Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 20:44

  Slimshady napisał:  

  P.1948.S napisał:  
Szypowski nowym trenerem bramkarzy pewne źródło.



Jedno słowo przychodzi mi na myśl... Kurwa !

Również nie mam nic do Szypowskiego ale co Dlugosz robił nie tak ? Wychował nam tylu bramkarzy a teraz zatrudniamy nowego trenera ? Chyba ze istnieje opcja bytu 2 trenerów bramkarzy ?



Opcja istnieje, ale czy to ma sens?


Bukowe
forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5627 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 20:53

  RC napisał:  

  Slimshady napisał:  

  P.1948.S napisał:  
Szypowski nowym trenerem bramkarzy pewne źródło.



Jedno słowo przychodzi mi na myśl... Kurwa !

Również nie mam nic do Szypowskiego ale co Dlugosz robił nie tak ? Wychował nam tylu bramkarzy a teraz zatrudniamy nowego trenera ? Chyba ze istnieje opcja bytu 2 trenerów bramkarzy ?



Opcja istnieje, ale czy to ma sens?



Oczywiście ze niema sensu ale z dwojga złego, to lepiej zeby bylo ich dwóch niz Długosz ma odejść :)


JLB !
qbek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5087 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 21:13
Po kiego ch... nam Ława ??? Co to już nie jest wielkim Arkowcem??? Poza tym jeszcze niedawno śmiał się jak pytano go o Pogoń. Ofert nie dostał z innych klubów a tak kozakował. Teraz to niech spada. Przyjdzie i będzie balował jak w Gdyni.


Mike Tyson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 21:27
Jezli to prawda z Dlugoszem to nie wiem o co chodzi naszym wlodarzom... Januk przy mnie rozwinol skrzydla... bardzo dziwna decyzja


JEDNO SERCE, JEDEN KLUB
POGON SZCZECIN
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 21:51

  qbek napisał:  
Po kiego ch... nam Ława ??? Co to już nie jest wielkim Arkowcem??? Poza tym jeszcze niedawno śmiał się jak pytano go o Pogoń. Ofert nie dostał z innych klubów a tak kozakował. Teraz to niech spada. Przyjdzie i będzie balował jak w Gdyni.



A kiedy był kurwa wielkim Arkowcem?


Bukowe
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 21:53

  Przema napisał:  
Lebedynski bramek nie strzelal, ale jak na takiego napastnika wykonal kawal dobrej roboty. Gral 2 razy mniej a zrobil 2 razy wiecej asyst niz Moskalewicz. Niby napastnikow rozlicza sie z bramek, ale na wiosne Olo byl jednym ze slabszych naszych pilkarzy, strzelal bramki, ale one i tak w ostatecznym rozrachunku nic nie dawaly, za duzo chaosu bylo w jego grze. Poza ta dwojka innych napastnikow w kadrze nie mielismy wlasciwie, stad taka wypowiedz. Od tego sezonu faktycznie czas aby Lebedynski zaczal strzelac bramki. Mam nadzieje, ze Lawa bedzie mu w tym pomagac :) Poza tym nie ma co porownywac Mikiego do Przewozniaka czy Kowala, jak widziales ich gre to wiesz o czym mowa. Miki ma papiery na bardzo dobrego napastnika, na pewno takiego jakiego nie bylo dawno w Szczecinie, oby wykorzystal swoj ogromny potencjal.

Co do Mandrysza. Fakt, niepotrzebnie eksperymentowal na poczatku rundy, ale lepiej, ze zrobil to teraz niz mialby to zrobic za pol roku, kiedy to beda wazyc sie losy naszego ostatecznego celu jakim jest awans. Dostal zawodnikow jakich chcial? Raczej takich jakich mial do wyboru, bo wszyscy przyszli za friko. Widzielismy jak gral Zawadzki, to bylo nie do przewidzenia, ze tutaj sie nie odnajdzie. Moze po lecie bedzie inaczej wygladac. Na razie nie ma co tutaj zmieniac, natomiast nie pokoja mnie glosy nt. Dlugosza, mam nadzieje, ze to kolejna glupia plotka chodzaca po internecie, tak jak ta z Drumlakiem wracajaca co pol roku.



