Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 07:17

  kAwA *.* napisał:  

przyklepie transfer bo pewnie nigdzie go nie chcą i nigdzie nie dadzą więcej :P szkoda :/



Myślę, że to jest tak:

Pogoń to dla niego ostatnia opcja, Ljuboja pewnie powiedział menedżerowi coś w stylu "jak się nie znajdzie za tydzień nic lepszego, to niech będzie ta Pogoń". Więc poszedł przeciek do neta, narobili szumu i czekają. Jak nie będzie sensownej oferty za kasę jaka Ljudojada satysfakcjonuje, to pewnie podpisze z nami.

Już wiadomo, że ta kasa to na pewno więcej niż 20 tysięcy euro m/c , bo za tyle nie poszedł do Auxerre. Pewnie liczy na kasę zbliżoną do tej jaką miał w Legii (40tys m/c).


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8212 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 07:19
Kurwa, sami fachowcy od marketingu i psychologii, tudziez od trenowania i motywowania, oraz od wydawania kasy na transfery... W wiekszosci po ± 300 dniach na forum... Pelen szacun...


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4207 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 08:54
Aha, więc trzeba mieć 4000 dni na forum, aby znać na 'trenowaniu, motywowaniu, marketingu, psychologii i wydawaniu kasy na transfery'? Nie mówię, że się na tym znam, ale śmieszne jest takie stwierdzenie. W dodatku na forum chyba co jakiś czas właśnie po to jest otwierana rejestracja, aby nowe osoby mogły się udzielać, bo w innym wypadku te forum byłoby martwe. :)


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 09:00
Coś zaczęli dobrego robić koło składu i nagle musieli strzelić z tym Ljuboją, to już mogli rzucić się na Demjana. Zamiast machającego rękami na spalonym emeryta to pomyśleć o dobrym obrońcy do pary z Dąbrowskim, zakontraktować Lebedyńskiego i spokój.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 09:47
Kurcze, mam ambiwalentny stosunek do tego "transferu". Sam Ljuboja to postać kontrowersyjna, aczkolwiek umiejętności piłkarskie przecież posiada. I tu pojawia się wiele pytań, na które ciężko znaleźć prawidłową odpowiedź:
1) jak się u nas zaaklimatyzuje???
2) jak drużyna przyjmie takiego piłkarza o takich umiejętnościach, ale i o takim charakterze???
3) czy mu się będzie chciało ???
4) ile jest w stanie strzelić bramek w naszych barwach???
5) ile razy będziemy irytował nas machaniem swoich rąk???

Z marketingowego punktu widzenia chyba strzał w 10-tkę, bo widać choćby po poruszeniu na forum, czy innych portalach - wszędzie przewija się nazwa Pogoń:) a tutaj na forum nie pamiętam kiedy ostatnio był taki "hot" temat.
A sportowa strona??? Miał zarówno przebłyski, jak i irytujące mecze, gdzie tylko łapany na spalone machał łapami. Ljuboja to typ, który cały czas chce być przy grze, obawiam się, że teraz Rogalski nie powącha wolnych przy nim. Z drugiej strony nasza młodzież na treningach na pewno mogłaby się nauczyć wiele rzeczy od niego, ale czy też nie podpatrzyli by jego stylu życia???
Nie rozumiem tego transferu trochę, bo bierzemy na testy Mikiego, wcześniej testowany Vuk, a tu jak bomba spada nam informacja o ewentualnym transferze serba. Najbardziej interesuje mnie, czy np. Wdowczyk aprobuje takiego piłkarza o takim charakterze, o takim przygotowaniu fizycznym. Niemniej jednak jeśli miałbym wybierać między Mikim a Ljuboją??? Biorę Mikiego(możecie mówić, że wybór irracjonalny itp, ale to nasz chłopak), ale najlepiej by było wyjebać donalda, i mieć trzech napastników w kadrze Miki, Chałas + Ljuboja. Jeśli prawda o Zwolaku, to ma odejść, a Zieliński do "przyuczenia" w takim wariancie.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 10:11
Apropo Ljuboji, opinia Wdowczyka... Link :)

A tak już bardziej poważnie- wolałbym postawić na Chałasa i zakontraktować dobrego stopera do Dąbrowskiego niż brać Ljuboje bo nie wierzę, że jeśli chodzi o skuteczność to w naszej drużynie będzie robić różnicę. Oczywiście mam nadzieję, że się mylę co do tego wzmocnienia.


