Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
fenster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 30/04/2006 01:20
Tuż po meczu Portowcy udali się tradycyjnie do szatni. Dziennikarzy, którzy czekali tam, by robić wywiady zaskoczył nie lada widok.
W pewnym momencie z szatni Portowców wyszedł nie kto inny jak Francois Herbert Endene Elokan.

żródło:http://www.pogon.v.pl/news.phtml?id=9842#comments

Przydał by się od zaraz!!To chyba jedyny zawodnik który po czystce jesiennej uparł się że nie da się wyrzucić.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/05/2006 20:07
Wracajac do tematu chcialbym podsumowac runde i postawe pilkarzy pozycjami.

Bramka: bezapelacyjnie Peskovic. Neneca to rowniez dobry bramkarz i moglby zostac jako drugi, ale pewnie sie nie zgodzi. Tak jak nie pojda na to Pilarz i Fabiniak, wiec bedzie trzeba poszukac drugiego na przyszly sezon.

Prawa obrona: Tavares dzis zagral bardzo dobrze. Powinien zostac, Valdirowi bym podziekowal a wzial Celebana na zastepce Mineiro.

Srodek: Julcimar to jeden z lepszych defensorow w lidze. Batata dzis potwierdzil ze jest bardzo dobrym obronca. Do tego powinien zostac Ze Roberto, ktory tez zrobil na mnie bardzo pozytywne wrazenie.

Lewa obrona: tu jest bardzo dobrze. Matlak jest jak wino - im starszy tym lepszy. Do tego Daniel Cruz tez udowodnil na przestrzeni rundy ze jest bardzo wartosciowy. Matheus dzis sie pokazal z dobrej strony... jest dobrze.

Prawa pomoc: bezapelacyjnie Lilo, jest to jeden z lepszych transferow. Szybki, ambitny i nieustepliwy. Do tego bardzo dobry jeden na jeden... mozna mu poszukac zastepcy.

Srodek: Jest Kazek, dzis bardzo dobrze zagral Anderson... widac ze ma dobry przeglad pola, bardzo ciekawy pilkarz ktory powinien dostac jeszcze szanse. No i Amaral... oby zostal i gral rownie dobrze jak w tej rundzie.

Lewa pomoc: przede wszystkim Grzelak, no i pamietajmy ze Daniel i Matlak moga grac lewych pomocnikow. Nie potrzebujemy tu zmian.

Atak: Edi cofniety i wysuniety... no wlasnie przydalby sie jakis snajper. Elton i William to nie sa jednak jeszcze wystarczajaco dobrzy napastnicy. Choc powinni zostac i jeszcze dostac szanse.

Jednym slowem - uzupelnic sklad. Nie sciagac nowej armii... wystarczy uzupelnienie bo ci pilakrze potrzebuja czasu a nie wstrzasu. Mozemy miec niezly zespol.


Obrazek gif wstawiony na forum
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/05/2006 20:59
Ja podsumuję trochę od innej strony.

Zadziwiające jest to, że najlepszymi transferami okazali się Ci, na których kompletnie nikt nie liczył. I potwierdzają się tutaj dwie rzeczy - polska liga to totalne dno, a na brazylijskim rynku spore talenty można znaleźć nawet w ligach stanowych.
Lilo - z tego co pamiętam, nie mogliśmy o nim znaleźć kompletnie nic. Grał w którejś lidze stanowej i zanosiło się na totalne nieporozumienie.
Anderson - to samo co wyżej, z tą różnicą że dodatkowo próbował swoich sił w jakimś amatorskim zespole z Kanady i... nie dał sobie tam rady.
Elton - był w kadrze klubu z drugiej ligi brazylijskiej, jednak tak naprawdę grał tam tylko w... drużynie juniorów.
William - to samo co Lilo, nic nie można było o nim znależć, grał sobie gdzieś w niższej lidze stanowej.

Okazuje się, że ludzie kompletnie znikąd, niemal z brazylijskiego buszu, nadają się do gry w naszej lidze. Wygląda więc na to, że jednak może to być dobry kierunek poszukiwań, pod pewnymi warunkami.