Od czego tu zacząć...podziwiam Twój upór w bronieniu Mandrysza. Niestety argumenty które z uporem maniaka stawiasz w kolejnym juz poście budzi pewne wątpliwosci czy sugerujesz sie jego warsztatem, czy tylko zwykłym sentymentalizmem , wszak argumentów nie przedstawiasz logicznym poza takowymi ze wszyscy wciskają mu zawodników którzy przyszli za darmo i bez jego zgody. Skoro rzeczywiście tak jest, to chuj z Mandrysza a nie trener, jesli de facto niewiele ma do powiedzenia w kwestii personalnej. Ale mniemam ze tak nie jest skoro tak uparcie stosuje nepotyzm w naszym klubie.

Z Lebedynskiego sami zrobilismy zbawiciela i poki co-poza Sosnowcem nie podołał tej roli. Chyba zbyt dobre mial wejscie w meczu z GKS bo pozniej juz poza walka i bieganiem napastnikiem juz nie był. Przykre, ale taki fakt. A stawianie takiego czy innego nazwiska ze rozrusza nasz zespół-ide o zakład że Ława nim nie będzie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
qbek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5087 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 22:10

  RC napisał:  

  qbek napisał:  
Po kiego ch... nam Ława ??? Co to już nie jest wielkim Arkowcem??? Poza tym jeszcze niedawno śmiał się jak pytano go o Pogoń. Ofert nie dostał z innych klubów a tak kozakował. Teraz to niech spada. Przyjdzie i będzie balował jak w Gdyni.



A kiedy był kurwa wielkim Arkowcem?



Przez ostatnie lata. Nie śledziłeś jego zachowania w Arce??? Nie oglądałeś ekstraklasy??? Jak zawsze pokazywał, że Arka to jego ukochany klub??? Jak zapomniał skąd jest???

Jak nie śledziłeś tych wydarzeń to mi tu nie kurwuj.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 22:11

  RC napisał:  

  qbek napisał:  
Po kiego ch... nam Ława ??? Co to już nie jest wielkim Arkowcem??? Poza tym jeszcze niedawno śmiał się jak pytano go o Pogoń. Ofert nie dostał z innych klubów a tak kozakował. Teraz to niech spada. Przyjdzie i będzie balował jak w Gdyni.



A kiedy był kurwa wielkim Arkowcem?


'bartek ława nasz arkowiec'
Oj był, był i nie wszyscy o tym zapomnieli całe szczęście. Nie jest dla nas niezbędny więc niech kończy karierę gdzie indziej.


Better dead than red!
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 22:14
lub_czasopisma - możesz jakiś przykład przytoczyć? bo pamięć mnie zawodzi, a z tego co pamiętam głośno było o jego odzywkach i gestach niezbyt miłych dla Arkowców ;)

Ostatnio edytowany przez: RC, 23 czerwca 2010, 22:25 [1 raz(y)]


Bukowe
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 22:29

  RC napisał:  
lub_czasopisma - możesz jakiś przykład przytoczyć? bo pamięć mnie zawodzi, a z tego co pamiętam głośno było o jego odzywkach i gestach niezbyt miłych dla Arkowców ;)



Ja pamietam tylko wywiad jakiego udzielil po wywieszeniu feralnej flagi, mowiac ze jego klubem jest Pogon Szczecin, ale dziekuje za gest. Pewnie niezle podkurwieni musieli byc kibice Arki. :)
  anathema napisał:  

