Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2384 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/01/2017 18:34
Prezes dla Pogon.v o RJ:"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jesli podjęlismy taką decyzję z kilku powodów, odrazu podkreślę - czysto sportowych. Nie ma szans aby taką decyzję zmienić".
Szkoda, że co wywiad do Prezes podaje inną wersję - teraz czynniki sportowe, parę miesięcy "inne" sprawy o których nie chciał mówić.
A Korona podobno chciała wypożyczyć ŁZ

Ostatnio edytowany przez: Zygmunt Wasilewski, 16 stycznia 2017, 21:10 [1 raz(y)]


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2628 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/01/2017 21:36
Mógłby się nie kompromitować tym tekstem o rzece, bo sytuacja z Aką pokazuje hipokryzję.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2667 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/01/2017 22:22

  Seth_ napisał:  
Mógłby się nie kompromitować tym tekstem o rzece, bo sytuacja z Aką pokazuje hipokryzję.Tym bardziej, że w powiedzeniu o rzece zupełnie nie o to chodzi.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6344 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/01/2017 22:35
Ta cisza w transferach jest przygnębiająca. Poprzez brak ławki może czekać nas horror.


Pogoń Szczecin MKS!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4788 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/01/2017 22:50
Oby jakimś cudem karki i kontuzje omijały. Musimy się utrzymać.


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3561 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/01/2017 23:16

  szpadel* napisał:  
Oby jakimś cudem karki i kontuzje omijały. Musimy się utrzymać.


Karki nie muszą omijać ;)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4876 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 16/01/2017 23:42
Przebolałbym jeszcze ten brak transferów gdyby została już nam tylko sama liga , ale kurwa do huja pana przecież przed Pogonią dwa daj Boże trzy najważniejsze mecze w tym roku i zarząd z prezesem i dyrektorem sportowym nic sobie z tego nie robi? Szkoda że ludzie zarządzający Pogonią nie są ambitnymi ludźmi , bo jakby takimi byli to rzuciliby wszystkie siły na Puchar Polski a tu na dzień dzisiejszy przyszedł tylko Mate za Akę. Kadra jak była krótka tak została dalej krótka. Panie Prezesie coraz mniej osób będzie się nabierać na Pana słowa , że Pogoń będzie walczyła o czołowe pozycje w lidze bo "Z pustego i Salomon nie naleje"


PS 1948
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2384 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/01/2017 06:43

  zach-pom napisał:  
Przebolałbym jeszcze ten brak transferów gdyby została już nam tylko sama liga , ale kurwa do huja pana przecież przed Pogonią dwa daj Boże trzy najważniejsze mecze w tym roku i zarząd z prezesem i dyrektorem sportowym nic sobie z tego nie robi? Szkoda że ludzie zarządzający Pogonią nie są ambitnymi ludźmi , bo jakby takimi byli to rzuciliby wszystkie siły na Puchar Polski a tu na dzień dzisiejszy przyszedł tylko Mate za Akę. Kadra jak była krótka tak została dalej krótka. Panie Prezesie coraz mniej osób będzie się nabierać na Pana słowa , że Pogoń będzie walczyła o czołowe pozycje w lidze bo "Z pustego i Salomon nie naleje"Spokojnie, przecież prezes powiedział, że okienko zaczyna się 29 stycznia w Polsce. Jest czas...haha


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3831 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/01/2017 09:07

  zach-pom napisał:  
Przebolałbym jeszcze ten brak transferów gdyby została już nam tylko sama liga , ale kurwa do huja pana przecież przed Pogonią dwa daj Boże trzy najważniejsze mecze w tym roku i zarząd z prezesem i dyrektorem sportowym nic sobie z tego nie robi? Szkoda że ludzie zarządzający Pogonią nie są ambitnymi ludźmi , bo jakby takimi byli to rzuciliby wszystkie siły na Puchar Polski a tu na dzień dzisiejszy przyszedł tylko Mate za Akę. Kadra jak była krótka tak została dalej krótka. Panie Prezesie coraz mniej osób będzie się nabierać na Pana słowa , że Pogoń będzie walczyła o czołowe pozycje w lidze bo "Z pustego i Salomon nie naleje"Transfery lubią cisze. Przez ostatnie okienka kto przyszedł do nas robił różnicę. Delev, Rapa, Adam ...... Wszyscy na forum rodzą się w ekspertów od transferów i od budżetu..... a tak naprawdę nic o nim nie wiecie. Oceniać te okienko i ten sezon będzie można latem. Jest jeszcze trochę czasu w spokoju poczekajmy.
Co do pucharu .... rzucić wszystkie siły na puchar ..... nie przesadzajmy bo możemy przez to rzucenie trafić do ligi niżej i z grajkami którzy będą mieli takie kontrakty które nas dobiją. Mam nadzieje że tak nie jest ale na dzień dzisiejszy po losowaniu wygląda na to że Warszawa chce mieć finał Lech-Arka żeby było spokojnie na trybunach. Obym się mylił ale czuję w półfinale przekręt sędziego .....
Dajmy trochę spokoju ludziom którzy to ogarniają .... oceńmy ich po tej rundzie.

