Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Andrzej_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7752 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 18/06/2005 17:19

  Wojt@s napisał:  

  ManU napisał:  
...moze wypozyczyc Korzyma albo Smolinskeigo z Legii? Wtedy atak mielibysmy mocny.

Po co wypożyczać jakiegoś Korzyma czy Smolińskiego jak mamy w rezerwach Bejnierowicza czy Śliwińskiego ,którzy przrecież też są jeszcze młodzi i trzeba dać im wreszcie szanse



Czy ja wiem czy Bejnierowicz i Sliwinski to mlodzi zadodnicy? Chyba trzeba przestac zyc nadzieja ze ci zawodnicy moga sie przydac pierwszoligowej Pogoni i poszukac jakis innych zawodnikow. W koncu Sliwinski dzis skonczyl juz 24 lata. W jego wieku niektorzy pilkarze maja juz ponad setke rozegranych spotkan w ekstraklasie. Bejnierowicz tez juz chyba ma 22 lub 23 lata. Nie wiem jak prezentuja sie ci zawodnicy w rezerwach ale chyba czas z nich zrezygnowac, jezeli do tej pory nie przebili sie do pierwszego skladu to znaczy ze nie sa to jacys zawodnicy z ogromnymi talentami.


Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 18/06/2005 23:07

  Marflow napisał:  

  Wojt@s napisał:  

  ManU napisał:  
...moze wypozyczyc Korzyma albo Smolinskeigo z Legii? Wtedy atak mielibysmy mocny.

Po co wypożyczać jakiegoś Korzyma czy Smolińskiego jak mamy w rezerwach Bejnierowicza czy Śliwińskiego ,którzy przrecież też są jeszcze młodzi i trzeba dać im wreszcie szanse



Czy ja wiem czy Bejnierowicz i Sliwinski to mlodzi zadodnicy? Chyba trzeba przestac zyc nadzieja ze ci zawodnicy moga sie przydac pierwszoligowej Pogoni i poszukac jakis innych zawodnikow. W koncu Sliwinski dzis skonczyl juz 24 lata. W jego wieku niektorzy pilkarze maja juz ponad setke rozegranych spotkan w ekstraklasie. Bejnierowicz tez juz chyba ma 22 lub 23 lata. Nie wiem jak prezentuja sie ci zawodnicy w rezerwach ale chyba czas z nich zrezygnowac, jezeli do tej pory nie przebili sie do pierwszego skladu to znaczy ze nie sa to jacys zawodnicy z ogromnymi talentami.



pewnieze tak ale może coś jeszcze pokazą...! ja proponuje rozgląac sie za młodszymi zawodnikami i lepszymi...:]


PS
Qcu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7777 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 19/06/2005 03:18

  Marflow napisał:  

  Wojt@s napisał:  

  ManU napisał:  
...moze wypozyczyc Korzyma albo Smolinskeigo z Legii? Wtedy atak mielibysmy mocny.

Po co wypożyczać jakiegoś Korzyma czy Smolińskiego jak mamy w rezerwach Bejnierowicza czy Śliwińskiego ,którzy przrecież też są jeszcze młodzi i trzeba dać im wreszcie szanse



Czy ja wiem czy Bejnierowicz i Sliwinski to mlodzi zadodnicy? Chyba trzeba przestac zyc nadzieja ze ci zawodnicy moga sie przydac pierwszoligowej Pogoni i poszukac jakis innych zawodnikow. W koncu Sliwinski dzis skonczyl juz 24 lata. W jego wieku niektorzy pilkarze maja juz ponad setke rozegranych spotkan w ekstraklasie. Bejnierowicz tez juz chyba ma 22 lub 23 lata. Nie wiem jak prezentuja sie ci zawodnicy w rezerwach ale chyba czas z nich zrezygnowac, jezeli do tej pory nie przebili sie do pierwszego skladu to znaczy ze nie sa to jacys zawodnicy z ogromnymi talentami.



Nie czaje o co ci chodzi. Nie wiesz jak graja a juz z nich rezygnujesz? To wogle po co sie wypowiadasz skoro nie wiesz jak graja? Bzdura jak dla mnie!!


Andrzej_S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7752 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 19/06/2005 16:27

  Qcu napisał:  

  Marflow napisał:  

  Wojt@s napisał:  

  ManU napisał:  
...moze wypozyczyc Korzyma albo Smolinskeigo z Legii? Wtedy atak mielibysmy mocny.

