Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/12/2009 18:54
mysle ze pod opieka Mandrysza Jarun moglby sie okazac niezlym wzmocnieniem, moim zdaniem wiekszym niz Magdon


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/12/2009 19:25
Magdoń? Parę lat temu tak ale teraz? To jakiś żart? Co z tego, że grał w Pogoni, grał "bardzo dużo" w reprezentacji i grał w Ekstraklasie jak on teraz kompletnie nie ma formy, gra w ME a od ponad 2 lat rozegrał w Bełchatowie 9 spotkań... czy wy rozumiecie to? 9 spotkań w 2 lata + występy w ME- świetny bilans :)

Jarun i tylko Jarun. Chłopak zaczął niesamowicie grać kiedy Hrymowicz przeszedł do Nas, ma niesamowity potencjał, jest świetnym obrońcą i jest aż 4 lata młodszy od Pawła. Brak doświadczenia w Ekstraklasie? Co za problem? Magdoń np. dopiero u Nas pokazał, że jest dobry na Ekstraklasę a dodatkowo taki Mysiak, którego wszyscy w tej rundzie chwalicie (bo jest za co) przeszedł do nas z II ligi a widać, że umiejętności ma spokojnie na Ekstraklasę.

Ktoś napisał o zwrotności- taak Magdoń jest na pewno królem zwrotności hehe dobre żarty :)

Tyle ode mnie :) Pzdr.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
PZ92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6891 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/12/2009 21:18

  wamude napisał:  

  eM napisał:  

  Szymek napisał:  
hmmm, a moze jednak Bartek Ława? :)



Na stówe będzie to Ebi Smolarek!



to chyba jakiś żart Smolarek wyjebał do grecji jak dobrze pamiętam:D



<zalamka>
to może jeszcze Walburg wroci, co?


....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5446 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/12/2009 21:50

  osilek napisał:  

  wamude napisał:  

  eM napisał:  

  Szymek napisał:  
hmmm, a moze jednak Bartek Ława? :)



Na stówe będzie to Ebi Smolarek!



to chyba jakiś żart Smolarek wyjebał do grecji jak dobrze pamiętam:D



<zalamka>
to może jeszcze Walburg wroci, co?



hehe, PZ. może Ty zagrasz? ;)


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 23/12/2009 21:58

  hahaha92 napisał:  
Hrymowicz nie jest zwrotny? ahahahahahhahahaha jak to jest najlepszy obrońca w 1lidze.. nikt tyle nie biega w Pogoni co on.. wszystko czyści!



Jak dobrze zauwazyl goral - chyba nie wiesz co to slowo zwrotny. Malo tego, lezy u Ciebie czytanie ze zrozumieniem. Pozwole sobie przytoczyc fragment mojej wypowiedzi do ktorej sie odnosisz. "(...)Hrymowicz tez nie jest jakis super zwrotny a potrafi przerwac niemal kazdy atak." Smiac sie mozesz ze swojej glupoty.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/12/2009 02:10

  RodowityPolak napisał:  

  hahaha92 napisał:  
Hrymowicz nie jest zwrotny? ahahahahahhahahaha jak to jest najlepszy obrońca w 1lidze.. nikt tyle nie biega w Pogoni co on.. wszystko czyści!



Jak dobrze zauwazyl goral - chyba nie wiesz co to slowo zwrotny. Malo tego, lezy u Ciebie czytanie ze zrozumieniem. Pozwole sobie przytoczyc fragment mojej wypowiedzi do ktorej sie odnosisz. "(...)Hrymowicz tez nie jest jakis super zwrotny a potrafi przerwac niemal kazdy atak." Smiac sie mozesz ze swojej glupoty.



jedno jest pewne w ch... jest spekulacji na temat kto do nas dojdzie a fakty są takie że za bardzo nie "śmierdzimy groszem", a o kasie z Epy jak na razie cisza...


Pogoń Szczecin MKS!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/12/2009 09:33

  Arturo napisał:  

  RodowityPolak napisał:  

  hahaha92 napisał:  
Hrymowicz nie jest zwrotny? ahahahahahhahahaha jak to jest najlepszy obrońca w 1lidze.. nikt tyle nie biega w Pogoni co on.. wszystko czyści!



Jak dobrze zauwazyl goral - chyba nie wiesz co to slowo zwrotny. Malo tego, lezy u Ciebie czytanie ze zrozumieniem. Pozwole sobie przytoczyc fragment mojej wypowiedzi do ktorej sie odnosisz. "(...)Hrymowicz tez nie jest jakis super zwrotny a potrafi przerwac niemal kazdy atak." Smiac sie mozesz ze swojej glupoty.



jedno jest pewne w ch... jest spekulacji na temat kto do nas dojdzie a fakty są takie że za bardzo nie "śmierdzimy groszem", a o kasie z Epy jak na razie cisza...


