Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 02/05/2015 18:24

  pogol napisał:  

  DP napisał:  

  Charry1948 napisał:  
W przypadku odejścia Robaka, spadku Bełchatowa do 1 ligi, dobrą opcją mogłoby być wyciągnięcie od nich Piecha, bo nie sądzę by gość chciał kopaç w 1 lidze. Gwarancją 10 bramek w sezonie powinnien być.



Podobno irek jeleń jest bez klubu



Ja też.



No tego się spodziewałem po fachowcach, nawet głupi wie że grać z jednym zawodnikiem w napadzie przez cały sezon jest ciężko. Piech to drewno? To wy pokażcie mi kałczuki w Polskiej piłce, konkretne nazwiska. Bez napinki, ale te forum jest pełne hejterów. Nie porównuj Jelenia do Piecha. No chyba że jesteś na takim poziomie to spoko, pomyślności!


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 02/05/2015 18:29

  Charry1948 napisał:  

  pogol napisał:  

  DP napisał:  

  Charry1948 napisał:  
W przypadku odejścia Robaka, spadku Bełchatowa do 1 ligi, dobrą opcją mogłoby być wyciągnięcie od nich Piecha, bo nie sądzę by gość chciał kopaç w 1 lidze. Gwarancją 10 bramek w sezonie powinnien być.



Podobno irek jeleń jest bez klubu



Ja też.



No tego się spodziewałem po fachowcach, nawet głupi wie że grać z jednym zawodnikiem w napadzie przez cały sezon jest ciężko. Piech to drewno? To wy pokażcie mi kałczuki w Polskiej piłce, konkretne nazwiska. Bez napinki, ale te forum jest pełne hejterów. Nie porównuj Jelenia do Piecha. No chyba że jesteś na takim poziomie to spoko, pomyślności!



Po uz. DP cudow intelektualnych nikt sie raczej nie spodziewa. Konkurencja wszystkim na dobre moze tylko wyjsc, ale raczej za wczesnie na szastanie nazwiskami.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 02/05/2015 18:40
Pomijając już aspekt sportowy Piecha, w Bełchatowie gra on na wypożyczeniu, a kontrakt z Legią ma do 2017. Pogoń bierze tylko zawodników z kartą na ręku.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 02/05/2015 20:17

  Gonzalez13 napisał:  
Pomijając już aspekt sportowy Piecha, w Bełchatowie gra on na wypożyczeniu, a kontrakt z Legią ma do 2017. Pogoń bierze tylko zawodników z kartą na ręku.



Przy wkładzie Grupy Azoty pewnie nie byłby to problem. Bo rezerwy legii go raczej nie satysfakcjonują. Ale póki co nie marzyc ;p


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 02/05/2015 20:28

  Charry1948 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Pomijając już aspekt sportowy Piecha, w Bełchatowie gra on na wypożyczeniu, a kontrakt z Legią ma do 2017. Pogoń bierze tylko zawodników z kartą na ręku.



Przy wkładzie Grupy Azoty pewnie nie byłby to problem. Bo rezerwy legii go raczej nie satysfakcjonują. Ale póki co temat z sfery wróżby z fusów ;p



„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7806 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 02/05/2015 21:06

  Gonzalez13 napisał:  
Pomijając już aspekt sportowy Piecha, w Bełchatowie gra on na wypożyczeniu, a kontrakt z Legią ma do 2017. Pogoń bierze tylko zawodników z kartą na ręku.



To Aka na jakiej zasadzie jest u nas?


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 02/05/2015 21:07

  Charry1948 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Pomijając już aspekt sportowy Piecha, w Bełchatowie gra on na wypożyczeniu, a kontrakt z Legią ma do 2017. Pogoń bierze tylko zawodników z kartą na ręku.



Przy wkładzie Grupy Azoty pewnie nie byłby to problem. Bo rezerwy legii go raczej nie satysfakcjonują. Ale póki co nie marzyc ;p




Przepraszam ale czy Robak już wyjechał? Piech - 29 lat i 5 goli w tym sezonie. Na pewno kogoś takiego nam trzeba?