  Przema napisał:  
Lebedynski bramek nie strzelal, ale jak na takiego napastnika wykonal kawal dobrej roboty. Gral 2 razy mniej a zrobil 2 razy wiecej asyst niz Moskalewicz. Niby napastnikow rozlicza sie z bramek, ale na wiosne Olo byl jednym ze slabszych naszych pilkarzy, strzelal bramki, ale one i tak w ostatecznym rozrachunku nic nie dawaly, za duzo chaosu bylo w jego grze. Poza ta dwojka innych napastnikow w kadrze nie mielismy wlasciwie, stad taka wypowiedz. Od tego sezonu faktycznie czas aby Lebedynski zaczal strzelac bramki. Mam nadzieje, ze Lawa bedzie mu w tym pomagac :) Poza tym nie ma co porownywac Mikiego do Przewozniaka czy Kowala, jak widziales ich gre to wiesz o czym mowa. Miki ma papiery na bardzo dobrego napastnika, na pewno takiego jakiego nie bylo dawno w Szczecinie, oby wykorzystal swoj ogromny potencjal.

Co do Mandrysza. Fakt, niepotrzebnie eksperymentowal na poczatku rundy, ale lepiej, ze zrobil to teraz niz mialby to zrobic za pol roku, kiedy to beda wazyc sie losy naszego ostatecznego celu jakim jest awans. Dostal zawodnikow jakich chcial? Raczej takich jakich mial do wyboru, bo wszyscy przyszli za friko. Widzielismy jak gral Zawadzki, to bylo nie do przewidzenia, ze tutaj sie nie odnajdzie. Moze po lecie bedzie inaczej wygladac. Na razie nie ma co tutaj zmieniac, natomiast nie pokoja mnie glosy nt. Dlugosza, mam nadzieje, ze to kolejna glupia plotka chodzaca po internecie, tak jak ta z Drumlakiem wracajaca co pol roku.



Od czego tu zacząć...podziwiam Twój upór w bronieniu Mandrysza. Niestety argumenty które z uporem maniaka stawiasz w kolejnym juz poście budzi pewne wątpliwosci czy sugerujesz sie jego warsztatem, czy tylko zwykłym sentymentalizmem , wszak argumentów nie przedstawiasz logicznym poza takowymi ze wszyscy wciskają mu zawodników którzy przyszli za darmo i bez jego zgody. Skoro rzeczywiście tak jest, to chuj z Mandrysza a nie trener, jesli de facto niewiele ma do powiedzenia w kwestii personalnej. Ale mniemam ze tak nie jest skoro tak uparcie stosuje nepotyzm w naszym klubie.

Z Lebedynskiego sami zrobilismy zbawiciela i poki co-poza Sosnowcem nie podołał tej roli. Chyba zbyt dobre mial wejscie w meczu z GKS bo pozniej juz poza walka i bieganiem napastnikiem juz nie był. Przykre, ale taki fakt. A stawianie takiego czy innego nazwiska ze rozrusza nasz zespół-ide o zakład że Ława nim nie będzie.

Nie wczytales sie w poprzedniego posta. Przeczytaj jeszcze raz kwestie odnosnie Lebedynskiego i ewentualnie kolejny raz poruszaj temat.
Jasne, ze bronie Mandrysza, bo to jego pierwsza wpadka, ktora nie ma dla nas wiekszego znaczenia. Przejal w srodku sezonu bande kopaczy po Kurasie, ktora w miare szybko ogarnal i wprowadzil do I ligi, gdzie od nowa stworzyl wlasna druzyne, grajaca fajna pilke dla oka, a przede wszystkim skutecnza. Wykrzesil z nich wszystko co mogl, a przy tym mial kupe szczescia w postaci korzystnego terminarza i braku kontuzji czego nie mozna powiedziec o rundzie wiosennej, mimo to final PP byl, choc dla mnie to nie jest cos, co stoi murem za Mandryszem. Wolalbym awans anizeli PP, ale nie takie byly zalozenia. Byly korzystne wyniki, to i oczekiwania wzrosly, a neiwiele zrobiono, aby je spelnic, miejmy nadzieje, ze teraz ktos w klubie wyciagnal wnioski i zostanie to wykorzystane.
Nepotyzm? Pytalem juz pare razy, ale nikt nie byl laskaw odpowiedizec, co wam sie nie podoba w grze Mandrysza juniora? Dodam tylko, ze to nie jest pilkarz odpowiedzialny za kreowanie akcji ofensywnych, co pewnie zaraz wieksozsc by mu zarzucila. Jesli chodzi o transfery, trener nie wyklada pieniedzy, a wtedy pole manewru jest mocno ograniczone, wiec sciagajac takich pilkarzy jak Zawadzki, Klatt czy Matuszczyk i tak nalezy sie cieszyc, ze wybieraja I-ligowy klub a nie ekstraklase, za kazdym razem podkreslajac, ze duzy wplyw na ta decyzje mial wlasnie Mandrysz.

