Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 20/01/2015 14:45

  Gonzalez13 napisał:  

Jeśli 400 tys chodzi dla Ciebie piechotą to możesz sypnąć groszem do klubowej kasy. Lewandowski był pod formą i wcale lepiej od Matyni się nie prezentował w tamtym czasie. Dodatkowo sam chciał odejść, więc nie pierdol głupot, że Smolny go tam wysłał. Z Dąbrowskim to samo, powiedz mi gdzie Smolny był pewien ściągnięcia Czerwińskiego? Kocian sam mówił, że sobie bez niego poradzi, bo jest Golla, Hernani, Matras (który w sparingach gra jako obrońca) i Koj. Oczywiście kolejna wodzę fantazji musiałeś puścić, żeby sobie podpasować do teorii, że Smolny chuj. Nie jestem jego fanem, ani przeciwnikiem. Umiem patrzeć realnie na sytuację, a widzę, że większość jest tak nastawiona anty, że co Smolny nie zrobi to Smolny chuj, bo tak.]



Do Dąbrowskiego jeszcze jedno można dopisać jedno. W dwóch ostatnich meczach jesieni zagrał Walski na środku pomocy. Wypadł nieźle i jak widać po sparingach jest poważnym kandydatem do grania w pierwszym składzie. Murawski, Rogalski, Walski - więc Matrasa jak najbardziej można przesunąć jako trzeciego stopera. Nawet jak Czerwiński nie wypali już teraz to spokojnie jest kim grać.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 20/01/2015 15:23

  Gonzalez13 napisał:  

  M.K 74 napisał:  
Według mnie Smolny odpalił Ediego tak jak uczynił to w ostatnim czasie z Mizakiem... Nie ma miejsca we współczesnym futbolu że jesteś trenerem w jednej drużynie, a drugą reprezentujesz jako zawodnik. Jak chciał sobie jeszcze pograć to mógł reprezentować rezerwy Pogoni. Mówię Wam że Edi chyba na 100% został odpalony z Pogoni. I tak na poważnie zaczyna mnie ten Smolny wkurwiać!!!! Naprawdę te decyzje personalne które podejmuje , a przynajmniej niektóre powodują u mnie duże ciśnienie...
Wypożyczył Lewandowskiego za przysłowiową czapkę śliwek, i mamy młokosa Matynię który musi się jeszcze wiele nauczyć.
Wypożyczył Dąbrowskiego , bo był pewien że już teraz będzie miał Czerwińskiego. A gdy Nieciecza odmówiła, to ściąga teraz jakiś następnych małolatów na testy z Rozwoju Katowice na pozycję stopera.
Odpala kiera który z niejednego pieca chleb jadł , i całą Polskę ma w małym palcu , zatrudniając chłopa który z juniorami po województwie jezdził....
I teraz Edi - na bank to też szpila Smolnego.. I niedługo będzie info że dziękują Ediemu za współpracę i to co zrobił dla Pogoni...

Szkoda słów... Nie narzekam , bo jestem tylko kibicem, ale kurwa dyrektora mamy po chuju fest .... (sorki za wulgaryzmy)



Wylej sobie kubeł zimnej wody na głowę i ochłoń. Skąd masz pewność, że Smolny odpalił Mizaka? Może sam zrezygnował (wiek, jakieś problemy osobiste). Tego nie wiesz, więc NIE WYMYŚLAJ!!! Z tym " we współczesnym futbolu że jesteś trenerem w jednej drużynie, a drugą reprezentujesz jako zawodnik" to już w ogóle hitem dałeś. To jest 7. poziom rozgrywkowy, gdzie biegają panowie z brzuszkiem, a jedyne ich spotkanie jest w weekend na meczu. Treningów nie ma, albo są raz w tygodniu dla pięciu osób. Edi czy Adamczuk bez treningów nakryją czapką całą tą ligę. To jest amatorska zabawa jak HALP czy SLPN.

Jeśli 400 tys chodzi dla Ciebie piechotą to możesz sypnąć groszem do klubowej kasy. Lewandowski był pod formą i wcale lepiej od Matyni się nie prezentował w tamtym czasie. Dodatkowo sam chciał odejść, więc nie pierdol głupot, że Smolny go tam wysłał. Z Dąbrowskim to samo, powiedz mi gdzie Smolny był pewien ściągnięcia Czerwińskiego? Kocian sam mówił, że sobie bez niego poradzi, bo jest Golla, Hernani, Matras (który w sparingach gra jako obrońca) i Koj. Oczywiście kolejna wodzę fantazji musiałeś puścić, żeby sobie podpasować do teorii, że Smolny chuj. Nie jestem jego fanem, ani przeciwnikiem. Umiem patrzeć realnie na sytuację, a widzę, że większość jest tak nastawiona anty, że co Smolny nie zrobi to Smolny chuj, bo tak.


