Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6190 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 24/08/2011 18:54

  pogonifan napisał:  

  Waszka napisał:  
@pogonifan - skoro juz piją przed meczami, po meczach to pozwólmy im także w trakcie przerwy i na obozach. Ej! przecież to nad ludzie, to piłkarze! Przecież oni "wszystko wygrywają"!


A czy ja gdzieś powiedziałem, że mogą chlać ile wlezie? To o 3 dnia i 3 nocach to była dla zobrazowania sprawy. Wygrają mecz to mogą sobie iść na 1 czy 2 piwka, tyle nic więcej. Swoją drogą to i tak tego picia z nich nie wyplenimy, więc skoro już mają pić to lepiej w pubach czy na baletach gdzie zawsze się trafi ktoś to będzie ich starał ogarnąć niż mieliby się zebrać u kogoś na chacie i tam chlać ile wlezie. To są ludzie, zwykli ludzie. To, że ktoś wypije 1 piwko nie oznacza, że będzie alkoholikiem, tam samo jeden wypalony skręt nie czyni z nas narkomanów. Rozumiem wymagania, ciśnienie i nie przewrażliwienie na tym punkcie w Szczecinie, ale nie dajmy się zwariować.



Tylko my mówimy o suchych faktach, nie o "zwykłych ludziach", Noll i Djusse widziani nad nanem, nasz arkowiec widziany na deptaku odpyskiwał ze bedzie siedział do rana, Petancerz widziany w city hall jak "wpadał" do taxi... wiec nie uogólniaj bo problem jest i rozmywanie go przez "kibiców" takich jak ty to przybijanie im piątki...

P.S. na obrazku eM zaprezentował , parafrazując twój nick : łksufana


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 24/08/2011 21:22
Ujmę to tak: piłkarz ma prawo pić alkohol, ale...
...po sezonie wypoczywając na Karaibach...
...z żoną przy kolacji...
...i tylko czerwone wino...
...kupione za premię za awans.

Ni chuja, żaden piłkarzyna nie ma prawa iść w tygodniu na balet. Po to mają wakacje, aby się zluzować. Nawet w trakcie świąt mają dobrze się prowadzić. Za to przecież otrzymują 15 razy więcej kasy niż szary Kowalski - aby przez 8 miesięcy w roku dbać o swoje ciało i kondycję.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5456 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 24/08/2011 21:47

  Radziu napisał:  
Zasadniczo to problemem jest picie Djousse i Nolla dzień przed meczem do 4 rano... Na to zgody nigdy nie będa mieli....



No to oni tak jak mówiłem powinni dostać zjebę i ktoś powinien im to wytłumaczyć. Mam nadzieję, że tak się stało i więcej ich nie spotkamy w lokalach o takim dniu, godzinie i stanie.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 24/08/2011 22:42
e tam, macie problem, zastosować system śp "kata" Wagnera, efekt murowany od razu. kto w temacie ten wie o co mi chodzi ;) (choć od razu naszła mnie pewna dygresja, Płatek zaczął trzymać ich krótko za morde i skończyło sie jak skończyło)

picie to nie tylko problem fizyczny, ale przede wszystkim mentalny, dyscyplina i samokontrola to jest jakaś abstrakcja u naszych grajków. nie wnikam już w kwestie minimalizmu i wyzbycia cech ambicji.

dlatego surowe restrykcje i bezwzględna egzekucja jest jedynym ratunkiem na jakieś tam podniesienie poziomu polskiego futbolu. piłkarzyki zarabiają nieadekwatnie absurdalne apanaże do tego co soba prezentują i to jest kluczowa patologia w tej materii.

