Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 28/05/2005 12:15

  90 minut napisał:  

Michał Chałbiński, napastnik Górnika Zabrze, raczej nie wzmocni Zagłębia Lubin. Nie odpowiadają mu warunki finansowe, proponowane przez lubiński klub. - Może jeszcze wrócimy do rozmów, ale Zagłębie musi zmienić swoją ofertę - przyznaje Chałbiński

Chałbińskiemu 30 czerwca wygasa kontrakt z Górnikiem Zabrze. I choć jest w nim opcja przedłużenia umowy na kolejne pół roku, napastnik nie ukrywa, że w lecie zmieni klub. Zainteresowane jego pozyskaniem są m.in. Legia Warszawa i Zagłębie Lubin.



Nasz manager powinien baczniej obserwować rodzimy rynek piłkarski, a nie Dawidek leci do Brazylii i tam szuka kolejnych ludzi, którzy są zainteresowani tylko zarabianiem pieniędzy... według mnie Chałbiński byłby dobrym wzmocnieniem przed nowym sezonem, jest dobry,szybki i skuteczny-czego chcieć więcej ? A gadanie o pieniądzach to niech Ptaki sobie w dupę wsadzą bo dla Adriano to mieli 15 000$ na kontrakt , za takie pieniądze znaleźli by solidnego prawego pomocnika- jest nie zwłocznie potrzebny i przydałby się napastnik oraz prawy obrońca...


RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 29/05/2005 12:35

  Macias napisał:  

  90 minut napisał:  

Michał Chałbiński, napastnik Górnika Zabrze, raczej nie wzmocni Zagłębia Lubin. Nie odpowiadają mu warunki finansowe, proponowane przez lubiński klub. - Może jeszcze wrócimy do rozmów, ale Zagłębie musi zmienić swoją ofertę - przyznaje Chałbiński

Chałbińskiemu 30 czerwca wygasa kontrakt z Górnikiem Zabrze. I choć jest w nim opcja przedłużenia umowy na kolejne pół roku, napastnik nie ukrywa, że w lecie zmieni klub. Zainteresowane jego pozyskaniem są m.in. Legia Warszawa i Zagłębie Lubin.



Nasz manager powinien baczniej obserwować rodzimy rynek piłkarski, a nie Dawidek leci do Brazylii i tam szuka kolejnych ludzi, którzy są zainteresowani tylko zarabianiem pieniędzy... według mnie Chałbiński byłby dobrym wzmocnieniem przed nowym sezonem, jest dobry,szybki i skuteczny-czego chcieć więcej ? A gadanie o pieniądzach to niech Ptaki sobie w dupę wsadzą bo dla Adriano to mieli 15 000$ na kontrakt , za takie pieniądze znaleźli by solidnego prawego pomocnika- jest nie zwłocznie potrzebny i przydałby się napastnik oraz prawy obrońca...



raczej lewy obrońca :P nie oszukujmy się, ale zbyt wiele goli pada po błędach i niedopilnowaniach Matlaka... wiekszosc akcji idzie jego stroną, często Matlak daje zbyt dużo luzu lewemu pomocnikowi przeciwnej drużyny, do ktorego zazwyczaj kierowane jest podanie, a sam wychodzi do zawodnika z pilka przy, ktorym znajduje sie juz dwoch innych portowcow, poza tym Matlak nie potrafi walczyc o piłki wchodzace w pole karne, tak stracilismy gola w wyjazdowym meczu z Wisłą Kraków, a poźniej z Polonią, co do lewych obrońców nie mam prawie zastrzeżeń, chociaż ten ostatni wystep Kaspraka nie napawił mnie optymizmem, Michalski gra niezle, ale mógłby wyłuskiwać trochę więcej piłek, natomiast przydałby się środkowy pomocnik, prawy pomocnik i napastnik


Cynik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6872 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 29/05/2005 13:06
Jest jeden zawodnik w rezerwach, nazywa się Patryk Bejnierowicz! Kopyto ma jak z kosmosu, przyspieszenie jakby się grzybów :D najadł i doskonale wie o co w 1 lidze chodzi!
TRZEBA JEMU DAĆ SZANSE!!