  M.K 74 napisał:  
Kolego nie przesadzaj że w okręgówce przychodzi 5-osób na trening... To nie A czy B - klasa....
A wracając do tematu nie wyobrażam sobie Ediego grającego tam w Mewie i trenującego młodzież Pogoni...
Albo jesteś na etacie tam albo tu?
Pamiętasz Benhackera jak chciał trenować reprezentację Polski i pomagać swojemu klubowi ligowemu???
Ile było wtedy komentarzy że nie wypada???
Teraz jestem tego samego zdania :)



Widać, że jedyną styczność z okręgówką miałeś na portalu ligowiec.net. Niektóre drużyny grające klasę wyżej nie mają treningów w ogóle i zajmują kluczowe lokaty w ligach. No i kto Ci powiedział, że Edi trenuje młodzież w Pogoni? Kolejną bajkę sobie wymyśliłeś? Edi miał być łącznikiem między pierwszym zespołem, a rezerwami lub scoutem.



Nic nie muszę sobie wylewać na głowę aby ochłonąć , bo nie jestem zagotowany... Mam poprostu swoje zdanie na ten temat , a że odmienne od Twojego , no trudno....
Po pierwsze Mizak , jadąc na obóz w Pogorzelicy był kierem i chciało mu się , ale zajechał na miejsce i spakował walizkę bo już mu się nie chciało. Zwolnił się? Tak? Po tylu latach, tak poprostu... Nie wierzę w żadne bajki... Ciekawy jestem dlaczego do tej pory nie ma oficjalnego komunikatu klubu w tej sprawie...
Tak samo piszesz że dałem hita z Edim...
Osobiście nie obchodzi mnie że okręgówka to 7 poziom rozgrywkowy , i że grają tam Panowie z brzuszkiem. Czy Edi jest trenerem młodzieży czy tam łącznikiem między rezerwami a 1 drużyną, jakby nie było jest na etacie Pogoni Szczecin (albo był)... A jak jest , to taka sytuacja jest nie do pomyślenia żeby reprezentował barwy innego klubu w oficjalnych rozgrywkach choćby B-klasy.. Na codzień dres z herbem Pogoni , a na mecz koszulka innej drużyny...?
Co do Lewandowskiego , reprezentanta Polski , nie będę z Tobą polemizował bo nie ma po co. Wciąga Matynię gra i doświadczeniem jedną dziurką w nosie... Nie mam teraz czasu pisać dalej ale wieczorem przygotuje się i Ci odpiszę dalej... :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6410 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 20/01/2015 15:25
No to ja zatrolluje lekko. Smolny podjął pare bardzo dobrych decyzji transferowych. Robak. Murawski. Aka to tez jego zasługa. Gościu zbudował trochę jednak w tym klubie. Oddał na wypożyczenie Zwolaka co pozwoliło mu się ograć. Zawodnicy, którzy odchodzą i narzekają na klub niech się pierdolą. Nigdy nie jest to przyjemne jak ktoś pozbawia Cię pracy. Zawsze wszyscy narzekają na byłego szefa. Klub stawia na młodych. Kasy nie ma za dużo. Jesteśmy obecnie w ósemce. Wiadomo zdarzają się błędy i pomyłki, ale obecny bilans jest pozytywny.

Szczerze mówiąc jeżeli jest cos w tym klubie do poprawy tak na szybko, to jest to frekwencja u Nas za którą odpowiedzialni są po części kibice. Wieczny płacz o ceny biletów. Narzekanie na brak promocji klubu itp. Klub tez ma ograniczone środki, a w firmach są wydatki i ważne wydatki. marketing niestety jest sprawa mniej kluczowa w porównaniu do płac i innych kosztów.

Zamiast spiąć dupę i nakręcać swoich znajomych na mecz, to mecze u Nas to jeden wielki marazm, piknik, dłubanie słonecznika. Narzekanie na pogodę, grę, chujowe transfery. Samemu zapnijmy dupę, a nie to narzekanie na wszystko. W tym kraju ńie ma lekko, a klub wszystkiego nie zrobi. Niech każdy zabierze ze sobą nowego znajomego na mecz, to frekwencja podwoi się.

