Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 09:38
Fojut trafia tu po układzie menadżerskim z Czesiem. Podobnie Słowik. Ich umiejętności mają tu małe znaczenie. Dlatego Czesiowi nie w smak Czerwiński, bo nie jest z jego opcji. Błękitnych podałem jako przykład. Trzeba ściągać młodych, zdolnych, tanich, ale z ambicjami. Budować z nich drużynę i opierdalać z zyskiem. A nie ściągać zgrane nazwiska, które już lepsze nie będą. Miało być nowe rozdanie więc wyrzucono Janukiewicza( którego fanem nie byłem) a biorą 28 letniego Fojuta, który jest już po drugiej stronie rzeki. A tu co niektórzy jeszcze by chcieli Saganowskiego i Goncerza. Widzę, że utrzymanie to dla niektórych szczyt ambicji.
P S Zyga, znajdź sobie może jakąś kobietę czy inne zajęcie a ode mnie proszę odpierdol się już. Ktoś już ci pisał, że zaśmiecasz w ten sposób forum. Chcesz to daj namiar i spotkamy się w realu.


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7538 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 09:43
28 letni Fojut po drugiej stronie rzeki?!

Przecież to jest idealny wiek dla stopera!


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 09:52

  Arathorn napisał:  
28 letni Fojut po drugiej stronie rzeki?!

Przecież to jest idealny wiek dla stopera!



Ale prześledziłeś dotychczasową "karierę" tego stopera? Zastanowiłeś się dlaczego taki talent, ocierający się o reprezentację trafia do Pogoni Szczecin. I nic Cię tu nie zastanawia? Ale zobaczymy, może będzie przekotem. Osobiście mocno wątpię.


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3698 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 09:53
Już nie przesadzaj... Murawski i Robak też tutaj trafili i pokazali, że nie zapomnieli jak się gra w piłkę!


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 09:57
No tu akurat się zgadzam. Myślę, że niestety Lech zrobił zajebisty interes i jeśli będzie zdrowy to Robak będzie w czołówce strzelców.


avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 10:02

  Maxymalny napisał:  
Fojut trafia tu po układzie menadżerskim z Czesiem.



jakies dowody czy internetowe pierdolenie?


  Cytat:  
Trzeba ściągać młodych, zdolnych, tanich, ale z ambicjami. Budować z nich drużynę i opierdalać z zyskiem. A nie ściągać zgrane nazwiska, które już lepsze nie będą.



i ile tych młodych zdolnych odpaliło? Sciągaliśmy "gwiazdy" 1 ligi, jakies radlery czy inne tadrowskie- co z tego wyszło? Kolejny matynia czy rudol to chyba grają tylko dlatego, ze nie ma lepszych- nie widać u nich zadnego blysku- jak w koncu zostana odpaleni z Pogoni to watpie by inny ekstraklasowy zespol ich przygarnał.


  Cytat:  
biorą 28 letniego Fojuta, który jest już po drugiej stronie rzeki.


i jak tu brac cie na powaznie?


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Artur_PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3570 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 10:12
W ostatnich latach nie możemy zarzucac trenerom, czy władzom klubu, że nie wprowadzali do składu młodych, nawet kosztem wyników i nieogrania tych młodych.
Były mecze, że w składzie widzielismy Rudola, Matynię czy wchodzącego Walskiego i Wojtkowskiego. Koj też dostał jakieś minuty.
Dobrze odpalił Zwoliński, co pokazuje, że nie ma sensu za wszelką cene robić z pierwszej jedenastki skład na Centralna Lige Juniorów, tylko ich ogrywać na zapleczu.

Przykłady o tym, że można wziąć z jakiejś drużyny innej z regionu z 8 zawodników po kosztach i jeden się sprawdzi, to tyleż słuszne co absurdalne. I co mamy grać przez pół roku ogony w ekstraklasie, aby przyznać, że jakiś okazał się dobrym transferem? Przecież ci ludzie muszą grać, aby się przekonać czy są słusznymi transferami.

