Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Puchallowen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2929 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 15:26
Czemu co roku jest ta sama gadka ? jak chce to niech odchodzi.. W Pogoni jest tylko zatrudniony wiec zmiana pracownika nie jest niczym dziwnym


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5716 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 15:39

  M.K 74 napisał:  

  zach-pom napisał:  
Tym debilnym faulem mam nadzieję że Djousse załatwił sobie wypierdzielenie na zbity pysk z Pogoni w trybie natychmiastowym!


Tak na spokojnie o Djousse. Młody chłopak, który błyszczał w 1-lidze, a w Ekstraklasie nie potrafi się odnaleść. Każde wejście Jego na boisko, to jest szansa , na pokazanie czegoś co odmieni jego sytuację, to że będzie wychodził w pierwszym składzie, że będzie w osiemnastce meczowej. On najzwyczajniej w świecie się "podpala" i na siłę chce pokazać że jest przysłowiowym "walczakiem", że można na Niego liczyć, że nie odpuszcza... To go gubi, bo rzeczywiście kolejny brutalny faul, i kolejna głupia czerwona kartka. Tak czy siak szkoda mi go.Szkoda Ci śmierdzącego lenia, który opierdala się na treningach? Biedny Donald bo on chce, stara się pokazać, że jest walczakiem, a że ma kontrolę emocji gorszą od pięcioletniego dziecka.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2371 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 16:38

  Plum napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  zach-pom napisał:  
Tym debilnym faulem mam nadzieję że Djousse załatwił sobie wypierdzielenie na zbity pysk z Pogoni w trybie natychmiastowym!


Tak na spokojnie o Djousse. Młody chłopak, który błyszczał w 1-lidze, a w Ekstraklasie nie potrafi się odnaleść. Każde wejście Jego na boisko, to jest szansa , na pokazanie czegoś co odmieni jego sytuację, to że będzie wychodził w pierwszym składzie, że będzie w osiemnastce meczowej. On najzwyczajniej w świecie się "podpala" i na siłę chce pokazać że jest przysłowiowym "walczakiem", że można na Niego liczyć, że nie odpuszcza... To go gubi, bo rzeczywiście kolejny brutalny faul, i kolejna głupia czerwona kartka. Tak czy siak szkoda mi go.Szkoda Ci śmierdzącego lenia, który opierdala się na treningach? Biedny Donald bo on chce, stara się pokazać, że jest walczakiem, a że ma kontrolę emocji gorszą od pięcioletniego dziecka.A jesteś na każdym treningu że widzisz czy się opierdala?


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3500 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 16:59
Sztab trenerski w porozumieniu z Zarządem rezygnuje z czterech piłkarzy: Tomasza Chałasa, Donalda Djousse, Herve Tchamiego oraz Przemysława Pietruszki.


Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4811 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 17:01
czy widział na treningu czy nie,to okazji do zobaczenia bedzie juz niewiele :P Tchami, Donald, Chałas, Pietrucha żegnają sie juz oficjalnie. Szkoda Przemka, dzięki za lata gry, ale taki los piłkarza, odstajesz, odpadasz. Oby wzmocnienia były konkretne


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
Dejv83
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2371 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 17:03
Pietruchy trochę szkoda, na zmiennika dla Lewego mogl zostać a pozostala trojke zegnamy bez placzu


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5736 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 17:07

  Dejv83 napisał:  
Pietruchy trochę szkoda, na zmiennika dla Lewego mogl zostać a pozostala trojke zegnamy bez placzu


Może już mają kogoś nowego na tą pozycję dogadanego? I stąd taki ruch?

Zgadzam się. Pozostała trójka bez żalu.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5696 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 17:23
A ja napiszę, że żegnam Pietruszkę bez żalu. Kto widział jego grę to mógł obgryzać tylko paznokcie (te jego słynne "krycia" na radar przy dośrodkowaniach...). To że wygryzł go młody i chimeryczny Lewandowski wiele mówi. Przemek miał niestety spory zjazd formy. Ale życzę powodzenia, pewnie obierze kurs na Flotę.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5897 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 17:57
Bardzo dobre posunięcie! Brawo dla osób odpowiedzialnych. Jeśli to Wdowczyk chciał ich wydalenia to brawo za konsekwencję w budowaniu drużyny. Jeśli Smolny to brawo za przyznanie się do błędu.

- Pietruszka - dramatyczny zjazd z formą, na niższe ligi to starczało, ale obecnie bezperspektywiczny, przeciętny obrońca,
- Tchami - irytujący od początku do końca, jeden z najsłabszych transferów ostatnich lat,
- Djousse - ile można się denerwować na nieporadnosć i glupotę tego zawodnika? Czara goryczy się przelała, tym bardziej, że szału ostatnimi czasy nie grał,
- Chałas - nie trzeba komentować, poza 2-3 niezłymi meczami chodząca przeciętność, co poniektórzy z Orlików graliby od niego skuteczniej w ataku.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5527 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 18:03

  Ozii napisał:  

  Plum napisał:  

  M.K 74 napisał:  

  zach-pom napisał:  
Tym debilnym faulem mam nadzieję że Djousse załatwił sobie wypierdzielenie na zbity pysk z Pogoni w trybie natychmiastowym!


