Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 08:34

  goral1982 napisał:  

  M.K 74 napisał:  

Przydałby się w Pogoni. Ale o czym My mówimy? Nie potrafią zarządcy rządzić klubem, mimo dobrego budżetu. Pozbywają się dobrych zawodników, a testują tych za przeproszeniem z dupy wziętych.


I bardzo dobrze , ze testuja. Przetestowali z 50 , sprawdzilo sie chyba 2 ,a drodzy Oni nie sa . Nie sprawdza sie w lidze to po jakims czasie odejda. Ale beda przynajmniej zap.... , bo nie przychodza za nazwisko .


  M.K 74 napisał:  
Normalnie ręce opadają, do jakiej wyjściowej sytuacji doprowadzana jest Pogoń. Zadaję sobie tylko jedno pytanie: w czym My jesteśmy kurwa gorsi od takiej pierdolonej sracovii, czy energii cottbuss (ci też o niego pukają) że nie potrafimy zatrzymać i ściągnać zawodnika z regionu do Pogonki.???


Kasa misiu kasu jak mawial pewien trener. Poza tym to jaki On zawodnik z regionu ? Przyszedl , pogral rok czy poltora i odszedl. Naturalna kolej rzeczy. A zreszta jest w kadrze 4 pilkarzy z Floty i na codzien mozesz ogladaj jak podniesli nasz poziom sportowy . Ciezko chyba nawet podac przyklad bylego pilkarza Floty , ktory po odejsciu do innego klubu gra dobrze.



Hrymowicz?


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 13:52
Najlepszym transferem byłby trener Świnoujścian, który moze wydobyłby z byłych graczy Floty to co grali w nadmorskim klubie, i mysle, ze razem z Nemecem przybyłby z paroma dobrymi zawodnikami po nizszej cenie (Ciarkowski, Nwagou), ale mamy takiego trenera jakiego mamy ( na razie dobrze, go oceniam prezentuje taki, bardziej zachodni i mysli... Wypozycza z pierwokupem z... otwartą furtką dla piłkarza...). Jak sie sprawdzi to podpiszemy, a jak nie to niech idzie skad wraca, to bardzo dobry pomysł z przykrymi doswiadczeniami np: Klatt i aktualna sytuacja klubu bida....


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 14:45
Jakby nie patrzeć to od zakonczenia sezonu minęło 45 dni. W futbolowym świecie to niezly kawał czasu, tymczasem u nas ani jednego transferu, zamiast czystek w szatni widzimy pojedyncze odejscia i to jeszcze nei tych graczy co trzeba, w dodtaku brak jakichkoliwke informacji o przelduzeniu kontraktow z najwazniejszymi graczami.
I tu nasuwa sie pytanie: Czy ludzie w klubie sa ta załamani, ze zrobili sobie urop od prowadzenia klubu i tam sie nic nie dzieje? Czy moze poprostu wszystko utrzymywane jest w tak wielkiej tajemnicy, ze nic nie moze przebic sie do prasy czy kibiców? Nie wiem, prawda pewnie lezy po srodku acz moim zdaniem to sytuacja jest mocno nieciekawa, zero transferow, gracze typu Hrymowicz czy Mysiak moga rozmawiac z innymi klubami i zadnych wiadomosci ze strony klubu..


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 14:55

  grzela07 napisał:  
Jakby nie patrzeć to od zakonczenia sezonu minęło 45 dni. W futbolowym świecie to niezly kawał czasu, tymczasem u nas ani jednego transferu, zamiast czystek w szatni widzimy pojedyncze odejscia i to jeszcze nei tych graczy co trzeba, w dodtaku brak jakichkoliwke informacji o przelduzeniu kontraktow z najwazniejszymi graczami.
I tu nasuwa sie pytanie: Czy ludzie w klubie sa ta załamani, ze zrobili sobie urop od prowadzenia klubu i tam sie nic nie dzieje? Czy moze poprostu wszystko utrzymywane jest w tak wielkiej tajemnicy, ze nic nie moze przebic sie do prasy czy kibiców? Nie wiem, prawda pewnie lezy po srodku acz moim zdaniem to sytuacja jest mocno nieciekawa, zero transferow, gracze typu Hrymowicz czy Mysiak moga rozmawiac z innymi klubami i zadnych wiadomosci ze strony klubu..



