Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7093 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 17/12/2005 20:50

  stahu napisał:  

  Cytat:  
- Maksymalnie powinno być w zespole trzech-czterech Brazylijczyków. Bo oni mają wprowadzać różnicę między europejską rozwagą a latynoską fantazją. Trzeba uważać, aby nie zachwiać proporcji.

- W Brazylii gra się wolniej, mniej agresywnie, inaczej taktycznie. Pierwiastek tamtego futbolu jest nam potrzebny. Ale bez przesady. Latynosi są nieodpowiedzialni, czasami leniwi. Europejczyk wie, jak się ustawić na boisku, nie będzie głupio tracił piłek. Kiedy wstawia się czterech Latynosów do składu, zaczyna się robić niebezpiecznie. Pięciu - to już krok w stronę samobójstwa.



Święte słowa... - Piekarski



Ah ten Mario - Piekario! Popieram jego słowa!


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7535 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 18/12/2005 19:10
Czas pokaze kto ma racje ;)


sensei_man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7554 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 18/12/2005 22:15
Wiem ze Fm to tylko gra ale zaczalem nowa kariere wlasnie w Brazylii i z czystej ciekawosci zlookalem typkow ktorzy maja do nas dojsc.. oto wyniki moich poszukiwan


Jose Carlos Serrao - trener, u mnie pracuje taki w Uniao Barbarense, kierowanie zespołem ma 15, praca z juniorami 17, wiedza taktyczna 14, zdolność do adaptacji 18, oprócz brazylijskiego języka zna on równiez... uwaga KOREAński... a opis ma, "zczery do bólu manager"....


edson roberto rosa da silva - nikogo takiego nie znalazłem...

Cleisson Edson Assuncao (Nautico) - Jeśli to on, a raczej to on to koleś jest genialny, http://img425.imageshack.us/my.php?image=cleison0yl.jpg

Wiliam Cesar Roque Ferreira (BF Brasiliense) - Nikogo takiego nie znalazłem...

Matheus Bianchim Hansen (Valerio Doce) - również nikogo takiego nie znalazłem...

Fabio Costa de Brito (P.A. Remo) - znazłem kogoś takiego ale ten typek u mnie gra w Guarani.. ale jeśli to jest ten zawodnik to sam nie wiem, taki śmakis http://img331.imageshack.us/my.php?image=fabiocosta0af.jpg

Anderson Soares da Silva (Uniao Barbarense) - Jakiś taki... nic specjalnego ale to raczej on... http://img331.imageshack.us/my.php?image=anderson4ah.jpg

Murilo Rufino Barbosa (AEA Aracatuba SP) - nie znalazłem nikogo takiego...

Valdir Teodoro (Maringa PR) - to jest raczej on i wygląda bardzo solidnie ... http://img331.imageshack.us/my.php?image=valdir3tn.jpg


w miare pokazywania się kolejnych Brazylijczyków będę starał się dawać kolejne info...


Piotrek1522
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6801 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 19/12/2005 14:14

  sensei_man napisał:  
Wiem ze Fm to tylko gra ale zaczalem nowa kariere wlasnie w Brazylii i z czystej ciekawosci zlookalem typkow ktorzy maja do nas dojsc.. oto wyniki moich poszukiwan


Jose Carlos Serrao - trener, u mnie pracuje taki w Uniao Barbarense, kierowanie zespołem ma 15, praca z juniorami 17, wiedza taktyczna 14, zdolność do adaptacji 18, oprócz brazylijskiego języka zna on równiez... uwaga KOREAński... a opis ma, "zczery do bólu manager"....


edson roberto rosa da silva - nikogo takiego nie znalazłem...

Cleisson Edson Assuncao (Nautico) - Jeśli to on, a raczej to on to koleś jest genialny, http://img425.imageshack.us/my.php?image=cleison0yl.jpg

Wiliam Cesar Roque Ferreira (BF Brasiliense) - Nikogo takiego nie znalazłem...

Matheus Bianchim Hansen (Valerio Doce) - również nikogo takiego nie znalazłem...

