Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
MK Dons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4473 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 10/01/2012 07:56

  Werft napisał:  

  WM napisał:  

  Plm napisał:  

  MK Dons napisał:  
[cytat=Plm][cytat]
Powtórzę: Sasal słaby trener!


..., ale krytyka trenera jest już zabroniona?



".



oczywiscie ze krytyka nie jest zabronia, wręcz powiedział bym iż jest wręcz wskazana , ale...
krytyka KONSTRUKTYWNA -
jesli wciąz , wkółko powtarzasz słaby trener, słaby trener i nie podajesz na to jakiś (wciąż nowych ) przykładów to stajesz sie delikatnie mówiąc niegodny odpowiedzi -

Masz prawo do swojego zdania - ale jesli chcesz przekonac do niego innych musisz inteligentnie przedstawic go innym.
Jesli trener popełnia błedy - wytykaj je - nie krytykuj osobowosci czy wiedzy bo za przeproszeniem sam wiesz g... w porównaniu do ludzi ktorzy od kilkudziesieciu lat zajmuja sie piłką i trenerstwem - czasami tylko trener wie w jakiej dyspozycji sa jego zawodnicy i na tej podstawie dokonuje np zmian czy decyzji o zakupach - a te moga byc zupelnie niezrozumiale dla zwyklaego kibica - no chyba ze ty jestes obecny na kazdym treningu druzyny, a 10 podstawowych zawodnikow to twoi najlepsi kumple ktorze dziela sie z toba wszystkimi newsami z szatni i z poza boiska

pozdrawiam i zycze....konstruktywnej krytyki ;)


Bardzo dziękuje. Powiedziałeś to czego mi się nie chciało pisać. Masz absolutną racje. A Sasal charakter ma. Osobiście patrzę na zawodników w trakcie meczu raz na tydzień, jeśli wygrywają to znaczy że przez ten tydzień ktoś kazał im ładnie zapierd*** i ustawił taktyke, rozpracował rywala itd. Rafalowicz to mnie WFu w ZSŁ uczył i *** z niego nie trener, także wiem, że calość spada na pana Sasala. Na ekstraklase czekamy!


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 10/01/2012 11:37

  ArP napisał:  

  Plm napisał:  

  MK Dons napisał:  

  Plm napisał:  
[cytat]
Powtórzę: Sasal słaby trener!


Guardiola też prawda?:) Jak dla mnie - odjebcie się od trenerów. Krótko i na temat.



[...]



Czyli według Ciebie Sasal nie ma charakteru? czy człowiek który nie ma charakteru tak żyje na ławce trenerskiej, wkurza się i przeżywa niemal każdą akcję?



I co nam to daje? Lata w te i we te od liniowego do technicznego, przeżywa każdą niekorzystną decyzję sędziego jak rozwydrzony dzieciak, skupia się na jechaniu po sędziach, którzy źle machają, a mógłby w tym czasie skupić na myśleniu o tym, co on może zrobić, żeby poprawić sytuację na boisku - decyzji sędziego on nie zmieni, obrońcę, który robi już 3 błąd z rzędu, po którym rywale mają sytuację podbramkową, już może zmienić.
To ma być pokaz siły charakteru? A potem piłkarzyki też zmiast skupić się na grze, to podlatują do sędziego i wdają się w niepotrzebne dyskusje, zamiast grać dalej.


  WM napisał:  

  Plm napisał:  

  MK Dons napisał:  

  Plm napisał:  
[cytat]
Powtórzę: Sasal słaby trener!


Guardiola też prawda?:) Jak dla mnie - odjebcie się od trenerów. Krótko i na temat.



[...]



Proszę uzasadnij. Jestem bardzo ciekaw co takiego zrobił że tydzień po zatrudnieniu pojawił się "przetarty slogan".



