Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 00:24

  maniek^^ napisał:  

  stahu napisał:  

  Kryniu567 napisał:  

  Szołn napisał:  

  Szołn napisał:  
Spróbuję dowiedzieć się czegoś od ludzi z Bośni...


Zacytuję więc:
Nothing special.He is average as I remember him.
Jeżeli jest "nothing special" na ligę bośniacką, to co on tu kurwa robi??



Ja go dzisiaj na treningu nie widziałem a ten Elokan to jest zajebiśćie szybki ale WYKOŃCZENIE - TRAGEDIA!!



Wykończenia nie da się zaobserwować szczególnie na treningu, od tego są mecze a pozatym to kwestia formy , a toze jest szybki to barzdzo bardzo dobrze ponieważ brakuje nam takiego szybkiego napastnika co by mógł urwać się obrońcą

Z tym Bugajem też nie ma co przesadzać jak to robili koledzy na poprzedniej stronie. Bugaj biega walczy ale czy coś z tego wynika ? Wszedła jako świerzy zawodnik na końcowe minuty meczu z Sigmą to przecież musał biegać, uważam że lepiej odpuścić Bugiego i dawać szanse młodemu Kowalowi z którego może być jakiś pożytek. Wszyscy mówią jak on to biega za wszytkich i walczy, ja bym tam wszedł na 20 minut i też bym mógł zapieprszać za piłką walczyc i może i bym zmusił defensywe Sigmy do błedu. A to że uważam że Bugaj pownien być w tym momencie 5 naparnikiem nie oznacza że chciałbym żeby go zwolniono ponieważ jest on dobrym duchem zespołu i napewno czasami przyda nam sie jako doświadczony joker. Myśle że mamy teraz b duże pole manewru w ataku i możemy sobie ustawić pod odpowiedniego rywala. Szybki Elokan, wysoki Divecky, techniczny Milar . mam nadzieje że Pietrzak to jakoś poukłada dobrze przygotuje zawodników do sezonu i powinno być dobrze. Optymalana jedenestka myśle że powinna wyglądać tak :
BR Pesković -OL Matlak OŚ Julcimar OŚ Magdoń OP Celeban - PL Grzelak PD Kazek PP Batata PO Edi- Milar Divecky (chyba że sprawdzi się Elokan) Rezerwowi : Fabiniak , Tavares , Łabędzki , Parzy, Kowal



Zamiast Celebana Michalski a na miejsce Kazka dopoki sie nie obodzi wejdzie Celeban (mlody w miare szybki ambitny - pomocnik), Tavares za Batate ( nie oszukujmy się...) Elokan za Diveckiego albo Milara na koncowe 20-30 minut albo od poczatku i tak samo na kocnowe 20 - 30 minut - Milar or Divecki.

A tak pozatym to wpelni popieram twoja wypowiedz i piwo dla Ciebie :P



To się mniewięcej zagadzamy ale z tego co wem Celeban to obrońca Tavares też Michalski może grać a Elokan jak napisałem jak się sprawdzi to go za Diveckiego bym dał i w meczach z 2 bramkową przewagą do boju pószczałbym Kowala , no i do rezerwowych bym dopisał Trałke jeszcze

Szołn - ten stawiam że Bośniak pogra dłużej niż ten sparing chociaz o jeden trening :P a jak dłużej to powiedzą że jeszcze mu się przyglądają :) i wyleci później ale hurtowo z jakimś brazylijczykiem


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 08:57
Krakowska Wisła prowadzi rozmowy z mistrzem Szwajcarii FC Basel oraz trzecią drużyną ligi tureckiej Galatasaray Stambuł w sprawie transferu Argentyńczyka Mauro Cantoro - poinformował "Przegląd Sportowy".

Krakowianie są skłonni sprzedać Argentyńczyka, który teraz nie ma pewnego miejsca w podstawowym składzie.

Jak Cantoro nie ma miejsca w składzie i zgłasza się po niego Galata to ja zgłupiałem...