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
everton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4405 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 10:19
Jak dla mnie Ljuboja strzał w dziesiątkę pod warunkiem, że Azoty nie posiadają na tyle wielkich wpływów w klubie, żeby ustalać skład za Wdowczyka (chociaż znając SMolnego pewnie będzie robił wszystko żeby wylizać im dupsko). SKoro klub nie płaci pensji to nic na tym nie tracimy, bo - nie ma co się oszukiwać - piłkarsko Ljuboja wpierdala każdego piłkarza w tej lidze.


NSNO
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 10:34

  Ambasador napisał:  
Niemniej jednak jeśli miałbym wybierać między Mikim a Ljuboją??? Biorę Mikiego(możecie mówić, że wybór irracjonalny itp, ale to nasz chłopak)



To może grajmy całą jedenastką z region, wtedy na pewno nie spadniemy... Co Wy macie z tym regionem, i chuj że z regionu ale nie umie grać ! Czy skończy się w końcu temat, o naszych gwiazdach z regionu, my tu nie mamy dobrych wychowanków. Módlmy się aby Kort błysnął, bo on jedyny coś potrafi. Nie mówię że Miki to patałach, ale nie jest to zawodnik na ekstraklasę. Mnie nie intersuje kto gra, czy z regionu czy nie, mnie interesują jak grają. Ale jak dla innych jest najważniejsze, żeby z regionu grali i nie ważne jak no to bardzo mi przykro. Bez napinki.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6772 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 10:34

  mlostaaa0 napisał:  
Aha, więc trzeba mieć 4000 dni na forum, aby znać na 'trenowaniu, motywowaniu, marketingu, psychologii i wydawaniu kasy na transfery'? Nie mówię, że się na tym znam, ale śmieszne jest takie stwierdzenie. W dodatku na forum chyba co jakiś czas właśnie po to jest otwierana rejestracja, aby nowe osoby mogły się udzielać, bo w innym wypadku te forum byłoby martwe. :)

Po prostu ludzie, którzy mają więcej dni na forum zazwyczaj są/były na dłużej nie tylko z tym Klubem, ale też gdzieś "zakręciły" się w Jego strukturach. Więc wiedzą mniej więcej jak to wygląda. Ppo drugie, to nie pierwsza taka bomba, gdybyś był dłużej na forum to pewnie byś podchodził z większym dystansem ;) A po trzecie - komu jak komu, ale akurat RAFkowi nie powinieneś wytykać małej wiedzy ;) I jeszcze primo ultimo :) co innego snuć domysły, ale większość fachurów tutaj wie wszystko najlepiej jakby sami ten transfer przeprowadzali i już miliony euarasów sami też wybulili na wiele innych. Właśnie dlatego się w tym temacie nie wypowiadam, tylko czytam wszystkie wypowiedzi, niektóre z uśmiechem :)


P. S.
Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 10:42

  everton napisał:  
Jak dla mnie Ljuboja strzał w dziesiątkę pod warunkiem, że Azoty nie posiadają na tyle wielkich wpływów w klubie, żeby ustalać skład za Wdowczyka (chociaż znając SMolnego pewnie będzie robił wszystko żeby wylizać im dupsko). SKoro klub nie płaci pensji to nic na tym nie tracimy, bo - nie ma co się oszukiwać - piłkarsko Ljuboja wpierdala każdego piłkarza w tej lidze.



