Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Fazi1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4101 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 27/08/2009 12:19
http://www.90minut.pl/news/101/news1011503-Arka-Gdynia-rozwiazala-kontrakt-z-Labedzkim.html


energ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4482 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 27/08/2009 15:15
Janusz Dziedzic rozwiazał kontrakt z GKS B.


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6674 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 27/08/2009 16:21

  badboy napisał:  

  pit26 napisał:  
Nie sadze, zeby po wylozeniu kasy na transfer Dziuby, ze gastro zdecyduja sie na kolejny transfer zawodnika, za ktorego przejscie rowniez trzeba zaplacic...


A ja sądze że powinni bo jak na razie nie widać u nas konkretnego napastnika który by coś gwarantował.Ale nie zapominajmy że środek pola u nas nie istnieje także z drugiej strony po co napastnik jak nie będzie miał kto mu dograć piły..Jakos ja zauważyłem, że napastnicy dochodzą do setek ale ich nie strzelają czyli napastnicy a nie pomocnika nam potrzeba.


Pogoń To My!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5611 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 10:16
``Robert Mandrysz nowym zawodnikiem Pogoni, Kowal z nowym kontraktem

Robert Mandrysz został nowym zawodnikiem Pogoni Szczecin. W minioną sobotę wystąpił w spotkaniu drużyny rezerw z Wichrem Brojce.

- Zawodnik podpisał z naszym klubem deklarację amatora - mówi dyrektor sportowy Robert Dymkowski - Na chwilę obecną nie ma jeszcze stałego kontraktu, ale może występować w naszych drużynach. Robert zostanie zgłoszony również jako zawodnik szerokiej kadry I zespołu.


Zawodnik ten ze względu na swój wiek może występować także w drużynie juniorów starszych. Ostatnio reprezentował barwy Gwarka Zabrze.

W sobotę tuż przed spotkaniem z Sandecją Nowy Sącz nowy kontrakt z Pogonią podpisał Marek Kowal. Powracający do zdrowia zawodnik związał się z Pogonią kontraktem obowiązującym przez najbliższy rok.``


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4726 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 11:34
Od kiedy Kowal bedzie mogl grac? Chcialbym zobaczyc co soba zareprezentuje na 1 ligowych boiskach, dobrze ze kontrakt zostal przedluzony tylko o rok, bo pierw trzeba zobaczyc czy sie chlopak sprawdzi,

A co do Roberta to mysle ze zdolnych Juniorow mozna przyjmowac z otwartymi ramionami,


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 12:26
Po takiej przerwie na bank nie bedzie mogl grac na 100% swoich mozliwosci


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6200 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 14:05

  Safe napisał:  
Po takiej przerwie na bank nie bedzie mogl grac na 100% swoich mozliwosciNiektórzy czekają na niego jak na zbawiciela, a przecież zapomnieliśmy, że Marek jeszcze na długo przed kontuzją nie prezentował pełni swoich możliwości. Bramki bramkami, ale często dobre mecze przeplatał bardzo bardzo przeciętnymi.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5851 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 14:21

  Sampaio napisał:  

  Safe napisał:  
Po takiej przerwie na bank nie bedzie mogl grac na 100% swoich mozliwosciNiektórzy czekają na niego jak na zbawiciela, a przecież zapomnieliśmy, że Marek jeszcze na długo przed kontuzją nie prezentował pełni swoich możliwości. Bramki bramkami, ale często dobre mecze przeplatał bardzo bardzo przeciętnymi.Otóż to! Do tego dochodzi jeszcze sporo wyższy szczebel i coś nie wydaje mnie się, aby Kowal wszedł "na pełnej kurwie" i był jakimś tam super znaczącym wzmocnieniem.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 15:02
Pytanie jest jedno. Czy Mandrysz da mu wystarczajaco czasu na to zeby wrocic do formy. Szczegolnie patrzac na to jaka iloscia napastnikow dysponujemy.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 16:06
Biorąc pod uwagę, że Dziuba jest do wyjebania to Kowala wcale bym nie przekreślał. Markowi należy się szansa, zwłaszcza za to co robił rok temu i wcześniej na boiskach niższych klas.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5544 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 16:25

  eJay napisał:  
Biorąc pod uwagę, że Dziuba jest do wyjebania to Kowala wcale bym nie przekreślał. Markowi należy się szansa, zwłaszcza za to co robił rok temu i wcześniej na boiskach niższych klas.A ja bym tak szybko nie skreślał Dziuby...


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5239 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 18:30

  Święty napisał:  

  eJay napisał:  
Biorąc pod uwagę, że Dziuba jest do wyjebania to Kowala wcale bym nie przekreślał. Markowi należy się szansa, zwłaszcza za to co robił rok temu i wcześniej na boiskach niższych klas.A ja bym tak szybko nie skreślał Dziuby...Masz racje...
To jest niestety chore typowe podejście...


Amat victoria curam
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5747 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 20:37
do wyjebania to jest polowa forum.. tak samo skreślaliscie wszyscy Petasza a ilu teraz zajaranych jego występami..poczekajcie do końca sezonu a nie wy po kilku meczach już byście rozwiązywali kontrakty..