Dla mnie wymona jest sytuacja Kuna. Pierwszy okres to powiedzmy adaptacja, drugi już wchodził. Trzeci powinien być decydujący i decyzja - albo on ma zadatki na piłkarza ekstraklasy, albo nie udowadania tego. Jeśli nie, to się żegnamy, a nie czekamy aż mu coś wyjdzie.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3683 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 10:18
Z Fojutem i Czesiem? Oczywiście, że internetowe pierdolenie. Przecież nasza liga od dawna oparta jest na zdrowych zasadach. Nie ma żadnych układów menadżerskich a trenerzy nie biorą działki za sprowadzenie konkretnych zawodników do swoich drużyn. Ja sobie to wszystko sam wymyśliłem, siedzę na Mącznej i stąd nadaję. A tak w ogóle to Czesiu jest czysty jak łza bo go przecież nie skazali. To Wdowczyk jest zły bo miał wyrok. Czesiu do fryzjera dzwonił po przepisy na obiad. I mistrzostwo z Zagłębiem też zdobył uczciwie. To sensacyjne zwycięstwo w decydującym meczu w Warszawie to skutek jego wybitnej taktyki. I do Wronek jedziemy na obóz bo tam są najlepsze warunki, Lech tylko dlatego tam nie trenuje bo chociaż to ich ośrodek to za blisko domu. Jadą tam gdzie my do tej pory czyli do Gniewina. I oddają nam lepszych sparringpartnerów i lepszy ośrodek zupełnie bezinteresownie. A ja mam urojenia. Pozdrawiam.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 10:29

  Maxymalny napisał:  
Z Fojutem i Czesiem? Oczywiście, że internetowe pierdolenie. Przecież nasza liga od dawna oparta jest na zdrowych zasadach. Nie ma żadnych układów menadżerskich a trenerzy nie biorą działki za sprowadzenie konkretnych zawodników do swoich drużyn. Ja sobie to wszystko sam wymyśliłem, siedzę na Mącznej i stąd nadaję. A tak w ogóle to Czesiu jest czysty jak łza bo go przecież nie skazali. To Wdowczyk jest zły bo miał wyrok. Czesiu do fryzjera dzwonił po przepisy na obiad. I mistrzostwo z Zagłębiem też zdobył uczciwie. To sensacyjne zwycięstwo w decydującym meczu w Warszawie to skutek jego wybitnej taktyki. I do Wronek jedziemy na obóz bo tam są najlepsze warunki, Lech tylko dlatego tam nie trenuje bo chociaż to ich ośrodek to za blisko domu. Jadą tam gdzie my do tej pory czyli do Gniewina. I oddają nam lepszych sparringpartnerów i lepszy ośrodek zupełnie bezinteresownie. A ja mam urojenia. Pozdrawiam.



Stary, ale o co Ty walczysz???

Przychodzi stoper o w miarę ugruntowanej pozycji i narzekasz???!!! Ja to jestem w szoku, że jednak to Dundee rozwiązało ten kontrakt Fojuta. Widać, że gdzieniegdzie dżentelmeńskie umowy można dotrzymywać.
To samo Czerwiński - wyróżniający się gracz I ligi. Niczym kiedyś Dąbrowski jak przychodził do nas z Olimpii Grudziądz.
Za to oddaliśmy Hernaniego, który potrafił strzelać bramki tylko Koronie, a tak to padaka.
Golla??? Pograł, wypromował się. Powinniśmy się cieszyć, bo może kogoś skłoni to do transferu do nas. (żal, tylko, że nie zarobimy, ale czasem tak bywa).

Ps. Osobna sprawa Wojtkowski - jak za pół roku jego pobytu skasujemy od 100 do 300 tysięcy euro to narzekać nie będę. Transfer nastawiony tylko i wyłącznie na zysk, który możemy osiągnąć. Chce iść??? niech idzie:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Pablito1980
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 11:18

  polanski93 napisał:  
Będziemy mieli na środku obrony dwie łyse paly. Przynajmniej będą walczyć i zapieprzac przez 90 minut i będą potrafili ustawić do pionu tych pozorujacych grę. Golla był elektrycznym gogusiem a Hernani paralitykiem.