każdy pisze co uważa i mysli, cześć poglądów jest zgodna vide Ljuboja i jego umiejętności sportowe, reszta poza boiskowe sprawy czyli szatnia, treningi, zycie prywatne juz nie koniecznie
czy jest to strzał w "10"? wydaje mi się, że pisanie o tym przed pozyskaniem piłkarza jest nie logiczne. Niech najpierw podpisze, niech wyjdzie na boisko i pokaze, ze w Pogoni stanowi ta wartosc na ktora licza wszyscy, wladze Pogoni, trenerzy, koledzy z druzyny i kibice.
czytajac komentarze, ze to Azoty bede placic, ze to Azoty ostatecznie zdecyduja o tym i maja, czy nie maja na to ostatecznego wplywu i czy wszyscy beda zgodni dochodze do wniosku, ze wielu z nas pasuje komentarz - Azoty placa, ich kasa, nie Pogoni, ich sprawa, a co szkodzi zeby go brac, brac go jak daja kase
juz ktos wymienial fakty, ze Pogon ma jakies długi jako spolka, ze ma dlugi wobec pilkarzy, ktorych juz nie ma w klubie, premie za awans itd.
i spotyka się zarzad klubu z przedstawcicielami Azotów i rozmawiaja na temat sytuacji spolki, jej problemow, jak je rzowiazac - okazuje się, że wszystko schodzi na drugi plan i bierzemy Ljuboje bo jest okazja

a jezeli Ljuboja jest taki dobry, pojawia się pytania jak się przygotowywał do sezonu, czy w ogole to robił, z informacji prasowych wynika, że nie dogadał się pod wzgledem finansowym z Auxerre, bo dawali dwa razy mniej niż Legia, że teraz jest w Anglii i tam tez szuka klubu
wiec co jest nie tak, że tak dobry pilkarz, czolowka grajaca w lidze polskiej, od kilku tygodni nie moze znalezc sobie klubu w Europie
moze ma wygorowane oczekiwania finansowe, moze sa inne czynniki - nagle ma trafić do Pogoni, która tuzem finansowym w ekstraklasie nie jest.
czytajac wiele materiałów prasowych w sieci i komentarzy, ze Ljuboja wyladuje w Pogoni tylko dlatego, ze nie znajdzie sobie nowego klubu dochodze do wniosku, bedzie to pilkarz jak juz pisalem wczesniej jednej rundy (obecnej jesiennej) - potem znajdzie sobie nowy klub i odjedzie.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 10:44

  Cytat:  
Czy skończy się w końcu temat, o naszych gwiazdach z regionu, my tu nie mamy dobrych wychowanków. Módlmy się aby Kort błysnął, bo on jedyny coś potrafi.

Zgadzam się po części z tym co piszesz bo prawdą jest, że do niedawna mieliśmy straszliwą posuchę jeśli chodzi o młodych zawodników. Aktualnie jest już nieco lepiej, ale wciąż jest to dolna półka.

Według mnie oprócz Kora jest jeszcze paru zawodników, melodii przyszłości - Błajewski, Koj czy chociażby Zieliński. W tym momencie nie są to zdecydowanie zawodnicy na pierwszą drużynę, ba nawet na osiemnastkę meczową, ale w przyszłości stawianie na nich może zaprocentować.

Ostatnimi czasy fajnie się dzieje w strukturach juniorskich/dziecięcych w klubie, ale niestety to zaprocentować może dopiero za kilka/kilkanaście lat.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 11:16

  domin839 napisał:  

  Ambasador napisał:  
Niemniej jednak jeśli miałbym wybierać między Mikim a Ljuboją??? Biorę Mikiego(możecie mówić, że wybór irracjonalny itp, ale to nasz chłopak)



To może grajmy całą jedenastką z region, wtedy na pewno nie spadniemy... Co Wy macie z tym regionem, i chuj że z regionu ale nie umie grać ! Czy skończy się w końcu temat, o naszych gwiazdach z regionu, my tu nie mamy dobrych wychowanków. Módlmy się aby Kort błysnął, bo on jedyny coś potrafi. Nie mówię że Miki to patałach, ale nie jest to zawodnik na ekstraklasę. Mnie nie intersuje kto gra, czy z regionu czy nie, mnie interesują jak grają. Ale jak dla innych jest najważniejsze, żeby z regionu grali i nie ważne jak no to bardzo mi przykro. Bez napinki.