Plus na koniec dopierdole konkretnie, bo niektórzy nie rozumieją zależności pewnej. Pieniądze, które płaci się za bilet idą do klubu. Nie do kieszeni Smolnego, Mroczka, czy Pani Basi z kasy. Idą na utrzymanie tego na czym Nam bardzo zależy. Utrzymaniu Pogoni i rozwoju w ekstraklasie. Mnie tez wkurwia to ile te paciaki zarabiają, ale bez kasy ten klub bedzie niczym, a jak może być bogaty skoro większość brzydzi się zapłacić za bilet, bo za drogo, ale na szlugi, gieta, browara, nowe niubalansoermaxoadidasy hajs jest. Dziwiło mnie, ze zagrańica na jakieś piąte ligi płaci się bilety normalna kasę i nikt nie ma z tym problemu, bo wiedza o tym, ze ten klub potrzebuje tego zastrzyku, aby żyć i funkcjonować. Mieć na głupie piłki. A u Nas mentalność, ze należy Nam się w chuj. Transfery, stadion, marketing, konkursy, sponsorzy, a potem na meczu z Korona 3 tysięcy ludzi.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 20/01/2015 15:43
Płacz z tym Edim jakby był jakimś bogiem. Chce sobie pokopać w piłkę w weekendy - niech kopie. W klubie pełnił rolę co najwyżej maskotki.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 20/01/2015 16:01

  Plum napisał:  
Płacz z tym Edim jakby był jakimś bogiem. Chce sobie pokopać w piłkę w weekendy - niech kopie. W klubie pełnił rolę co najwyżej maskotki.



Też nie rozumiem tego oburzenia. Przecież ten Edi i tak pewnie przez większość czasu nic nie robił. Często spotykałem go teoretycznie w godzinach pracy na siłowni, więc nie rozumiem w czym problem. Nic się nie zmienia, nie będzie grał przecież w jakimś pierwszoligowcu.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 20/01/2015 16:14

  M.K 74 napisał:  
Nic nie muszę sobie wylewać na głowę aby ochłonąć , bo nie jestem zagotowany... Mam poprostu swoje zdanie na ten temat , a że odmienne od Twojego , no trudno....
Po pierwsze Mizak , jadąc na obóz w Pogorzelicy był kierem i chciało mu się , ale zajechał na miejsce i spakował walizkę bo już mu się nie chciało. Zwolnił się? Tak? Po tylu latach, tak poprostu... Nie wierzę w żadne bajki... Ciekawy jestem dlaczego do tej pory nie ma oficjalnego komunikatu klubu w tej sprawie...
Tak samo piszesz że dałem hita z Edim...
Osobiście nie obchodzi mnie że okręgówka to 7 poziom rozgrywkowy , i że grają tam Panowie z brzuszkiem. Czy Edi jest trenerem młodzieży czy tam łącznikiem między rezerwami a 1 drużyną, jakby nie było jest na etacie Pogoni Szczecin (albo był)... A jak jest , to taka sytuacja jest nie do pomyślenia żeby reprezentował barwy innego klubu w oficjalnych rozgrywkach choćby B-klasy.. Na codzień dres z herbem Pogoni , a na mecz koszulka innej drużyny...?
Co do Lewandowskiego , reprezentanta Polski , nie będę z Tobą polemizował bo nie ma po co. Wciąga Matynię gra i doświadczeniem jedną dziurką w nosie... Nie mam teraz czasu pisać dalej ale wieczorem przygotuje się i Ci odpiszę dalej... :)



1. Jeśli był zamiar rezygnacji z Mizaka to nie narodził się z dnia na dzień. Po co więc jechałby na obóz? Być może jakieś problemy osobiste spowodowały, że musi się im poświęcić i są to dla niego ważniejsze sprawy. Nie wiesz, nie oceniaj.
2. Co z tego, że Lewandowski jest reprezentantem Polski? Matynia też jest. Tak samo jest nim Mączyński i co, znaczy, że jest Bogiem futobolu? O zarządzaniu pojęcie masz bardzo nikłe, szybko puściłbyś klub z torbami.
3. "Nie mam teraz czasu pisać dalej ale wieczorem przygotuje się i Ci odpiszę dalej" że co? Przygotujesz się? Na tym moja odpowiedź się kończy, bo nie mamy o czym rozmawiać, skoro musisz się przygotowywać do rozmowy.
4. Plum i Niepokonany 100% racji.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 20/01/2015 16:41

  Niepokonany napisał:  

  Plum napisał:  
Płacz z tym Edim jakby był jakimś bogiem. Chce sobie pokopać w piłkę w weekendy - niech kopie. W klubie pełnił rolę co najwyżej maskotki.



