Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 20:56

  Szołn napisał:  

Pewnie zaraz Jay-J powie, że kadra Kamerunu jest słabiutka i to, że zagrał ileś tam meczów jeszcze o niczym nie świadczy :)



Taaa... za dobrze mnie znasz ;). Brawo za wyszukanie informacji, ale jakie to były mecze konkretnie? Jednak mimo wszystko to o czymś świadczy i w sumie fajnie jakby nas wzmocnił. Nie ma jednak nadal alternatywy dla Matlaka i środkowych obrońców. Prawej pomocy również nie widze bo Batata pewnie już się nigdy nie wyleczy a Parzy ma wahania takie że warto się rozejrzeć za prawym pomocnikiem. Alternatywy dla Grzelaka też raczej nie ma... można tam ustawić Kazka albo Ediego ale na koszt ich pozycji. Atak mamy z głowy, ale wzmocnieć na innych pozycjach trzeba szukać.

Skład wyglądałby jakoś tak:

Pesković - Tavares (jeśli oczywiście jest tak dobry jak go zapowiadają), Julcimar, Magdoń (choć tu rozejrzałbym się również za innym środkowym obrońcą albo choć kimś do rywalizacji), Matlak - ???, Kazek, Grzelak - Edi - Elokan, Divecky.

Ładnie...


Obrazek gif wstawiony na forum
Berni_MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 21:22
No i se Pogoń kupiła Elokana.Przyda się napastnik bo nasi ostanio nie mają dobrych celowników:]Oby te nowe nabytki się zgrały z drużyną.Chyba jeszcze będą nowe nabytki?!i.I żeby Pogoń dobrze grała i wygrywała :D


Pogoń nasza ukochana,chociaż jest importowana.BRASIL
ManU
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 21:34

  Szołn napisał:  

  ManU napisał:  
Elokan nie byl wcale w 2 lidze wieksza gwaizda niz byl dwa lata temu w tej smaej klasie rozgrywkowej Artur Bugaj. ze gral w reprezentacji Kamerunu -coz afrykanskie druzyny zawsze cechowal chaos organizacyjny - teoretycznie na mecze towarzyskie mogl tam trafic kazdy.

A czy Artur Bugaj grał w afrykańskiej Lidze Mistrzów i był określany jako "kluczowy napastnik" drużyny, która te rozgrywki wygrała? Nie wiem, być może coś mi umknęło :)



No Bugi o ile sie nie myle w Afryce nie gral - i wstydu mu to nie przynosi ;) Poziom klubowe pilki w Afryce wciaz jest niski - choc niewatpliwie triumfator tych rozgrywek musi prezentowac dosc wysoki poziom. Tyle ze ja mowie jak gral w Polsce - wyroznial sie w 2 lidze ale na pierwszych stronach gazet o nim nie pisano wiec jakims supergraczem nie jest raczej (umowmy sie - zadnen wybitny zawodnik nie wyladowalby na takim etapie kariery w drugiej lidze polskiej). Ogolnie to jednak moje sceptyczne do niego podejscie opiera sie na tym ze znow to bedzie typowy najemnik - moze sie sprawdzi moze nie. Kiedys obcokrajowiec mogl byc ulubiencem kibicow (maskotka?) gdyz byl wyjatkiem (jak np Chifon). A teraz sytuacja jest odwrotna - skandujemy nazwisko Celebana gdyz jest rodzynkiem jesli chodzi o szczecinian w Pogoni. A nie tak powinno byc. A Elokana zweryfikuje boisko - jak wszystko zreszta :)


"Bo jest wśród Sopliców taka choroba,
że nic prócz Pogoni im się nie podoba".
Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" ks. VII
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6961 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 21:36
Bugi to jest ktoś gdyby grał od początku z sigmą to pewnie byśmy teraz czekali na wyjazd do dortmundu , a tak Milar i Divecky dali ciała, co do wzmocnień to ich praktycznie nie ma! POZDRO DLA FANÓW POGONI I JUVE!!!!!


POGOŃ 100% SZCZECIN
Berni_MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 21:44

  YAKIN napisał:  
Bugi to jest ktoś gdyby grał od początku z sigmą to pewnie byśmy teraz czekali na wyjazd do dortmundu , a tak Milar i Divecky dali ciała, co do wzmocnień to ich praktycznie nie ma! POZDRO DLA FANÓW POGONI I JUVE!!!!!


Zgadzam się Divecky i Milar są słabej formie.BUGI GOL!Mam nadzieje że ten kameruńczyk będzie dobrym napastnikiem :DMoże atak Bugi Elokan lub Edi :]

Ostatnio edytowany przez: Berni_MKS, 14 lipca 2005, 21:57 [1 raz(y)]


Pogoń nasza ukochana,chociaż jest importowana.BRASIL
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 21:44
Uważany za jedną z nadziei polskiego piłkarstwa - Marcin Burkhardt, został przed zakończeniem zgrupowania Amiki w Austrii dyscyplinarnie z niego zwolniony. Powodem było nadużycie alkoholu.

