, Parzy nie kiwa się wcale bo nie umie, Elokan jest zbyt niebezpieczny by go wycofać do tyłu, Trałka jest zwyczajnie tragiczny, a Tavares zagrał kiepsko z Policami...


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 17/07/2005 23:11
Kiedys pamiętam jak Pogoń grałą w 2 Lidze to batata poprostu Rezał !! a teraz to hujnia ciągle ma kontuzje i prawie mu nic nie wychodzi!! Trałka many jest żadki ( słaby ) a Elokan Poprostu dla mnie WYmiata :-))


PS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005