Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7267 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 31/01/2005 22:13

  PiteRek napisał:  
moim zdaniem zakontraktowanie Divickiego i Kaspraka to jak narazie najlepsza wiadomość tego okresu przygotowawczego...


Zdecydowanie się zgadzam.
Co ciekawe, do Brazylii wylatuje tylko 16 graczy, na miejscu dojdzie Milar. Skoro miała być osiemnastka, zatem mamy jedno miejsce mniej - ciekawi mnie więc, czemu nie zakontraktowano Dorosa lub Miehle (może Ci Brazylijczycy będą od nich lepsi? Oby...). No ale cóż, najważniejsze że kluczowe pozycje w pierwszym składzie mamy już bardzo mocno obsadzone i ławka także wygląda dobrze (Peskovic lub Pilarz, Masternak, Parzy, Łabędzki, Bugaj)... Nie zawaham się powiedzieć, że na dzień dzisiejszy jesteśmy "królami polowania" w polskiej lidze, tylko Groclin może się z nami równać...


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7142 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 31/01/2005 22:21

  Cwks Legia napisał:  
Czy odejście M.Terleckiego do Radomiaka można nazwać Osłabnieniem Pogoni ?? :D:D



proszę Cię :)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 31/01/2005 23:18

  Szołn napisał:  

  PiteRek napisał:  
moim zdaniem zakontraktowanie Divickiego i Kaspraka to jak narazie najlepsza wiadomość tego okresu przygotowawczego...


Zdecydowanie się zgadzam.
Co ciekawe, do Brazylii wylatuje tylko 16 graczy, na miejscu dojdzie Milar. Skoro miała być osiemnastka, zatem mamy jedno miejsce mniej - ciekawi mnie więc, czemu nie zakontraktowano Dorosa lub Miehle (może Ci Brazylijczycy będą od nich lepsi? Oby...). No ale cóż, najważniejsze że kluczowe pozycje w pierwszym składzie mamy już bardzo mocno obsadzone i ławka także wygląda dobrze (Peskovic lub Pilarz, Masternak, Parzy, Łabędzki, Bugaj)... Nie zawaham się powiedzieć, że na dzień dzisiejszy jesteśmy "królami polowania" w polskiej lidze, tylko Groclin może się z nami równać...



Rowniez sie bardzo ciesze z tych transferow,bo jestem nieomal pewien,ze kazdy z nich bedzie wielkim wzmocnieniem.Podoba mi sie tutaj Panik-juz w rundzie jesiennej wszyscy wiedzieli,ze Pogoni brakuje napastnika,rozgrywajacego,srodkowego obroncy i prawego obroncy-Panik zalatwil za darmo znakomitych(przynajmniej na papierze i w sparingach)pilkarzy-Divecky jako napastnik robi na mnie olbrzymie wrazenie,doszedl juz teraz zaryzykuje-swietny rozgrywajacy(Kuchar),mlody prawy obronca-Kasprak,ktory mimo mlodego wieku wydaje sie wygrywac z Michalskim walke o pierwszy sklad-co do srodkowego obroncy mysle,ze mecz w Warszawie wykreowal do tej roli Magodnia-na papierze Pogon wydaje sie bardzo mocna-teraz zobaczymy jak to wszystko bedzie wygladalo na boisku-jak to wszystko pouklada Panik z Copjakiem i czy w klubie bedzie wszystko dopiete na "otatni guzik"-jesli tak-to mozemy walczyc zkazdym i w nastepnym sezonie miejsce w pucharach niekoniecznie mozemy wywalczyc tylko przez puchar-a raczej powinnismy go wywalczyc w lidze...Wiem,ze to moze nazbyt hurraoptymistycznie brzmi,ale jestem tego prawie pewien.Co do Groclinu...Czy on sie wzmocnil tak?Doszlo kilku ciekawych zawodnikow,ale odszedl caly srodek pomocy(Sobolewski,Mila) i filar obrony-Krizanac-my nie stracilismy zadnego pilkarza,ktory odgrywal pierszoplanowa role,bo trudno uznac za takiego Grzanke,Mauro czy Terleckiego...Dlatego mysle,ze to my jestesmy samodzielnie krolami polowania,jak to nazwales :D