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 02/05/2015 21:31

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Pomijając już aspekt sportowy Piecha, w Bełchatowie gra on na wypożyczeniu, a kontrakt z Legią ma do 2017. Pogoń bierze tylko zawodników z kartą na ręku.



Przy wkładzie Grupy Azoty pewnie nie byłby to problem. Bo rezerwy legii go raczej nie satysfakcjonują. Ale póki co nie marzyc ;p




Przepraszam ale czy Robak już wyjechał? Piech - 29 lat i 5 goli w tym sezonie. Na pewno kogoś takiego nam trzeba?



Dobrze że przepraszasz, przecież w pierwszym poście napisałem że gdyby do doszło do odejścia Marcina, czytaj dokladniej. 5 goli z czego chyba trzy w Belchatowie i dwa w legi w której prawie nie grał? 29 -31 to najlepszy wiek dla mężczyzn pod względem sportowym.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 02/05/2015 22:04

  Charry1948 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Pomijając już aspekt sportowy Piecha, w Bełchatowie gra on na wypożyczeniu, a kontrakt z Legią ma do 2017. Pogoń bierze tylko zawodników z kartą na ręku.



Przy wkładzie Grupy Azoty pewnie nie byłby to problem. Bo rezerwy legii go raczej nie satysfakcjonują. Ale póki co nie marzyc ;p




Przepraszam ale czy Robak już wyjechał? Piech - 29 lat i 5 goli w tym sezonie. Na pewno kogoś takiego nam trzeba?



Dobrze że przepraszasz, przecież w pierwszym poście napisałem że gdyby do doszło do odejścia Marcina, czytaj dokladniej. 5 goli z czego chyba trzy w Belchatowie i dwa w legi w której prawie nie grał? 29 -31 to najlepszy wiek dla mężczyzn pod względem sportowym.



Raczej kolega kontekstu nie odczytał poprawie owych "przeprosin". No ale trudno, nie przeszkodziło to w tyradzie co do dokładnego czytania. Sztuki dyskusji uczyć nie będę. Napinaj się dalej, może coś z tego nawet będzie. Chyba faktycznie niektórym długi weekend szkodzi.

Idąc twoim tokiem rozumowania proponuję jeszcze Ślusarskiego: 5 goli, wiek też zbliżony, "najlepszy (...) dla mężczyzn pod względem sportowym".


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 02/05/2015 23:13

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Pomijając już aspekt sportowy Piecha, w Bełchatowie gra on na wypożyczeniu, a kontrakt z Legią ma do 2017. Pogoń bierze tylko zawodników z kartą na ręku.



Przy wkładzie Grupy Azoty pewnie nie byłby to problem. Bo rezerwy legii go raczej nie satysfakcjonują. Ale póki co nie marzyc ;p




Przepraszam ale czy Robak już wyjechał? Piech - 29 lat i 5 goli w tym sezonie. Na pewno kogoś takiego nam trzeba?



Dobrze że przepraszasz, przecież w pierwszym poście napisałem że gdyby do doszło do odejścia Marcina, czytaj dokladniej. 5 goli z czego chyba trzy w Belchatowie i dwa w legi w której prawie nie grał? 29 -31 to najlepszy wiek dla mężczyzn pod względem sportowym.



Raczej kolega kontekstu nie odczytał poprawie owych "przeprosin". No ale trudno, nie przeszkodziło to w tyradzie co do dokładnego czytania. Sztuki dyskusji uczyć nie będę. Napinaj się dalej, może coś z tego nawet będzie. Chyba faktycznie niektórym długi weekend szkodzi.

Idąc twoim tokiem rozumowania proponuję jeszcze Ślusarskiego: 5 goli, wiek też zbliżony, "najlepszy (...) dla mężczyzn pod względem sportowym".




