Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 10:30
Menago Smolny tą wypowiedzią tylko potwierdza już oczywisty przypadek kierowania drużyną zza biurka. Każdy średnio-inteligentny szympans odstawiłby CO NAJMNIEJ na ławke Nolla za to co on wyprawia od samego poczatku.

Zastanawia mnie przy tym, co myśli o tym Mroczek. Facet, do którego mam duży szacunek, bo wpakował w Pogoń sporo pieniędzy oraz załatwia sponsorów. Mam nadzieje, że w końcu walnie pięścią w stół, kiedy dojdzie do niego, że Smolny wprowadza do 11stki szrot.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 10:54
Skowronek - chcieliśmy wypożyczyć Koseckiego [legia.net]


Art(h)ur
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7783 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 14:25
Co do Pernisa nie jestem pewny co tak naprawde go tu przyciagnelo: gral regularnie w klubie, ktory zajal 4. miejsce, gralby w pucharach albo mogl odejsc do lepszego klubu na wyspach, ale zamiast tego wybral beniaminka polskiej ligi? Moze jednak nie jest az taki dobry?

Ale nie ma co sie ludzic - to jest noz w plecy Radka wbity reka super menago. Nie bedzie zadnej sportowej rywalizacji, tylko czekanie na jeden blad Radka (jak na wiosne z Kolejarzem). Dla pelnej jasnosci - nie chodzi o zaslugi Radka, po prostu jest dobry tu i teraz, wiec wywalanie go ze skladu jest dzialaniem na szkode zespolu (przynajmniej jest juz troche zgrany z nasza beznadziejna obrona) i zwyklym chamstwem jednoczesnie.

Co do Bonina - to jeszcze nie emeryt, ale przychodzi wedlug tego samego klucza co Noll, Budka, Vuk i cala reszta - "doswiadczenie z ekstraklasy". Jak bardzo sie sprawdzily u nas poprzednie takie transfery? Problem w tym, ze koles byl dobry 7 lat temu, jak awansowal z Korona, potem jako wielkie wzmocnienie przychodzil z innymi do Gornika i... spadli z ligi (w niewytlumaczalny sposob). Owszem, ogarnal sie troche, ale poprzedni sezon bez rewelacji, a w zimie poszedl do LKSy, gdzie byli sami desperaci i... spadl z ligi (ponownie). Teraz znow jest w zespole walczacym o utrzymanie - widac jakas prawidlowosc?


MKS po życia kres!!!
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7877 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 15:06
Słyszałem, że Smolny po prostu nie może znaleźć lewego obrońcy w przyzwoitej jakości za rozsądną cenę. Ja myslę, że po prostu ma swoją koncepję polegającą na budowniu składu pod grę piłką w środku. Niestety chyba z braku dobrych wykonawców w Polsce bardziej sprawdza się gra opierająca sie na kondycji, wybijaniu z uderzenia, obronie i kontrach.


21:37
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 15:17

  Art(h)ur napisał:  
Co do Pernisa nie jestem pewny co tak naprawde go tu przyciagnelo: gral regularnie w klubie, ktory zajal 4. miejsce, gralby w pucharach albo mogl odejsc do lepszego klubu na wyspach, ale zamiast tego wybral beniaminka polskiej ligi? Moze jednak nie jest az taki dobry?



Zarobki. W Szkocji zarabiał 3-4 tysiące euro minus podatek. Tutaj dostał pewnie kosmiczny kontrakt czyli minimum 10 tysięcy euro.
Gdyby miał ofertę z League One to nie wahał by się pewnie ani chwili jednak nawet III liga angielska nie była nim zainteresowana.


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 15:44
dla wszystkich którym nie podoba się transfer Pernisa. Mnie tam przekonuje bo nie czarujmy się Radek nie miał konkurencji. klik


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 15:46
Tylko żeby nie stracił ambicji jak nie jeden tutaj z wysokim kontraktem.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 15:56

  POGOŃ 1948 napisał:  
dla wszystkich którym nie podoba się transfer Pernisa. Mnie tam przekonuje bo nie czarujmy się Radek nie miał konkurencji. klik



Czytając wywiad z Adamczukiem,wypowiedź Smolnego nie trudno zauważyć,że już jest w tej rywalizacji pozamiatane.Tylko z tego powodu,że gościu późno doszedł do klubu pewnie zacznie Janukiewicz do pierwszego błędu i w zimie odejdzie.No chyba,że to będzie drugi Marijan Antolović.


POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 16:10
kurwa ale tu nie ma co patrzeć na sentymenty. Ja też szanuje Radka ale nie po to awansowaliśmy do ekstraklasy żeby z niej z hukiem spaść. Radek dobrze broni ale przytrafiały mu się karygodne błędy a na takie w ekstraklasie nie można sobie pozwalać. Jak dla mnie transfer jak najbardziej na duży plus, gościu ma spore doświadczenie, gra w reprezentacji porównywalnej do naszej jak nie lepszej(a wg rankingu lepszej).


Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 16:18

  pogol napisał:  
...Zastanawia mnie przy tym, co myśli o tym Mroczek. Facet, do którego mam duży szacunek, bo wpakował w Pogoń sporo pieniędzy oraz załatwia sponsorów. Mam nadzieje, że w końcu walnie pięścią w stół, kiedy dojdzie do niego, że Smolny wprowadza do 11stki szrot...



Właśnie, szczerze mówiąc nie wydaje mi się że Mroczek nie widzi całokształtu sytuacji w klubie. Facet, który osiągnął jakiś tam sukces ze swoją firmą, nagle nie widzi patologii w zarządzaniu innym podmiotem, w którym jest zresztą prezesem? A błędy są na niemal każdym poziomie funkcjonowania, poczynając od całokształtu organizacji a na marketingu kończąc. Mroczek nie musi znać się na klubie piłkarskim, zna się na pewno na sprawnym zarządzaniu (m. in. pracownicy), marketingu (m. in. dbanie o wizerunek firmy), więc ja się zastanawiam, dlaczego w tych zakresach nie ma poprawy a jest ciągła amatorka? Skoro Mroczek widzi jak to wygląda to dlaczego nic z tym nie robi?
Podam przykład, Mroczek deklarował się jako kibic Pogoni, ostatni awans był za ptaka, przy dobrej frekwencji i "modzie" na Pogoń. Teraz jednak Prezes nie jest w stanie tego odtworzyć (jako kibic i jako biznesmen)... pomijam wątki poza sportowe. Nie chcę już wspominac o balonikach, które miały być niejako zamiennikiem opraw...

  Art(h)ur napisał:  
Co do Pernisa nie jestem pewny co tak naprawde go tu przyciagnelo: gral regularnie w klubie, ktory zajal 4. miejsce, gralby w pucharach albo mogl odejsc do lepszego klubu na wyspach, ale zamiast tego wybral beniaminka polskiej ligi? Moze jednak nie jest az taki dobry?...



Właśnie, kierunek piłkarzy jest zwykle odwrotny z Polski na wyspy... może ma chorą nerkę jak Onyszko? Nie wiem. Generalnie biorąc po uwagę zakładaną klasę tego zawodnika, to zatrudnienie tego gracza jest sukcesem dyrektora sportowego. Biorąc jednak pod uwagę obsadę konkretnych pozycji jest to zajebiście bezmyślny transfer dyrektora sportowego.

I tutaj muszę się odnieść to rzekomego braku kasy... przed chwilą Mroczek żebrał o kasę od Miasta a teraz ściąga zajebistego? reprezentanta Słowacji, na pozycję gdzie wzmocnienia nie musiały być tak znaczące?...


  Art(h)ur napisał:  
...Co do Bonina - to jeszcze nie emeryt, ale przychodzi wedlug tego samego klucza co Noll, Budka, Vuk i cala reszta - "doswiadczenie z ekstraklasy". Jak bardzo sie sprawdzily u nas poprzednie takie transfery?...



Właśnie, kompletne niezrozumienie tematu przez Zarząd, każdy grajek z "nazwiskiem" jest dla Smolnego zajebistym sukcesem transferowym. Jednak głąb, nie zdaje sobie chyba sprawy że dla kibiców najważniejszymi są: zaangażowanie, ambicja i wola walki... "nazwiska" tego na 100% nie zapewnią.


  verte napisał:  
Słyszałem, że Smolny po prostu nie może znaleźć lewego obrońcy w przyzwoitej jakości za rozsądną cenę. Ja myslę, że po prostu ma swoją koncepję polegającą na budowniu składu pod...