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
mark_oni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7490 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 01/02/2005 00:01
Luigi zgadzam sie ze Magdon to dobry obronca, ktory stwarza duzo zagrozenia pod bramka rywala itd. Uwazam, ze powinien grac w 1-szym skladzie, ale pod warunkiem, ze w obronie nie bedzie gral Batata.Jesli trenerzy zdecyduja sie jednak na wariant z Batata w srodku obrony to wtedy (moim zdaniem) tylko i wylacznie moglby partenerowac mu Julcimar (z powodow , ktore wymieniam w poscie powyzej). Rzeczywiscie moze popadles w hurraoptymizm (zreszta mi tez sie zdarzylo pare postow wyzej, co wytlumaczylem sobie goraczka i choroba), ale rzeczywiscie jesli Pogon wzmocni sie jeszcze lewym obronca (jak dla mnie moze to byc Poledica, lepszego kandydata w tej chwili w kraju nie widze), bo Matlak nie ma wartosciowego zmiennika (nie liczac Rodrigo nie ma zadnego lewego obroncy w kadrze Pogoni) oraz jeszcze jednym napastnikiem (mam tu na mysli jakis mlody brazylijski diament, z ktorym uda sie, miejmy nadzieje podpisac kontrakt w Brazylii), gdyz sam Bugaj w rezerwie to jak dla mnie za malo, to wtedy nie zawaham sie dolaczyc do przepowiedni Twoich i Szołna, iż możemy powalczyć w lidze niemal z kazdym (z gory przepraszam za klopoty z czytaniem mojego ostatniego zdania, wielokrotnie zlozonego, typu proustowskiego :) )


muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7709 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 01/02/2005 00:17
I ja sie zgadzam z wami chlopaki... ofensywne boki obrony Kasprak i Matlak moga namieszac w kazdej obronie. Srodek z Kucharem ktory ma nie tylko doswiadczenie (wystepy w LM) ale potrafi zagrac taka prostopadla pile jak malo kto w naszej lidze + doskonaly stral. Defensywny Kazimierczak ktory potrafi rozbic swoimi warunkami fizycznymi kazdego + jego genialne podania na wole pole i piekielnie silny i niekonwencjonalny strzal. W ataku Divecky ktory jak mozna bylo sie przekona potrafi bardzo wiele i wreszcie Milar ktory zawsze czyms zachwyci. Jak nie kiwka to uderzenie z wolnego. Zawsze walczacy Budzini, Labedzki i Parzy. Wielki talent Grzelak... gdyby tylko wkoncu zaskoczyl na dluzej niz pol meczu. Az sie chce zaspiewac... do boju MKS...

a tu jeszcze fragment dzisiejszego artukulu z Kuriera...

"CZY można sobie wyobrazić drużynę Pogoni, w której wyjściowym składzie grać będzie tylko trzech Polaków? Jak najbardziej. Już w inauguracyjnym spotkaniu z Legią w Warszawie portowcy mogą rozpocząć mecz w następującym ustawieniu: Peskovic Kacprak, Julcimar, Poledica, Matlak Batata, Kaźmierczak, Kuchar, Grzelak Milar, Divecky."

Ostatnio edytowany przez: muniek, 1 lutego 2005, 09:42 [1 raz(y)]


Kto nie pije ten donosi....
77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7136 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 01/02/2005 11:25
Reasumując moich przedmówców - powinno być super! I chyba tak właśnie będzie!!! Martwi tylko fakt, że tylu obcokrajowców jest w naszej drużynie, którzy zabierają miejsce polskim graczom. Ale jeśli ma to zapewnić lepsze wyniki to czemu nie.


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7267 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 01/02/2005 13:14

  Luigi napisał:  
Co do Groclinu...Czy on sie wzmocnil tak?Doszlo kilku ciekawych zawodnikow,ale odszedl caly srodek pomocy(Sobolewski,Mila) i filar obrony-Krizanac-my nie stracilismy zadnego pilkarza,ktory odgrywal pierszoplanowa role,bo trudno uznac za takiego Grzanke,Mauro czy Terleckiego...Dlatego mysle,ze to my jestesmy samodzielnie krolami polowania,jak to nazwales :D


Ja myślę, że Groclin jednak się wzmocnił. Sobolewski grał niewiele, żadna strata. Milę zastąpił Goliński, piłkarz o podobnej klasie (a może i lepszy). Strata Krizanaca to rzeczywiście problem, ale pozyskano najlepszego stopera z ligi słowackiej, reprezentanta kraju (Sninsky). A co najważniejsze, w ich ataku była ogromna dziura - teraz doszedł Porazik, najlepszy piłkarz ligi słowackiej (w głosowaniu kibiców).
Jeżeli Wisła straci Żurawskiego, co ciągle jest dość prawdopodobne, to Groclin nie jest bez szans na mistrzostwo (Wisła bez Gorawskiego i Szymkowiaka trochę się rozkleiła, o czym świadczą wyniki sparringów)...