Też nie rozumiem tego oburzenia. Przecież ten Edi i tak pewnie przez większość czasu nic nie robił. Często spotykałem go teoretycznie w godzinach pracy na siłowni, więc nie rozumiem w czym problem. Nic się nie zmienia, nie będzie grał przecież w jakimś pierwszoligowcu.


Tu nie chodzi o Ediego a o Smolnego. Smolnego mozna obwiniac o sporo rzeczy, znajdzie sie pewnie wiele powodow. Ale sa pewne granice . Czepianie sie goscia o to , ze jakis trzeciorzędny pracownik klubu gra w amatorskiej lidze to przesada. Rownie dobrze mozna miec do niego pretensje o to , ze jest zima a snieg nie pada.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 20/01/2015 16:51

  goral1982 napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Plum napisał:  
Płacz z tym Edim jakby był jakimś bogiem. Chce sobie pokopać w piłkę w weekendy - niech kopie. W klubie pełnił rolę co najwyżej maskotki.



Też nie rozumiem tego oburzenia. Przecież ten Edi i tak pewnie przez większość czasu nic nie robił. Często spotykałem go teoretycznie w godzinach pracy na siłowni, więc nie rozumiem w czym problem. Nic się nie zmienia, nie będzie grał przecież w jakimś pierwszoligowcu.


Tu nie chodzi o Ediego a o Smolnego. Smolnego mozna obwiniac o sporo rzeczy, znajdzie sie pewnie wiele powodow. Ale sa pewne granice . Czepianie sie goscia o to , ze jakis podrzedny pracownik klubu gra w amatorskiej lidze to przesada. Rownie dobrze mozna miec do niego pretensje o to , ze jest zima a snieg nie pada.



Generalnie zgadzam się w kwestii Smolnego, że na tym forum jest on przez wielu uznawany za największe zło w polskiej piłce. Wiele decyzji pewnie podjął złych, ale nikt z nas nie wie jak to naprawdę jest i pewnie nigdy się nie dowiemy. Gość przykładowo dostał ofertę z Lubina za Dąbrowskiego, który pewnego poziomu już nie przeskoczy, a co więcej był widziany przez Kociana jako rezerwowy, to nic dziwnego, że ją przyjął. Tutaj na forum wśród ekspertów jednak zapanowało poruszenie. Tylko, że dostać konkretny hajs jak za takiego zawodnika, dla klubu o naszym budżecie to niemal wybawienie. Każdy klub chciałby mieć po 2 zawodników na wszystkie pozycji, lecz nie każdy klub na to stać. Wiem, że wielu patrzy tylko z perspektywy kibica, żeby grała tutaj jak największa ilość dobrych piłkarzy, ale myślę, że Smolny też tego chce tylko jeszcze przy okazji musi dopiąć budżet.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 20/01/2015 17:17
Zauważyliście, że Klub do tej pory nie wydał żadnego oświadczenia w sprawie zmiany na stanowisku kierownika drużyny. W Pogoni zdarzyło się to po raz pierwszy od dekady, a oficjalna strona milczy, a przecież informują o zmianach w sztabie szkoleniowym...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3659 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 20/01/2015 19:47

  Radziu napisał:  
No to ja zatrolluje lekko. Smolny podjął pare bardzo dobrych decyzji transferowych. Robak. Murawski. Aka to tez jego zasługa. Gościu zbudował trochę jednak w tym klubie. Oddał na wypożyczenie Zwolaka co pozwoliło mu się ograć. Zawodnicy, którzy odchodzą i narzekają na klub niech się pierdolą. Nigdy nie jest to przyjemne jak ktoś pozbawia Cię pracy. Zawsze wszyscy narzekają na byłego szefa. Klub stawia na młodych. Kasy nie ma za dużo. Jesteśmy obecnie w ósemce. Wiadomo zdarzają się błędy i pomyłki, ale obecny bilans jest pozytywny.

