Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4877 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/07/2014 22:26
Z Tarnowa to pewnie go Azoty podesłały :)


PS 1948
wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3972 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/07/2014 22:30
To już chyba jakiś żart? Niedługo w Pogoni sama młodzieżówka będzie


zuczek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2389 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/07/2014 22:42
http://www.90minut.pl/news/235/news2357796-Sebastian-Kowalczyk-podpisal-profesjonalny-kontrakt-z-Pogonia.html


Ty i tylko Ty jesteś mi przeznaczona,
Ty i tylko Ty do końca moich dni
vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2700 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/07/2014 22:43

  wamude napisał:  
To już chyba jakiś żart? Niedługo w Pogoni sama młodzieżówka będzie


to źle? A co seniorów reprezentatów chcesz? Seniorzy słabsi hehe.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2668 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/07/2014 22:46

  wamude napisał:  
To już chyba jakiś żart? Niedługo w Pogoni sama młodzieżówka będzieNaprawdę nie rozumiem waszego ciągłego płakania. Cały czas wszystko źle, przychodzą starzy źle, sprawdzamy młodych jeszcze gorzej. Co w tym złego, że młody chłopak przyjedzie na testy? A jak myślicie w jaki sposób Wisła wzięła Błaszczykowskiego? Sądzicie, że go kupili za milion euro? Nie jesteśmy i jeszcze przez bardzo wiele lat nie będziemy klubem, który będzie drogo kupował. I całe szczęście, bo prędzej czy później skończyli byśmy jak Zagłębie, albo Polonia. Teraz wszyscy jarają się transferami Lechii. Wszystko ok, ale pamiętajcie, że każdy kij ma dwa końce.


zuczek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2389 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/07/2014 22:48

  eM napisał:  
Takiego płaczu to na tym forum chyba nigdy nie było...Narzekanie i płaknie to nasza cecha narodowa :D


Ty i tylko Ty jesteś mi przeznaczona,
Ty i tylko Ty do końca moich dni
Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2392 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/07/2014 22:52
17-letni pomocnik Unii Tarnów Marcel Tyl jutro rozpocznie testy w Pogoni Szczecin.

Wychowanek Metalu Tarnów w ostatnim sezonie rozegrał 24 mecze w III lidze.

źródło: 90minut.pl


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2385 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/07/2014 22:58