Temat wraca po raz kolejny, więc o co chodzi tak naprawdę? I jak widze równolegle toczy sie w dwóch miejscach.


właśnie zobaczyłem jak kibice wisełki przyjęli swoich na lotnisku, no kurwa ręce opadają "nic sie nie stało" "dla nas są i tak najlepsi" no to jakaś zgroza, jak oni moja normalnie podchodzić do tego zawodu? sami też jesteśmy pośrednio winni, więc wrzucam kamyk do naszego ogródka.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 24 sierpnia 2011, 22:51 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 24/08/2011 23:59
Mam dziś wene (a jakze jak nie po wspomagaczu;)) wiec dodam cos jeszcze istotnego, (nie chce mi sie juz edytować po raz kolejny powyższego posta- mowa jest o piłkarzach, ale o- teraz UWAGA bo to chyba jeszcze nie padło powyżej, mowa o ZAWODOWYCH, to kluczowe, newralgiczne wyrażenie. To jest zawód który trzeba wykonywać sumiennie i jak najlepiel sie tylko potrafi, wszak bierze sie za to pieniądze. I to rewelacyjnie pieniądze. Ja już kiedyś napisałem wiec sie powtórzę, nie pasuje, to do łopaty, tam możesz chlać do woli o ile ci majster pozwoli. Tylko czy ci kopacze wiedzieliby jak sie ową łopatą posługiwać? śmiem wątpić.


co do picia, panowie- DO CHUJA NIE OSZUKUJMY SIĘ, BĄDŹMY POWAŻNI- DOZWOLONA RZECZ CIESZY, ALE CO POWODUJE JAK SIE COS ZAKAŻE? POTĘGUJE POŻĄDANIE!jak smakowało pierwsze piwo wypite gdzieś na strychu, gdzieś na polanie czy na budowie z kumplami? było najlepsze. jak stało sie ogólnie przyzwolone, strywializowało sie, spowszedniało., no ale wracając do meritum- to że zakaże sie spożywania tych trunków, wiem i daje głowe, mimo że sie ją nie powinno szarżować, nic nie zmieni, kopacze z takimi sprawami spokojnie dadzą sobie rade, będą spożywać na swoistych prywatkach, albo gdzieś na peryferiach, gdzie oko kibica Pogoni tego nie dostrzeże. konkluzja jest jasna ale brutalna panowie, to istna walka z wiatrakami.

ja sam kiedyś śmigałem po knajpach cyklicznie. teraz mi sie nie che, z różnych powodów, robię to sporadycznie, okolicznościowo. ale wypijam swoje i wiem jak sie czuje na drugi dzien. upływający czas tez pozostawia pewne znamie...

ale do kurwy nędzy ja nie zarabiam za fuszerka po 20 koła. zasadniczo za nic nierobienie. przeglądając watki reprezentacji, pucharów wciąż sie dziwie waszej nadziei, zdziwieniu po niepowodzeniach, frustracji... naprawdę sie dziwie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5087 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 25/08/2011 00:12
" Piłka poszła teraz naprawdę daleko i przygotowanie fizyczne do sezonu jest na takim poziomie, że jak będziesz pił codziennie, to nie ma szans, żebyś wytrzymał. Albo będziesz się co chwilę rwał i miał kontuzję, albo będziesz słabo wyglądał. Z drugiej strony, jak grasz co weekend i wygrywasz w sobotę mecz ligowy i idziesz na grilla albo do dyskoteki i wypijesz dwa, trzy drinki – to uważam, że to nie jest nic nienormalnego. Mnie choćby zabraniali, a będę miał ochotę, to i tak się napiję. Tylko muszę czuć, że nie robię nic przeciwko sobie. Nie robię tego wtedy, gdy wiem, że jak się napiję, to będę się czuł źle na meczu." cytat z wywiadu z Michałem Żewłakowem ;]


