Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4755 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 09:55
Cały czas próbuję dojść do tego dlaczego w Poznaniu pozbyli się Murasia.

Super wiadomość, napastników chyba rzeczywiście nam nie trzeba, młodzi są, w razie czego Dwalishwili lub Frączczak.
Co do skrzydłowych to Murayamy chyba Michniewicz nie lubi, bo szans mu za bardzo nie daje.
Mam nadzieję, ze go nie odpalą zanim Jankowski (moim zdaniem to będzie nasze największe wzmocnienie) ich nie przygotuje na wiosnę. Pamiętam jak Pogoń grała za Płatka, w 96 minucie meczu z ŁKSem jeszcze zapieprzali.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2187 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 10:36

  Rauliki napisał:  
Cały czas próbuję dojść do tego dlaczego w Poznaniu pozbyli się Murasia.

Super wiadomość, napastników chyba rzeczywiście nam nie trzeba, młodzi są, w razie czego Dwalishwili lub Frączczak.
Co do skrzydłowych to Murayamy chyba Michniewicz nie lubi, bo szans mu za bardzo nie daje.
Mam nadzieję, ze go nie odpalą zanim Jankowski (moim zdaniem to będzie nasze największe wzmocnienie) ich nie przygotuje na wiosnę. Pamiętam jak Pogoń grała za Płatka, w 96 minucie meczu z ŁKSem jeszcze zapieprzali.Rafał Murawski mocno imprezował w Gdyni. Czy Rumak zauważy formę? (ZDJĘCIA, SONDA) -ten tytuł odpowie na pytanie dlaczego lech zrezygnował z Murasia.Drugim wywalonym był Ślusarski...


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5911 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 10:37
Lepszego info dzisiaj rano chyba dostać nie można było !!! :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5452 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 11:16
Muraś-najlepszy transfer na następny sezon jaki można sobie wymarzyć. Brawo My.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4905 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 12:54
Wielka Pogoń naszych marzeń mam nadzieję , że właśnie zaczyna się tworzyć na naszych oczach :) Czekamy na poważną siłę ofensywną na skrzydłach , na pozycji ofensywnego pomocnika , napastnika w tym okienku transferowym a w następnym prawy , lewy obrońca , defensywny pomocnik , środkowy pomocnik przedłużyć kontrakt z Czerwińskim , Fojutem , Matrasem , Zwolińskim i innymi wyróżniającymi się zawodnikami i walczymy wtedy już otwarcie o Europejskie Puchary. We are the champions

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 19 grudnia 2015, 13:01 [1 raz(y)]


PS 1948
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4817 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 13:05

  zach-pom napisał:  
Wielka Pogoń naszych marzeń mam nadzieję , że właśnie zaczyna się tworzyć na naszych oczach :) Czekamy na poważną siłę ofensywną na skrzydłach , na pozycji ofensywnego pomocnika , napastnika w tym okienku transferowym a w następnym prawy , lewy obrońca , defensywny pomocnik , środkowy pomocnik przedłużyć kontrakt z Czerwińskim , Fojutem , Matrasem , Zwolińskim i innymi wyróżniającymi się zawodnikami i walczymy wtedy już otwarcie o Europejskie Puchary. We are the championsA po co Ci napastnik? Mamy Zwolińskiego, Wladka, Listkowskiego, Frączczaka. Na ofensywnym pewnie będzie Korcik z Aką rywalizować. Ja bym szukał skrzydłowych, jednego dobrego defensywnego pomocnika, środkowego obrońcy i bocznych obrońców, szczególnie lewego.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4905 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 13:11

  szpadel* napisał:  
A po co Ci napastnik? Mamy Zwolińskiego, Wladka, Listkowskiego, Frączczaka. Na ofensywnym pewnie będzie Korcik z Aką rywalizować. Ja bym szukał skrzydłowych, jednego dobrego defensywnego pomocnika, środkowego obrońcy i bocznych obrońców, szczególnie lewego.Moim zdaniem Pogoń powinna się jakoś zabezpieczyć i wyciągnąć wnioski z tej sytuacji w tej rundzie gdzie zarówno Zwoliński i Dwalishwili byli kontuzjowani a Adam też nie mógł grać na pomocy czy ataku , bo akurat kontuzję złapał Rudol. Trzeba chuchać na zimne jeśli chce się walczyć o najwyższe cele.


PS 1948
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3745 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 13:12
Ja bym na Waszym miejscu się tak nie rozpędzał. Kilka dobrych meczów i już puchary w głowie... tak samo kilka gorszych i spadki :P