Zimą kupiliśmy 8 ludzi w wieku powyżej 26 lat i sprawdził się... jeden (Amaral). Junior bardzo przeciętny, Matheus i Valdir również, a Wagner, Batata, Cleisson i Fabio Costa to niewypały do kwadratu.
Dla porównania ściągnęliśmy 8 graczy w wieku do 26 lat i aż sześciu się sprawdziło (Elton, Lilo, William, Daniel, Ze Roberto i Anderson), Neneca taki sobie, Fabinho jedynym niewypałem (choć czy można tak mówić o zawodniku, który zagrał tylko 37 minut w lidze po kontuzji?).

Jaki z tego wniosek? Ptak powinien ściągać tylko graczy w miarę młodych, w ich przypadku ryzyko pomyłki jest dość małe (a logika zimą podpowiadała coś zupełnie innego...). A skoro ryzyko jest dość małe, to niepotrzebne są hurtowe ilości nowych nabytków - jeśli Ptak ściągnie pięciu, to prawdopodobnie co najmniej trzech spełni oczekiwania. No i oczywiście dodatkowa korzyść dla klubu polega na tym, że młodego zawodnika łatwiej wypromować do zachodniej ligi. A jeśli już brać kogoś w okolicach trzydziestki, to musi to być taki "zapierdalator" jak Amaral.
Oby Ptak wyciągnął prawidłowe wnioski, bo chyba rzeczywiście jest szansa na całkiem fajną drużynę w przyszłym sezonie - z pewnością nie na puchary, ale na miejsce w szóstce już tak.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
tajny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6673 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/05/2006 21:12
Zgadza się - potrzrebujemy dobrego rozgrywającego i porządnego napadziora + Kowala i Celebana ściągnąć z powrotem, dać szansę Grosickiemu Przewoźniakowi, Orłowskiemu i Skórskiemu i mam naprawdę solidny skład...

Niepotrzebny kolejny wagon Brazylijczyków...


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/05/2006 21:44
No i nie zapominajmy o tym zeby Panika z powrotem nie sciagac... Mario sobie z nimi poradzi, nie chce wiecej czeskiej szkoly ogladac bo to nikomu na dobre nie wyjdzie.


Obrazek gif wstawiony na forum
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/05/2006 22:20

  Jay-J napisał:  
No i nie zapominajmy o tym zeby Panika z powrotem nie sciagac... Mario sobie z nimi poradzi, nie chce wiecej czeskiej szkoly ogladac bo to nikomu na dobre nie wyjdzie.



Panika na Twardowskiego nie zobaczymy ponieważ (a wiem to z dobrych żródeł)pakuje walizki i leci do Brazylii aby zrobić selekcję tego co wypatrzył i wypatrzy menago Dawidek.


fenster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 13/05/2006 22:33
Panika na Twardowskiego nie zobaczymy ponieważ (a wiem to z dobrych żródeł)pakuje walizki i leci do Brazylii aby zrobić selekcję tego co wypatrzył i wypatrzy menago Dawidek.[/cytat]

Taki duet niczego dobrego nie wróży w tych poszukiwaniach.Czy naprawdę zmora tego pseudotrenera-fizjloga będzie ciążyć nad Pogonią?


