Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mario741019
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5439 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 18/01/2010 10:58
Zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego wyjechali dzisiaj na obóz do Zakopanego. Podopieczni Grzegorza Wesołowskiego na pierwszym w tym roku zgrupowaniu będą przebywać do 30 stycznia.

Kadra ŁKS-u na obóz do Zakopanego:

Bramkarze: Bogusław Wyparło, Paweł Waśków, Marcin Pająk.

Obrońcy: Adrian Woźniczka, Mariusz Mowlik, Tomasz Hajto, Marcin Adamski, Wojciech Mordzakowski, Robert Łakomy, Szymon Salski, Artur Gieraga.

Pomocnicy: Paweł Drumlak, Janusz Wolański, Mateusz Marciszko, Artur Golański.

Napastnicy: Łukasz Gikiewicz, Rafał Kujawa, Damian Nawrocik, Adrian Świątek.

Więc temat przejścia do Pogoni żyda Drumlaka możemy raz na zawsze zakończyc.


" Choćby Was tu było, jak na drzewach liści, będziecie spierdalać idą POGONIŚCI"
Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5995 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 18/01/2010 12:03
Jego temat powinien być juz DAWNO zamkniety.


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 18/01/2010 12:59
Czy to jest wiarygodne ? Chodzi mi o cene za Zawadzkiego:

CENA


abstrakcja!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 18/01/2010 14:15

  BFC napisał:  
Czy to jest wiarygodne ? Chodzi mi o cene za Zawadzkiego:

CENA



Za 100 tys. zl rowniez Dziuba dolaczyl do Pogoni.


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7612 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 18/01/2010 15:38

  Przema napisał:  

  BFC napisał:  
Czy to jest wiarygodne ? Chodzi mi o cene za Zawadzkiego:

CENA



Za 100 tys. zl rowniez Dziuba dolaczyl do Pogoni.



Jarun do Pogoni trafil rowniez podobno za 100 tys. zl
Wszystkim tym zawodnikom za pol roku konczyly sie kontrakty, wiec byl to ostatni moment zeby ich dotychczsowe kluby mogly cos za nich dostac, stad tez te stosunkowo niewysokie kwoty (pozatym nie mowimy tu o jakis super zawodnikach).


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
mzteusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5174 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 18/01/2010 15:46
Pomocnik Mladen Kascelan i obrońca Vlade Lazarevski za porozumieniem stron rozwiązali umowy z ukraińskim zespołem Karpaty Lwów – poinformował menedżer zawodników Dragan Popović. Moze powinniśmy sie postarać o Kascelana bo on jest dobry i by sie przydał do Pogoni :)


Kicaj
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 18/01/2010 17:25

  mzteusz napisał:  
Pomocnik Mladen Kascelan i obrońca Vlade Lazarevski za porozumieniem stron rozwiązali umowy z ukraińskim zespołem Karpaty Lwów – poinformował menedżer zawodników Dragan Popović. Moze powinniśmy sie postarać o Kascelana bo on jest dobry i by sie przydał do Pogoni :)



Szczerze może i jest dobry, ale po co nam kolejny pomocnik? Defensywny czy Ofensywny? Zobacz ilu ich już mamy. A jeszcze przyszedł Zawadzki i zapewne dojdzie Bojarski? Nie za duża konkurencja będzie już wtedy? Pietruszka,Moskalewicz, Zawadzki, Wólkiewicz, Koman. To jest sam środek pomocy, mimp że moga też grać na skrzydłach jak Wołek czy Pietrucha. A nie zapomnijmy że pewnie Dojdzie Bell do napadu. Więc taktyką 4-4-2 i tak będzie ciężko z konkurencją. Także wydaje mi się że już transfery są nie potrzebne. Ewentualnie pomyślałbym nad zmianą Pyskatego, który nie prezentuje się zbyt dobrze, a bardziej pokusiłbym się o stwierdzenie że jest mega niepewny i słaby.


"Skurwysynu psi oddechu bez pośpiechu,
jeszcze się spotkamy ty podczłowieku...
Jeszcze się spotkamy i jeszcze zobaczymy...
Jaką trudność wtedy sprawi ci przełknięcie śliny!!!"
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6151 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 18/01/2010 20:46
Wywiad z Markiem Kowalem :

Marek Kowal


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 19/01/2010 00:26

  Kicaj napisał:  

  mzteusz napisał:  
Pomocnik Mladen Kascelan i obrońca Vlade Lazarevski za porozumieniem stron rozwiązali umowy z ukraińskim zespołem Karpaty Lwów – poinformował menedżer zawodników Dragan Popović. Moze powinniśmy sie postarać o Kascelana bo on jest dobry i by sie przydał do Pogoni :)