Obrazek gif wstawiony na forum
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 09:50

  Jay-J napisał:  
Krakowska Wisła prowadzi rozmowy z mistrzem Szwajcarii FC Basel oraz trzecią drużyną ligi tureckiej Galatasaray Stambuł w sprawie transferu Argentyńczyka Mauro Cantoro - poinformował "Przegląd Sportowy".

Krakowianie są skłonni sprzedać Argentyńczyka, który teraz nie ma pewnego miejsca w podstawowym składzie.

Jak Cantoro nie ma miejsca w składzie i zgłasza się po niego Galata to ja zgłupiałem...



No właśnie też to czytałem i ogarnął mnie śmiech. Wydaje mi się że Wisła już powoli upada i nie będzie się liczyc w walce o mistrzostwo. Dobre jeszcze w dzisiejszym Przeglądzie Sportowym jest to; że Hearts nie chciał kupic Saganowskiego odrazu tylko zaprosic na testy. "Sagan" mówił że Szkocja chodziła mu po głowie; lecz na testy nie przystał i wybrał Portugalię.


berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 11:20
Za Przeglądem Sportowym "W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem sezonu piłkarze Pogoni zmierzą się w sobotę z Chemikiem Police. Mecz rozegrany zostanie o godz.19 . Początkowo pojedynek planowano rozpocząc w samo południe. Początek przełożono ze względu na póżniejszy przyjazd z urlopu właściciela klubu Antoniego Ptaka" HAHAHA!!!! no bo jakby zaczeli o 12 to nie miałby kto ustalic składu.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 11:37

  Mario74 napisał:  
Za Przeglądem Sportowym "W ostatnim sparingu przed rozpoczęciem sezonu piłkarze Pogoni zmierzą się w sobotę z Chemikiem Police. Mecz rozegrany zostanie o godz.19 . Początkowo pojedynek planowano rozpocząc w samo południe. Początek przełożono ze względu na póżniejszy przyjazd z urlopu właściciela klubu Antoniego Ptaka" HAHAHA!!!! no bo jakby zaczeli o 12 to nie miałby kto ustalic składu.



A moze dlatego ze chce zobaczyc na co wyda pieniadze? pomysl...

tak pozatym. Rozumiem ironie :D


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 14:16
fragment ze "Sportu":

"...– Szukamy jeszcze wysokiego napastnika, zwłaszcza, że wielce prawdopodobne jest odejście do Szczecina François Herbert Endene Elokan.27-letni kameruński napastnik otrzymał zgodę na treningi do wtorku z pierwszoligową Pogonią. Do tego dnia „portowcy” muszą się określić, czy chcą piłkarza, i przede wszystkim zapłacić Podbeskidziu ekwiwalent – jakieś 80-100 tysięcy złotych – za promocję, szkolenie i zgodę na wcześniejsze rozwiązanie kontraktu. Elokanowi zrzedła mina, gdy dowiedział się, że będzie musiał podpisać trzyletni kontrakt, gdy tymczasem w Bielsku już za pół roku stałby się wolnym zawodnikiem. Pogoń jest mocno „nagrzana”."

ciekawe czy Ptak nie będzie szczędził grosza...


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 15:21
Łabędzki zostaje w Pogoni na 100%- powiedział dziś Łopiński. I jak go teraz traktowac? On nie chciał zostac ; tylko kluby się nie dogadały. A jednak będzie musiał się zadowolic śledziami; a tak bardzo marzyła mu się miedż.


77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 16:38

  Mario74 napisał:  
Łabędzki zostaje w Pogoni na 100%- powiedział dziś Łopiński. I jak go teraz traktowac? On nie chciał zostac ; tylko kluby się nie dogadały. A jednak będzie musiał się zadowolic śledziami; a tak bardzo marzyła mu się miedż.



Rzeczywiście Łabędzki dał dupy.


