Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5418 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 21/12/2015 17:37
Podobno ma być Grzegorz Bonin, który chce wrócić i udowodnić swoją wartość.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2379 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 21/12/2015 17:41

  eM napisał:  
Podobno ma być Grzegorz Bonin, który chce wrócić i udowodnić swoją wartość.Też.Razem z Goncerzem.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4871 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 21/12/2015 19:23
Kudła na 99 % z nowym kontraktem


PS 1948
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4783 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 21/12/2015 23:37

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  zach-pom napisał:  
Podobno Pogoń szuka klasowego skrzydłowego ciekawe kto nim będzie? :)Podobno ma to być Lovrencsics na którego Urban nie stawia w Lechu.Zastrzegam, że nie wiem ile w tym prawdy.A ja słyszałem o Lipskim. Generalnie ten Lovrencsics to prawy pomocnik. Niech wreszcie tam pewne miejsce ma Adaś a nie znowu kombinacje.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4871 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 21/12/2015 23:49
Dobra i wszystko jasne , jak zwykle wszystko rozbija się o pieniądze. Trener chciałby 2-3 transfery , ale w przerwie zimowej 2 razy trudniej jest znaleźć dobrych piłkarzy za darmo lub pół darmo. Więc nie mamy szans na wyciągnięcie jakiś klasowych piłkarzy tak więc o Lipskim , Starzyńskim i temu podobnych będzie trzeba raczej na pewno zapomnieć. Zresztą po to ściągany był Kort aby rywalizować z Aką o miejsce na 10. Na obóz mają chyba pojechać jeszcze młodzi zdolni Sebastian Kowalczyk - ofensywny środkowy pomocnik i Rafał Maćkowski - skrzydłowy. Reasumując nie mamy co czekać na fajerwerki bo nie ma kasy :(


PS 1948
Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5880 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 21/12/2015 23:58
Mackiewicz z Jagiellonii tez ciekawy zawodnik i dobry skrzydlowy


PS
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4783 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 22/12/2015 00:14

  zach-pom napisał:  
Dobra i wszystko jasne , jak zwykle wszystko rozbija się o pieniądze. Trener chciałby 2-3 transfery , ale w przerwie zimowej 2 razy trudniej jest znaleźć dobrych piłkarzy za darmo lub pół darmo. Więc nie mamy szans na wyciągnięcie jakiś klasowych piłkarzy tak więc o Lipskim , Starzyńskim i temu podobnych będzie trzeba raczej na pewno zapomnieć. Zresztą po to ściągany był Kort aby rywalizować z Aką o miejsce na 10. Na obóz mają chyba pojechać jeszcze młodzi zdolni Sebastian Kowalczyk - ofensywny środkowy pomocnik i Rafał Maćkowski - skrzydłowy. Reasumując nie mamy co czekać na fajerwerki bo nie ma kasy :(Skrzydłowy potrzebny na gwałt jest i wydaję się, że kogoś ściągną kosztem Małeckiego. Walski może pójdzie na wypożyczenie bo na pierwszą na razie jest za słaby i tutaj mamy wakat a tym bardziej brak alternatywy dla Murawski - Matras. W obronie na lewej jest tylko Lewandowski, nie wiem czy Nunez wznowi treningi od stycznia. Gdzieś czytałem, że brakuje im jednego środkowego obrońcy bo na tą chwilę mamy Murawskiego, Fojutai Czerwińskiego. Rozwiązał się problem "10" - Aka wreszcie będzie miał konkurencje. Sumując to wydaje mi się, że ściągną skrzydłowego, albo i dwóch skoro również Taku może polecieć, defensywnego pomocnika, albo obrońcę który może zagrać również na defensywnym.


jmk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2927 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 22/12/2015 00:57
Chętnie zobaczyłbym w Pogoni na skrzydle Mackiewicza z Jagi :)

A do środka? Lipskiego z Ruchu lub Murawskiego z Piasta, ale to raczej transfery nierealne.

Na obronie może grać też Matras, więc mamy nawet 4 środkowych obrońców, a na środku pomocy jest jeszcze Obst.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4119 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 22/12/2015 12:53
Ronaldo widziany w Kaskadzie, choć źródło nie było pewne czy nie był to przypadkiem plakat w sklepie sportowym.

Tak na poważnie, najważniejsze to moim zdaniem wzmocnić skrzydła o zawodników szybkich i potrafiących celnie dośrodkować.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5091 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 22/12/2015 14:44

  Maxvell napisał:  
Ronaldo widziany w Kaskadzie, choć źródło nie było pewne czy nie był to przypadkiem plakat w sklepie sportowym.

