Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Portowiec92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4025 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 13:23

  Precelek napisał:  
Może i to dobrze, że został naszym piłkarzem. Rywalizacja dobrze zrobi ;)4 na jedna pozycje to nie za dużo(w tym 2 raczej lubianych w Szczecinie)?


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5609 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 13:30
Znów ściągamy do Szczecina podstarzały złom. W dodatku nie wzmacniamy się na kluczowych pozycjach na których zmiany są absolutnie konieczne (stoper, napastnik). Na chuj nam 7 środkowych i 4 prawych pomocników jak mamy tylko jednego stopera z prawdziwego zdarzenia.


prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3198 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 13:39

  Portowiec92 napisał:  

  Precelek napisał:  
Może i to dobrze, że został naszym piłkarzem. Rywalizacja dobrze zrobi ;)4 na jedna pozycje to nie za dużo(w tym 2 raczej lubianych w Szczecinie)?Stanowczo za dużo ;) Przydał by się jakiś obrońca


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5313 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 13:43
Sasal powiedział, że po przyjsciu Budki mielibyśmy po 2 skrzydłowych na kazda stronę. Ja widze to tak
Fraczczak i Budka na prawa
Kolendowicz i Lewandowski na lewa.
Bo wiekszość już nie pamieta ale Lewandowski jest lewym pomocnikiem, na prawej gral bo nie bylo innej opcji. A o tym, ze Sasal nie widzi Wólka to już wiadomo od dawna.
Co do młodego ofensywnego pomocnika to nim własnie jest Mosnikow.
Jak dla mnie to Luszkiewicz i Kucharski są do wyrzucenia, do tego postarać sie o Mysiaka i przyjscie Budki juz teraz i mamy gotową kadre.
W tej rundzie dałbym szansę Zwolińskiemu w ataku, zresztą chyba jak każdy, ale znajac Sasala to końców ki bedzie dogrywał Vuk.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4879 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 13:46
Ljuboja ma i 34 jakos jest okej. Stary trudno wazne zeby poginał jak trzeba... A jak ktos powie ze Ljuboja to nie Budka to ja mówie Pogoń to nie Legia...


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Tobb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4060 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 15:03

  waszkiel napisał:  
Ljuboja ma i 34 jakos jest okej. Stary trudno wazne zeby poginał jak trzeba... A jak ktos powie ze Ljuboja to nie Budka to ja mówie Pogoń to nie Legia...Nikt nic nie ma przeciwko solidnym wzmocnieniom nawet podstarzałych zawodników z zagranicy(jak u nas Edi czy w Legii Ljuboja), ale spójrz kto gra obok Lujobji w Legii - kilku bardzo wartościowych, młodych Polaków, których w pewnym czasie ktoś odpowiednio wdrożył do pierwszego składu. U nas brakuje równowagi, a w kadrze jest coraz mniej zawodników, którzy nietylko postawą na boisku zasługiwaliby na szacunek u kibiców. W końcu w Pogoni gra kibic Arki i coraz większa liczba obcokrajowców.


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4879 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 15:17

  Tobb napisał:  

  waszkiel napisał:  
Ljuboja ma i 34 jakos jest okej. Stary trudno wazne zeby poginał jak trzeba... A jak ktos powie ze Ljuboja to nie Budka to ja mówie Pogoń to nie Legia...Nikt nic nie ma przeciwko solidnym wzmocnieniom nawet podstarzałych zawodników z zagranicy(jak u nas Edi czy w Legii Ljuboja), ale spójrz kto gra obok Lujobji w Legii - kilku bardzo wartościowych, młodych Polaków, których w pewnym czasie ktoś odpowiednio wdrożył do pierwszego składu. U nas brakuje równowagi, a w kadrze jest coraz mniej zawodników, którzy nietylko postawą na boisku zasługiwaliby na szacunek u kibiców. W końcu w Pogoni gra kibic Arki i coraz większa liczba obcokrajowców.No niestety wychowankami byśmy nie awansowali...