Właśnie!!!... pod... Grzegorza Smolego, czyżbyśmy wkrótce mieli odkryć kolejny "talent" Grzesia?... grę na lewej obronie... "zupełnie za darmochę" ;)


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 16:29

  POGOŃ 1948 napisał:  
kurwa ale tu nie ma co patrzeć na sentymenty. Ja też szanuje Radka ale nie po to awansowaliśmy do ekstraklasy żeby z niej z hukiem spaść. Radek dobrze broni ale przytrafiały mu się karygodne błędy a na takie w ekstraklasie nie można sobie pozwalać. Jak dla mnie transfer jak najbardziej na duży plus, gościu ma spore doświadczenie, gra w reprezentacji porównywalnej do naszej jak nie lepszej(a wg rankingu lepszej).



Co ty się uparłeś na ten sentyment? Radek nigdy nie schodzi poniżej jakiegoś poziomu,raz czy dwa wyszedł mu słabszy mecz,zdarza się każdemu,człowiek to nie robot.Załóżmy,że koleś coś sobą reprezentuje (osobiście mam przeczucie,że jakiś haczyk w tym transferze musi być),to ściągają go na pozycję,gdzie akurat najmniejszy mamy ból głowy,tym bardziej,że podobno kasy nie ma w klubie.W 1 składzie gra kilku co o własne nogi się przewraca,co zawalili nie jedną bramkę a wychodzi na to,że to wyłącznie wina bramkarza.Już o charakterze Radka i jak na prawdę reagują w Pogoni niektóre osoby to nie wspominam.Smolny ma słabość do nazwisk co kolega wyżej wspominał.Rywalizacja rywalizacją ale w tym przypadku jak dla mnie nie jest to typowa i czysta rywalizacja.

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 4 sierpnia 2012, 16:34 [1 raz(y)]


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5417 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 20:25
No i tak jeszcze coś w do garnka "tych co będą dobrze grać"

  Cytat:  
Martwi mnie jedno - mylą się ciągle ci sami ludzie.


Hernani jeszcze może się ogarnąć, bo on już pokazał że grać potrafi. Natomiast Null jest całkowicie do odstawienie. Jak dla mnie lepiej żeby na lewej obronie grał za niego Hircko (dobrze się pokazał) bądź Pietruszka (jeśli też jest słaby, to niech chociaż będzie nasz).


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4413 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 04/08/2012 21:35
Jedno jest już praktycznie pewne, ktoś z dwójki; Janukiewicz-Fabiniak, zimą odejdzie.

Najbardziej jednak zaskoczył mnie fakt, że Smolnemu wydaje się, że defensywa gra ok. Hmm....robiąc co mecz błędy...chyba aż tak go ta wiara w Hernaniego i Lola zaślepiła, że widzi mankamenty wszędzie ale nie tam gdzie powinien...:/


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 05/08/2012 16:20
Może niech Pan Prezes Smolny zrobi kurs trenerski? Jak dla mnie transfer ani nie perspektywiczny ani nie opłacalny. Raz, że jest Radek, który trzyma poziom i jest za Pogonią no i mamy Bartka, który na rezerwę jest w sam raz. No ale Football Manager powiedział, że trzeba kolejnego bramkarza jakbyśmy wszystkie inne pozycje mieli obsadzone na super poziomie. Przytrafia się dwie kontuzje i stoperów nie będzie i to samo się tyczy napadziorów.


POGOŃ SZCZECIN MKS
EeeeeMKaeeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 05/08/2012 16:36

  kontiii napisał:  
Może niech Pan Prezes Smolny zrobi kurs trenerski? Jak dla mnie transfer ani nie perspektywiczny ani nie opłacalny. Raz, że jest Radek, który trzyma poziom i jest za Pogonią no i mamy Bartka, który na rezerwę jest w sam raz. No ale Football Manager powiedział, że trzeba kolejnego bramkarza jakbyśmy wszystkie inne pozycje mieli obsadzone na super poziomie. Przytrafia się dwie kontuzje i stoperów nie będzie i to samo się tyczy napadziorów.



Fabiniak rezerwowy ? Widziales co on gra w ogole ? jakie katastrofalne bledy popelnia? to nie jest bramkarz na ekstraklase, a nawet na I lige z tym poziomem.

