Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2416 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/11/2014 19:12
Mam nadzieję, że w następnych okienkach znowu będziemy rozmontowywać Piasta. Są tam naprawdę ciekawi zawodnicy, znając życie z niskimi klauzulami odstępnego. Taki Wilczek, Badia raczej są w naszym zasięgu oczywiście pod warunkiem, że chcemy w jakimkolwiek stopniu korzystać z usług Azotów.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5861 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/11/2014 20:07

  Cytat:  
Tak samo Lewandowski rokował. Może to świadczy tylko i wyłącznie od tego jak chujowy mamy sztab szkoleniowy. Chłopaki zamiast się rozwijać grają cały czas to samo. Juz nie wspomnę o zmienianie nominalnych pozycji.

No i gdzie skończył Lewandowski? W przeciętnym klubie Serie B, gdzie nie łapię się na ławkę albo dostaje wędkę po połowie ...


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2335 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/11/2014 21:45

  Niepokonany napisał:  
Mam nadzieję, że w następnych okienkach znowu będziemy rozmontowywać Piasta. Są tam naprawdę ciekawi zawodnicy, znając życie z niskimi klauzulami odstępnego. Taki Wilczek, Badia raczej są w naszym zasięgu oczywiście pod warunkiem, że chcemy w jakimkolwiek stopniu korzystać z usług Azotów.Bez stadionu nie ma transferów i pucharów europejskich,pogódźcie się z tym.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2416 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/11/2014 22:26

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Mam nadzieję, że w następnych okienkach znowu będziemy rozmontowywać Piasta. Są tam naprawdę ciekawi zawodnicy, znając życie z niskimi klauzulami odstępnego. Taki Wilczek, Badia raczej są w naszym zasięgu oczywiście pod warunkiem, że chcemy w jakimkolwiek stopniu korzystać z usług Azotów.Bez stadionu nie ma transferów i pucharów europejskich,pogódźcie się z tym.Dobrze, że nie myśleli tak jak ty w tamtym sezonie w Chorzowie.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3465 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/11/2014 22:55

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Tak samo Lewandowski rokował. Może to świadczy tylko i wyłącznie od tego jak chujowy mamy sztab szkoleniowy. Chłopaki zamiast się rozwijać grają cały czas to samo. Juz nie wspomnę o zmienianie nominalnych pozycji.

No i gdzie skończył Lewandowski? W przeciętnym klubie Serie B, gdzie nie łapię się na ławkę albo dostaje wędkę po połowie ...Bez przesady. Lewandowski przyzwoicie sobie radzi we Włoszech.

Na 15 meczów, ma 9 występów.

- 3 razy po 90 minut
- 82 minuty, 79 minut, 65 minut, 52 minuty, 46 minut i 40 minut
- Raz nie był w kadrze na mecz (2 kolejka)
- Raz pauzował za kartki

Razem 633 minuty w 15 meczach + asyste dołożył.

Według mnie jest to całkiem przyzwoity bilans, jak na chłopa, który w słabej Polskiej lidze był bardzo przeciętny.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2335 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/11/2014 23:02

  Niepokonany napisał:  

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Mam nadzieję, że w następnych okienkach znowu będziemy rozmontowywać Piasta. Są tam naprawdę ciekawi zawodnicy, znając życie z niskimi klauzulami odstępnego. Taki Wilczek, Badia raczej są w naszym zasięgu oczywiście pod warunkiem, że chcemy w jakimkolwiek stopniu korzystać z usług Azotów.Bez stadionu nie ma transferów i pucharów europejskich,pogódźcie się z tym.Dobrze, że nie myśleli tak jak ty w tamtym sezonie w Chorzowie.I zobacz gdzie są w sezonie,wolę mieć Pogoń w środku tabeli niż raz w eliminacjach do LE a potem ogon tabeli. Otwórz oczy i zobacz że bez stadionu w tym mieście nie będzie drużyny z prawdziwego zdarzenia,zakładam że gdyby był to Grupa Azoty pompowała by więcej hajsu na Pogoń by się wybić reklamą w Europie.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2416 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 23/11/2014 23:19

