Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5906 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 23:27
Na pewno każdy z was miał takie coś że nie lubił kogoś za mordę..Ja tak właśnie mam z Bojarskim..nie znam faceta a z góry go nie lubie..Może w tym przypadku to tylko sracovski uraz, bo tylko z tym klubem mi się kojarzy..
Wracając do meritum. Wiadomym jest że nikt nie będzie ryzykował i w razie najmniejszych wątpliwości kontraktu nie podpiszą, bo my nie sramy pieniędzmi żeby sponsorować bojarskiemu rehabilitacje i chociażby półroczne wakacje w grodzie gryfa. Wierze że jeśli z Bojarem nie wyjdzie to Dymek z Mandryszem mają jeszcze jakąś opcje bo osobiście czuje niedosyt jeśli chodzi o 2 linię. Zawadzki w wywiadzie powiedział tak "Nie zawsze muszę podaniem otwierać drogę do bramki." a moim zdaniem nam brakuje kogoś kto potrafi takie rzeczy robić (jakiś no look pass :D - dobra troche mnie poniosło)
Tak czy siak trzeba poczekać do pierwszych sparingów i jakiś zarys będzie widoczny.


No One Like Us....We don't Care...
mario741019
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4173 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 23:46

  szpadel85 napisał:  

  Przema napisał:  

  Cytat:  
Po niedawnym rozstaniu z Piastem Gliwice Marcin Bojarski jest blisko podpisania kontraktu z pierwszoligową Pogonią Szczecin.

- Jeśli Marcin pomyślnie przejdzie testy medyczne, to zostanie zawodnikiem Pogoni. Wierzę, że jego noga będzie w porządku i pozyskamy kolejnego wartościowego gracza - mówi szkoleniowiec szczecinian Piotr Mandrysz.


Kto wie czy Mandrysz nie przeprowadza tego transferu juz z mysla o Ekstraklasie, to bylaby kosekwencja poprzednich transferow. W II lidze przychodzili zawodnicy, ktorzy z powodzeniem mieli grac w I lidze i to sie sprawdzilo. Czy Klatt i Bojarski poradza sobie w Ekstraklasie? Na pewno sa ku temu wieksze przeslanki niz w przypadku Dziuby czy Predoty. Bojarski o ile wroci do optymalnej formy to naprawde solidny zawodnik, ale jest to ryzyko, zobaczymy co pokaza badania lekarskie. Ciekawe co z tym srodkowym obronca, mam nadzieje, ze plotki o sprowadzeniu Jaruna sie nie potwierdza. Raz, ze jest za slaby na Pogon, a dwa, ze nie ma sensu oslabiac drugiego klubu w regionie, latem Pogon sprzatnela 3 zawodnikow i to w zupelnosci juz wystarczy.Już nie przesadzaj z tym Jarunem,ciekawe w ilu meczach go widziałeś?Poza tym przed sezonem też wszyscy mówili,że połowa jest za słaba by pociągnąć zespół a jak wyszło wszyscy wiemy.Tysiąc razy wole Jaruna niż np. Magdonia.W Twoich wypowiedziach wieje niekonsekwencją,raz mówisz,że trzeba zaufać Mandryszowi np.z Bojarskim a raz ,że ściąganie Jaruna to przesada.Ja ufam trenerowi w 100%,wyciągnął zespół z prawie samego dna a teraz zajmujemy niesamowitą 2 pozycję,ja nie wiem czy ktoś spodziewał się tego przed sezonem.Nie rozumiem co Wy chcecie od tego Magdonia. Chłopaczyna naprawdę by się przydał. Warunkami fizycznymi nie ustępuje Hrymowiczowi. Doświadczenie ma, i napewno jak za tych złych ptakowych czasów byłby podporą defensywy. ps. kopyto też ma :).


" Choćby Was tu było, jak na drzewach liści, będziecie spierdalać idą POGONIŚCI"
mario741019
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4173 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 08/01/2010 23:56

  mario741019 napisał:  

  szpadel85 napisał:  

  Przema napisał:  

  Cytat:  
Po niedawnym rozstaniu z Piastem Gliwice Marcin Bojarski jest blisko podpisania kontraktu z pierwszoligową Pogonią Szczecin.

- Jeśli Marcin pomyślnie przejdzie testy medyczne, to zostanie zawodnikiem Pogoni. Wierzę, że jego noga będzie w porządku i pozyskamy kolejnego wartościowego gracza - mówi szkoleniowiec szczecinian Piotr Mandrysz.