Ni

Ostatnio edytowany przez: Przema, 23 czerwca 2010, 22:34 [1 raz(y)]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 22:50

  Przema napisał:  

Jasne, ze bronie Mandrysza, bo to jego pierwsza wpadka, ktora nie ma dla nas wiekszego znaczenia. Przejal w srodku sezonu bande kopaczy po Kurasie, ktora w miare szybko ogarnal i wprowadzil do I ligi, gdzie od nowa stworzyl wlasna druzyne, grajaca fajna pilke dla oka, a przede wszystkim skutecnza.




no piękna dla oka ta gra w I lidze i strasznie skuteczna w rundzie jesiennej. A "pierwsza" wpadka to jest zjebanie całej rundy i awansu? To nie jedna wpadka tylko ładne parę wpadek bo nie jeden mecz przejebaliśmy grając dno. Aktem rozpaczy była zmiana systemu na 4 5 1 i gdyby nie fatalne błędy Łęcznian, które dały nam 3:0 pewnie Piotra już by tu nie było


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 22:55

  ManeS napisał:  

  Przema napisał:  

Jasne, ze bronie Mandrysza, bo to jego pierwsza wpadka, ktora nie ma dla nas wiekszego znaczenia. Przejal w srodku sezonu bande kopaczy po Kurasie, ktora w miare szybko ogarnal i wprowadzil do I ligi, gdzie od nowa stworzyl wlasna druzyne, grajaca fajna pilke dla oka, a przede wszystkim skutecnza.




no piękna dla oka ta gra w I lidze i strasznie skuteczna w rundzie jesiennej. A "pierwsza" wpadka to jest zjebanie całej rundy i awansu? To nie jedna wpadka tylko ładne parę wpadek bo nie jeden mecz przejebaliśmy grając dno. Aktem rozpaczy była zmiana systemu na 4 5 1 i gdyby nie fatalne błędy Łęcznian, które dały nam 3:0 pewnie Piotra już by tu nie było



Przypomne tylko, ze ten sezon mial sluzyc takim eksperymentom, lepiej ze takie wnioski zostaly wyciagniete teraz, a nie po kolejnej rundzie jesiennej, prawda? Awans mial byc w sezonie 2010/2011, z pewnoscia dobre wyniki podniosly nasze oczkiewania, ale wezcie pod uwage, to o czym pisalem wczesniej, do tego dodac ze bylismy beniaminkiem lekcewazonym przez wiekszosc druzyn na jesien, no i stalo sie. Mandrysz wyrobil sobie spory kredyt zaufania, ktory powoduje, ze ja moge dac mu kolejna szanse. Z pewnoscia wiaze z jego praca wieksze nadzieje niz z poprzednikami czy ewentualnymi nastepcami, ktorzy przewijali sie w prasie, co tez nie jest bez znaczenia przy zmianie trenera. Wracajac do awansu, rowniez bylem napalony na to, ale jednoczesnie widzialem okolicznosci rudny wiosennej i zdawalem sobie sprawe, ze o awans bedzei cholernie ciezko, jednakze patrzac na gre w niektorych meczach lapalem sie za glowe. Widzialem jednak pewne pozytywy, z pewnoscia przygotowanie fizyczne, wprowadzanie mlodych do zespolu (nie wiem co tu niektorzy maja przeciwko, ale Lebedynski, Wolkiewicz czy Mandrysz robia wyrazne postepy). Jak nie omina nas kontuzje w kolejnym sezonie, to spokojnie powalczymy o awans, ale mam spore watpliwosci czy chociaz polowa obecnej druzyny dalaby rade utrzymac ekstraklase, podejrzewam, ze nie, ale to nie jest problem na dzisiaj. :)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 23:13

