Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 13:36

  kiko napisał:  

  pogol napisał:  
Ja pierdziele... byłby niezłą alternatywą na boku pomocy... a jak widać wymagań wielkich nie miał...



Z nim podobno jest pewien feler. W Jadzę oblał testy medyczne ze względu na wiek lub...testy na obecność w organizmie "czegoś mocniejszego". W Piotrówce ma dużo kumpli, a po wpadce w Białymstoku nikt inny go nie chciał.



Media już tłumaczą Abwo. Ponieważ kończyła mu się karta pobytu w Polsce , musiał na biegu podpisać kontrakt. Wybrał LZS Piotrówka w której nie zagra ani sekundy , ponieważ zostanie odrazu wypożyczony do jednego z klubów Ekstraklasy.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3699 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 16:13
Wiadomo co z Lisowskim ?


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 17:02

  st0pr0c3nt napisał:  
Wiadomo co z Lisowskim ?


Jak wrócą do Szczecina, przejdzie badania lekarskie i podpisze kontrakt.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6780 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 18:08

  goral1982 napisał:  

  strzyga napisał:  
Postawili wszystko na jedną kartę, zakończyło się to klęską i obecną dramatyczną walką o przetrwanie bez wsparcia miasta. .


Niejeden klub chcialby miec taki brak wsparcia ze strony miasta :).


W tym tygodniu zarząd Floty zwrócił się do miasta o kolejne 600 tysięcy na funkcjonowanie klubu pod groźbą wycofania z rozgrywek 1 ligi. Rada miasta w głosowaniu odmówiła udzielenia pomocy finansowej, co zostało skwitowane rozważaniem nad przeniesieniem Floty do innego miasta ;)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 18:13
Na wp.pl ze Kaziu gada z Zawisza .


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
pablo8511
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3803 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 20:28
Na dumapomorza.pl pojawił się bardzo pesymistyczny artykuł odnośnie sytuacji w klubie. Nie wiem tylko czy był sens na chwile obecną coś takiego wrzucać. Chyba, że coś tam wiedzą, ale raczej wątpię. Po niektórych komentarzach na forach i pod różnymi artykułami odnoszę wrażenie że spora cześć komentujących to typowi kibice sukcesu ... Jak za ostro to przepraszam, ale to tylko moje zdanie. Komentarzy nie będę przytaczać, bo każdy je już pewnie czytał ...


Daleko od Szczecina, ale miłość jeszcze większa! Tylko Pogoń!
Made in China
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3715 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 20:49
Troche wiecej cierpliwosci bo dużo osob by chcialo wszystko na raz,dwa, na tu i teraz,troche spokoju,cierpliwości i wiary.Będzie dobrze:)


Tylko Pogoń Szczecin MKS!
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4447 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 21:27
nie dziwie sie,ze ludzie sie wkur.... bo sam czuje sie,ze klub ze mnie robi durnia.wyprzedaja najlepszych piłkarzy,a jeszcze niedawno mowili,ze bedziemy walczyc o puchary,ale jakie?! prezydenta Szczecina?! czas transferow sie zaczal,a u nas cisza.nikt nie oczekuje,ze Smolny powie z kim rozmawiaja,ale mogłby powiedziec pare słow jaka jest sytuacja klubi i czy w ogóle planuja sciagnac kogos z nazwiskiem,a nie jest jedna wielka cisza ... i maja reakcje kibicow ,sprzedaz biletow na Werder.sami sa sobie winni i niech nie beda zdziwieni,ze nawet w połowie stadion nie bedzie zapełniony,bo żeby oglądać kopiacych sie po czole naszych wirtuozów to janusze,pikniki juz oglądać nie chcą,a nawet wierni kibice nie garna sie do pojscia na mecz.nawet wierni kibice czekaja co bedzie.kupiłem karnet,a wielu moich znajomych,ktorzy kupowali od x lat czekaja na to co bedzie dalej,bo wzmocnienia typu powrót Zwolinskiego,Matras czy Lisowski na nikim nie robia wrazenia,bo ci piłkarze nie zrobia tzw.różnicy.we wtorek Smolny z Mroczkiem moze cos zrozumieja jak zobzcza pustki na stadionie i niech zastanowia sie co robia.bo ta cisza z ich strony nic dobrego nie wróży ani im,ani nam kibicom.widac,ze Azoty stawiaja na Chemik i tak ciezko wydac krótkie oświadczenie na temat ich dalszej pomocy dla klubu.myślę,ze jak oni nas nie beda traktowac poważnie to co tak długo budowali mogą szybko zniszczyc,a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.nie bedzie jasnej polityki klubu i chocby jednego piłkarza z nazwiskiem to nie bedzie frekwencji.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5022 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 21:30