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4786 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 20:38
Jedyną osobą do wywalenia jest Martucha ona dostała już wystarczająco szans;p


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5094 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 20:54

  Rosa napisał:  
do wyjebania to jest polowa forum.. tak samo skreślaliscie wszyscy Petasza a ilu teraz zajaranych jego występami..poczekajcie do końca sezonu a nie wy po kilku meczach już byście rozwiązywali kontrakty..Co do Petasza to inna historia - bo on dalej gra kaszanę tak jak od samego początku, tyle że na początku nie pokazał jak potrafi uderzać i wrzucać. Mimo jego bezużyteczności w ataku pozycyjnym (poza paroma przerzutami) i tym bardziej kontratakach to warto go trzymać.

Aby Dziuba grał dobrze to musielibyśmy zmienić styl gry. Nasza akcje opierają się na skrzydłach i dośrodkowaniach lub posyłaniu dalekich piłek na walkę. A Dziuba najlepiej gra w linii z obrońcami i wychodzeniu do prostopadłych piłek posyłanych ze środka pola - niestety my od początku sezonu środka pola w ogóle nie mamy, więc o takich piłkach może tylko pomarzyć.
We Flocie Skwara z Niewiadą mu posyłali piękne piłki, a przy jego sprycie i szybkości - wykończenie było formalnością.
Dobry jest również do kontrataku, lecz w meczach gdzie już prowadziliśmy to najczęściej nie było go na boisku. Przytuła gra coraz lepiej, oby Koman z Parzym wrócili do formy to i Dziuba zacznie grać na miarę oczekiwań.

Podobna sytuacja była z Rogalskim. Od początku byłem jego zwolennikiem, każdy w jego miejsce widział jeźdźca bez głowy Witomskiego. Wystarczyło aby się zrozumiał z resztą i już zaczyna pokazywać co potrafi. Dobry mecz po wejściu z GieKSą, dobry w Kołobrzegu, jeden z lepszych z Motorem i Sandecją. Oby tak dalej :]


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4946 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 31/08/2009 21:18

  kiko napisał:  


Co do Petasza to inna historia - bo on dalej gra kaszanę tak jak od samego początku, tyle że na początku nie pokazał jak potrafi uderzać i wrzucać. Mimo jego bezużyteczności w ataku pozycyjnym (poza paroma przerzutami) i tym bardziej kontratakach to warto go trzymać.
Śmiało można powiedzieć, że gość wygrał dla nas dwa mecze (tak wiem gra cała drużyna ale jego rzuty wolne zadecydowały). Życzyłbym sobie i wszystkim którym sukces Pogoni leży na sercu, aby pozostali grajkowie grali taką "kaszanę" jak to określiłeś. Zawodnik jego pokroju jest w tej chwili bezcenny - rodzimy odpowiednik Beckhama, może cały mecz gracz piach ale "zrobi" jedną asystę lub wykona odpowiednio rzut wolny i pozamiatane. Zresztą podczas spotkań z GKS-em, GKP, Flotą, czy Sandecją nie można mu było odmówić zaangażowania w grę którego brak mu zarzucano. A jeśli chodzi o jego bezużyteczność w ataku pozycyjnym nie mogę się zgodzić, ma dobry przegląd, zagrywa ciekawe crossy, jedyne co można mu zarzucić to nonszalancja, zbytnia pewność siebie która kończy się stratami wraz pretensjami do sędziego a co za tym idzie szybko się gotuje i łapie niepotrzebne kartki.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 09/09/2009 11:33
Wydział Gier Polskiego Związku Piłki Nożnej ogłosił wyrok w sprawie umowy wypożyczenia Emila Drozdowicza z Lechii Zielona Góra do Arki Gdynia. Prawo jest po stronie Lechii.

Członkowie Wydziału Gier jednogłośnie stwierdzili, że umowa między klubami jest ważna i Arka musi wypełnić jej zapisy. A przypomnijmy, że w umowie są zapisy o wpłacie odstępnego za wypożyczenie z Lechii do Arki Emila Drozdowicza. Dlatego na mocy decyzji Wydziału Gier Lechia może domagać się od Arki wypłaty należnych pieniędzy.

Jednocześnie Wydział Gier stwierdził wygaśnięcie kontraktu Emila Drozdowicza z Arką Gdynia z winy klubu. To otwiera zawodnikowi drogę do ewentualnej zmiany barw klubowych mimo że okno transferowe zostało zamknięte 31 sierpnia.

Wyrok Wydziału Gier opatrzono klauzulą natychmiastowej wykonalności. Jeśli Arka go nie wypełni sprawa może trafić do Trybunału Arbitrażowego.

Decyzja Wydziału Gier to dla Lechii bardzo dobra wiadomość. W pełni potwierdziła bowiem, że działania nowego dyrektora Arki Gdynia, który ignorował działaczy Lechii, są niezgodne z prawem.

żródło: 90minut


PS 1948
hahaha00
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4130 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 08/10/2009 13:13
hm, Cantoro odchodzi z Wisły, u nas brak środka.. może tak powinniśmy się zainteresować tym zawodnikiem? jak sądzicie?, tylko powstaję pytanie, czy chciałby on u nas grać..


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4602 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 08/10/2009 13:18
Zdecydowanie za drogi zawodnik jak dla nas. Najlepsze lata tez ma juz za soba. Nie takich pilkarzy Pogon szuka. Natomiast Drozdowiczem powinnismy zainteresowac sie jak najszybciej.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 09/10 - 08/10/2009 14:31
wiecie dlaczego tak wyszło z Drozdowiczem? mam na myśli anulowanie kontraktu z Arką, bo przecież nie po to brali zawodnika by zrywać kontrakt po tak krótkim czasie...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005