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Mam nadzieję, że w następnych okienkach znowu będziemy rozmontowywać Piasta. Są tam naprawdę ciekawi zawodnicy, znając życie z niskimi klauzulami odstępnego. Taki Wilczek, Badia raczej są w naszym zasięgu oczywiście pod warunkiem, że chcemy w jakimkolwiek stopniu korzystać z usług Azotów.Bez stadionu nie ma transferów i pucharów europejskich,pogódźcie się z tym.Dobrze, że nie myśleli tak jak ty w tamtym sezonie w Chorzowie.I zobacz gdzie są w sezonie,wolę mieć Pogoń w środku tabeli niż raz w eliminacjach do LE a potem ogon tabeli. Otwórz oczy i zobacz że bez stadionu w tym mieście nie będzie drużyny z prawdziwego zdarzenia,zakładam że gdyby był to Grupa Azoty pompowała by więcej hajsu na Pogoń by się wybić reklamą w Europie.Nie no pewnie bójmy się wszystkiego, stadionu nie będzie pewnie przez następne 20 lat więc proponuje przez ten czas odpuścić sobie granie, a po ewentualnym awansie do 8 grać juniorami. Albo przestańmy chodzić na mecze, przecież i tak bez nowego stadionu nie ma to sensu, bo zapewne nigdy na starym nie będziemy mieli drużyny z prawdziwego zdarzenia. Jebać ten nowy stadion, przez jakiegoś frajera, który nas dyma od lat i będzie pewnie dymał przez wiele następnych mamy myśleć o tylko o środku tabeli? Zajebiste rozumowanie, pewnie, że wszystko byłoby prostsze mając odpowiedni obiekt, ale widzę, że niektórzy obrażają się jak małe dziewczynki. Nie ma stadionu to mam wyjebane, bo cała Polska ma, a ja muszę chodzić na stary. Skoro według "kibiców" bez nowego stadionu nie da rady grać o nic więcej to przestaje się dziwić fatalnej frekwencji w ostatnim czasie. Strasznie wygodne społeczeństwo się nam zrobiło.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2335 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/11/2014 19:22

  Niepokonany napisał:  

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Mam nadzieję, że w następnych okienkach znowu będziemy rozmontowywać Piasta. Są tam naprawdę ciekawi zawodnicy, znając życie z niskimi klauzulami odstępnego. Taki Wilczek, Badia raczej są w naszym zasięgu oczywiście pod warunkiem, że chcemy w jakimkolwiek stopniu korzystać z usług Azotów.Bez stadionu nie ma transferów i pucharów europejskich,pogódźcie się z tym.Dobrze, że nie myśleli tak jak ty w tamtym sezonie w Chorzowie.I zobacz gdzie są w sezonie,wolę mieć Pogoń w środku tabeli niż raz w eliminacjach do LE a potem ogon tabeli. Otwórz oczy i zobacz że bez stadionu w tym mieście nie będzie drużyny z prawdziwego zdarzenia,zakładam że gdyby był to Grupa Azoty pompowała by więcej hajsu na Pogoń by się wybić reklamą w Europie.Nie no pewnie bójmy się wszystkiego, stadionu nie będzie pewnie przez następne 20 lat więc proponuje przez ten czas odpuścić sobie granie, a po ewentualnym awansie do 8 grać juniorami. Albo przestańmy chodzić na mecze, przecież i tak bez nowego stadionu nie ma to sensu, bo zapewne nigdy na starym nie będziemy mieli drużyny z prawdziwego zdarzenia. Jebać ten nowy stadion, przez jakiegoś frajera, który nas dyma od lat i będzie pewnie dymał przez wiele następnych mamy myśleć o tylko o środku tabeli? Zajebiste rozumowanie, pewnie, że wszystko byłoby prostsze mając odpowiedni obiekt, ale widzę, że niektórzy obrażają się jak małe dziewczynki. Nie ma stadionu to mam wyjebane, bo cała Polska ma, a ja muszę chodzić na stary. Skoro według "kibiców" bez nowego stadionu nie da rady grać o nic więcej to przestaje się dziwić fatalnej frekwencji w ostatnim czasie. Strasznie wygodne społeczeństwo się nam zrobiło.http://pogon.v.pl/artykul/gdzie-jest-nasze-miejsce-w-lidze-/562 Trzymaj,może to Ci rozjaśni umysł bo jak na razie piszesz jak potłuczony 15-latek.


mzteusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3656 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/11/2014 20:05
http://www.weszlo.com/2014/11/24/calkiem-ladna-jedenastka-i-wciaz-bez-nowych-kontraktow/ Coś czuje że Kuświka przywitamy w lato za darmo jak < robak odejdzie w zimie >


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5353 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/11/2014 20:10

  Ozii napisał:  
http://pogon.v.pl/artykul/gdzie-jest-nasze-miejsce-w-lidze-/562 Trzymaj,może to Ci rozjaśni umysł bo jak na razie piszesz jak potłuczony 15-latek.Jeśli posiłkujesz się newsem z vki, tymbardziej popartym źródłem z gw to gratulacje.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5680 dni

***
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/11/2014 21:29
Z takim myśleniem Ruch nie powinien mieć czelności zajmować podium rok temu, a przygoda Piasta w Europie była wręcz niesmaczna. Patrzmy trzeźwo, ale oczekujmy więcej.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2335 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/11/2014 21:37

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  
http://pogon.v.pl/artykul/gdzie-jest-nasze-miejsce-w-lidze-/562 Trzymaj,może to Ci rozjaśni umysł bo jak na razie piszesz jak potłuczony 15-latek.Jeśli posiłkujesz się newsem z vki, tymbardziej popartym źródłem z gw to gratulacje.A coś jest w tym newsie źle napisane? Wklejając linka miałem na myśli słowa człowieka z komisji licencyjnej.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5353 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/11/2014 22:46

  Ozii napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  
http://pogon.v.pl/artykul/gdzie-jest-nasze-miejsce-w-lidze-/562 Trzymaj,może to Ci rozjaśni umysł bo jak na razie piszesz jak potłuczony 15-latek.Jeśli posiłkujesz się newsem z vki, tymbardziej popartym źródłem z gw to gratulacje.A coś jest w tym newsie źle napisane? Wklejając linka miałem na myśli słowa człowieka z komisji licencyjnej.Ja nie mogę powiedzieć co jest źle napisane, bo nie wiem jak to wyglądało na stronie gw i jak zostało skopiowane przez vałkę. Wystarczy mi tylko to, że wklejasz jakieś linki z vałki, która już dawno osiągnęła poziom dna. Zacznij myśleć samodzielnie.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2541 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/11/2014 23:16
[cytat=mzteusz]http://www.weszlo.com/2014/11/24/calkiem-ladna-jedenastka-i-wciaz-bez-nowych-kontraktow/ Coś czuje że Kuświka przywitamy w lato za darmo jak < robak odejdzie w zimie >[/cytaDo tego Dziwniel i Starzyński i byłoby zajebiście.:)


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2416 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 24/11/2014 23:44

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  
http://pogon.v.pl/artykul/gdzie-jest-nasze-miejsce-w-lidze-/562 Trzymaj,może to Ci rozjaśni umysł bo jak na razie piszesz jak potłuczony 15-latek.Jeśli posiłkujesz się newsem z vki, tymbardziej popartym źródłem z gw to gratulacje.A coś jest w tym newsie źle napisane? Wklejając linka miałem na myśli słowa człowieka z komisji licencyjnej.Ja nie mogę powiedzieć co jest źle napisane, bo nie wiem jak to wyglądało na stronie gw i jak zostało skopiowane przez vałkę. Wystarczy mi tylko to, że wklejasz jakieś linki z vałki, która już dawno osiągnęła poziom dna. Zacznij myśleć samodzielnie.Czego wymagasz od gimnazjalisty, który ekscytuje się każdym newsem z neta? Jak dla kogoś nowy stadion jest ważniejszy niż drużyna to nie ma sensu z nim dłużej dyskutować.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2335 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 09:13