Wolalbys zeby pojawilo sie info jakoby Pogon miala przygotowane na transfery 4 miliony zlotych i potem kazdy klub wykorzystywal to do granic mozliwosci? Ten sam blad popelnil Filipiak i teraz kupuje przecietniakow z I ligi, bo z ekstraklasy na nikogo go nie stac. Nie sadze, ze mamy jakis super budzet, ale lepiej zebysmy transfery zalatwiali po cichu. Poza tym do wziecia jest naprawde sporo wartosciowych graczy za firiko. Stano, Gevorgyan z Jagielloni, Klus z Cracovii, Drozdowicz, Zganiacz z Korony, Rybski z Lechii, Kolendowicz z Zaglebia. Pewnie jeszcze kilku zawodnikom koncza sie kontrakty z koncem roku, ktore nie zostana przedluzone, a jeszcze o tym nie wiemy. Jest wiec o co walczyc.


Mazik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5796 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/12/2009 12:22

  Przema napisał:  

  Arturo napisał:  

  RodowityPolak napisał:  

  hahaha92 napisał:  
Hrymowicz nie jest zwrotny? ahahahahahhahahaha jak to jest najlepszy obrońca w 1lidze.. nikt tyle nie biega w Pogoni co on.. wszystko czyści!



Jak dobrze zauwazyl goral - chyba nie wiesz co to slowo zwrotny. Malo tego, lezy u Ciebie czytanie ze zrozumieniem. Pozwole sobie przytoczyc fragment mojej wypowiedzi do ktorej sie odnosisz. "(...)Hrymowicz tez nie jest jakis super zwrotny a potrafi przerwac niemal kazdy atak." Smiac sie mozesz ze swojej glupoty.



jedno jest pewne w ch... jest spekulacji na temat kto do nas dojdzie a fakty są takie że za bardzo nie "śmierdzimy groszem", a o kasie z Epy jak na razie cisza...


Wolalbys zeby pojawilo sie info jakoby Pogon miala przygotowane na transfery 4 miliony zlotych i potem kazdy klub wykorzystywal to do granic mozliwosci? Ten sam blad popelnil Filipiak i teraz kupuje przecietniakow z I ligi, bo z ekstraklasy na nikogo go nie stac. Nie sadze, ze mamy jakis super budzet, ale lepiej zebysmy transfery zalatwiali po cichu. Poza tym do wziecia jest naprawde sporo wartosciowych graczy za firiko. Stano, Gevorgyan z Jagielloni, Klus z Cracovii, Drozdowicz, Zganiacz z Korony, Rybski z Lechii, Kolendowicz z Zaglebia. Pewnie jeszcze kilku zawodnikom koncza sie kontrakty z koncem roku, ktore nie zostana przedluzone, a jeszcze o tym nie wiemy. Jest wiec o co walczyc.



Może i nie trzeba płacić za zawodników ale czy będzie nas stać na utrzymanie ich. Bo co z tego , że nie zapłacimy za transfer jak potem nie będzie nas stać na utrzymanie danego zawodnika.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/12/2009 13:33

  Mazik napisał:  

  Przema napisał:  

  Arturo napisał:  

  RodowityPolak napisał:  

  hahaha92 napisał:  
Hrymowicz nie jest zwrotny? ahahahahahhahahaha jak to jest najlepszy obrońca w 1lidze.. nikt tyle nie biega w Pogoni co on.. wszystko czyści!



Jak dobrze zauwazyl goral - chyba nie wiesz co to slowo zwrotny. Malo tego, lezy u Ciebie czytanie ze zrozumieniem. Pozwole sobie przytoczyc fragment mojej wypowiedzi do ktorej sie odnosisz. "(...)Hrymowicz tez nie jest jakis super zwrotny a potrafi przerwac niemal kazdy atak." Smiac sie mozesz ze swojej glupoty.



jedno jest pewne w ch... jest spekulacji na temat kto do nas dojdzie a fakty są takie że za bardzo nie "śmierdzimy groszem", a o kasie z Epy jak na razie cisza...