Uprawiałeś kiedykolwiek jakiś sport? Nie mówię tego bez pokrycia, uwierz. Nie napinam się z Tobą gadka od samego początku mi się nie klei. Skoro polecasz Ślusarskiego i wrzucasz go do tego samego worka co Piecha, to naprawdę jesteś mało ogarnięty. Nie zależy mi na tyraniu się z ludźmi. Ja w długi weekend pracuję, bo musiałem wyjechać z tego kraju by móc zarabiać. Jak się domyślam zapewne jesteś starszy i wcale bym się nie zdziwił gdybyś 10tego maja zagłosował na bronka. Bo to przecież to samo co jego przeciwnicy. Proszę Cię nie odpisuj bo, nie chcę z Tobą dyskutować. Ślusarski = Piech. Dobre sobie. Poza tym nie ma takiego tematu jak Arkadiusz Piech w Pogoni, to była tylko moja sugestia czy jak to ty nazwałeś wcześniej wróżenie z fusów. Tym miłym akcentem życzę sobie Dobranoc, a Ty naprawdę zastanów się nad swoimi porównaniami bo to porównanie jest błędne.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 02/05/2015 23:41

  Charry1948 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Pomijając już aspekt sportowy Piecha, w Bełchatowie gra on na wypożyczeniu, a kontrakt z Legią ma do 2017. Pogoń bierze tylko zawodników z kartą na ręku.



Przy wkładzie Grupy Azoty pewnie nie byłby to problem. Bo rezerwy legii go raczej nie satysfakcjonują. Ale póki co nie marzyc ;p




Przepraszam ale czy Robak już wyjechał? Piech - 29 lat i 5 goli w tym sezonie. Na pewno kogoś takiego nam trzeba?



Dobrze że przepraszasz, przecież w pierwszym poście napisałem że gdyby do doszło do odejścia Marcina, czytaj dokladniej. 5 goli z czego chyba trzy w Belchatowie i dwa w legi w której prawie nie grał? 29 -31 to najlepszy wiek dla mężczyzn pod względem sportowym.



Raczej kolega kontekstu nie odczytał poprawie owych "przeprosin". No ale trudno, nie przeszkodziło to w tyradzie co do dokładnego czytania. Sztuki dyskusji uczyć nie będę. Napinaj się dalej, może coś z tego nawet będzie. Chyba faktycznie niektórym długi weekend szkodzi.

Idąc twoim tokiem rozumowania proponuję jeszcze Ślusarskiego: 5 goli, wiek też zbliżony, "najlepszy (...) dla mężczyzn pod względem sportowym".




Uprawiałeś kiedykolwiek jakiś sport? Nie mówię tego bez pokrycia, uwierz. Nie napinam się z Tobą gadka od samego początku mi się nie klei. Skoro polecasz Ślusarskiego i wrzucasz go do tego samego worka co Piecha, to naprawdę jesteś mało ogarnięty. Nie zależy mi na tyraniu się z ludźmi. Ja w długi weekend pracuję, bo musiałem wyjechać z tego kraju by móc zarabiać. Jak się domyślam zapewne jesteś starszy i wcale bym się nie zdziwił gdybyś 10tego maja zagłosował na bronka. Bo to przecież to samo co jego przeciwnicy. Proszę Cię nie odpisuj bo, nie chcę z Tobą dyskutować. Ślusarski = Piech. Dobre sobie. Poza tym nie ma takiego tematu jak Arkadiusz Piech w Pogoni, to była tylko moja sugestia czy jak to ty nazwałeś wcześniej wróżenie z fusów. Tym miłym akcentem życzę sobie Dobranoc, a Ty naprawdę zastanów się nad swoimi porównaniami bo to porównanie jest błędne.



Kurwa, co ma Bronek do tematu wzmocnienia i osłabienia Pogoni? Czy można zaprzestać przerzucania inwektywami, osobistymi przytykami i mieszania wszędzie polityki, a zająć się jakąś merytoryczną dyskusją? Polecam, przed napisaniem postu, przeczytać na górze o czym jest dany temat. Naprawdę polecam.