Kocham Pogoń i browar :)
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 29/05/2005 13:09

  Cynik napisał:  
Jest jeden zawodnik w rezerwach, nazywa się Patryk Bejnierowicz! Kopyto ma jak z kosmosu, przyspieszenie jakby się grzybów :D najadł i doskonale wie o co w 1 lidze chodzi!
TRZEBA JEMU DAĆ SZANSE!!



dokladnie, juz myslalem, ze wejdzie w Łecznej, ale nie, bo Tralka musi grac:D gdyby nie byl zawodnikiem Ptakow to pewnie by siedzial w rezerwach


Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6872 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 29/05/2005 13:31
Ludzie wy sie zastanówcie co piszecie nie grał Trałka było źle, gra trałka jeszcze gorzej a fakt bejnierowicz to by sie przydał bo po tym co pokazał z odrą to formą od naszych nie odstawał


PS do końca życia !
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7250 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 29/05/2005 13:52
Hmmm było nie było bliżej stanowczo przerwy letniej niz zimowej, wiec zmienilem nazwe tematu :] Jak narazie odszedł Adriano, inni piłkarze którzy się nie spradzili rownież maja opuscic Twardowskiego... Niedługo zacznie sie karuzela transferowa Ciekawe kogo Ptaki ściągną do Pogonki...


POGOŃ SZCZECIN!
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 29/05/2005 14:03

  zalayeta napisał:  
Ludzie wy sie zastanówcie co piszecie nie grał Trałka było źle, gra trałka jeszcze gorzej a fakt bejnierowicz to by sie przydał bo po tym co pokazał z odrą to formą od naszych nie odstawał



ludzie? tylko jak tak napisałem:D a poza tym znajdz mi posta, gdzie narzekam, ze nie gra Trałka :D
a co do Bejniera to mówisz, że nie odstawał formą od naszych, czyli to oznacza, ze jest bez formy ?? :D


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 29/05/2005 15:20
Trzeba kupić paru zawodników. Przede wszystkim 2 bocznych obrońców, bo Michalski i Matlak są bardzo przeciętni i mają spore wahania formy. Proponuje w ich miejsce np. Wasilewskiego i Lasockiego. Myślałem nad jeszcze jednym środkowym obrońcą ale na szczęście Napierała wreszcie wróci. Środkowy pomocnik konieczny jest najlepiej doświadczony, by Kazka trochę ogranąć bo mu się w głowie zaczęło przestawiać, nic nie gra. Jak kiedyś zaproponowałem Świerczewskiego to mnie wyśmiano, teraz by chyba nie nikt nie miał nic przeciwko gdyby doświadczony rutyniarz zasilił nasz środek. Kogoś na prawą stronę też można by było kupić... Tylko to mają być poważne transfery a nie takie jak rok temu...


Obrazek gif wstawiony na forum
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 29/05/2005 16:38

  Jay-J napisał:  
Myślałem nad jeszcze jednym środkowym obrońcą ale na szczęście Napierała wreszcie wróci.


Wiesz co, Jay-J? Chyba zdecydowanie przeceniasz juniorski futbol - zarówno uwielbiani przez Ciebie Kapsa i Nawotczyński, jak i Napierała, to paralitycy czystej wody (drewniany Magdoń wygląda przy nich jak baletnica).
Proszę więc - nie strasz ludzi tym Napierałą, bo jeszcze wykraczesz...

Co do wzmocnień... Na dzień dzisiejszy nasz optymalny skład wygląda tak: Pesković - Kasprak, Julcimar, Magdoń, Matlak - Batata, Kaźmierczak (Łabędzki), Andradina, Grzelak - Milar, Divecky.
Moim zdaniem wygląda to bardzo, bardzo mocno. Czterech świetnie dryblujących graczy operujących za Divecky'm - problem ataku rozwiązany. W obronie 2 słabsze punkty: Magdoń i Matlak (Kasprak jest OK, Julci klasa światowa hehe), aczkolwiek wystarczające do podjęcia walki o pierwszą trójkę. Nie widzę w Polsce dużo lepszych graczy, na których byłoby nas stać.
Lasocki jest niezły, ale tylko trochę lepszy od Matlaka - a w takim razie po co znów tracić czas na przemeblowywanie defensywy? Łukasiewicz z Polonii byłby OK, tyle tylko że pół roku nie grał w piłkę. Čolaković z Płocka mi się podoba, może grać na każdej pozycji, ale chyba jest za drogi. No i to by było na tyle...