Po co wypożyczać jakiegoś Korzyma czy Smolińskiego jak mamy w rezerwach Bejnierowicza czy Śliwińskiego ,którzy przrecież też są jeszcze młodzi i trzeba dać im wreszcie szanse



Czy ja wiem czy Bejnierowicz i Sliwinski to mlodzi zadodnicy? Chyba trzeba przestac zyc nadzieja ze ci zawodnicy moga sie przydac pierwszoligowej Pogoni i poszukac jakis innych zawodnikow. W koncu Sliwinski dzis skonczyl juz 24 lata. W jego wieku niektorzy pilkarze maja juz ponad setke rozegranych spotkan w ekstraklasie. Bejnierowicz tez juz chyba ma 22 lub 23 lata. Nie wiem jak prezentuja sie ci zawodnicy w rezerwach ale chyba czas z nich zrezygnowac, jezeli do tej pory nie przebili sie do pierwszego skladu to znaczy ze nie sa to jacys zawodnicy z ogromnymi talentami.



Nie czaje o co ci chodzi. Nie wiesz jak graja a juz z nich rezygnujesz? To wogle po co sie wypowiadasz skoro nie wiesz jak graja? Bzdura jak dla mnie!!



Wogle? Chyba w ogóle. Widze ze Ty wiesz jak oni graja to moze powiesz mi dlaczego zaden trener nie chce dac im szansy?? Przeciez oni caly czas byli w rezewach jak pracowal w Pogoni Baniak, Malura, Panik. Dlaczego Pietrzak ktory pracowal z nimi w rezerwach nie dal im szansy w ostatnim meczu z Odra? Mecz byl o pietruszke a to przeciez zawodnicy ktorzy podobno maja ogromny potencjal??!!


JamroH MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 20/06/2005 18:10
juz bym wolal jakis mlodych,szybkich,walecznych chlopakow ze Szczecina i okolic chociażby ich brali z 3-4 ligii(tam tez cos mozna znalezc) a nie jakich pseudo gwiazdorów z Brazylii co sie sami z soba kiwaja i wiecej leza na murawie niz po niej biegaja.Pogoń powinna być szczecinska a sklad mlody oparty na filarze z doświadczonych i naprawde dobrych zawodników.Wtedy dalej bysmy zaszli niz teraz...

Naprawde postawili bysmy na mlodziez i za 2-3 lata by byly z tego duuuze korzysci.Kiedys Pogon tak robila i zle na tym nie wychodzila...liczy sie ambicja


Prosta liryka dla prostych ludzi, prostota nie snobstwo szacunek budzi...
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 20/06/2005 18:37
Mi lata jeszcze po głowie nazwisko Marcina Klatta. Chłopak jest bardzo dobry, ale niestety już interesują się nim : Cracovia,Legia,Groclin... więc nasze szanse i tak raczej byłyby małe :/


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 20/06/2005 20:54

  JamroH MKS napisał:  
juz bym wolal jakis mlodych,szybkich,walecznych chlopakow ze Szczecina i okolic chociażby ich brali z 3-4 ligii(tam tez cos mozna znalezc) a nie jakich pseudo gwiazdorów z Brazylii co sie sami z soba kiwaja i wiecej leza na murawie niz po niej biegaja.Pogoń powinna być szczecinska a sklad mlody oparty na filarze z doświadczonych i naprawde dobrych zawodników.Wtedy dalej bysmy zaszli niz teraz...

Naprawde postawili bysmy na mlodziez i za 2-3 lata by byly z tego duuuze korzysci.Kiedys Pogon tak robila i zle na tym nie wychodzila...liczy sie ambicja



Dokładnie tak samo myśle , no może poza jednym ,żę mamy brać mlodych zawodników ale z całej polski!
Ale mniejsza z tym!Po co nam staruchy z Brazyli czy z innych państw jak mamy młode ambitne talenty u nas!Ja już cały czas od dłuższego czasu pragne aby Ptak dojrzał naszych POLSKICH zawodników a nie z zaGRANICY! Jamroh masz u mnie ogromnego PLUSA!


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7911 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 20/06/2005 22:59

  Marflow napisał:  

  Wojt@s napisał:  

  ManU napisał:  
...moze wypozyczyc Korzyma albo Smolinskeigo z Legii? Wtedy atak mielibysmy mocny.

