Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 17:02

  Przema napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  Portowiec92 napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  spagetti napisał:  
W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse , bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.


1 miejsce
Masz rację, nie tracimy bramek przez pana Adama. Zastanawiam się czy on tu pije z Wami piwka w tygodniu?, czy co że w ogóle ktoś widzi jakieś plusy jego gry. Gość jest beznadziejny i na pewno żadna drużyna Eklasy, ani nawet 1 ligi go nie weźmie, jak się go pozbędziemy. (ale cuda się zdarzają (czyt. smolny).



które przez niego straciliśmy? jak możesz to wymień aż obejrzę powtórki.


tak na szybkiego: 2 bramki z ruchem, im dalej w las znajdziesz więcej. Co do jego gry w obronie, czemu chałas nie gra na prawej obronie? Bo jest napastnikiem, a fraczczak? Napastnikiem? messi, ronaldo, lewandowski, aguero, itd itd. też grają na obronie? Widać słaby z niego napastnik skoro gra wszędzie, i wszędzie beznadziejnie.


A to jest jego wina, ze tak wszedzie nim rzucaja po boisku? Ja pierdole czlowieku, ogarnij sie troche, a potem rob ferment dopiero,bo poki co jestes bardziej zenujacy niz gra Adama w obronie.


A czyja? trenerów? patrzą na Adama i mówią: " Frączczak grasz na prawej obronie albo wypierdalasz z klubu!" ? Czy to bardziej pytanie :"Czujesz się na siłach grać na prawej obronie?". Poza tym ja Ci daje argumenty , że jest nijakim piłkarzem, a ty mnie obrażasz.
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, pewnie dobry hajs się zgarnia za pierwszą 11, bądź ewentualne punkty.
I cieszę się, że fajnie się z nim gada i jest z Kołobrzegu, ale gra bardzo słabo bez pożytku dla drużyny. Niech walczy o miejsce w napadzie z marnym Donaldem i nędznym Chałasem, a nie się pcha na tą obronę.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 17:07
Myślisz, że on się pcha na obronę? KaWa sory, ale przema ma rację, że pierdolisz głupoty.
Skoro nie mamy nikogo(!) na prawą obronę to ktoś z innej pozycji musi tam zagrać. Kogo innego sobie tam wyobrażasz? Może Ediego? Chłop walczy na każdej pozycji jakiej gra, a jest bardziej jechany od Donalda który nic nie strzela, grubego Ediego który gra piach i innych kopiących się w czoło Hernanich (O Kolendowiczu nie wspominając).


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 17:44

  Święty napisał:  

  Przema napisał:  

  EPSON napisał:  

  Przema napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  Portowiec92 napisał:  

  kAwA *.* napisał:  

  spagetti napisał:  
W mojej opini trzeba dac Adamowi szanse , bez niego nie dzieje sie kompletnie nic.


1 miejsce
Masz rację, nie tracimy bramek przez pana Adama. Zastanawiam się czy on tu pije z Wami piwka w tygodniu?, czy co że w ogóle ktoś widzi jakieś plusy jego gry. Gość jest beznadziejny i na pewno żadna drużyna Eklasy, ani nawet 1 ligi go nie weźmie, jak się go pozbędziemy. (ale cuda się zdarzają (czyt. smolny).



które przez niego straciliśmy? jak możesz to wymień aż obejrzę powtórki.


tak na szybkiego: 2 bramki z ruchem, im dalej w las znajdziesz więcej. Co do jego gry w obronie, czemu chałas nie gra na prawej obronie? Bo jest napastnikiem, a fraczczak? Napastnikiem? messi, ronaldo, lewandowski, aguero, itd itd. też grają na obronie? Widać słaby z niego napastnik skoro gra wszędzie, i wszędzie beznadziejnie.


A to jest jego wina, ze tak wszedzie nim rzucaja po boisku? Ja pierdole czlowieku, ogarnij sie troche, a potem rob ferment dopiero,bo poki co jestes bardziej zenujacy niz gra Adama w obronie.


