Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Savi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1292 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 14:03
Panowie po co tyle nerwów. Uważam że Nasze skrzydła zostaną a opuści Nas Matras tak jak to już kiedyś pisałem chyba we wrzesniu i aka. Wzmocniony zostanie środek stiliciem i będzie git. Pozdro i więcej cierpliwosci


JEDNO SERCE JEDEN KLUB
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2166 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 14:44
Podobno to nie Stilic ale defensywny środkowy pomocnik (spoza UE), który ma zawitać do nas w przyszłym tygodniu na testy.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5293 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 15:05

  Przema napisał:  
Jakby ktos rzucal banke euro za Wegra, to nawet nie ma sie co zastanawiac. Cena i tak bedzie wywindowana przez jego osiagniecia w rodzimej lidze i reprze, a nie w Pogoni. Ile u nas zagral spotkan na miere oczekiwan? Palce jednej reki wystarcza do policzenia, a i tak nie wykorzysta sie ich w komplecie.Zdecydowanie podzielam tą opinie. Jedyne co budzi moje obawy w takim scenariuszu to ilość jeźdźców bez głowy jaka przewinęła się w Pogoni na jego pozycji. Co nie zmienia faktu, że w prawie każdym meczu Węgier robi co najmniej raz lipe w dobrze zapowiadającej się akcji. Irytujące. Zresztą jego bilans odzwierciedla jego jakość.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4878 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 15:35

  Mazii napisał:  


Czy Ty rozumiesz co się do Ciebie pisze. Ja nie mowi o wyprzedaniu 5 zawodników tylko jednego! Jesteś człowieczku żałosny naprawde. Wracaj obserwować tt to Ci najlepiej wychodzi.Zygmunt widzę dalej ma problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu :)

Podzielam opinię, że Gyurcso nie jest tak dobry jak w meczu z Wisłą, a potrafi tyle co w pozostałych meczach. Czyli mocno średnio, a mecz z Zagłębiem pokazał jak należy przeciwko niemu grać aby nie mógł nic zrobić. Nie jest tak wszechstronnym graczem jak Delev, który dobrze czuje się zarówno w grze kombinacyjnej jak i w kontrze, dobrze broni, jest lepszy fizycznie. Jak kogoś pozbywać się z tej dwójki za rozsądne pieniądze to zdecydowanie Węgra.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3343 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 15:47

  Cytat:  
Działacze Pogoni Szczecin myślą intensywnie o zimowych wzmocnieniach zespołu prowadzonego przez trenera Kazimierza Moskala. Tymczasem z nieoficjalnych informacji dziennikarzy portalu internetowego Legia.net wynika, że w kręgu zainteresowań Portowców znaleźli się Konrad Michalak i Mateusz Wieteska reprezentujący barwy Legii Warszawa.
Trener Kazimierz Moskal zdaje sobie sprawę z faktu, że jego drużyna wymaga dalszych wzmocnień. Szkoleniowiec już zimą chciałby sprowadzić do zespołu świeżą krew i nie można wykluczyć, że będą nią młodzi gracze Legii Warszawa. Dziennikarzom serwisu internetowego Legia.net udało się bowiem dowiedzieć, że w kręgu zainteresowań szczecinian znajdują się wspominani we wstępie Konrad Michalak i Mateusz Wieteska.
- Obaj są członkami szerokiej kadry Legii pierwszego zespołu i trenują pod okiem Jacka Magiery. Na razie jednak przy Łazienkowskiej nikt nie myśli o takich ruchach. Do tematu może dojść ewentualnie po zimowych obozach przygotowawczych - czytamy na stronie internetowej Legia.net.Coraz większe hity... To nie byłoby wzmocnienie a uzupełnienie..