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7777 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 01/02/2005 16:04
A ten Divecky grał chociaż w pierwszym skłądzie u tego v-ce lidera ligi czeskiej?


Obrazek gif wstawiony na forum
Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 01/02/2005 17:16

  Jay-J napisał:  
A ten Divecky grał chociaż w pierwszym skłądzie u tego v-ce lidera ligi czeskiej?



Gral przynajmniej na poczatku sezonu-to,ze odchodzi do Pogoni jest wynikiem klotni jego z zarzadem...a to prosto z TEplic charakterystyka Divecky-ego:
Charakteristika
Útočník, typický střelec, při svých šancích se většinou nemýlí, výborný hlavičkář

rozumiem "piate przez dziesiate"ale to typowy strzelec,ktory nie myli sie w dogodnych sytuacjach,wyborny gracz....


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7709 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 01/02/2005 17:26

  Luigi napisał:  

  Jay-J napisał:  
A ten Divecky grał chociaż w pierwszym skłądzie u tego v-ce lidera ligi czeskiej?



Gral przynajmniej na poczatku sezonu-to,ze odchodzi do Pogoni jest wynikiem klotni jego z zarzadem...a to prosto z TEplic charakterystyka Divecky-ego:
Charakteristika
Útočník, typický střelec, při svých šancích se většinou nemýlí, výborný hlavičkář

rozumiem "piate przez dziesiate"ale to typowy strzelec,ktory nie myli sie w dogodnych sytuacjach,wyborny gracz....



mniejwiecej sie zgadza... wlasnie bylem na ich stronie. Moj czeski jednak ogranicza sie do zamowienia piwa i knedlickow ;)


Kto nie pije ten donosi....
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/02/2005 00:03
Oby rzeczywiście były to wzmocnienia ale tak prawdę mówiąc to będzie to można ocenić dopiero po twardych meczach w lidze a nie po nawet najbardziej udanych sparingach.
Mnie z kolei nie cieszy tak duża liczba obcokrajowców w składzie tym bardziej, że nie są to już zawodnicy pierwszej młodości. Po prostu obawiam się, że pograją rok i trzeba będzie znów budować skład od nowa.
Dlatego moim zdaniem 3-4 obcokrajowców ale rzeczywiście dobrych, 3-4 zawodników krajowych, z pewnym doświadczeniem ale chcących coś osiągnąć i uzupełnienie składu młodymi, perspektywicznymi zawodnikami na których za 2-3 lata można by oprzeć grę drużyny- tak powinno się budować perspektywiczny, przyszłościowy zespół.
Ściąganie tylu obcokrajowców przypomina mi budowanie drużyny z czasów Bekdasa, czyli nastawienie się na dość szybki, spektakularny sukces bez patrzenia w przyszłość.
Ale może przy tych zagranicznych "asach" nasza młodzież dojrzeje, będzie się uczyć i dostanie szansę gry w pierwszym zespole? Oby tak było.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
mark_oni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7490 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/02/2005 12:15
Obejrzalem sobie dokladnie bramki w meczu z Flota, gdyz chcialem przyjrzec sie jak strzelal bramki Divecky (czy tylko mi sie tak dziwnie d zmienia w dz pragnac nieco spolszczyc jego nazwisko :) ).Pierwsza bramka jego bramka jest nagrana w bardzo slabej jakosci tak jakby kamerzysta nie uchwycil dokladnie momentu strzalu i jest ona pokazana w zwolnieniu i bardzo niewyraznie (a moze to tylko u mnie tak jest?Ale to byloby dziwne , gdyz reszta bramek jest OK).Mozna wiec jedynie powiedziec , iz umial sie znalezc w polu karnym, wykorzystac swoj wzrost i umiescic glowa pilke w siatce.Natomaist troche wiecej mozna powiedziec ogladajac bramke druge, przy ktorej wyraznie widac ze nie jest to zaden olbrzymii drewniak.Smialo wbiega w pole karne , mija obronce i strzela nie na sile, lekko , techniczne, patrzac jak jest ustawiony bramkarz.Oczywiscie mozna by powiedziec, ze w lidze takie wejscie pewnie zostalo by zablokowane, a w obrone Floty mozna wchodzic jak w maslo (co pokazal Tralka przy jednej z bramek).I na pewno maja racje Ci, ktorzy tak powiedza.W lidze by to na pewno nie przeszlo.Chodzi jednak o co innego, a mianowicie, ze Divecky udowadnia ze wie jak wykorzystac slabe strony przeciwnika, wie co zrobic z pilka, jest dosc szybki (jak na swoj wzrost), agresywny i przebojowy, a takze dobrze wyszkolony technicznie (podobno z Groclinem tez wypracowal bramke po indywidualnej akcji).Jesli te wszystkie walory potwierdzi w lidze, to rzeczywiscie moga razem z Milarem stanowic tak dobry atak jakiego dawno w Pogoni nie mielismy.Obym nie zapeszyl, ale chcialbym (pewnie jak wszyscy) zeby moje slowa znalazly potwierdzenie w lidze.