Przema nie goraczkuj się.To tylko nasza dyskusja i jakby kazdy miał te same spostrzeżenia to istnienie tego forum i tego tematu nie miało by sensu.Kwestia Frączczaka podzieliła skrajnie forumowiczów wiec brońmy swego argumentami a nie wrzutami
Dla mnie ten przemiły gość jest max na IV lige a jakby nawet zostawić już tą jego grę w obronnie gdzie jest żenująco slaby to jego popisy zarówno w ataku jak i na skrzydle sa znane.To że jest z Kołobrzegu a nie z Gwinei Równikowej nie ma żadnego znaczenia w kontekście gry w piłkę.
Na dzień dzisiejszy to najsłabsze ogniwo w tym zespole i na to jest cała masa przykładów praktycznie w każdym meczu (może po za meczem z Widzewem gdzie sam go uznałem za wyróżniającego się zawodnika).



Niedawny mecz z Legia tez calkiem spoko w jego wykoniau. Generalnie im gra wyzej tym lepiej. Gdyby poczul stabilizacje na jednej pozycji to pewnie efekt bylby lepszy. Czepianie sie go o stracone bramki to analogiczna sytuacja do wystawienia Janukiewicza w ataku i pretensje o marnowanie sytuacji. Donald w jednym meczu marnuje wiecej akcji niz reszta przez cala runde.



Miałem napisać więcej, ale sobie odpuszcze. Tylko co do Legii - całkiem spoko? "Asysta", która była po prostu mocno niecelnym strzałem, który po rykoszecie trafił do Ławy, zmarnowanie dwóch innych dobrych sytuacji, w tym jednej patelni od Danalda na 3 metr i pustą bramkę? Już nie mówię tu o objeżdżaniu go w defensywie, bo to argument najłatwiejszy do zbicia, bo nie jest obrońcą, poza tym łatwych przeciwników nie miał.
I nie piszcie mi tylko proszę, że się 'przyczepiłem'.



Zle wszedl w pole karne oddajac strzal? To, ze rykoszet i pilka doszla do Lawy to sytuacja jakich w tej lidze mnostwo. Byl aktywny, wychodzil do pilki, dalej twierdze, ze nie ma w tej druzynie drugiego takiego pilkarza, ktory tak szuka gry jak on. Moze i jest drewniany i slaby techniczne, sam sie wiele razy wkurwialem, ale z przodu takiego zawodnika zawsze warto miec.

Na uz.Kawa generalnie szkoda czasu, bo bredzi jak malo kto. Wskaz mi pierwszego lepszego pilkarza, ktory nie wyjdzie na boisko, bo nie czuje sie na silach. Bylbys pierwszy, ktory plulby tu jadem, ze za takie pieniadze nie chce zapierdalac "bo mu pozycja nie odpowiada". Skoro nie ma prawego obroncy, ktory moglby wyjsc w pierwszym skladzie, to maja grac w 10? Zastanow sie 2 razy nim cos napiszesz.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 18:27
Jeżeli ktoś tu pisze, że Donald jest najsłabszym ogniwem to ja się na serio na piłce nie znam... Hernani, który kopie się w czoło, Frączczak, który nie potrafi przyjąć piłki, Kolendowicz, który każdą piłkę traci, Edi z 20 kg nadwagi... Donald chociaż robi wiatr z przodu a mecz ze Śląskiem dobitnie pokazał, że bez niego z przodu jest tragedia... nie bronię go bo fakt strzela mało goli ale z drugiej strony jeżeli musi się wracać po piłkę pod nasze pole karne to wcale się nie dziwię. Po sezonie jak dla mnie do odstrzał Pernis (kontrakt) Hernani (wysokość kontraktu i umiejętności), Budka (wysokość kontraktu), Hricko, Edi (chyba, że schudnie i zamiast machać łapami zacznie grać).