Kto wie czy Mandrysz nie przeprowadza tego transferu juz z mysla o Ekstraklasie, to bylaby kosekwencja poprzednich transferow. W II lidze przychodzili zawodnicy, ktorzy z powodzeniem mieli grac w I lidze i to sie sprawdzilo. Czy Klatt i Bojarski poradza sobie w Ekstraklasie? Na pewno sa ku temu wieksze przeslanki niz w przypadku Dziuby czy Predoty. Bojarski o ile wroci do optymalnej formy to naprawde solidny zawodnik, ale jest to ryzyko, zobaczymy co pokaza badania lekarskie. Ciekawe co z tym srodkowym obronca, mam nadzieje, ze plotki o sprowadzeniu Jaruna sie nie potwierdza. Raz, ze jest za slaby na Pogon, a dwa, ze nie ma sensu oslabiac drugiego klubu w regionie, latem Pogon sprzatnela 3 zawodnikow i to w zupelnosci juz wystarczy.Już nie przesadzaj z tym Jarunem,ciekawe w ilu meczach go widziałeś?Poza tym przed sezonem też wszyscy mówili,że połowa jest za słaba by pociągnąć zespół a jak wyszło wszyscy wiemy.Tysiąc razy wole Jaruna niż np. Magdonia.W Twoich wypowiedziach wieje niekonsekwencją,raz mówisz,że trzeba zaufać Mandryszowi np.z Bojarskim a raz ,że ściąganie Jaruna to przesada.Ja ufam trenerowi w 100%,wyciągnął zespół z prawie samego dna a teraz zajmujemy niesamowitą 2 pozycję,ja nie wiem czy ktoś spodziewał się tego przed sezonem.Nie rozumiem co Wy chcecie od tego Magdonia. Chłopaczyna naprawdę by się przydał. Warunkami fizycznymi nie ustępuje Hrymowiczowi. Doświadczenie ma, i napewno jak za tych złych ptakowych czasów byłby podporą defensywy. ps. kopyto też ma :).Jacek Kosmalski podjął dzisiaj decyzję o zakończeniu swojej kariery sportowej. 33-letni napastnik miał propozycje gry w innych klubach, ale postanowił, że stołeczna Polonia będzie ostatnią drużyną, w której grał.

Mógłby wspomóc Nasze rezerwy.


" Choćby Was tu było, jak na drzewach liści, będziecie spierdalać idą POGONIŚCI"
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5547 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 01:25
Coś, gdzieś mi się obiło o uszy, że Pogoń rozmawia z Chwastkiem z Wisły Płock. Nie powiem, byłby to niewątpliwie ciekawy i przyszłościowy transfer. Chłopak zdecydowanie ma papiery na grę, grywa jako pomocnik albo lewy obrońca. Na obu pozycjach by się przydał, bo jednak mimo tego, że bardzo lubię Woźniaka, a Petrik też pokazał, że amatorem nie jest, to uważam że obaj moga okazać się za słabi na kluczowe momenty walki o ekstraklasę, czy później, ew. już w niej. A Chwastek to rocznik 88, więc w przyszłości też by była pożytek z chłopaka.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 03:10
Naprawdę podobają mi się ruchy na rynku transferowym, naszych działaczy, widać, że ufają w 100% Mandryszowi i to się chwali nasz sztab wie co robi. Bez kitu pierwszy raz od długiego czasu interesują mnie transfery, wydarzenia na boisku, wyniki etc.

Żeby jeszcze kibicom zaufali tak samo to było by pięknie. :)


Z daleka nie będzie widać.
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5605 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 11:01
Ktos mowil ze Jarun nie ma zwrotnosci i to aki typowy kolek. Na filmiku widac, ze ten ktos chyba nie widzial Jaruna w akcji. http://www.youtube.com/watch?v=EIvlU-0vsaw ----> Wiem, ze to 2008 rok, ale przeciez nie mogl stracic zwrotnosci.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5424 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 11:04
Rzeczywiscie trzeba pochwalić naszych włodarzy za transfery. Co ważne Mandrysz będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników już na pierwszym styczniowym treningu.Teraz tylko pozostaje mocno przepracować zime i od początku rundy walczyć o awans!


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4885 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 11:50

  Święty napisał:  
Coś, gdzieś mi się obiło o uszy, że Pogoń rozmawia z Chwastkiem z Wisły Płock. Nie powiem, byłby to niewątpliwie ciekawy i przyszłościowy transfer. Chłopak zdecydowanie ma papiery na grę, grywa jako pomocnik albo lewy obrońca. Na obu pozycjach by się przydał, bo jednak mimo tego, że bardzo lubię Woźniaka, a Petrik też pokazał, że amatorem nie jest, to uważam że obaj moga okazać się za słabi na kluczowe momenty walki o ekstraklasę, czy później, ew. już w niej. A Chwastek to rocznik 88, więc w przyszłości też by była pożytek z chłopaka.a skąd masz takie ciekawe informacje?