Tak na spokojnie o Djousse. Młody chłopak, który błyszczał w 1-lidze, a w Ekstraklasie nie potrafi się odnaleść. Każde wejście Jego na boisko, to jest szansa , na pokazanie czegoś co odmieni jego sytuację, to że będzie wychodził w pierwszym składzie, że będzie w osiemnastce meczowej. On najzwyczajniej w świecie się "podpala" i na siłę chce pokazać że jest przysłowiowym "walczakiem", że można na Niego liczyć, że nie odpuszcza... To go gubi, bo rzeczywiście kolejny brutalny faul, i kolejna głupia czerwona kartka. Tak czy siak szkoda mi go.Szkoda Ci śmierdzącego lenia, który opierdala się na treningach? Biedny Donald bo on chce, stara się pokazać, że jest walczakiem, a że ma kontrolę emocji gorszą od pięcioletniego dziecka.A jesteś na każdym treningu że widzisz czy się opierdala?Dożyłem czasów, w których ludzie żałują tego, że czarnucha się wypierdala z Pogoni na zbity pysk. Cyrk.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2719 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 18:17
Donald - w tej rundzie zrobił z siebie pośmiewisko , jedna bramka i dwie idiotyczne czerwone kartki. Według mnie zawodnik ze sporym potencjałem ale w ekstraklasie się nie odblokował , dzięki za fajną bramkę z Lechem w zeszłym sezonie ktora dała wiele radości w Poznaniu :)

Tchami - kto wie jakby grał gdyby przepracował okres przygotowawczy , momentami prezentował ciekawe techniczne przebłyski ale taktycznie i mentalnie nie przystosowany do ekstraklasy. Jeszcze te jego zabawne sprinty :D

Pietruszka - objeżdżany w każdym meczu , niestety spory zjazd umiejętności

Chałas - bez komentarza


kęsik
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 3907 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 19:38

  v.pl napisał:  
[17.10] Żona Radosława Janukiewicza kilkadziesiąt minut temu za pośrednictwem facebook'a poinformowała, iż nie będzie przeprowadzki na Dolny Śląsk!grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5103 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 19:57

  kęsik napisał:  

  v.pl napisał:  
[17.10] Żona Radosława Janukiewicza kilkadziesiąt minut temu za pośrednictwem facebook'a poinformowała, iż nie będzie przeprowadzki na Dolny Śląsk!
Jeśli to faktycznie gierka żeby załatwić sobie dłuższy i lepszy kontrakt to kobieta mu troche nabruździła ;]


Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5407 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 20:00
Dokładnie to napisała:


  Cytat:  
Moi kochani dziekuje za wszystkie zapytania ale nie wyprowadzamy sie do stolicy Dolnego Śląska!!!
Cieszycie sie?-;)))
PS promocja chusteczek w Rossmanie:DByliśmy tu i Zawsze będziemy...
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2452 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 20:01

  grzela07 napisał:  

  kęsik napisał:  

  v.pl napisał:  
[17.10] Żona Radosława Janukiewicza kilkadziesiąt minut temu za pośrednictwem facebook'a poinformowała, iż nie będzie przeprowadzki na Dolny Śląsk!
Jeśli to faktycznie gierka żeby załatwić sobie dłuższy i lepszy kontrakt to kobieta mu troche nabruździła ;]To może być subtelny przekaz, że nowa umowa z Pogonią została podpisana. ;)


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5638 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 03/12/2013 23:39

  M.K 74 napisał:  

Tak na spokojnie o Djousse. Młody chłopak, który błyszczał w 1-lidze, a w Ekstraklasie nie potrafi się odnaleść. Każde wejście Jego na boisko, to jest szansa , na pokazanie czegoś co odmieni jego sytuację, to że będzie wychodził w pierwszym składzie, że będzie w osiemnastce meczowej. On najzwyczajniej w świecie się "podpala" i na siłę chce pokazać że jest przysłowiowym "walczakiem", że można na Niego liczyć, że nie odpuszcza... To go gubi, bo rzeczywiście kolejny brutalny faul, i kolejna głupia czerwona kartka. Tak czy siak szkoda mi go.co Ty pierdolisz, Djousse to typowy głąb, obibok i darmozjad, a jego mały iloraz inteligencji w konsekwencji prowadzi do zajebania się w akcji i biegania w kółko ile sił w nogach jak guziec. Ten chłop nigdy nie ogarnie taktyki, a na takich miejsca tu nie ma. Chciałoby się tylko powiedzieć w końcu...

Ostatnio edytowany przez: Safe, 3 grudnia 2013, 23:48 [1 raz(y)]


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2371 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 04/12/2013 00:11

  Marudnicki napisał:  

  grzela07 napisał:  

  kęsik napisał:  

  v.pl napisał:  
[17.10] Żona Radosława Janukiewicza kilkadziesiąt minut temu za pośrednictwem facebook'a poinformowała, iż nie będzie przeprowadzki na Dolny Śląsk!
Jeśli to faktycznie gierka żeby załatwić sobie dłuższy i lepszy kontrakt to kobieta mu troche nabruździła ;]To może być subtelny przekaz, że nowa umowa z Pogonią została podpisana. ;)Wiesz, nie napisała, że zostają w Szczecinie :D


(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4263 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 04/12/2013 00:24
Z wiadomości do koleżanek pod tym postem jasno wynika że zostają w Szczecinie ;) Ah te kobiety :D


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4389 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 04/12/2013 01:12
Uda sie rozwiazac kontrakty z ta wspaniala czworka, to juz z tego zwolni sie kasa na kontrakty dla nowych. Zamiast 4 takich sredniakow wolalbym 1 albo 2 takich co beda stanowili o sile zespolu.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2719 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 04/12/2013 10:50

  Przema napisał:  
Uda sie rozwiazac kontrakty z ta wspaniala czworka, to juz z tego zwolni sie kasa na kontrakty dla nowych. Zamiast 4 takich sredniakow wolalbym 1 albo 2 takich co beda stanowili o sile zespolu.Dokładnie , zwłaszcza że taki paralityk Chałas ponoć wyciągał co miesiąc 18 tys zł... Trzeba teraz przede wszystkim znaleźć jakiegoś lewego obrońcę w miejsce słabego Pietruszki i napastnika który nawiązałby rywalizację z Robakiem.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005