Obiektywnie i realistycznie trzeba przyznać, że runda była udana. Szanse na wejście do 8 mamy duże i pewnie tyle nas interesuje. No i to że mamy szanse tam wejść nie oznacza że to zrobimy bo wystarczy porażka, dwa remisy pod rząd i lecimy w dół.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5125 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 13:38

  zach-pom napisał:  

  szpadel* napisał:  
A po co Ci napastnik? Mamy Zwolińskiego, Wladka, Listkowskiego, Frączczaka. Na ofensywnym pewnie będzie Korcik z Aką rywalizować. Ja bym szukał skrzydłowych, jednego dobrego defensywnego pomocnika, środkowego obrońcy i bocznych obrońców, szczególnie lewego.Moim zdaniem Pogoń powinna się jakoś zabezpieczyć i wyciągnąć wnioski z tej sytuacji w tej rundzie gdzie zarówno Zwoliński i Dwalishwili byli kontuzjowani a Adam też nie mógł grać na pomocy czy ataku , bo akurat kontuzję złapał Rudol. Trzeba chuchać na zimne jeśli chce się walczyć o najwyższe cele.Tak, kupmy kolejnego napastnika, który w razie czego będzie do dyspozycji. Płaćmy mu kontrakt, aby zagrał parę meczów jak ktoś wypadnie lub złapie kartki. Będzie potulnie siedział na ławce i pełnił rolę 4 napastnika. To jest WYRZUCANIE kasy w błoto. Jeśli już kogoś brać to zawodników tego typu jak Nagórski, który pokopie w rezerwach i będzie jakąś alternatywną za grosze.

Jeśli Azoty nie wejdą zimą to nastawmy się na 1-2 zawodników, którzy podniosą jakość. Skrzydłowy + prawy obrońca i starczy aby nie obciążać zbytnio finansów. Patrząc po wczorajszych zmianach Małecki i Taku są już pewnie spakowani. Wróci Zwolak to na skrzydło spokojnie może wrócić Adaś, prócz niego Listkowski, Danielak, Przybecki, Nunes/Lewandowski + zakontraktowany zimą kozak od razu do grania. Zespół trzeba budować z głową, a nie wymieć pół zespołu, który zrobił wynik ponad stan. To nie poprawi atmosfery tylko wzbudzi wątpliwości, że gramy dobrze a nas odpalają. Dlatego trzeba robić to stopniowo, aby nowi zawodnicy się sprawnie wkomponowali. W tej chwili ten zespół jak jest w pełni dostępny to może wygrać z każdym w tej lidze, dlatego 1-2 zawodników do pierwszego składu i gramy dalej.


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6947 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 13:54

  eM napisał:  
Muraś-najlepszy transfer na następny sezon jaki można sobie wymarzyć. Brawo My.Dokładnie ! Super wiadomość !


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4905 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 13:56
kiko ja rozumiem , że Pogoń nie ma funduszu z gumy , ale mając kilku zawodników dobrze wiesz , że wzrasta rywalizacja , co za tym idzie podnosi się poziom zespołu. Mając szeroką kadrę można rotować składem i zawodnicy nie są tak bardzo zmęczeni , jak to ostatnio mówił na konferencji Czesław Michniewicz. Nagórski może grać zarówno w rezerwach jak i w pierwszej drużynie tak więc z nim by kwasu raczej nie było , a taki Grzegorz Goncerz mógłby zmotywować do większej i cięższej pracy Łukasza Zwolińskiego który czuje się pewniakiem w składzie od samego początku tego sezonu. Twoim zdaniem jakie wzmocnienia są teraz priorytetem? Nie licząc skrzydłowych.


PS 1948
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5125 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 14:04

  zach-pom napisał:  
kiko ja rozumiem , że Pogoń nie ma funduszu z gumy , ale mając kilku zawodników dobrze wiesz , że wzrasta rywalizacja , co za tym idzie podnosi się poziom zespołu. Mając szeroką kadrę można rotować składem i zawodnicy nie są tak bardzo zmęczeni , jak to ostatnio mówił na konferencji Czesław Michniewicz. Nagórski może grać zarówno w rezerwach jak i w pierwszej drużynie tak więc z nim by kwasu raczej nie było , a taki Grzegorz Goncerz mógłby zmotywować do większej i cięższej pracy Łukasza Zwolińskiego który czuje się pewniakiem w składzie od samego początku tego sezonu. Twoim zdaniem jakie wzmocnienia są teraz priorytetem? Nie licząc skrzydłowych.Goncerza chce kilku klubów Ekstraklasy. Myślisz, że przyjdzie do Pogoni gdzie jest Zwolak i Lado? Bardzo mało prawdopodobne. Taki zawodnik idąc ligę wyżej liczy przede wszystkim na regularne granie. I nie chodzi o to, że boi się rywalizacji, ale wie że Pogoni bardziej opłaca się grać Zwolińskim, który jest młody, drogi i można go nieźle opchnąć. Albo kupujemy gościa do pierwszego składu, albo bierzemy kogoś za grosze. Płacenie dobrych pieniędzy grajkom, którzy maja być uzupełnieniem składu jest totalnie bezsensu i tak się zespołu nie buduje.

Wystarczy jeden skrzydłowy (aby Listkowski miał możliwość grania) i prawy obrońca (aby Frączczak już nie musiał grać na obronie).


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3745 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 14:05
Przecież nie można zatrudniać nie wiadomo ilu napastników tylko po to zeby mogli zagrac jak ktos ma kontuzje itd, kiko ma pełną racje

Bedzie Zwolak, gruzin, Listkowski, Fraczczak, moze Nagorski + ten murzyn bo Michnieiwcz go nie skresla. Jest japoniec. wiadomo niektorzy z nich to zawodnicy pod rezerwy ale to wystarczy!


