Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/10/2014 20:35

  cfan napisał:  
@szymonek Ruch przygotowany przez Kociana na ten sezon wygral jeden mecz, jak dobrze pamietam to z Piastem gdzie Piastowi nie udalo sie wykorzystac znacznej przewagi. To nie jest komentarz w obronie Wdowczyka, tylko jak juz zachwycasz sie Kocianem to mow o jego calym dorobku z Ruchem. Wdowiec mial postawiony cel pierwsza osemke i mial spore szanse zrealizowac ten cel. Tez mysle ze ten zespol ppotrzebuje jakiegos impulsu, ale obawiam sie ze przy Smolnym i sztabie ktory wyglada jak nowy beton w klubie, rezultat bedzie bardzo podobny, kilka miesiecy i znowu konferencje i piepszenie Smolnego, ze ma taki budzet jaki ma, a ogolnie to on robi dobre transfery tylko nie rozumie dlaczego kolejny trener nie potrafi tego wykorzystac.

A swoja droga to spytam sie, co wlasciwie robi Stolarczyk? Wiadomo kazdy trener ma swoja wizje i metody prowadzenia druzyny, a Stolarczyk co? jest taki elastyczny czy raczej wygodnie sie ustawil i uj wielki robi po za 'noszeniem pilek'? Kolejny Edi pracujacy z Robakiem hm.. nie wiem kto kogo moglby poduczyc. Domyslam sie ze panowie sa raczej bierni ale wierni Smolnemu i za to utrzymuja posady. Profesjonalny klub....



Ja się nie zachwycam Kocianem tylko porównuje sukcesy obu trenerów przez pryzmat których są oceniani. W ten sposób chciałem tylko pokazać, że oprócz 8 to Wdowczyk miał tylko pojedyncze choć historyczne sukcesy, mowa tu chociażby o pokonaniu lecha, itp i za to mu dziękuję i go szanuję ale bez przesady, żeby robić z niego człowieka bez którego Pogoń spadnie do 1 ligi.
Było dobrze, szacunek dla niego. Moja wypowiedź miała jedynie na celu pokazanie, że mądre gadanie i dobry PR nie da drużynie punktów. A zwykłe gadanie, że drużyna która nauczy się grać atakiem pozycyjnym wygra ligę było tylko gadaniem.

Nie chcę w tym miejscu oceniać Smolnego i całą resztę bo nie warto ale prawie we wszystkich klubach jest patologia, może i gorsza niż w Pogoni.


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/10/2014 20:36

  cfan napisał:  
@szymonek Ruch przygotowany przez Kociana na ten sezon wygral jeden mecz, jak dobrze pamietam to z Piastem gdzie Piastowi nie udalo sie wykorzystac znacznej przewagi. To nie jest komentarz w obronie Wdowczyka, tylko jak juz zachwycasz sie Kocianem to mow o jego calym dorobku z Ruchem. Wdowiec mial postawiony cel pierwsza osemke i mial spore szanse zrealizowac ten cel. Tez mysle ze ten zespol ppotrzebuje jakiegos impulsu, ale obawiam sie ze przy Smolnym i sztabie ktory wyglada jak nowy beton w klubie, rezultat bedzie bardzo podobny, kilka miesiecy i znowu konferencje i piepszenie Smolnego, ze ma taki budzet jaki ma, a ogolnie to on robi dobre transfery tylko nie rozumie dlaczego kolejny trener nie potrafi tego wykorzystac.

A swoja droga to spytam sie, co wlasciwie robi Stolarczyk? Wiadomo kazdy trener ma swoja wizje i metody prowadzenia druzyny, a Stolarczyk co? jest taki elastyczny czy raczej wygodnie sie ustawil i uj wielki robi po za 'noszeniem pilek'? Kolejny Edi pracujacy z Robakiem hm.. nie wiem kto kogo moglby poduczyc. Domyslam sie ze panowie sa raczej bierni ale wierni Smolnemu i za to utrzymuja posady. Profesjonalny klub....