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 16:39

  PiteRski napisał:  
fragment ze "Sportu":

"...– Szukamy jeszcze wysokiego napastnika, zwłaszcza, że wielce prawdopodobne jest odejście do Szczecina François Herbert Endene Elokan.27-letni kameruński napastnik otrzymał zgodę na treningi do wtorku z pierwszoligową Pogonią. Do tego dnia „portowcy” muszą się określić, czy chcą piłkarza, i przede wszystkim zapłacić Podbeskidziu ekwiwalent – jakieś 80-100 tysięcy złotych – za promocję, szkolenie i zgodę na wcześniejsze rozwiązanie kontraktu. Elokanowi zrzedła mina, gdy dowiedział się, że będzie musiał podpisać trzyletni kontrakt, gdy tymczasem w Bielsku już za pół roku stałby się wolnym zawodnikiem. Pogoń jest mocno „nagrzana”."

ciekawe czy Ptak nie będzie szczędził grosza...



Ale ptak pomyslal mogl zrobic wymiane Elokana za Masternaka ale on glowy do interesow niema


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7038 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 16:56

  Kryniu567 napisał:  

  PiteRski napisał:  
fragment ze "Sportu":

"...– Szukamy jeszcze wysokiego napastnika, zwłaszcza, że wielce prawdopodobne jest odejście do Szczecina François Herbert Endene Elokan.27-letni kameruński napastnik otrzymał zgodę na treningi do wtorku z pierwszoligową Pogonią. Do tego dnia „portowcy” muszą się określić, czy chcą piłkarza, i przede wszystkim zapłacić Podbeskidziu ekwiwalent – jakieś 80-100 tysięcy złotych – za promocję, szkolenie i zgodę na wcześniejsze rozwiązanie kontraktu. Elokanowi zrzedła mina, gdy dowiedział się, że będzie musiał podpisać trzyletni kontrakt, gdy tymczasem w Bielsku już za pół roku stałby się wolnym zawodnikiem. Pogoń jest mocno „nagrzana”."

ciekawe czy Ptak nie będzie szczędził grosza...



Ale ptak pomyslal mogl zrobic wymiane Elokana za Masternaka ale on glowy do interesow niema



Skąd wiesz, że może tak nie zrobił? Prasa może kłamać :) Akurat głowe do interesów Ptak ma dobrą, problem z realizacją :D


Szczecińska albo żadna!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 20:20
wg 90minut Pogoń jest zainteresowana dwoma zawodnikami :D :
Mariusz Sokalski (Włókniarz Konstantynów Łódzki)
Marcin Kowalczyk (P - Stal Głowno)


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7137 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 21:04

  Pa.S napisał:  
wg 90minut Pogoń jest zainteresowana dwoma zawodnikami :D :
Mariusz Sokalski (Włókniarz Konstantynów Łódzki)
Marcin Kowalczyk (P - Stal Głowno)



oni grali w sparingu z ŁKSem ale maja małe szanse ady podpisac kontrakty


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 21:12
Widzę, że w składzie Pogoni zagrał kolejny testowany Brazylijczyk...
Dênis Cássio Borges ma 29 lat, może grać na lewej stronie obrony lub pomocy. Na papierze wygląda lepiej od większości testowanych graczy (poza Glauberem), do 1997 grał w Palmeiras, potem spędził sezon w I-ligowym meksykańskim Tigres, w okresie 1998-99 był graczem Juventude, skąd odszedł do Internacional, w którym występuje do dziś (w 2002 wypożyczony do Paysandu, w 2003 do Juventude).
Był testowany w Zagłębiu i zbierał bardzo dobre recenzje, lubiński klub nie zdecydował się jednak go zatrudnić. Podobno z Policami także zagrał bardzo dobrze, zatem jest w formie i może być wzmocnieniem - pytanie tylko, czy stać nas na jego zatrudnienie...


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 21:15
No i po sparingu...

Musze przyznac ze testowani zawodnicy wypadli lepiej niz pierwszy sklad w pierwszej polowie. Naprawde gra mogla sie podobac. Nienaganna technika, przyjecia, i dosc ladne akcje. W zasadzie Bugaj z Diveckim tylko przeszkadzali i zupelnie nie czuli gry a brazylijsko - bosniacko - kamerunska mieszanka ktora zagrala ze soba pierwszy raz sprawiala wrazenia dobrze zgranej druzyny.

