Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 15/10/2012 16:57
Wygląda na to że prezesi chcą jednak budować "Wielką Pogoń" przedłużyli kontrakt z Edim teraz z Aką oby następny był Dąbrowski :) Szkoda że obecnie Kucharski i Klatt ciągną kasę i nie zgodzili się rozwiązać kontraktu za porozumieniem stron.


PS 1948
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 15/10/2012 17:29

  Karol SZN. napisał:  

  Przema napisał:  

  DobraF napisał:  
Racja. Ale tylko Radek na każdym meczu pokazuje że jest z nami,dziękuje za doping itd dlatego ma takie poparcie i nikt nie widzi nikogo innego na jego miejscu.



Jak to przeczytalem to az mi sie przypomnial przyklad Kuciaka w Legii, ktory przyszedl i nagle wskoczyl do bramki na wazny mecz ze Spartakiem, a w odstawke poszedl Skaba, ktory tez jakies tam poparcie mial (choc na pewno nie az takie jak Janukiewicz), dlugo nie trzeba bylo czekac zeby zostal ulubiencem trybun przy Ł3.

U nas jest zdrowa rywalizacja, wiadomo, ze dopoki Radek nie odpierdoli maniany to bedzie gral. Taka specyfika pozycji, na treningach moze dawac z siebei wszystko, ale to nie jest decydujacy czynnik, tak wiec na razie mozna sobie odpuscic takie gadanie, kto jest gorszy a kto lepszy, bo Pernisa nikt na oczy nie widzial. Inna sprawa, ze ten transfer byl zupelnie niepotrzebny i kontrakt na podobnym poziomie finansowym trzeba bylo przeznaczyc dla jakiegos konkretnego napastnika.





A jaki według Ciebie jest decydujący czynnik? To ile ktoś wkłada w grę, treningi czy to jaką ma fryzurę czy kolor butów?


To chyba jasne, ze postawa na boisku. Pernis przychodzac do klubu wiedzial, ze numerem 1 jest Janukiewicz i pewnie nie spodziewal sie tak znakomitej formy konkurenta, ktora sprawila, ze pojawil sie w orbicie zainteresowan selekcjonera reprezentacji Polski. Jakis gorszy mecz albo dwa beda skutkowac zmiana na tej pozycji, tak sie dzieje w kazdym klubie gdzie jest 2 rownorzednych bramkarzy. Choc znajduja sie i tacy trenerzy, ktorzy caly czas bawia sie w rotacje na bramce (vide Lenczyk w Slasku). Zmierzam do tego, ze dopoki Radek nie popelnia baboli to nikt nie przekona sie co tak naprawde reprezentuje soba Pernis, a tez miedzy bajki trzeba wlozyc teorie jakim to on slabym bramkarzem jest, bo regularnie jest powolywany do kadry, a przed angazem w Pogoni wygrywal rywalizacje z uznawanymi za najlepszych bramkarzy w naszej lidze Kelemenem i Kuciakiem.


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4474 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 15/10/2012 17:30

  zach-pom napisał:  
Wygląda na to że prezesi chcą jednak budować "Wielką Pogoń" przedłużyli kontrakt z Edim teraz z Aką oby następny był Dąbrowski :) Szkoda że obecnie Kucharski i Klatt ciągną kasę i nie zgodzili się rozwiązać kontraktu za porozumieniem stron.



Fajnie by było. Bardzo bym nie chciał aby Pogoń poszła w ślady np. takiego Widzewa, że co sezon walka o środek tabeli bez większych emocji. Raz do przodu, raz w plecy.
Miejmy nadzieje, że zarząd spełni swoje zapowiedzi i za 2-3 lata będziemy walczyć o coś więcej niż tylko bezpieczny byt w środku stawki (jakieś puchary, w dalszej perspektywie może walka o mistrza).


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5871 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 15/10/2012 17:39

  hejpogongol napisał:  

  zach-pom napisał:  
Wygląda na to że prezesi chcą jednak budować "Wielką Pogoń" przedłużyli kontrakt z Edim teraz z Aką oby następny był Dąbrowski :) Szkoda że obecnie Kucharski i Klatt ciągną kasę i nie zgodzili się rozwiązać kontraktu za porozumieniem stron.



Fajnie by było. Bardzo bym nie chciał aby Pogoń poszła w ślady np. takiego Widzewa, że co sezon walka o środek tabeli bez większych emocji. Raz do przodu, raz w plecy.
Miejmy nadzieje, że zarząd spełni swoje zapowiedzi i za 2-3 lata będziemy walczyć o coś więcej niż tylko bezpieczny byt w środku stawki (jakieś puchary, w dalszej perspektywie może walka o mistrza).


I ciekawe gdzie my bysmy grali w tych pucharach?