A przechodząc do meritum, to wydaje mi się, że Jan Mucha byłby dobrym pomysłem, pod warunkiem jednak, że byłyby środki na inne potrzebniejsze transfery. Nie da się jednak ukryć, że Radek Janukiewicz nie jest w tak dobrej formie jak dwa sezony temu. Może to być również kwestią gorszej, niż kiedyś opieki trenerskiej.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 03/05/2015 06:31

  Tony Montana napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Pomijając już aspekt sportowy Piecha, w Bełchatowie gra on na wypożyczeniu, a kontrakt z Legią ma do 2017. Pogoń bierze tylko zawodników z kartą na ręku.



Przy wkładzie Grupy Azoty pewnie nie byłby to problem. Bo rezerwy legii go raczej nie satysfakcjonują. Ale póki co nie marzyc ;p




Przepraszam ale czy Robak już wyjechał? Piech - 29 lat i 5 goli w tym sezonie. Na pewno kogoś takiego nam trzeba?



Dobrze że przepraszasz, przecież w pierwszym poście napisałem że gdyby do doszło do odejścia Marcina, czytaj dokladniej. 5 goli z czego chyba trzy w Belchatowie i dwa w legi w której prawie nie grał? 29 -31 to najlepszy wiek dla mężczyzn pod względem sportowym.



Raczej kolega kontekstu nie odczytał poprawie owych "przeprosin". No ale trudno, nie przeszkodziło to w tyradzie co do dokładnego czytania. Sztuki dyskusji uczyć nie będę. Napinaj się dalej, może coś z tego nawet będzie. Chyba faktycznie niektórym długi weekend szkodzi.

Idąc twoim tokiem rozumowania proponuję jeszcze Ślusarskiego: 5 goli, wiek też zbliżony, "najlepszy (...) dla mężczyzn pod względem sportowym".




Uprawiałeś kiedykolwiek jakiś sport? Nie mówię tego bez pokrycia, uwierz. Nie napinam się z Tobą gadka od samego początku mi się nie klei. Skoro polecasz Ślusarskiego i wrzucasz go do tego samego worka co Piecha, to naprawdę jesteś mało ogarnięty. Nie zależy mi na tyraniu się z ludźmi. Ja w długi weekend pracuję, bo musiałem wyjechać z tego kraju by móc zarabiać. Jak się domyślam zapewne jesteś starszy i wcale bym się nie zdziwił gdybyś 10tego maja zagłosował na bronka. Bo to przecież to samo co jego przeciwnicy. Proszę Cię nie odpisuj bo, nie chcę z Tobą dyskutować. Ślusarski = Piech. Dobre sobie. Poza tym nie ma takiego tematu jak Arkadiusz Piech w Pogoni, to była tylko moja sugestia czy jak to ty nazwałeś wcześniej wróżenie z fusów. Tym miłym akcentem życzę sobie Dobranoc, a Ty naprawdę zastanów się nad swoimi porównaniami bo to porównanie jest błędne.



Kurwa, co ma Bronek do tematu wzmocnienia i osłabienia Pogoni? Czy można zaprzestać przerzucania inwektywami, osobistymi przytykami i mieszania wszędzie polityki, a zająć się jakąś merytoryczną dyskusją? Polecam, przed napisaniem postu, przeczytać na górze o czym jest dany temat. Naprawdę polecam.

A przechodząc do meritum, to wydaje mi się, że Jan Mucha byłby dobrym pomysłem, pod warunkiem jednak, że byłyby środki na inne potrzebniejsze transfery. Nie da się jednak ukryć, że Radek Janukiewicz nie jest w tak dobrej formie jak dwa sezony temu. Może to być również kwestią gorszej, niż kiedyś opieki trenerskiej.