Petasz dwie asysty dla zetki dzisiaj


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 05/08/2012 16:41

  Matson napisał:  

  kontiii napisał:  
Może niech Pan Prezes Smolny zrobi kurs trenerski? Jak dla mnie transfer ani nie perspektywiczny ani nie opłacalny. Raz, że jest Radek, który trzyma poziom i jest za Pogonią no i mamy Bartka, który na rezerwę jest w sam raz. No ale Football Manager powiedział, że trzeba kolejnego bramkarza jakbyśmy wszystkie inne pozycje mieli obsadzone na super poziomie. Przytrafia się dwie kontuzje i stoperów nie będzie i to samo się tyczy napadziorów.



Fabiniak rezerwowy ? Widziales co on gra w ogole ? jakie katastrofalne bledy popelnia? to nie jest bramkarz na ekstraklase, a nawet na I lige z tym poziomem.

Petasz dwie asysty dla zetki dzisiaj



O już się zaczyna z Petaszem,do kadry go! Już wole oglądać rezerwowego Fabiniaka niż Radka.


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 05/08/2012 16:58

  Matson napisał:  

  kontiii napisał:  
Może niech Pan Prezes Smolny zrobi kurs trenerski? Jak dla mnie transfer ani nie perspektywiczny ani nie opłacalny. Raz, że jest Radek, który trzyma poziom i jest za Pogonią no i mamy Bartka, który na rezerwę jest w sam raz. No ale Football Manager powiedział, że trzeba kolejnego bramkarza jakbyśmy wszystkie inne pozycje mieli obsadzone na super poziomie. Przytrafia się dwie kontuzje i stoperów nie będzie i to samo się tyczy napadziorów.



Fabiniak rezerwowy ? Widziales co on gra w ogole ? jakie katastrofalne bledy popelnia? to nie jest bramkarz na ekstraklase, a nawet na I lige z tym poziomem.

Petasz dwie asysty dla zetki dzisiaj



A widzisz Radka rezerwowego? Bo ja szczerze mówiąc nie. A znając Radka (nie jest to tak kontuzjogenny piłkarz jak Bartek) i wiadomo, że to chłopak z ambicjami to prędzej czy później jak zobaczy, że nie ma szans na grę to odejdzie i zostanie nam Fabiniak i Pernisz a on pewnie nie przyszedł grzać ławę za parę tysięcy złotych.


POGOŃ SZCZECIN MKS
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 05/08/2012 17:01

  kontiii napisał:  

  Matson napisał:  

  kontiii napisał:  
Może niech Pan Prezes Smolny zrobi kurs trenerski? Jak dla mnie transfer ani nie perspektywiczny ani nie opłacalny. Raz, że jest Radek, który trzyma poziom i jest za Pogonią no i mamy Bartka, który na rezerwę jest w sam raz. No ale Football Manager powiedział, że trzeba kolejnego bramkarza jakbyśmy wszystkie inne pozycje mieli obsadzone na super poziomie. Przytrafia się dwie kontuzje i stoperów nie będzie i to samo się tyczy napadziorów.



Fabiniak rezerwowy ? Widziales co on gra w ogole ? jakie katastrofalne bledy popelnia? to nie jest bramkarz na ekstraklase, a nawet na I lige z tym poziomem.

Petasz dwie asysty dla zetki dzisiaj



A widzisz Radka rezerwowego? Bo ja szczerze mówiąc nie. A znając Radka (nie jest to tak kontuzjogenny piłkarz jak Bartek) i wiadomo, że to chłopak z ambicjami to prędzej czy później jak zobaczy, że nie ma szans na grę to odejdzie i zostanie nam Fabiniak i Pernisz a on pewnie nie przyszedł grzać ławę za parę tysięcy złotych.



Do zimy pewnie zostanie u nas,w tym czasie co niektórzy będą czekali na jego wtopę i prędzej czy później odejdzie.Rozumiem,że teraz ściągną lewego obrońce skoro tak szastają.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 05/08/2012 18:37

  kontiii napisał:  

  Matson napisał:  

  kontiii napisał:  
Może niech Pan Prezes Smolny zrobi kurs trenerski? Jak dla mnie transfer ani nie perspektywiczny ani nie opłacalny. Raz, że jest Radek, który trzyma poziom i jest za Pogonią no i mamy Bartka, który na rezerwę jest w sam raz. No ale Football Manager powiedział, że trzeba kolejnego bramkarza jakbyśmy wszystkie inne pozycje mieli obsadzone na super poziomie. Przytrafia się dwie kontuzje i stoperów nie będzie i to samo się tyczy napadziorów.