Po co wypożyczać jakiegoś Korzyma czy Smolińskiego jak mamy w rezerwach Bejnierowicza czy Śliwińskiego ,którzy przrecież też są jeszcze młodzi i trzeba dać im wreszcie szanse



Czy ja wiem czy Bejnierowicz i Sliwinski to mlodzi zadodnicy? Chyba trzeba przestac zyc nadzieja ze ci zawodnicy moga sie przydac pierwszoligowej Pogoni i poszukac jakis innych zawodnikow. W koncu Sliwinski dzis skonczyl juz 24 lata. W jego wieku niektorzy pilkarze maja juz ponad setke rozegranych spotkan w ekstraklasie. Bejnierowicz tez juz chyba ma 22 lub 23 lata. Nie wiem jak prezentuja sie ci zawodnicy w rezerwach ale chyba czas z nich zrezygnowac, jezeli do tej pory nie przebili sie do pierwszego skladu to znaczy ze nie sa to jacys zawodnicy z ogromnymi talentami.




w jaki sposob maja sie przebic do 1 skladu skoro tam "gra" nawet na stojaco Milar, wczesniej Batata i inne gwiazdy? I chocby dwoili sie i troili to i tak nie maja szans. A zapomnialem ze menago na pewno przywiezie nastepne "objawienia" ktore grac beda musialy, chociaz "gra" to slowo uzyte nad wyraz.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 20/06/2005 23:37
Interia napisała w temacie Asy i "Cieniasy wiosennej ekstraklasy"

W cieniasach.

Antoni Ptak (właściciel Pogoni)

- Bardzo szkoda, że mamy taką dużą stratę do Wisły, bo w tej chwili mamy najlepszy atak w lidze - mówił przed rozpoczęciem rundy wiosennej właściciel Pogoni Szczecin. Czego jak czego, ale poczucia humoru to mu wtedy nie brakowało.

Brazylijski zaciąg z ... Adriano na czele (szkoda, że nie z tym z Interu) zamiast seryjnie strzelać bramki, ułatwiał zdobywanie goli rywalom. "Portowcy" stracili w sumie w tym sezonie 43 gole (gorzej było tylko w przypadku Polonii oraz GKS-u) i to była główna przyczyna dlaczego "Canarinhos" ze Szczecina nie walczyli o europejskie puchary, natomiast do przedostatniej kolejki trzymali swoich fanów w niepewności co do utrzymania w piłkarskiej elicie.

Tylko dzięki umiejętnościom Ireneusza Jelenia (gol w Wodzisławiu, dający "Nafciarzom" zwycięstwo i spychający Odrę do baraży) ekipa z Pomorza zawdzięcza, że w ostatniej kolejce rywalizowała z "drugim rzutem" zespołu Franciszka Smudy, nieobecnego w dodatku w Szczecinie. Gdyby Jeleń wtedy nie trafił... to aż "strach się bać"!

Pan Antoni jak widać nie ma "nosa" do Brazylijczyków, sprowadzanych do Polski przez ... jego syna Dawida, tego samego, który przez jakiś czas nawet piastował funkcję prezesa "Portowców". Zapamiętano go tylko z powodu awantur podczas konferencji prasowych.

Panu Antoniemu radzimy więc, żeby przed nowym sezonem zamiast kosztownych podróży do "Kraju Kawy" przejrzał uważniej rodzimy rynek, bo w przeciwnym razie jego drużyna zamiast w pucharach wyląduje na ... "zapleczu" ekstraklasy

PS.==================================

Tak się zastanawiam czy ci "canarinhos' sa naprawde tacy słabi??? Edi Carlos Andradina najlepszy strzelec, a Claudio Milar z Julcimarem w pierwszej piątce obcokrajowców w polskiej lidze.

Owszem fajnie mieć młodych zdolnych i walecznych jak Błaszczykowski (czasmi cham na boisku ale talen ma)..., chyba czasmi zapominamy że dwa lata temu tej druzyny nie było w ogóle (a Walburg był gwaizdą...) i wysmiewani "canarinhos" tak naprawde uratowali nam pierwszą lige.

Na koniec co do zawodników:

Bartosz Fabiniak 1982 - lat 23
Piotr Celeban 1985 - lat 20
Petr Kaspřák 1984 - lat 21
Rafał Grzelak 1982 - lat 23
Przemysław Kaźmierczak 1982 - lat 23
Łukasz Trałka 1984 - lat 21
Marek Kowal 1985

Ci ludzie grali nie wszyscy dużo ale..., a połowa to podstawowa jedenastka. Czy oni są naprawde tak starzy????????

No i oczywiście wieczne taleny (niespełnione):

Robert Śliwiński 1981
Patryk Bejnierowicz 1982
Dawid Chwałek 1985

Podkreśle to jeszcze raz... fajnie mieć takiego 17 letniego Saganowskiego który strzela 11 bramek w sezonie, ale niestety, żeby czesać takie talenty to trzeba być organizacyjnie i kadrowo zajebiście zorganizowanym klubem z doświadczeniem. A nasza Pogoń KOCHANA 'niestety" powstała jak Gryf "czytaj feniks" z popiołów przed dwoma laty... i to ,że mamy IDEA EKSTRAKLAĘ na następny sezon jest jak BAJKA PRZYNAJMNIEJ DLA MNIE.