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4474 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 15/10/2012 17:50

  Przema napisał:  

  hejpogongol napisał:  

  zach-pom napisał:  
Wygląda na to że prezesi chcą jednak budować "Wielką Pogoń" przedłużyli kontrakt z Edim teraz z Aką oby następny był Dąbrowski :) Szkoda że obecnie Kucharski i Klatt ciągną kasę i nie zgodzili się rozwiązać kontraktu za porozumieniem stron.



Fajnie by było. Bardzo bym nie chciał aby Pogoń poszła w ślady np. takiego Widzewa, że co sezon walka o środek tabeli bez większych emocji. Raz do przodu, raz w plecy.
Miejmy nadzieje, że zarząd spełni swoje zapowiedzi i za 2-3 lata będziemy walczyć o coś więcej niż tylko bezpieczny byt w środku stawki (jakieś puchary, w dalszej perspektywie może walka o mistrza).


I ciekawe gdzie my bysmy grali w tych pucharach?



No fakt. O tym zupełnie nie pomyślałem. No ale w sumie Ruch i Jaga w pucharach na swoich stadionach grali. Pisząc puchary nie miałem na myśli faz grupowych itd. Na takie wstepne rundy Nasz stadion mooooże by wystarczył. Spójrz choćby na obiekty różnych Metalurgsów i innych Levadii.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 15/10/2012 17:57

  hejpogongol napisał:  

  Przema napisał:  

  hejpogongol napisał:  

  zach-pom napisał:  
Wygląda na to że prezesi chcą jednak budować "Wielką Pogoń" przedłużyli kontrakt z Edim teraz z Aką oby następny był Dąbrowski :) Szkoda że obecnie Kucharski i Klatt ciągną kasę i nie zgodzili się rozwiązać kontraktu za porozumieniem stron.



Fajnie by było. Bardzo bym nie chciał aby Pogoń poszła w ślady np. takiego Widzewa, że co sezon walka o środek tabeli bez większych emocji. Raz do przodu, raz w plecy.
Miejmy nadzieje, że zarząd spełni swoje zapowiedzi i za 2-3 lata będziemy walczyć o coś więcej niż tylko bezpieczny byt w środku stawki (jakieś puchary, w dalszej perspektywie może walka o mistrza).


I ciekawe gdzie my bysmy grali w tych pucharach?



No fakt. O tym zupełnie nie pomyślałem. No ale w sumie Ruch i Jaga w pucharach na swoich stadionach grali. Pisząc puchary nie miałem na myśli faz grupowych itd. Na takie wstepne rundy Nasz stadion mooooże by wystarczył. Spójrz choćby na obiekty różnych Metalurgsów i innych Levadii.



Nasz stadion spokojnie spełnił by wymagania rund eliminacyjnych. Z fazą grupową mogło by być gorzej ale kto wie.
Jagiellonia grała na swoim gruzowisku 3 rundę eliminacji, a Ruch na w połowie zamknięty stadionie w tym roku również 3 rundę.

W dyskusji pojawił się wątek, że Pernis jest wart 1,2 mil euro według transfermarkt.de i w zimie pewnie go ktoś kupi.
Skoro tak to dlaczego go nie brali gdy był za darmo i musiał przyjść do nas? Raczej nie pokonaliśmy konkurencji z Championships ani nawet League One w walce o tego zawodnika. Po prostu z braku chętnych jego manager rozsyłał maile po całej Europie i tak doszło do transferowego "hitu".


Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 15/10/2012 21:18

  verte napisał:  
Nie wiesz czy jest gorszy bo nie gra. To oczywiste. I nie będzie grał dopóki Radek nie dac ciała. to tez jasne.
Nie mozna na takie rzeczy patrzeć tylko przez pryzmat sympatii. Trochę otwarcia na obiektywne argumenty.



Jak dalej będzie podchodził tak do treningów to w ogóle sobie nie pogra nawet w sparingach :)


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7951 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 15/10/2012 23:50

  kijevo napisał:  

  hejpogongol napisał:  

  Przema napisał:  

  hejpogongol napisał:  

  zach-pom napisał:  
Wygląda na to że prezesi chcą jednak budować "Wielką Pogoń" przedłużyli kontrakt z Edim teraz z Aką oby następny był Dąbrowski :) Szkoda że obecnie Kucharski i Klatt ciągną kasę i nie zgodzili się rozwiązać kontraktu za porozumieniem stron.



Fajnie by było. Bardzo bym nie chciał aby Pogoń poszła w ślady np. takiego Widzewa, że co sezon walka o środek tabeli bez większych emocji. Raz do przodu, raz w plecy.
Miejmy nadzieje, że zarząd spełni swoje zapowiedzi i za 2-3 lata będziemy walczyć o coś więcej niż tylko bezpieczny byt w środku stawki (jakieś puchary, w dalszej perspektywie może walka o mistrza).