Ja bym z checia grał.....:) widzisz ja nie twierdzę, że mamy super gwiazdy juniorskie, ale poprzez parcie na wynik istnieje realne zagrozenie, że będa odsuwani na boczny tor. Poza tym wolę chłopaków z regionu niż jakiś nonameow czy polskich emerytow vide Budka czy Kolendowicz. Mi jest przykro, że hasło lokalny patriotyzm jest Ci jak widać obce. Zamiast dac zarobić ziomkowi po szalu, idziesz do nieznanego typa i wypychasz mu kieszenie. Ot znak dzisiejszych czasów....


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
condzix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5312 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 11:44
Moim zdaniem branie Ljuboji to strzał w stopę. Po przewietrzeniu naszej szatni i pozbyciu się kilku dobrze zarabiających kopaczy - opierdalaczy mamy nową postać w zespole o niepokornym charakterze - nie wiem czy to będzie dobre dla drużyny. Poza tym nie wiem czy jeden Ljuboja zrobi różnicę - w Legii cała ekipa ciągnęła grę, u nas niewielu piłkarzy może wziąć ciężar gry na bary. Czas pokaże. Obym się pozytywnie zaskoczył.


Obrazek jpg wstawiony na forum
KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4982 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 12:00
Wg Przeglądu, Smolny poleciał do Paryża negocjować z Ljuboją :P


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4207 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 12:30

  Sz. napisał:  

  mlostaaa0 napisał:  
Aha, więc trzeba mieć 4000 dni na forum, aby znać na 'trenowaniu, motywowaniu, marketingu, psychologii i wydawaniu kasy na transfery'? Nie mówię, że się na tym znam, ale śmieszne jest takie stwierdzenie. W dodatku na forum chyba co jakiś czas właśnie po to jest otwierana rejestracja, aby nowe osoby mogły się udzielać, bo w innym wypadku te forum byłoby martwe. :)

Po prostu ludzie, którzy mają więcej dni na forum zazwyczaj są/były na dłużej nie tylko z tym Klubem, ale też gdzieś "zakręciły" się w Jego strukturach. Więc wiedzą mniej więcej jak to wygląda. Ppo drugie, to nie pierwsza taka bomba, gdybyś był dłużej na forum to pewnie byś podchodził z większym dystansem ;) A po trzecie - komu jak komu, ale akurat RAFkowi nie powinieneś wytykać małej wiedzy ;) I jeszcze primo ultimo :) co innego snuć domysły, ale większość fachurów tutaj wie wszystko najlepiej jakby sami ten transfer przeprowadzali i już miliony euarasów sami też wybulili na wiele innych. Właśnie dlatego się w tym temacie nie wypowiadam, tylko czytam wszystkie wypowiedzi, niektóre z uśmiechem :)



Broń Boże, nie wytykam nikomu małej wiedzy, nie zrozumieliśmy się. :) Po prostu nie twierdzę, że każdy, kto ma 300 dni na forum ma małą wiedzę i również nie twierdzę, że każdy kto ma 4000 dni na forum ma dużą wiedzą. I nie kieruję tego posta do nikogo, tylko ogólnie.

Pozdrawiam. :)


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4207 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 12:30
podwójny post. do usuniecia


Stau!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4985 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 12:36

  KAM napisał:  
Wg Przeglądu, Smolny poleciał do Paryża negocjować z Ljuboją :P



LINK


Pogoń Szczecin MKS Aż Po Życia Kres!
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4201 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 12:53

  Ambasador napisał:  

  domin839 napisał:  

  Ambasador napisał:  
Niemniej jednak jeśli miałbym wybierać między Mikim a Ljuboją??? Biorę Mikiego(możecie mówić, że wybór irracjonalny itp, ale to nasz chłopak)



To może grajmy całą jedenastką z region, wtedy na pewno nie spadniemy... Co Wy macie z tym regionem, i chuj że z regionu ale nie umie grać ! Czy skończy się w końcu temat, o naszych gwiazdach z regionu, my tu nie mamy dobrych wychowanków. Módlmy się aby Kort błysnął, bo on jedyny coś potrafi. Nie mówię że Miki to patałach, ale nie jest to zawodnik na ekstraklasę. Mnie nie intersuje kto gra, czy z regionu czy nie, mnie interesują jak grają. Ale jak dla innych jest najważniejsze, żeby z regionu grali i nie ważne jak no to bardzo mi przykro. Bez napinki.