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 18:34
Tylko kto ich wezmie jak wszyscy wazne kontrakty maja?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 19:14
He,he...zaraz przyjdzie nam założyć nowy temat odnośnie Adama.Nic to. Ja już swoje napisałem i jesli ten zawodnik jakimś cudem do sympatycznego gościa z regionu dołoży dobrą grę to sam posypie głowę piaskiem.Wolałbym jednak by było go za co chwalić niż szukać na silę plusów i usprawiedliwień
dając jeszcze do tego przykłady meczów w których odstawał od całej reszty na kilometr (Legia,Ruch,Jaga)...czy grał słabo jak ze Śląskiem,Bełchatowem,Wisła czy Zagłębiem.
Natomiast prawda jest że łata dziury chodż z mizernym skutkiem ale rzeczywiście trudno na obronę dać Ediego czy Chałasa bo pewnie efekt byłby podobny albo jeszcze gorszy.
Odbiegając od Frączczaka zastanawiam się jakby sobie poradził Tadrowski na pozycji skrzydłowego.
Jest bardzo szybki i dość dobrze wyszkolony.Skoro Wdowczyk boi się nim zagrać na obronie to można by go spróbować za Kolendę bo tutaj z forma "happyRobercika" jest lipa.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
serdi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4465 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 23/05/2013 19:17

  kubełek napisał:  
Jeżeli ktoś tu pisze, że Donald jest najsłabszym ogniwem to ja się na serio na piłce nie znam... Hernani, który kopie się w czoło, Frączczak, który nie potrafi przyjąć piłki, Kolendowicz, który każdą piłkę traci, Edi z 20 kg nadwagi... Donald chociaż robi wiatr z przodu a mecz ze Śląskiem dobitnie pokazał, że bez niego z przodu jest tragedia... nie bronię go bo fakt strzela mało goli ale z drugiej strony jeżeli musi się wracać po piłkę pod nasze pole karne to wcale się nie dziwię. Po sezonie jak dla mnie do odstrzał Pernis (kontrakt) Hernani (wysokość kontraktu i umiejętności), Budka (wysokość kontraktu), Hricko, Edi (chyba, że schudnie i zamiast machać łapami zacznie grać).



Dokładnie tak jak piszesz,
serducho na boisku to powinien zostawić każdy zawodnik,
to niezbędne minimum, a jak nie to wyjazd ze składu, i po premii,
a my powinniśmy oceniać zawodników za umiejętności, i sposób gry,
a tych niestety Frączczakowi zdecydowanie brakuje,
ani techniki, ani przyspieszenia, ani strzału, za to dużo prostych błędów,
może jest bez formy, może przyjdzie jeszcze na niego czas, tak czy inaczej będę mu kibicował,
ale niestety na dzień dzisiejszy w mojej opinii jest po prostu słaby i razem z Edim i Hernanim są do wymiany...


Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/05/2013 10:16

  kubełek napisał:  
Jeżeli ktoś tu pisze, że Donald jest najsłabszym ogniwem to ja się na serio na piłce nie znam... Hernani, który kopie się w czoło, Frączczak, który nie potrafi przyjąć piłki, Kolendowicz, który każdą piłkę traci, Edi z 20 kg nadwagi... Donald chociaż robi wiatr z przodu a mecz ze Śląskiem dobitnie pokazał, że bez niego z przodu jest tragedia... nie bronię go bo fakt strzela mało goli ale z drugiej strony jeżeli musi się wracać po piłkę pod nasze pole karne to wcale się nie dziwię. Po sezonie jak dla mnie do odstrzał Pernis (kontrakt) Hernani (wysokość kontraktu i umiejętności), Budka (wysokość kontraktu), Hricko, Edi (chyba, że schudnie i zamiast machać łapami zacznie grać).