Szczerze może i jest dobry, ale po co nam kolejny pomocnik? Defensywny czy Ofensywny? Zobacz ilu ich już mamy. A jeszcze przyszedł Zawadzki i zapewne dojdzie Bojarski? Nie za duża konkurencja będzie już wtedy? Pietruszka,Moskalewicz, Zawadzki, Wólkiewicz, Koman. To jest sam środek pomocy, mimp że moga też grać na skrzydłach jak Wołek czy Pietrucha. A nie zapomnijmy że pewnie Dojdzie Bell do napadu. Więc taktyką 4-4-2 i tak będzie ciężko z konkurencją. Także wydaje mi się że już transfery są nie potrzebne. Ewentualnie pomyślałbym nad zmianą Pyskatego, który nie prezentuje się zbyt dobrze, a bardziej pokusiłbym się o stwierdzenie że jest mega niepewny i słaby.



Kascelan to defensywny pomocnik. Grał w II drużynie BVB, a z naszych realiów to ŁKS Łódź -> wypożyczony do Stali Głowno i potem powrót do ŁKS, gdzie dopiero coś pokazał i był jednym z kluczowych zawodników. Piłkarz łapiący kartki (głównie żółte) więc mógłby stanowić podporę w środku pola. W reprezentacji Czarnogóry to bardziej z ławki wchodził. To od tak z przejrzenia profilu zawodnika.
A co do naszej linii pomocy to mamy: Petasz/Pietruszka(na lewej też może grać) - Olo jako wysunięty rozgrywający (a jak będzie potrzeba przesunięcia go do przodu to na jego miejsce może wskoczyć np. Rogalski) - Zawadzki/Koman - Rogalski/Bojarski/Pietruszka/Wólkiewicz
Przynajmniej będzie walka o miejsce w drużynie i gwiazdeczki będą musiały się starać o utrzymanie w wyjściowej jedenastce :)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6880 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 19/01/2010 08:06

  kaes napisał:  

  Kicaj napisał:  

  mzteusz napisał:  
Pomocnik Mladen Kascelan i obrońca Vlade Lazarevski za porozumieniem stron rozwiązali umowy z ukraińskim zespołem Karpaty Lwów – poinformował menedżer zawodników Dragan Popović. Moze powinniśmy sie postarać o Kascelana bo on jest dobry i by sie przydał do Pogoni :)



Szczerze może i jest dobry, ale po co nam kolejny pomocnik? Defensywny czy Ofensywny? Zobacz ilu ich już mamy. A jeszcze przyszedł Zawadzki i zapewne dojdzie Bojarski? Nie za duża konkurencja będzie już wtedy? Pietruszka,Moskalewicz, Zawadzki, Wólkiewicz, Koman. To jest sam środek pomocy, mimp że moga też grać na skrzydłach jak Wołek czy Pietrucha. A nie zapomnijmy że pewnie Dojdzie Bell do napadu. Więc taktyką 4-4-2 i tak będzie ciężko z konkurencją. Także wydaje mi się że już transfery są nie potrzebne. Ewentualnie pomyślałbym nad zmianą Pyskatego, który nie prezentuje się zbyt dobrze, a bardziej pokusiłbym się o stwierdzenie że jest mega niepewny i słaby.



Kascelan to defensywny pomocnik. Grał w II drużynie BVB, a z naszych realiów to ŁKS Łódź -> wypożyczony do Stali Głowno i potem powrót do ŁKS, gdzie dopiero coś pokazał i był jednym z kluczowych zawodników. Piłkarz łapiący kartki (głównie żółte) więc mógłby stanowić podporę w środku pola. W reprezentacji Czarnogóry to bardziej z ławki wchodził. To od tak z przejrzenia profilu zawodnika.
A co do naszej linii pomocy to mamy: Petasz/Pietruszka(na lewej też może grać) - Olo jako wysunięty rozgrywający (a jak będzie potrzeba przesunięcia go do przodu to na jego miejsce może wskoczyć np. Rogalski) - Zawadzki/Koman - Rogalski/Bojarski/Pietruszka/Wólkiewicz
Przynajmniej będzie walka o miejsce w drużynie i gwiazdeczki będą musiały się starać o utrzymanie w wyjściowej jedenastce :)



za duzo chyba grasz w FM ostatnio:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 19/01/2010 11:07
W ogólnie nie gram :)
Tak sobie wymyśliłem


Kicaj
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 19/01/2010 11:11

  kaes napisał:  