Odnosze wrazenie ze jest wyczekiwanie na...ruch miasta. Ot tak to tylko potwierdza jak klub był i jest uzależniony od podmiotu jakim jest włąsnie miasto. To raz, dwa- mysle że liczymy na gości z karta na reku, poza tym Płatek rzekomo ma juz jakas tam liste, ale co i jak-nikt nic nie wie.

Poza tym-jacy gracze są u nas najważniejsi? To dość górnolotne sformułowanie, bo moim zdaniem oni wszyscy nadaja sie do odstrzału, choc wiem że to teraz pozbawione i sensu i zasadniczo sposobności. A Hrymowicz czy Mysiak jesli dostana tylko niezla oferte od byle jakiego klubu z ekstraklasy, czy nawet klubu tej ligi ale z realnymi aspiracjami to wołami ich tu nie zatrzymasz. Niestety-do konca sezonu bedziemy walczyc o utrzymanie, do tego niejasna przyszłość ekonomiczna klubu. Czeka nas naprawde bardzo trudna runda.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Werft
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 15:22
Gastro czekaja na ruch miasta. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
To jak to do cholery w koncu jest! - Albo Gastro sa wlascicielami Pogoni i oni dbaja o transfery albo won ze dwora przemianujmy Pogon na Miejski Klub Sportowy - bedzie biednie, bedzie max 1 liga - ale bedzie wszystko jasne - Jak miasto da to bedzie kasa jak n ie da to nie bedzie.
Juz mnie znudzila ta wieczna farsa. I sciagaj tu inwestorow na takie bagno - nic dziwnego ze wszyscy sie od nas z daleka trzymaja

prosze nie odpisujcie na tego posta - wiem dobrze jak jest. I to mnie boli. Pytania byly retoryczne.


Zawsze wierni. Emigracja 2004.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 16:05
Ja sądzę, że trwają negocjacje kontraktów tych, którzy mieliby zostać. Niestety brak jakichś konkretnych zakupów nie napawa optymizmem, ale może to i lepiej bo w poprzednich okienkach transferowych - zakupy były ich efekty wszyscy znamy.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4835 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 16:14
Moze klub jest prowadzony w zachodni sposób, gdzie nie mowi, sie o trasnferach i rozmowy sa tak cicho prowadzone, ze mały krag w klubie o tym wie, albo nie ma kasy i .... bida


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 16:41

  pogoniarz96 napisał:  
Moze klub jest prowadzony w zachodni sposób, gdzie nie mowi, sie o trasnferach i rozmowy sa tak cicho prowadzone, ze mały krag w klubie o tym wie, albo nie ma kasy i .... bida



oj, jakoś śmiało bym stawiał na tę drugą opcje ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 16:41

  Cytat:  
Za niecały tydzień portowcy wznawiają treningi po zimowej przerwie. Jak na razie nikt do zespołu nie doszedł. A umowy z Nowym Rokiem skończyły się Piotrowi Prędocie i Krzysztofowi Pyskatemu


Zawodników, którzy odejdą, bądź już odeszli z kadry Pogoni znamy. Gorzej z nowymi piłkarzami. Na razie żaden zakup nie jest potwierdzony.

Oczywiście nie licząc młodych zawodników z regionu (docenionych podczas grudniowych testów), których kilku może pojechać z zespołem na pierwsze zgrupowanie.

– Czekamy na podpisanie nowej umowy promocyjnej z Miastem, wtedy powinniśmy już wiedzieć, jaki będziemy mieli budżet i jakie środki będziemy mogli przeznaczyć na transfery – informuje prezes Pogoni, Artur Kałużny.

– Nie oznacza to jednak, że nie trzymamy ręki na pulsie. Rozmawiamy z piłkarzami, jednak konkretów na razie nie ma – zaznaczył sternik pierwszoligowca.

Wciąż nie jest jasna przyszłość Olgierda Moskalewicza, Marcina Nowaka i Tomasza Parzego.

Wszyscy mają nadal ważne umowy z Pogonią, a ich rozwiązanie nie jest takie łatwe.

Cała trójka była mocno kojarzona z portowcami w ostatnich latach i stanowiła o sile tej ekipy. Nic więc dziwnego, że ich spory o zaległe pieniądze wynikające z ważnego kontraktu, mogą jeszcze trochę potrwać.

– W tym tygodniu wszystko powinno się wyjaśnić – dodaje prezes Kałużny.