Tyle samo ma wspólnego co długi weekend z tematem wzmocnień. Nie ja to zacząłem także się krzywo na to nie patrz. Cokolwiek z mojej strony zostałby napisane to i tak DP czy Zygmunt wiedzą to lepiej prównując Piecha do Ślusarskiego, gdzie ten pierwszy jest od niego młodszy o 4 lata, czy też Jelenia który zakończył kariere zawodowca. Już zostane sobie przy tym Ślusarskim który najlepszy sezon 11 bramek w lechu własnie miał w przedziale 29-31. Także sorry.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 03/05/2015 07:39

  Charry1948 napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  Charry1948 napisał:  

  Gonzalez13 napisał:  
Pomijając już aspekt sportowy Piecha, w Bełchatowie gra on na wypożyczeniu, a kontrakt z Legią ma do 2017. Pogoń bierze tylko zawodników z kartą na ręku.



Przy wkładzie Grupy Azoty pewnie nie byłby to problem. Bo rezerwy legii go raczej nie satysfakcjonują. Ale póki co nie marzyc ;p




Przepraszam ale czy Robak już wyjechał? Piech - 29 lat i 5 goli w tym sezonie. Na pewno kogoś takiego nam trzeba?



Dobrze że przepraszasz, przecież w pierwszym poście napisałem że gdyby do doszło do odejścia Marcina, czytaj dokladniej. 5 goli z czego chyba trzy w Belchatowie i dwa w legi w której prawie nie grał? 29 -31 to najlepszy wiek dla mężczyzn pod względem sportowym.



Raczej kolega kontekstu nie odczytał poprawie owych "przeprosin". No ale trudno, nie przeszkodziło to w tyradzie co do dokładnego czytania. Sztuki dyskusji uczyć nie będę. Napinaj się dalej, może coś z tego nawet będzie. Chyba faktycznie niektórym długi weekend szkodzi.

Idąc twoim tokiem rozumowania proponuję jeszcze Ślusarskiego: 5 goli, wiek też zbliżony, "najlepszy (...) dla mężczyzn pod względem sportowym".




Uprawiałeś kiedykolwiek jakiś sport? Nie mówię tego bez pokrycia, uwierz. Nie napinam się z Tobą gadka od samego początku mi się nie klei. Skoro polecasz Ślusarskiego i wrzucasz go do tego samego worka co Piecha, to naprawdę jesteś mało ogarnięty. Nie zależy mi na tyraniu się z ludźmi. Ja w długi weekend pracuję, bo musiałem wyjechać z tego kraju by móc zarabiać. Jak się domyślam zapewne jesteś starszy i wcale bym się nie zdziwił gdybyś 10tego maja zagłosował na bronka. Bo to przecież to samo co jego przeciwnicy. Proszę Cię nie odpisuj bo, nie chcę z Tobą dyskutować. Ślusarski = Piech. Dobre sobie. Poza tym nie ma takiego tematu jak Arkadiusz Piech w Pogoni, to była tylko moja sugestia czy jak to ty nazwałeś wcześniej wróżenie z fusów. Tym miłym akcentem życzę sobie Dobranoc, a Ty naprawdę zastanów się nad swoimi porównaniami bo to porównanie jest błędne.



Kurwa, co ma Bronek do tematu wzmocnienia i osłabienia Pogoni? Czy można zaprzestać przerzucania inwektywami, osobistymi przytykami i mieszania wszędzie polityki, a zająć się jakąś merytoryczną dyskusją? Polecam, przed napisaniem postu, przeczytać na górze o czym jest dany temat. Naprawdę polecam.

A przechodząc do meritum, to wydaje mi się, że Jan Mucha byłby dobrym pomysłem, pod warunkiem jednak, że byłyby środki na inne potrzebniejsze transfery. Nie da się jednak ukryć, że Radek Janukiewicz nie jest w tak dobrej formie jak dwa sezony temu. Może to być również kwestią gorszej, niż kiedyś opieki trenerskiej.