Bardzo celny komentarz. Powiem szczerze, iz nawet kibicowałem Wojtkowi Golla, aby dogadał się z jakimś nowym klubem. Tak przestraszonego obrońcy, który cofa się przed przeciwnikiem, dawno nie widziałem. Hernani z kolei to taki elektryk z krwi i kości - nigdy nie wiadomo w którą stronę odbije się od niego piłka. W nowych stoperach widzę największą szansę na poprawę jakości naszej gry. Niezbędny jest także klasowy def. pomocnik, który wspierałby w środku Murawskiego. Konkurentów do gry muszą mieć też Zwoliński i Rudol. Pogoni potrzebny jest tez jakiś impuls marketingowy, który ożywiłby całe środowisko i przywrócił tzw. "modę na Pogoń". Wiem, iż wielu uważa, iż "Januszów", czy trąbek nam nie potrzeba. Niemniej wypełniony stadion i szum medialny w mieście to jest to co przyciąga sponsorów, zainteresowanie mediów, nakręca sprzedaż gadżetów, koszulek, dostarcza argumentów dla nowego stadionu etc ... Tylko tym sposobem możemy dojść kiedyś do wymarzonego majstra. Wg mnie takim impulsem na dzisiaj mogłoby być zakontraktowanie jakiejś podstarzałej gwiazdy o rozpoznawalności globalnej. Wydaje mi się, iz dla takich Azotów wyłożenie np. 1 mln Eur na roczną pensję to niewielka stosunkowo kwota. Wyobraźmy sobie co by się zadziało, gdyby pojawił się w Szczecinie taki Ronaldinho (kończy przygodę w Meksyku, szuka pracy w Turcji). Pewnie Pogoń na okładkach wszystkich dzienników + komplet na pierwszych spotkaniach. Pogońmania gwarantowana. Krzystek nie ma wyjścia - musi dac konkrety w sprawie stadionu. Byc może brzmi to absurdalnie, śmiesznie, większość z Was będzie miała bekę na 3 strony itp... Niemniej zastanówmy się - co temu klubowi brakuje, iż mamy taki marazm (na wszystkich polach - sportowo, marektingowo, kibicowsko etc ...). Moim zdaniem brakuje impulsu, zastrzyku pozytywnej energii w ten klub. Zobaczmy co się działo po przyjściu Robaka. Ile emocji budził Ljuboja. Moim zdaniem potrzebna jedna gwiazda, nawet kosztem kominu płacowego, niezadowolenia części szatni, czy hejtu w necie. Korzyści znacznie więcej.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 11:22
Jest wielu ciekawych piłkarzy w drugiej lidze, którymi interesują się kluby Ekstraklasy i 1 ligi, ale jakoś Błękitni rozchwytywani nie są. Drużyna jednego turnieju. Jak Paragwaj kiedyś na MŚ, albo Kostaryka ostatnio. Jak Gryf Wejherowo na Legii itd.

Sebastian Musiolik (ROW) - Jagiellonia, Piast
Tomasz Porębski (Tychy) - Jagiellonia
Michał Wiśniewski (Gryf Wejherowo, czyli de facto 3 ligowiec) - Stomil (1 liga)
Adam Setla (Nadwiślan) - Piast
Marcin Michalak (Bytom, 3 ligowiec) - Górnik Zabrze
Michał Leszczyński (Puławy) - Stomil (1 liga)

Jak widać kilku zdolnych chłopaków jest, wszyscy max rocznik 1992, a interesują się nimi kluby ekstraklasy i 1 ligi. Chyba musisz wysłać do tych klubów meile, że źle robią i dodatkowo jakiś filmik zmontowany na jutubie z umiejętnościami piłkarzy Błękitnych.


Co do Iwana Majewskija z Zawiszy który jest z nami łączony - według 90minut.pl dołączy za kilka dni do przygotowań Zawiszy - rzekomo "po powrocie z kadry"

Jak dla mnie to jest to zasłona dymna, a Majewskij dogaduje ostatnie szczegóły z nowym klubem - oby z nami :)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 12:02

  Artur_PS napisał:  
W ostatnich latach nie możemy zarzucac trenerom, czy władzom klubu, że nie wprowadzali do składu młodych, nawet kosztem wyników i nieogrania tych młodych.
Były mecze, że w składzie widzielismy Rudola, Matynię czy wchodzącego Walskiego i Wojtkowskiego. Koj też dostał jakieś minuty.
Dobrze odpalił Zwoliński, co pokazuje, że nie ma sensu za wszelką cene robić z pierwszej jedenastki skład na Centralna Lige Juniorów, tylko ich ogrywać na zapleczu.