– Wydaje mi się, że i w interesie Pogoni, i w interesie tych piłkarzy jest jak najszybsze rozwiązanie tych umów. Z kolei były obrońca Pogoni, Marcin Woźniak, któremu podziękowano za pracę w Szczecinie po rundzie jesiennej, może trafić do Sandecji Nowy Sącz, gdzie od niedawna trenerem jest Mariusz Kuras.

– Rzeczywiście dzwonił do mnie dyrektor sportowy Sandecji przed Świętami, ale była to raczej luźna rozmowa, bez konkretów – mówi Woźniak.




zródlo


abstrakcja!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 16:42
"– Czekamy na podpisanie nowej umowy promocyjnej z Miastem, wtedy powinniśmy już wiedzieć, jaki będziemy mieli budżet i jakie środki będziemy mogli przeznaczyć na transfery – informuje prezes Pogoni, Artur Kałużny."


Wiedziałem! 1 miejsce


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 17:01
Jak na razie naprawdę dużo wzmocnień widzę w Naszym zespole. Mam nadzieję, że piłkarze (nie wiem czy to właściwe określenie) pozostawili umiejętności błazna na balach sylwestrowych i wiosną zaprezentują swoje umiejętności piłkarskie, bo pokaz mody już się skończył. Krótko mówią mniej żelu na włosach więcej chęci do gry.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 17:41

  anathema napisał:  
"– Czekamy na podpisanie nowej umowy promocyjnej z Miastem, wtedy powinniśmy już wiedzieć, jaki będziemy mieli budżet i jakie środki będziemy mogli przeznaczyć na transfery – informuje prezes Pogoni, Artur Kałużny."


Wiedziałem! 1 miejsce


To nie tajemnica, że tylko na papierze mamy budżet 8-10 milionowy. Bez miasta ten klub ma kasę z biletow i sprzedanych gadżetow, trochę od sponsorów i to wszystko. Teraz przy rozwiązywaniu kontraktów trzeba będzie trochę kasy zawodnikom dać, a nie ma z czego.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 17:53

  Rauliki napisał:  

  anathema napisał:  
"– Czekamy na podpisanie nowej umowy promocyjnej z Miastem, wtedy powinniśmy już wiedzieć, jaki będziemy mieli budżet i jakie środki będziemy mogli przeznaczyć na transfery – informuje prezes Pogoni, Artur Kałużny."


Wiedziałem! 1 miejsce


To nie tajemnica, że tylko na papierze mamy budżet 8-10 milionowy. Bez miasta ten klub ma kasę z biletow i sprzedanych gadżetow, trochę od sponsorów i to wszystko. Teraz przy rozwiązywaniu kontraktów trzeba będzie trochę kasy zawodnikom dać, a nie ma z czego.



a co mnie to obchodzi-kto stworzył takie patologiczne kominy placowe? widać, że jak sie nie dysponuje własną kasa to łatwo o rozdawnictwo. prezesi dają? pytanie od zarania-jaka kwota de facto idzie z ich kieszeni, a ile to mit i demagogia. poza tym szydząc z tego faktu odniosłem sie do kontekstu ktory zawarłem kilka postów powyżej. po prostu wychodzi na jaw że klub był utrzymywany przez miasto nota bene z naszych podatków i to my łożyliśmy kwoty dla Petaszow, Pietruszkow czy innych Ławów by mogli sie za nasze dobrze bawić. I dlatego "prezesi" mieli w dupie co robią piłkarze, skoro to nie za ich pieniądze.

a kwota 8/10 baniek to kpina jakaś,coraz mniej w te liczby wierze, zobaczycie w tej rundzie jeśli faktycznie Krzystek sie uprze i nie da grosza na klub wyjdzie że...jesteśmy jednym z biedniejszych klubów w tej lidze.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 17:59
Czytam te wasze transferowe żale i widzę, że do niektórych chyba jeszcze nie dotarło, że znaleźliśmy się w całkiem innej niż rok temu rzeczywistości (innymi słowy obecnie jesteśmy w czarnej dupie). Dzięki fatalnej postawie zespołu oraz sprytnej politycznej zagrywce prezesów w roku bieżącym może dojść do kuriozalnej sytuacji, że w klubie zabraknie pieniędzy na spłatę obecnych zobowiązań kontraktowych (część pieniędzy pochłoną odszkodowania za przedwczesne zerwanie umów). Jestem przekonany, że trener Płatek mówiąc na konferencji o wyciskaniu resztek ambicji z naszych obecnych kopaczy miał jasność co do sytuacji finansowej Pogoni i był świadom braku funduszy w klubowej kasie. Z tego co widzę, to Pogoń będzie pewnie zabiegać głównie o zawodników z wolną kartą, lub po prostu postawi na wypożyczenia, oczywiście pod warunkiem pokrycia kontraktu przez klub macierzysty zawodnika (o co jak wiadomo już toczą się niemałe boje). O spektakularnych zakupach nowych zawodników możemy zapomnieć.

