Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2216 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/04/2017 14:59
Łydka ciągnie się za Murasiem od sparingu ze Świtem Skolwin. Oby nie okazało się, że ten sparing przyspieszy mu zakończenie kariery.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2296 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/04/2017 16:06
Ale dziwi mnie, że klub go nie wysłał na żadne badania, nic, cokolwiek. Przecież skoro zawodnik odczuwa jakikolwiek uraz, to normalne powinno być, że się go wysyła na badania i potem daje się jakiś okres na wyleczenie, choćby tylko na oko. A tutaj żadnej takiej informacji od klubu nie ma, tylko, że nie wiadomo co dokładnie i nie wiadomo kiedy. Chyba, że przegapiłem gdzieś taki komunikat.
Ale w sumie co się dziwię, jak podobno Cornel już dawno kontrakt przedłużył a klub nawet słowem się nie zająknął o tym, do momentu aż Mroczek przyznał się z tym w rozmowie z redaktorami DumyPomorza.pl.


  Cytat:  
Mateusz Kasprzyk‏ @mkasprzyk1993 7 godz.7 godzin temu
Więcej
Rafał Murawski nie zagra z Ruchem i nie wiadomo, kiedy w ogóle może wrócić do grania i treningów.Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2094 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 15/04/2017 21:15
Dziś wrócił znany nam Słowik. Poszukiwania bramkarza trwają. Wg. D.Trzepacza włodarze starają się namówić Załuskę ale na razie bez efektu. W czerwcu upływa m kontakt w Krakowie, na razie bez porozumienia co do przedłużenia.


Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2857 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/04/2017 02:35
Artur Boruc albo Tomasz Kuszczak nie mają ochoty zakończyć kariery w ekstraklasie? Kontrakty im się kończą po sezonie. Krzysztofowi Kaminskiemu w Japonii kontrakt się kończy dopiero w grudniu, w czerwcu kończy się też kontrakt Adamowi Stachowiakowo którego drużyna spadnie z drugiej ligi tureckiej do trzeciej. Poza tym bramkarz Filip Kurto nie pograł w tym sezonie w eredivisie i jemu rownież kontrakt się kończy, nasi skauci pewnie też mają na oku jakiegoś bramkarza na Bałkanach więc na pewno ktoś się znajdzie.


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5364 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/04/2017 08:20

  Axiom napisał:  
Artur Boruc albo Tomasz KuszczakŻe niby ci panowie do Pogoni?

hahaha


Boruc zostanie w Bournemouth a karierę chciałby kończyć w Stanach

Ostatnio edytowany przez: Stanisław Grzesiuk, 16 kwietnia 2017, 10:05 [2 raz(y)]


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4586 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/04/2017 10:31
Dobrymi bramkarzami są Słowacy a przykładem mogą być Putnocky , Hrdlicka , Kuciak , Mucha czy nawet solidnym bramkarzem w porównaniu do Słowika czy Kudły był występujący krótko w Pogoni Szczecin Dusan Pernis.


PS 1948
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2639 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/04/2017 18:19

  Cytat:  
Jak informowaliśmy, młodzieżowy reprezentant Polski chce odejść z Ruchu, powołując się na finansowe zaległości klubu w stosunku do swojej osoby. Co innego twierdzą chorzowscy działacze. Zaległości są, ale nie dwumiesięczne, tak że Lipski nie ma podstaw do rozwiązania swojej umowy z Ruchem już teraz.Nie jestem aż takim zwolennikiem jego talentu ale mimo wszystko przydałby się.Jeśli będzie wolnym zawodnikiem to może warto przekonać Lipskiego i przeprosić za potraktowanie go jak nic nie wartego gościa przed laty.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2094 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/04/2017 22:16
Jestem za. Wtedy Korta przystosować do gry bardziej w głębi pola jak wczoraj w Chorzowie. Z tym, że pewnie będzie chciała go połowa ligi.
Podobno po sezonie z Ruchu chce wziąć trener i większość zawodników, mając dość tej finansowej ruletki tam.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2296 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/04/2017 22:58