  Cytat:  
Widzialem jednak pewne pozytywy, z pewnoscia przygotowanie fizyczne, wprowadzanie mlodych do zespolu (nie wiem co tu niektorzy maja przeciwko, ale Lebedynski, Wolkiewicz czy Mandrysz robia wyrazne postepy).



Co do młodego Mandrysza to jeszcze można się zgodzić - bądź co bądź wcześniej nie wiedzieliśmy jak gra więc mając na uwadze jego pierwsze dziewicze mecze im dalej w rundzie wiosennej tym grał lepiej i pewniej (chociaż według mnie błędem było wystawianie go w ważnych meczach), ale Wólkiewicz i Lebedyński postępy? Zupełnie się z tym nie zgadzam, napastnika rozlicza się ze zdobywania bramek a Lebedyński nie zdobywał ich wiosną praktycznie wcale, to że nieźle się przepycha i znajduje w polu karnym przecież nic nie daje - tego się w meczach nie punktuje. A co do Wólkiewicza to nie mam pojęcia co się z nim stało, czy to przez to, że grał tak rzadko czy co, ale forma drastycznie mu spadła - w każdym z meczów w rundzie wiosennej poza walką nic nie pokazał, brakowało jego przebojowych wejść skrzydłem, kiedy w przeszłości potrafił dobrze zakręcić obrońcą albo dobrze się wystawić, tymczasem ostatnimi czasy widziałem że strasznie na tym skrzydle był zagubiony, tracił piłki, centry bezużyteczne,często wychodził nie w tempo - na pewno nie poczynił żadnych postępów.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 23:14

  Przema napisał:  

  RC napisał:  
lub_czasopisma - możesz jakiś przykład przytoczyć? bo pamięć mnie zawodzi, a z tego co pamiętam głośno było o jego odzywkach i gestach niezbyt miłych dla Arkowców ;)



Ja pamietam tylko wywiad jakiego udzielil po wywieszeniu feralnej flagi, mowiac ze jego klubem jest Pogon Szczecin, ale dziekuje za gest. Pewnie niezle podkurwieni musieli byc kibice Arki. :)
  anathema napisał:  

  Przema napisał:  
Lebedynski bramek nie strzelal, ale jak na takiego napastnika wykonal kawal dobrej roboty. Gral 2 razy mniej a zrobil 2 razy wiecej asyst niz Moskalewicz. Niby napastnikow rozlicza sie z bramek, ale na wiosne Olo byl jednym ze slabszych naszych pilkarzy, strzelal bramki, ale one i tak w ostatecznym rozrachunku nic nie dawaly, za duzo chaosu bylo w jego grze. Poza ta dwojka innych napastnikow w kadrze nie mielismy wlasciwie, stad taka wypowiedz. Od tego sezonu faktycznie czas aby Lebedynski zaczal strzelac bramki. Mam nadzieje, ze Lawa bedzie mu w tym pomagac :) Poza tym nie ma co porownywac Mikiego do Przewozniaka czy Kowala, jak widziales ich gre to wiesz o czym mowa. Miki ma papiery na bardzo dobrego napastnika, na pewno takiego jakiego nie bylo dawno w Szczecinie, oby wykorzystal swoj ogromny potencjal.

