Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Damdam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1818 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 13/01/2016 18:15
Zwolinski do Legii jak odejdzie Nikolic.


Tylko Pogoń MKS !!!
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6121 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 13/01/2016 20:19
Pewnie Czerwinski bo ma niska kwote odstepnego.

Zawsze moze sie nie zgodzic na warunki proponowane przez nowego pracodawce:) Ale nie czarujmy sie..


,,Vi är överallt,,- POGON
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2174 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 13/01/2016 20:28

  Damdam napisał:  
Zwolinski do Legii jak odejdzie Nikolic.To kosmiczna suma musiałaby być za niego, przecież dopiero co kontrakt podpisał, na pewno klauzura odejścia "Zwolaka" jest koło 5 mln

Ostatnio edytowany przez: bark77, 13 stycznia 2016, 20:35 [1 raz(y)]


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2711 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 13/01/2016 21:35

  bark77 napisał:  

  Damdam napisał:  
Zwolinski do Legii jak odejdzie Nikolic.To kosmiczna suma musiałaby być za niego, przecież dopiero co kontrakt podpisał, na pewno klauzura odejścia "Zwolaka" jest koło 5 mlnjak za nikolica dostanę 4-5 mln euro to 5 mln pln nie będzie kosmiczne. Pytanie czy Zwolak by poszedł


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2713 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 12:37
Małecki oficjalnie w Wiśle Kraków!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5663 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 12:52
Tak z chłodnej kalkulacji to wydaje mi się, że gdyby udałoby się sprowadzić jeszcze bocznych obrońców byłoby git. Rudol kopie się w czoło, a AF9 nie jest alternatywą dającą spokój na prawej stronie, jest jeszcze ewentualnie Danielak, który dostaje mało szans. Tylko, że oni i tak nie są obrońcami, a skrzydłowymi. Na lewej mamy Lewandowskiego, który zdecydowanie lepiej moim zdaniem czuje się na skrzydle, a Nunes i Matynia są po dużych kontuzjach więc na pewno na 100% nie będą grali od początku nowej rundy.


Oczywiście zakładając, że nikt nie odejdzie z trzonu zespołu.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5344 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 13:20
No to teraz znów możecie go pocisnąć. Śmiało wszechwiedzący forumowi hejterzy, którzy zdążyli mu już naubliżać od niewdzięczników, kłamców, panienek itp itd. Dajcie upust swym frustracjom.


  Cytat:  
Patryk Małecki jest już zawodnikiem Wisły Kraków. „Mały” występował w Dumie Pomorza przez dwa lata. - Czułem się tutaj jak w domu – podkreśla pomocnik.

To już koniec twojej przygody z Pogonią.

- Chciałbym przede wszystkim podziękować kibicom, klubowi i wszystkim ludziom związanym z Pogonią. Nie spodziewałem się, że mogę spotkać tak wspaniałych ludzi na swojej drodze. Zaczynając od pań sprzątaczek, przez kolegów z drużyny, kończąc na zarządzie. Wszystkim dziękuję, także trenerom. Fajnie było pracować tutaj przez dwa lata. Zapamiętam ten okres i będę go miło wspominał. Przyjęliście mnie jak swojego. Czasami ktoś pewnie miał wobec mnie jakieś obiekcje, ale nigdy tego nie odczułem. Miałem pewne obawy, bo przychodziłem z Wisły, ale nigdy nie było z tym problemu.

Gdy przychodziłeś to mówiłeś, że oddasz za Pogoń serce. Tego nie można ci odebrać, chociaż ze statystykami było różnie.

- Zawsze może być lepiej, ale oddawałem na boisku wszystkie siły. Cieszę się, że mogłem zagrać w takim klubie jak Pogoń. Bramek, asyst i lepszej gry mogło być więcej. Tak w życiu bywa. Przychodząc do Pogoni chciałem grać najlepiej jak potrafię i strzelać dużo bramek. Nie udało się, ale myślę, że część kibiców, pewnie nie większość, doceni to, że w każdym meczu starałem się i chciałem jak najlepiej. Życie i boisko różnie to weryfikowało. Nie zmienia to faktu, że cieszę się, że tu trafiłem. Będą zawsze miło wspominał lata w Szczecinie.

Zostałeś zawodnikiem krakowskiej Wisły. Jakie wyzwania przed tobą?

