Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6167 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 20/06/2015 15:39
del (dubel)


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2756 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 20/06/2015 15:47

  pit26 napisał:  

  dominvip napisał:  

  pit26 napisał:  

  polanski93 napisał:  
Malarczyk i Drygas na logikę. Kto inny aniżeli ta dwójka to byłaby spora niespodzianka. Fojut i Majewski to zyczeniowe myślenie coniektorych osób.Nie wiem na ile to wiarygodna informacja, ale dotarly do mnie sluchy, ze Grupa Azoty wyrazila zgode na ponowne sfinansowanie kontraktow dla 1-2 znanych nazwisk (tak jak wczesniej uczyniomo to z kontraktami Robaka, Murawskiego i Maleckiego), wiec byc moze to nie do konca zyczeniowe myslenie? Podobno Stilic faktyczniue mial oferte z Pogoni, Azoty byly gotowe wziasc go na "utrzymanie", oferta byla na 75000zl miesiecznie, ale Cypryjczycy dali wiecej...

Podkreslam, nie mam 100% pewnosci, ze to na pewno wiarygodne informacje, ale nie mam tez podstaw, aby uwazac je za "wyssane z palca"Podsłyszane w Kaskadzie....?niestety nie w Kaskadzie...
do polowy przyszlego tygodnia powinno byc juz przyklepane przynajmniej jedno "bardziej glosne" nazwisko. Na ta chwile, wg mojego zrodla, Azoty beda oplacac kontrakt Fojuta i Majewskiego (czy jak go sie tam pisze, ten z Zawiszy). Mam nadzieje, ze w przyszlym tygodniu informacje te sie potwierdza.Fojut ponoć już zaklepany , na początku przyszłego tygodnia ma pojawić się w Szczecinie :)


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5472 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 20/06/2015 15:50

  Kibic Pogoni. napisał:  

  zach-pom napisał:  
Ten Biliński to chyba lepszy wybór niż Goncerz , ale i tak żaden z nich pewnie się do Robaka nie umywa :(

Profil Kamila Bilińskiego

Strzelenie w całym sezonie 14 bramek w lidze rumuńskiej to raczej źle o chłopaku nie świadczy :)

Artykuł o Bilińskim w Przeglądzie SportowymPrzestaniesz już spamować tymi nazwiskami, futbol menager czy co? Skoro taki dobry Biliński to czemu w Polsce się nie sprawdził, już mieliśmy jednego trenera tam z wynikami co w Polsce poleciał od razu.Akurat Biliński, to nie taki głupi pomysł. O ile gole na Litwie trzeba oceniać ostrożnie, to już w Rumunii są niczego sobie.
Kwota 50.000 euro to niedużo, podejrzewam jednak, że wymagania finansowe samego zawodnika mogą być znaczne.
Zawodnik ten nie robił szału w Polsce, ale to było parę lat temu. Myślę, że byłby lepszą opcją niż Goncerz.
A temat ten jest od tego, by rozmawiać, dywagować, rzucać pomysły, opinie.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Artur_PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2086 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 20/06/2015 16:30
W wywiadzie dla weszło mówi, że raczej pozostanie za granicą. Nie wyklucza powrotu do Polski ale na solidnych warunkach.
Nie traktujmy go więc jako opcji na rotację dla Zwolińskiego. Sportowo pewnie byłby ok, ale finansowo pewnie na poziomie Robaka. A Robakiem to on raczej nie jest..
A po wtóre - aż tak dużego kontraktu nie powinniśmy płacić, aby zrobić Zwolińskiemu rywalizację. Spekuluję oczywiście, ale możemy sie domyślać, że jakiś Cypr czy Turcja zaoferuje mu to, co dla Pogoni byłoby nierozsądnym wydatkiem.
Raczej Goncarz jest lepszym kierunkiem poszukiwań. Może dogadają się na jakieś raty czy większy procent w przypadku dalszej sprzedaży i byłoby ok.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2213 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 20/06/2015 16:57
Kolejny raz powtórzę. PIERWSZYM napastnikiem na nowy sezon będzie Zwoliński. Nie jest poszukiwany napastnik, który go posadzi na ławkę, tylko taki, który będzie uzupełnieniem składu. To nie mój wymysł.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2085 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 20/06/2015 21:33
Spodziewane ruchy w Pogoni 90minut.pl


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3025 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 20/06/2015 22:35

  Charry1948 napisał:  To teraz trzeba zadać pytanie: jak się ma oficjalna wiadomość o 2-letnim kontrakcie Kamessa do tego, że nie zaproponowano mu nowej umowy?