Szczerze mówiąc jeżeli jest cos w tym klubie do poprawy tak na szybko, to jest to frekwencja u Nas za którą odpowiedzialni są po części kibice. Wieczny płacz o ceny biletów. Narzekanie na brak promocji klubu itp. Klub tez ma ograniczone środki, a w firmach są wydatki i ważne wydatki. marketing niestety jest sprawa mniej kluczowa w porównaniu do płac i innych kosztów.

Zamiast spiąć dupę i nakręcać swoich znajomych na mecz, to mecze u Nas to jeden wielki marazm, piknik, dłubanie słonecznika. Narzekanie na pogodę, grę, chujowe transfery. Samemu zapnijmy dupę, a nie to narzekanie na wszystko. W tym kraju ńie ma lekko, a klub wszystkiego nie zrobi. Niech każdy zabierze ze sobą nowego znajomego na mecz, to frekwencja podwoi się.

Plus na koniec dopierdole konkretnie, bo niektórzy nie rozumieją zależności pewnej. Pieniądze, które płaci się za bilet idą do klubu. Nie do kieszeni Smolnego, Mroczka, czy Pani Basi z kasy. Idą na utrzymanie tego na czym Nam bardzo zależy. Utrzymaniu Pogoni i rozwoju w ekstraklasie. Mnie tez wkurwia to ile te paciaki zarabiają, ale bez kasy ten klub bedzie niczym, a jak może być bogaty skoro większość brzydzi się zapłacić za bilet, bo za drogo, ale na szlugi, gieta, browara, nowe niubalansoermaxoadidasy hajs jest. Dziwiło mnie, ze zagrańica na jakieś piąte ligi płaci się bilety normalna kasę i nikt nie ma z tym problemu, bo wiedza o tym, ze ten klub potrzebuje tego zastrzyku, aby żyć i funkcjonować. Mieć na głupie piłki. A u Nas mentalność, ze należy Nam się w chuj. Transfery, stadion, marketing, konkursy, sponsorzy, a potem na meczu z Korona 3 tysięcy ludzi.



"Zatrolujesz lekko"?! Człowieku, obiema rękami się pod tym podpisuję. Bardzo trafne spostrzeżenia.

Nie chcę bronić Smolnego, ale odważę się stwierdzić, że ma facet pomysł na transfery. Nawet, jeśli nie zawsze mu wszystko wychodzi. Podkreślam - mamy jeden z najmłodszych składów w lidze i gramy w górnej połówce! Na kogo byście wymienili Smolnego? Pamiętajcie, że Smolny jest akcjonariuszem i pewnie nie raz wykłada własną kasę.

To, o co trzeba teraz walczyć, to frekwencja... a nie szukanie dziury w całym. Kilka lat już przyglądam się temu co się dzieje w Klubie i tak dobrze poukładany, to on dawno nie był :)

Panowie! Proszę, ochłońmy wszyscy i... mobilizujmy się.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 20/01/2015 21:09

  Cytat:  
Na koniec chciałbym jeszcze zapytać o Pogoń Szczecin. W serwisach internetowych kibiców ze Szczecina (pogon.v.pl oraz dumapomorza.pl) można było zaobserwować, że kibice są zawiedzeni twoim odejściem i rozpatrywali je w kategorii błędu zarządu. Mieli nadzieję, że latem wrócisz, jednak ostatnimi wywiadami chyba rozwiałeś wszelkie wątpliwości.

- Taki już los piłkarza. Chciałbym podziękować kibicom Pogoni za wsparcie i cieszę się, że choć trochę pozytywnie zapisałem się w historii tego klubu. Mam nadzieję, że tak samo będzie w Lubinie i przekonam kibiców do siebie swoją postawą na boisku i poza nim. Chcę dobrą grą od pierwszego meczu zdobyć zaufanie kibiców.



PS 1948
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 20/01/2015 21:13
W 100% popieram przedmówców. Narzekanie na Smolnego stało się czym normalnym...
Jednak jest jeden szczegół, Smolny działa i robi w ostatnim czasie dobrą robotę a inni dalej narzekają nie patrząc, że idziemy w najlepszym kierunku czyli polska młodzież.
Wiadomo każdy popełnia błędy ale nie myli się ten co nic nie robi. A Smolny idzie do przodu a my narzekamy i zostajemy z tyłu...
Jakiego ruchu by facet w klubie nie zrobił to jest jazda na niego. Zatrudniłby kogoś z zagranicy to malkontenci powiedzieliby, że lepiej z Polski. Jak z Polski by kogoś wziął to padło by, że lepiej za granicą trzeba było szukać.
Mizak miał już dość podróży po Polsce - Grześ wyjebał go na zbity pysk
Wybudowałby stadion na Kołbaskowie - hujowo lepiej byłoby na Dąbiu
i tak dalej i tak dalej...