  Kicaj napisał:  

  mzteusz napisał:  
Pomocnik Mladen Kascelan i obrońca Vlade Lazarevski za porozumieniem stron rozwiązali umowy z ukraińskim zespołem Karpaty Lwów – poinformował menedżer zawodników Dragan Popović. Moze powinniśmy sie postarać o Kascelana bo on jest dobry i by sie przydał do Pogoni :)



Szczerze może i jest dobry, ale po co nam kolejny pomocnik? Defensywny czy Ofensywny? Zobacz ilu ich już mamy. A jeszcze przyszedł Zawadzki i zapewne dojdzie Bojarski? Nie za duża konkurencja będzie już wtedy? Pietruszka,Moskalewicz, Zawadzki, Wólkiewicz, Koman. To jest sam środek pomocy, mimp że moga też grać na skrzydłach jak Wołek czy Pietrucha. A nie zapomnijmy że pewnie Dojdzie Bell do napadu. Więc taktyką 4-4-2 i tak będzie ciężko z konkurencją. Także wydaje mi się że już transfery są nie potrzebne. Ewentualnie pomyślałbym nad zmianą Pyskatego, który nie prezentuje się zbyt dobrze, a bardziej pokusiłbym się o stwierdzenie że jest mega niepewny i słaby.



Kascelan to defensywny pomocnik. Grał w II drużynie BVB, a z naszych realiów to ŁKS Łódź -> wypożyczony do Stali Głowno i potem powrót do ŁKS, gdzie dopiero coś pokazał i był jednym z kluczowych zawodników. Piłkarz łapiący kartki (głównie żółte) więc mógłby stanowić podporę w środku pola. W reprezentacji Czarnogóry to bardziej z ławki wchodził. To od tak z przejrzenia profilu zawodnika.
A co do naszej linii pomocy to mamy: Petasz/Pietruszka(na lewej też może grać) - Olo jako wysunięty rozgrywający (a jak będzie potrzeba przesunięcia go do przodu to na jego miejsce może wskoczyć np. Rogalski) - Zawadzki/Koman - Rogalski/Bojarski/Pietruszka/Wólkiewicz
Przynajmniej będzie walka o miejsce w drużynie i gwiazdeczki będą musiały się starać o utrzymanie w wyjściowej jedenastce :)



Masz rację ale pamiętajmy też o zdrowej rywalizacji... a nie o wygryzieniu kolegi za wszelką cenę bo to nie prowadzi do dobrej atmosfery w zespole. A nam kibicom, jak i trenerowi, działaczom zależy chyba na to by atmosfera była jak najlepsza. Zresztą to moje zdanie. Każdy może twierdzić coś innego.


"Skurwysynu psi oddechu bez pośpiechu,
jeszcze się spotkamy ty podczłowieku...
Jeszcze się spotkamy i jeszcze zobaczymy...
Jaką trudność wtedy sprawi ci przełknięcie śliny!!!"
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 19/01/2010 11:21

  Kicaj napisał:  

  kaes napisał:  

  Kicaj napisał:  

  mzteusz napisał:  
Pomocnik Mladen Kascelan i obrońca Vlade Lazarevski za porozumieniem stron rozwiązali umowy z ukraińskim zespołem Karpaty Lwów – poinformował menedżer zawodników Dragan Popović. Moze powinniśmy sie postarać o Kascelana bo on jest dobry i by sie przydał do Pogoni :)



Szczerze może i jest dobry, ale po co nam kolejny pomocnik? Defensywny czy Ofensywny? Zobacz ilu ich już mamy. A jeszcze przyszedł Zawadzki i zapewne dojdzie Bojarski? Nie za duża konkurencja będzie już wtedy? Pietruszka,Moskalewicz, Zawadzki, Wólkiewicz, Koman. To jest sam środek pomocy, mimp że moga też grać na skrzydłach jak Wołek czy Pietrucha. A nie zapomnijmy że pewnie Dojdzie Bell do napadu. Więc taktyką 4-4-2 i tak będzie ciężko z konkurencją. Także wydaje mi się że już transfery są nie potrzebne. Ewentualnie pomyślałbym nad zmianą Pyskatego, który nie prezentuje się zbyt dobrze, a bardziej pokusiłbym się o stwierdzenie że jest mega niepewny i słaby.