- Awans do ósemki (śmiech). Pogoń już jedną nogą w niej jest, a Wisła jest w trudniejszej sytuacji. Dlatego też, gdy dostałem propozycję, to po naradach w Pogoni doszliśmy do porozumienia i wniosku, że lepiej będzie, gdy odejdę. Wracam do Wisły i w trudnym momencie chciałbym jej pomóc w awansie do ósemki. Fajnie byłoby spotkać się tam z Pogonią.

Czego życzysz szczecińskim kibicom?

- Stadionu oczywiście. Ale także tego by często zaglądali na stadion, który jest, bo naprawdę jesienią z meczu na mecz gra Pogoni wyglądała fajniej. Atmosfera w Szczecinie także jest bardzo fajna. Myślę, że kibice nie powinni w przyszłości narzekać na wyniki Pogoni.

Na stadion w Szczecinie będziesz mógł chyba wracać bez obaw.

- Zobaczymy, czy nie podpadnę kibicom (śmiech). A tak serio to cieszę się, że spotkałem tutaj wielu wspaniałych ludzi. Nie zdawałem sobie z tego sprawy, że tak może być. Czułem się tu jak w domu. Życie piłkarza polega na różnych zmianach. Teraz właśnie czas na taką zmianę. Liczę, że jeszcze nie raz tutaj wrócę. Może jako zawodnik innej drużyny, ale będę czuł się tutaj zawsze dobrze.

http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/10869/Przyjeliscie-mnie-jak-swojego.html


Ostatnio edytowany przez: eM, 14 stycznia 2016, 13:33 [3 raz(y)]


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2507 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 13:32
Hejterzy :D bo mają inne zdanie niż ty :D

Jestem ciekawy czy w Wiśle sobie poradzi. Jak mówiłem, nie zdziwiłbym się jakby nagle wystrzelił z formą, bo taka to liga. Tylko jeśli tak faktycznie się stanie, to szkoda, że u nas się nie sprawdziła ta zasada., gdy odchodził z Wisły. Dobrze, że to koniec Małeckiego w Pogoni.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5344 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 13:41
"Zakłamany facet, niewdzięcznik, obrażony, marny piłkarz, nic nie dawał na boisku, panienka, wiecznie sfochowany" - fakt, to rzeczywiście nie jest hejt anonimowego, pryszczatego gimbusa z interneta. To jest konstruktywna krytyka, podparta faktami i informacjami z pierwszej ręki.

Ikarus, jak masz odwagę, to chętnie wyjaśnię ci moje zdanie na ten temat osobiście.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2507 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 13:44
A nie jest tak ? Piękne słowa na koniec, nie zasłaniają obrazu tego co było wcześniej. 99 % forum w takim razie tutaj to "pryszczate gimbusy" które ośmielają się mieć inne zdanie od twojego.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5344 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 13:54
Po raz kolejny masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie 99% a jakieś 70%. Niestety większość normalnych ludzi, już dawno sobie odpuściło te forum, min. przez takich asów jak ty. Nie myl więc konstruktywnej krytyki z typowym hejtem, ubliżaniem, czy robieniem afer z dupy po wywiadach niektórych zawodników, tak jak ci się to udało kilka dni temu.

Dwa posty wyżej cię o coś zapytałem. Czekam na odpowiedz.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2507 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 14:04
Przecież twoje zdanie znam ;)

Nie dodawaj sobie procentów. No ale jeśli twierdzisz, że 70 % ludzi tutaj to gimbusy, czyli zdecydowana większość która tutaj się wypowiada obecnie, to nie ich problem a tylko twój. Jeden wywiad, ignorujesz, ten z jego tradycyjnymi wymówkami, obarczającymi swój brak sukcesów innych ludzi , ale ten z pięknymi słowami kupujesz bez zastrzeżeń. Ba, jeszcze wydurniasz się z tekstami o gimbusach, podajesz ten wywiad z pięknymi słówkami jako przykład dla twojej racji. Troszkę hipokryzji z twojej strony. Niczym się nie różnisz w reakcji, od osób które oburzały się na ten wywiad typu "znowu w życiu mi nie wyszło". Różnica jedynie jest taka, że oni wyrazili zdanie na temat wywiadu, który udzielił na sucho, a ty reagujący na wywiad kurtuazyjny, który według ciebie usuwa wszystko co było wcześniej.