  EPSON napisał:  

  Cytat:  
Jak informowaliśmy, młodzieżowy reprezentant Polski chce odejść z Ruchu, powołując się na finansowe zaległości klubu w stosunku do swojej osoby. Co innego twierdzą chorzowscy działacze. Zaległości są, ale nie dwumiesięczne, tak że Lipski nie ma podstaw do rozwiązania swojej umowy z Ruchem już teraz.Nie jestem aż takim zwolennikiem jego talentu ale mimo wszystko przydałby się.Jeśli będzie wolnym zawodnikiem to może warto przekonać Lipskiego i przeprosić za potraktowanie go jak nic nie wartego gościa przed laty.Wiesz, ostatnio wracał autokarem razem z Portowcami do Szczecina po meczu w Chorzowie, więc chyba pracują nad nim :D


Cin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2651 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/04/2017 00:01
Boruc w jednym z wywiadów kilka dobrych miesięcy temu wspominał o zakończeniu kariery w Legii. Jednak kariera zawodnika na pozycja bramkarza nie kończy się z dnia na dzień i jeśli komuś uda się go tu ściągnąć to czapki z głów. To jednak mało prawdopodobne bo facet ma wysokie wymagania co jest dla mnie bardzo jasne. Umiejętnościami przewyższa 90 % bramkarzy w Ekstraklasie o ile nie 100. jeśli udałoby się jednak go tu ściągnąć przynajmniej na jedną rundę to myślę że o bramkę możemy być spokojni i może inni wezmą się do pracy. Temat Kuszczaka raczej bez sensu. To już wolę kogoś niewiadomego ze Słowacji bądź też Hengera ;) Lista życzeń jest długa jednak to teraz bramkarz, środkowy obrońca i napastnik potrzebny jak tlen. Napastnik nie z zapałek i w miarę posiadający umiejętności, przynajmniej na te 10/13 bramek w sezonie. Myślałem o powrocie Czerwińskiego, jednak z Jarkiem się rozumieli i byłby pomysł i kolejna alternatywa dla Rudola.


Portowcu noś ze sobą barwy...
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2377 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/04/2017 00:14
Od dłuższego czasu krążą głosy, że po sezonie Lipski ma iść do Lechii, chociaż ja również bym go u nas widział. Temat Boruca zupełnie nie realny więc nawet nie ma co się zastanawiać, natomiast włodarze powinni pochylić się nad Czerwińskim. W Legii niestety bez przyszłości. Niby po sezonie odchodzi Pazdan, ale Jędrzejczyk ma być przesunięty na stopera więc Kuba dalej będzie czwartym wyborem.


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2103 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/04/2017 17:01

  Niepokonany napisał:  
Od dłuższego czasu krążą głosy, że po sezonie Lipski ma iść do Lechii, chociaż ja również bym go u nas widział. Temat Boruca zupełnie nie realny więc nawet nie ma co się zastanawiać, natomiast włodarze powinni pochylić się nad Czerwińskim. W Legii niestety bez przyszłości. Niby po sezonie odchodzi Pazdan, ale Jędrzejczyk ma być przesunięty na stopera więc Kuba dalej będzie czwartym wyborem.Będzie Czerwiński ale nie ten, inny, ten drugi.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2377 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/04/2017 17:33

  szymonek007 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Od dłuższego czasu krążą głosy, że po sezonie Lipski ma iść do Lechii, chociaż ja również bym go u nas widział. Temat Boruca zupełnie nie realny więc nawet nie ma co się zastanawiać, natomiast włodarze powinni pochylić się nad Czerwińskim. W Legii niestety bez przyszłości. Niby po sezonie odchodzi Pazdan, ale Jędrzejczyk ma być przesunięty na stopera więc Kuba dalej będzie czwartym wyborem.Będzie Czerwiński ale nie ten, inny, ten drugi.Ten co miał iść do Wisły?