  Pablito1980 napisał:  
Moim zdaniem nie chodzi o negatywne nastawianie się, czy wspomniany "płacz". Choć faktycznie niektóre z wpisów przybierają skrajnie pesymistyczny ton. Jeżeli jednak spróbujemy zebrać fakty to nie wygląda to różowo (delikatnie mówiąc):
1. Nasza największa bolączka z ostatniego sezonu - defensywa. Czy coś się zmieniło na kilka dni przed startem nowego sezonu ? Doszedł Matras (raczej def pom, aniżej stoper), testowani Leonardo (piłkarz anonim) oraz Lisowski (bez gry przez ostatnie 7-miesięcy, piłkarz który raczej nas nie zbawi, bardziej wpisuje się w wzmocnienia typu T. Bonin - drogie przeciętniactwo bazujące na zgranej płycie). Niestety jest źle. Jeżeli w relacjach ze sparingów czytamy, iż Golla popełniał szkolne błędy, to niestety mam w pamięci końcówkę ostatniej rundy, gdy z tyłu bardzo cierpieliśmy.
2. Wyniki sparingów. Z pozoru nieistotne. Jeżeli jednak oblewamy test generalny (Stargard), a sami piłkarze wylewają żale i frustracje na portalach społecznościowych oraz w wywiadach, to jest to kolejny bardzo zły symptom. Do tego reakcja trenera "nie mam nic do powiedzenia".
3. Grupa Azoty. Bardzo dziwna sprawa. Przedstawiciel wszedł do zarządu i głosił wszem i wobec, że budujemy dream team, a jak to na razie wygląda, to widzimy. Wygląda na to, iż doszło do konfrontacji odmiennych wizji budowy zespołu Smolnego & Mroczka kontra Azoty. Miało być o faktach, a te są takie, iż nawet nie ma nowej umowy z GA.
4. "Transfery" naszych gwiazd. Niestety to zakrwawa na kpinę. Robak z Aką jeżdzą po świecie, nie trenują z zespołem, a koniec końców wracają z podkulonym ogonem. Albo jesteśmy profesjonalnym klubem, albo taki udajemy. Nie wyobrażam sobie, aby np. taki Lech pozwolił np. Lovrencsicowi jeździć po Rosji na jakieś testy. Mówimy tu o dojrzałym i ukształtowanym zawodniku (Aka). Rozumiem, gdyby chodziło o jakiś Leverkusem, czy Fiorentinę, ale testy w FK Ufa ?! Finał jest taki, iż zawodnik ponoc się spodobał, ale Ruscy nie chcą płacić. Śmiech na sali! Smolny jeszcze coś bredzi o łupinkach i orzeszkach, że chyba zostanie Japończyk u nas :) Fakt jest taki, iż Aka wraca na 4 dni przed meczem do klubu. Nie wiadomo w jakiej formie. Co do M. Robaka - to już w ogóle szkoda słów. Może we wrześniu zagra w naszych barwach. Warunek - unieważnienie transferu, do którego...nie doszło. Przynajmniej nasi prezesi potwierdzają, iż kasy nie dostali. To albo odbieramy kwity i puszczamy zawodnika, albo zdajemy się na chiński los. Fakt - na dzisiaj Marcina w Pogoni nie ma i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie.
5. Mecz z Werderem. Marketingowa klęska. Niecałe 3 tys na trybunach.
6. Koszulki - serial trwa. Fakt na dzisiaj - nowych nie będzie na starcie sezonu. Chyba jesteśmy jedynym klubem w TME, który zmaga się z takimi problemami z tzw. partnerem technicznym.
7. Niejaki bramkarz Taudul przyjeżdża do nas na testy i na wszystkich stronach wystawiana jest mu laurka (Everton, ogromne zainteresowanie, utalentowany, sympatyczny itp...). Tymczasem nie sprawdzamy Go w żadnym sparingu. Fakt - jedzie na zgrupowanie z Zagłębiem Lubin. Być może jakieś testy medyczne, albo fatalna dyspozycja na treningach o tym zdecydowała. Tak więc tu na razie bez większej krytyki. Zastanawia mnie jedynie sens tak "długich" testów.
8. Sprawa Celebana. Nie wiemy wszystkiego, ale jeżeli może grać przez rok w Slasku, który wdrożył plan oszczędnościowy i traci zawodników, to trudno zrozumieć dlaczego nie u nas. Ponoć chciał (sam o tym mówił), przychodził na mecze, trenował itp... Nie chce mi się wierzyć, iż WKS będzie płacił mu 80 - 100 tys miesięcznie.

Niestety nie wygląda to optymistycznie. Mam wielki szacunek dla naszych włodarzy za to co dokonali z Pogonią. Dlatego wierzę, iż jeszcze coś się zmieni. W tym stanie personalnym czeka nas prawdopodobnie walka o utrzymanie, gdyż ciężko wierzyć w cud, iż znajdzie się ktoś kto znowu strzeli ponad 20 bramek i będzie tym samym bilansował straty z tyłu, a te niestety z Wojtkiem Gollą, Hernanim, i Maćkiem można założyć. Obym się mylił.Muszę się odezwać. Bo takiego pierdolenia to nawet ja tutaj nie uprawiam. Skład na mecz z Lubinem otwierający kolego poprzedni sezon, gdzie wygraliśmy 2-0

1. Radosław Janukiewicz
2. Adam Frączczak
3. Wojciech Golla
4. Maciej Dąbrowski
5. Mateusz Lewandowski
6. Jakub Bąk
7. Bartosz Ława
8. Maksymilian Rogalski
9. Takuya Murayama
10. Takafumi Akahoshi
11. Tomasz Chałas

Lepszy niż gorszy niż to co jest teraz? Zwoliński lepszy czy gorszy od Chałasa? Rozumiem, że z przyjemnością byś Murawskiego na Ławę zamienił? Matras też chujowy? Kun i Małecki dużo, dużo słabsi od Bąka czy Taku i wogóle nie dają nadziei? Jeżeli tak to faktycznie myślmy już o I lidze bo w naszym zasięgu jest tylko 15 i 16 miejsce w tym sezonie.
Budujemy mądrze, spokojnie i z głową. Powolne odmładzanie zespołu bez presji na wyniki. I tak trzymać.