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4340 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 14:06
znowu przez 2 strony będzie gownoburza??
Małecki powiedział to co powiedział raz dziękuję trenerom innym razem mówi że nie wie czego od niego oczekiwali,
ambicji mu nie odmówie ale niech już idzie do ukochanej Wisły.
Swoją drogą też bym napisał coś podobnego w ramach podziękowań gdy miałbym takiego pracodawcę za takie pieniądze


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2174 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 14:12
Zawisza testuję zawodnika na DP, możliwe że jest szansa na Drygasa już zimą LINK


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5344 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 14:16
Dzięki Ikarus za twoją kolejną szczegółową analizę wywiadu. Teraz wiem kiedy Mały mówił na sucho, kiedy kurtuazyjnie. Jesteś prawdziwą alfa i omegą. Konkurencją dla słynnego jasnowidza z Człuchowa.

Nie rozumiem tylko o kim piszesz "oni" skoro to ty tu przodowałeś w ubliżaniu Patrykowi, tylko dlatego, że osmielił się powiedzieć, ze nie rozumiał się z trenerem. To mi.n twoje słowa cytowałem. Przynajmniej przekonałem się, że hejtować masz odwagę jedynie w internetach. Z mojej strony koniec. Nie ma sensu dyskutowac dłużej z anonimowym cykorem.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2507 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 14:32
Od kiedy ubliżaniem jest negatywne ocenienie zawodnika, mądralo ? czyli tego, że jako piłkarz się nie sprawdził, że focha się ? że poza charakterem, przydałby mu się umiejętności ?. To chłopie nie wiem jak nazwać to co ty robisz, zwłaszcza w tych postach, które moderatorzy ci skasowali. Poza tym, innych wyzywasz od hejterów a sam nim jesteś, nie skupiasz się na odpowiedziach, pomijasz je, no czysty hejter. "Alfa i omoga" to właśnie od paru ostatnich dni ty próbujesz zgrywać tutaj. No wręcz świetnie opisałeś swoją działalność w ostatnich dniach tutaj.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3120 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 14:36
Skończcie bo serio odechciewa się tutaj wchodzić i czytać. Icar przyjmij propozycję i spotkajcie się na wyjaśnienia przy piwie czy coś a nie wylewasz stek bzdur. Ile kurwa można.


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5774 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 14:39

  Icar napisał:  
Od kiedy ubliżaniem jest negatywne ocenienie zawodnika, mądralo ? czyli tego, że jako piłkarz się nie sprawdził, że focha się ? że poza charakterem, przydałby mu się umiejętności ?. To chłopie nie wiem jak nazwać to co ty robisz, zwłaszcza w tych postach, które moderatorzy ci skasowali. Poza tym, innych wyzywasz od hejterów a sam nim jesteś, nie skupiasz się na odpowiedziach, pomijasz je, no czysty hejter. "Alfa i omoga" to właśnie od paru ostatnich dni ty próbujesz zgrywać tutaj. No wręcz świetnie opisałeś swoją działalność w ostatnich dniach tutaj.Skończ waść, wstydu oszczędź.

Co do Małego - wkurwiał mnie grą niesamowicie, bo jest po prostu słaby, a gdy przychodził miałem nadzieję, że się odbuduje.. ale charakterności odebrać mu nie można. Nie zawsze miał u nas łatwo, a mimo to potrafił odejść z honorem, więc pierdolenie o niewdzięczności jest moim zdaniem nie na miejscu.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2507 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 14:41
Skoro widzę, że tutaj nic mu nie pasuje, nie próbuje w ogóle dyskutować, tylko skupia się na pisaniu kolejnych postów, gdzie pomija 3/4 wypowiedzi osoby, która mu odpisała na wcześniejszą wypowiedź, to nie widzę sensu w spotkaniu się, skoro miałoby to przebiegać podobnie. Spotkać to ja mogę się z osobą, która owszem może się nie zgadzać z opinią na jakiś temat, ale nie z typowym hejtowaniem, bo na to owszem szkoda czasu,

Edit: O jego "niewdzięczności" nic nie napisałem.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2588 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 15/16 - 14/01/2016 14:43
Trzeba ponosić konsekwencje własnego zdania.
Icar to jest internet i wiadomo, że można pisać wszystko, ale jak nie jest się pizdą to nie ucieka się od odpowiedzialności. Licytować można wysoko, ale jak ktoś mówi sprawdzam to nie ucieka się od stołu. Próba charakteru, ciekaw jestem twojego.

Co do transferu Drygasa, jego przyjście rozwiązałoby problem środkowego pomocnika i środkowego obrońcy za jednym zamachem, bo można będzie przesunąć Matrasa do tyłu, gdy zajdzie taka potrzeba.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.55 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005