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7646 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/02/2005 13:33
wg oficjalki tematu z Poledica ciag dalszy...

Do Szczecina przyjechał dziś Serb Mirko Poledica. W rozmowie przeprowadzonej z Prezesem Pogoni Dawidem Ptakiem, poruszona została kwestia gry tego piłkarza w barwach naszego klubu. Ostatnio zawodnik ten był formalnie związany z Legią Warszawa, ale w barwach stołecznego klubu często nie występował. Pamiętamy jego dobrą grę w zespole Legii, w pierwszej połowie meczu pucharowego z Pogonią w Warszawie. W ubiegłym sezonie, Poledica rozegrał 14 spotkań w Lechu Poznań. Wcześniej, jako zawodnik Sparty Praga występował w Lidze Mistrzów. Jest lewo-nożnym obrońcą, we wrześniu tego roku skończy 27 lat, ma 190 cm wzrostu. O tym czy Pogoń podpisze z tym piłkarzem kontrakt zadecydują dzisiejsze rozmowy.


Tymczasem we wczorajszym Glosie Szczecinskim pisze ze poki co Doros wyjechal ze Szczecina do Moldawi na zgrupowanie kadry mlodziezwoej pytanie tylko czy wroci jeszcze do Szczecina???
ale pisalo tez z drugiej strony ze Legia oferuje nam w ramach tego zeby pokryc wynagrodzenie Poledicy jeszcze Dorosa wlasnie....


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7535 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/02/2005 16:05
Divecki Kuchar Kasprak podobno są dobźi, mijmy taką nadzieje,bardzo dobrym posunięciem było kupienie Peskovica bo napewno jest lepszy niż Grzanka a rywalizacja napewno dobrze wpłynie na ich umiejętności i jak tą rywalizacje wygra Pesković to nie będę miał do nikogo prenetsji bo przecież nie jest poweidziane że Krzysiu utrzyma swoją forme Jak dojedzie jeszcze Milar i Batata oczywiście musiłby byc w swojej wysokiej formie to można powalczyć bo jak dla mnie to teraz w lidze silna jest: Amica Cracovia bo przecież Wisła stacza się na psy , coraz słabsza ale zobaczymy co zrobi z nimi Liczka, Groclin także słby odszedł Mila i z tego co wiem Krizanac , Legia już od początku sezonu jest tam zamieszanie: kontuzje trener itp a to żę Pogoń jest w stanie pokonać Legionisótów udowoniła w PP 2 razy i na inauguracje nie wypadli najgorzej ale wtedy naszym trenerem był pan Malura, Wisła Płock , Zagłebie, Polonia to nie widome w lidze które mogą nameiszać. Jak Panik to ładnie poukłada chłpoaki się zmobilizują to na PP są spore szanse , i w lidze na pierwszą 5, Największy minus Pogoni to wyjazdy oraz stadion,