Numer jeden to Elokan ktory musi zostac! Facet ma papiery na gracza jakiego nam brakowalo. Kilka dobrych akcji + bramka. Dobry 20 (chyba Glauber) ladnie czyscil srodek pola i rozpoczynal akcje. Bardzo dobry 10 (Borges) jak na goscia ktory przylecial wczoraj wieczorem duza ochota do gry i umiejetnosci techniczne. 21 (nie wiem kto to chyba Dudu) nawet calkiem calkiem. Ten stoper z Bosni bez zadnego bledu, pewna gra.

Natomiast duzy minus to gra Tavaresa ktory gral z pierwszym zespolem i nic nie pokazal. Byl slaby i bojazliwy. Dziwne bo niby mial byc najlepszy z tetowanych?

Tyle na goraco. Ale naprawde jest w czym wybierac i chyba Ptak bedzie mial ciezki orzech do zgryzienia kogo zastawic w dryuzynie...


Kto nie pije ten donosi....
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 21:20
Bardzo krzepiące informacje :) Może tym razem wreszcie będziemy mogli cieszyć się z dokonanych transferów, bo na razie bywało z tym różnie...

A co do Tavaresa - czy mi się dobrze wydaje, czy on zagrał na lewej stronie pomocy? Jeżeli tak, to być może to było przyczyną słabszej gry (bądź co bądź to prawy obrońca)...


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 21:27

  Szołn napisał:  
Bardzo krzepiące informacje :) Może tym razem wreszcie będziemy mogli cieszyć się z dokonanych transferów, bo na razie bywało z tym różnie...



Powiem ze bylem zdumiony gra w drugiej polowie. Na boisku zostal Labedzki i Skorski (nie zly wystep napewno lepszy niz Tralki) a Pogoni weszli Bugaj z Diveckim. Za nimi ustawiony byl Elokan ktory imponowal szybkoscia i pomyslem na gre (kilka fajnych zagran z klepy i pare rajdow zakonczonych podaniem) oraz pewnie zdobyta brama po pieknej akcji na jeden kontakt. Szołn ten caly Borges chyba rzyczywiscie jest nalepszy z Brazylijczykow i nie tylko na papierze. Niezwykle kreatywny zawodnik. Pechowo po jego strzale pilka trafila w slupek.

PS Tavares zagral na prawej pomocy a potem jak kontuzji doznal Celeban cofniety zostal na obrone a Michalski wszedl do srodka.


Kto nie pije ten donosi....
Żeniu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6987 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 21:40
Elokan, Glauber i Dudu wg. mnie powinni zostać w Pogoni. Elokan pokazał się z bardzo dobrej strony (technika, szybkość, pomysłowość) Glauber tez, a Dudu grał bardzo pewnie. Duże brawa także dla tego Bośniaka który na 99% nie bedzie grać w Pogoni. Może to sie zmieni po dzisiajszym sparingu.


"1948 & 1916"
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 21:46
Żeniu a z jakim numere gral Dudu?


Kto nie pije ten donosi....
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7367 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 21:51

  muniek napisał:  
Żeniu a z jakim numere gral Dudu?



21, grał na pozycji Matlaka.