Wolalbys zeby pojawilo sie info jakoby Pogon miala przygotowane na transfery 4 miliony zlotych i potem kazdy klub wykorzystywal to do granic mozliwosci? Ten sam blad popelnil Filipiak i teraz kupuje przecietniakow z I ligi, bo z ekstraklasy na nikogo go nie stac. Nie sadze, ze mamy jakis super budzet, ale lepiej zebysmy transfery zalatwiali po cichu. Poza tym do wziecia jest naprawde sporo wartosciowych graczy za firiko. Stano, Gevorgyan z Jagielloni, Klus z Cracovii, Drozdowicz, Zganiacz z Korony, Rybski z Lechii, Kolendowicz z Zaglebia. Pewnie jeszcze kilku zawodnikom koncza sie kontrakty z koncem roku, ktore nie zostana przedluzone, a jeszcze o tym nie wiemy. Jest wiec o co walczyc.



Może i nie trzeba płacić za zawodników ale czy będzie nas stać na utrzymanie ich. Bo co z tego , że nie zapłacimy za transfer jak potem nie będzie nas stać na utrzymanie danego zawodnika.


Jak wygladaja finanse klubu nie wie nikt z nas.Wiem tylok tyle, ze latem tez masa fachowcow pisala, ze golodupcy nikogo do klubu nie sprowadza i ledwo sie utrzymamy, teraz podobna spiewka. Zobaczymy jak to bedzie. Poki co mamy Klatta, zaoferowalismy mu lepsze warunki niz Korona czy Jaga, wiec nie jest tak zle.


rensdr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5415 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/12/2009 14:07

  Przema napisał:  

  Mazik napisał:  

  Przema napisał:  

  Arturo napisał:  

  RodowityPolak napisał:  

  hahaha92 napisał:  
Hrymowicz nie jest zwrotny? ahahahahahhahahaha jak to jest najlepszy obrońca w 1lidze.. nikt tyle nie biega w Pogoni co on.. wszystko czyści!



Jak dobrze zauwazyl goral - chyba nie wiesz co to slowo zwrotny. Malo tego, lezy u Ciebie czytanie ze zrozumieniem. Pozwole sobie przytoczyc fragment mojej wypowiedzi do ktorej sie odnosisz. "(...)Hrymowicz tez nie jest jakis super zwrotny a potrafi przerwac niemal kazdy atak." Smiac sie mozesz ze swojej glupoty.



jedno jest pewne w ch... jest spekulacji na temat kto do nas dojdzie a fakty są takie że za bardzo nie "śmierdzimy groszem", a o kasie z Epy jak na razie cisza...


Wolalbys zeby pojawilo sie info jakoby Pogon miala przygotowane na transfery 4 miliony zlotych i potem kazdy klub wykorzystywal to do granic mozliwosci? Ten sam blad popelnil Filipiak i teraz kupuje przecietniakow z I ligi, bo z ekstraklasy na nikogo go nie stac. Nie sadze, ze mamy jakis super budzet, ale lepiej zebysmy transfery zalatwiali po cichu. Poza tym do wziecia jest naprawde sporo wartosciowych graczy za firiko. Stano, Gevorgyan z Jagielloni, Klus z Cracovii, Drozdowicz, Zganiacz z Korony, Rybski z Lechii, Kolendowicz z Zaglebia. Pewnie jeszcze kilku zawodnikom koncza sie kontrakty z koncem roku, ktore nie zostana przedluzone, a jeszcze o tym nie wiemy. Jest wiec o co walczyc.



Może i nie trzeba płacić za zawodników ale czy będzie nas stać na utrzymanie ich. Bo co z tego , że nie zapłacimy za transfer jak potem nie będzie nas stać na utrzymanie danego zawodnika.


Jak wygladaja finanse klubu nie wie nikt z nas.Wiem tylok tyle, ze latem tez masa fachowcow pisala, ze golodupcy nikogo do klubu nie sprowadza i ledwo sie utrzymamy, teraz podobna spiewka. Zobaczymy jak to bedzie. Poki co mamy Klatta, zaoferowalismy mu lepsze warunki niz Korona czy Jaga, wiec nie jest tak zle.



Co do tych warunków to nie jest do końca tak, jak mówisz. Sam Klatt podkreślił, że miał lepsze oferty z ekstraklasy, ale interesuje go głównie gra, rozwój, podejscie klubu i trenera.


Mike Tyson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7112 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/12/2009 16:56
Co do tego Jurana moze jest ktos na naszym forum ze Swinoujscia i widzial wiekszosc meczy z udzialem Omara Jaruna i wypowie sie o nim co nieco... Bo my mozemy soebie mowic zapewne wiekszosc nas widziala go tylko w meczu derbowym!