Obrazek jpg wstawiony na forum
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/05/2006 00:35
Podsumowując :
Bramkarz:
Od Peskovića w lidze lepszy jest chyba tylko Fabiański. Szczerze mówiąc jako jego zmiennika wolałbym jakiegoś Polaka - Fabiniak
Obrona:
Na lewej obronie jest Matlak , w obwodzie pozostaje Matheus.. coraz lepiej wychodzi mu europejski styl gry obronnej , a skuteczny potrafi być także nie jestem przeciw temu żeby został ,jak wyjdzie to rozpaczać nie będę
Prawa obrona : Tavares może grać choć szkoda że pozbyto się Michalskiego który mógłby walczyć z nim o 1. skład
Środek obrony - tak jak mówiłem wcześniej.. niech Batata gra w Julcim w środku i będziemy mieli problem stoperów z głowy... Myśle że w przyszłym sezonie spokojnie mogą być najlepszym duetem obrońców w lidze . Bo teraz za takich uważa się chyba Choto z Quatarą ale jakby nie patrzeć nasz duet jest według mnie lepszy.
Pomoc:
Prawa pomoc : Nie kwestionowanie najlepszy na tej pozycji.. Do tego młody walczny - takich nam trzeba.. Parzy tylko jako zmiennik jeśli wróci.
Lewa pomoc : Jeżeli Grzelak zostanie i będzie chciał tu grać to będzie grać w pierwszym składzie.. Jeden z lepszych pomocników bocznych w lidze. Tą runde miał straconą bo chyba nieco się zagubił . Daniel - solidny zmiennik
Środek - Jako defensywny pomocnik tylko Amaral - najlepszy w lidze defenswyny pomocnik, razem z nim powinien grać jakiś kreatywny pomocnik typu Iwańskiego - Edi mógłby tu grać ale na takiej pozycji trzeba też grać w defensywie w czym Edi mistrzem nie jest no ale może warto wybróbować takie rozwiązanie.Jest jeszcze Kaźmierczak - wszyscy wiedzą co potrafi ten chłopak robić gdy jest w formie
Atak : Elton potrafi zakręcić no ale nic po za tym .. Goli nie strzela także taki napastnik nam nie potrzebny, jeżeli będą skuteczniejsi w Brazill to bierzemy ale jeśli mamy brać kogoś słabszego który też będzie potrzebował czas na aklimatyzacje to dziękuję bardzo za kogoś takiego. Willhiam - ile on ma lat ??? bo na v.pl jest chyba jakiś błąd na na online go znaleźć nie moge .. Jak młody jest to można go zostawić.

Na przyszły sezon skład : Pesković - Matlak Julcimar Batata Tavares - Grzelak Amaral Edi Lilo - brak brak
Taki składzikiem można spokojnie walczyć z każdym. Ławka rezerwowych : Fabiniak , Matheus , Parzy , Kaźmierczak , Daniel.

ps może Mario szykuje nam jakąś niespodzianke ??? Zamiast tych hitów z Brazyli wzięli by lepiej pożądnego Polaka -Abbot ??? Krzynówek ??? Rząsa ??? Bąk ??? Wichniarek ??? - myśle że by nie zawiedli a swym doświadczeniem napewno pomogli

ps2 troche nie ogranięta ta moja wypowiedz ale to głównie ze wzglendu na pore o której to pisze :)

EDIT : Porównując nasz skład ze składem Legi :
Pesković < Fabiański
Matlak < Edson
Julcimar Batata > Choto Quatara
Tavares <Szala
Grzelak > Roger
Amaral > Surma
Edi = Burchard
Lilo > Szałachowski
Podsumowanie może nieco stronnicze no ale napewno od Legi mamy przede wszyskim duuuużo słabszy atak no i nie mamy zespołu - ten się dopiero tworzy

Ostatnio edytowany przez: stahu, 14 maja 2006, 00:46 [1 raz(y)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/05/2006 11:08

  Cytat:  
Łabędzki, Parzy, Celeban, Kowal, Fabiniak, Trałka – piłkarze ci wracają do nas (... )
Wszystko na to wskazuje, że Mariusz Kuras będzie chciał oprzeć zespół na polskich piłkarzach i to z pewnością spotka się z akceptacją sporej części szczecińskich kibiców.



No to zapowiada sie bardzo fajnie :) oby Antos nie zaszalal i nie wpadl na kolejny idiotyczny pomysl


Kamil3333
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/05/2006 11:36
Parzy, Celeban, Kowal, Fabiniak - świetnie, że wracają ! Ale po co nam Łabędzki i Trałka? Jak sobie przypomne te podania na 2 metry do przeciwnika Łabędzkiego to mnie w żołądku ściska :/.
Przecież jest Amaral, Kaźmierczak, Edi też może być cofnięty. Ja dla Łabędzkiego nie widze miejsca nawet na ławce rezerwowych ! Trałka, jeszcze czasem coś mu wychodziło, OK niech będzie zmiennikiem choćby dla Kaźmierczaka.

Jak powiedział stachu potrzeba nam napastników. Takich konkretnych, strzelających gole, szybkich i skutecznych i najlepiej Polaków. Do tego jeszcze jakiś kreatywny pomocnik jak Iwański i może będzie to naprawde dobra drużyna!


