Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3320 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 18:22
Znowu wylew ekspertów. Tracimy młodego obrońcę, który grał u nas w każdym meczu. To do niego trenerzy dobierali kogoś z dwójki Dąbrowski/Hernani. Zamiast tego jakieś spuszczanie się nad przyjściem Czerwińskiego, chociaż nikt nie wie co on potrafi . Straciliśmy swojego najlepszego stopera, na którym jeszcze można było zarobić, ale zawsze znajdą się tacy, których to cieszy. Nie mówię, że Czerwiński to zły ruch, ale mieliśmy kogoś kto mógł grać regularnie w pierwszym składzie, którego wypromowaliśmy i nie dostaliśmy za to nic.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5653 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 18:38

  OskarDąbie napisał:  
Znowu wylew ekspertów. Tracimy młodego obrońcę, który grał u nas w każdym meczu. To do niego trenerzy dobierali kogoś z dwójki Dąbrowski/Hernani. Zamiast tego jakieś spuszczanie się nad przyjściem Czerwińskiego, chociaż nikt nie wie co on potrafi . Straciliśmy swojego najlepszego stopera, na którym jeszcze można było zarobić, ale zawsze znajdą się tacy, których to cieszy. Nie mówię, że Czerwiński to zły ruch, ale mieliśmy kogoś kto mógł grać regularnie w pierwszym składzie, którego wypromowaliśmy i nie dostaliśmy za to nic.Niby tak, ale sytuacja jest taka, że to on nie chce Podpisać nowego kontraktu. W takich sytuacjach, nigdy nie wiadomo, kto co i dlaczego, bo wiadomo, że chodzi o kasę. Z drugiej strony Golla to dla mnie żaden kozak i pożegnam go bez żalu jeśli będzie taka potrzeba. A w kwestii ewentualnej kasy za wyszkolenie czy promocje? No cóż, widocznie nie było na niego kupca kiedy był na to czas, teraz się znalazł i Wojtek odejdzie. Takie rzeczy się dzieją w tym biznesie. Biorąc powyższe pod uwagę, skłaniał bym się ku kombinacjach Golli w kwestiach kontaktowych i nie obwinial bym tu klubu, bo może w ich oczach jest on wart dokładnie tyle, ile mu zaproponowali.


No One Like Us....We don't Care...
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2951 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 18:54
Golla młody solidny ligowiec .Nie chce nowego kontraktu ,bo myśli że zawojuje zagranicę .Nie tacy jak on wracali z podkulonym ogonem .Ggybyśmy mieli kilku obrońców w magazynku ,to wylądowałby w rezerwach i tam się promował .Z niewolnika nie ma piłkarzyka .


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 2125 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 19:08

  weteran58 napisał:  
Golla młody solidny ligowiec .Nie chce nowego kontraktu ,bo myśli że zawojuje zagranicę .Nie tacy jak on wracali z podkulonym ogonem .Ggybyśmy mieli kilku obrońców w magazynku ,to wylądowałby w rezerwach i tam się promował .Z niewolnika nie ma piłkarzyka .Że też przykłady takich jak Klich, Sobota, Furman, Borysiuk, Pawłowski czy paru innych nie dają im do myślenia.


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3469 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 19:30
Jeżeli Golla miałby jeszcze kontrakt 2 czy 5 lat to tu by grał do końca. Sam jednak wie ze jak go nikt nie weźmie za free to już tym bardziej nikt za niego nie zapłaci. Teraz jest okazja spróbować bo młody to chce skorzystać i tyle.


Homer Jay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2689 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 19:38

  Maxymalny napisał:  

  weteran58 napisał:  
Golla młody solidny ligowiec .Nie chce nowego kontraktu ,bo myśli że zawojuje zagranicę .Nie tacy jak on wracali z podkulonym ogonem .Ggybyśmy mieli kilku obrońców w magazynku ,to wylądowałby w rezerwach i tam się promował .Z niewolnika nie ma piłkarzyka .Że też przykłady takich jak Klich, Sobota, Furman, Borysiuk, Pawłowski czy paru innych nie dają im do myślenia.Niestety takie czasy, nie liczy się to czy będzie grał, tylko liczy się kasa na koncie. a i menago będzie zadowolony bo pewnie jakiś tam % ma w umowie zapisany.


"Poranek w zażenowaniu, jest lepszy od nocy spędzonej w samotności."
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5659 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 19:40
Nie mam żadnych pretensji do Golli. Wypełnia kontrakt i zmyka, nie będzie trzeba mu płacić żadnych odszkodowań itp. a czy tracimy obrońcę, na którym można było zarobić? Wojtek nie dawał żadnych sygnałów, które mogłyby podbić jego cenę. To ligowy średniak raz spisujący się poprawnie, czasem popełniający duże błędy w kryciu. Ogólnie nie chce mi się wierzyć, że jego nazwisko w ciągu 3-4 lat trafi do kadry. Prędzej obstawiam pałętanie się po 2 Bundeslidze i powrót na rodzinne, poznańskie łono.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 2125 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 19:43

  eJay napisał:  
Nie mam żadnych pretensji do Golli. Wypełnia kontrakt i zmyka, nie będzie trzeba mu płacić żadnych odszkodowań itp. a czy tracimy obrońcę, na którym można było zarobić? Wojtek nie dawał żadnych sygnałów, które mogłyby podbić jego cenę. To ligowy średniak raz spisujący się poprawnie, czasem popełniający duże błędy w kryciu. Ogólnie nie chce mi się wierzyć, że jego nazwisko w ciągu 3-4 lat trafi do kadry. Prędzej obstawiam pałętanie się po 2 Bundeslidze i powrót na rodzinne, poznańskie łono.Z całym szacunkiem, ale 2 Bundesliga wypluła właśnie Wojtkowiaka a wcześniej Borysiuka. Jak Golla miałby się tam odnaleźć?