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5906 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 13:13

  mario741019 napisał:  
Jacek Kosmalski podjął dzisiaj decyzję o zakończeniu swojej kariery sportowej. 33-letni napastnik miał propozycje gry w innych klubach, ale postanowił, że stołeczna Polonia będzie ostatnią drużyną, w której grał.

Mógłby wspomóc Nasze rezerwy.

  Jacek Kosmalski napisał:  
- Nie zakończyłem jeszcze kariery. Na razie rozwiązałem kontrakt z Polonią i muszę siąść i pomyśleć, co dalej - powiedział Kosmalski.źródło: Orange Sport Info /90minut.pl

Tak w ramach sprostowania jakby kogoś to interesowało.


No One Like Us....We don't Care...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6113 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 14:12

  Cytat:  
Jacek Kosmalski podjął dzisiaj decyzję o zakończeniu swojej kariery sportowej. 33-letni napastnik miał propozycje gry w innych klubach, ale postanowił, że stołeczna Polonia będzie ostatnią drużyną, w której grał.

Mógłby wspomóc Nasze rezerwy.Tak na bank, przyszedłby do Pogoni, żeby grać w rezerwach. Z drugiej strony ostatnimi czasy Kosmalski grał taki piach w Polonii, że głowa mała.


  Cytat:  
Nie rozumiem co Wy chcecie od tego Magdonia. Chłopaczyna naprawdę by się przydał. Warunkami fizycznymi nie ustępuje Hrymowiczowi. Doświadczenie ma, i napewno jak za tych złych ptakowych czasów byłby podporą defensywy. ps. kopyto też ma :).Ale się czepiłeś tego Magdonia, po co kupować kogoś kto przez X czasu nie grał w piłkę (bo nie łapał się do składu), tym bardziej że wczoraj kupiliśmy dobrego zawodnika na tą samą pozycję.


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 6203 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 14:35
Żaden Kosmalski miał swoją szansę którą zjebał właśnie na konwiktorskiej. I nie chodzi mi tu o grę w ich barwach.
I jak dla mnie zimowe transfery na duży + ;)
Będzie dobrze panowie! :)


Better dead than red!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5605 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 15:06
Mozna powiedziec, ze mamy teraz klopot bogactwa. Oby wiecej takich problemow:D


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5547 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 15:50

  RS4 napisał:  

  Święty napisał:  
Coś, gdzieś mi się obiło o uszy, że Pogoń rozmawia z Chwastkiem z Wisły Płock. Nie powiem, byłby to niewątpliwie ciekawy i przyszłościowy transfer. Chłopak zdecydowanie ma papiery na grę, grywa jako pomocnik albo lewy obrońca. Na obu pozycjach by się przydał, bo jednak mimo tego, że bardzo lubię Woźniaka, a Petrik też pokazał, że amatorem nie jest, to uważam że obaj moga okazać się za słabi na kluczowe momenty walki o ekstraklasę, czy później, ew. już w niej. A Chwastek to rocznik 88, więc w przyszłości też by była pożytek z chłopaka.a skąd masz takie ciekawe informacje?Kumpel z Płocka mi o tym wspominał. Podobno na razie nie idą negocjacje, bo za dużo chce Wisla kasy.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4071 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 19:09

  Cytat:  
Do Szczecina na testy w Pogoni dotarł piłkarz amerykańskiego Icon FC Zaheer Bell. Zawodnik w Szczecinie zameldował się około godziny 16. Tymczasowo mieszkać będzie z kolegą tej samej narodowości - Omarem Jarunem.

- Pierwsze wrażenie? Bardzo biało i zimno - mówił tuż po przyjeździe napastnik z USA. - Podróż minęła bezproblemowo, a z lotniska w Berlinie odebrał mnie kierownik drużyny.

- Odkąd wiedziałem, że lecę do Polski, przygotowywałem się do tego wyjazdu. Oglądałem w internecie różne filmiki i powtarzałem polskie słowa. Mój trener Greg Bajek tłumaczył mi później ich znaczenie - mówi z uśmiechem czarnoskóry napastnik.

- W internecie wyszukiwałem także informacje na temat miasta i klubu. Praktycznie codziennie odwiedzałem stronę internetową Pogoni i poprzez różnego rodzaju translatory dowiadywałem się, co słychać w tej drużynie. Teraz myślę już tylko o tym, aby zaprezentować się jak najlepiej przed trenerem - dodaje na zakończenie Zaheer Bell.

źródło: Pogoń SzczecinObrazek jpg wstawiony na forum
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4012 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 19:50
Zaheer Bell: Dam z siebie wszystko

- Dla każdego piłkarza gra w Europie jet marzeniem. Mam szansę aby grać w dobrym klubie, który ma spore aspiracje.- mówił o swoich marzeniach i planach na przyszłość Zaheer Bell z którym rozmawiali Daniel Trzepacz i Mateusz Słowikowski.