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7369 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/05/2006 11:47

  Kamil3333 napisał:  
Parzy, Celeban, Kowal, Fabiniak - świetnie, że wracają ! Ale po co nam Łabędzki i Trałka?!



wydaje mi sie, ze powiedziane to jest w kontekscie powrotu do Szczecina i sprawdzeniu ich przez Mariusza Kurasa do gry w Pogoni
z pewnościa to samo sie tyczy, ze wszyscy na razie zostaja, bo pewno na to chwile tak jest, za kilka dni okaze sie, ze rozwiazano kontakty z 4-6 piłkarzami, a w czerwcu pojawi sie z pewnoscia kolejnych 10 pilkarzy z Brazylii
wiec jak ci co wroca beda rywalizowac o miejsce w skladzie wlasnie z nimi i nie jest powiedziane, ze zostana w Pogoni..


Kamil3333
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6520 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/05/2006 11:52

  Cobra_S napisał:  

  Kamil3333 napisał:  
Parzy, Celeban, Kowal, Fabiniak - świetnie, że wracają ! Ale po co nam Łabędzki i Trałka?!



wydaje mi sie, ze powiedziane to jest w kontekscie powrotu do Szczecina i sprawdzeniu ich przez Mariusza Kurasa do gry w Pogoni
z pewnościa to samo sie tyczy, ze wszyscy na razie zostaja, bo pewno na to chwile tak jest, za kilka dni okaze sie, ze rozwiazano kontakty z 4-6 piłkarzami, a w czerwcu pojawi sie z pewnoscia kolejnych 10 pilkarzy z Brazylii
wiec jak ci co wroca beda rywalizowac o miejsce w skladzie wlasnie z nimi i nie jest powiedziane, ze zostana w Pogoni..



Miejmy nadzieję...:) Liczę też nato, że ewentualni piłkarze z Brazylii będą sprawdzani w polskich(europejskich) warunkach, a nie jak to miało miejsce zimą. W Brazylii czarowali grą i sztab szkoleniowy myślał ze tu będzie podobnie.

A kogo byście zostawili na następny sezon z nowych piłkarzy?

Amaral - on musi zostać, zawodnik, który może przesądzić o wszystkim (Pogoń - Górnik 2-1)
Lilo - młody, utalentowany, może być z niego wspaniały piłkarz!
William(?) - Ja bym mu się jeszcze przyjrzał
Daniel(?) - wczoraj nic nie pokazał, zmiennikiem dla Grzelaka powinien jednak być
Anderson - zdecydowanie powinien zostać, dużo walczy, dużo podaje
Neneca - z tego względu, że najprawdopodobniej wróci Fabiniak, out
Elton - nie jestem do niego przekonany, ale przyjrzeć się mu można jeszcze

Ostatnio edytowany przez: Kamil3333, 14 maja 2006, 11:59 [1 raz(y)]


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7801 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/05/2006 12:36
pierwszym posunieciem wlodarzy anszego klubu powinno byc sprzedanie grzelaka poki jeszcze ktos moze dac za niegop porzadna kase. niech spierdala do lecha.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/05/2006 13:03
Ja nie widzę najmniejszego sensu trzymać Brazylijczyków na ławce . Oni powinni być na tyle dobrzy , aby grać w pierwszej "11" , więc Neneca powinnien odejść , bo jego miejsce zajmie Fabiniak... dalej Daniel Cruz to pomyłka tylko patrzy jak złapać "żołtko" za dużo ciekawego nie pokazuje ,a przy tym jeszcze dziwnie biega ... :) Tavares nadaje się tylko na prawą obronę , bo jego gra w środku pola czy na prawej pomocy jest ... słaba . Valdir i Ze Roberto mają przebłyski , ale walą też niezłe "klopsy" ich zostanie uzależniam od tego kto przyjdzie . William mnie jakoś nie przekonuje , jeśli miałbym wybierać między nim a Kowalem postawiłbym na Kowala. Podoba mi się gra Eltona . Jest silny , potrafi utrzymać się na nogach , dobrze zbudowany , może zostać .Nie wyobrażam sobie Pogoni w przyszłym sezonie bez Ediego ,Julcimara , Bataty i Lilo . Co do Andersona nie mam zdania . Potrzebne są wzmocnienia niech to będzie 2-3 Brazylijczyków tylko niech będą młodzi , ponieważ wtedy łatwiej i będzie się przestawić na styl "europejski" . Ponadto nie będą zarabiać setek tysięcy "zielonych" . A te "zielone" zaoszczędzone zainwestować w Polaków . To tyle. :)