Fabio Costa de Brito (P.A. Remo) - znazłem kogoś takiego ale ten typek u mnie gra w Guarani.. ale jeśli to jest ten zawodnik to sam nie wiem, taki śmakis http://img331.imageshack.us/my.php?image=fabiocosta0af.jpg

Anderson Soares da Silva (Uniao Barbarense) - Jakiś taki... nic specjalnego ale to raczej on... http://img331.imageshack.us/my.php?image=anderson4ah.jpg

Murilo Rufino Barbosa (AEA Aracatuba SP) - nie znalazłem nikogo takiego...

Valdir Teodoro (Maringa PR) - to jest raczej on i wygląda bardzo solidnie ... http://img331.imageshack.us/my.php?image=valdir3tn.jpg


w miare pokazywania się kolejnych Brazylijczyków będę starał się dawać kolejne info...




ciekawe ;)


Bóg wybacza, Pogoń nigdy !!!
RaGall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6710 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 19/12/2005 15:06

  Piotrek1522 napisał:  

  sensei_man napisał:  
Wiem ze Fm to tylko gra ale zaczalem nowa kariere wlasnie w Brazylii i z czystej ciekawosci zlookalem typkow ktorzy maja do nas dojsc.. oto wyniki moich poszukiwan


Jose Carlos Serrao - trener, u mnie pracuje taki w Uniao Barbarense, kierowanie zespołem ma 15, praca z juniorami 17, wiedza taktyczna 14, zdolność do adaptacji 18, oprócz brazylijskiego języka zna on równiez... uwaga KOREAński... a opis ma, "zczery do bólu manager"....


edson roberto rosa da silva - nikogo takiego nie znalazłem...

Cleisson Edson Assuncao (Nautico) - Jeśli to on, a raczej to on to koleś jest genialny, http://img425.imageshack.us/my.php?image=cleison0yl.jpg

Wiliam Cesar Roque Ferreira (BF Brasiliense) - Nikogo takiego nie znalazłem...

Matheus Bianchim Hansen (Valerio Doce) - również nikogo takiego nie znalazłem...

Fabio Costa de Brito (P.A. Remo) - znazłem kogoś takiego ale ten typek u mnie gra w Guarani.. ale jeśli to jest ten zawodnik to sam nie wiem, taki śmakis http://img331.imageshack.us/my.php?image=fabiocosta0af.jpg

Anderson Soares da Silva (Uniao Barbarense) - Jakiś taki... nic specjalnego ale to raczej on... http://img331.imageshack.us/my.php?image=anderson4ah.jpg

Murilo Rufino Barbosa (AEA Aracatuba SP) - nie znalazłem nikogo takiego...

Valdir Teodoro (Maringa PR) - to jest raczej on i wygląda bardzo solidnie ... http://img331.imageshack.us/my.php?image=valdir3tn.jpg


w miare pokazywania się kolejnych Brazylijczyków będę starał się dawać kolejne info...




ciekawe ;)



Rożnie z tym może być...jednak oglnie to sie nakładaja umiejetności z Fm do rzeczywistosci


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 00:26

  gazeta.pl napisał:  
Wisła Kraków porozumiała się z Pogonią Szczecin w sprawie transferu Rafała Grzelaka i Przemysława Kaźmierczaka.

Od stycznia wiślakiem będzie też 23-letni bramkarz "portowców" Bartosz Fabiniak. Przyjdzie na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego. Transakcja będzie kosztowała Wisłę ok. 900 tys. euro.

uwaga_bez_cenzury




Jeżeli GW napisała prawdę, to trudno mi skomentować tą wiadomość inaczej niż "KURWAAAAA!!!!!" Depresja glupek


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
mark_oni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7451 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 01:54

  mark_oni napisał:  
Podsumowujac: szanse na ten tranfer oceniam na 95% (wydaje sie, ze Petrescu nie bedzie mial nic do powiedzenia, bo Cupial i Mielcarski sie uparli aby ich sprowadzic). )



Potwierdzilo sie zatem to o czym pisalem wczesniej: Jesli Ptak dogadal sie z Cupialem w sprawie transferu tych zawodnikow to bylo niemozliowscia, aby ten transfer nie doszedl do skutku. No coz. Oby chlopakom udalo sie kiedys awansowac do Ligi mistrzow, a Pogon musi sobie radzic bez nich. Nie bardzo wierze w powodzenie wariantu Ptaka z druzyna zlozona z samych latynosow (obawiam sie ,ze racje moze miec Mariusz Piekarski), ale pozyjemy zobaczymy.