  pablo8511 napisał:  
Na dumapomorza.pl pojawił się bardzo pesymistyczny artykuł odnośnie sytuacji w klubie. Nie wiem tylko czy był sens na chwile obecną coś takiego wrzucać. Chyba, że coś tam wiedzą, ale raczej wątpię. Po niektórych komentarzach na forach i pod różnymi artykułami odnoszę wrażenie że spora cześć komentujących to typowi kibice sukcesu ... Jak za ostro to przepraszam, ale to tylko moje zdanie. Komentarzy nie będę przytaczać, bo każdy je już pewnie czytał ...



Nic dziwnego, gdy po szumnych plotkach o pucharach, wielkiej kasie od azotów nagle przychodzi trochę zimnej wody na łeb i okazuje się że wcale tak wesoło nie ma, choć przecież to i tak najlepsze czasy Pogoni w wielu aspektach od dobrych kilkunastu sezonów ;)

Do tego odejście Robaka, możliwe że Akahoshiego , brak jakiś szumnych transferów, ta frekwencja na meczu z Werderem która na razie nie poraża. A pomyśleć że jeszcze nie tak dawno graliśmy mecze z co najwyżej Leśnikiem Manowo na 4 ligowych klepiskach. Więcej spokoju i trzeźwego myślenia, a mniej pisania na forach. Przecież my się odradzamy jak feniks z popiołów - na nowo. A do tego cały czas trzeba powolnego, stopniowego budowania tego wszystkiego.

A swoją drogą jeśli azoty na siłę będą chcieli się wpierdolić w naszą Pogoń tak jak to robią w Policach na Chemiku który jest ich maskotką to właściwie nie ma o czym mówić. Oczywiście jest wiele plusów współpracy z nimi, chwalę ich za wiele akcji, pomoc ale nic na siłę.


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 21:56

  wrt1948 napisał:  
A swoją drogą jeśli azoty na siłę będą chcieli się wpierdolić w naszą Pogoń tak jak to robią w Policach na Chemiku który jest ich maskotką to właściwie nie ma o czym mówić. Oczywiście jest wiele plusów współpracy z nimi, chwalę ich za wiele akcji, pomoc ale nic na siłę.



Popieram. Panowie, lepiej budować powoli silny klub ze stabilnym budżetem, zdolną młodzieżą itp itd. niż ściągać ogórków pokroju donalda anemika.
Jeżeli Azotom chodzi tylko o reklamę to wybaczcie ale taki sponsor nam nie potrzebny. Jeszcze focha strzelą ponieważ nikt ich azotów nie kupuje. Z Bogiem.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4447 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 22:05

  sPortowiec napisał:  

  wrt1948 napisał:  
A swoją drogą jeśli azoty na siłę będą chcieli się wpierdolić w naszą Pogoń tak jak to robią w Policach na Chemiku który jest ich maskotką to właściwie nie ma o czym mówić. Oczywiście jest wiele plusów współpracy z nimi, chwalę ich za wiele akcji, pomoc ale nic na siłę.