JEDNO SERCE, JEDEN KLUB
POGON SZCZECIN
Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5476 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/12/2009 19:33

  rensdr napisał:  

  Przema napisał:  

  Mazik napisał:  

  Przema napisał:  

  Arturo napisał:  

  RodowityPolak napisał:  

  hahaha92 napisał:  
Hrymowicz nie jest zwrotny? ahahahahahhahahaha jak to jest najlepszy obrońca w 1lidze.. nikt tyle nie biega w Pogoni co on.. wszystko czyści!



Jak dobrze zauwazyl goral - chyba nie wiesz co to slowo zwrotny. Malo tego, lezy u Ciebie czytanie ze zrozumieniem. Pozwole sobie przytoczyc fragment mojej wypowiedzi do ktorej sie odnosisz. "(...)Hrymowicz tez nie jest jakis super zwrotny a potrafi przerwac niemal kazdy atak." Smiac sie mozesz ze swojej glupoty.



jedno jest pewne w ch... jest spekulacji na temat kto do nas dojdzie a fakty są takie że za bardzo nie "śmierdzimy groszem", a o kasie z Epy jak na razie cisza...


Wolalbys zeby pojawilo sie info jakoby Pogon miala przygotowane na transfery 4 miliony zlotych i potem kazdy klub wykorzystywal to do granic mozliwosci? Ten sam blad popelnil Filipiak i teraz kupuje przecietniakow z I ligi, bo z ekstraklasy na nikogo go nie stac. Nie sadze, ze mamy jakis super budzet, ale lepiej zebysmy transfery zalatwiali po cichu. Poza tym do wziecia jest naprawde sporo wartosciowych graczy za firiko. Stano, Gevorgyan z Jagielloni, Klus z Cracovii, Drozdowicz, Zganiacz z Korony, Rybski z Lechii, Kolendowicz z Zaglebia. Pewnie jeszcze kilku zawodnikom koncza sie kontrakty z koncem roku, ktore nie zostana przedluzone, a jeszcze o tym nie wiemy. Jest wiec o co walczyc.



Może i nie trzeba płacić za zawodników ale czy będzie nas stać na utrzymanie ich. Bo co z tego , że nie zapłacimy za transfer jak potem nie będzie nas stać na utrzymanie danego zawodnika.


Jak wygladaja finanse klubu nie wie nikt z nas.Wiem tylok tyle, ze latem tez masa fachowcow pisala, ze golodupcy nikogo do klubu nie sprowadza i ledwo sie utrzymamy, teraz podobna spiewka. Zobaczymy jak to bedzie. Poki co mamy Klatta, zaoferowalismy mu lepsze warunki niz Korona czy Jaga, wiec nie jest tak zle.



Co do tych warunków to nie jest do końca tak, jak mówisz. Sam Klatt podkreślił, że miał lepsze oferty z ekstraklasy, ale interesuje go głównie gra, rozwój, podejscie klubu i trenera.



Sranie w banie


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 24/12/2009 22:33

  Arso napisał:  

  rensdr napisał:  

  Przema napisał:  

  Mazik napisał:  

  Przema napisał:  

  Arturo napisał:  

  RodowityPolak napisał:  

  hahaha92 napisał:  
Hrymowicz nie jest zwrotny? ahahahahahhahahaha jak to jest najlepszy obrońca w 1lidze.. nikt tyle nie biega w Pogoni co on.. wszystko czyści!



Jak dobrze zauwazyl goral - chyba nie wiesz co to slowo zwrotny. Malo tego, lezy u Ciebie czytanie ze zrozumieniem. Pozwole sobie przytoczyc fragment mojej wypowiedzi do ktorej sie odnosisz. "(...)Hrymowicz tez nie jest jakis super zwrotny a potrafi przerwac niemal kazdy atak." Smiac sie mozesz ze swojej glupoty.



jedno jest pewne w ch... jest spekulacji na temat kto do nas dojdzie a fakty są takie że za bardzo nie "śmierdzimy groszem", a o kasie z Epy jak na razie cisza...


Wolalbys zeby pojawilo sie info jakoby Pogon miala przygotowane na transfery 4 miliony zlotych i potem kazdy klub wykorzystywal to do granic mozliwosci? Ten sam blad popelnil Filipiak i teraz kupuje przecietniakow z I ligi, bo z ekstraklasy na nikogo go nie stac. Nie sadze, ze mamy jakis super budzet, ale lepiej zebysmy transfery zalatwiali po cichu. Poza tym do wziecia jest naprawde sporo wartosciowych graczy za firiko. Stano, Gevorgyan z Jagielloni, Klus z Cracovii, Drozdowicz, Zganiacz z Korony, Rybski z Lechii, Kolendowicz z Zaglebia. Pewnie jeszcze kilku zawodnikom koncza sie kontrakty z koncem roku, ktore nie zostana przedluzone, a jeszcze o tym nie wiemy. Jest wiec o co walczyc.