  Cytat:  
Mateusz Wieteska w obecnym sezonie wystąpił w dwóch meczach Lotto Ekstraklasy, a ponadto zaliczył 22-minutowy występ w Lidze Mistrzów. Ponadto rozegrał dwanaście meczów w trzecioligowych rezerwach, zdobywając w nich trzy bramki. Konrad Michalak pięciokrotnie zagrał w Młodzieżowej Lidze Mistrzów, a ponadto wystąpił w trzynastu spotkaniach rezerw – strzelając w nich dwa gole.
źródło: Legia.net


Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 15 grudnia 2016, 15:53 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4386 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 15:52

  Savi napisał:  
Panowie po co tyle nerwów. Uważam że Nasze skrzydła zostaną a opuści Nas Matras tak jak to już kiedyś pisałem chyba we wrzesniu i aka. Wzmocniony zostanie środek stiliciem i będzie git. Pozdro i więcej cierpliwosciBiorac pod uwage mozliwosc zakonczenia kariery przez Murasia i ewentualne odejscie Matrasa latem, to nikt o zdrowych zmyslach nie pozbedzie sie w tym momencie Aki. Moze dojsc do przebudowy srodka pola, ale na pewno nie az takiej. Na ten moment zostalby sam Drygas i dwoch nowych. Nie wierze, ze Moskal sie zgodzi na cos takiego.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4964 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 17:47

  cfan napisał:  

  Przema napisał:  
Jakby ktos rzucal banke euro za Wegra, to nawet nie ma sie co zastanawiac. Cena i tak bedzie wywindowana przez jego osiagniecia w rodzimej lidze i reprze, a nie w Pogoni. Ile u nas zagral spotkan na miere oczekiwan? Palce jednej reki wystarcza do policzenia, a i tak nie wykorzysta sie ich w komplecie.Zdecydowanie podzielam tą opinie. Jedyne co budzi moje obawy w takim scenariuszu to ilość jeźdźców bez głowy jaka przewinęła się w Pogoni na jego pozycji. Co nie zmienia faktu, że w prawie każdym meczu Węgier robi co najmniej raz lipe w dobrze zapowiadającej się akcji. Irytujące. Zresztą jego bilans odzwierciedla jego jakość.A ja uważam zupełnie inaczej, moim zdaniem Gyurcso jest naszym najlepszym zawodnikiem na ten moment. Mój pogląd znajduje zresztą odzwierciedlenie w bilansie / statystyce (nie wiem czemu przywołałeś korzystny bilans jako argumentację za niby kiepską jakością węgra):

1. Udział w golach drużyny: 29% (najlepszy wynik w Pogoni, razem z Frączczakiem)
2. Klasyfikacja kanadyjska: 9, (najlepszy wynik w Pogoni, razem z Frączczakiem), 9 miejsce w całej ekstraklasie
3. Wypracowane sytuacje: 15 (4 miejsce w ekstraklasie, najlepszy w Pogoni, kolejny Delev z wynikiem 12, sam miał 16 sytuacji)

Efektywność / czas (gol lub asysta średnio co... ):
1. Frączczak = 164 minuty,
2. Gyurcso = 178 minut,
3. Delev = 245 minut.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5556 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 17:51

  Prawy jegomość napisał:  
Mój pogląd znajduje zresztą odzwierciedlenie w bilansie / statystyce


Odejmij z tego bilansu mecz z Wisłą i już tak kolorowo nie będzie . To tak odnośnie statystyk.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4964 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 17:54
W ten sposób można wszystko zanegować: Frączczakowi odejmiemy w takim razie gole z karnych. O proszę, sytuacja się nie zmieniła :)
Zresztą w ogólnej ocenie kibiców, gość też jest wysoko - top 4 w rankingu v.pl

Jeszcze efektywność z Pucharu Polski: Gyurcso: gol / asysta średnio co 87 minut.

Ostatnio edytowany przez: Prawy jegomość, 15 grudnia 2016, 18:11 [1 raz(y)]


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5556 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 18:06

  Prawy jegomość napisał:  
W ten sposób można wszystko zanegować: Frączczakowi odejmiemy w takim razie gole z karnych. O proszę, sytuacja się nie zmieniła :)
Zresztą w ogólnej ocenie kibiców, gość też jest wysoko - top 4 w rankingu v.plOczywiście , że można. Liczbami można się przerzucać na okrągło , zależy co chcemy pokazać. Ale właśnie przykład Węgra pokazuje jak łatwo podkręcić cyferki.