Popieram. Panowie, lepiej budować powoli silny klub ze stabilnym budżetem, zdolną młodzieżą itp itd. niż ściągać ogórków pokroju donalda anemika.
Jeżeli Azotom chodzi tylko o reklamę to wybaczcie ale taki sponsor nam nie potrzebny. Jeszcze focha strzelą ponieważ nikt ich azotów nie kupuje. Z Bogiem.



o ile mnie pamiec nie myli to donalda nieudacznika sciagnął Mroczek z EPĄ ... Azoty dały nam Robaka.


Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6644 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 04/07/2014 22:11
Wydaje mi się, że nareszcie poszli po rozum do głowy panowie prezesi. Swoimi komentarzami, oczekiwaniami sami zamykali sobie furtkę do sponsorów. Z drugiej strony ciekawe jak wygląda budżet.


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 05/07/2014 00:09

  kibicMKS napisał:  

  sPortowiec napisał:  

  wrt1948 napisał:  
A swoją drogą jeśli azoty na siłę będą chcieli się wpierdolić w naszą Pogoń tak jak to robią w Policach na Chemiku który jest ich maskotką to właściwie nie ma o czym mówić. Oczywiście jest wiele plusów współpracy z nimi, chwalę ich za wiele akcji, pomoc ale nic na siłę.



Popieram. Panowie, lepiej budować powoli silny klub ze stabilnym budżetem, zdolną młodzieżą itp itd. niż ściągać ogórków pokroju donalda anemika.
Jeżeli Azotom chodzi tylko o reklamę to wybaczcie ale taki sponsor nam nie potrzebny. Jeszcze focha strzelą ponieważ nikt ich azotów nie kupuje. Z Bogiem.



o ile mnie pamiec nie myli to donalda nieudacznika sciagnął Mroczek z EPĄ ... Azoty dały nam Robaka.



Chyba jednak Donaldinhio był sponsorowany przez Calbud, jeśli mnie pamięć nie myli...Z drugiej strony fakt jest taki, że apetyty wzrosły, mimo nieudanego finiszu, wszyscy nerwowo oczekują wzmocnień a puki co same osłabienia na horyzoncie. Nie było by nic nienormalnego, bo nie musi być nas stać na niewiadomo kogo, ale do k... jakiś wywiad , dwa słowa, na temat tego czy się dogadali czy nie, i czy liczymy tylko na swój budżet czy może na Azoty też i wtedy każdy by wiedział na czym klub stoi i o co będzie grał.. Bo dotychczas polityka informacyjna to zamęt, tajemnice i nic więcej...


No One Like Us....We don't Care...
Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5725 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 05/07/2014 01:04
Wiecie co wam powiem?? każdemu z was życzę cierpliwości, cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości. Ile razy było pisane ze nie chcemy szrotu, ile razy było mówione ze chcemy stawiać na młodych i wprowadzać ich do drużyny mamy trenera który po pierwsze zna fach po drugie ma jaja po trzecie Grzesiu nie ustala składu.Jeśli prezesi mówią że chcą spokoju w finansach to wreszcie mówią o tym o czym powinni, czego oczekujecie ludzie ze wam powiedzą: "mamy 300 kafli wolnych a jak odejdą kolejni zawodnicy i Bartuś to będzie nas stać nas na kogoś konkretnego albo i 2 i to z nazwiskiem" jak już kilka osób pisało duże pieniądze i dobre interesy lubią ciszę i trzeba wierzyć ze zarząd wraz z Wdowcem wiedza co robią, aha i co do niektórych: zarządzanie klubem jest jednak bardziej skomplikowane niż pykanie w FMa wiec wrzućcie na luz i poczekajcie na oficjalne info..


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 05/07/2014 06:11
Tak sobie teraz rozmyślam na temat Julka Tardowskiego który na 99% będzie w tym sezonie reprezentował barwy Dolcanu.
Zawodnik który został wybrany najlepszym obrońcą 1-ligi , nie łapie się w Pogoni i jest non stop wypożyczany. To jest dla mnie nie zrozumiałe. A nie można go szlifować i doskonalić we własnym klubie?
A nawet co tam szlifować? Miano najlepszego 1-ligowca na swojej pozycji nie dostaje się za darmo, trzeba sobie zasłużyć. Kompletny bezsens...

Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 5 lipca 2014, 07:32 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3690 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 05/07/2014 08:17
[cytat=kibicMKS]nie dziwie sie,ze ludzie sie wkur.... bo sam czuje sie,ze klub ze mnie robi durnia.wyprzedaja najlepszych piłkarzy,a jeszcze niedawno mowili,ze bedziemy walczyc o puchary,ale jakie?! prezydenta Szczecina?! czas transferow sie zaczal,a u nas cisza.nikt nie oczekuje,ze Smolny powie z kim rozmawiaja,ale mogłby powiedziec pare słow jaka jest sytuacja klubi i czy w ogóle planuja sciagnac kogos z nazwiskiem,a nie jest jedna wielka cisza ... i maja reakcje kibicow ,sprzedaz biletow na Werder.sami sa sobie winni i niech nie beda zdziwieni,ze nawet w połowie stadion nie bedzie zapełniony,bo żeby oglądać kopiacych sie po czole naszych wirtuozów to janusze,pikniki juz oglądać nie chcą,a nawet wierni kibice nie garna sie do pojscia na mecz.nawet wierni kibice czekaja co bedzie.kupiłem karnet,a wielu moich znajomych,ktorzy kupowali od x lat czekaja na to co bedzie dalej,bo wzmocnienia typu powrót Zwolinskiego,Matras czy Lisowski na nikim nie robia wrazenia,bo ci piłkarze nie zrobia tzw.różnicy.we wtorek Smolny z Mroczkiem moze cos zrozumieja jak zobzcza pustki na stadionie i niech zastanowia sie co robia.bo ta cisza z ich strony nic dobrego nie wróży ani im,ani nam kibicom.widac,ze Azoty stawiaja na Chemik i tak ciezko wydac krótkie oświadczenie na temat ich dalszej pomocy dla klubu.myślę,ze jak oni nas nie beda traktowac poważnie to co tak długo budowali mogą szybko zniszczyc,a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.nie bedzie jasnej polityki klubu i chocby jednego piłkarza z nazwiskiem to nie bedzie frekwencji.[/cytat

Dokładnie.Bez paniki ale ponieważ my jako środowisko jesteśmy coraz bardziej zdezorientowani całą sytuacją dobrze by zrobił uspokajający i wyjaśniający komunikat z klubu.Inaczej się dobrej atmosfery nie zbuduje.


StolicaPomorza
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4509 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 05/07/2014 08:31
Lisowski Wojciech na testach w Tychach.


Borso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5396 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 05/07/2014 09:39
Smolny powinien brać kase za Ake i Robaka i na Słowację po wzmocnienia
Król strzelców Tomas Malec młody, silny, lubujący się w grze w powietrzu, a przy tym dobrze skoordynowany. Coś na wzór Nikoli Żigicia. Nic, tylko brać, wart 300 tyś euro.
I ofensywny pomocnik Leandre Tawamba chyba 13 goli w sezonie robi tym większe wrażenie, że nie mówimy o środkowym napastniku, a o ofensywnym pomocniku,Wyróżniają go warunki fizyczne (189 cm wzrostu) połączone z dobrymi umiejętnościami. Naprawdę warto mu się przyglądać.Wart 350 tyś. euro
Jeszcze kilku za marne pieniądze i co ważne młodych i bardzo dobrych się tam znajdzie,Nic tylko kupować i sprzedać z wielkim zyskiem jak np. Legia zrobiła z Ondrejem Duda


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 05/07/2014 11:05

  BadBoy napisał:  
Nie było by nic nienormalnego, bo nie musi być nas stać na niewiadomo kogo, ale do k... jakiś wywiad , dwa słowa, na temat tego czy się dogadali czy nie, i czy liczymy tylko na swój budżet czy może na Azoty też i wtedy każdy by wiedział na czym klub stoi i o co będzie grał.. Bo dotychczas polityka informacyjna to zamęt, tajemnice i nic więcej...