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/01/2015 03:16
Nie no dobra postawmy Smolnemu pomnik , i najlepiej niech będzie z podpisem żeby był usatysfakcjonowany :
"Dla Grzegorza Smolnego najlepszego dyrektora sportowego Pogoni Szczecin, który :
1 - zwolnił Artura Płatka gdy 100% kibiców chciała aby pozostał , bo tak walczącej drużyny dawno nie widzieli...
2- postąpił jak ze "śmieciem" , z ikoną klubu Olkiem Moskalewiczem , nie dając mu szansy na doczekanie piłkarskiej emerytury w klubie Pogoń...
3- chciał aby Pogoń grała w strojach opatrzonych barwami jednego z najbardziej znienawidzonych klubów Lecha Poznań
4- nie kwapił się do wykupienia sztandaru Pogoni z rąk komornika
5- nie dał żadnemu z trenerów popracować dłużej w klubie rezygnując z takich nazwisk jak Tarasiewicz czy Wdowczyk.
6- wzmocnił klub transferami tak wybitnych grajków jak : Okuno , T.Lisowski , Bruno , Abdul Moustapha Ouédraogo , W.Lisowski , Tchami , Chałas , Radler , Szałek , Bonin , Traore , Mosnikov , Williams , Tadrowski , Grocholski , Łuszkiewicz , Kucharski , Klatt i paru innych...
7 - który mówił że chcemy młodego składu bo myślimy przyszłościowo, aby póżniej powiedzieć w wywiadzie że będziemy sprzedawać młodych i pozyskiwać następnych do wyszkolenia bo w klubowej kasie wieje pustką...
8- który był bardzo oburzony wraz ze swoim kolegą prezesem Mroczkiem , mówiąc że nie życzą sobie takiego zachowania kibiców Pogoni na stadionie , kiedy Ci najzwyklej w świecie przesyłali pozdrowienia dla kolegów (PDW)
9- który szczyci się pozyskaniem Robaka , Murawskiego , Małeckiego a w rzeczywistości bez kasy Azotów nikogo by nie ściągnął...
10- z wielką chęcią wtrąca się trenerom w Ich robotę, co potwierdzali po zwolnieniu z Pogoni...
i tak dalej , i tak dalej..... "

I tak oto układa mi się bardzo mądre przysłowie " Krótka pamięć kibica, na pstrym koniu jezdzi..."
A tak poważnie napisałem co mnie w Smolnym boli....
Fakt że troszeczkę ustabilizował ostatnio swoją forme dyrektorską, ale to nie znaczy aby wychwalać go pod niebiosa i dawać na mszę...

POST DEDYKUJĘ DLA FORUMOWICZA GONZALES13

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 21 stycznia 2015, 04:50 [5 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/01/2015 03:28

  M.K 74 napisał:  


I tak oto układa mi się bardzo mądre przysłowie " Krótka pamięć kibica, na pstrym koniu jezdzi..."
A tak poważnie napisałem co mnie w Smolnym boli....
Fakt że troszeczkę ustabilizował ostatnio swoją forme dyrektorską, ale to nie znaczy aby wychwalać go pod niebiosa i dawać na mszę...




Okej, masz swoje spostrzezenia, z wieloma rzeczami z tej listy sie zgadzam.
Ale tak jak ktos wczesniej zapytal, na kogo bys go wymienil?
Na Bednarza ? Na Tarasiewicza ? (naziwska z kosmosu, bo nikt inny mi nie przychodzi do glowy)

Smolny moim zdaniem ma ten plus, ze byl juz bardzo zamoznym czlowiekiem przed przejeciem Pogoni (pomijam kwestie czy uczciwie czy nie, to nie o to tu chodzi),
i wydaje sie, ze nie przyszedl do Pogni, zeby sie "nachapac".
To tak jak w polityce.
Moim zdaniem do Sejmu powinni isc tylko ludzie, ktorzy maja juz dorobek zyciowy a pensje w Parlamencie powinny byc raczej symboliczne (wiem, wiem zaraz mnie zjedza przedstawiciele zwiazkow zawodowych)

Co do transferow - no jasne.
Mial lepsze i gorsze.
Ale nawet ten swietny gosciu z Sevilii mial nieudane transfery w ostatnich latach. (tzn. pewnie jakies mial :)

Pamietajmy o jednym - Nie myli sie tylko ten kto nic nie robi

Pozdro!