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 15 lipca 2014, 09:19 [1 raz(y)]


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5775 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/07/2014 23:18

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Jeżeli tak to faktycznie myślmy już o I lidze bo w naszym zasięgu jest tylko 17 i 18 miejsce w tym sezonie.
.


Zeby jeszcze liga liczyla 18 zespolow :)


Made in China
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2410 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 14/07/2014 23:24
Zygus weź już tam naprawde idż na urlop,należy ci się.


Tylko Pogoń Szczecin MKS!
Pablito1980
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2385 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/07/2014 00:10
Kolego Zygmuncie. Po pierwsze nasze forum, czyli kibiców Pogoni nie powinno być miejscem do nazywania wzajemnych opinii pierdoleniem. Szanujmy się.
Po drugie - odnoszenie się do jakiegoś pojedynczego meczu i wysuwanie na podstawie tego wniosków odnoszących się do sytuacji bieżącej jest kompletnie nielogiczne. Prawda jest taka, iż nie byliśmy ani tacy świetni jakby to wynikało z przywołanego przez Ciebie meczu z miedziowymi (nomen omen spadkowiczami), ani tacy słabi jakby mógł o tym świadczyć mecz z Wisłą w Krakowie. Ogólnie był to bardzo dobry sezon zasadniczy i beznadziejny w grupie mistrzowskiej, gdzie obnażono wszystkie nasze braki (wąska kadra, brak konkurencji dla Robaka, niestabilna forma stoperów z tendencją spadkową).
Po trzecie. Nie byłoby tu głosów niezadowolenia, gdyby nie głosy płynące od samych prezesów i sponsorów, tzn. w trzecim sezonie po awansie walka o puchary, będzie dream team, Robak-Małecki-Murawski to dopiero początek itp...
A jak jest 4 dni przed startem - widzimy. Liczenie, iż różnice wniosą Matras, czy Zwoliński to stategia oparta na liczeniu na szczęście (tak transferują kluby pokroju Piasta, Łęcznej etc...). Jeżeli otwarcie mówiono by, iż celujemy w środek tabeli, to nie ma sprawy - żadnych pretensji. Nie słyszałem jednak, aby prezesi zapowiadali tego typu cele (tzn. obniżali poprzeczkę). Nakręcono klimat rosnącej siły, ale nie towarzyszą temu żadne przesłanki. Nie dziwmy się więc kibicom, którzy pragną sukcesów i są zaniepokojeni. Trzeba liczyć, iż jakimś cudem to wypali, albo będą jakieś transfery last minute lub już w trakcie ligi.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2587 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/07/2014 02:02
Przecież jakieś 2 tygodnie ? 3 tygodnie temu ? oficjalnie stwierdzono, ze naszym celem jest dostanie się do pierwszej ósemki czyli środek tabeli.

Wcześniej coś tam nieśmiało się wspominało o wyższych celach ale myślę, ze całkowita zmiana polityki wiąże się z tym, że klub miał okazję wejść w nowy sezon bez długów i Mroczek ze Smolnym zmienili taktykę i obniżyli swoje wymagania, kosztem współpracy z Azotami i ich wielkimi transferami, klub ma osiągnąć swoimi siłami stabilizację. Na tą chwilę personalnie mamy bez porównania silniejszy skład niż na początku tamtego sezonu, więc wszystko zależy od aktualnej dyspozycji piłkarzy. Na papierze mamy skład żeby się utrzymać ( 10,9 miejsce, wejście do ósemki, wyżej nie ma co marzyc bo nie ma co ukrywać, że Robak w życiowej formie załatwił nam te 4 miejsce ).
Ale osobiście aż strach będzie wejść na te forum, fejsa klubu jeśli nie wygramy 1 spotkania, nie mówiąc już o 2, ile ton hejtu tutaj będzie :D


michał
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2517 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/07/2014 03:03

  Icar napisał:  
Przecież jakieś 2 tygodnie ? 3 tygodnie temu ? oficjalnie stwierdzono, ze naszym celem jest dostanie się do pierwszej ósemki czyli środek tabeli.