Co do Kociana, pamiętajmy, że jego Ruch nie skompromitował się w pucharach jak Lech. Odpadł po dwumeczu z Metalistem, który kupował zawodników po kilka milionów euro. Słabsza postawa w lidze była skutkiem m.in. gry w pucharach. A skład Ruchu? Czy zawodnicy pokroju Szyndrowskiego to na pewno dobra baza do gry?


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/10/2014 20:41

  Tony Montana napisał:  

  cfan napisał:  
@szymonek Ruch przygotowany przez Kociana na ten sezon wygral jeden mecz, jak dobrze pamietam to z Piastem gdzie Piastowi nie udalo sie wykorzystac znacznej przewagi. To nie jest komentarz w obronie Wdowczyka, tylko jak juz zachwycasz sie Kocianem to mow o jego calym dorobku z Ruchem. Wdowiec mial postawiony cel pierwsza osemke i mial spore szanse zrealizowac ten cel. Tez mysle ze ten zespol ppotrzebuje jakiegos impulsu, ale obawiam sie ze przy Smolnym i sztabie ktory wyglada jak nowy beton w klubie, rezultat bedzie bardzo podobny, kilka miesiecy i znowu konferencje i piepszenie Smolnego, ze ma taki budzet jaki ma, a ogolnie to on robi dobre transfery tylko nie rozumie dlaczego kolejny trener nie potrafi tego wykorzystac.

A swoja droga to spytam sie, co wlasciwie robi Stolarczyk? Wiadomo kazdy trener ma swoja wizje i metody prowadzenia druzyny, a Stolarczyk co? jest taki elastyczny czy raczej wygodnie sie ustawil i uj wielki robi po za 'noszeniem pilek'? Kolejny Edi pracujacy z Robakiem hm.. nie wiem kto kogo moglby poduczyc. Domyslam sie ze panowie sa raczej bierni ale wierni Smolnemu i za to utrzymuja posady. Profesjonalny klub....



Co do Kociana, pamiętajmy, że jego Ruch nie skompromitował się w pucharach jak Lech. Odpadł po dwumeczu z Metalistem, który kupował zawodników po kilka milionów euro. Słabsza postawa w lidze była skutkiem m.in. gry w pucharach. A skład Ruchu? Czy zawodnicy pokroju Szyndrowskiego to na pewno dobra baza do gry?



Dla mnie sprawa prosta. Osoba Kociana była jak promocja w Tesco. Gdyby go nie było na rynku jako wolny trener to Wdowczyk byłby nadal w Pogoni. Pojawiła się szansa obarczona małym ryzykiem A do tego może tańsza w utrzymaniu, więc skorzystali bo widzieli, że Wdowczyk traci pomysł na drużynę.
Dodatkowo trzeba powiedzieć, że sam Wdowczyk nie robił problemów z rozwiązaniem kontraktu i podobno kwota 1 mln zł jest mitem, gdyż widocznie też się męczył a pracę zaraz znajdzie, chociażby w Gdańsku.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/10/2014 20:44

  Tony Montana napisał:  

Co do Kociana, pamiętajmy, że jego Ruch nie skompromitował się w pucharach jak Lech. Odpadł po dwumeczu z Metalistem, który kupował zawodników po kilka milionów euro. Słabsza postawa w lidze była skutkiem m.in. gry w pucharach. A skład Ruchu? Czy zawodnicy pokroju Szyndrowskiego to na pewno dobra baza do gry?



Byl tam tez Dziwniel miedzy innymi ktorego kazdy chcialby w Pogoni, zamiast niego mamy Lisowskiego... Ja tez uwazam ze Kocian zrobil dobry wynik w Chorzowie, ale trzeba tez przyznac ze w tym sezonie w lidze Ruch wyglada bardzo slabo i nawet biorac pod uwage dobry wystep w kwalifikacjach to 1 zwyciestwo w badz co badz slabej lidze nie jest plusem do cv trenera.


szymonek007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3660 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/10/2014 20:49

  cfan napisał:  

  Tony Montana napisał:  

Co do Kociana, pamiętajmy, że jego Ruch nie skompromitował się w pucharach jak Lech. Odpadł po dwumeczu z Metalistem, który kupował zawodników po kilka milionów euro. Słabsza postawa w lidze była skutkiem m.in. gry w pucharach. A skład Ruchu? Czy zawodnicy pokroju Szyndrowskiego to na pewno dobra baza do gry?