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2328 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 20/06/2015 22:38
To był kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia przez klub na półtora. W zasadzie nie wiem dlaczego na stronie oficjalnej podano to jako dwa lata.. wydaje mi się, że w razie ewentualnego wystrzału formy Kamessa nie chciano, aby ten negocjował z innymi klubami (a miałby do tego prawo), jakkolwiek to z dzisiejszego punktu widzenia brzmi.


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5703 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 21/06/2015 11:03

  krzysiek48 napisał:  
To był kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia przez klub na półtora. W zasadzie nie wiem dlaczego na stronie oficjalnej podano to jako dwa lata.. wydaje mi się, że w razie ewentualnego wystrzału formy Kamessa nie chciano, aby ten negocjował z innymi klubami (a miałby do tego prawo), jakkolwiek to z dzisiejszego punktu widzenia brzmi.To nie wygląda tak jak piszecie. Kontrakt podpisany został na dwa lata z mozliwością rozwiązania po pół roku jeśli gość okaże się niewypałem.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5704 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 21/06/2015 11:56

  BNY napisał:  

  krzysiek48 napisał:  
To był kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia przez klub na półtora. W zasadzie nie wiem dlaczego na stronie oficjalnej podano to jako dwa lata.. wydaje mi się, że w razie ewentualnego wystrzału formy Kamessa nie chciano, aby ten negocjował z innymi klubami (a miałby do tego prawo), jakkolwiek to z dzisiejszego punktu widzenia brzmi.To nie wygląda tak jak piszecie. Kontrakt podpisany został na dwa lata z mozliwością rozwiązania po pół roku jeśli gość okaże się niewypałem.Ważne, że tak czy inaczej kontrakt można rozwiązać rozumiem bez płacenia jakiś tam kokosów. Oby więcej takich konstrukcji kontraktów.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5703 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 21/06/2015 12:01

  Ambasador napisał:  

  BNY napisał:  

  krzysiek48 napisał:  
To był kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia przez klub na półtora. W zasadzie nie wiem dlaczego na stronie oficjalnej podano to jako dwa lata.. wydaje mi się, że w razie ewentualnego wystrzału formy Kamessa nie chciano, aby ten negocjował z innymi klubami (a miałby do tego prawo), jakkolwiek to z dzisiejszego punktu widzenia brzmi.To nie wygląda tak jak piszecie. Kontrakt podpisany został na dwa lata z mozliwością rozwiązania po pół roku jeśli gość okaże się niewypałem.Ważne, że tak czy inaczej kontrakt można rozwiązać rozumiem bez płacenia jakiś tam kokosów. Oby więcej takich konstrukcji kontraktów.W przypadku takich wynalazków klub od jakiegoś czasu tak się zabezpieczał. Niestety np. takiemu Bąkowi klub musi wypłacić jeszcze 6 pensji, za to, że łaskawie sobie poszedł.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5704 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 21/06/2015 12:13

  BNY napisał:  

  Ambasador napisał:  

  BNY napisał:  

  krzysiek48 napisał:  
To był kontrakt na pół roku z opcją przedłużenia przez klub na półtora. W zasadzie nie wiem dlaczego na stronie oficjalnej podano to jako dwa lata.. wydaje mi się, że w razie ewentualnego wystrzału formy Kamessa nie chciano, aby ten negocjował z innymi klubami (a miałby do tego prawo), jakkolwiek to z dzisiejszego punktu widzenia brzmi.To nie wygląda tak jak piszecie. Kontrakt podpisany został na dwa lata z mozliwością rozwiązania po pół roku jeśli gość okaże się niewypałem.Ważne, że tak czy inaczej kontrakt można rozwiązać rozumiem bez płacenia jakiś tam kokosów. Oby więcej takich konstrukcji kontraktów.W przypadku takich wynalazków klub od jakiegoś czasu tak się zabezpieczał. Niestety np. takiemu Bąkowi klub musi wypłacić jeszcze 6 pensji, za to, że łaskawie sobie poszedł.Oby dalej to praktykowali - jak komuś nie pasuje to nie podpisywać i tyle. Głupi to zawsze ma szczęście..:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2614 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 21/06/2015 21:34

  Cytat:  
Ilu nowych zawodników dołączy do Pogoni od wtorkowego treningu?