Kascelan to defensywny pomocnik. Grał w II drużynie BVB, a z naszych realiów to ŁKS Łódź -> wypożyczony do Stali Głowno i potem powrót do ŁKS, gdzie dopiero coś pokazał i był jednym z kluczowych zawodników. Piłkarz łapiący kartki (głównie żółte) więc mógłby stanowić podporę w środku pola. W reprezentacji Czarnogóry to bardziej z ławki wchodził. To od tak z przejrzenia profilu zawodnika.
A co do naszej linii pomocy to mamy: Petasz/Pietruszka(na lewej też może grać) - Olo jako wysunięty rozgrywający (a jak będzie potrzeba przesunięcia go do przodu to na jego miejsce może wskoczyć np. Rogalski) - Zawadzki/Koman - Rogalski/Bojarski/Pietruszka/Wólkiewicz
Przynajmniej będzie walka o miejsce w drużynie i gwiazdeczki będą musiały się starać o utrzymanie w wyjściowej jedenastce :)



Masz rację ale pamiętajmy też o zdrowej rywalizacji... a nie o wygryzieniu kolegi za wszelką cenę bo to nie prowadzi do dobrej atmosfery w zespole. A nam kibicom, jak i trenerowi, działaczom zależy chyba na to by atmosfera była jak najlepsza. Zresztą to moje zdanie. Każdy może twierdzić coś innego.


Wiadomo, że rywalizacja powinna być zdrowa, ale powinna być, aby każdy z nich czuł, że nie może przejść obok meczu. Może sobie wbiją do głowy, że za Pogoń trzeba zapierdalać po boisku i gryźć trawę bo jak nie to ława i dziękuję.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 19/01/2010 11:49

  kaes napisał:  

  Kicaj napisał:  

  kaes napisał:  

  Kicaj napisał:  

  mzteusz napisał:  
Pomocnik Mladen Kascelan i obrońca Vlade Lazarevski za porozumieniem stron rozwiązali umowy z ukraińskim zespołem Karpaty Lwów – poinformował menedżer zawodników Dragan Popović. Moze powinniśmy sie postarać o Kascelana bo on jest dobry i by sie przydał do Pogoni :)



Szczerze może i jest dobry, ale po co nam kolejny pomocnik? Defensywny czy Ofensywny? Zobacz ilu ich już mamy. A jeszcze przyszedł Zawadzki i zapewne dojdzie Bojarski? Nie za duża konkurencja będzie już wtedy? Pietruszka,Moskalewicz, Zawadzki, Wólkiewicz, Koman. To jest sam środek pomocy, mimp że moga też grać na skrzydłach jak Wołek czy Pietrucha. A nie zapomnijmy że pewnie Dojdzie Bell do napadu. Więc taktyką 4-4-2 i tak będzie ciężko z konkurencją. Także wydaje mi się że już transfery są nie potrzebne. Ewentualnie pomyślałbym nad zmianą Pyskatego, który nie prezentuje się zbyt dobrze, a bardziej pokusiłbym się o stwierdzenie że jest mega niepewny i słaby.



Kascelan to defensywny pomocnik. Grał w II drużynie BVB, a z naszych realiów to ŁKS Łódź -> wypożyczony do Stali Głowno i potem powrót do ŁKS, gdzie dopiero coś pokazał i był jednym z kluczowych zawodników. Piłkarz łapiący kartki (głównie żółte) więc mógłby stanowić podporę w środku pola. W reprezentacji Czarnogóry to bardziej z ławki wchodził. To od tak z przejrzenia profilu zawodnika.
A co do naszej linii pomocy to mamy: Petasz/Pietruszka(na lewej też może grać) - Olo jako wysunięty rozgrywający (a jak będzie potrzeba przesunięcia go do przodu to na jego miejsce może wskoczyć np. Rogalski) - Zawadzki/Koman - Rogalski/Bojarski/Pietruszka/Wólkiewicz
Przynajmniej będzie walka o miejsce w drużynie i gwiazdeczki będą musiały się starać o utrzymanie w wyjściowej jedenastce :)



Masz rację ale pamiętajmy też o zdrowej rywalizacji... a nie o wygryzieniu kolegi za wszelką cenę bo to nie prowadzi do dobrej atmosfery w zespole. A nam kibicom, jak i trenerowi, działaczom zależy chyba na to by atmosfera była jak najlepsza. Zresztą to moje zdanie. Każdy może twierdzić coś innego.


Wiadomo, że rywalizacja powinna być zdrowa, ale powinna być, aby każdy z nich czuł, że nie może przejść obok meczu. Może sobie wbiją do głowy, że za Pogoń trzeba zapierdalać po boisku i gryźć trawę bo jak nie to ława i dziękuję.