Ostatnio edytowany przez: tennisfan, 21 stycznia 2015, 03:36 [3 raz(y)]


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/01/2015 04:30

  tennisfan napisał:  

  M.K 74 napisał:  


I tak oto układa mi się bardzo mądre przysłowie " Krótka pamięć kibica, na pstrym koniu jezdzi..."
A tak poważnie napisałem co mnie w Smolnym boli....
Fakt że troszeczkę ustabilizował ostatnio swoją forme dyrektorską, ale to nie znaczy aby wychwalać go pod niebiosa i dawać na mszę...




Okej, masz swoje spostrzezenia, z wieloma rzeczami z tej listy sie zgadzam.
Ale tak jak ktos wczesniej zapytal, na kogo bys go wymienil?
Na Bednarza ? Na Tarasiewicza ? (naziwska z kosmosu, bo nikt inny mi nie przychodzi do glowy)

Smolny moim zdaniem ma ten plus, ze byl juz bardzo zamoznym czlowiekiem przed przejeciem Pogoni (pomijam kwestie czy uczciwie czy nie, to nie o to tu chodzi),
i wydaje sie, ze nie przyszedl do Pogni, zeby sie "nachapac".
To tak jak w polityce.
Moim zdaniem do Sejmu powinni isc tylko ludzie, ktorzy maja juz dorobek zyciowy a pensje w Parlamencie powinny byc raczej symboliczne (wiem, wiem zaraz mnie zjedza przedstawiciele zwiazkow zawodowych)

Co do transferow - no jasne.
Mial lepsze i gorsze.
Ale nawet ten swietny gosciu z Sevilii mial nieudane transfery w ostatnich latach. (tzn. pewnie jakies mial :)

Pamietajmy o jednym - Nie myli sie tylko ten kto nic nie robi

Pozdro!



Fajnie piszesz kolego... Tylko zmieniłbym końcówkę , podsumowanie Twojego posta... Z Nie myli się tylko ten kto nic nie robi , na Nie myli się tylko ten kto ma układy w światku piłkarskim... Uwierz że te wypalone transfery Smolnego są tylko i wyłącznie dzięki Azotom... Czy ten "gość" wyciagnął jakąś perełkę na szerokie wody??? Wypatrzył kogoś??? Poza Aką (który grał 50% pozytywnie a 50% dołował) nie widze i nie mogę wskazać kogoś... Nie ma tego nazwiska z którego Smolny zrobił "gwiazdę" bez pomocy Azotów...
Zapytałeś kogo bym widział na jego miejscu?
Osobę która ma właśnie rozeznanie w świecie piłkarskim ,i która może wyciągnąć te perełki , z pożytkiem dla klubu....
A takimi osobami są menagerzy piłkarscy... Widziałbym na stanowisku dyrektora sportowego np. Cezarego Kucharskiego...