Tyle samo ma wspólnego co długi weekend z tematem wzmocnień. Nie ja to zacząłem także się krzywo na to nie patrz. Cokolwiek z mojej strony zostałby napisane to i tak DP czy Zygmunt wiedzą to lepiej prównując Piecha do Ślusarskiego, gdzie ten pierwszy jest od niego młodszy o 4 lata, czy też Jelenia który zakończył kariere zawodowca. Już zostane sobie przy tym Ślusarskim który najlepszy sezon 11 bramek w lechu własnie miał w przedziale 29-31. Także sorry.



Jakiś zestresowany i przewrażliwiony jesteś, zachowujesz się mało grzecznie i niekulturalnie, reagujesz nerwowo,neurotycznie i dyskutować nie umiesz, obrażasz innych.Więc miej pretensje do samego siebie, że punktowane jest to co piszesz.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 03/05/2015 09:14
Dzięki za diagnozę, natomiast ty nie masz argumentów na obronę swoich racji w temacie Piech / Ślusarski. Sprowadzasz dyskusję do takiej formy w której jesteś bardziej opanowany, doświadczony. Tego Ci nie odbiorę, korzystam z uroków młodości którą się cieszę i być może dzięki niej dostrzegam więcej. A że reaguję nerwowo itp itd. to sorry, ale taki mamy klimat :) Nie obraziłem na tym forum nikogo poza Tobą i DP z którym się rzadko zgadzam, pisząc "obrażasz innych" dajesz mi dowód na to że gracie w tej samej lidze.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 03/05/2015 10:33
@charry Piech przy 105 meczych w polskiej lidze strzelil 33 gole, Slusarski przy 191 zdobyl 52 gole, wedlug 90 minut. Ostatnie 3 lata to padaka w wykonaniu obu. Z tym ze jeden gral w tym czasie w Zaglebiu gdzie dosc mocno przyczynil sie do spadku, a drugi bujal sie w Arce klase nizej. Dla mnie jeden i drugo to drewno. Nie podam innych nazwisk bo sie nad tym nie zastanawialem, ale smiem twierdzic ze Robak i Zwolinski nakrywa czapka dwoch wczesniej wymienionych.

PS. dam Ci jeszcze jedna rade z szczerego serca: zamiast wylewac swoja frustracje ze musisz pracowac na emigracji w weekendy to radze Ci naucz sie jezyka , idz do szkoly, zrob wyksztalcenie i znajdz lepsza prace. To tak jak Ci Polska nie pasuje. Nie bedziesz musial miec nic wspolnego z ludzmi glosujacymi na bronka czy inna mende z wiejskiej.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3530 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 03/05/2015 11:57

  cfan napisał:  
@charry Piech przy 105 meczych w polskiej lidze strzelil 33 gole, Slusarski przy 191 zdobyl 52 gole, wedlug 90 minut. Ostatnie 3 lata to padaka w wykonaniu obu. Z tym ze jeden gral w tym czasie w Zaglebiu gdzie dosc mocno przyczynil sie do spadku, a drugi bujal sie w Arce klase nizej. Dla mnie jeden i drugo to drewno. Nie podam innych nazwisk bo sie nad tym nie zastanawialem, ale smiem twierdzic ze Robak i Zwolinski nakrywa czapka dwoch wczesniej wymienionych.

PS. dam Ci jeszcze jedna rade z szczerego serca: zamiast wylewac swoja frustracje ze musisz pracowac na emigracji w weekendy to radze Ci naucz sie jezyka , idz do szkoly, zrob wyksztalcenie i znajdz lepsza prace. To tak jak Ci Polska nie pasuje. Nie bedziesz musial miec nic wspolnego z ludzmi glosujacymi na bronka czy inna mende z wiejskiej.