Post niby do tematu o sparingach,ale głównie patrzyłem pod kątem nowych...A więc jak na moje oko...Trałka i Divecky tragedia.Diveckiemu chyba za bardzo nie chciało się dupy ruszyć,bo nie wystartował do żadnej prostopałej piłki.Trałka to tylko kułeczko i do tyłu,a jak przychodzi już podać do przodu czy strzelić to ma mały problem.Co do naszych "starych" zawodników to jakoś nie zależało chyba im zbytnio na pokazaniu się i wyraźnie się oszczędzali.Ale po kolei:
Fabiniak - Chemik oddał jeden strzał,który Fabiniak powienien obronić,ale wpuścił (co innego,że spory błąd obrony). Dośrodkowania wyłapywał i tyle miał dzisiaj robory...
Michalski - jak dla mnie najjaśniejszy punkt drużyny w pierwszej połowie. Pare razy ruszył do przodu,próbował grać klepą z Tavaresem,ale ten drugi coś nie nadążał;)
Julcimar - jak zawsze pewnie.Ze dwa razy go ostro skosili i chyba odechciało mu się ostrej gry i troche później odpuszczał.
Celeban - jak na moje oko,to zagrał słabo. Wyprzedzali go napastnicy,pare razy pozwalał urwać się rywalom...Może to dlatego,że złapał jakąś kontuzje i musiał zejść wcześniej z boiska?
Matlak - solidnie,jak zawsze. Kilka razy ruszył do przodu indywidualnie, czego nie mogliśmy za często podziwiać w pierwszej połowie u innych graczy. Ogólnie występ na "+"
Tavares - niczym mi nie zaimponował, no chyba tylko tym,że za każdym razem gdy ktoś mu uciekał to łapał go za koszulke heh
Trałka - tragedia...Najsłabszy w pierwszej połowie
Łabędzki - niby dobry występ w pomocy, w drugiej połowie na obronie nie miał zbyt wielu okazji żeby się wykazać. Jedak nam brakuje ofensywnych pomocników (środkowych) i jeśli Ptak podpisze kontrakt z którymś kanarinios,to zdaje mi się że zabraknie dla niego miejsca w podstawie.
Parzy - nie wiem czemu Pietrzak wystawił go na lewą strone, ale to już nie mój problem. Nie pokazał niczego szczególnego,bo to nie jego pozycja i to go usprawiedliwia.
Edi - słabszy występ, troche mu piłka odskakiwała.Jeden ładny strzał z daleka.
Milar - strzelił co miał strzelić i to się chwali.
Skórski - występ jak na jego możliwości na "+".
Dudu - jak dla mnie super.Nie odpuszczał,znakomicie rozumiał się ze środkiem pola.Pare razy urwał się do przodu.Szkoda,że w tej sytuacji bramkowej nie strzelił inaczej. Ogólnie - BRAĆ GO
Tarić - nie popełnił żadnego błędu,ale nie wiem czemu nie przekonał mnie do siebie...
Borges - to chyba ten z "10" tak? Jeśli tak, to zajebity.Super rozumiał się z Dudu,dawał dobre piłki.Szkoda że na przeszkodzie po jednym ze strzałów stanął mu słupek,bo gdyby walnął brame to nie miał bym żadnych wątpliwości że jest bardzo dobrym graczem. BRAĆ GO
Glauber - zagrał poprawie, pod koniec troche się rozkręcił,bo chłopaki z Polic były już zmęczone. W trójkącie Glauber-Borges-Dudu grało im się chyba dzisiaj dobrze...
Dos Santos - który to?;) Jesli to ten obrońca z "15" to nie pokazał nic szczególnego,troche niski jak na moje oko...
Divecky - tragedia. Musi ostro pracować nad formą,bo coś mi się zdaje że będzie w lidze grać ławe.
Elokan - BRAĆ BEZWARUNKOWO!! To chyba starczy za komentarz jego gry.
Bugaj - on zawsze musi coś kurde strzelić i za to go lubie. Szkoda tylko, że wcześniej strasznie zeszła mu piłka,bo dwa gole wyglądałby by w statystykach super;);)
Przewoźniak - zagrał i to chyba wszystko...

Podsumowując - Elokan,Dudu i Borges (jesli to on grał z "10") przywitałbym u nas z otwartymi ramionami.
A co do Trałki...wole już czarnuchów albo brazylijczyków,jeśli mam "podziwiać" gre takich jak on...


  Szołn napisał:  
A co do Tavaresa - czy mi się dobrze wydaje, czy on zagrał na lewej stronie pomocy? Jeżeli tak, to być może to było przyczyną słabszej gry (bądź co bądź to prawy obrońca)...



Tavares grał na prawej pomocy...po lewej biegał Parzy

Ostatnio edytowany przez: Pit., 16 lipca 2005, 21:58 [1 raz(y)]


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7885 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 16/07/2005 22:20
mi sie ten murzynek z obrony bardzo podobał :) nie wiem czemu :D Elokan Musi zostac. Za to pan z 21 wogole mi sie nie podobal, a 10 przypominal mi Silvere taki jakis powolny ;D zobaczymy co to bedzie!


Po życia kres!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005