Tak na poważnie, najważniejsze to moim zdaniem wzmocnić skrzydła o zawodników szybkich i potrafiących celnie dośrodkować.
  Cytat:  
U Knutsona przeczytamy chociażby tyradę na temat tego, jak bardzo przereklamowane są dośrodkowania. Że to najbardziej toporna i nieskuteczna forma ataku, właściwie w zdecydowanej większości głupia strata piłki. Na marginesie dodam, że w sukurs Knutsonowi przychodzi praca „Crossing in Soccer has a Strong Negative Impact on Scoring„, zaprezentowana podczas sympozjum New England Symposium for Statistics in Sport przez Jana Vecera: próbkę wzięto potężną, bo osiem sezonów Premier League i pięć Bundesligi, a wniosek był taki, że do napastnika dochodzi co piąte dośrodkowanie, a tylko co 91 (!) kończy się golem.krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2501 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 22/12/2015 16:24
Takie statystyki zawsze będą, bo dośrodkowanie to rodzaj gry na aferę. Tak jak z tyłu - nie wiesz co zrobić, wywal, tak z przodu - nie wiesz co zrobić, dośrodkuj/strzel. Jestem ciekaw co kryje się za pojęciem dośrodkowania - czy są to w tej statystyce wrzutki z boku, czy też może z głębi pola, czy tylko górne, czy też płaskie, no ale to moje głośne myślenie w tym momencie.

Na pewno przyda się skrzydłowy, już nawet nie do dośrodkowań, ale żeby po prostu umiał dobrze kopnąć piłkę. Przybecki, gdyby miał technikę, grałby dzisiaj w Primiera Division, no ale niestety tylko biegać potrafi. Jakby trafić takiego Przybeckiego, ale z dobrze ułożoną stopą...
No i widziałbym jakieś zastępstwo za Matrasa, koniecznie. Obst po ciężkiej kontuzji, Piotrowski niedoświadczony, zostaje nam gra z dwoma ofensywnymi pomocnikami, a to nie zawsze może być właściwe. Na Legii zabrakło Matrasa i było kombinowanie, jakaś piątka obrońców, cholera wie co.


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4119 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 22/12/2015 19:46
Dobrze ujmę to inaczej. Zamykam oczy i wchodzę do krainy marzeń. Widzę grajka na skrzydle, szybkiego, który potrafi podać z głową (wrzucić precyzyjnie na główkę, podać po ziemi czy to w pole karne czy przed), niezłym dryblingiem i ewentualnym zejściem do środka na strzał. Nie gościa, który niby biegać potrafi, ale jego podanie zatrzymuje się na pierwszym obrońcy, najczęściej jest przypadkowe - na zasadzie "a kopnę może coś z tego będzie", z repertuarem zwodów większym niż JEDEN. Ogólnie mile widziany byłby ktoś kto potrafi myśleć, bo piłka nożna to nie tylko bieganie i kopanie na pałę.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2501 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 22/12/2015 20:07
To tak a propos skrzydłowych.. Ostatnio gra niewiele w Turcji :)
Ostrzegam, że tylko luźne skojarzenie, nie jest to żadne info potwierdzone ani z Twittera.

Swoją drogą, kiedyś chyba Grzesiu próbował go do Pogoni ściągnąć, no ale stanęło wówczas na niczym.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2379 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 22/12/2015 20:20

  krzysiek48 napisał:  

No i widziałbym jakieś zastępstwo za Matrasa, koniecznie. Obst po ciężkiej kontuzji, Piotrowski niedoświadczony, zostaje nam gra z dwoma ofensywnymi pomocnikami, a to nie zawsze może być właściwe. Na Legii zabrakło Matrasa i było kombinowanie, jakaś piątka obrońców, cholera wie co.Tak jest bo było to też widać ostatnio w Krakowie. Po zejściu Fojuta, Matras powędrował do obrony i w środku pola zrobiła się dziura.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4783 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 23/12/2015 00:22

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  krzysiek48 napisał:  

No i widziałbym jakieś zastępstwo za Matrasa, koniecznie. Obst po ciężkiej kontuzji, Piotrowski niedoświadczony, zostaje nam gra z dwoma ofensywnymi pomocnikami, a to nie zawsze może być właściwe. Na Legii zabrakło Matrasa i było kombinowanie, jakaś piątka obrońców, cholera wie co.Tak jest bo było to też widać ostatnio w Krakowie. Po zejściu Fojuta, Matras powędrował do obrony i w środku pola zrobiła się dziura.Z wywiadu z Czesiem można wywnioskować, że rozglądają się za skrzydłowym, środkowym obrońcą i defensywnym pomocnikiem.


Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5934 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 23/12/2015 19:49

  Maxvell napisał:  
Dobrze ujmę to inaczej. Zamykam oczy i wchodzę do krainy marzeń. Widzę grajka na skrzydle, szybkiego, który potrafi podać z głową (wrzucić precyzyjnie na główkę, podać po ziemi czy to w pole karne czy przed), niezłym dryblingiem i ewentualnym zejściem do środka na strzał. Nie gościa, który niby biegać potrafi, ale jego podanie zatrzymuje się na pierwszym obrońcy, najczęściej jest przypadkowe - na zasadzie "a kopnę może coś z tego będzie", z repertuarem zwodów większym niż JEDEN. Ogólnie mile widziany byłby ktoś kto potrafi myśleć, bo piłka nożna to nie tylko bieganie i kopanie na pałę.Takim grajkiem marzeń jakiego opisałeś był swego czasu Kamil Kosowski i jego soczyste podania do Żurawskiego. Jak na polską ligę cud miód i orzeszki. Ktos taki by się nam przydał prosze faja


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6107 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 23/12/2015 21:49
Nie chciałbym za bardzo przechodzić ze skrajności w skrajność, ale według mnie predyspozycje do bycia takim zawodnikiem ma Mateusz Lewandowski.
Jego ofensywne wyjścia ostatnimi czasy charakteryzują się dużą inteligencją - rzadko kiedy chodzi już na pałę jak kiedyś, gdzie zwykle tracił piłkę.
Dzięki temu w ostatnich kilku kolejkach zanotował m.in. gola, asystę i bodajże asystę drugiego stopnia.
Fajny progres zanotował, biję się w pierś bo jakiś czas temu uważałem, że jest w Pogoni skończony - pomógł mu ewidentnie zagraniczny wyjazd.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5418 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 23/12/2015 23:41

  eF^ napisał:  
Nie chciałbym za bardzo przechodzić ze skrajności w skrajność, ale według mnie predyspozycje do bycia takim zawodnikiem ma Mateusz Lewandowski.
Jego ofensywne wyjścia ostatnimi czasy charakteryzują się dużą inteligencją - rzadko kiedy chodzi już na pałę jak kiedyś, gdzie zwykle tracił piłkę.
Dzięki temu w ostatnich kilku kolejkach zanotował m.in. gola, asystę i bodajże asystę drugiego stopnia.
Fajny progres zanotował, biję się w pierś bo jakiś czas temu uważałem, że jest w Pogoni skończony - pomógł mu ewidentnie zagraniczny wyjazd.Dokladnie. Lewy duży progres! Oby tak dalej.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3556 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 26/12/2015 03:39

  Cytat:  
"Dwa inne kluby walczyły o Szymonowicza"

Nowy pomocnik Jagiellonii Białystok, Dawid Szymonowicz był także transferowym celem Górnika Zabrze i Pogoni Szczecin. 20-latek ze Stomilu Olsztyn wybrał "Jagę" w duże mierze ze względu na osobę trenera Michała Probierza, który lubi dawać szansę młodzieży.

źródło: sport.plNo to jeden cel transferowy mamy sprzątnięty sprzed nosa...


  Cytat:  
"Jagiellonia też chce Goncerza"

Jagiellonia Białystok jest rywalem Pogoni Szczecin w walce o Grzegorza Goncerza. GKS Katowice tymczasem próbuje zatrzymać króla strzelców I ligi (umowa do końca sezonu) i złożył mu ofertę, ale piłkarz na razie nie odpowiedział.

źródło: sportslaski.pl??? Powtarza się nazwisko Goncerza... A Stolarczyk zaprzecza..

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 26 grudnia 2015, 03:57 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4871 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 26/12/2015 13:08

  M.K 74 napisał:  

  Cytat:  
"Dwa inne kluby walczyły o Szymonowicza"

Nowy pomocnik Jagiellonii Białystok, Dawid Szymonowicz był także transferowym celem Górnika Zabrze i Pogoni Szczecin. 20-latek ze Stomilu Olsztyn wybrał "Jagę" w duże mierze ze względu na osobę trenera Michała Probierza, który lubi dawać szansę młodzieży.

źródło: sport.plNo to jeden cel transferowy mamy sprzątnięty sprzed nosa...Podobno nie był to transferowy cel Pogoni Szczecin jak napisał jeden z dziennikarzy. Tak więc spokojnie czekajmy na to co się wydarzy :)


PS 1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Junior

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005