Nie było to tydzień po zatrudnieniu. Zresztą decyzja o zwolnieniu Płatka i zatrudnieniu Sasala była dość kontrowersyjna. Przychodził trener raczej ze słabym doświadczeniem. Prowadzenie Dolcanu, a później Korony, w której zostawił niezły bałagan, brak większych sukcesów. Później początkowo słabe wyniki ma boisku i coraz liczniejsze sygnały o niesportowym tryb prowadzenia się niektórych piłkarzy i wreszcie słaby mecz z Dolcanem. Brak odpwiedniej reakcji na problemy Djousse, brak jakiejkolwiek reakcji na zachowanie Sotitrovicia. Później na szczęście wyniki zaczęły się dobrze układać, ale nadal było widać brak pomysłu na grę.


  Werft napisał:  

  WM napisał:  

  Plm napisał:  

  MK Dons napisał:  

  Plm napisał:  
[cytat]
Powtórzę: Sasal słaby trener!


..., ale krytyka trenera jest już zabroniona?



".



oczywiscie ze krytyka nie jest zabronia, wręcz powiedział bym iż jest wręcz wskazana , ale...
krytyka KONSTRUKTYWNA -
jesli wciąz , wkółko powtarzasz słaby trener, słaby trener i nie podajesz na to jakiś (wciąż nowych ) przykładów to stajesz sie delikatnie mówiąc niegodny odpowiedzi -

Masz prawo do swojego zdania - ale jesli chcesz przekonac do niego innych musisz inteligentnie przedstawic go innym.
Jesli trener popełnia błedy - wytykaj je - nie krytykuj osobowosci czy wiedzy bo za przeproszeniem sam wiesz g... w porównaniu do ludzi ktorzy od kilkudziesieciu lat zajmuja sie piłką i trenerstwem - czasami tylko trener wie w jakiej dyspozycji sa jego zawodnicy i na tej podstawie dokonuje np zmian czy decyzji o zakupach - a te moga byc zupelnie niezrozumiale dla zwyklaego kibica - no chyba ze ty jestes obecny na kazdym treningu druzyny, a 10 podstawowych zawodnikow to twoi najlepsi kumple ktorze dziela sie z toba wszystkimi newsami z szatni i z poza boiska

pozdrawiam i zycze....konstruktywnej krytyki ;)



Osobowość i reagowanie na stres krytkować mogę, bo akurat na tym się znam. Wiedzy trenerskiej oczywiście nie - tu się zgodzę. Tak samo masz rację w kwestii tego, że trener lepiej wie w jakiej dyspozycji są jego zawodnicy i doskonale rozumiem, że decyzje te mogą wydawać się kuriozalne. Dlatego nie krzyczałem, czemu nie gra ten, a zamiast niego inny, bo doskonale to rozumiem i często nawet znałem powodey takich decyzji.
Chcesz nowy przykład? Rozpiedalanie szeroko pojętego sztabu trenerskiego i próby rezygnacji z usług ludzi, którzy mają pełne kwafliifkacje by wykonywać swoje zadanie.


  MK Dons napisał:  

  Werft napisał:  

  WM napisał:  

  Plm napisał:  
[cytat=MK Dons][cytat=Plm][cytat]
Powtórzę: Sasal słaby trener!


..., ale krytyka trenera jest już zabroniona?



".



oczywiscie ze krytyka nie jest zabronia, wręcz powiedział bym iż jest wręcz wskazana , ale...
krytyka KONSTRUKTYWNA -
jesli wciąz , wkółko powtarzasz słaby trener, słaby trener i nie podajesz na to jakiś (wciąż nowych ) przykładów to stajesz sie delikatnie mówiąc niegodny odpowiedzi -

Masz prawo do swojego zdania - ale jesli chcesz przekonac do niego innych musisz inteligentnie przedstawic go innym.
[...]


Bardzo dziękuje. Powiedziałeś to czego mi się nie chciało pisać. Masz absolutną racje. A Sasal charakter ma. Osobiście patrzę na zawodników w trakcie meczu raz na tydzień, jeśli wygrywają to znaczy że przez ten tydzień ktoś kazał im ładnie zapierd*** i ustawił taktyke, rozpracował rywala itd. Rafalowicz to mnie WFu w ZSŁ uczył i *** z niego nie trener, także wiem, że calość spada na pana Sasala. Na ekstraklase czekamy!