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4964 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 18:17
Statystyka jest tu dla mnie tylko potwierdzeniem. W mojej opinii on w prawie każdym meczu w tym sezonie grał dobrze. Na jego ocenę wśród niektórych kibiców pewnie wpływa fakt, że sporo sytuacji zmarnował. Wystarczy jednak spojrzeć jak piła chodzi na lewej stronie, żeby zrozumieć jaką wartość ma on dla drużyny. Chwalony tutaj Delev umiejętności jak dla mnie ma niższe, za to nadrabia niesamowitą walecznością.

Owszem, wykorzystał jedynie 25% sytuacji strzeleckich. Bieda. Spójrzmy jednak na stworzone przez niego sytuacje: 15 sytuacji, a tylko 5 asyst. Koledzy nie grzeszyli dużo większą skutecznością. Zrobiłoby się więcej asyst i nagle odbiór zawodnika zupełnie inny, mimo, że jest to czynnik niezależny od niego.

Ostatnio edytowany przez: Prawy jegomość, 15 grudnia 2016, 18:24 [2 raz(y)]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2166 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 20:04

  kiko napisał:  

  Mazii napisał:  


Czy Ty rozumiesz co się do Ciebie pisze. Ja nie mowi o wyprzedaniu 5 zawodników tylko jednego! Jesteś człowieczku żałosny naprawde. Wracaj obserwować tt to Ci najlepiej wychodzi.Zygmunt widzę dalej ma problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu :)

Podzielam opinię, że Gyurcso nie jest tak dobry jak w meczu z Wisłą, a potrafi tyle co w pozostałych meczach. Czyli mocno średnio, a mecz z Zagłębiem pokazał jak należy przeciwko niemu grać aby nie mógł nic zrobić. Nie jest tak wszechstronnym graczem jak Delev, który dobrze czuje się zarówno w grze kombinacyjnej jak i w kontrze, dobrze broni, jest lepszy fizycznie. Jak kogoś pozbywać się z tej dwójki za rozsądne pieniądze to zdecydowanie Węgra.Wszystko rozumiem i zrozumiem, (aż) tak źle jeszcze ze mną to nie jest. Nie rozumiem tylko jednego - po co tolerować chamstwo we wzajemnych tu kontaktach przez rozmaite, raczej bardziej niż mniej prymitywne formy życia, które dyskutować nie umieją i sztukę argumentacji kończą bluzgiem lub inwektywą. A że dyskutować można i warto to robić - mamy dowód wyżej odnośnie roli naszego Węgra i decyzji o jego ewentualnym transferze.

Dodamy - gdyby AG9 miał wyższą skuteczność i wykorzystywałby 10 z 15 stworzonych sytuacji w rundzie to można iść o zakład, że nigdy by do nas nie trafił. Wierzę jednak, że on umie grać jeszcze o poziom wyżej a przede wszystkim utrzymać formę na stabilnym poziomie. To stosunkowo młody zawodnik, w tym aspekcie może się poprawić.
Pozdrawiam zdrowo myślących i mających odpowiedni dystans do siebie.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2288 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/12/2016 23:23
Ściągnięcie Michalaka i Wieteski byłoby ruchem obarczonym małym ryzykiem. Klub jeśli ich wypożyczy, to na pewno z opcją pierwokupu. Doświadczenie mają niewielkie lub żadne, ale nie chce mi się wierzyć, że Michalak będzie gorszy od takiego Lewandowskiego, a wypalić może. Z kolei Wieteska nie bez powodu dostał szansę od Magiery chociażby w LM. Pytanie czy Legia ich puści - bo bez kwoty odstępnego wątpliwe, żeby Pogoń chciała ich pozyskać. Ogrywać piłkarzy to można w 1. lidze albo jakimś Górniku Łęczna, nie klubie walczącym o puchar i, całkiem możliwie po podziale punktów, ligowe podium.