Tak naprawdę największym problemem jest teraz ławka, mamy na niej Fabiniaka, Michalskiego, Masternaka, Łabędzkiego i Parzego (czas Poledicy, Bugaja, Kuchara i Trałki już się moim zdaniem skończył).
Trzeba więc załatwić trzech ofensywnych graczy na ławkę, pierwszej jedenastki nie zmieniać (chyba że pojawi się jakiś rewelacyjny gracz w stylu Andradiny), postawić na zgranie. I będzie dobrze, a wynikami tej rundy się nie sugerujcie.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6872 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 29/05/2005 20:49
Do kopana ja nie mówie że ty tak mówisz o trałce ale jak nie grał to sie wszyscy przypierdalali że ma talent i powinien grać a on ma takie umiejętno.ści jak n ie przymierzając ja. A bejnier z odrą był chujowy zresztą jak całe rezerwy


PS do końca życia !
blessmaster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7117 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 29/05/2005 21:14

  Szołn napisał:  
W obronie 2 słabsze punkty: Magdoń [...]


tu ja niezgodzilbym sie. Magdon jest wysoki, wyciaga duzo gornych pilek, jest waleczny, mysli na boisku, przede wszystkim stara sie skladnie wyprowadzic akcje po odbiorze pilki (nie wybija na pale, jak to czesto robi np. Julcimar) i co wazne jest mlodym a wiec i perspektywicznym graczem. nie zdziwilbym sie gdyby w niedlugim czasie jakis lepszy klub chcialby go pozyskac


FC Gryfice
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 29/05/2005 21:44

  Szołn napisał:  

  Jay-J napisał:  
Myślałem nad jeszcze jednym środkowym obrońcą ale na szczęście Napierała wreszcie wróci.


Wiesz co, Jay-J? Chyba zdecydowanie przeceniasz juniorski futbol - zarówno uwielbiani przez Ciebie Kapsa i Nawotczyński, jak i Napierała, to paralitycy czystej wody (drewniany Magdoń wygląda przy nich jak baletnica).
Proszę więc - nie strasz ludzi tym Napierałą, bo jeszcze wykraczesz...




Może i przeceniam choć moim zdaniem to inni go nie doceniają. Ilu z was postawiło krzyżyk na Grzelaku? Na Brożku? Na Łobodzińskim? Na Żytce, który męczył się w 3 lidze. Trzeba dać im szansę, niektórzy na pewno jej potrzebują. Za to zarówno Kapse, Nawota czy Napierałę widziałbym na ławce jako zmienników a nie jako podstawowych zawodników. Co do środka obrony to cenię sobie jeszcze innego juniora najbardziej - Pawła Golańskiego, grającego ostatnio jak def. pomocnika. Czas na ekstraklasę dla niego.


Obrazek gif wstawiony na forum
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 29/05/2005 22:18

  RadeK © napisał:  

  Szołn napisał:  
W obronie 2 słabsze punkty: Magdoń [...]

tu ja niezgodzilbym sie. Magdon jest wysoki, wyciaga duzo gornych pilek, jest waleczny, mysli na boisku, przede wszystkim stara sie skladnie wyprowadzic akcje po odbiorze pilki (nie wybija na pale, jak to czesto robi np. Julcimar) i co wazne jest mlodym a wiec i perspektywicznym graczem. nie zdziwilbym sie gdyby w niedlugim czasie jakis lepszy klub chcialby go pozyskac

W porządku - nie twierdzę że Magdoń jest słaby, jest solidny, w sam raz na drużynę środka tabeli I ligi. Jednakże do walki o pierwszą trójkę trzeba lepszych graczy - co najmniej takich jak Julcimar. Poza tym Magdoń wcale nie jest taki młody, on tylko tak wygląda (ma około 25 lat) :)

  Jay-J napisał:  
Może i przeceniam choć moim zdaniem to inni go nie doceniają. Ilu z was postawiło krzyżyk na Grzelaku? Na Brożku? Na Łobodzińskim? Na Żytce, który męczył się w 3 lidze. Trzeba dać im szansę, niektórzy na pewno jej potrzebują. Za to zarówno Kapse, Nawota czy Napierałę widziałbym na ławce jako zmienników a nie jako podstawowych zawodników. Co do środka obrony to cenię sobie jeszcze innego juniora najbardziej - Pawła Golańskiego, grającego ostatnio jak def. pomocnika. Czas na ekstraklasę dla niego.