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 25/08/2011 00:29

  majster007 napisał:  
" Piłka poszła teraz naprawdę daleko i przygotowanie fizyczne do sezonu jest na takim poziomie, że jak będziesz pił codziennie, to nie ma szans, żebyś wytrzymał. Albo będziesz się co chwilę rwał i miał kontuzję, albo będziesz słabo wyglądał. Z drugiej strony, jak grasz co weekend i wygrywasz w sobotę mecz ligowy i idziesz na grilla albo do dyskoteki i wypijesz dwa, trzy drinki – to uważam, że to nie jest nic nienormalnego. Mnie choćby zabraniali, a będę miał ochotę, to i tak się napiję. Tylko muszę czuć, że nie robię nic przeciwko sobie. Nie robię tego wtedy, gdy wiem, że jak się napiję, to będę się czuł źle na meczu." cytat z wywiadu z Michałem Żewłakowem ;]



no i fajnie, szkoda że na takie szczerości pozwalaja sobie niektórzy na zakonczenie kariery (kurwa, jak niec znosze tego sformułowania). ciekawe czy z Belgii czy zw Grecji było by go stac na takie tezy. Oczywiscie abstrahuje od tego, że i tam piłkarze pozwalają sobie na wyskoki, są osobami publicznymi wiec logiczne że percepcja jest skierowana i to dość ostro w ich strone.

Podła mentalność polskiego kopacza jest problemem, jego minimalizm i tumiwisizm, kasa i rozrywka jako cel sam w sobie. Picie to tylko środek.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 25/08/2011 01:03
Mentalnosc pl pilkarza(oczywiscie nie kazdego) jest taka zeby odbebnic 90minut i laske wylozyc.To poprostu lenistwo.Dlatego mozemy wymagac od nich brak picia,chociaz przed meczami a oni i tak maja wyjeb....Wiedza ze nikt i nic im nie grozi.W tamtym sezonie Petasz polecial do rezerw,pomijam za co ale mysle ze od tego momentu przyszlosc Platka w Pogoni zostala przesadzona.Dalej twierdze ze jego zwolnienie to wina gwiazdeczek...


,,Vi är överallt,,- POGON
Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7732 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 25/08/2011 09:22
Kolejny piłkarzyna z Polski jest w szoku po przejściu do innej ligi i to jest chyba podsumowanie mentalności piłkarzy w polskiej lidze:

Na Klichu wciąż robią wrażenie treningi pod okiem Magatha, który znany jest w ciężkich metod szkoleniowych. - Na treningach jest taki zap..., że sam się dziwię, jak można tyle biegać. Oglądałem ostatni mecz Bayernu i przyglądałem się Franckowi Ribery'emu. Nie wierzyłem, że można się tak zachowywać na boisku - grał jak maszyna.

- W klubie powoli mnie przygotowują do gry na najwyższym poziomie. Wszystkim rozpalonym głową w Polsce radzę przyłożyć lód do głowy - Niemcy traktują mnie, jakbym przyszedł tutaj z ligi amatorskiej, bo przeskok jest ogromny. W naszej lidze są takie mecze, że można się zdrzemnąć. Wręcz brakuje skali porównawczej - zachwala Bundesligę Klich


Pogoń to My
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5768 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 25/08/2011 09:53

  Poinformowany napisał:  
Kolejny piłkarzyna z Polski jest w szoku po przejściu do innej ligi i to jest chyba podsumowanie mentalności piłkarzy w polskiej lidze:

Na Klichu wciąż robią wrażenie treningi pod okiem Magatha, który znany jest w ciężkich metod szkoleniowych. - Na treningach jest taki zap..., że sam się dziwię, jak można tyle biegać. Oglądałem ostatni mecz Bayernu i przyglądałem się Franckowi Ribery'emu. Nie wierzyłem, że można się tak zachowywać na boisku - grał jak maszyna.

- W klubie powoli mnie przygotowują do gry na najwyższym poziomie. Wszystkim rozpalonym głową w Polsce radzę przyłożyć lód do głowy - Niemcy traktują mnie, jakbym przyszedł tutaj z ligi amatorskiej, bo przeskok jest ogromny. W naszej lidze są takie mecze, że można się zdrzemnąć. Wręcz brakuje skali porównawczej - zachwala Bundesligę Klich



...bo u nas w kraju pilkarze nie sa profesjonalistami!! oni nie traktuja "zawodu" pilkarza na serio,

a wlasnie! czy u nas jest jakis psycholog w klubie ?


abstrakcja!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 25/08/2011 10:42
Wrażenia Klicha cytowane były już wczoraj ze dwa razy...