Wystarczy dodać, że aktualnie w kadrze mamy zaledwie 7 zawodników powyżej 26 roku życia (Fojut, Nunes, Murawski, Małecki, Frączczak, Murayama, Akahoshi) - w tym tylko JEDEN powyżej 30stki (Murawski).

I jeszcze jedna uwaga dla tych, którzy koniecznie chcą kogoś nowego do rywalizacji z Aką. Wygrywając ostatnie mecze w sezonie zasadniczym (co dało awans do grupy mistrzowskiej) graliśmy z Frączczakiem cofniętym za napastnikiem. Wyglądało to bardzo dobrze, chwalił takie ustawienie też Michniewicz określając Frączczaka jako pochłaniacza wolnej przestrzeni w tej strefie boiska. Dobrze napędzał kontry, strzelał, asystował, a prócz tego dużo pomagał w defensywie. Później po kontuzji Matynii, trzeba było przesunąć Nunesa do obrony i tym samym Frączczaka na skrzydło. Jak wróci Małecki i Murayama (też może grać na pozycji Aki), doszedł Lewandowski to ponowne ustawienie Frączczaka na 10stce będzie dobrą alternatywą, zwłaszcza w meczach wyjazdowych.

Ostatnio edytowany przez: kiko, 23 czerwca 2015, 12:13 [2 raz(y)]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 12:05
Maxymalny zaśmiecanie forum to są te twoje 3 posty jeden po drugim,otwórz oczy baranku bo jesteś tu pośmiewiskiem a nie autorytetem i wyrocznia.
Reszta bez komentarza bo poniżej twojego poziomu nie ma co schodzić.Twoje niedoczekanie, że poświęcę swój prywatny czas na ciebie, wolę go spędzić z córka i rodziną, której tobie najwidoczniej brak więc masz czas napierdalać tu te farmazony a innych traktować jak gówno.Zapytam po twojemu -kim ty jesteś i jakim kurwa prawem?Jeszcze raz -współczucia bo z czym i o co ty walczysz to nie wiem.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 23 czerwca 2015, 12:13 [2 raz(y)]


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 12:20

  Maxymalny napisał:  
Trzeba ściągać młodych, zdolnych, tanich, ale z ambicjami. Budować z nich drużynę i opierdalać z zyskiem. [...] Widzę, że utrzymanie to dla niektórych szczyt ambicji.



Jak ty chcesz "opierdalaniem z zyskiem" zbudować drużynę, która walczy o coś więcej? To nie Football Manager :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 13:22

  twitter napisał:  
Jerzy Chwałek ‏@Jerzy2014 16 min.16 minut temu
Białorusin Iwan Majewskij o krok od Pogoni Szczecin, choć w rozmowach z właścicielem Zawiszy Osuchem wydarzyć się może wszystko



Obrazek jpg wstawiony na forum

Jak na zapowiadaną przez wielu walkę o utrzymanie to skład chyba niezły, co?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4235 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 13:32

  kiko napisał:  

  twitter napisał:  
Jerzy Chwałek ‏@Jerzy2014 16 min.16 minut temu
Białorusin Iwan Majewskij o krok od Pogoni Szczecin, choć w rozmowach z właścicielem Zawiszy Osuchem wydarzyć się może wszystko



Obrazek jpg wstawiony na forum

Jak na zapowiadaną przez wielu walkę o utrzymanie to skład chyba niezły, co?



Skład może i nie najsłabszy ale pod warunkiem że będzie jeszcze napastnik i zmienik Rudola .
Do tego forma Murayamy i Małeckiego to wielka niewiadoma.Takie zestawienie jak tu to wg. mnie podobny potencjał jaki był.
Patrząc na naszą lige to może być np.miejsce 5-6 jak również 13-15.Zobaczymy co jeszcze w tym okienku się zdarzy.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5430 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 13:59
Dajmy szanse tym grajkom, trawa zweryfikuje ich umiejętności. Fojut jak na nasze warunki wygląda na mocny punkt. Po pierwsze całkiem niezły sezon w Szkocji, wcześniej cóż zmogła go kontuzja. Uważam, że naszej obronie brakowało kogoś z doświadczeniem. Co do Czerwińskiego od kilku sezonów czołowy stoper I ligi, wiem, że był już tu taki jeden - Tadrowski, tylko, że tamten to chyba po jedynie rundzie jesiennej został okrzyknięty gwiazdą. Czerwiński, od 2/3 sezonów był liderem Niecieczy i w czołówce stoperów. W mojej ocenie, ta dwójka da więcej niż paralityk Hernani i Golla, któremu źle nie życzę, ale obawiam się, że przepadnie w NEC. Fajnie gdyby ściągnęli jeszcze kogoś na prawą stronę obrony, do pomocy ii jakiegoś napastnika.