Może i nie trzeba płacić za zawodników ale czy będzie nas stać na utrzymanie ich. Bo co z tego , że nie zapłacimy za transfer jak potem nie będzie nas stać na utrzymanie danego zawodnika.


Jak wygladaja finanse klubu nie wie nikt z nas.Wiem tylok tyle, ze latem tez masa fachowcow pisala, ze golodupcy nikogo do klubu nie sprowadza i ledwo sie utrzymamy, teraz podobna spiewka. Zobaczymy jak to bedzie. Poki co mamy Klatta, zaoferowalismy mu lepsze warunki niz Korona czy Jaga, wiec nie jest tak zle.



Co do tych warunków to nie jest do końca tak, jak mówisz. Sam Klatt podkreślił, że miał lepsze oferty z ekstraklasy, ale interesuje go głównie gra, rozwój, podejscie klubu i trenera.



Sranie w banie



Rowniez nie chce mi sie w to wierzyc, nie w tym kraju. ;)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 25/12/2009 00:18
mi sie wydaje ze to o tyle prawdziwe, ze tutaj ma wieksze prawdopodobienstwo na gre w 1 skladzie niz tam dlatego to jest mozliwe.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 25/12/2009 16:44
a mi się wydaję,że ma wyjebane na grę w pierwszym składzie tylko chce jak najwięcej zarabiać


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/12/2009 11:17
Może i tak, ale przynajmniej jest Polakiem a nie czarnym brazylijczykiem. Do dziś czuje ciarki na plecach jak przypominam sobie okresy transferowe za czasów ery pana P. :]


Babilon Team
Entero
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5541 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/12/2009 14:43
Pan P. według mnie był chorym człowiekiem ;)

Ogólnie odpycha mnie od Bojarskiego. Według mnie piłkarz typu Dziuba czy Prędota.


Pogoń&Legia
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6363 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 26/12/2009 17:17

  Rosa napisał:  
a mi się wydaję,że ma wyjebane na grę w pierwszym składzie tylko chce jak najwięcej zarabiać



Takie tezy możesz wciskać każdemu piłkarzowi bo w 99% transfer=większe zarobki. Miał oferty z Ekstraklasy, myślę że porównywalne, a może i lepsze finansowo - jednak wybrał Pogoń. Zobaczymy co pokaże na boisku. To jest dla niego ostatni dzwonek, jeśli nie sprawdzi się w Pogoni to może zapomnieć o czymś więcej niż granie w drugorzędnych klubach. Dostał kolejną szansę na pokazanie się - zobaczymy czy ją wykorzysta. Umiejętności ma spore, jak będzie w dobrej formie to nie ma się o co martwić.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 27/12/2009 18:54
Odnośnie plotek (mam nadzieje) o przymiarkach Bojarskiego-zastanawia mnie na jakiej pozycji miałby ewentualnie u nas grać. Jako uzupełnienie? Jakim uzupełnieniem miałby byc podstarzały,wiecznie kontuzjowany gwiazdor o kontrowersyjnym ego? Który sam twierdzi w którymś z wywiadów że jest bez formy. Jako uzupełnień szukajmy młodych graczy którym jeszcze sie chce i maja jakieś ambicje. A nie będziemy robić tu przytułek (sic!) dla takich grajków,którzy niewiele potrafią tylko dlatego że w naszej kopanej ma jakieś tam nazwisko.

To samo tyczy sie Magdonia.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 27/12/2009 19:17

  anathema napisał:  
Odnośnie plotek (mam nadzieje) o przymiarkach Bojarskiego-zastanawia mnie na jakiej pozycji miałby ewentualnie u nas grać. Jako uzupełnienie? Jakim uzupełnieniem miałby byc podstarzały,wiecznie kontuzjowany gwiazdor o kontrowersyjnym ego? Który sam twierdzi w którymś z wywiadów że jest bez formy. Jako uzupełnień szukajmy młodych graczy którym jeszcze sie chce i maja jakieś ambicje. A nie będziemy robić tu przytułek (sic!) dla takich grajków,którzy niewiele potrafią tylko dlatego że w naszej kopanej ma jakieś tam nazwisko.

To samo tyczy sie Magdonia.



Pewnie jako cofnięty napadzior albo środkowy pomocnik - coś jak Olo obecnie.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005