Jeśli idzie o młodego Mandrysza- oczywiście zbieżność nazwisk przypadkowa- a co on takiego wielkiego robi i ile ma asyst by kreować go na Mandrysza bis? Poza zbieżnością nazwisk rzecz jasna. Podania do tyłu i szybie pozbywania sie piłek to i ja potrafie. I bez pieprzenia że ma potencjał i jest perspektywiczny. Bo to określenie drażni mnie juz tak bardzo, tak samo jak walczący ofiarnie Polacy w meczu reprezentacji.

Co do Mandrysza. Fakt, niepotrzebnie eksperymentowal na poczatku rundy, ale lepiej, ze zrobil to teraz niz mialby to zrobic za pol roku, kiedy to beda wazyc sie losy naszego ostatecznego celu jakim jest awans. Dostal zawodnikow jakich chcial? Raczej takich jakich mial do wyboru, bo wszyscy przyszli za friko. Widzielismy jak gral Zawadzki, to bylo nie do przewidzenia, ze tutaj sie nie odnajdzie. Moze po lecie bedzie inaczej wygladac. Na razie nie ma co tutaj zmieniac, natomiast nie pokoja mnie glosy nt. Dlugosza, mam nadzieje, ze to kolejna glupia plotka chodzaca po internecie, tak jak ta z Drumlakiem wracajaca co pol roku.



Od czego tu zacząć...podziwiam Twój upór w bronieniu Mandrysza. Niestety argumenty które z uporem maniaka stawiasz w kolejnym juz poście budzi pewne wątpliwosci czy sugerujesz sie jego warsztatem, czy tylko zwykłym sentymentalizmem , wszak argumentów nie przedstawiasz logicznym poza takowymi ze wszyscy wciskają mu zawodników którzy przyszli za darmo i bez jego zgody. Skoro rzeczywiście tak jest, to chuj z Mandrysza a nie trener, jesli de facto niewiele ma do powiedzenia w kwestii personalnej. Ale mniemam ze tak nie jest skoro tak uparcie stosuje nepotyzm w naszym klubie.

Z Lebedynskiego sami zrobilismy zbawiciela i poki co-poza Sosnowcem nie podołał tej roli. Chyba zbyt dobre mial wejscie w meczu z GKS bo pozniej juz poza walka i bieganiem napastnikiem juz nie był. Przykre, ale taki fakt. A stawianie takiego czy innego nazwiska ze rozrusza nasz zespół-ide o zakład że Ława nim nie będzie.

Nie wczytales sie w poprzedniego posta. Przeczytaj jeszcze raz kwestie odnosnie Lebedynskiego i ewentualnie kolejny raz poruszaj temat.
Jasne, ze bronie Mandrysza, bo to jego pierwsza wpadka, ktora nie ma dla nas wiekszego znaczenia. Przejal w srodku sezonu bande kopaczy po Kurasie, ktora w miare szybko ogarnal i wprowadzil do I ligi, gdzie od nowa stworzyl wlasna druzyne, grajaca fajna pilke dla oka, a przede wszystkim skutecnza. Wykrzesil z nich wszystko co mogl, a przy tym mial kupe szczescia w postaci korzystnego terminarza i braku kontuzji czego nie mozna powiedziec o rundzie wiosennej, mimo to final PP byl, choc dla mnie to nie jest cos, co stoi murem za Mandryszem. Wolalbym awans anizeli PP, ale nie takie byly zalozenia. Byly korzystne wyniki, to i oczekiwania wzrosly, a neiwiele zrobiono, aby je spelnic, miejmy nadzieje, ze teraz ktos w klubie wyciagnal wnioski i zostanie to wykorzystane.
Nepotyzm? Pytalem juz pare razy, ale nikt nie byl laskaw odpowiedizec, co wam sie nie podoba w grze Mandrysza juniora? Dodam tylko, ze to nie jest pilkarz odpowiedzialny za kreowanie akcji ofensywnych, co pewnie zaraz wieksozsc by mu zarzucila. Jesli chodzi o transfery, trener nie wyklada pieniedzy, a wtedy pole manewru jest mocno ograniczone, wiec sciagajac takich pilkarzy jak Zawadzki, Klatt czy Matuszczyk i tak nalezy sie cieszyc, ze wybieraja I-ligowy klub a nie ekstraklase, za kazdym razem podkreslajac, ze duzy wplyw na ta decyzje mial wlasnie Mandrysz.