Fabiniak rezerwowy ? Widziales co on gra w ogole ? jakie katastrofalne bledy popelnia? to nie jest bramkarz na ekstraklase, a nawet na I lige z tym poziomem.

Petasz dwie asysty dla zetki dzisiaj



A widzisz Radka rezerwowego? Bo ja szczerze mówiąc nie. A znając Radka (nie jest to tak kontuzjogenny piłkarz jak Bartek) i wiadomo, że to chłopak z ambicjami to prędzej czy później jak zobaczy, że nie ma szans na grę to odejdzie i zostanie nam Fabiniak i Pernisz a on pewnie nie przyszedł grzać ławę za parę tysięcy złotych.



Przyjmijmy czarny scenariusz - mianowicie Radek doznaje kontuzji i co wtedy? Fabiniak prezentuje poziom żaden i klapa gwarantowana. Ale z drugiej strony sprowadzony nowy bramkarz, który ma ambicje i pretenduje na pierwszego bramkarza swojej kadry na pewno nie przyszedł do nas na ławe. Pytanie sie rodzi co sie stanie z Fabiniakiem, który pewnie już wie że raczej jest na wylocie. Za to stawianie na dwóch kopiących sie po czole kaleków Nolla i Hernaniego trzeba jak najprędzej Pogońić, bo żaden bramkarz nie daje gwarancji czystego konta z tyłu. Mając z przodu nieskuteczny atak nie wróży to niczego dobrego na przyszłość.

I jeszcze jedno, tak na marginesie - kontuzjogenny to nie synonim że jest podatny na kontuzje ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 12/13 - 05/08/2012 18:52

  Anathema napisał:  

  kontiii napisał:  

  Matson napisał:  

  kontiii napisał:  
Może niech Pan Prezes Smolny zrobi kurs trenerski? Jak dla mnie transfer ani nie perspektywiczny ani nie opłacalny. Raz, że jest Radek, który trzyma poziom i jest za Pogonią no i mamy Bartka, który na rezerwę jest w sam raz. No ale Football Manager powiedział, że trzeba kolejnego bramkarza jakbyśmy wszystkie inne pozycje mieli obsadzone na super poziomie. Przytrafia się dwie kontuzje i stoperów nie będzie i to samo się tyczy napadziorów.



Fabiniak rezerwowy ? Widziales co on gra w ogole ? jakie katastrofalne bledy popelnia? to nie jest bramkarz na ekstraklase, a nawet na I lige z tym poziomem.

Petasz dwie asysty dla zetki dzisiaj



A widzisz Radka rezerwowego? Bo ja szczerze mówiąc nie. A znając Radka (nie jest to tak kontuzjogenny piłkarz jak Bartek) i wiadomo, że to chłopak z ambicjami to prędzej czy później jak zobaczy, że nie ma szans na grę to odejdzie i zostanie nam Fabiniak i Pernisz a on pewnie nie przyszedł grzać ławę za parę tysięcy złotych.



Przyjmijmy czarny scenariusz - mianowicie Radek doznaje kontuzji i co wtedy? Fabiniak prezentuje poziom żaden i klapa gwarantowana. Ale z drugiej strony sprowadzony nowy bramkarz, który ma ambicje i pretenduje na pierwszego bramkarza swojej kadry na pewno nie przyszedł do nas na ławe. Pytanie sie rodzi co sie stanie z Fabiniakiem, który pewnie już wie że raczej jest na wylocie. Za to stawianie na dwóch kopiących sie po czole kaleków Nolla i Hernaniego trzeba jak najprędzej Pogońić, bo żaden bramkarz nie daje gwarancji czystego konta z tyłu. Mając z przodu nieskuteczny atak nie wróży to niczego dobrego na przyszłość.

I jeszcze jedno, tak na marginesie - kontuzjogenny to nie synonim że jest podatny na kontuzje ;)



Masz racje najważniejsze, że się domyśliłeś ocb;) Wydaje mi sie tylko, że przy obecnych problemach z budżetem, grająca tragicznie obrona i brakiem rasowego napadziora to ten transfer po prostu był zbędny w mojej opinii.


POGOŃ SZCZECIN MKS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005