A dla mnie charakteru odpowiedniego do roli trenera nie ma, ale to każdy może różnie oceniać. Osobiście patrzę na zawodników i trenera trochę więcej niż raz na tydzień i może dlatego nasze zdania się różnią. I zgodzę się z trenerem Sasalem, że przełomowy był zremisowany mecz w Niecieczy, przed którym każdy (trener i zawodnicy) zrozumieli, że odwalali manianę zamiast dawać z siebie wszytsko. Ładnie zapierdalać na treningach mógł im kazać Rot, a rozpracowanie rywala w dużej mierze do rola Rafałowicza. Co do taktyki, to mnie osobiście mnie ona nie urzeka, ale skoro okazała się skuteczna, to nie krytykuje jej, bo nie mam takich kompetencji. Czekaj na ekstraklasę, bo ona pewnie będzie już niedługo, ale gdy Sasal kiedyś odejdzie zostanie bałagan, który długo będziemy sprzątać.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 10 stycznia 2012, 12:01 [3 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Petar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7535 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 10/01/2012 13:50
Według transfermarkt Hernani jest najdroższym piłkarzem Korony - 900 tyś €, kontrakt ma do 2015 r. ciekawe skąd działacze mają pieniądze na niego, bo na pewno za darmo do nas nie przyjdzie jeżeli to oczywiście nie kolejna plotka


NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 10/01/2012 14:09
Plotka to na pewno nie jest, bo sam menadzer zainteresowanego to potwierdza. Korona sie go chetnie pozbedzie, 1mln zl za rok, troche im przeszkadza, wiec roziwaza umowe za porozumieniem, ale moge sie mylic...


wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5238 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 10/01/2012 14:22
Szałachowski przesunięty do Młodej Ekstraklasy Łks
http://www.90minut.pl/news/177/news1778621-Dziesieciu-zawodnikow-LKS-u-przesunietych-do-Mlodej-Ekstraklasy.html


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 10/01/2012 14:40
prawie 35-cio letni Skerla odchodzi z Jagiellonii. Bierzemy ?! :D Wiekowo się nadaje do koncepcji ;)
Jeśli transfer Hernaniego się potwierdzi to będzie to bardzo dobre wzmocnienie ! Oby tak dalej.


Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6609 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 10/01/2012 18:17
no ja bym jeszcze jakiegoś żyda ściągnął bo teraz są modni np w Wiśle już dwóch gra, kur.wa nie ma już dobrych piłkarzy w Polsce albo na Bałkanach ?? powoli jak tak dalej pójdzie to się cofniemy do ery nielota w Szczecinie


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6773 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 10/01/2012 18:22

  Pedro_ napisał:  
Według transfermarkt Hernani jest najdroższym piłkarzem Korony - 900 tyś €, kontrakt ma do 2015 r. ciekawe skąd działacze mają pieniądze na niego, bo na pewno za darmo do nas nie przyjdzie jeżeli to oczywiście nie kolejna plotka



Wymienią sie za Petasza:D

W sobotnim treningu Korony Kielce uczestniczył były zawodnik Pogoni - Piotr Petasz.


Tobb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5332 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 10/01/2012 18:38

  St. Tropez napisał:  
kur.wa nie ma już dobrych piłkarzy w Polsce albo na Bałkanach ?? powoli jak tak dalej pójdzie to się cofniemy do ery nielota w Szczecinie



Wystarczy spojrzeć na liczbę grajków z zagranicy występujących w Pogoni w ostatnich rundach. Systematycznie rośnie. Gorsze jest to, że w mniemianiu większości kibiców Pogoni wszystko idzie w dobrym kierunku - przychodzą piłkarze z ekstraklasową przeszłością, bedziemy w elicie i w ogóle będzie zajebiscie. Szkoda, że z dwoma piłkarzami z regionu w pierwszym składzie.


pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5417 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 10/01/2012 19:50
Na chwilę obecną to do Pogoni przyszło 2 Polaków i jeden zza granicy. Liczba obcokrajowców rośnie nie tylko w Pogoni, ale i całej lidze, bo o zgrozo są oni tańsi niż nasi.
PLM Sasal bodajże na 111 meczy wyleciał tylko na meczu z Wartą, czyli to tylko krytykowanie sędziów słabo mu coś idzie, albo wiecznie uchodzi na sucho.