Byl tam tez Dziwniel miedzy innymi ktorego kazdy chcialby w Pogoni, zamiast niego mamy Lisowskiego... Ja tez uwazam ze Kocian zrobil dobry wynik w Chorzowie, ale trzeba tez przyznac ze w tym sezonie w lidze Ruch wyglada bardzo slabo i nawet biorac pod uwage dobry wystep w kwalifikacjach to 1 zwyciestwo w badz co badz slabej lidze nie jest plusem do cv trenera.



Bo nie miał szerokiej kadry i to się odbiło w tym sezonie. Grał 13 grajkami. Wiem, że go to nie usprawiedliwia w żaden sposób ale wydaje mi się, że i tak dobrze sobie poradził.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/10/2014 20:59
podsumowujac powiem ze zwolennicy i przeciwnicy zarowno Wdowczyka jak i Kociana maja swoje racje i kazdy znajdzie cos na uzasadnienie swojego zdania. Uwazam ze obaj trenerzy sa na podobnym poziomie, choc Wdowiec wydaje sie ze mial juz dosc, a Kocian... czas pokaze czy da rade poprawic gre i skutecznosc. Szczerze mu i nam tego zycze.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/10/2014 22:03

  cfan napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Gdyby Mroczek nie chciał zmieniać trenera to by go nie zmienił nawet pod wpływem Smolnego.


Tego nigdy sie nie dowiemy. Z tego co ja juz wczesniej slyszalem to gdyby nie Mroczek to Wdowca juz wczesniej by w klubie nie bylo. Kocian ma krotki kontrakt bo Grzesiu musi widziec jak sie ''wspolpraca'' bedzie ukladac, Tak samo i sztab pewnie zostanie nie tylko do zimy, a przynajmniej jego czesc, zostamnie na dluzej, bo Grzes musi byc na bierzaco z detalami. Grzes sie moze wybronic tzn swoja pozycje w klubie bo jako caloksztalt Pogon robi postepy. Kazdy z nas chcialby zeby trener dobieral sobie sklad i nowe transfery, ale to w Pogoni nie dziala bo jak sam Grzesio mowi o tym kto przyjdzie decyduja ''wspolnie''. Dla mnie jako kibica to glupie gadanie bo jak robi sie ''wspolnie'' transfery to powinno sie wspolnie podawac do dymisji. Mamy sytuacje gdzie Smolny za nic nie odpowiada, wczoraj byl Chalas, dzis Lisowski a pewnie w kolejce jeszcze sporo szrotu od kolegow menedzerow sie szykuje. Jak nie pojdzie to zawsze mozna bedzie trenera wyrzucic i powiedziec ze nie stawial na mlodych. Mam nadzieje ze Kocian odnajdzie sie w tych realiach i mimo wszystko dadza mu troche popracowac.



Święte słowa.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7611 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/10/2014 22:08

  ManeS napisał:  

  cfan napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Gdyby Mroczek nie chciał zmieniać trenera to by go nie zmienił nawet pod wpływem Smolnego.