--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8047 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 07:41
Co do Kaźmierczaka to jestem zadowolony ze odszedl. Ale Grzelak, a do tego jeszcze Fabiniak :|



  wislakrakow.com napisał:  
W raz z pojawieniem się Grzelaka nowego klubu będzie szukał Piotr Brożek, który ma dość siedzenia na ławce rezerwowych.



Czy nie lepiej by było gdyby w zamian za Grzelaka ścignąć Brożka...? Wydaję mi się, że bylby on pożyteczniejszy niż Daniel Lopez Cruz, ktory sobie w Legii nie poradzil...:/


kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 07:47

  Szołn napisał:  

  gazeta.pl napisał:  
Wisła Kraków porozumiała się z Pogonią Szczecin w sprawie transferu Rafała Grzelaka i Przemysława Kaźmierczaka.

Od stycznia wiślakiem będzie też 23-letni bramkarz "portowców" Bartosz Fabiniak. Przyjdzie na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego. Transakcja będzie kosztowała Wisłę ok. 900 tys. euro.



Jeżeli GW napisała prawdę, to trudno mi skomentować tą wiadomość inaczej niż "KURWAAAAA!!!!!" Depresja glupek



Grzelaka mi szkoda, Kaźmierczaka w ogóle nie, a w to ze Fabiniak, że tam będzie chciał iść nie wierze. Chyba, że miałaby powtórzyć się sytuacja z Pilarzem, który do Bełchatowa też iść nie chciał, a musiał... z dobrze poinformowanego źródła wiem, że Bartek woli grać w Szczecinie niż w jakimkolwiek innym miejscu na Ziemii. :] Ale prócz tego, że chce zostać w Pogoni też chce grać, więc nie ździwie się jak powtórzy się sytuacja z Pilarzem, czyli kilka ciepłych słów Antonia o przyszłości.
Mimo wszystko uważam, że to przejście Fabiniaka do Wisły nie jest jeszcze takie przesądzone - zawodnicy jeszcze podpisów nie złożyli.


--
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8047 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 07:59
Dzisiaj sie pobawie w cytaty ;)


  90minut.pl napisał:  
Zmiany kadrowe w Belchatowie
(...)Kolejnym obrońcą, który wzmocniłby bełchatowską defensywę, byłby Paweł Magdoń z Pogoni
+
Na listę transferową wystawieni zostaną: Jano Fröhlich, Robert Górski, Sergiusz Wiechowski, Rafał Berliński, Damian Szczęsny oraz Krzysztof Pilarz. Ten ostatni bramkarz jest wypożyczony z Pogoni Szczecin.



Także, jak widać wiemy już dlaczego Bartek został wypożyczony. 4 bramkarzy to chyba jednak za dużo. Szkoda tylko, że on musial na tym ucierpieć...


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 08:19

  bartollo napisał:  
Dzisiaj sie pobawie w cytaty ;)


  90minut.pl napisał:  
Zmiany kadrowe w Belchatowie
(...)Kolejnym obrońcą, który wzmocniłby bełchatowską defensywę, byłby Paweł Magdoń z Pogoni
+
Na listę transferową wystawieni zostaną: Jano Fröhlich, Robert Górski, Sergiusz Wiechowski, Rafał Berliński, Damian Szczęsny oraz Krzysztof Pilarz. Ten ostatni bramkarz jest wypożyczony z Pogoni Szczecin.



Także, jak widać wiemy już dlaczego Bartek został wypożyczony. 4 bramkarzy to chyba jednak za dużo. Szkoda tylko, że on musial na tym ucierpieć...