Nie porównujmy Grzelaka czy Brożka do Napierały czy Nawotczyńskiego, to tak jakby porównywać urodę Sky Lopez do urody Alfa. Pierwszej dwójce nikt nigdy nie odmawiał talentu czy umiejętności, czasami tylko brakowało chęci i dlatego jakiś czas temu na miejscu trenera wypierdoliłbym Rafała do rezerw. Pozostałej dwójce chęci nie brakuje, problem "tylko" z elementarnymi podstawami wyszkolenia, nie mówiąc o koordynacji ruchowej. Nie potrzebujemy ani Napierały, ani Nawotczyńskiego - Magdoń i Masternak są o dwie klasy lepsi, Julcimar to przy nich facet z innej galaktyki.
Co do Łobodzińskiego i Żytki - nie pamiętam, aby ktokolwiek stawiał na nich krzyżyk.
Co do dawania szansy młodzieżowcom - pewnie, że niektórzy jej potrzebują. Na przykład Zawadzki, niewątpliwie bardzo utalentowany. Ale po co robić z naszej drużyny (ponoć "z aspiracjami") poligon doświadczalny do spraw reaktywacji zmarnowanych talentów?
Co do Golańskiego - zawsze twierdziłem że to dobry gracz i to podtrzymuję, u nas spokojnie wygryzłby ze składu Kaźmierczaka (w obecnej formie). Na środek obrony nadaje się niespecjalnie, ale świetnie bierze na siebie ciężar gry w drugiej linii, do czasu przybycia Niżnika był w ŁKS głównym rozgrywającym.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 29/05/2005 22:49
Widze,ze znowu rozgorzal temat wzmocnien...Wszyscy prawie chcieliby wzmocnien defensywy,ktora akurat moze na papierze jest najslabsza formacja natomiast na boisku w tej rundzie najlepsza -dosc powiedziec,ze oprocz feralnego startu tej rundy,meczu toczonego w anormalnych warunkach w Warszawie,nie stracilismy pozniej wiecej niz 1 bramki w zadnym meczu-czy to pucharu Polski czy w lidze a gralismy chociazby z czesto" rostrzelana" Wisla Krakow az trzykrotnie.NIe stracilismy bramek z Amica czy Groclinem a wiekszosc bramek tracilismy w ostatnich minutach,gdy caly zespol sie cofal a obrona nie byla w zaden sposob odciazana...
Szoln z Twoich wypowiedzi mozna wywnioskowac,ze Magdon jest zwyklym przecietnym kopaczem natomiast Julcimar to niemal Nesta...mysle ze w tej rundzie Magdon nie spisuje sie gorzej od brazylijczyka i nie jest gorszym obronca-do tego bardzo potrzebnym przy niskich pozostalych obroncach(Matlak,Kasprak,Michalski,Julcimar -chyba nikt z nich nie ma 180cm...)
Problem tkwi w pomocy,ktora paradokslanie wyglada najlepiej na papierze-ba wyglada na papierze lepiej niz pomoc niektorych czolowych zespolow ligi.
Kazmierczak jest bez formy-nigdy nie byl ruchliwy ale teraz poprostu stoi na bosiku.Fatalne straty tego pilkarzaa w srodku pola...swoja droga zauwazylem jeszcze jedna rzecz-moze sie myle-w tamtej rundzie Kazkowi zostawiali duzo miejsca-stad strzaly dlugie dokladne przerzuty(na ktore mial czas) i wszyscy sie nim zachwycali-teraz gdy dostaje pilke ma na plecach zawodnika rywali i sie gubi,nie ma takiej szybkosci koordynacji ruchowej,by sobie z tym radzic-tak jakby Kazka rozgryzli trenerzy innych druzyn-ale to moje odczucie...
Labedzki jest trudny w ocenie-czegos mu brakuje-ma technike,dosc dobra wydolnosc,robi duzo czarnej roboty,ale cos jest nie tak z jego psychika-z jego akcji jest malo porzytku,nie bierze na siebie zadnej odpowiedzialnosci,nie potrafi wziasc ciezaru gry na swoje barki,brakuje u niego jakiegokolwiek polotu....
Grzelak ma predyspozycje by byc najlepszym lewym w lidze-to kazdy wie,ba mysle,ze ma wieksze umiejetnosci czysto pilkarskie,niz grajaca na jego pozycji najwieksza gwiazda polskiego futbolu-Krzynowek-ma teraz jedna z lepszych ostatnio rund,ale to tez jeszcze bardzo bardzo niewiele w stosunku do tego co moze zagrac i na dzien dzisiejszy za Krzynowkiem moze buty nosic,choc urodzil sie z wiekszym od Jacka moim zdaniem talentem...
Batata to swietny technik,drybler,pilka go szuka w polu karnym i na prawa pomoc bylby dla mnie w sam raz-ale tylko taki Batata jak z poczatku rundy jesiennej poprzedniego sezonu,a takiego nie wiem czy juz bedziemy przez te jego kontuzje mogli ogladac kiedykolwiek...
Pozostali-Tralka ma bardzo duzo nawykow juniorksich jak dla mnie-jak mu wyjdzie nawet fenomenalne zagranie to nigdy z jakims wiekszym pozytkiem dla druzyny,Parzy to wyrobnik,a jesli chodzi o BEjnerowicza to mysle,ze jeszcze nie czas na niego...
Co do ataku to problem najwiekszy to wiek-Edi,Divecky,Bugaj,Milar to emeryci.Tu potrzebne wzmocnienia od zaraz-marza mi sie mlodzi szybcy utalentowani....Divecky moze byc naprawde swietny-mi osobiscie przypomina Kubice z Lecznej,ktorego tak wszyscy chwala-tylko,ze Divecky powinien rozpychac sie z obroncami a on rozpychal sie z pomocnikami przeciwnikow-tak naprawde nie mial wsparcia w tej rundzie od srodkowej linii...MIlar znowu nie prze[pracuje rundy....Edi to nie napastnik nominalny,ale prezentuje sie swietnie,a jak przepracuje przerwe moze byc jedna z najwiekszych gwiazd ekstraklasy.Bugaj to juz przeszlosc-z niego juz niestety nic nie bedzie....