Tego nigdy sie nie dowiemy. Z tego co ja juz wczesniej slyszalem to gdyby nie Mroczek to Wdowca juz wczesniej by w klubie nie bylo. Kocian ma krotki kontrakt bo Grzesiu musi widziec jak sie ''wspolpraca'' bedzie ukladac, Tak samo i sztab pewnie zostanie nie tylko do zimy, a przynajmniej jego czesc, zostamnie na dluzej, bo Grzes musi byc na bierzaco z detalami. Grzes sie moze wybronic tzn swoja pozycje w klubie bo jako caloksztalt Pogon robi postepy. Kazdy z nas chcialby zeby trener dobieral sobie sklad i nowe transfery, ale to w Pogoni nie dziala bo jak sam Grzesio mowi o tym kto przyjdzie decyduja ''wspolnie''. Dla mnie jako kibica to glupie gadanie bo jak robi sie ''wspolnie'' transfery to powinno sie wspolnie podawac do dymisji. Mamy sytuacje gdzie Smolny za nic nie odpowiada, wczoraj byl Chalas, dzis Lisowski a pewnie w kolejce jeszcze sporo szrotu od kolegow menedzerow sie szykuje. Jak nie pojdzie to zawsze mozna bedzie trenera wyrzucic i powiedziec ze nie stawial na mlodych. Mam nadzieje ze Kocian odnajdzie sie w tych realiach i mimo wszystko dadza mu troche popracowac.



Święte słowa.



Ciekawe tylko dlaczego Pan Grzegorz ma dalej tyle do powiedzenia w ważnych sprawach klubu i ma taki wpływ na skład i koncepcje gry.


Pogoń Szczecin MKS!
Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7696 dni

****




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/10/2014 22:47

  Przema napisał:  

  Trudne sprawy napisał:  
Mizak , a kto to k.. jest . Zwykła pizda



Moze troche szacunku. Facet jest wiecej lat w Pogoni, niz niektorzy tutaj chodza po tym swiecie...



Na szacunek trzeba sobie zasłuzyc , a on akurat on u nas go nie ma !!!


Surowi rodzice
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/10/2014 22:49

  Trudne sprawy napisał:  

  Przema napisał:  

  Trudne sprawy napisał:  
Mizak , a kto to k.. jest . Zwykła pizda



Moze troche szacunku. Facet jest wiecej lat w Pogoni, niz niektorzy tutaj chodza po tym swiecie...



Na szacunek trzeba sobie zasłuzyc , a on akurat on u nas go nie ma !!!



Hehe.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3658 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/10/2014 23:01

  ArP napisał:  

  ManeS napisał:  

  cfan napisał:  

  Charry1948 napisał:  
Gdyby Mroczek nie chciał zmieniać trenera to by go nie zmienił nawet pod wpływem Smolnego.


Tego nigdy sie nie dowiemy. Z tego co ja juz wczesniej slyszalem to gdyby nie Mroczek to Wdowca juz wczesniej by w klubie nie bylo. Kocian ma krotki kontrakt bo Grzesiu musi widziec jak sie ''wspolpraca'' bedzie ukladac, Tak samo i sztab pewnie zostanie nie tylko do zimy, a przynajmniej jego czesc, zostamnie na dluzej, bo Grzes musi byc na bierzaco z detalami. Grzes sie moze wybronic tzn swoja pozycje w klubie bo jako caloksztalt Pogon robi postepy. Kazdy z nas chcialby zeby trener dobieral sobie sklad i nowe transfery, ale to w Pogoni nie dziala bo jak sam Grzesio mowi o tym kto przyjdzie decyduja ''wspolnie''. Dla mnie jako kibica to glupie gadanie bo jak robi sie ''wspolnie'' transfery to powinno sie wspolnie podawac do dymisji. Mamy sytuacje gdzie Smolny za nic nie odpowiada, wczoraj byl Chalas, dzis Lisowski a pewnie w kolejce jeszcze sporo szrotu od kolegow menedzerow sie szykuje. Jak nie pojdzie to zawsze mozna bedzie trenera wyrzucic i powiedziec ze nie stawial na mlodych. Mam nadzieje ze Kocian odnajdzie sie w tych realiach i mimo wszystko dadza mu troche popracowac.



Święte słowa.



Ciekawe tylko dlaczego Pan Grzegorz ma dalej tyle do powiedzenia w ważnych sprawach klubu i ma taki wpływ na skład i koncepcje gry.