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2682 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 19:44
Golla chce robić karierę zagranicą ? Defensor który gubi krycie w każdym meczu ? Typowy ligowy przeciętniak , tutaj jakoś swoją karierę by pociągnął w klubach środka tabeli ale ze świata wróci szybko z podkulonym ogonem. Szkoda tylko że nie uda się na nim zarobić , trudno.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2254 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 19:46
Wypatruje swojej szansy, bo żaden klub nie dałby za niego poważniejszych pieniędzy, a skoro jest za darmo, to może ktoś go na uzupełnienie weźmie, nawet głównie na podstawie wieku, pozycji i jako takiego doświadczenia...


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5659 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 20:51

  Maxymalny napisał:  

  eJay napisał:  
Nie mam żadnych pretensji do Golli. Wypełnia kontrakt i zmyka, nie będzie trzeba mu płacić żadnych odszkodowań itp. a czy tracimy obrońcę, na którym można było zarobić? Wojtek nie dawał żadnych sygnałów, które mogłyby podbić jego cenę. To ligowy średniak raz spisujący się poprawnie, czasem popełniający duże błędy w kryciu. Ogólnie nie chce mi się wierzyć, że jego nazwisko w ciągu 3-4 lat trafi do kadry. Prędzej obstawiam pałętanie się po 2 Bundeslidze i powrót na rodzinne, poznańskie łono.Z całym szacunkiem, ale 2 Bundesliga wypluła właśnie Wojtkowiaka a wcześniej Borysiuka. Jak Golla miałby się tam odnaleźć?No właśnie o tym napisałem :) Przez rok, półtora zarobi trochę hajsu w jakimś Dusseldorfie lub Unionie Berlin i wróci w poznańskie strony jako kolejny niespełniony, przestroga dla młodych.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3759 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 21:04

  Olaf napisał:  

  Przema napisał:  
Moze w tym okresie kiedy dostal powolanie Nawalka.


Jak Nawałka dostawał powołania to Golli na świecie nie było.1 miejsce


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2001 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 21:26
Z twittera; "Przed chwilą dowiedziałem się o planach transferowych Azotów.Nazwisk rzucać nie mogę, ale ciekawi zawodnicy.Cieszy to, że raczej są rozsądni"


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4536 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 21:44

  bark77 napisał:  
Z twittera; "Przed chwilą dowiedziałem się o planach transferowych Azotów.Nazwisk rzucać nie mogę, ale ciekawi zawodnicy.Cieszy to, że raczej są rozsądni"Kto wrzucił?


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2540 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 22:05

  Kibic Pogoni. napisał:  

  bark77 napisał:  
Z twittera; "Przed chwilą dowiedziałem się o planach transferowych Azotów.Nazwisk rzucać nie mogę, ale ciekawi zawodnicy.Cieszy to, że raczej są rozsądni"Kto wrzucił?Bartosz Witkowski


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5043 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 29/01/2015 23:04
A potem pisze:

  Cytat:  
Tego nie wiem. Ale jak Azoty przejmą nas w miarę szybko to pewnie już latem zaczną się kadrowe zmiany.To zna nazwiska, ale nie wie czy przyjdą latem, czy później. Aha, to na pewno wiarygodne są te informacje.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5699 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 30/01/2015 07:38
Krąży sporo informacji, że przejmą nas Azoty, że będą transfery, że będą czystki itd.

Może Golla zdaje sobie sprawę (lub dostał takie sygnały), że w przypadku przebudowy kadry jego pozycja w zespole mocno osłabnie. Więc wybrał znalezienie nowego klubu i grę niż bardzo niepewną przyszłość?


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5522 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 30/01/2015 09:22

  Bzyku napisał:  
Krąży sporo informacji, że przejmą nas Azoty, że będą transfery, że będą czystki itd.

Może Golla zdaje sobie sprawę (lub dostał takie sygnały), że w przypadku przebudowy kadry jego pozycja w zespole mocno osłabnie. Więc wybrał nowego klubu i grę niż bardzo niepewną przyszłość?


Jezeli nie ma szans na jakis przyzwoity klub za granica (moim zdaniem jakies szanse ma) to twoja wersja moze byc prawdziwa albo liczy , ze moze dostac jeszcze lepsza oferte z Pogoni po zmianach w klubie. Na jego miejscu tez bym poczekal .


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4891 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 30/01/2015 10:28
Krążą plotki, ze Azoty wchodzą, są partnerem dla miasta do rozmów o stadionie do którego maja się dołożyć na Twardowskiego. Stolarczyk tymczasowo. Nazwisko menadżera znane, osoba z grupy Azoty, bez pojęcia o piłce.

Ale jak to z plotkami jest każdy wie. Pozostaje czekać.


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3463 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 30/01/2015 11:02

  Radziu napisał:  
Krążą plotki, ze Azoty wchodzą, są partnerem dla miasta do rozmów o stadionie do którego maja się dołożyć na Twardowskiego. Stolarczyk tymczasowo. Nazwisko menadżera znane, osoba z grupy Azoty, bez pojęcia o piłce.

Ale jak to z plotkami jest każdy wie. Pozostaje czekać.CO Stolarczyk tymczasowo? Czyli że Kocian out?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005