I ciekawe gdzie my bysmy grali w tych pucharach?



No fakt. O tym zupełnie nie pomyślałem. No ale w sumie Ruch i Jaga w pucharach na swoich stadionach grali. Pisząc puchary nie miałem na myśli faz grupowych itd. Na takie wstepne rundy Nasz stadion mooooże by wystarczył. Spójrz choćby na obiekty różnych Metalurgsów i innych Levadii.



Nasz stadion spokojnie spełnił by wymagania rund eliminacyjnych. Z fazą grupową mogło by być gorzej ale kto wie.
Jagiellonia grała na swoim gruzowisku 3 rundę eliminacji, a Ruch na w połowie zamknięty stadionie w tym roku również 3 rundę.



NK Zagrzeb gra w CM w fazie grupowej i ma taki stadion


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4828 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 16/10/2012 05:07
Aka odejdzie z Pogoni wcześniej niż Nam się wydaje. Jeden pożytek będzie z tej sytuacji,że klub zarobi parę złotych.


  Cytat:  
Takafumi Akahoshi przedłużył kontrakt z Pogonią Szczecin do 2015 roku, ale to nie znaczy, że będzie grał w zespole beniaminka do końca swoich piłkarskich dni.

- Myślę o grze w silniejszej lidze, ale teraz koncentruję się tylko na występach dla Pogoni. (...) Rozmawiałem z prezesami i dostałem zapewnienie, że w przypadku pojawienia się oferty np. z Bundesligi nikt nie będzie mnie na siłę zatrzymywał - powiedział japoński pomocnik w rozmowie ze Sport.pl.



Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4466 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 16/10/2012 10:08
Aka za ok. 30 tys. miesiecznie.


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 16/10/2012 12:18
Tak a propos opowieści Grzesia menago. Z wywiadu z Aką z szechter.pl :

  Cytat:  
Czy przed przedłużeniem kontraktu było zainteresowanie pana osobą ze strony innych klubów? Kilka miesięcy temu mówił pan, że marzy o spróbowaniu swoich sił w lidze angielskiej.
- Nie było żadnych propozycji. Oczywiście, nadal myślę o grze w silniejszej lidze, ale teraz koncentruję się tylko na występach dla Pogoni. Jeżeli będę dobrze grał w ekstraklasie, być może w przyszłości pojawią się konkretne oferty od potentatów.



Oj chyba ktoś tu nie ustalił wersji.


Schm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7636 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 16/10/2012 14:28

  kingaps napisał:  

  kijevo napisał:  

  hejpogongol napisał:  

  Przema napisał:  

  hejpogongol napisał:  

  zach-pom napisał:  
Wygląda na to że prezesi chcą jednak budować "Wielką Pogoń" przedłużyli kontrakt z Edim teraz z Aką oby następny był Dąbrowski :) Szkoda że obecnie Kucharski i Klatt ciągną kasę i nie zgodzili się rozwiązać kontraktu za porozumieniem stron.



Fajnie by było. Bardzo bym nie chciał aby Pogoń poszła w ślady np. takiego Widzewa, że co sezon walka o środek tabeli bez większych emocji. Raz do przodu, raz w plecy.
Miejmy nadzieje, że zarząd spełni swoje zapowiedzi i za 2-3 lata będziemy walczyć o coś więcej niż tylko bezpieczny byt w środku stawki (jakieś puchary, w dalszej perspektywie może walka o mistrza).


I ciekawe gdzie my bysmy grali w tych pucharach?



No fakt. O tym zupełnie nie pomyślałem. No ale w sumie Ruch i Jaga w pucharach na swoich stadionach grali. Pisząc puchary nie miałem na myśli faz grupowych itd. Na takie wstepne rundy Nasz stadion mooooże by wystarczył. Spójrz choćby na obiekty różnych Metalurgsów i innych Levadii.



Nasz stadion spokojnie spełnił by wymagania rund eliminacyjnych. Z fazą grupową mogło by być gorzej ale kto wie.
Jagiellonia grała na swoim gruzowisku 3 rundę eliminacji, a Ruch na w połowie zamknięty stadionie w tym roku również 3 rundę.



NK Zagrzeb gra w CM w fazie grupowej i ma taki stadion



NK Zagrzeb co najwyżej pograć może w chorwackiej ekstraklasie... choć nie za długo bo okupuje w niej ostatnie miejsce. W CL gra DYNAMO Zagrzeb, który stadion ma zupełnie inny.


Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7254 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 16/10/2012 14:53
ehh te zachwyty najlepszego dyrektora sportowego w Polsce
z całym szacunkiem do Ediego i do Aki, ale pompowanie przez smolnego balonika, jacy to oni są super, co znacza dla Pogoni i jak trudno byloby ich zatrzymac wyglada smiesznie
chlop od lat jest w samo zachwycie wlasnej osoby uwazajac sie za zbawce Pogoni, wiecznie tylko zachwalanie, obiecanki a do błedów, których bylo wiecej niz sukcesow przez te ostatnie lata nikt nie wspomnij ani smolny sie do nich nie przyzna, ile to bylo w Pogoni transferów nie wypalow, ile bylo trenerow nie wypałow i ile poszlo na to kasy z klubu, a nie z prywatnej kieszeni dyrektora sportowego
a na koniec smiesznie wyglada rzecznik prasowy, ktory robi wywiad z trenerem Skowronkiem i wrecz zadajac pytanie wymusza na nim, że Aka jest najlepszy, ze Aka jest niezbedny, ze prezesi zrobili wspanialy krok a odbiór jest taki, że może i trener Skowronek nie jest super mówcą, ale w tym przypadku to mu ewidentnie nie idzie i odpowiada bo mu nie wypada powiedziec innego zdania
poza tym w wywiadzie mamy mistrza drugiego planu, w czasie krecenie materialu po murawie zasuwa gosc, ktory kosi trawę i na koncu materialu zaczyna troszkę hałasować
kiedys był już material video, gdzie chyba smolny opowiadal o Pernisie a obok jacys budolancy tlukli młotami pneumatycznymi i wywiad byl z tego powodu rewelacyjny
dobra rada na przyszlosc rzeczniku prasowy, podchodzi sie do typa jednego i drugiego i ladnie prosi zeby mlotem nie walil, albo zeby sobie odpoczal 5 minut od kosiarki


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4980 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 16/10/2012 15:07
buuaaaaahahahha Król Lew nie wymagasz od rzecznika zbyt wiele czasem ????? przecież trzeba się skupić i pomysleć :)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4470 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 16/10/2012 20:46
W tym arytykule Grzes mowi, ze maja na oku kolejnego japonczyka. Miejmy nadzieje, ze to nie bedzie takie wzmocnienie, jak to poprzednie (jak on sie nazywal?), ktore skonczylo w rezerwach. Widocznie musi byc dobry, skoro go sciaga, a przeciez podatki sa ogrome na zawodnikow spoza UE. Czyli mozna rozumiec, ze czesc pesji dla Aki idzie pod stolem.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 16/10/2012 22:05

  pogol napisał:  
W tym arytykule Grzes mowi, ze maja na oku kolejnego japonczyka. Miejmy nadzieje, ze to nie bedzie takie wzmocnienie, jak to poprzednie (jak on sie nazywal?), ktore skonczylo w rezerwach. Widocznie musi byc dobry, skoro go sciaga, a przeciez podatki sa ogrome na zawodnikow spoza UE. Czyli mozna rozumiec, ze czesc pesji dla Aki idzie pod stolem.



Ściąga ich menadżer. W przerwie ma przyjść dwóch Japończyków na testy. Zobaczymy.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 16/10/2012 22:59
A może by się temu Japończykowi bliżej przyjrzeć - klik

Wygląda ciekawie może byłby drugim Aką? Przetestować nie zaszkodzi niech więc działacze zwrócą na niego uwagę. Pierwsza możliwość już niedługo w meczu rezerw Pogoni Szczecin z Gwardią Koszalin. Tak dla ciekawości w drużynie Gwardii Koszalin jest jeszcze 2 innych Japończyków oprócz tego na filmiku ale oni raczej prochu nie wymyślą w Polsce.


PS 1948
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 16/10/2012 23:40

  zach-pom napisał:  
A może by się temu Japończykowi bliżej przyjrzeć - klik

Wygląda ciekawie może byłby drugim Aką? Przetestować nie zaszkodzi niech więc działacze zwrócą na niego uwagę. Pierwsza możliwość już niedługo w meczu rezerw Pogoni Szczecin z Gwardią Koszalin. Tak dla ciekawości w drużynie Gwardii Koszalin jest jeszcze 2 innych Japończyków oprócz tego na filmiku ale oni raczej prochu nie wymyślą w Polsce.



Ten i jeszcze jakiś drugi z Gwardii mają pojawic się na testach zimą.


konto_do_usuniecia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4209 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 17/10/2012 10:33
A to tak w ramach tego co mówiłem wcześniej na temat finansowania Pogoni i innych klubów i jak to wielka Legia jest na 1 miejscu w każdym rankingu:
artykuł wp.pl
Pozdrawiam i w poniedziałek liczę na 3 punkty :)


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7633 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 12/13 - 17/10/2012 11:08
W dzisiejszym przeglądzie sportowym napisali, że kilka dni temu rozwiązali kontrakt z Kucharskim.


POGOŃ SZCZECIN MKS
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005