ps. Nie jestem fanem Zarządu i nie chce go bronić na siłę. Ale ocenić go można dopiero po rundzie a nie przed.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2934 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/01/2017 09:16
Na tym forum co okienko to samo : lament i hejt na zarząd - > nagle klepnięty transfer - > brawo zarząd za mądrą politykę transferową :D


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6344 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/01/2017 15:39
Wiecie co, mam w dupie focha zarządu na Janukiewicza. Nawet jeżeli niechęć jest po obu stronach to są to faceci czy panienki żeby się tak fochać. Jeżeli faceci to powinni się w końcu porozumieć. Gość jest nam w tej chwili potrzebny bo mamy ręczniki w bramce. Chociaż żeby go sprawdzić w jakiej jest formie. Fochy mnie gówno obchodzą i większość kibiców ma takie samo zdanie. To nie jest prywatny klub kilku panów.


Pogoń Szczecin MKS!
j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2392 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/01/2017 15:42
Mnie też niepokoi zaledwie jeden transfer, ale... No trudno nie gratulować zarządowi ostatnich "strzałów w 10".

Gdybyśmy co okienko łapali 2-3 tak dobrych zawodników jak Delew i Rapa, to po dwóch sezonach gra w pucharach byłaby czymś oczywistym ;)


Lisu1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1649 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/01/2017 15:54

  ArP napisał:  
Wiecie co, mam w dupie focha zarządu na Janukiewicza. Nawet jeżeli niechęć jest po obu stronach to są to faceci czy panienki żeby się tak fochać. Jeżeli faceci to powinni się w końcu porozumieć. Gość jest nam w tej chwili potrzebny bo mamy ręczniki w bramce. Chociaż żeby go sprawdzić w jakiej jest formie. Fochy mnie gówno obchodzą i większość kibiców ma takie samo zdanie. To nie jest prywatny klub kilku panów.A ja za to słyszałem, że Janukiewicz ponoć sprzedał mecz. Nie ma dowodów, sam w to nie wierze, natomiast niewykluczone.


Kontakt: [email protected] lub
https://www.facebook.com/granatowobordowi/
https://www.youtube.com/channel/UCxZxAvGhuKMBhf8d8HfCJ8w
Axiom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3147 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/01/2017 16:22

  Lisu1948 napisał:  

  ArP napisał:  
Wiecie co, mam w dupie focha zarządu na Janukiewicza. Nawet jeżeli niechęć jest po obu stronach to są to faceci czy panienki żeby się tak fochać. Jeżeli faceci to powinni się w końcu porozumieć. Gość jest nam w tej chwili potrzebny bo mamy ręczniki w bramce. Chociaż żeby go sprawdzić w jakiej jest formie. Fochy mnie gówno obchodzą i większość kibiców ma takie samo zdanie. To nie jest prywatny klub kilku panów.A ja za to słyszałem, że Janukiewicz ponoć sprzedał mecz. Nie ma dowodów, sam w to nie wierze, natomiast niewykluczone.Przestań bredzić. Nie Radek. Gdyby to zrobił to już dawno byłoby to nagłośnione bo klubowi jest na rękę by się go pozbyć. Nie mogą gdyż nie jest winny. Zalazł komuś za skórę i tyle. Jedyny który mówił to co myśli i czuje, a takie osoby w każdym biznesie są niewygodne.