Szkoda Fabiniaka, aczkolwiek przejście do Wisły to jest jego szansa. W Pogoni pewnie byłby 3 bramkarzem, po Peskovicu czy tym typkiem z Brazyli. A no i doliczyć trzeba jeszcze Pilarza, który wraca z wypożyczenia.(podobno)


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 08:22

  Szołn napisał:  

  gazeta.pl napisał:  
Wisła Kraków porozumiała się z Pogonią Szczecin w sprawie transferu Rafała Grzelaka i Przemysława Kaźmierczaka.
Od stycznia wiślakiem będzie też 23-letni bramkarz "portowców" Bartosz Fabiniak. Przyjdzie na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją transferu definitywnego. Transakcja będzie kosztowała Wisłę ok. 900 tys. euro.

uwaga_bez_cenzury

Jeżeli GW napisała prawdę, to trudno mi skomentować tą wiadomość inaczej niż "KURWAAAAA!!!!!" Depresja glupek



Od siebie dodam: QRWAAAAAA MAĆ!!!!!!!!!!! Co ten Ptak wyrabia to nie mieści się w głowie - widać też fachowość Panika, który trzymał Fabiniaka na ławie. Swego nie znacie cudze chwalicie. No może w przypadku Peskovicia to Panik "swoje" zna!!!

Aha, jest też info dla fanów Pilarza - ponoć wraca.

Jednak Fabiniak jest stąd i wie co znaczy Pogoń w Szczecinie, a Pilarz mimo wszystko ...
Warunki i talent też bez porównania. No ale cóż: KASA, KASA, KASA!


muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 09:13
3 poszlo za 900 tys euro to byc moze jest jakas tranzakcja wymienna. Ciekawe czy zobaczymy kogos z Wisly w naszym skladzie. Moze sie to wyjasni juz dzis na awizowanej konferencji prasowej.


Kto nie pije ten donosi....
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 09:30
Nie wiem, nie rozumiem, a chcialbym zrozumiec, ale to jest meczace:D

Jest sobie Brozek - mozna go wymienic na Grzelaka, jesli juz Rafal musi odejsc. Ale nie, dosramy do skladu Juana Pizdolininiona z 4 lig brazylijskieji, bo Dawidek go wypatrzyl i ponoc jest lepszy od Silvery...

Jest Fabiniak - wyjebac go do Wisly, bo mamy krasnala mierzacego 180 cm w kapeluszu, a na dodatek jest za darmo. Na cholere takie roszady kadrowe na pozycji bramkarza?? Tu potrzebna jest stabilizacja. Peskovic moze grac, a Bartek niech bedzie zmiennikiem.

Grzelak sprzedany za worek ziemniakow - kurwa, jeszcze ponoc 2 sezony temu Bolton chcial go kupic za 1,5 mln Euro! A tu chyba dostali rabat jak w Planet Sporcie w Galaxy....Dodam, ze gra Grzelaka w Pogoni jest zdecydowanie lepsza niz w Lechu. No ale to konsekwencja tego, ze dalo sie mu szanse.


Kazmierczak - raczej dobrze, ze odszedl, ale Ptak mogl wynegocjowac wyzsza cene:)


A najgorsze jest to, ze tych Brazylijczykow wypatrzyl uwaga uwaga kto?? DAWIDEK!!!!! Kurwa, przeciez to jest idiota nie menadzer. Sprowadzil 20 latynosow, z czego 2 nadawalo sie do gry. A nowego zaciagu Antonio nawet jeszcze nie widzial, opiera sie jedynie na tym co Dawidek powiedzial mu przez telefon! To juz jest gorsze niz Randka w Ciemno, gdzie mozesz trafic na niezlego paszteta z innej galaktyki...


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 10:00

  eJay napisał:  
Nie wiem, nie rozumiem, a chcialbym zrozumiec, ale to jest meczace:D

Jest sobie Brozek - mozna go wymienic na Grzelaka, jesli juz Rafal musi odejsc. Ale nie, dosramy do skladu Juana Pizdolininiona z 4 lig brazylijskieji, bo Dawidek go wypatrzyl i ponoc jest lepszy od Silvery...

Jest Fabiniak - wyjebac go do Wisly, bo mamy krasnala mierzacego 180 cm w kapeluszu, a na dodatek jest za darmo. Na cholere takie roszady kadrowe na pozycji bramkarza?? Tu potrzebna jest stabilizacja. Peskovic moze grac, a Bartek niech bedzie zmiennikiem.

Grzelak sprzedany za worek ziemniakow - kurwa, jeszcze ponoc 2 sezony temu Bolton chcial go kupic za 1,5 mln Euro! A tu chyba dostali rabat jak w Planet Sporcie w Galaxy....Dodam, ze gra Grzelaka w Pogoni jest zdecydowanie lepsza niz w Lechu. No ale to konsekwencja tego, ze dalo sie mu szanse.