PS. I nie piszcie już o Nwaogu, że jest chłopakiem z regionu, bo to brzmi conajmniej komiczni (coś ten region nam się powiększył ostatnimi czasy i teraz już o Afrykę zawadza). Poza tym Murzyn ostatnio poczuł zapach ekstraklasy i zesra się a podpisze kontrakt. Nieważne z kim, ważne by się tam w ogóle dostać.

Ostatnio edytowany przez: Sampaio, 4 stycznia 2011, 18:09 [1 raz(y)]


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 19:18
Anathema, Nasi prezesi mieli pretensje, że muszą wyrzucić 100k, bo miasto nie dało im kasy w terminie, więc o jakim my wkładzie mówimy. Szczerze mówiąc, to zastanawiam się czy częsci kasy z miasta na lewno nie wypierdalają z klubu na jakieś lewe faktury. Ahhh prześledziłbym te ich wydatki na klub.


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5335 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 19:35
Nie ma co nawet mówić o sensownym zarządzaniu kasą w naszym klubie. Już nie mówię nawet o przesadzonych pensjach dla piłkarzy czy ciągnięciu kasy tylko z miasta, kurwa trzymanie tych "marketingowców" w naszym klubie, to jest dopiero farsa i wyrzucanie pieniędzy w błoto, aż się wszystkiego odechciewa.to_koniec
Co do ruchów transferowych, to nadal, mimo odejścia kilku zawodników, nasz skład (na papierze) wydaję się na I ligę solidny. Potrzeba kilku młodych gniewnych i kogoś kto ogarnie ten burdel w szatni - oby Płatkowi się udało.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 19:37

  Radziu napisał:  
Anathema, Nasi prezesi mieli pretensje, że muszą wyrzucić 100k, bo miasto nie dało im kasy w terminie, więc o jakim my wkładzie mówimy. Szczerze mówiąc, to zastanawiam się czy częsci kasy z miasta na lewno nie wypierdalają z klubu na jakieś lewe faktury. Ahhh prześledziłbym te ich wydatki na klub.




no ja przecież włąsnie o tym m. in. pisze. mam pewne obawy że nasi prezesi korzystali z miejskich pieniędzy wedle "własnego uznania", dlatego z niecierpliwością czekam na audyt który rzekomo ma byc przeprowadzony. oj, mogą wyjść ciekawe rzeczy. tylko czy to bedzie na ręke także miastu?

a tak "miedzy nami"- z natury nie ufam szczecińskim gastronomom z panem G. na czele, wiedząc jakie to są przekrętasy. Ci wcale nie są lepsi i teraz widać jak na dłoni że cos im nie po drodze z Krzystkiem dlatego z takim zapałem popierali Litwinskiego u którego mieli by jak u pana boga za piecem. oczywiście nikt nikogo za reke nie złapał, wiec swoje rozważania pozostawię w sferze dywagacji (spekulacji)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 19:43
Miasto ewentualnych wałków nie ujawni. Wiadomo, że to byłby skandal nie po ich myśli. Dla nich klub to biznes, jakich bzdur by Nam nie wciskali. Oczywiście, że to wszystko są jedynie spekulacje, ale nie oszukujmy się, Caritasem to Prezesi nie są na pewno.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 20:42
U nas kiedyś będzie normalnie? Odkąd kibicuje Pogoni to zawsze coś musi być nie tak. Kurwa mać... Ja chce doczekać NORMALNOŚCI i Mistrza. Pogoń Szczecin !


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/01/2011 22:06

  Ostry napisał:  
U nas kiedyś będzie normalnie? Odkąd kibicuje Pogoni to zawsze coś musi być nie tak. Kurwa mać... Ja chce doczekać NORMALNOŚCI i Mistrza. Pogoń Szczecin !

No i mamy winowajcę!


P. S.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005