Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5404 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 12/01/2017 21:58

  Szn85 napisał:  

Kurde ani jeden ani drugi nie poradzili sobie w lidze Cypryjskiej, czy Ty tego nie widzisz?? Nie czepiam się ale bez przesady z tym płakaniem za Stiliciem, nie dziwne to jest że ma tylko oferty z naszej ekstraklasy?? Piątkowski następny kozak co nie grał pół roku w tej mega mocnej lidze..... Dajcie sobie już spokój i czekajmy spokojnie na rozwój sytuacji, przy transferze Rapy i Deleva też było cicho a ile dali tej drużynie wszyscy wiemy.Jeśli myślisz, że taki Stilic, który niby nie poradził sobie w lidze Cypryjskiej nie będzie dobrze grał w Ekstraklasie to wybacz ale wg mnie słabo znasz się na piłce. Akurat Stilic tę naszą smutną ligę zjada na śniadanie nawet nie mając formy, teraz dodatkowo cały okres przygotowawczy przepracuje i myślę, że odpali i Wisła zacznie piąć się w górę tabeli.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2166 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 12/01/2017 22:06
Nikt nie przewidzi co się stanie. Taki Vassiljev 32 lata na karku a wiadomo o ile przewyższa tą ligę. Może i Stilic się skończył a może po raz trzeci udowodni, że na nasze warunki jest dobrym graczem. Wydaje się, że dużego ryzyka byśmy nie podjęli ściągając go a pewnie by się to opłaciło i szybko zwróciło. Trudno, czekamy co dalej i zobaczymy jak to będzie wyglądać na murawie.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4658 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 12/01/2017 22:41
Łukasz Zwoliński - W ciągu tygodnia lub dwóch powinien wrócić do dyspozycji.

Spas Delev - Powoli do zdrowia wraca również Delev. Skrzydłowy jest w trakcie rehabilitacji i w ciągu trzech tygodni można będzie powiedzieć, kiedy wróci do treningów na pełnych obciążeniach.


Nie no jak Pogoń nie zrobi jakiegoś transferu napastnika albo skrzydłowego to będę mocno zaniepokojony biorąc pod uwagę sytuację zdrowotną Zwolaka i Dzika.


PS 1948
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6126 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 12/01/2017 22:49
Tak jak wspominaliście. Nie może być tak jak mówi klub, że jak jeden zawodnik odchodzi to jeden przychodzi. MY NIE MAMY W OGÓLE ŁAWKI !!!! Ktoś wypada przez kontuzję i jest taka żenada, że tego się oglądać nie daje. Niech tam na górze opamiętają się nasi włodarze

Ostatnio edytowany przez: ArP, 12 stycznia 2017, 23:00 [1 raz(y)]


Pogoń Szczecin MKS!
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2985 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 12/01/2017 23:03

  ArP napisał:  
Tak jak wspominaliście. Nie może być tak jak mówi klub, że jak jeden zawodnik odchodzi to jeden przychodzi. MY NIE MAMY W OGÓLE ŁAWKI !!!! Ktoś wypada przez kontuzję i jest taka żenada, że tego się oglądać nie daje. Niech tam na górze opamiętają się nasi włodarzeZawsze można się zadłużać jak inni. Pytanie jak to się dla innych kończy


Szn85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3972 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 12/01/2017 23:06

  Doktor napisał:  

  Szn85 napisał:  