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 20/06/2005 23:45
Na koniec ku pokrzepieniu serc... z v.pl
"Podczas ostatniego weekendu gracze Pogoni Szczecin z rocznika 1991 wzięli udział w III Międzynarodowym turnieju trampkarzy - rocznik 1991 - LATO 2005. Zawodnicy pod wodzą Piotra Rabe pokonali wszystkich, nie stracili bramki i po raz kolejny stanęli na najwyższym stopniu podium."

Ostatnio edytowany przez: rico, 21 czerwca 2005, 01:36 [1 raz(y)]


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
Daro81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7538 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 21/06/2005 01:33
O Golańskim już mozna zapomniec, podpisal 5-cioletni kontrakt z Korona. Szkoda, ciekawy zawodnik..

Wiecej na 90minut.pl


Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 21/06/2005 07:59
Szkoda że Golański nie bedzie grał w Pogoni..!! trudno.


PS
Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 21/06/2005 08:30
Łabędzki od przyszłego sezonu w Zagłębiu?

Zagłębie Lubin wyraziło chęć pozyskania Michała Łabędzkiego.
Podobno szczecińskiego pomocnika trenerowi Zagłębia, Drażenowi Beszkowi polecił szkoleniowiec Eugeniusz Różański.
Wczoraj w Lubinie obradowała rada klubu, która miała ustalić wysokość budżetu transferowego na letnie transfery. Ma on znaczenie, gdyż Łabędzki jest na czele listy życzeń Drażena Beszka.
Niewykluczone więc, że popularny Łabędź opuści Szczecin i od przyszłego sezony występować będzię w barwach miedziowego klubu. Zagłebie podobno wyraziło chęć do rozpoczęcia negocjacji jeszcze w tym tygodniu. /KRY/


PS do końca życia !
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7267 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 21/06/2005 10:16
Co do Łabędzkiego, jest do zastąpienia - jeżeli Zagłębie zaoferowałoby porządne pieniądze, to Ptak powinien pozwolić mu odejść.
Szkoda Golańskiego, mógłby spokojnie pograć w podstawowej jedenastce.
Swoją drogą to rozpada się Widzew i dwóch dobrych graczy (Szwed, Plewnia) jest do wzięcia - obaj z nich mają umiejętności wystarczające do walki o nasz pierwszy skład. Swoją drogą Majewski robi niezłą zadymę i Widzew może za rok zapukać do bram... III ligi.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 21/06/2005 10:20

  zalayeta napisał:  
Łabędzki od przyszłego sezonu w Zagłębiu?

Zagłębie Lubin wyraziło chęć pozyskania Michała Łabędzkiego.
Podobno szczecińskiego pomocnika trenerowi Zagłębia, Drażenowi Beszkowi polecił szkoleniowiec Eugeniusz Różański.
Wczoraj w Lubinie obradowała rada klubu, która miała ustalić wysokość budżetu transferowego na letnie transfery. Ma on znaczenie, gdyż Łabędzki jest na czele listy życzeń Drażena Beszka.
Niewykluczone więc, że popularny Łabędź opuści Szczecin i od przyszłego sezony występować będzię w barwach miedziowego klubu. Zagłebie podobno wyraziło chęć do rozpoczęcia negocjacji jeszcze w tym tygodniu. /KRY/




Niech zrobią wymianę :) Łabędzkiego za Łobodzińskiego ;) albo za Strąka ... :]


Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 21/06/2005 10:37

  Pa.S napisał:  

  zalayeta napisał:  
Łabędzki od przyszłego sezonu w Zagłębiu?

Zagłębie Lubin wyraziło chęć pozyskania Michała Łabędzkiego.
Podobno szczecińskiego pomocnika trenerowi Zagłębia, Drażenowi Beszkowi polecił szkoleniowiec Eugeniusz Różański.
Wczoraj w Lubinie obradowała rada klubu, która miała ustalić wysokość budżetu transferowego na letnie transfery. Ma on znaczenie, gdyż Łabędzki jest na czele listy życzeń Drażena Beszka.
Niewykluczone więc, że popularny Łabędź opuści Szczecin i od przyszłego sezony występować będzię w barwach miedziowego klubu. Zagłebie podobno wyraziło chęć do rozpoczęcia negocjacji jeszcze w tym tygodniu. /KRY/




Niech zrobią wymianę :) Łabędzkiego za Łobodzińskiego ;) albo za Strąka ... :]



Lobodzinski by nam sie przydal jak malo kto-nie mamy prawej pomocy a w kraju mlodych zdolnych prawych jak na lekarstwo(Szalachowski w Legii,Madej w Lecznej,ktory chyba cofa sie w rozwoju no i Lobodzinski) z tymze Lobodzinski ma cene rynkowa pewnie wieksza niz 10 Labedzi...szkoda Michala jakby go sprzedali,ale przestal sie rozwijac,zatrzymal sie w miejscu,nie chce wziasc ciezaru gry na siebie....
Co do Straka to nie chcialbym go...