Tabela - liczba obcokrajowców
Tabela - procentowy udział obcokrajowców w składzie
Dane z transfermarkt.de

Jak widać w I lidzie mamy najwięcej obcokrajowców, natomiast jeśli chodzi o ekstraklasie to jesteśmy koło 10 miejsca. Do tego trzeba zauważyć, że poza Śląskiem Wrocław to wszystkie bogate kluby mają więcej lub tyle samo co obcokrajowcy. Dodatkowo patrząc na tabelę ekstraklasy to tylko 3 kluby z czołowej 8 mają mniej niż my obcokrajowców. Sytuacja ta może się dość szybko zmienić bo przecież Śląsk już ściągnął Słowaka do siebie (nie został zliczony do statystyk).

Ostatnio edytowany przez: pogonifan, 10 stycznia 2012, 20:37 [3 raz(y)]


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5993 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 10/01/2012 21:13

  Tobb napisał:  
Szkoda, że z dwoma piłkarzami z regionu w pierwszym składzie.


Wychowanków Pogoni znam dwóch którzy grają w I składzie swoich klubów - Celebana i Grosickiego. Żaden z nich do nas nie wróci bo to byłby dla nich krok wstecz.
Ilu graczy z Zachodniopomorskiego którzy by wzmocnili Pogoń jest w Ekstraklasie ?

Ostatnio edytowany przez: Rauliki, 10 stycznia 2012, 22:05 [1 raz(y)]


swiru
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5862 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 10/01/2012 23:29

  Rauliki napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  GBvW napisał:  
Aktualnie leci na Orange Sport wywiad z Sasalem. Poruszane tematy klubowe,transferowe itp. Program trwa do 21:20


Będzie powtórka gdzieś na necie ?


Fragmenty (tekst) są na oficjalce.



do ściągnięcia:

http://allgoals.pl/f27/1-liga-raport-09-01-2012-a-128784/

Ostatnio edytowany przez: swiru, 10 stycznia 2012, 23:36 [1 raz(y)]


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 00:22
Dzięki bardzo! ;)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 08:46

  Cytat:  
15 stycznia Moussa Ouattara rozpocznie dwutygodniowe testy w Pogoni Szczecin. Piłkarz rodem z Burkina Faso przez ostatnie pół roku był bezrobotny.

30-letni środkowy obrońca w sezonie 2005/06 zdobył z Legią Warszawa mistrzostwo Polski. Jego ostatnim klubem była niemiecka Fortuna Köln



Źródło: 90mninut/Przegląd Sportowy

O tak ! Brakowała nam takiego!!! Pogonifan - fajnie, że chciało Ci się zrobić takie zestawienie - szczerze przyznam, że mi się nie chciało:)
Usiadłem sobie przy kawce i rozmyślam nad tym transferem. Niby fajny... dość głośne nazwisko, swego czasu tworzył duet dwóch czarnych wież z Dicsonem Choto. W niesławie spierdzielił do szwabolandii w Pogoni za większym hajsem. Teraz od pół roku bezrobotny miałby zacząć grać w I polskiej lidze....Oj będzie nas kosztował, oj będzie. 2 tygodnie testów, w klubie burza mózgów czy zatrudniać czarnego czy nie.... pomijaj już nasze problemy z defensywą w rundzie jesiennej i, że tak pozwolę sobie zapytać - czy warto było ot tak rezygnować z Hrymowicza??? Sportowo jeśli chodzi o jakość obrony dużo straciliśmy, finansowo też raczej w plecy, bo za kilogram bananów ten Łatara grać nie będzie...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 09:20

  Ambasador napisał:  

  Cytat:  
15 stycznia Moussa Ouattara rozpocznie dwutygodniowe testy w Pogoni Szczecin. Piłkarz rodem z Burkina Faso przez ostatnie pół roku był bezrobotny.