Kurde ani jeden ani drugi nie poradzili sobie w lidze Cypryjskiej, czy Ty tego nie widzisz?? Nie czepiam się ale bez przesady z tym płakaniem za Stiliciem, nie dziwne to jest że ma tylko oferty z naszej ekstraklasy?? Piątkowski następny kozak co nie grał pół roku w tej mega mocnej lidze..... Dajcie sobie już spokój i czekajmy spokojnie na rozwój sytuacji, przy transferze Rapy i Deleva też było cicho a ile dali tej drużynie wszyscy wiemy.Jeśli myślisz, że taki Stilic, który niby nie poradził sobie w lidze Cypryjskiej nie będzie dobrze grał w Ekstraklasie to wybacz ale wg mnie słabo znasz się na piłce. Akurat Stilic tę naszą smutną ligę zjada na śniadanie nawet nie mając formy, teraz dodatkowo cały okres przygotowawczy przepracuje i myślę, że odpali i Wisła zacznie piąć się w górę tabeli.Widzisz na piłce znam się bardzo dobrze, nie twierdzę że będzie grał słabo ale nie mam co do niego przekonania żeby płacić mu 15 koła euro miesięcznie po takiej przerwie w grze, gdzie jego forma jest wielką nie wiadomą. Zresztą kwotę jaką chciał za podpisane kontraktu chyba wziął z nieba....


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6126 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 12/01/2017 23:36

  pogol napisał:  

  ArP napisał:  
Tak jak wspominaliście. Nie może być tak jak mówi klub, że jak jeden zawodnik odchodzi to jeden przychodzi. MY NIE MAMY W OGÓLE ŁAWKI !!!! Ktoś wypada przez kontuzję i jest taka żenada, że tego się oglądać nie daje. Niech tam na górze opamiętają się nasi włodarzeZawsze można się zadłużać jak inni. Pytanie jak to się dla innych kończyJakoś wiele nie najbogatszych klubów bez zadłużania potrafi sobie również ogarnąć przyzwoitą ławkę. U nas zmiennicy nadają się do pchania karuzeli.


Pogoń Szczecin MKS!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4658 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 12/01/2017 23:57
Damian Kądzior

Jak nie mamy Stilicia to może warto powalczyć o tego chłopaka. Dobre statystki , stosunkowo młody może grać zarówno na skrzydle jak i na ofensywnym środkowym pomocniku , Polak i w dodatku jego dziewczyna pochodzi ze Szczecina :) Kandydat idealny jak na nasze warunki. Podobno na przeszkodzi stoi to co zawsze w Pogoni było piętą achillesową czyli pieniądze. :(


PS 1948
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2035 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 12/01/2017 23:58
Wisła 2 mecze przy pełnych trybunach i ma opłaconego stilicia na rok, a my.. sto lat za murzynami..


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3906 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/01/2017 00:04

  pogol napisał:  

  ArP napisał:  
Tak jak wspominaliście. Nie może być tak jak mówi klub, że jak jeden zawodnik odchodzi to jeden przychodzi. MY NIE MAMY W OGÓLE ŁAWKI !!!! Ktoś wypada przez kontuzję i jest taka żenada, że tego się oglądać nie daje. Niech tam na górze opamiętają się nasi włodarzeZawsze można się zadłużać jak inni. Pytanie jak to się dla innych kończyOk z jednej strony rozumiem, ale z drugiej stoimy w miejscu. Słowa Mroczka o PP i pudle to s-f, standardowe mydlenie oczu i rozpalanie nadziei. Ludzie już nie są tak naiwni, co widać po frekwencji. Bez wzmocnień wątpię w powodzenie i pewnie skończy się na ósemce i jak co sezon graniem o pietruchę. Jak naszym celem na najbliższe lata jest granie o spokojne utrzymanie, to niech z klubu nie padają teksty typu walczymy o medal, bo to zwyczajnie wkurwia. I jak mamy grać o nic, to jednak ogrywajmy tych młodych, bo ktoś pewnie w końcu odpali.

Szkoda, że Bośniak nie dojdzie, ale zgadzam się, że jak liczył na Bóg wie co to niech spierdala stroić fochy gdzie indziej. Po cichu liczę, że jednak ktoś dojdzie do środka i podniesie tam jakość.


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2368 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/01/2017 00:41
Prezes Mroczek na swoim koncie na Twitterze już wycofał się ze swoich słów o Pucharze i 3 miejscu :P Widocznie po informacji o Stiliciu w Wiśle, musiał dostać wiele ciekawych telefonów, że aż opublikował "sprostowanie" po czasie.
Czas zapomnieć o marzeniach, nie z tym zapleczem finansowym.