Otwórzcie oczy. W KAŻDYM klubie dochodzi do takich sytuacji. Kocianowi też sprowadzili dwóch pachołów, których nie chciał. Fragment jego wypowiedzi:


"Słowak sugeruje, że zespół się wyeksploatował, bo polityka transferowa klubu była godna pożałowania. Niektórych zawodników wciśnięto mu na siłę.

O Karahmecie nie wiedzieliśmy kompletnie nic. On przez trzy lata w Mechelen rozegrał łącznie niecałe 6 meczów. Przez trzy lata! Pytałem: po co nam jest taki gracz? Usłyszałem, że w Mechelen jest jakiś polski piłkarz, który stwierdził, że Karahmet jest lepszy od Dziwniela (najpewniej chodzi o Kosanovicia – od. red). Odpowiadałem, że to nie może być dobra jakość, skoro on tam nie grał i nie łapał się nawet do kadry meczowej. Ustalono, że po przejściu badań dostanie w Ruchu kontrakt. Zaprotestowałem, że najpierw musi przyjechać do nas na obóz do Popradu, żebyśmy najpierw zobaczyli, co to jest za piłkarz. Po zgrupowaniu znowu powiedziałem, że to nie jest piłkarz na wzmocnienie. W internecie pojawiła się tymczasem informacja, że szkoleniowcy uznali, że Karahmet zostaje. Dzwoniłem później do klubu, żeby to zostało usunięte. Powiedziałem, że to nie jest zawodnik do naszej kadry. Później pojechałem do domu na Słowację, wszedłem do internetu i przeczytałem, że działacze zgodzili się na transfer Karahmeta. To samo było z Rzuchowskim. Te transfery nam nic nie dały. Przyszli Skaba i Szewczyk, ale oni akurat zaraz na początku złapali kontuzje i sezon musieliśmy rozpocząć w starym składzie."


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 00:05

  Trudne sprawy napisał:  

  Przema napisał:  

  Trudne sprawy napisał:  
Mizak , a kto to k.. jest . Zwykła pizda



Moze troche szacunku. Facet jest wiecej lat w Pogoni, niz niektorzy tutaj chodza po tym swiecie...



Na szacunek trzeba sobie zasłuzyc , a on akurat on u nas go nie ma !!!



A możesz trochę jaśniej? Nie chciał brać udziału w promocjach na stacjach czy też ideologia PDW mu nie pasuje?


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 00:08
.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 00:18

  szymonek007 napisał:  

O czym Wy mówicie, ludzie! Od rundy mistrzowskiej tamtego sezonu coś w Pogoni zgasło i trwało do dziś, widzieli to wszyscy którzy byli blisko klubu, zrobiła się monotonia. Początkiem tego kryzysu było zgrupowanie w Pogorzelicy, gdy Wdowczyk fizycznie zajeździł zespół przed rundą mistrzowską.



Nie można z Tobą poważnie rozmawiać skoro uważasz, że Wdowczyk zajechał piłkarzy. WBIJ SOBIE DO ŁBA TY I RESZTA GIMBAZY: w polskiej lidze piłkarz jest zajechany jak ma zrobić dwa przewroty w przód. Ten cały biznes kręci się tylko dlatego, że tacy "kibice" jak ty wiecznie bronią tych patologicznych leni. Kurwa zajechać to może Felix Magath a nie polska ekstraklasa.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 00:40

  Maxymalny napisał:  

  szymonek007 napisał:  

O czym Wy mówicie, ludzie! Od rundy mistrzowskiej tamtego sezonu coś w Pogoni zgasło i trwało do dziś, widzieli to wszyscy którzy byli blisko klubu, zrobiła się monotonia. Początkiem tego kryzysu było zgrupowanie w Pogorzelicy, gdy Wdowczyk fizycznie zajeździł zespół przed rundą mistrzowską.



Nie można z Tobą poważnie rozmawiać skoro uważasz, że Wdowczyk zajechał piłkarzy. WBIJ SOBIE DO ŁBA TY I RESZTA GIMBAZY: w polskiej lidze piłkarz jest zajechany jak ma zrobić dwa przewroty w przód. Ten cały biznes kręci się tylko dlatego, że tacy "kibice" jak ty wiecznie bronią tych patologicznych leni. Kurwa zajechać to może Felix Magath a nie polska ekstraklasa.