Ja bym z checia grał.....:) widzisz ja nie twierdzę, że mamy super gwiazdy juniorskie, ale poprzez parcie na wynik istnieje realne zagrozenie, że będa odsuwani na boczny tor. Poza tym wolę chłopaków z regionu niż jakiś nonameow czy polskich emerytow vide Budka czy Kolendowicz. Mi jest przykro, że hasło lokalny patriotyzm jest Ci jak widać obce. Zamiast dac zarobić ziomkowi po szalu, idziesz do nieznanego typa i wypychasz mu kieszenie. Ot znak dzisiejszych czasów....



Tu nie chodzi o patriotyzm. Bardzo bym chciał aby jedenastka meczowa składała się z wychowanków. No ale niestety takich nie mamy, są tacy którzy łapią się na II-III ligę a nie na ekstraklasę, nie oszukujmy się Miki Ljuboji może piłki podawać a nie zagrażać i wyjściowy skład. Od pół roku wałkowany jest temat napastnika, że takiego nie mamy. Teraz kiedy nadarza się szansa na pozyskanie jednego z najlepszych w naszej lidze, to też jest źle. To kiedy będzie dobrze ? Jak sprowadzimy piłkarza Barcelony ? Realu ?


Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 12:56

  Stau! napisał:  

  KAM napisał:  
Wg Przeglądu, Smolny poleciał do Paryża negocjować z Ljuboją :P



LINK



jeszcze o tym strzale w "10" pod względem marketingowym a dokładnie o przeciwnym kierunku, czyli polityce informacyjnej klubu
jak widać dotychczasowe doświadczenie zarządu i zmiana klubowego rzecznika to przeciwieństwo rzekomego strzału w "10" i pokazanie z jakim nieprofesjonalnym zachowaniem mamy miejsce.
jak gruchnęła wieść na vałcę o Ljuboji wszyscy opierali się wyłącznie na tym źródle informacji, potem pojawiły się pierwsze informacje typu ... G. Smolny - zaprzeczam! nieprawda! nie ma takiego tematu! albo... nie odbierał telefonu
prezes Mroczek w radiu Szczecin ani nie zaprzeczył ani nie potwierdził, bo dla niego tematu nie ma gdy trwają jakieś rozmowy, czy negocjacje - a to żadna odpowiedź
sami możemy wywnioskować, że Ljuboja szuka klubu, wiadom jaki był jego kierunek, najpierw Francja, potem Anglia, doskonale wiemy jakie są jego oczekiwania finansowe, inna kwestia, czy on chce grać w Pogoni, czy woli grać za podobne pieniądze np. we Francji
i okazuje się po tym materiale, że dyrektor sportowy, ktory dwa dni temu zaprzeczał, że nie ma takiego tematu jedzie ponoc do Francji negocjowac warunki umowy, a jeszcze wczoraj Ljuboja miał być w czwartek w Szczecinie.
wiec majac te wszystkie dane na logikę, ze jak wspomniałem Pogon krezusem finansowym w Polsce i w Europie nie jest co szkodziło wydać krótkie oświadczenie po newsie na valce mowiace o tym, ze Pogoń negocjuje i przedstawiła oferte piłkarzowi i teraz wszystko zalezy od niego samego, czy tam menadzera, jesli Ljuboja przystanie na nasze warunki podpiszemy kontrakt!
a tak mamy mnóstwo spekulacji, szumu medialnego, różne wersje w mediach i totalny bałagan
patrzac oczywiscie na druga strone medalu , ze takich rzeczy nie powinno się ujawniac dla dobra negocjacji to znow napisze to samo - Pogoń w tej walce (jesli w ogole taka trwa) o Ljuboje nie jest faworytem i on wybierze oferte - kto da wiecej - a to stwarza szum wokol samego pilkarza a nie klubu, który zaprzeczał jeszcze dwa dni temu, ze cos jest na rzeczy