Po takim wywiadzie każdy by wiedział czy Pogoń stać czy Pogoń nie stać. Zaczęło by się wyciskanie do ostatniego grosza przez inne kluby i menadżerów przy każdym transferze jeśli publicznie by powiedzieli, że mamy tyle i tyle do wydania. W takim momencie na prawdę lepiej nic nie mówić i udawać, że jest bieda.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3973 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 05/07/2014 11:15

  BadBoy napisał:  
Nie było by nic nienormalnego, bo nie musi być nas stać na niewiadomo kogo, ale do k... jakiś wywiad , dwa słowa, na temat tego czy się dogadali czy nie, i czy liczymy tylko na swój budżet czy może na Azoty też i wtedy każdy by wiedział na czym klub stoi i o co będzie grał.. Bo dotychczas polityka informacyjna to zamęt, tajemnice i nic więcej...



Czasem się cieszę, że klubem nie zarządzają kibice. Zastanawialiście się w ogóle czego żądacie? Przecież to nieracjonalne z punktu widzenia jakichkolwiek prowadzonych negocjacji. Dam Wam prosty przykład. Idziecie sobie na bazar sprzedać ogóreczki gruntowe prosto z działeczki. Gdy do Waszego stoiska podchodzi sąsiad za którym nie przepadacie: cena standardowa dla jegomościa to 2,5 zł za kilogram. Jeśli podejdzie babuleńka z naszego podwórka to cenę obniżymy jej do 2 zł - poczciwa kobieta, zawsze się z nami dzieli i obniża ceny nam po znajomości na swoje rzodkiewieczki, ot, barter z obustronną korzyścią. Ale gdy pod stoisko podjeżdża Mercedes, wysiada z niego bonzo z naszyjnikiem z iPhonów, z sekretarką pod pachą i cygarem w papie to gadka jest całkiem inna: Panie drogi, ogórasy z pierwszej klasy, ziemia płakała gdy musiała je oddać, 5 złotych za kilogram Panu sprzedam, tak tanio to kradzież w biały dzień!

I tak teraz wyobraźcie sobie jaki wizerunek może mieć ostatnio Pogoń: Azoty to bogaty sponsor, w dodatku sprzedali Robaka, sprzedają Akę - kasę mają, można piłować ceny! Kluby wiedząc o tym z innego pułapu rozpoczynać będą negocjacje w sprawie odstępnego, a w przypadku gdy jest to suma zapisana w umowie lub gdy podchodzimy pod wolnego zawodnika to sami piłkarze będą sobie piłować pensje ile się da. Podejrzewam, iż już przed rozpoczęciem okienka były prowadzone rozmowy i się okazało, że niektórzy kopacze wołają górę złota bo byli przekonani że Azoty spełnią każde zachcianki. Dlatego zmiana polityki wizerunkowej klubu na obecną, czyli postawienie na płynność i zero długów, jest nastawiona także na obniżenie wymagań finansowych. Teraz gdy Pogoń siądzie do rozmów z jakimś napastnikiem to będzie mówiła: mamy Zwolińskiego, młodzieżowego reprezentanta Polski, aktualnie to nasz pierwszy wybór i wcale nie stoimy pod ścianą aby Ciebie ściągnąć, nie jesteśmy zdesperowani. Ale jeśli chcesz u nas grać to pach, oto warunki, pogadajmy. Włodarze naszej Pogoni na pewno cały czas będą rozglądać się za transferami, nic się tu tak naprawdę nie zmieni, gdy będą rozsądne wymagania to zawodnik będzie miał szansę do nas zawitać. Dlatego cieszę się, że klub nie wywala lekką ręką pieniędzy, nie ściąga wątpliwych uzupełnień składu, nie wdaje się w gorączkę transferową za wszelką cenę i nie bije się aby wszelkim kosztem sprowadzić to czy inne nazwisko. Mi się aktualna polityka klubu podoba i nawet jeśli nikogo już nie sprowadzimy to lepsze jest racjonalne gospodarowanie pieniędzmi niż transfery wątpliwej jakości.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005