30-letni środkowy obrońca w sezonie 2005/06 zdobył z Legią Warszawa mistrzostwo Polski. Jego ostatnim klubem była niemiecka Fortuna Köln



Źródło: 90mninut/Przegląd Sportowy

O tak ! Brakowała nam takiego!!! Pogonifan - fajnie, że chciało Ci się zrobić takie zestawienie - szczerze przyznam, że mi się nie chciało:)
Usiadłem sobie przy kawce i rozmyślam nad tym transferem. Niby fajny... dość głośne nazwisko, swego czasu tworzył duet dwóch czarnych wież z Dicsonem Choto. W niesławie spierdzielił do szwabolandii w Pogoni za większym hajsem. Teraz od pół roku bezrobotny miałby zacząć grać w I polskiej lidze....Oj będzie nas kosztował, oj będzie. 2 tygodnie testów, w klubie burza mózgów czy zatrudniać czarnego czy nie.... pomijaj już nasze problemy z defensywą w rundzie jesiennej i, że tak pozwolę sobie zapytać - czy warto było ot tak rezygnować z Hrymowicza??? Sportowo jeśli chodzi o jakość obrony dużo straciliśmy, finansowo też raczej w plecy, bo za kilogram bananów ten Łatara grać nie będzie...



moze za kilogram ogórków :D


abstrakcja!
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 11:53
Kolejny czarnuch...


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 11:56

  Ambasador napisał:  

  Cytat:  
15 stycznia Moussa Ouattara rozpocznie dwutygodniowe testy w Pogoni Szczecin. Piłkarz rodem z Burkina Faso przez ostatnie pół roku był bezrobotny.

30-letni środkowy obrońca w sezonie 2005/06 zdobył z Legią Warszawa mistrzostwo Polski. Jego ostatnim klubem była niemiecka Fortuna Köln



Źródło: 90mninut/Przegląd Sportowy

O tak ! Brakowała nam takiego!!! Pogonifan - fajnie, że chciało Ci się zrobić takie zestawienie - szczerze przyznam, że mi się nie chciało:)
Usiadłem sobie przy kawce i rozmyślam nad tym transferem. Niby fajny... dość głośne nazwisko, swego czasu tworzył duet dwóch czarnych wież z Dicsonem Choto. W niesławie spierdzielił do szwabolandii w Pogoni za większym hajsem. Teraz od pół roku bezrobotny miałby zacząć grać w I polskiej lidze....Oj będzie nas kosztował, oj będzie. 2 tygodnie testów, w klubie burza mózgów czy zatrudniać czarnego czy nie.... pomijaj już nasze problemy z defensywą w rundzie jesiennej i, że tak pozwolę sobie zapytać - czy warto było ot tak rezygnować z Hrymowicza??? Sportowo jeśli chodzi o jakość obrony dużo straciliśmy, finansowo też raczej w plecy, bo za kilogram bananów ten Łatara grać nie będzie...

Co do Hryma, to ponoć strasznie mieszał w szatni, co z żądaniem podwyżki skończyło się jak skończyło.


P. S.
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5729 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 12:30
jeszcze mozna powiedziec ze jest bardzo chorobliwy ten Ouattara


abstrakcja!
kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 12:45

  Sz. napisał:  
Co do Hryma, to ponoć strasznie mieszał w szatni, co z żądaniem podwyżki skończyło się jak skończyło.


Przestań wierzyć w te bajki, że Hrymowicz żądał podwyżki ;)


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5795 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 11/12 - 11/01/2012 13:53

  xxjarek05xx napisał:  
Kolejny czarnuch...



niszczy mnie ten poziom postów. Wnosi to do dyskusji mniej więcej tyle co cytowanie bogurodzicy


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.43 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005