Kazmierczak - raczej dobrze, ze odszedl, ale Ptak mogl wynegocjowac wyzsza cene:)


A najgorsze jest to, ze tych Brazylijczykow wypatrzyl uwaga uwaga kto?? DAWIDEK!!!!! Kurwa, przeciez to jest idiota nie menadzer. Sprowadzil 20 latynosow, z czego 2 nadawalo sie do gry. A nowego zaciagu Antonio nawet jeszcze nie widzial, opiera sie jedynie na tym co Dawidek powiedzial mu przez telefon! To juz jest gorsze niz Randka w Ciemno, gdzie mozesz trafic na niezlego paszteta z innej galaktyki...



No coz... mam jeszcze nikla nadzieje ze oni wiedza co robia, maja jakis plan tylko jeszcze sie z nim nie podzielili. Inaczej bedzie kiepsko.


Kto nie pije ten donosi....
rafi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 10:35
Jak podaje oficjalna strona klubu:

Wychowanek Pogoni Szczecin Piotr Celeban od nowego roku reprezentować będzie barwy drugoligowego Śląska Wrocław. Dwudziestoletni obrońca wypożyczony został do wrocławskiego klubu do końca rundy wiosennej sezonu 2004/2005.

chyba pomylily im sie sezony:)


ZAWSZE WIERNI POGONI
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 10:56
no to Bartek w Wiśle bedzie. z jednej strony szkoda mi troche ze go sprzedali bo dla mnie to jest glupota straszna mlodego utalentowanego zawodnika sprzedawac a sprowadzac jakiegos braziliano nie wiadomo skad o gorszych warunkach fizycznych i starszego ale z drugiej strony jest to dla niego szansa na rozwój. Wisła jest zupelnie innym klubem. u nas by grzal lawe a tam przynajmniej bedzie gral (chyba) bo Majdanowi cos ostatnio nie bardzo. co by nie bylo zycze Bartkowi powodzenia i mam nadzieje ze przejscie do Wisły bedzie dla niego krokiem do przodu:)


100% PD
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 11:25
Co tu duzo kryc, racjonalne myslenie to nie jest akurat rzecz ktora idzie wlodarzom klubu najlepiej. Z Kazmierczaka juz by pozytku nie bylo, Grzelak ?? oddac ale na pewno nie za taka smieszna kwote, Fabiniak ?? zaraz kto to mowil ze w klubie powinni grac mlodzi zawodnicy z regionu, cholera nie latajacy drob wlasnie ?? Sprzedajcie Peskovica , dostaniecie wiecej pieniedzy a Bartka zostawcie, kiedys dano szanse Pilarzowi i zostal bramkarzem rundy, Fabiniak jak gral tez przecierz nie robil strasznych bledow a mial przeblyski duzego talentu, kwestia ogrania, po co go oddawac ??


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
zmac
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6664 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 11:56
Cześć, jestem z Krakowa, i mam pytanie...
widzę, że nie jesteście zadowoleni ze sprzedaży Fabiniaka i Grzelaka, z kolei mówicie, że Drób zrobił na Kaźmierczaku dobry interes, opychając go do Krakowa. Czyli że Kaziu nie jest taki dobry?

PS. Ktoś mowił o Gołosiu - jest wystawiony do wypożyczenia - jeśli tylko wyrobi obywatelstwo brazylijskie i skoczy na solarę to... ;]


szoterol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 20/12/2005 12:04

  zmac napisał:  
Cześć, jestem z Krakowa, i mam pytanie...
widzę, że nie jesteście zadowoleni ze sprzedaży Fabiniaka i Grzelaka, z kolei mówicie, że Drób zrobił na Kaźmierczaku dobry interes, opychając go do Krakowa. Czyli że Kaziu nie jest taki dobry?

PS. Ktoś mowił o Gołosiu - jest wystawiony do wypożyczenia - jeśli tylko wyrobi obywatelstwo brazylijskie i skoczy na solarę to... ;]



Powiedz to DAWIDKOWI


twoja smieszna poprzeczka jest pod moją nogą :)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005