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7267 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 21/06/2005 10:42
Według 90minut.pl (dział Transfery), Pogoń zainteresowana jest niejakim Pawłem Zajączkowskim I z Motoru Lublin :D


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Krzyniu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6953 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 21/06/2005 12:39
Temu Zajączkowskiemu warto jest sie przyjzec, jest to prawy pomocnik, ktory dostawal bardzo pochlebne oceny w czasie rundy wiosenej. Na forum Motoru wrecz placza ze mialby on od nich odejsc bo to byl ich najlepszy zawodnik w ostatniej rundzie. Ale ty go zakontraktowac jak przyjedzie na tesaty okaze sie zdrowy i przydatny druzynie. Co do dzisiejszej informacji ze mialby odejsc Łabędzki to uwazam moglby odejsc ale tylko pod jednym warunkiem jak wlasciciele naszego kochanego Klubu wykupia z Odry Mariusza Zganiacza, ktory w wywiadzie po meczu barazowym w Canal+ nie chcial powiedziec wprost ale chcialby odejsc by sie dalej rozwijac. Co do ataku to pewnie zobaczymy nowego brazylijczyka ktorego wypatrzy pan Antoni ktory jest w Brazyli a nie szanowny pan byly prezes Dawid ktory sciaga pilkarzy na podstawie dvd sprzed 10 lat. Ale z polskiego rynku do zakontraktowania jest Chałbiński ktory ostatecznie nie dogadal sie z Legia, mozna sie zastanowic na ta kandydatura. Do obrony to zdecydowanie zmienil bym Matlaka, wszystko fajnie walczy na boisku cos krzyknie na pilkarzy ale w ostanich meczach brakowalo mu ambicji gdy stracil pilke na srodku boiska juz nie wracal bo po co najwyzej wpadnie bramka ale Grzelak mnie uratuje bo mlodszy to sie wroci. Przypomne jeszcze ze Matlak odpuscil Franka w Krakowie przy 1:0 dla nas i u nas odpuscil Kosmalskiego tez przy 1:0 dla nas. Moja kandydatura na ta pozycja sa Wasilewski ktory jest wystawiony na liste transferowa, oraz Kuś ktory nie chce wracac do Poloni ale pewnie zostanie znowu wypozyczony do Lecha. Zaleta tych dwoch pilkarzyt jest to ze moga grac zarowno na prawej, lewej stronioe jak i w srodku obrony. Co do obsady bramki to nie ma co szukac Peskovic byl w miare pewnym punktem druzyny (pare bledu na przedpolu) w obwodzie jest Fabiniak i jeszcze na wypozyczeniu jest Pilarz.


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7267 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 21/06/2005 13:12
Tyle że ten Zajączkowski ma już 27 czy 28 lat i pamiętam go za czasów gry w Stomilu (o ile to ten sam Zajączkowski), zwyczajny przeciętny kopacz na II ligę moim zdaniem...
Co do Wasilewskiego i Kusia, żaden z nich nigdy nie grał na lewej stronie obrony - trudno więc powiedzieć, czy nadawaliby się na tą pozycję. Poza tym Kuś nie jest wypożyczony z Polonii do Lecha, wiąże go normalny kontrakt z Lechem (rozwiązał kontrakt z Polonią kilka miesięcy temu) i jest absolutnie nie do kupienia.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Daro81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7538 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 21/06/2005 13:31

  Szołn napisał:  
Tyle że ten Zajączkowski ma już 27 czy 28 lat i pamiętam go za czasów gry w Stomilu (o ile to ten sam Zajączkowski), zwyczajny przeciętny kopacz na II ligę moim zdaniem...



To raczej nie ten Zajaczkowski: wg metryki na 90minut.pl nigdy w Stomilu nie gral, tylko np w KSZO, Hetmanie a teraz w Motorze, chyba ze dane sa niepelne bo siegaja tylko sezonu 97/98. Lat 28.
Z tego co widze w Stomilu gral kiedys Piotr Zajaczkowski, i chyba z nim go pomyliles.. Tak czy owak to wyglada na jakas plotke.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005