- Za wcześnie na takie deklaracje. Drużyna będzie wzmocniona, ale póki nie ma podpisanych kontraktów, to nie informujemy, kto i na jaką pozycję. Będą nowi. Testów w letnich przygotowaniach nie przewidujemy. Raczej rozmawiamy z zawodnikami, których chcemy w zespole, i testy nie są nam potrzebne. W kontekście juniorów bądź piłkarzy z drużyny rezerw można mówić o testach, bo przy pierwszym zespole nie zostanie szeroka grupa młodzieżowców - mówi dyrektor sportowy Maciej Stolarczyk.


Transfery będą i to konkretne więc CIERPLIWIE czekać!


  Cytat:  
- Kuba jest naszym zawodnikiem i nic się w tej kwestii nie zmieni. Warunki uzgodniliśmy już dawno temu i nic się nie zmieniło, gdy Termalica wywalczyła awans do ekstraklasy - mówi Stolarczyk.


Myślę że to już koniec niedomówień odnośnie Czerwińskiego.


  Cytat:  
- W piłce wszystko jest możliwe, ale akurat Goncerz ma jeszcze roczną umowę z GKS. Teraz tematu nie ma - mówi dyrektor.


Tutaj liczą chyba na rozwiązanie kontraktu przez Goncerza z GKS.


  Cytat:  
Jarosław Fojut - od kilku tygodni przymierzany do Pogoni - miał rozwiązać umowę z Dundee United. Jest wolnym zawodnikiem. - Nic mi na ten temat nie wiadomo - ucina Stolarczyk.


Temat już chyba zaklepany na dniach pewnie zostanie ogłoszony jako nasz nowy nabytek.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2328 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 21/06/2015 21:40
A Kamil Wojtkowski według WP jutro wyrusza na testy do Red Bull Lipsk.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2489 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 21/06/2015 21:42

  krzysiek48 napisał:  
A Kamil Wojtkowski według WP jutro wyrusza na testy do Red Bull Lipsk.Pedałek w czapeczce, nie dziwię się, że Legia go odpaliła. Przepadnie jak wielu.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5704 dni

****
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 21/06/2015 21:52

  Mazi napisał:  

Transfery będą i to konkretne więc CIERPLIWIE czekać!Uważaj na takie deklaracje, bo niektórzy będą Ci wypominać... :)

Ps. Jakąś kasę za Wojtkowskiego dostaniemy???


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5703 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 21/06/2015 21:56

  Ambasador napisał:  

  Mazi napisał:  

Transfery będą i to konkretne więc CIERPLIWIE czekać!Uważaj na takie deklaracje, bo niektórzy będą Ci wypominać... :)

Ps. Jakąś kasę za Wojtkowskiego dostaniemy???Ostatni dzwonek aby dostać coś więcej niż ekwiwalent za wyszkolenie


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2614 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 21/06/2015 21:57

  Ambasador napisał:  

  Mazi napisał:  

Transfery będą i to konkretne więc CIERPLIWIE czekać!Uważaj na takie deklaracje, bo niektórzy będą Ci wypominać... :)No wydaje mi się że Stolarczyk nie zrobiłby sobie z gęby dupy. :)

Jak mówi że będą to będą :)

Co do Wojtkowskiego

  WP napisał:  
W Lipsku czeka na niego trzyletni kontrakt. Wojtkowski przejdzie do "Byków" na zasadzie transferu definitywnego, choć ostatecznego porozumienia pomiędzy klubami jeszcze nie ma. Wszystko jest jednak na dobrej drodze.Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2614 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 21/06/2015 21:57

  Niepokonany napisał:  

  krzysiek48 napisał:  
A Kamil Wojtkowski według WP jutro wyrusza na testy do Red Bull Lipsk.Pedałek w czapeczce, nie dziwię się, że Legia go odpaliła. Przepadnie jak wielu.Zasrany szczyl zadebiutował w Ekstraklasie, zagrał kilka meczy w podstawowym składzie i teraz uderzyła sodówa do głowy. Niech wypierdala.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2328 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 15/16 - 21/06/2015 22:01
Sodówkę już wcześniej miał.. urok dawania 5 kafli na miesiąc jeszcze dzieciakowi. No i Marek Jóźwiak, który wmówił mu testami w Fulham, że jest przyszłością światowej piłki. Co nie zmienia faktu, że to faktycznie duży talent, a jeszcze może wstąpić na właściwe tory. Legia za Bielika, który zagrał podobną ilość minut, a jest rówieśnikiem Wojtkowskiego dostała ponad 2 miliony euro.. niestety krótki kontrakt Wojtkowskiego powoduje, że możemy liczyć pewnie na 1/10 tej kwoty...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005