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2035 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/01/2017 02:23
Zobaczcie sami, Jagiellonia nie liczyła się w ekstraklasie do póki nie miala stadionu, to jest nasz główny problem i azoty tego nie załatają...
Stadion to bariera której nie pokonamy na razie..


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4386 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/01/2017 06:03

  bark77 napisał:  
Wisła 2 mecze przy pełnych trybunach i ma opłaconego stilicia na rok, a my.. sto lat za murzynami..I po sprzedazy Wegra do Chin.


  Icar napisał:  
Prezes Mroczek na swoim koncie na Twitterze już wycofał się ze swoich słów o Pucharze i 3 miejscu :P Widocznie po informacji o Stiliciu w Wiśle, musiał dostać wiele ciekawych telefonów, że aż opublikował "sprostowanie" po czasie.
Czas zapomnieć o marzeniach, nie z tym zapleczem finansowym.

Robisz cos w zyciu poza sledzeniem tt i internetu?
Gdzie te czasy gdy o transferach dowiadywalo sie z wydania Glosu szczecinskiego albo z telegazety :)


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2166 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/01/2017 07:07

  zach-pom napisał:  
Damian Kądzior

Jak nie mamy Stilicia to może warto powalczyć o tego chłopaka. Dobre statystki , stosunkowo młody może grać zarówno na skrzydle jak i na ofensywnym środkowym pomocniku , Polak i w dodatku jego dziewczyna pochodzi ze Szczecina :) Kandydat idealny jak na nasze warunki. Podobno na przeszkodzi stoi to co zawsze w Pogoni było piętą achillesową czyli pieniądze. :(Jak odejdzie Listkowski i na nim zarobimy to może będzie Kądzior.
Może Prezes sobie prostować i mydlić oczy o przekłamania medialnych ale to była rozmowa na żywo, już nie chce m się drugi raz linku tu wklejać...
Stilic zszedł z oczekiwań podobno mocno w stosunku do wyjściowych 15 tys.euro


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1940 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/01/2017 08:55

  bark77 napisał:  
Zobaczcie sami, Jagiellonia nie liczyła się w ekstraklasie do póki nie miala stadionu, to jest nasz główny problem i azoty tego nie załatają...
Stadion to bariera której nie pokonamy na razie..


Ludzie przestańcie nawijać ,że to stadion przyniesie wyniki-popatrzcie na Lublin,Tychy i co są stadiony a jak niema grajków to jest 2 czy 3 liga


Baszczu_PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1395 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/01/2017 11:58

  j27 napisał:  

  bark77 napisał:  
Zobaczcie sami, Jagiellonia nie liczyła się w ekstraklasie do póki nie miala stadionu, to jest nasz główny problem i azoty tego nie załatają...
Stadion to bariera której nie pokonamy na razie..


Ludzie przestańcie nawijać ,że to stadion przyniesie wyniki-popatrzcie na Lublin,Tychy i co są stadiony a jak niema grajków to jest 2 czy 3 ligaAle na przykład taki Widzew sprzedał już 7tyś karnetów. Bez nowego stadionu po prostu nie wskoczymy na wyższy poziom.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4386 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/01/2017 12:19

  Baszczu_PS napisał:  

  j27 napisał:  

  bark77 napisał:  
Zobaczcie sami, Jagiellonia nie liczyła się w ekstraklasie do póki nie miala stadionu, to jest nasz główny problem i azoty tego nie załatają...
Stadion to bariera której nie pokonamy na razie..