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6227 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 15:27
To samo chciałem powiedzieć. Nam jest potrzebny awans a nie gra młodzikami.
Jak awansujemy to będą mieli pole do popisu w Młodej Ekstraklasie. Na tym powinno wam zależeć, a nie wpychaniu ich na siłę teraz do składu.
Zobaczymy ich wartość jak będą grali z innymi w ME, oby za rok.


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 15:39
Nie wiem kto to jest ten Budka, bo w przeciwieństwie do wielu forumowych ekspertów nie interesuję się ani Widzewem ani piłkarzami z Ekstraklasy. Ale taka mała uwaga odnośnie dyskusji. Wrzucanie piłkarzy trzydziestolatków do jednego wora o nazwie "złom" to przesada. Jest to tak samo śmieszne jak przypisywanie każdemu młodziakowi łatki perspektywiczny, zdolny (chyba w balowaniu albo rwaniu szmul na hajs?). Dzisiaj piłka nożna wygląda zupełnie inaczej niż dwie lub trzy dekady temu. Teraz jeśli ktoś ma predyspozycje do bycia piłkarzem i się szanuje oraz odpowiednio dba o zdrowie i kondycję (w końcu to jego profesja z której ma kasę) to może kopać na poważnie nawet po 35 roku życia. I o tym czy ktoś nadaje się do grania decydują wyniki testów wydolnościowych i umiejętności a nie numer pesel w dowodzie.

A młodzieżą grającą w pierwszym składzie Legii bym się zbytnio nie pompował. Bo nie była to żadna planowana strategia klubowa tylko nieoczekiwany efekt zjebanej polityki transferowej Bereta.

Ostatnio edytowany przez: Sampaio, 6 stycznia 2012, 15:44 [1 raz(y)]


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4721 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 17:06
Chciałbym zauważyć, że młodzież z Legii ogrywala się w ME i tam byli wyróżniającymi się piłkarzami. Efekty pracy z młodzieżą przychodzą po latach (a raczej dziesiatkach - jesli trenują w wieku 6 lat to po 12 latach mają szansę na debiut). I trzeba pamiętać jaki jest odsiew, może 2 na 100 ma szansę grać w Ekstraklasie. I Młoda I liga bardziej by w tym pomogła niz wymuszone miejsce dla młodzieżowca w pierwszym składzie.
A co do Budki - przechodzi do nas gość wybrany najlepszym piłkarzem Widzewa roku. Jak można marudzic na taki transfer?


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3194 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 17:15

  Rauliki napisał:  
A co do Budki - przechodzi do nas gość wybrany najlepszym piłkarzem Widzewa roku. Jak można marudzic na taki transfer?
Mam wrażenie, że niektórzy narzekaliby nawet jak do Pogoni przyszedłby Messi - tak o, dla zasady ;)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4006 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 17:17

  xxjarek05xx napisał:  

  Rauliki napisał:  
A co do Budki - przechodzi do nas gość wybrany najlepszym piłkarzem Widzewa roku. Jak można marudzic na taki transfer?
Mam wrażenie, że niektórzy narzekaliby nawet jak do Pogoni przyszedłby Messi - tak o, dla zasady ;)w końcu ma JUŻ 24 lata ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3567 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 18:42
Kwestią zostaje, to czy przyjdzie teraz czy potem i wysokość kontraktu, bo jeśli zapłacili za niego kokosy, a on teraz do nas nie przejdzie, to wtedy posiedzi sb w ME


MN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 19:24

  thomithomass napisał:  
31 lat to ani mało ani dużo nie przesadzajcie, to jest wiek w którym piłkarze wciąż grają na wysokim poziomie. Trudno żebyśmy mieli skład oparty o 21-24 latków. Nie jest to rzecz jasna transfer na lata, ale na pierwsze powiedzmy dwa sezony po awansie (jeśli daj Boże on będzie) Budka na pewno będzie dużym wzmocnieniem a nie zapchaj dziurąjak by nie patrzeć to ma już prawie 32 lata, skończy 26 stycznia. Nie zmienia to faktu że moim zdaniem w drużynie musi być kilku graczy powyżej 30stki z doświadczeniem, sprawdzonych. Gorzej troche jak jest ich w składzie zdecydowana większość..