Ni



Jedni co widze to fakt że nadal siejesz tani populizm i demagogie w należytym dystansie do tych sformowań odnośnie Mandrysza i zagadnieniu jako takowym. Jeżeli bedziemy przekształca fakty i rzeczywistość w samej istocie i oględnie zgrabnie temat okiełznywać nieobiektywnie to przekomarzac sie będziemy pewnikiem do zwolnienia Mad=Mandrysz na jesień i Ty nadal będziesz gadał że Kolendowicza i innych to mu złe siły zesłały a biedny trenejro musiał cos zrobic konstruktywnego z tym kukułczym jajejm. Szkoda tylko ze z potencjałem zarówno kadrowym jak i ekonomicznym, bo przestańmy siac lichą propagandę ze mamy kogoś za darmo wiedząc ze kontrakty czasem są klu tego wszystkiego, możemy tkwic nadalan alogicznieu. Ja ryzykuje teze że Mandrysz nie jest gwarantem na sukces. Czujesz to rozum?

Ostatnio edytowany przez: anathema, 23 czerwca 2010, 23:59 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5910 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 23:18
Twoje zdanie, masz do tego prawo. Ja sie z tym nie zgadzam.
Natomiast Kolendowicza sam rekomendowalem jakis czas temu na forum i jestem mocno zaskoczony, ze udalo sie go pozyskac, bo to zawodnik na Ekstraklase, a nie na I lge. Matuszczyk raczej tez. Mimo wszystko jesli szukamy dobrego ofensywnego pomocnika i defensywnego, tutaj trzeba wylozyc troche pieniazkow, bo w przeciwnym wypadku nie znajdziemy lepszych grajkow od tych co mamy.


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7672 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 23:18

  lub_czasopisma napisał:  

  RC napisał:  

  qbek napisał:  
Po kiego ch... nam Ława ??? Co to już nie jest wielkim Arkowcem??? Poza tym jeszcze niedawno śmiał się jak pytano go o Pogoń. Ofert nie dostał z innych klubów a tak kozakował. Teraz to niech spada. Przyjdzie i będzie balował jak w Gdyni.



A kiedy był kurwa wielkim Arkowcem?


'bartek ława nasz arkowiec'
Oj był, był i nie wszyscy o tym zapomnieli całe szczęście. Nie jest dla nas niezbędny więc niech kończy karierę gdzie indziej.



http://c8.wrzuta.pl/wm17215/7632de680013ef3747642fa4/sek_lawa_duza

sorry ale tylko takie udało mi sie znaleść. Ktoś z modów może linka ogarnać;)


POGOŃ SZCZECIN MKS
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6192 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 23:31
Obrazek jpg wstawiony na forum
prosze bardzo ;)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 23:40

  (L)ukasz . napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum
prosze bardzo ;)



to zwykła prowokacja i w ogóle jakieś qui pro quo ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5366 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 23/06/2010 23:52

  Cytat:  
~nafta: Czy czujesz się Arkowcem z krwi i kości, np. tak jak Nitek, czy też ten klub to jedynie fajne miejsce pracy?

Bartosz_Ława: Tak czuje się Arkowcem.



Fragment czatu z Bartkiem Ławą.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 10/11 - 24/06/2010 00:03

  anathema napisał:  
Kolendowicza i innych to mu złe siły zesłały a biedny trenejro musiał cos zrobic konstruktywnego z tym kukułczym jajejm.



1 miejsce :D

ja uważam, że Mandrysz jest zajebistym trenerem, ale na II lige


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005