Ludzie przestańcie nawijać ,że to stadion przyniesie wyniki-popatrzcie na Lublin,Tychy i co są stadiony a jak niema grajków to jest 2 czy 3 ligaAle na przykład taki Widzew sprzedał już 7tyś karnetów. Bez nowego stadionu po prostu nie wskoczymy na wyższy poziom.Tak jak Śląsk Wrocław.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2716 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/01/2017 12:35

  Przema napisał:  

  Baszczu_PS napisał:  

  j27 napisał:  

  bark77 napisał:  
Zobaczcie sami, Jagiellonia nie liczyła się w ekstraklasie do póki nie miala stadionu, to jest nasz główny problem i azoty tego nie załatają...
Stadion to bariera której nie pokonamy na razie..


Ludzie przestańcie nawijać ,że to stadion przyniesie wyniki-popatrzcie na Lublin,Tychy i co są stadiony a jak niema grajków to jest 2 czy 3 ligaAle na przykład taki Widzew sprzedał już 7tyś karnetów. Bez nowego stadionu po prostu nie wskoczymy na wyższy poziom.Tak jak Śląsk Wrocław.Przykład Śląska powinien zamknąć dyskusję. Stadion otwiera wachlarz większych możliwości czy perspektyw ale nie jest czynnikiem dominującym. Oprócz tego potrzebni są jeszcze nieźli piłkarze, sprawny zarząd, marketing, budżet itd. (akurat we Wrocławiu to wszystko kuleje).

Odnośnie samego Semira. Gość jest jedną wielką niewiadomą bo od bardzo długiego czasu nie miał wysokiej i stabilnej formy, a przecież jest to też piłkarz bez paszportu UE, co w naszym przypadku jest istotne przy Cincadze szykowanego na pierwszy skład i perspektywicznego Kitano który ponoć na wiosnę ma mieć mocniejszą pozycję w zespole.
Nie ma co biadolić, podejrzewam że ktoś jeszcze dojdzie do zespołu (a oprócz Gruzina przecież kadrę wzmocnił też Niepsuj). Może jedynie sytuacja z bramkarzami nie wygląda najlepiej ale aktualnie mamy na kontraktach aż czterech więc ściągniecie piątego byłoby nierozsądne. Zobaczymy.


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1940 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/01/2017 12:59

  Baszczu_PS napisał:  

  j27 napisał:  

  bark77 napisał:  
Zobaczcie sami, Jagiellonia nie liczyła się w ekstraklasie do póki nie miala stadionu, to jest nasz główny problem i azoty tego nie załatają...
Stadion to bariera której nie pokonamy na razie..


Ludzie przestańcie nawijać ,że to stadion przyniesie wyniki-popatrzcie na Lublin,Tychy i co są stadiony a jak niema grajków to jest 2 czy 3 ligaAle na przykład taki Widzew sprzedał już 7tyś karnetów. Bez nowego stadionu po prostu nie wskoczymy na wyższy poziom.


Sprzrdali karnety i ściągają grajków związanych kiedyś z widzewem a którzy mają trudności z załapaniem się do składu w dotychczasowych ekipach... tą drogą jeszcze długo będą sie obijać w niższych ligach.Kto niema miedzi ten na dupie siedzi- mówi przysłowie...


Baszczu_PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1395 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 13/01/2017 13:09
Tylko taki Śląsk zdobył Mistrzostwo i grał w pucharach z takimi klubami jak Sevilla czy Club Brugge o czym my możemy tylko pomarzyć.
Aspiracjami naszych działaczy jest dostanie się do grupy mistrzowskiej. Dla piłkarzy nasz klub stał się takim ciepłym kurwidołkiem. Żadnej presji ze strony działaczy. Co z tego , że raz na rok trafi się nam taki Delev czy Gyurcso jak po dobrej rundzie myśli już tylko o odejściu. Podobnie jak z wychowankami. Taki Zwoliński po rozegraniu dobrej rundy myślał już tylko o wyjeździe , a gdy wyjazd nie wypalił to do tej pory się nie może po tym pozbierać. Za pół roku odejdzie do takiej Termalici czy Jagielloni i znowu będzie strzelał na zawołanie po czym odejdzie na zachód


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005