Przyjacielu - Ja ci powiem to wprost - nie znasz sie na piłce.
Jesli Donald dla Ciebie to piłkarz dobry - to sory ale no nie wiem zacznij chodzic na mecze juniorskie - może tam znajdziesz miejsce dla kogos kto robi wiatr. To miał byc k@#a napastnik - a niestety nie jest.
Co do ADAMA - chłopak dużo lepiej gra w ataku niz w obronie - może jako drugi napastnik ustawionyw duecie z kimś szybkim ( takim jak WIchniarek w Arminii) mialby szanse pokazac co potrafi ale to trener jest od tego aby dla kazdego zawodnika znalesc odpowiednia pozycje na boisku.
Sorry za Wichniarka ale wlasnie z tego pokolenia sie wywodze :D i takie przyklady przychodza mi najszybciej na mysl :)


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/05/2013 10:24

  Werft napisał:  

  kubełek napisał:  
Jeżeli ktoś tu pisze, że Donald jest najsłabszym ogniwem to ja się na serio na piłce nie znam... Hernani, który kopie się w czoło, Frączczak, który nie potrafi przyjąć piłki, Kolendowicz, który każdą piłkę traci, Edi z 20 kg nadwagi... Donald chociaż robi wiatr z przodu a mecz ze Śląskiem dobitnie pokazał, że bez niego z przodu jest tragedia... nie bronię go bo fakt strzela mało goli ale z drugiej strony jeżeli musi się wracać po piłkę pod nasze pole karne to wcale się nie dziwię. Po sezonie jak dla mnie do odstrzał Pernis (kontrakt) Hernani (wysokość kontraktu i umiejętności), Budka (wysokość kontraktu), Hricko, Edi (chyba, że schudnie i zamiast machać łapami zacznie grać).



Przyjacielu - Ja ci powiem to wprost - nie znasz sie na piłce.
Jesli Donald dla Ciebie to piłkarz dobry - to sory ale no nie wiem zacznij chodzic na mecze juniorskie - może tam znajdziesz miejsce dla kogos kto robi wiatr. To miał byc k@#a napastnik - a niestety nie jest.
Co do ADAMA - chłopak dużo lepiej gra w ataku niz w obronie - może jako drugi napastnik ustawionyw duecie z kimś szybkim ( takim jak WIchniarek w Arminii) mialby szanse pokazac co potrafi ale to trener jest od tego aby dla kazdego zawodnika znalesc odpowiednia pozycje na boisku.
Sorry za Wichniarka ale wlasnie z tego pokolenia sie wywodze :D i takie przyklady przychodza mi najszybciej na mysl :)



Z Donaldem tez jest spory problem. Osobiscie uwazam go za najbardziej badziewnego pilkarza jakiego mamy i przy okazji najbardziej bezmyslnego. Chwalenie go za robienie wiatru jest porownywalna glupota do chwalenia napastnika za gre tylem do bramki. To, ze bramek nie strzela jak widac nie jest juz tak istotne. Gdyby nie jego niewyobrazalna glupota widzialbym go w systemie z 2 napastnikami, ale przy jego specyfice gry podejrzewam, ze nie zdaloby to egzaminu, no chyba ze ktos potrafilby mu przemowic do pustego lba. Odkad jest w Pogoni nie zrobil absolutnie zadnych postepow, jest na tym samym etapie na jakim przyszedl do klubu, zarowno sportowym jak i taktycznym, co uwazam, ze jest porazka samego zawodnika jak i trenerow, ktorzy z nim pracowali.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4826 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/05/2013 20:47
Spoko rozumiem, że wolicie oglądać Ediego z 20 kg nadwagą, który mając przed sobą bramkarza podaje mu piłkę (mecz z GKS-em), nie uważam go za super napastnika - ale na chwile obecną najlepszego jakiego mamy (i podejrzewam, że w przyszłym sezonie nic się nie zmieni). Uważam jedynie, że są w drużynie dużo większe badziewia - starsze i więcej zarabiające i to im w pierwszej kolejności należy podziękować.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6048 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 24/05/2013 22:21

  kubełek napisał:  
Spoko rozumiem, że wolicie oglądać Ediego z 20 kg nadwagą, który mając przed sobą bramkarza podaje mu piłkę (mecz z GKS-em), nie uważam go za super napastnika - ale na chwile obecną najlepszego jakiego mamy (i podejrzewam, że w przyszłym sezonie nic się nie zmieni). Uważam jedynie, że są w drużynie dużo większe badziewia - starsze i więcej zarabiające i to im w pierwszej kolejności należy podziękować.