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 25/08/2011 10:53

  Bralin napisał:  
a wlasnie! czy u nas jest jakis psycholog w klubie ?



Nie ma :( a przydałby się paru osobom...

[120x: U U ]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 25/08/2011 11:10
Chyba psychiatra... crazy


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5456 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 25/08/2011 11:49
O mentalności naszych piłkarzy, nie tylko tych z Pogoni niech świadczy niedawna wypowiedź kapitana bądź co bądź klubu, który reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej, czyli Wrocławia.

  Cytat:  
Jako piłkarz jestem też w jakiś sposób uzależniony od tego. Każdy piłkarz chciałby grać o 20, wtedy, kiedy gra Liga Mistrzów, a okazuje się, że nasze spotkania muszą być rozgrywane, dajmy na to, o 14:30 w niedzielę. Jeśli wszystkie mecze mają być dostępne dla kibiców w telewizji, to nie mogą być rozgrywane o jednej porze, muszą być jakoś rozłożone w czasie. My także ponosimy tego koszty. Popularna stała się wypowiedź Piotra Ćwielonga z ostatniego sezonu, który słabą grę tłumaczył tym, że była niedziela, godzina 17 i świeciło słońce. Wszyscy wspominają to z lekką drwiną, a ja szczerze przyznam, że zgadzałem się wtedy z nim w 100%. Możecie powiedzieć “ok, ale przecież o tych godzinach gra się na przykład w Anglii czy w Niemczech”. Owszem. Trzeba jednak pamiętać, że tam grają najlepsi piłkarze, którzy mają takie walory i zarabiają tyle pieniędzy, że taka pogoda im po prostu nie przeszkadza. My gramy w Polsce, jesteśmy słabsi i zarabiamy mniej, dla nas to nie raz jest problem.


Jak to przeczytałem to nie wiedziałem, czy mam się śmiać czy płakać. W Anglii mogą grać o 14:30 bo są lepsi i więcej zarabiają, a u nas nie można bo zarabiają mniej. A dlaczego oni są lepsi? Co urodzili się lepsi? Ktoś mu to tam powinien powiedzieć, że są lepsi bo zapierdalają na treningach, a nie to co u nas. Przypomina mi się Wisła za Petrescu. Słynna historia o tym, że wygonił ich do lasu na bieg 10km. Piłkarze pobiegli, wrócili i już chcieli zawijać na chatę, a Dan do nich że trening jest jeszcze. Sytuacja skończyło się tym, że jakiś młodziak poleciał do kogoś z klubu na skargę, że Dan to rzeźnik jakiś. Chwilę potem ten sam trener z Unireą zdobył mistrzostwo i awansował do LM. Niestety prawda jest taka, że jak piłkarzom się trener nie podoba to założą spółdzielnie przeciwko nie mu i nawet jakby on ich zajebiście wytrenował, to będą grali przeciw niemu. Efekt? Wyjebanie trenera, bo przecież łatwiej zmienić trenera niż cały klub.

A tu genialna wypowiedź Ćwielonga: http://www.youtube.com/watch?v=iJ1e7cmtNMU


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7217 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 25/08/2011 12:03
Ciekawy cytat powyżej, potwierdzający chorobę "zblazowanego łba". Szkoda tylko, że polscy piłkarze zarabiają po 25 tysięcy złotych miesięcznie, a grają tylko 30 meczów w sezonie, na dodatek z przerwą zimową (czyli dodatkowe wakacje jakby nie patrzeć). Zagraniczni zaś może zarabiają więcej, ale jeśli zejdziemy do niższych klas rozgrywkowych w Anglii to zobaczymy, że tak różowo nie jest i płace są często porównywalne, a nawet niższe. A w takiej League One (odpowiednik naszej II ligi) każdy zespół musi rozegrać 46 spotkań, bez jakiejkolwiek pauzy od grudnia do marca. Oczywiście poziom rozgrywek nie jest wysoki, ale pod względem ambicji, rzetelności w podejściu do swoich obowiązków na pewno lepszy niż ta żałosna Ekstraklasa czy I liga w Polsce. Jeżeli nasze grajki chcą się kogoś porównywać to pozostaje im tylko Highland League (5 liga szkocka) - tam są 34 mecze, płace znikome i zawodnicy muszą jeszcze treningi pogodzić z pracą codzienną :)