PS Jak tak teraz na to patrze to Ptak prowadzi słuszną politykę transferową: wkońcu to on wypromował Pilarza i Kaźmierczaka (proponuje poczytać komentarze z okresu gdy wyrzucano Wyparłe Drumlaka i dawali sznase Kazmierczakowi wszyscy przeklinali Ptaka) Teraz pozbywa się Olka i mimo całogo szacuku do niego to on ma swoje lata i jakby nie patrzeć na skład to nie ma go gdzie ustawić a wzmocnienia ławki rezerwowych nam nie potrzebne tymbardziej że Olek zarabia podobno najwięcej. Choć wystarczy przypomnieć także te gorsze posunienćia Ptaka czyli prawie wszystkie transfery poprzedniego sezonu : Silvera, Terlecki Grzanka Probież i kilku innych.Gdyby nie wyrzucił Drumlaka to byłby on nadal naszym ulubienicem. Dobrze że wypożyczł Mauro bo będę z niego ludzie tylko nie wiem kto wymyślił żeby postawić go na obronie

Teraz wszystko zależy od tego jak to wszystko poukłada Panik i jak przygootuje ich do sezonu ale wszytko w Pogonie idzie w dobrą strone


Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 02/02/2005 23:25
Wyglada na to,ze nie bedzie w Pogoni Pilarza...Peskovic jest bardzo dobrym bramkarzem-to wszyscy wiedzieli,kiedy uznano Go za najlepszego bramkarza drugiej ligi,to widac chocby w sparingach -pod wzgledem sportowym mysle,ze gdyby Peskovic stanal w bramce to Pogon by na tym nie stracila,ale.....no wlasnie szkoda wyrzucac zawodnika mlodego,ktory jest ulubiencem publicznosci,ktory zaczyna identyfikowac sie z tym klubem i poprostu da sie Go lubic,po drugie-po co drugi"niepopularny"ruch(po sprawie z Olem)?Po co znowu podburzac kibicow i wprowadzac zla atmosfere?

Co do sparingu-wiele osob pisze,ze Pogon zagrala fatalnie itd-dla mnie jako kibica mecz byl malo atrakcyjny,ale sparing to powazniejszy trening,nie mecz.To cwiczenie pewnych wariantow,schematow,zalozen taktycznych...mysle,ze Pogon cwiczyla w tym meczu wlasnie gre defensywna,krycie i wymiane w kryciu-juz trening przed meczem z Odra na to wskazywal-bieganie w kolko zawodnikow podzielonych na trzy grupy za pilka rzucana miedzy pozastalymi dwiema grupami,wszystko obeserwuje trener i widac wlasnie wymienianie sie kryciem wedlug zalecen trenera...)W kazdym razie czy Pogon "zagrala dobrze" wie Panik z Copjakiem....

Mi osobiscie podoba sie Kasprak i jego ofensywne,dynamiczne wejscia-mysle,ze Michalski straci pierwszy sklad.Divecky-ego malo bylo widac,jednak mysle,ze z Milarem to by bylo optymalne ustawienie i mysle,ze bedzie wzmocnieniem.Kilka ciekawych pilek Kuchara-zmienia pozycje,jest w wielu miejscach-przy trzecim golu Bugaja to on asystowal.No i ciagle przyzwoicie prezentuje sie ten mlodziutki Paragwajczyk Silva...

Ps-Grzelak pohamuj sie troche,bo mogles chlopaka tym wejsciem do szpitala odeslac,a to sparing tylko i nawet ta nerwowa atmosfera z Parzym,Kazimierczakiem i zawodnikiem Odry(nr7)nie powinna tego zmienic...


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 03/02/2005 00:02
Peskovic może i jest bardzo dobrym bramkarzem ale gdy stanie w bramce Pogoni, a Krzysiek będzie siedzieć na ławie albo co najgorsze odejdzie z drużyny to będzie jazda coś mi się wydaję... Ptak wtedy będzie miał kompletnie przejebane u mnie (w sumie to chyba już ma). Only Krzysztof Pilarz - Prawdziwi Portowcy muszą zostać...