Moim zdaniem Donald nie stwarza nadziei na bycie dobrym napastnikiem na poziomie ekstraklasy. Jego największy mankament, czyli brak umiejętności podania piłki do partnera powtarza się w każdym meczu. Kompletnie nie ma wyczucia, żeby komuś odpowiednio w tempo zagrać jakąkolwiek piłkę. Ja już nie wierzę, że się tego nauczy.
Nie wiadomo jak z jego skutecznością. W I lidze bardzo dużo marnował, ale miał duży plus że się znajdował w wielu dogodnych sytuacjach, jak żaden inny napastnik. Teraz w ekstraklasie nawet nie bardzo ma co marnować, bo rzadko dochodzi do dobrych okazji.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 25/05/2013 00:57
Ale "fajna" licytacja na forum - który grajek jest bardziej żenująco słabszy od drugiego :D Fajnych czasów dożyliśmy.

Prawda jest taka, ze 90% z nich nadaje sie do bezdyskusyjnej banicji z klubu, niezależnie jaki status zachowamy.

Ad personam odniosę sie tylko do Donalda (swoja droga dołączam do tych co słusznie prawią, ze to chuj nie napastnik)- a kiedy my w klubie mieliśmy w miarę ogarniętego napastnika? Od lat same wynalazki albo perspektywiczni którzy jednak byli fatalni, ze nazwisk nie będę przytaczał - wszyscy wiemy o kogo chodzi. Od lat przede wszystkim w napadzie graja u nas ciućmoki którzy mają problem by kilka bramek ustrzelić na sezon. Kwintesencja dobitnie obrazującą stan rzeczy jest ten sezon gdzie w ataku pomykają takie tuzy jak Traore(o tym można napisać w czasie przeszłym) Donald, epizody Frączczaka i nasz zapaśnik (który o ironio ma najwięcej goli - z czego gro to z karnych) wyszydzany Sotirowic przy nich to była klasa i stawiam orzechy przeciwko dolarom ze dzis by brylował i nie było by takiego problemu przy tym aspekcie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 25/05/2013 01:45
"Prezes Mroczek odpowiedział. - Z częścią zawodników, którym kończą się kontrakty, nie przedłużymy umów. Zastąpią ich młodsi gracze, nasi wychowankowie. Chcemy również, by piłkarze byli premiowani za wynik, za zajęte w tabeli miejsce."
Zrobiłby ktoś szczegółową analizę jacy to będą piłkarze?


WWP K_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6553 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 25/05/2013 03:07
Wg transfermarkt.de 01.07.2013 kończą się kontrakty:
Fabiniaka, Hricko, Dąbrowskiego, Nolla, Kolendowicza, Wiśniewskiego.

http://www.transfermarkt.de/de/pogon-stettin/startseite/verein_324.html


zamiast gadać o zasadach lepiej ich przestrzegać..
vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3966 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 25/05/2013 03:47

  K. WWP 04 napisał:  
Wg transfermarkt.de 01.07.2013 kończą się kontrakty:
Fabiniaka, Hricko, Dąbrowskiego, Nolla, Kolendowicza, Wiśniewskiego.

http://www.transfermarkt.de/de/pogon-stettin/startseite/verein_324.html


tylko Dąbrowskiego bym zostawił.
edit. Jeszcze Pietruszka, a w grudniu Chałas. Budke itp. bym oddał komuś za 0 zł.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 25/05/2013 08:58

  kAwA *.* napisał:  
"Prezes Mroczek odpowiedział. - Z częścią zawodników, którym kończą się kontrakty, nie przedłużymy umów. Zastąpią ich młodsi gracze, nasi wychowankowie. Chcemy również, by piłkarze byli premiowani za wynik, za zajęte w tabeli miejsce."
Zrobiłby ktoś szczegółową analizę jacy to będą piłkarze?