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3706 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 19:40
Sprowadzenie Budki to bardzo dobry transfer.W Łodzi już zaczynają żałowac.W zeszłej rundzie obok Dudu najlepszy zawodnik.Natomiast na tym forum nie wszystkim się dogodzi.Jak ściagają Budkę to za stary,jak Golle to co to za wzmocnienie.Niektórzy gorzej gdekają niż baby.I tak żle i tak nie dobrze.Mało jest zawodników którzy garną się aby przejśc z ekstraklasy do 1 kopanej, nawet jeśli jest to POGOŃ SZCZECIN.Dla mnie sprawa jest prosta,jeśli "młody" będzie lepszy od "starego" to będzie grał.I o tym powinny decydowac umiejętności a nie data urodzenia.Zresztą szczerze wątpię czy Wółkiewicz,Mandrysz,Szałek zrobiliby tyle punktów co Edi,Ława,Kolendowicz itd.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5877 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 19:56
To czy Budka będzie wzmocnieniem czy nie to się dopiero okaże jak przyjdzie(poza tym czym ten Widzew wyróżnił się w tej Ekstraklasie, że przyjście najlepszego gracza z tego klubu jest uważane za super, hiper transfer?:)). Z jednej strony taki kontrakt od 1 lipca to lekkie ryzyko ze strony włodarzy, bo co jeśli w maju np. zerwie wiązadła krzyżowe??? a z drugiej mogą na tym zyskać. To takie kupowanie w ciemno niczym różniące się od handlu akcjami czy kupowaniu kontraktów terminowych.
Z doświadczonymi piłkarzami łatwiej się utrzymać??? Pamiętajcie, że pierw trzeba awansować... 2 lata temu była podobna sytuacja, miejsce premiowane awansem, transfery(przyszli do nas Jarun, Zawadzki, Bojarski, Klatt - można by rzecz sami doświadczeni kolesie! Zawadzki brylował w Sandecji, Bojarski 195 meczów w Ekstraklasie, Klatt był uważany za wielki talent w Legii), pompowanie balonika i wyszła z tego jedna wielka kupa.


  waszkiel napisał:  


No niestety wychowankami byśmy nie awansowali...


Trudno byśmy się dowiedzieli, bo u nas niestety nie ma takiego "problemu"... poza tym - nie wychowankami też jakoś nie awansowaliśmy, tak więc po co przepłacać???


  thomithomass napisał:  
Trudno żebyśmy mieli skład oparty o 21-24 latków.


A dlaczego by nie ???:) Trudno żeby dziecko znało smak lizaka, skoro pokazujemy go mu tylko przez szybę, gdzie nie ma możliwości spróbowania tegoż lizaka. Tak samo jest z "młodymi" w każdej dziedzinie życia. Każdy z pracodawców chciałby zatrudniać młodych ludzi palących się do pracy,z dwoma językami i najlepiej kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie czy pracy. Pytam tylko, skoro każdy wymaga, to gdzie mamy zdobywać doświadczenie??? Nie dziwota, że taki Budka może być brany jako wzmocnienie, skoro rozegrał x meczów w Ekstraklasie, każdy mecz to zdobyte cenne doświadczenie, którego nie da się nabyć poprzez dawanie z siebie 100% na treningu.


  Arathorn napisał:  
To samo chciałem powiedzieć. Nam jest potrzebny awans a nie gra młodzikami.
Jak awansujemy to będą mieli pole do popisu w Młodej Ekstraklasie. Na tym powinno wam zależeć, a nie wpychaniu ich na siłę teraz do składu.
Zobaczymy ich wartość jak będą grali z innymi w ME, oby za rok.