Co jak co ale na rywalizację a przede wszystkim rotację w składzie nie mamy co narzekać. Zagraliśmy w tej rundzie bodajże 22 bądź 23 mecze i jakoś piłkarze nie narzekają na dużą ilość spotkań. Brać zawodnika tylko po ty by wziąć to nie ma sensu. Z tego co widać, to Mandrysz ma już plan jak ułożyć zespół na rundę wiosenną i tego się trzymajmy:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7009 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 19/01/2010 12:03
>Co jak co ale na rywalizację a przede wszystkim rotację w składzie nie mamy co narzekać.
Nie zauważyłem, żeby ktoś narzekał ;)

>Brać zawodnika tylko po ty by wziąć to nie ma sensu. Z tego co widać, to Mandrysz ma już plan jak ułożyć zespół na rundę wiosenną i tego się trzymajmy:)

Ale ja nie mówię tutaj o tym, że klub ma brać zawodników, którzy nie będą grali. Skoro Mandrysz chce takiego Zawadzkiego i Bojarskiego to chyba zdaje sobie sprawę, że może być walka o pierwszą jedenastkę.
A dodatkowo jak ktoś wypadnie z powodu kontuzji czy kartek to nie będzie się musiał martwić bo jak wszyscy będą trzymali równy poziom to bez znaczenia kto zagra.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 19/01/2010 12:16

  kaes napisał:  
>Co jak co ale na rywalizację a przede wszystkim rotację w składzie nie mamy co narzekać.
Nie zauważyłem, żeby ktoś narzekał ;)


z Twoich poprzednich wypowiedzi można było dojść do takiego wniosku... :P


  kaes napisał:  
>Brać zawodnika tylko po ty by wziąć to nie ma sensu. Z tego co widać, to Mandrysz ma już plan jak ułożyć zespół na rundę wiosenną i tego się trzymajmy:)

Ale ja nie mówię tutaj o tym, że klub ma brać zawodników, którzy nie będą grali. Skoro Mandrysz chce takiego Zawadzkiego i Bojarskiego to chyba zdaje sobie sprawę, że może być walka o pierwszą jedenastkę.
A dodatkowo jak ktoś wypadnie z powodu kontuzji czy kartek to nie będzie się musiał martwić bo jak wszyscy będą trzymali równy poziom to bez znaczenia kto zagra.



no ale jest już Zawadzki, być może będzie Bojarski i to powinno wystarczyć.
Zresztą... dla mnie nie ma tematu tego gościa:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Konto_Zablokowane
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5280 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 19/01/2010 15:59
FM wymiata . Na [url]www.cmrev.com macie od groma dodatków i lig dodatkowych do pobrania . Np. 10 angielskich i 4 Polskie . A co do Pogoni to obrońca jeszcze jeden by się przydał .


Kicaj
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5176 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 19/01/2010 20:27

  Konto_Zablokowane napisał:  
FM wymiata . Na [url]www.cmrev.com macie od groma dodatków i lig dodatkowych do pobrania . Np. 10 angielskich i 4 Polskie . A co do Pogoni to obrońca jeszcze jeden by się przydał .



Wirtualny manager to wiesz nie ma nic wspólnego z realnym trenowaniem zespołu ;P A co do obrońcy myślę że spokojnie wystarczy. Panowie zdajmy się w 100% na P.Mandrysza. On wie co robi. Skoro potrzebował tych zawodników to ich ma i tyle. Pretensje i jakiekolwiek uwagi myślę po sezonie, wtedy będzie jasne czy udane były czy nie. WIADOMO - TYLKO AWANS !!


"Skurwysynu psi oddechu bez pośpiechu,
jeszcze się spotkamy ty podczłowieku...
Jeszcze się spotkamy i jeszcze zobaczymy...
Jaką trudność wtedy sprawi ci przełknięcie śliny!!!"
Jestem z Miasta.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5172 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 20/01/2010 13:49
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100120/POGON/884534291

ciekawie. ;),ale coś wątpie w to,żeby Grzelak przeszedł do Widzewa ze Steauy.

Tak jak pisali już inni skoro Widzew kupił bramkarza to może Fabiniaka by siągnąć do nas. Pyskatego gdzieś na wypożyczenie,bo i tak ma już swoje lata i bedzie grało. Jeszcze za czasów Ptaka przypomina mi się mecz z Widzew,gdzie Fabiniak pięknie,kilka razy uratował Widzew przed stratą bramki.

W formie dalej jest a Zbysiu by go trochę pod reperował :)

Ostatnio edytowany przez: Jestem z Miasta., 20 stycznia 2010, 13:56 [3 raz(y)]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 20/01/2010 14:08
w e-klasie w Widzewie co drugi mecz im ratowal swego czasu. Mysle ze to byloby dobre posuniecie, tymbardziej ze skoro tam sie nie lapie to fortuny za niego nie wezma


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005