"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
Pampers 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7290 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 03/02/2005 17:41
:) Soryy ale cos mi sie zjeb.... z kompe i usuncie ten post jak mozecie:)


Hej POGOŃ Jesteśmy Z Tobą...Nie Opuścimy Cię...Nigdy Cię Nie Zdradzimy Bo My KOCHAMY CIĘ...
Pampers 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7290 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 03/02/2005 17:41

  mem napisał:  
Peskovic może i jest bardzo dobrym bramkarzem ale gdy stanie w bramce Pogoni, a Krzysiek będzie siedzieć na ławie albo co najgorsze odejdzie z drużyny to będzie jazda coś mi się wydaję... Ptak wtedy będzie miał kompletnie przejebane u mnie (w sumie to chyba już ma). Only Krzysztof Pilarz - Prawdziwi Portowcy muszą zostać...



Hej POGOŃ Jesteśmy Z Tobą...Nie Opuścimy Cię...Nigdy Cię Nie Zdradzimy Bo My KOCHAMY CIĘ...
Pampers 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7290 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 03/02/2005 17:43

  Luigi napisał:  
Wyglada na to,ze nie bedzie w Pogoni Pilarza...Peskovic jest bardzo dobrym bramkarzem-to wszyscy wiedzieli,kiedy uznano Go za najlepszego bramkarza drugiej ligi,to widac chocby w sparingach -pod wzgledem sportowym mysle,ze gdyby Peskovic stanal w bramce to Pogon by na tym nie stracila,ale.....no wlasnie szkoda wyrzucac zawodnika mlodego,ktory jest ulubiencem publicznosci,ktory zaczyna identyfikowac sie z tym klubem i poprostu da sie Go lubic,po drugie-po co drugi"niepopularny"ruch(po sprawie z Olem)?Po co znowu podburzac kibicow i wprowadzac zla atmosfere?

Co do sparingu-wiele osob pisze,ze Pogon zagrala fatalnie itd-dla mnie jako kibica mecz byl malo atrakcyjny,ale sparing to powazniejszy trening,nie mecz.To cwiczenie pewnych wariantow,schematow,zalozen taktycznych...mysle,ze Pogon cwiczyla w tym meczu wlasnie gre defensywna,krycie i wymiane w kryciu-juz trening przed meczem z Odra na to wskazywal-bieganie w kolko zawodnikow podzielonych na trzy grupy za pilka rzucana miedzy pozastalymi dwiema grupami,wszystko obeserwuje trener i widac wlasnie wymienianie sie kryciem wedlug zalecen trenera...)W kazdym razie czy Pogon "zagrala dobrze" wie Panik z Copjakiem....

Mi osobiscie podoba sie Kasprak i jego ofensywne,dynamiczne wejscia-mysle,ze Michalski straci pierwszy sklad.Divecky-ego malo bylo widac,jednak mysle,ze z Milarem to by bylo optymalne ustawienie i mysle,ze bedzie wzmocnieniem.Kilka ciekawych pilek Kuchara-zmienia pozycje,jest w wielu miejscach-przy trzecim golu Bugaja to on asystowal.No i ciagle przyzwoicie prezentuje sie ten mlodziutki Paragwajczyk Silva...

Ps-Grzelak pohamuj sie troche,bo mogles chlopaka tym wejsciem do szpitala odeslac,a to sparing tylko i nawet ta nerwowa atmosfera z Parzym,Kazimierczakiem i zawodnikiem Odry(nr7)nie powinna tego zmienic...





Dobra czlowieku wez sie uskopkuj i nie gadaj takich glupot, pilka nozna jest gra dla mezczyzn a nie dla ..... nawet jak by mu cos zrobil to by pojechal do szpitala i odra by miala nauczke ze z zawodnikami Pogoni sie nie zadziera i nie placz


Hej POGOŃ Jesteśmy Z Tobą...Nie Opuścimy Cię...Nigdy Cię Nie Zdradzimy Bo My KOCHAMY CIĘ...
Sadu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7762 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 03/02/2005 22:31

  PaMpErS - SiElA napisał:  
Dobra czlowieku wez sie uskopkuj i nie gadaj takich glupot, pilka nozna jest gra dla mezczyzn a nie dla ..... nawet jak by mu cos zrobil to by pojechal do szpitala i odra by miala nauczke ze z zawodnikami Pogoni sie nie zadziera i nie placz



Heh, debil.


...idę sobie swą dzielnicą ,z podniesioną przyłbicą i wyzwaniu stawiam czoła wierzę, że podołać zdołam...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.33 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005