Co czułeś, gdy dowiedziałeś się o tym, że Pogoń jest zainteresowana abyś przyleciał do Polski na testy?

- Bardzo się cieszyłem. Dla każdego piłkarza gra w Europie jet marzeniem. Mam szansę aby grać w dobrym klubie, który ma spore aspiracje. Po rozmowie z prezesami Pogoni w Stanach Zjednoczonych nie zastanawiałem się ani chwili. Jeszcze tego samego dnia zakupiłem sobie komputerowy słownik angielsko-polski i uczyłem się najprostszych słów. Prezesi mówili, że Pogoń to zgrana drużyna i jest tu jak w rodzinie. Wierzę, że odnajdę się w tym środowisku i zrobię wszystko aby zostać piłkarzem Pogoni.

Grałeś przeciwko Pogoni. Jakie wrażenie zrobił na tobie ten zespół?

- Bardzo dobre. Jest to grupa ludzi, która tworzy drużynę. Nie jest to zbór indywidualności. W ciągu tych kilkudziesięciu minut spotkania dało się zauważyć, że ludzie ci bardzo dobrze się rozumieją. Wrażenie zrobił na mnie jeden z zawodników z bardzo silnym strzałem z lewej nogi.

Piotr Petasz?

- Tak, dokładnie. W internecie znalazłem kilka jego bramek i muszę szczerze powiedzieć, że ten facet ma niesamowite uderzenie. Gol, którego zdobył przeciwko mojej drużynie w Stanach zrobił na wszystkich ogromne wrażenie. Z powodzeniem radziłby sobie w futbolu amerykańskim <śmiech>.

Co mówił Ci twój trener Greg Bajek gdy żegnaliście się na lotnisku?

- Że wierzy w moją wartość. Mówił, że poradzę sobie w tym klubie i będę z niego bardzo zadowolony. Życzył mi abym został w Szczecinie i wywalczył z Pogonią awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. I to jest właśnie mój cel.

Jakie są Twoje najmocniejsze strony?

- Nie lubię mówić o swoich atutach. Mam zamiar je pokazać i wierzę, że mi się to uda. Poza szybkością i strzałem o których pisano na stronie Pogoni wydaje mi się, że potrafię się dobrze zastawić tyłem do bramki, przepchnąć obrońcę i oddać strzał. To wszystko mam zamiar pokazać aby jak najlepiej zaprezentować się przed trenerem.

Pozycja na której lubisz grać najbardziej to atak?

- Zdecydowanie tak. Mogę grać również jako boczny pomocnik jednak najlepiej czuję się w ataku. Jestem zawodnikiem, który lubi grać piłką. Gdy jej nie otrzymuję od kolegów, lubię się samemu po nią cofnąć.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6332 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 20:07
Ciekawe ma podejscie do calej sprawy:) Z tego co tu opowiada to profesjonalista pelna geba! Oby tylko umiejetnosci jeszcze mial..


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
Mazik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4530 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 20:15
pytanie jak już Mandrysz będzie chciał go zakontraktować to ciekawe ile sobie zażyczą zawodnik i klub.


GRZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6332 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 20:21

  Mazik napisał:  
pytanie jak już Mandrysz będzie chciał go zakontraktować to ciekawe ile sobie zażyczą zawodnik i klub.Sadze ze gdyby nie byli w stanie sprostac wymaganiom finansowym nie sciagaliby go z 2 kranca swiata na testy. A pozatym widac ze chlopak sie podjaral gra w Szczecinie a ten jego klub do mocarzy nie nalezal wiec dla niego to rowniez awans sportowy o ile sie sprawdzi podczas tych testow.

P.S. na tym zdjeciu z ofi przypomina z wwygladu Elokana ;)


Tylko Pogoń, ukochana Pogoń...
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 7018 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 20:23
Przeczytalem wywiad i jestem pod wrazeniem, gosc bardzo sensowanie gada, oby przelozyl to na boisko,

zapowiada sie ciekawa runda, Zarzad robi bardzo dobre transfery, teraz dobrze przepracowac ten okres, i na maxa w lidze! :)


ranking kasyn online 2020 Polecamy darmowe spiny oraz kasyno bez depozytu a także online casino + Online Slot Reviews
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5736 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 09/01/2010 20:28

  ZetPe napisał:  
Bez kitu pierwszy raz od długiego czasu interesują mnie transfery, wydarzenia na boisku, wyniki etc.Podobnie u mnie. Nie sądziłem że kiedykolwiek jeszcze będę tak często zaglądał na strony szukając informacji czysto piłkarskich/transferowych, no chyba że szli byśmy na mistrza...


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005