Dawidos92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6536 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/05/2006 14:27
Niech Ptak zapłaci Piekarskiemu żeby wszukał ze 3 graczy takich jak Roger i Edson ( chyba że Ptak chciałby więcej) i wtedy będzie dobrze a do tego młodzi zdolni Polacy i ci co są na wyporzyczeniu ,a z tego składu mogą zostac wszyscy lepiej by było bo przynajmniej większa rywalizacja by była.


http://world2.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=35013645
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/05/2006 14:38

  Cytat:  
Za oficjalna:
"Ja w poniedziałek wyjeżdżam do domu, dzisiaj czeka mnie jeszcze rozmowa z prezesem. Jak potoczy się moja przygoda z Pogonią zależy od prezesa. Nie ukrywam, że bardzo chciałbym tu nadal grać."



Mam nadzieje, ze Ptak przedluzy kontrakt z Julcimarem. W ogole zostawilbym caly srodek boiska - Jucli, Batata, Amaral, Kazmierczak, Edi. Naszym problemem sa boki, bo Grzelak jest chimeryczny, Valdir za duzo kopie sie w czoło. Lilo aktyualnie nr 1 po prawej stronie, ale Parzy moze robic za jokera. Mam nadzieje, ze tym razem Dawidek nie sprowadzi pilkarzy na slepo... Juz wole dac wiecej szans Przewozniakowi i Grosickiemu.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/05/2006 16:00
tak mi sie przypomnialo:D
przed runda rewanzowa byly zapowiedzi ze bedziemy grac ladny ofensywny futbol 3 napastnikami
a wyszlo na to ze wiosna strzelilismy 7 bramek;) tracac przy tym 17. wszystko to w 13 meczach:) *

*mozliwe ze gdzies sie jebnalem

Julci musi zostac. ciesze sie ze Kowal, Fabiniak i Celeban wroca. natomiast nie oslabialbym druzyny Trałką ktory na wypozyczeniu praktycznie nic nie gral. niech sobie zostanie tam gdzie jest. nadal potrzebujemy rasowego napastnika do wykonczania akcji bo kogos takiego ewidentnie nam brakuje. niby jest Elton ale jakos mu nie wychodzi strzelanie bramek. ja bym wzmocnil zespol 2-3 brazylijczykami (koniecznie mlodymi!)skoro Ptak juz tak bardzo chce i do tego paru mlodych Polaków wyszperanych z nizszych lig (tylko nie ma komu szperac u nas skoro menadzeiro w Brazylii szpera;) ). plus do tego jakis dobry Polak niekoniecznie mlody. potencjalnych wzmocnien mozna szukac w Amice i Lechu bo czesc z tych pilkarzy napewno pozegna sie z klubem takze mozna by ich za darmo sciagnac. do tego wiecej szans mlodym powinni dawac. wczoraj mecz byl o przyslowiowa pietruszke takze szanse mogli dostac mlodzi.


100% PD
Michal33
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6543 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/05/2006 15:15
a Ja z Chęcią bym widział w Pogoni Marcina Wachowicza..podoba mi sie ten zawodnik..napewno by sie przydał..a wzamian bym oddał Rafała Grzelaka


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/05/2006 15:59
Słyszał ktoś że Przewoźniak odchodzi z klubu coś tam gadał po meczu rezerw jak sprzęt oddawał wie ktoś może coś więcej ?


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/05/2006 16:54

  Rosa napisał:  
Słyszał ktoś że Przewoźniak odchodzi z klubu coś tam gadał po meczu rezerw jak sprzęt oddawał wie ktoś może coś więcej ?


To jeszcze niepewne ale Flota!!!!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005