Szn85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3972 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/12/2016 00:58

  Mazii napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
W kwestii wartości Węgra mam inne zdanie. Z resztą w sumie mogę się zgodzić. Poza tym nie napisałem, że za wszelką cenę trzeba go sprzedać. Należy jedynie rozważyć "za" i "przeciw". :)
Ps. A co, jeśli potencjalny kupiec już daje półtorej bańki w euro? ;)No nawet jak byłoby te 1,5 mln na stole to ja bym poczekał do czerwca. Sprzedawać na siłę nie musimy a szansa na PP jest jedna na ileś tam lat.Co Ty piszesz? Szansa na puchar jedna na sto lat? A skad wiesz ze za rok nie wywalczymy pucharu. A w tym odpadniemy. Jak bedzie 1,5 bańki na stole opierdolić bez żadnego ale.Tak sprzedać od razu w pakiecie z Tobą..... 1,5 banki to jakaś olbrzymia suma żeby sprzedawać jednego z najlepszych piłkarzy?? Jest szansa na puchar Polski,wiec klub powinien zatrzymać najlepszych grajków a nie rozwalać drużynę w zimę. Jak już tak bardzo chcesz żeby kogoś sprzedali, niech to będą kudła ze słowikiem w pakiecie bo tylko Oni osłabiają tą drużynę:)


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2711 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/12/2016 07:28
Na razie nikogo nie sprzedali.Nikogo też nie kupilismy (pozyskalismy).
Mozna tylko dyskutować o fakcie ze takie kluby jak My,Piast czy Jagiellonia zawsze będą zakładnikami własnych sukcesów.Czym lepiej gramy,czym bliżej nam do możnych tej ligi tym większe szanse ze stracimy najlepsze ogniwa.Jesli tym razem kogos stracimy to będa to Ci ktorzy ten zespół ciągną i maja perspektywy rozwoju (Gyursco,Delev,Matras).Jesli Przma piszesz o Ace, to możliwe ze on nie ma wysokiego kontraktu i w kryzysowej sytuacji coś z nim przedłużą .Natomiast nie będzie to na pewno krok w przód, patrząc na fakt, ze facet gra dwa dobre mecze w sezonie (nie wiem po co nam Aka jak Ruch nie dostanie licencji) kilka przeciętnych a reszte jest kontuzjowany lub nie gra nic.Jeszcze brak paszportu UE nie dodaje mu wartości.Mamy problemy na bramce,za chwile może być problem w środku pola.Ławki nie posiadamy praktycznie wcale.Młodzież mamy niestety słabo wyszkoloną i trudno będzie na nich opierać jakieś pucharowe plany.Trzeba liczyć na strzały typu Rapa,Delev i przyglądać się zapleczu w Hiszpani etc. tak jak robi to biedna Korona.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5293 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/12/2016 20:31
@Prawy jegomość dzięki za te liczby. Widać Węgier ma wpływ na wyniki Pogoni.
Ja z przyzwyczajenia skreślam te najlepsze i najgorsze mecze. Moim zdaniem spoglądając jedynie na boki to lepszy od niego jest Nunez, Rapa i Delev (ten ostatni chyba najlepszy). Węgier i tak nie ma żadnej konkurencji tam gdzie gra, więc życze mu żebu był skuteczny.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4658 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/12/2016 20:59
Ostatnie mecze dobitnie pokazały , że Pogoń potrzebuje minimum tych 4 wzmocnień:

- Bramkarz
- Obrońca (stoper)
- Pomocnik (środkowy ofensywny pomocnik)
- Napastnik

Amen.


PS 1948
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5436 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/12/2016 19:25
Jutro, maksymalnie we wtorek ogłoszenie transferu. Ofensywny pomocnik, obcokrajowiec.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2166 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/12/2016 20:26
Poza tym mają być jeszcze inne ruchy do klubu. Fadecki ma u nas zostać, Rymar wraca do siebie.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3343 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 19/12/2016 08:51

  Grzesiuk napisał:  
Jutro, maksymalnie we wtorek ogłoszenie transferu. Ofensywny pomocnik, obcokrajowiec.Vranjes ??? :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005