Patrząc ilu ich grało do tej pory regularnie i na poziomie to chyba Mroczek sam nie wierzy co mówi i faktycznie był nie przygotowany, bo w innym przypadku to znowu nosek mu rośnie dla talarów z miasta.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 25/05/2013 09:23

  Waqq napisał:  

  kAwA *.* napisał:  
"Prezes Mroczek odpowiedział. - Z częścią zawodników, którym kończą się kontrakty, nie przedłużymy umów. Zastąpią ich młodsi gracze, nasi wychowankowie. Chcemy również, by piłkarze byli premiowani za wynik, za zajęte w tabeli miejsce."
Zrobiłby ktoś szczegółową analizę jacy to będą piłkarze?



Patrząc ilu ich grało do tej pory regularnie i na poziomie to chyba Mroczek sam nie wierzy co mówi i faktycznie był nie przygotowany, bo w innym przypadku to znowu nosek mu rośnie dla talarów z miasta.


Z tego co mówi Mroczek to realna jest tylko ta część wypowiedzi że rozwiążą kontrakty z niektórymi.Wychowankowie są ciency u nas i już to widzę jak to oni będą grali u Wdowca w pierwszym składzie.Chyba że to plan na spadek.
Ostatni wychowankowie którzy posiedli umiejętności ekstra klasowe to Celeban i Grosicki. Nie wiem gdzie leży wina ,czy w szkoleniu czy w tym że u nas na razie posucha ale raczej trudno na ten moment znaleźć młodych na poziomie Stępińskiego,Przybeckiego,Milika,Pawłowskiego i kilkunastu innych pojawiających się w lidze.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 25 maja 2013, 09:30 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
serdi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4465 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 25/05/2013 10:59
Czasy się zmieniły, nie wystarczy też czekać na utalentowanych juniorów,
trzeba ruszyć dupę w województwo i w Polskę i wyszukiwać talenty, już na poziomie szkoły podstawowej,
tak jak zresztą to robi się teraz na świecie, to według mnie jedno,
a drugie, to odpowiednie szkolenie tychże już nabytych talentów,
nie wiem może powinna być większa konkurencja, i odpowiedni sztab z psychologami włącznie,
tak żeby te nasz talenty za bardzo w piórka nie obrastały,

Przykład Piotra Zielińskiego, Udinese wzięło go z Zagłębia za bodajże 100 tys. euro,
po kilku latach szlifowania wart jest co najmniej kilka milionów euro,
a wysokość jego kontraktu na pewno nie jest problemem dla klubu,
czemu u nas tak nie można...


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 25/05/2013 11:49

  serdi napisał:  

Przykład Piotra Zielińskiego, Udinese wzięło go z Zagłębia za bodajże 100 tys. euro,
po kilku latach szlifowania wart jest co najmniej kilka milionów euro,
a wysokość jego kontraktu na pewno nie jest problemem dla klubu,
czemu u nas tak nie można...


Przyklad Zielinskiego pokazuje, ze tak na prawde nie warto szkolic zawodnikow. Wyszkolili w Lubinie super zawodnika a dostali jakies ochłapy . My jezeli wyszkolimy jakas perelke to za 100 tysiecy wyciagnie go klub zagraniczny albo Legia lub Lech i nic nie bedziesz mogl zrobic. Jest sens ?
I nie porównujmy sie do Udinese, ktore jest jednym z najlepiej wyszukujacych , szkolacych i wprowadzajacych mlodych zawodnikow do zespolu na swiecie.


serdi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4465 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 25/05/2013 12:37
to chyba zależy od zapisów w kontrarkcie,
klub musi zabezpieczyć swoje interesy,
Jeżeli w Lubinie mieli taką perełkę, to czemu oddali go za 100 tys.?
Poza tym nie oszukujmy się, w większości przypadków,
młodzi zawodnicy dopiero na zachodzie ukształtowują się na klasowych piłkarzy


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005