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2958 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 20:49

  kiko napisał:  

  zach-pom napisał:  
kiko ja rozumiem , że Pogoń nie ma funduszu z gumy , ale mając kilku zawodników dobrze wiesz , że wzrasta rywalizacja , co za tym idzie podnosi się poziom zespołu. Mając szeroką kadrę można rotować składem i zawodnicy nie są tak bardzo zmęczeni , jak to ostatnio mówił na konferencji Czesław Michniewicz. Nagórski może grać zarówno w rezerwach jak i w pierwszej drużynie tak więc z nim by kwasu raczej nie było , a taki Grzegorz Goncerz mógłby zmotywować do większej i cięższej pracy Łukasza Zwolińskiego który czuje się pewniakiem w składzie od samego początku tego sezonu. Twoim zdaniem jakie wzmocnienia są teraz priorytetem? Nie licząc skrzydłowych.Goncerza chce kilku klubów Ekstraklasy. Myślisz, że przyjdzie do Pogoni gdzie jest Zwolak i Lado? Bardzo mało prawdopodobne. Taki zawodnik idąc ligę wyżej liczy przede wszystkim na regularne granie. I nie chodzi o to, że boi się rywalizacji, ale wie że Pogoni bardziej opłaca się grać Zwolińskim, który jest młody, drogi i można go nieźle opchnąć. Albo kupujemy gościa do pierwszego składu, albo bierzemy kogoś za grosze. Płacenie dobrych pieniędzy grajkom, którzy maja być uzupełnieniem składu jest totalnie bezsensu i tak się zespołu nie buduje.

Wystarczy jeden skrzydłowy (aby Listkowski miał możliwość grania) i prawy obrońca (aby Frączczak już nie musiał grać na obronie).Dokładnie.Najpierw trzeba policzyć kasę.Szaleć to może Lechia ...w dodatku z miernym skutkiem.Ruch z Murawskim jest dobrym prognostykiem.Nie zostałby tu gdyby to wszystko zmierzało w złą stronę (poza kwestią stadionu).Na dzisiaj potrzebujemy kogos do kreacji gry (Kort?) oraz prawego obrońcę.Za mało mamy graczy o dobrej technice z którymi mogli by lepiej pograc Aka i Murawski.Dlatego też atak pozycyjny kuleje strasznie i nawet u siebie gramy z kontry.Może z tej Hiszpani kogoś takiego wyciągną.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4905 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 21:03
Podobno Pogoń szuka klasowego skrzydłowego ciekawe kto nim będzie? :)


PS 1948
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4755 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 22:01

  j27 napisał:  


Rafał Murawski mocno imprezował w Gdyni. Czy Rumak zauważy formę? (ZDJĘCIA, SONDA) -ten tytuł odpowie na pytanie dlaczego lech zrezygnował z Murasia.Drugim wywalonym był Ślusarski...


Źle sie wyraziłem. Pamiętam ze powodem miała być tak przedłużona impreza. Ale moim zdaniem to była tylko przykrywka do prawdziwego powodu.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2413 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 19/12/2015 22:21

  Rauliki napisał:  

  j27 napisał:  


Rafał Murawski mocno imprezował w Gdyni. Czy Rumak zauważy formę? (ZDJĘCIA, SONDA) -ten tytuł odpowie na pytanie dlaczego lech zrezygnował z Murasia.Drugim wywalonym był Ślusarski...


Źle sie wyraziłem. Pamiętam ze powodem miała być tak przedłużona impreza. Ale moim zdaniem to była tylko przykrywka do prawdziwego powodu.Zdaje się, że Rumak tak chciał zbudować swój autorytet. Dodatkowo Muraś był wówczas w kiepskiej formie co ułatwiło decyzję.A weszło dało nawet jakąś fotkę z jego nocnej eskapady oznajmiając, że skończył się jako piłkarz. Wielu z nas na forum też miało obawy, że będzie u nas już tylko odcinał kupony od kariery.Kto by pomyślał, że da tak wiele.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3590 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 20/12/2015 01:46
Co było a nie jest nie pisze się w rejestr.. Muraś PROFESOR...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2282 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 21/12/2015 13:37

  Rauliki napisał:  

  j27 napisał:  


Rafał Murawski mocno imprezował w Gdyni. Czy Rumak zauważy formę? (ZDJĘCIA, SONDA) -ten tytuł odpowie na pytanie dlaczego lech zrezygnował z Murasia.Drugim wywalonym był Ślusarski...


Źle sie wyraziłem. Pamiętam ze powodem miała być tak przedłużona impreza. Ale moim zdaniem to była tylko przykrywka do prawdziwego powodu.A niech nawet bierze narkotyki, najważniejsze jest to że daje drużynie jakość :D


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2413 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 21/12/2015 17:35

  zach-pom napisał:  
Podobno Pogoń szuka klasowego skrzydłowego ciekawe kto nim będzie? :)Podobno ma to być Lovrencsics na którego Urban nie stawia w Lechu.Zastrzegam, że nie wiem ile w tym prawdy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005