  Niepokonany napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  
http://pogon.v.pl/artykul/gdzie-jest-nasze-miejsce-w-lidze-/562 Trzymaj,może to Ci rozjaśni umysł bo jak na razie piszesz jak potłuczony 15-latek.Jeśli posiłkujesz się newsem z vki, tymbardziej popartym źródłem z gw to gratulacje.A coś jest w tym newsie źle napisane? Wklejając linka miałem na myśli słowa człowieka z komisji licencyjnej.Ja nie mogę powiedzieć co jest źle napisane, bo nie wiem jak to wyglądało na stronie gw i jak zostało skopiowane przez vałkę. Wystarczy mi tylko to, że wklejasz jakieś linki z vałki, która już dawno osiągnęła poziom dna. Zacznij myśleć samodzielnie.Czego wymagasz od gimnazjalisty, który ekscytuje się każdym newsem z neta? Jak dla kogoś nowy stadion jest ważniejszy niż drużyna to nie ma sensu z nim dłużej dyskutować.To zobaczysz gdzie skończymy bez tego stadionu za parę lat. Bez odbioru bo z przygłupami Nie chce mi się juz dyskutować.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5353 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 11:13
To jedź kibicować do Poznania. Aha, dlaczego nazywasz mnie przygłupem? Ja gdzieś Ci ubliżyłem?


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5260 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 11:42
"Pogoń ze stadionem, to klub na miejsca 3-7, bez stadionu 7-11" - moim zdaniem to dosc realna ocena, przy czym kazdy zdaje sobie sprawe ze w polskich warunkach pol roku moze wiele zmienic. Ktos tam napisal ze druzyna jest wazniejsza od stadionu i pewnie ma racje jak patrzymy na najblizsza kolejke. Niestety nie przeskoczymy tematu stadionu w dluzszej perspektywie. Nikt z PZPN nie bedzie sie litowal nad licencja nawet gdy bedziemy w pierwszej dwojce jezeli stadion bedzie w takiej kondycji jak jest. pewnie nie 2015 ale byc moze 2016, predzej czy pozniej beda problemy.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2335 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 11:51

  cfan napisał:  
"Pogoń ze stadionem, to klub na miejsca 3-7, bez stadionu 7-11" - moim zdaniem to dosc realna ocena, przy czym kazdy zdaje sobie sprawe ze w polskich warunkach pol roku moze wiele zmienic. Ktos tam napisal ze druzyna jest wazniejsza od stadionu i pewnie ma racje jak patrzymy na najblizsza kolejke. Niestety nie przeskoczymy tematu stadionu w dluzszej perspektywie. Nikt z PZPN nie bedzie sie litowal nad licencja nawet gdy bedziemy w pierwszej dwojce jezeli stadion bedzie w takiej kondycji jak jest. pewnie nie 2015 ale byc moze 2016, predzej czy pozniej beda problemy.

W końcu ktoś zrozumiał.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2416 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 14/15 - 25/11/2014 18:26

  Ozii napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  

  Ostry napisał:  

  Ozii napisał:  
http://pogon.v.pl/artykul/gdzie-jest-nasze-miejsce-w-lidze-/562 Trzymaj,może to Ci rozjaśni umysł bo jak na razie piszesz jak potłuczony 15-latek.Jeśli posiłkujesz się newsem z vki, tymbardziej popartym źródłem z gw to gratulacje.A coś jest w tym newsie źle napisane? Wklejając linka miałem na myśli słowa człowieka z komisji licencyjnej.Ja nie mogę powiedzieć co jest źle napisane, bo nie wiem jak to wyglądało na stronie gw i jak zostało skopiowane przez vałkę. Wystarczy mi tylko to, że wklejasz jakieś linki z vałki, która już dawno osiągnęła poziom dna. Zacznij myśleć samodzielnie.Czego wymagasz od gimnazjalisty, który ekscytuje się każdym newsem z neta? Jak dla kogoś nowy stadion jest ważniejszy niż drużyna to nie ma sensu z nim dłużej dyskutować.To zobaczysz gdzie skończymy bez tego stadionu za parę lat. Bez odbioru bo z przygłupami Nie chce mi się juz dyskutować.Cóż nie dziwie ci się, że nie chcesz. Tak to pewnie jest jak jest się plebsem z kompleksami w dodatku bez argumentów.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005