Nie mam do nikogo o to pretensji, po prostu Zygmunt wbił mi szpilkę sugerując iż długi weekend mi szkodzi. Nie piszę postów na bani. Na pracę nie narzekam i pozwól że nie będziemy tutaj proszuać tego tematu. Z całym szacunkiem, ale Piech strzelił 10 bramek w sezonie w którym Zagłębie spadło. Więc nie dopatrywałbym się w nim przyczyn ich spadku. Na spadek Zagłębia zapracowało szereg różnych czynników i kto się interesuje Polską ekstraklasą ten o tym wie. Napisałem gdzieś że mi Polska nie pasuję? Bardziej ludzie i ich mentalność komunisty. Nie wierze w sukces po szkolę, są to rzadkie przypadki i szczerze gratuluję tym którym się udało, lecz nie zapominaj o ludziach z magistrem czy inżynierem bujających się za 2 k brutto z kredytem na karku uwięzionych jak pies na smyczy. Dla wielu przed sezonem Zwoliński to nie był napastnik, a jak jest każdy widzi.


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 03/05/2015 13:32
Jeśli te pogłoski o Musze są prawdziwe, to warto się też zastanowić - co z Kudłą? Bo moje rozumienie jest takie, że po to go tu ściągnięto by zastąpić w pewnym czasie Janukiewicza. Kudła ma już 23 lata (ostatnie trzy lata na ławce), a więc to ten wiek, w którym powinien zacząć grać. Chętnie bym go zobaczył w tej rundzie, bo dotychczas miał zbyt mało okazji do wykazania się. A i Janukiewiczowi większa konkurencja zrobiłaby dobrze (tak jak przy Pernisu).


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4983 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 03/05/2015 14:04

  pogol napisał:  
Jeśli te pogłoski o Musze są prawdziwe, to warto się też zastanowić - co z Kudłą? Bo moje rozumienie jest takie, że po to go tu ściągnięto by zastąpić w pewnym czasie Janukiewicza. Kudła ma już 23 lata (ostatnie trzy lata na ławce), a więc to ten wiek, w którym powinien zacząć grać. Chętnie bym go zobaczył w tej rundzie, bo dotychczas miał zbyt mało okazji do wykazania się. A i Janukiewiczowi większa konkurencja zrobiłaby dobrze (tak jak przy Pernisu).



Z pewnością w rundzie sparingowej Kudła szanse dostanie. Jeśli nie, to znaczy, że się nie nadaje i trzeba się z nim pożegnać.


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8282 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 03/05/2015 16:11

  DP napisał:  
Z pewnością w rundzie sparingowej Kudła szanse dostanie. Jeśli nie, to znaczy, że się nie nadaje i trzeba się z nim pożegnać.



Fajnie jakby szansę dostał. Rozmawiałem z Nim parę razy i ma poukładane w głowie. Do tego charakterny i kumaty chłopak. Żeby umiejętności bramkarskie miał na dobrym poziomie to wszyscy powinniśmy być zadowoleni.


Hold skladam temu miastu...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 03/05/2015 16:32

  Charry1948 napisał:  
Dzięki za diagnozę, natomiast ty nie masz argumentów na obronę swoich racji w temacie Piech / Ślusarski. Sprowadzasz dyskusję do takiej formy w której jesteś bardziej opanowany, doświadczony. Tego Ci nie odbiorę, korzystam z uroków młodości którą się cieszę i być może dzięki niej dostrzegam więcej. A że reaguję nerwowo itp itd. to sorry, ale taki mamy klimat :) Nie obraziłem na tym forum nikogo poza Tobą i DP z którym się rzadko zgadzam, pisząc "obrażasz innych" dajesz mi dowód na to że gracie w tej samej lidze.



Tobie sie podoba Piech mi nie.Jak wracał do kraju wymieniało się go jako czołową 10 w kraju, Robak,on i długo nic.Ostatnie lata jednak tego nie potwierdziły. I tyle, szanujmy się, róznica zdań i poglądów bez wycieczek osobistych bo to niczemu nie służy.
Może Mucha przyjdzie gdyby Radej jednak zdecydował się na Japonię? (spekuluję bo wiem, że deklarował inaczej)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005