No właśnie nam potrzebny jest awans - niektórzy jednak mam wrażenie, że zrobią wszystko by tylko to zdobyć, albo robią po prostu nieudolnie. Dlaczego nie można tego wyśrodkować??? Skoro Sasal boi dupę dać szansę młodym w I lidze, to na pewno w Ekstraklasie będzie ich wpuszczał częściej:) Przecież tam mniejsza presja wyników, mniejsze zainteresowanie mediów czy kibiców.


Żeby była jasność - każdemu z nas zależy na tym, by Pogoń grała w Ekstraklasie, by zdobywała trofea i było o niej głośno. Różnimy się tylko metodą dojścia do tego wszystkiego. Zaczynając od IV ligi mieliśmy niepowtarzalną szansę, by wyznaczyć pewien kierunek. Dbać i pielęgnować to co nasze, szczecińskie, pokazać, że nie trzeba bezsensownie ściągać tabuny graczy doświadczonych by "może awansować".


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6679 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 20:16
Pierwsza srprawa
Aby awansować do EK trzeba zdobyć co najmniej 58-60 pkt, aby się w niej utrzymać 25-30

Druga sprawa
Jeśli Widzew w EK nic nie pokazał to ja pytam co trzeba osiągnąć aby było to widoczne?
U siebie przegrał tylko derby, na wyjeździe z Liderem - Śląskiem i Lechem. Są na 7 miejscu, z 2 pkt straty do Wisły, 3 do Lecha, nad strefą spadkową mają 10 pkt przewagi i spadek raczej im nie grozi. Dużo bym dał abyśmy w pierwszym sezonie po awansie byli na takim miejscu. z 4 zespołów które awansowały w ostatnich 2 latach są najwyżej.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4721 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 20:24
Jest jakaś drużyna w I lidze w której najlepiej grają wychowankowie i jest ich więcej niż dwóch? Nasi wychowankowie grają na poziomie piątej ligi i jakoś nikt ich nie chce wypożyczyć do II ligi (chyba ze ja o czymś nie słyszałem). Nie wątpię, że są zdolni, ale może nie az tak aby nie osłabić lidera I ligi gdy da im się szansę. Mam nadzieję, że gdy matematycznie już awansujemy to szansę dostaną.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5877 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 20:49

  kingaps napisał:  

Druga sprawa
Jeśli Widzew w EK nic nie pokazał to ja pytam co trzeba osiągnąć aby było to widoczne?
U siebie przegrał tylko derby, na wyjeździe z Liderem - Śląskiem i Lechem. Są na 7 miejscu, z 2 pkt straty do Wisły, 3 do Lecha, nad strefą spadkową mają 10 pkt przewagi i spadek raczej im nie grozi. Dużo bym dał abyśmy w pierwszym sezonie po awansie byli na takim miejscu. z 4 zespołów które awansowały w ostatnich 2 latach są najwyżej.7 miejsce to dla mnie typowy średniak. Takie wyliczanki jak ta powyżej nie mają sensu, bo po pierwsze Widzew osiągnął takie wyniki w drugim sezonie po awansie, a po drugie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Mogę Ci powiedzieć, że ten zajebisty Widzew po pierwszej rundzie po awansie miał 1 punkt przewagi nad strefą spadkową, a drugi z beniaminków(Górnik) na 7 miejscu ze stratą 5 punktów do podium.


  Rauliki napisał:  
Jest jakaś drużyna w I lidze w której najlepiej grają wychowankowie i jest ich więcej niż dwóch?Nie wiem, ale czy to ma jakieś znaczenie???:) Przestańmy się oglądać na innych. Róbmy tak jak chcemy, a nie tak samo jak robią inni .


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4783 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 06/01/2012 20:56
No to teraz się zacznie pompowanie balona na maxa gdzie popadnie,ja jestem pełny obaw przed wiosną choć nie wiem czemu...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005