Wcześniej coś tam nieśmiało się wspominało o wyższych celach ale myślę, ze całkowita zmiana polityki wiąże się z tym, że klub miał okazję wejść w nowy sezon bez długów i Mroczek ze Smolnym zmienili taktykę i obniżyli swoje wymagania, kosztem współpracy z Azotami i ich wielkimi transferami, klub ma osiągnąć swoimi siłami stabilizację. Na tą chwilę personalnie mamy bez porównania silniejszy skład niż na początku tamtego sezonu, więc wszystko zależy od aktualnej dyspozycji piłkarzy. Na papierze mamy skład żeby się utrzymać ( 10,9 miejsce, wejście do ósemki, wyżej nie ma co marzyc bo nie ma co ukrywać, że Robak w życiowej formie załatwił nam te 4 miejsce ).
Ale osobiście aż strach będzie wejść na te forum, fejsa klubu jeśli nie wygramy 1 spotkania, nie mówiąc już o 2, ile ton hejtu tutaj będzie :DStrach to już powoli tutaj wchodzić, bo jak wiemy strach i panika są zaraźliwe :P
Fejsa klubu czy inny profili? Większość komentarzy jest tam na okropnie żenującym poziomie, a pojawiły się szczególnie po porażce z Błękitnymi.

Ludzie, nie jest z nami tak źle, opanujcie się. Przestaliście wierzyć w prezesów, sztab szkoleniowy i samych piłkarzy, to jak oni mają wierzyć w siebie? Nasz klub spadał na dno, ale to dobrze, bo się porządnie od niego odbił i nadal szybuje w górę. Mecze z TSB były, są i będą trudne, taki to jest już klub i nie mussą rzutować na cały sezon.


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2394 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/07/2014 08:20

  Shadowman napisał:  
Zygus weź już tam naprawde idż na urlop,należy ci się.Jak psu buda! :)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2385 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/07/2014 09:03

  szymonek007 napisał:  

  Shadowman napisał:  
Zygus weź już tam naprawde idż na urlop,należy ci się.Jak psu buda! :)Odezwał się hipokryra.Gdzie te twoje bomby transferowe?


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2394 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/07/2014 09:42

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  Shadowman napisał:  
Zygus weź już tam naprawde idż na urlop,należy ci się.Jak psu buda! :)Odezwał się hipokryra.Gdzie te twoje bomby transferowe?Wyjmij rękę z majtek jak do mnie piszesz kmiocie. :)


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5882 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/07/2014 09:54

  szymonek007 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  Shadowman napisał:  
Zygus weź już tam naprawde idż na urlop,należy ci się.Jak psu buda! :)Odezwał się hipokryra.Gdzie te twoje bomby transferowe?Wyjmij rękę z majtek jak do mnie piszesz kmiocie. :)Widzę, że niektórym trollom tutaj się już całkiem w głowach popierdoliło...


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2668 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/07/2014 10:01

  szymonek007 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  Shadowman napisał:  
Zygus weź już tam naprawde idż na urlop,należy ci się.Jak psu buda! :)Odezwał się hipokryra.Gdzie te twoje bomby transferowe?Wyjmij rękę z majtek jak do mnie piszesz kmiocie. :)Ej szymonek ty może weź sobie trochę odpocznij od komputera. Zygmuś jest jaki jest, denerwuje wszystkich wkoło, ale nigdy nie zaakceptuje takiego traktowania drugiego człowieka (co by nie mówić drugiego kibica Pogoni). Widać, że jeszcze dzieciaczek jesteś i myślisz, że jak kogoś obrazisz to zajebisty jesteś, nie?


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2393 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/07/2014 10:09
Szanujmy się. Proponuję wymoderować trochę ten wątek.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2935 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 15/07/2014 11:01
Obrazek jpg wstawiony na forum

Jest Aka ale nie ma jeszcze Robaka ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005