Jak dla mnie potrzebny ofensywny pomocnik(moze cos bedzie z Kuchara,choc jego postawa jestem najbardziej rozczarowany...)Prawy pomocnik(chyba,ze Batata sie przebudzi i nie mam racji skreslajac go) i dwoch mlodych zdolnych napastnikow-moze nie odrazu do pierwszego skaldu,ale ogrywajacych sie z nim-do obrony moim zdaniem nie potzrebujemy nikogo....


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 30/05/2005 00:27

  Luigi napisał:  
Szoln z Twoich wypowiedzi mozna wywnioskowac,ze Magdon jest zwyklym przecietnym kopaczem natomiast Julcimar to niemal Nesta...mysle ze w tej rundzie Magdon nie spisuje sie gorzej od brazylijczyka i nie jest gorszym obronca-do tego bardzo potrzebnym przy niskich pozostalych obroncach(Matlak,Kasprak,Michalski,Julcimar -chyba nikt z nich nie ma 180cm...)


Julcimara porównałbym raczej do Cannavaro (a Magdonia do Materazziego) :)
Magdoń rzeczywiście spisuje się w tej rundzie dość dobrze, wykorzystuje w niemal 100% swoje atuty (wzrost, inteligencja), jest jednym z najlepszych "wysokich środkowych obrońców" w lidze... Niemniej jednak rozpatrując umiejętności czysto piłkarskie, to nie widzę ani jednej cechy w której Magdoń przewyższałby Julcimara (no, może jest jedna - Magdoń potrafi zakurwić z dystansu :) ).

Co do drugiej linii - imho głównym problemem jest tu wystawianie dwóch defensywnych pomocników w środku pola. No i efekt mamy podobny do tego, jaki mogliśmy zaobserwować w pojedynku Polska - Albania. Rozwiązanie problemu wydaje mi się więc niesamowicie proste - wystarczy cofnąć do tyłu Andradinę, który pokazuje że najlepiej czuje się na 30-40 metrze od bramki rywala. Nie sądzę, aby potrzebne były jakieś wzmocnienia (zakładam, że Kazik i Batata odzyskają "świeżość w kroku" podczas przerwy letniej).