Dobrze, że jesteś takim zajebistym specjalistą od przygotowania fizycznego. To prawda, że piłkarze płaczą u nas jak małe dziewczynki jak im się tylko mocniej śrubę przykręci, ale problem jest taki, że 80% z nich nie prowadzi się jak powinna i nie mają takiej wydolności, aby wytrzymać treningi np. takiego Petrescu. Większość z nich nie powinna nawet zawodowo uprawiać sportu. Taki Klich np. w Cracovii gwiazda, pojechał do Magatha i po tygodniu treningów go zesłali do rezerw, bo nie dawał rady. Zgadzam się, że to niepoważne i powinno być inaczej, ale Wdowczyk przesadził, bo organizmy naszych piłkarzy są przystosowane do chlania, a nie ciężkich treningów i Darek musiał o tym wiedzieć. Wiem, że t brzmi jak żart, ale tak to będzie wyglądało dopóki widząc zawodników na mieście o nie odpowiedniej porze będziemy prosić o autograf zamiast głośno mówić co o tym sądzimy.


Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 3644 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 01:03
Napisałeś to samo co ja tylko innymi słowy. Więc o co Ci chodzi? Że mamy im wybaczać ich niedołęstwo? I piętnować trenerów wymagających od nich biegania?


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3934 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 01:15

  Maxymalny napisał:  
Napisałeś to samo co ja tylko innymi słowy. Więc o co Ci chodzi? Że mamy im wybaczać ich niedołęstwo? I piętnować trenerów wymagających od nich biegania?



Nie oczywiście, że nie. Chodzi mi o to, że Wdowczyk też nie jest bez winy, piłkarze to jedno, ale Wdowczyk wiedział, że mogą nie wytrzymać, ale zaryzykował.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 07:10

  Porcja Piwa napisał:  
Inna sprawa, że słuchacie największego forumowego bajkopisarza. M.K zna życie piłkarzy Pogoni lepiej niż oni sami.



Bajkopisarz to był Andersen .... Podziel się kurwa czymś co usłyszałeś od człowieka z klubu , to jesteś "bajkopisarzem" ... To dam Ci hita dnia dzisiejszego , który przewija się po mieście..... Wdowczyk ustawił tak drużynę żeby ta dostała sromotny wpierdol od Jagiellonii , tylko po to aby zostać zwolnionym..
Pasuje??? Ja w to wierzę!!!


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 07:25
A tymczasem sponsor Lechii blokuje przyjście Wdowczyka.
Dużo wskazuje,że Wdowczyk sam chciał zostać zwolniony.Te jego opowiastki na koniec,że chciał tu być na lata do końca kontraktu to raczej kolejny jego zabieg wizerunkowy. Zobaczymy ile Kocian tu wytrzyma i czy w czerwcu nie będzie miał dość


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3895 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/10/2014 07:49

  M.K 74 napisał:  

  Porcja Piwa napisał:  
Inna sprawa, że słuchacie największego forumowego bajkopisarza. M.K zna życie piłkarzy Pogoni lepiej niż oni sami.



Bajkopisarz to był Andersen .... Podziel się kurwa czymś co usłyszałeś od człowieka z klubu , to jesteś "bajkopisarzem" ... To dam Ci hita dnia dzisiejszego , który przewija się po mieście..... Wdowczyk ustawił tak drużynę żeby ta dostała sromotny wpierdol od Jagiellonii , tylko po to aby zostać zwolnionym..
Pasuje??? Ja w to wierzę!!!



A zdajesz sobie w ogóle sprawę, że absolutnie jedyną osobą, która może coś takiego wiedzieć jest sam Wdowczyk? I od niego na pewno tego nie usłyszałeś. Więc po co te rewelacje?
Nie twierdzę, że na pewno tak nie było, ale po co rozsiewać jakieś domysły, których nikt nigdy nie zweryfikuje?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.3 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005