Co do tych Błękitnych, nie zgodzę się, że to zespół jednego sezonu. Budują się solidnie na wychowankach + graczach z regionu, i od dwóch/ trzech sezonów notują naprawdę solidną formę. Teraz ludzie się z nimi zesrali, bo osiągnęli dużo w PP, ale fakt jest taki, że z II ligi to naprawdę solidny zespół. Może prze lata już tego nie powtórzą, ale spokojnie w tej II lidze pograją, a może i pokuszą się o I jak znajdą kasę. Sorry za offtop, nie jestem ekspertem, ale śledzę także niższe ligi na bieżąco.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 14:04

  kiko napisał:  

  twitter napisał:  
Jerzy Chwałek @Jerzy2014 16 min.16 minut temu
Białorusin Iwan Majewskij o krok od Pogoni Szczecin, choć w rozmowach z właścicielem Zawiszy Osuchem wydarzyć się może wszystko



Obrazek jpg wstawiony na forum

Jak na zapowiadaną przez wielu walkę o utrzymanie to skład chyba niezły, co?



Sklad calkiem calkiem, ale mimo wszystko potrzebujemy wzmocnien w ataku i na prawej obronie, dobrze byloby tez sciagnac jakiegos bocznego pomocnika, bo jezeli Malecki i Mura nie beda w formie to mozemy miec problem. Mnie jednak bardzo cieszy podstawowe zestawienie obrony razem z bramkarzem. Licze ze gra obronna Pogoni w koncu przestanie kluc w oczy. Mieszanka doswiadczenia z mlodoscia moze dac dobre efekty. Slowo co do Fojuta, widzialem jak gral w tromso i mimo ze jego druzyna spadla to on byl wyrozniajacym sie zawdonikiem..wogole nie ma co na ten temat dywagowac bo takiego obroncy w Pogoni juz dawno nie bylo. Miejmy nadzieje ze kontuzje beda omijac a wtedy jestem spokojny.
Mimo wszystko potrzebujemy jeszcze wzmocnien i na nie licze. Bardzo chcialbym Piatkowskiego..ale nie wiem czy temat wogole istnieje..


PORTOWCY
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 14:08

  Papricanos85 napisał:  


Sklad calkiem calkiem, ale mimo wszystko potrzebujemy wzmocnien w ataku i na prawej obronie, dobrze byloby tez sciagnac jakiegos bocznego pomocnika, bo jezeli Malecki i Mura nie beda w formie to mozemy miec problem. Mnie jednak bardzo cieszy podstawowe zestawienie obrony razem z bramkarzem. Licze ze gra obronna Pogoni w koncu przestanie kluc w oczy. Mieszanka doswiadczenia z mlodoscia moze dac dobre efekty. Slowo co do Fojuta, widzialem jak gral w tromso i mimo ze jego druzyna spadla to on byl wyrozniajacym sie zawdonikiem..wogole nie ma co na ten temat dywagowac bo takiego obroncy w Pogoni juz dawno nie bylo. Miejmy nadzieje ze kontuzje beda omijac a wtedy jestem spokojny.
Mimo wszystko potrzebujemy jeszcze wzmocnien i na nie licze. Bardzo chcialbym Piatkowskiego..ale nie wiem czy temat wogole istnieje..



Piątkowski idzie do APOELU Nikozja robiącego hurtowe zakupy w naszej ekstraklapie a my mamy na oku podobno innego napastnika, ciekawe którego.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3697 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 23/06/2015 14:39
W przeciągu tygodnia jeszcze jeden transfer, możliwe że nawet jeszcze w tym tygodniu.

Bartosz Piotrowski będzie 3. bramkarzem na nowy sezon.
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=28265


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005