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
bos_man
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 6960 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 30/05/2005 01:05
przydał by sie nam jeden obrońca nie wiecej Magdoń jest dobry tylko bardziej go trzeba wytrenować Julcimar jest najlepszym zawodnikiem na obronie no i zostaje Michalski albo Matlak ale tylko jeden niech zostanie, w środku nie jest zle gdyby Grzelak i Edi zgrali sie lepiej to bym był spokojny o nastepny sezon ale wszystko zalezy od trenera no i Kziu i Łabędz wrescie powinni forme złapac moim zdaniem Panik to tylko rozpuścił wszystkich w tej Brazylii amator jeb...y nie lubiłem go a co do ataku to wogóle bym go zmienił ale to szczegół Milara gra mi sie nie podoba Divecky jest za stary troche i nie pogra długo zreeztą bedzie łapał kontuzje coraz szczęsciej, podsumowując to trzeba kupić przedewszystkim trenera, napastników albo dać szanse komuś z rezerw,pomocnika jednego na skrzydło(ale dobrego na ławke wrazie jakiejsc kontuzji) obrońce może Celeban by się nadawałale trzeba go solidnie przygotować i kogos na ławke i wyje...ć Polędwice, no a Bugaj na emeryture, Trałaka gdzies zeby sie rozegrał, reszta niepotrzebnych też gdzies out i to chyba wystarczy za rok będzie mistrz:) a teraz może puchar intertotto a potem ueffa:D:D:D:D:D:):):):):):):):)


AdioscrazyAdiosGEST DŁONI PRZY SKRONIAdioscrazyAdios
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 30/05/2005 14:10
Nie mamy prawego skrzydla ... Parzy jest slaby , a Batata okaleczony :D


Derian
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 30/05/2005 15:06
jeśli chodzi o prawe skrzydło to jest jeden utalentowany piłkarz w rezerwach z którego w najbliższej przyszłości powinniśmy mieć pociechę. mam tu na myśli Marka Kowala. Jest szybki, ma niezła technikę i potrafi strzelać bramki co udowodnił w III lidze. Oprócz tego znam go osobiście i wiem że ma dobrze poukładane w głowie co jest ważną katrą przetargową. Wszyscy wiedzą ilu dobrych zawodników marnuje się w polskiej piłce bo im sodówka do głowy uderza (przykładem może być Skórski - wielki talent ale za bardzo kozaczy :]) Jeżeli Pietrzak utrzyma posadę trenera to sądzę że zacznie na niego stawiać w przyszłym sezonie (we Wronkach siedział na ławce). Jeśli chodzi o samego trenera to wiadomo że bardzo bym chciał Kurasa ale jeśli teraz jest to niemożliwe to dałbym sznse Pietrzakowi. Pod względem motorycznym jest świetnym trenerem i oprócz tego nie boi się stawiać na młodych. Gdzieś w starszych postach czytałem że niektórzy pisali że III ligowy trener nie da sobie rady z I ligową Pogonią. Sceptyków odsyłam do jego dossieur - facet ma papiery na I ligę. I osobiście uważam że na następny sezon ustawiłby drużynę na bardziej ofensywny styl.


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 30/05/2005 19:34
Od dzisiaj wolnym piłkarzem jest Grzegorz Krół, lider strzelców w 2 lidze, kiedys juz był poruszany jego temat. Brać go póki można Ptaki!!!!!!!!


Babilon Team
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7119 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 30/05/2005 19:57

  Orło napisał:  
Od dzisiaj wolnym piłkarzem jest Grzegorz Krół, lider strzelców w 2 lidze, kiedys juz był poruszany jego temat. Brać go póki można Ptaki!!!!!!!!




Kandydatura dobra, ale znając życie Ptaki ściągną kolejnego Adriano,Mauro da Silvę czy byle kogo tylko nie Polaka.Ostatnio Antek powiedział, że w Brazylii potencjał jest największy, zgadzam się z tym, ale skoro oni tak mówią to czemu nie mogą wyszukać naprawdę wartościowego zawodnika (Andradina-udało im się, zawodnik o b.dużym potencjale,ma zaległości motoryczne), ale na tym się praktycznie konczy, bo nie liczę Julcimara-który do Polski przyleciał juz bodajże ok.7 lat temu....

PS: Wie ktoś za co wyżucili Króla, bo nie chcą nic mówić na ten temat.. ??

Ostatnio edytowany przez: Macias, 1 czerwca 2005, 15:18 [2 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005