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2934 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/01/2017 16:26

  Lisu1948 napisał:  

  ArP napisał:  
Wiecie co, mam w dupie focha zarządu na Janukiewicza. Nawet jeżeli niechęć jest po obu stronach to są to faceci czy panienki żeby się tak fochać. Jeżeli faceci to powinni się w końcu porozumieć. Gość jest nam w tej chwili potrzebny bo mamy ręczniki w bramce. Chociaż żeby go sprawdzić w jakiej jest formie. Fochy mnie gówno obchodzą i większość kibiców ma takie samo zdanie. To nie jest prywatny klub kilku panów.A ja za to słyszałem, że Janukiewicz ponoć sprzedał mecz. Nie ma dowodów, sam w to nie wierze, natomiast niewykluczone.Skoro piszemy o tym co zasłyszeliśmy to ja natomiast słyszałem z niejednego źródła że RJ po prostu nie był nigdy lubiany przez szatnię, taki trochę outsider a stracił też u kolegów swoim słynnym wywiadem .


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6344 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/01/2017 19:37

  kryta napisał:  


Skoro piszemy o tym co zasłyszeliśmy to ja natomiast słyszałem z niejednego źródła że RJ po prostu nie był nigdy lubiany przez szatnię, taki trochę outsider a stracił też u kolegów swoim słynnym wywiadem .Może jako jedyny miał w tamtej drużynie jaja? A reszta to były panienki, niektóre nawet z kitkami. Obecnie mamy chyba więcej prawdziwych facetów, więc może by się lepiej odnalazł.


Pogoń Szczecin MKS!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4604 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/01/2017 21:53

  ArP napisał:  

  kryta napisał:  


Skoro piszemy o tym co zasłyszeliśmy to ja natomiast słyszałem z niejednego źródła że RJ po prostu nie był nigdy lubiany przez szatnię, taki trochę outsider a stracił też u kolegów swoim słynnym wywiadem .Może jako jedyny miał w tamtej drużynie jaja? A reszta to były panienki, niektóre nawet z kitkami. Obecnie mamy chyba więcej prawdziwych facetów, więc może by się lepiej odnalazł.Hehe.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5792 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 17/01/2017 22:07
Sugerowałbym się wstrzymać z podsumowywaniem ruchów personalnych, oficjalnie nawet okno nie wystartowało. Choć czas nagli i to fakt, bo puchar tuż, tuż.

Skoro nie wyszło z Bośniakiem, to znaczy że kasa dalej jest i jak się okazuje, całkiem niemała. Wkrótce należy ją spożytkować bo mamy palące potrzeby. Pora na skautingowy numer 2 po Stilicu i na inne kluczowe "jedynki". Jeśli to się nie stanie - wówczas będzie zielone światło na krytykę. Na razie nie popadajmy w jakieś skrajności.

Na bramce temat mielibyśmy dawno załatwiony, ale lepiej się kłócić i opowiadać mityczne historyjki, jednocześnie negując je swoim wcześniejszym postępowaniem. Paranoja. I nieładnie. A i dla budżetu klubu niemądrze. Jakiś masochizm, bo to jest czysta samo-blokada poczynań, gdyż pięciu bramkarzy to my tu nie zatrudnimy. Paranoja do kwadratu.


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3716 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/01/2017 01:09

  kryta napisał:  

  Lisu1948 napisał:  

  ArP napisał:  
Wiecie co, mam w dupie focha zarządu na Janukiewicza. Nawet jeżeli niechęć jest po obu stronach to są to faceci czy panienki żeby się tak fochać. Jeżeli faceci to powinni się w końcu porozumieć. Gość jest nam w tej chwili potrzebny bo mamy ręczniki w bramce. Chociaż żeby go sprawdzić w jakiej jest formie. Fochy mnie gówno obchodzą i większość kibiców ma takie samo zdanie. To nie jest prywatny klub kilku panów.A ja za to słyszałem, że Janukiewicz ponoć sprzedał mecz. Nie ma dowodów, sam w to nie wierze, natomiast niewykluczone.Skoro piszemy o tym co zasłyszeliśmy to ja natomiast słyszałem z niejednego źródła że RJ po prostu nie był nigdy lubiany przez szatnię, taki trochę outsider a stracił też u kolegów swoim słynnym wywiadem .Skoro stracił udzielając tamtego wywiadu, tzn. że był przemotywowany. A przemotywowanych Prezes nie lubi...


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2384 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 - 18/01/2017 07:40
Przecież ten wywiad był dużo wcześniej niż odstawienie RJ od składu.Nie widzę związku.To była decyzja grubego Czesia, którą tłumaczył tak samo jak teraz Prezes: "czynniki sportowe". Czas leci i szkoda, że nikt nie powie o co chodzi naprawdę.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.28 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005