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/01/2015 07:22

  M.K 74 napisał:  
Nie no dobra postawmy Smolnemu pomnik , i najlepiej niech będzie z podpisem żeby był usatysfakcjonowany :
"Dla Grzegorza Smolnego najlepszego dyrektora sportowego Pogoni Szczecin, który :
1 - zwolnił Artura Płatka gdy 100% kibiców chciała aby pozostał , bo tak walczącej drużyny dawno nie widzieli...
2- postąpił jak ze "śmieciem" , z ikoną klubu Olkiem Moskalewiczem , nie dając mu szansy na doczekanie piłkarskiej emerytury w klubie Pogoń...
3- chciał aby Pogoń grała w strojach opatrzonych barwami jednego z najbardziej znienawidzonych klubów Lecha Poznań
4- nie kwapił się do wykupienia sztandaru Pogoni z rąk komornika
5- nie dał żadnemu z trenerów popracować dłużej w klubie rezygnując z takich nazwisk jak Tarasiewicz czy Wdowczyk.
6- wzmocnił klub transferami tak wybitnych grajków jak : Okuno , T.Lisowski , Bruno , Abdul Moustapha Ouédraogo , W.Lisowski , Tchami , Chałas , Radler , Szałek , Bonin , Traore , Mosnikov , Williams , Tadrowski , Grocholski , Łuszkiewicz , Kucharski , Klatt i paru innych...
7 - który mówił że chcemy młodego składu bo myślimy przyszłościowo, aby póżniej powiedzieć w wywiadzie że będziemy sprzedawać młodych i pozyskiwać następnych do wyszkolenia bo w klubowej kasie wieje pustką...
8- który był bardzo oburzony wraz ze swoim kolegą prezesem Mroczkiem , mówiąc że nie życzą sobie takiego zachowania kibiców Pogoni na stadionie , kiedy Ci najzwyklej w świecie przesyłali pozdrowienia dla kolegów (PDW)
9- który szczyci się pozyskaniem Robaka , Murawskiego , Małeckiego a w rzeczywistości bez kasy Azotów nikogo by nie ściągnął...
10- z wielką chęcią wtrąca się trenerom w Ich robotę, co potwierdzali po zwolnieniu z Pogoni...
i tak dalej , i tak dalej..... "

I tak oto układa mi się bardzo mądre przysłowie " Krótka pamięć kibica, na pstrym koniu jezdzi..."
A tak poważnie napisałem co mnie w Smolnym boli....
Fakt że troszeczkę ustabilizował ostatnio swoją forme dyrektorską, ale to nie znaczy aby wychwalać go pod niebiosa i dawać na mszę...

POST DEDYKUJĘ DLA FORUMOWICZA GONZALES13



Smolny chciał biało-niebieskich strojów Pogoni? Hahaha. Idź się wyśpij, żebyś miał jutro siły pisać kolejne kocopoły i niestworzone historie. I nie wypowiadaj się na tematy, na które nie masz pojęcia, bo znów układasz sobie bajeczki jak Ci wygodnie. Jakbyś chciał, żeby Ci rozjaśnić sytuację to Cię trochę naprowadzę na trop - Twoje ukochane Azoty. Nawet nie chce mi się więcej odpowiadać na Twoje wypociny. Strzałeczka.

PS. Gdyby nie ten zły Smolny to pewnie dalej emocjonowałbyś się meczami z Victorią Sianów.
PS1. Pewnie myślisz, że Janukiewicza też Azoty wyciągnęły.
PS2. "która może wyciągnąć te perełki , z pożytkiem dla klubu....A takimi osobami są menagerzy piłkarscy..." potwierdza się to o czym mówiłem. Pojęcia masz zero.
PS3. Nie zaśmiecajmy wątku, bo to wzmocnienia i osłabienia Pogoni, więc dyskasja niech się przeniesie do innego tematu.

Ostatnio edytowany przez: Gonzalez13, 21 stycznia 2015, 07:37 [3 raz(y)]


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/01/2015 08:25
Czytam i nie wierzę... fanclub obrońców wiceprezesa ;/


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3913 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/01/2015 08:34
Aka 50% meczy dolowal a 50% meczy gral dobrze...
No to pokazcie mi zawodnika w Ekstraklasie, ktory gra minimum 80% meczy dobrze.
To jest slaba liga, a my jestesmy ligowym sredniakiem.


Dlatego wlasnie nie znosze pompowania balonika, co ostatnio zdarzalo sie czesto.
Szczegolnie po dobrym otwarciu sezonu (Zaglebie, Podbeskidzie na wyjezdzie)



@Plum

Ja nie jestem fanem Smolnego, ale tez staram sie patrzec na sprawe obiektywnie.
Na pewno nie jest tak, ze robi wszystko dobrze albo wszystko zle.

Ostatnio edytowany przez: tennisfan, 21 stycznia 2015, 08:42 [1 raz(y)]


Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/01/2015 08:46
Wchodzę na stronkę ,myślę sobie poczytam o ciekawym wzmocnieniu lub osłabieniu Portowców i co widzę ? Jakaś jałowa dyskusja o Smolnym .Zmykam czym prędzej ,wejdę tu za kilka dni ,może wtedy poczytam o tym do czego ta strona i ten temat są przeznaczone.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 21/01/2015 08:47

  Plum napisał:  
Czytam i nie wierzę... fanclub obrońców wiceprezesa ;/



Krytykowac można, ale konstruktywnie. Wypociny MK nie mieszczą się w żadnych ramach.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005