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5137 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 25/08/2011 12:17
Z otwartymi ramionami przyjeliby Kamila WÓDKĘ ;)


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 25/08/2011 12:57

  Bralin napisał:  

  Poinformowany napisał:  
Kolejny piłkarzyna z Polski jest w szoku po przejściu do innej ligi i to jest chyba podsumowanie mentalności piłkarzy w polskiej lidze:

Na Klichu wciąż robią wrażenie treningi pod okiem Magatha, który znany jest w ciężkich metod szkoleniowych. - Na treningach jest taki zap..., że sam się dziwię, jak można tyle biegać. Oglądałem ostatni mecz Bayernu i przyglądałem się Franckowi Ribery'emu. Nie wierzyłem, że można się tak zachowywać na boisku - grał jak maszyna.

- W klubie powoli mnie przygotowują do gry na najwyższym poziomie. Wszystkim rozpalonym głową w Polsce radzę przyłożyć lód do głowy - Niemcy traktują mnie, jakbym przyszedł tutaj z ligi amatorskiej, bo przeskok jest ogromny. W naszej lidze są takie mecze, że można się zdrzemnąć. Wręcz brakuje skali porównawczej - zachwala Bundesligę Klich



...bo u nas w kraju pilkarze nie sa profesjonalistami!! oni nie traktuja "zawodu" pilkarza na serio,

a wlasnie! czy u nas jest jakis psycholog w klubie ?



Nie ma i nie będzie - przynajmniej o obecnym sztabie szkoleniowym. W Polsce psycholog w drużynie jest niestety w większości przypadków odbierany nie jako członek sztabu, a piąte koło u wozu... albo jak przejaw słabości pierwszego trenera, bo to on powinien być "dobrym psychologiem" i odpowiednio motywować i ustawiać drużynę.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5456 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 31/08/2011 21:26
Właśnie się dowiedziałem, że Zawisza Bydgoszcz rozmawia z Rasiakiem na temat wzmocnienia ich w lidze. Wszyscy wiemy jaka idzie za nim opinia "drewno", ale czy ona jest do końca sprawiedliwa? Ten chłopak ma 32 lata i strzelił w Anglii 63 bramki. Czyli chyba aż taki zły nie jest. Skoro stać Zawisze na rozmowę z nim, to według wszystkich skarbów kibica stać też i nas. Rasiak to chłopak ze Szczecina, co pewno też jakiś atutem by było. Po tym jak pozbyliśmy się Klatta, a Donald ma wyjechać na zgrupowanie zastanowiłem się właśnie czy Rasiak nie jest chłopakiem, który by się nam nadał. Skoro umiał kiwać obrońców z Anglii, to na 100% poradziłby sobie i z tymi co występują w naszej lidze.

http://www.youtube.com/watch?v=tntdgyQo6sk&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pp3Ss_L_LIY

Chłopak jest do wzięcia za darmo, więc chyba może dołączyć już nawet poza okienkiem (nie wiem jak to jest do końca) więc myślę że nasi włodarze mogliby go zaprosić na jakiś test.


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5026 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 31/08/2011 21:41

  pogonifan napisał:  

Chłopak jest do wzięcia za darmo, więc chyba może dołączyć już nawet poza okienkiem (nie wiem jak to jest do końca) więc myślę że nasi włodarze mogliby go zaprosić na jakiś test.



Można spokojnie go brać poza oknem transferowym jeśli jest wolnym zawodnikiem.


Tylko Pogoń !
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 11/12 - 31/08/2011 23:01
kolejna bezużyteczna morda do wykarmienia sytym kontraktem


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005