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2094 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/04/2017 19:38

  szymonek007 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Od dłuższego czasu krążą głosy, że po sezonie Lipski ma iść do Lechii, chociaż ja również bym go u nas widział. Temat Boruca zupełnie nie realny więc nawet nie ma co się zastanawiać, natomiast włodarze powinni pochylić się nad Czerwińskim. W Legii niestety bez przyszłości. Niby po sezonie odchodzi Pazdan, ale Jędrzejczyk ma być przesunięty na stopera więc Kuba dalej będzie czwartym wyborem.Będzie Czerwiński ale nie ten, inny, ten drugi.jakie źródło informacji?


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/04/2017 20:29

  Niepokonany napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Od dłuższego czasu krążą głosy, że po sezonie Lipski ma iść do Lechii, chociaż ja również bym go u nas widział. Temat Boruca zupełnie nie realny więc nawet nie ma co się zastanawiać, natomiast włodarze powinni pochylić się nad Czerwińskim. W Legii niestety bez przyszłości. Niby po sezonie odchodzi Pazdan, ale Jędrzejczyk ma być przesunięty na stopera więc Kuba dalej będzie czwartym wyborem.Będzie Czerwiński ale nie ten, inny, ten drugi.Ten co miał iść do Wisły?Zapomnij a już na pewno przy awansie GKSu. Ja bym coś o bramkarzu powiedział, ale obiecałem;) Będzie nowy, nazwisko już się przewijało.Czerwiński na bank do Wisły.

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 18 kwietnia 2017, 20:52 [1 raz(y)]


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2094 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/04/2017 20:53

  szpadel* napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  szymonek007 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Od dłuższego czasu krążą głosy, że po sezonie Lipski ma iść do Lechii, chociaż ja również bym go u nas widział. Temat Boruca zupełnie nie realny więc nawet nie ma co się zastanawiać, natomiast włodarze powinni pochylić się nad Czerwińskim. W Legii niestety bez przyszłości. Niby po sezonie odchodzi Pazdan, ale Jędrzejczyk ma być przesunięty na stopera więc Kuba dalej będzie czwartym wyborem.Będzie Czerwiński ale nie ten, inny, ten drugi.Ten co miał iść do Wisły?Zapomnij a już na pewno przy awansie GKSu. Ja bym coś o bramkarzu powiedział, ale obiecałem;) Będzie nowy, nazwisko już się przewijało.Zapewni nam spokój między słupkami wreszcie? Podobno ma być jeszcze jakiś napastnik.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6054 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/04/2017 21:18
Ktoś pamięta jakie nazwiska bramkarzy się przewijały? Na pewno nie będzie to Boruc. W bajki nie wierzę.


Pogoń Szczecin MKS!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4586 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/04/2017 21:33

  szpadel* napisał:  

Zapomnij a już na pewno przy awansie GKSu. Ja bym coś o bramkarzu powiedział, ale obiecałem;) Będzie nowy, nazwisko już się przewijało.Czerwiński na bank do Wisły.Mam rozumieć , że Polak z Ekstraklasy?


PS 1948
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4498 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/04/2017 21:34

  zach-pom napisał:  

  szpadel* napisał:  

Zapomnij a już na pewno przy awansie GKSu. Ja bym coś o bramkarzu powiedział, ale obiecałem;) Będzie nowy, nazwisko już się przewijało.Czerwiński na bank do Wisły.Mam rozumieć , że Polak z Ekstraklasy?


Z kimś po za. W Polsce w tym momencie ani Cieżniak, ani Załuska nie do wyciągnięcia.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2094 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/04/2017 21:36

  ArP napisał:  
Ktoś pamięta jakie nazwiska bramkarzy się przewijały? Na pewno nie będzie to Boruc. W bajki nie wierzę.Załuska? Nie może dogadać się z Wisłą odnośnie przedłużenia umowy.

edit. To może Filp Kurto?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005