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 13/14 - 17/07/2013 13:25

  domin839 napisał:  

  Ambasador napisał:  

  domin839 napisał:  

  Ambasador napisał:  
Niemniej jednak jeśli miałbym wybierać między Mikim a Ljuboją??? Biorę Mikiego(możecie mówić, że wybór irracjonalny itp, ale to nasz chłopak)



To może grajmy całą jedenastką z region, wtedy na pewno nie spadniemy... Co Wy macie z tym regionem, i chuj że z regionu ale nie umie grać ! Czy skończy się w końcu temat, o naszych gwiazdach z regionu, my tu nie mamy dobrych wychowanków. Módlmy się aby Kort błysnął, bo on jedyny coś potrafi. Nie mówię że Miki to patałach, ale nie jest to zawodnik na ekstraklasę. Mnie nie intersuje kto gra, czy z regionu czy nie, mnie interesują jak grają. Ale jak dla innych jest najważniejsze, żeby z regionu grali i nie ważne jak no to bardzo mi przykro. Bez napinki.



Ja bym z checia grał.....:) widzisz ja nie twierdzę, że mamy super gwiazdy juniorskie, ale poprzez parcie na wynik istnieje realne zagrozenie, że będa odsuwani na boczny tor. Poza tym wolę chłopaków z regionu niż jakiś nonameow czy polskich emerytow vide Budka czy Kolendowicz. Mi jest przykro, że hasło lokalny patriotyzm jest Ci jak widać obce. Zamiast dac zarobić ziomkowi po szalu, idziesz do nieznanego typa i wypychasz mu kieszenie. Ot znak dzisiejszych czasów....



Tu nie chodzi o patriotyzm. Bardzo bym chciał aby jedenastka meczowa składała się z wychowanków. No ale niestety takich nie mamy, są tacy którzy łapią się na II-III ligę a nie na ekstraklasę, nie oszukujmy się Miki Ljuboji może piłki podawać a nie zagrażać i wyjściowy skład. Od pół roku wałkowany jest temat napastnika, że takiego nie mamy. Teraz kiedy nadarza się szansa na pozyskanie jednego z najlepszych w naszej lidze, to też jest źle. To kiedy będzie dobrze ? Jak sprowadzimy piłkarza Barcelony ? Realu ?



No właśnie, że chodzi. Kiedy i w jaki sposób chcesz dawać szansę na wybicie się chłopakom, jak zawsze na pierwszym miejscu będzie wynik ??? Jak chcesz promować nasze/swoje produkty regionalne/polskie, jak nie dasz rozwinąć skrzydeł małym, polskim przedsiębiorcom??? (chociażby fakt chęci podniesienia tantiemów za odtwarzanie muzyki - hotele, restauracje, dyskoteki o 100-200% w górę, a hipermarketom w doł...) Wolałbym dać zarobić Mikiemu niż Ljuboji, a lokalny patriotyzm/patriotyzm nie polega na kupieniu koszulki Lokalni Patrioci raz do roku, tylko na całorocznym działaniu w imię naszej małej ojczyzny czy samej Polski. Natomiast ogólnie to nie temat, na takie rozkminy.

Danijelowi może czyścić buty pół ligi, to nie wiem co się czepiłeś tego Lebedyńskiego. Na jakiej podstawie twierdzisz, że się nie nadaje na polską Ekstraklasę, w której grają wynalazki jak nasz Donald czy Mumu coś tam Traore???
Zawodnik zawodnikiem, ale w kwestii finansów, organizacji, czy chociażby stosunku do obecnych piłkarzy taki angaż Ljuboji może być takim strzałem w pysk, skoro w klubie wiszą z premiami za awans do Ekstraklasy z zeszłego roku, a biorą typa za ~1 mln złotych pensji rocznie. Patologii działaczy ciąg dalszy:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005