To nie pierwszy taki przypadek w futbolowej karierze tego młodego piłkarza. W ostatnim sparingu, podczas austriackiego zgrupowania, z Gyoeri ETO w składzie zabrakło także: Arkadiusza Bąka, Dariusza Dudki oraz Marcina Wasilewskiego.

Wiceprezes wronieckiego klubu - Arkadiusz Kasprzak: "Marcin Burkhardt jest już w kraju. Trenuje z rezerwowym zespołem Amiki, który występuje w trzeciej lidze. Spotka go zapewne kara finansowa. W piątek pierwszoligowy zespół wraca do kraju. Wówczas wysłuchamy opinii kierownictwa zgrupowania, w tym naturalnie również trenera Macieja Skorży. Także na temat Bąka, Dudki i Wasilewskiego. Dopiero wówczas podejmiemy stosowne decyzje".


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 21:47

  Kamil91 napisał:  

  YAKIN napisał:  
Bugi to jest ktoś gdyby grał od początku z sigmą to pewnie byśmy teraz czekali na wyjazd do dortmundu , a tak Milar i Divecky dali ciała, co do wzmocnień to ich praktycznie nie ma! POZDRO DLA FANÓW POGONI I JUVE!!!!!


Zgadzam się Divecky i Milar są słabej formie.BUGI GOL!Mam nadzieje że ten kameruńczyk będzie dobrym napastnikiem :DMoże atak Bugi Elokan :]



Macie racje ... biega biega i nic z tego nie wynika ..


berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 22:09

  Kryniu567 napisał:  
Uważany za jedną z nadziei polskiego piłkarstwa - Marcin Burkhardt, został przed zakończeniem zgrupowania Amiki w Austrii dyscyplinarnie z niego zwolniony. Powodem było nadużycie alkoholu.

To nie pierwszy taki przypadek w futbolowej karierze tego młodego piłkarza. W ostatnim sparingu, podczas austriackiego zgrupowania, z Gyoeri ETO w składzie zabrakło także: Arkadiusza Bąka, Dariusza Dudki oraz Marcina Wasilewskiego.

Wiceprezes wronieckiego klubu - Arkadiusz Kasprzak: "Marcin Burkhardt jest już w kraju. Trenuje z rezerwowym zespołem Amiki, który występuje w trzeciej lidze. Spotka go zapewne kara finansowa. W piątek pierwszoligowy zespół wraca do kraju. Wówczas wysłuchamy opinii kierownictwa zgrupowania, w tym naturalnie również trenera Macieja Skorży. Także na temat Bąka, Dudki i Wasilewskiego. Dopiero wówczas podejmiemy stosowne decyzje".

Młodzież pije. Przypomnijcie sobie Kaczora i Ławę częstych gości night clubów.


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 22:53

  Mario74 napisał:  
Na dzisiejszym treningu Pogoni który zaczął się o godzinie 18 przypomniało mi się stare dobre przysłowie że " z niewolnika nie ma pracownika".Chodzi tu o nikogo innego jak o Michała Łabędzkiego czytaj"łabądż". Powinni go sprzedac bo jego aż niesie do Zagłębia. A po czym to wywnioskowałem? Już przytaczam dialog: JA- No Łabądek zostajesz u Nas czy nie? ON- Jak śledzi nie dają trzeba iśc po miedż. Wszystko na temat. NO COMENT!!!!!!!!!!!!!!!!!

O żesz ja pierdolę... Gdybym odpowiadał za organizowanie dopingu, to zgotowałbym dla Łabędzia odpowiednio "gorące" przywitanie przy najbliższej okazji - nie mówiąc już o tym, że kibice niektórych innych klubów zapewne by sobie z nim "porozmawiali na osobności"...
  Jay-J napisał:  
Taaa... za dobrze mnie znasz ;). Brawo za wyszukanie informacji, ale jakie to były mecze konkretnie?

No niestety, tego nie udało mi się znaleźć. Zapewne były to jakieś mecze towarzyskie, pewnie grał "drugi garnitur", ale mimo wszystko ten drugi garnitur powinien prezentować niezły poziom.

Reasumując, tak jak mówi ManU - wszystko wyjdzie w praniu, nie ma żadnej gwarancji że Elokan będzie trząsł polską ligą. Ale ma potencjał i tego nikt nie może mu odmówić. A poza tym najważniejsze jest to, że idziemy z tymi transferami do przodu - rundę temu ściągneliśmy Mistrza Świata U-17 sprzed kilkunastu lat, teraz ściągamy niedawnego reprezentanta Kamerunu i brazylijskiej młodzieżówki... Może więc za rok trafi do nas aktualny reprezentant Canarinhos? :P

A co do Burkhardta - przestańcie... Chłopak ma talent, ale nie wszystko w głowie na miejscu. Od czasu powołania do kadry (strzelił bodajże nawet bramkę z San Marino, jeśli dobrze pamiętam) systematycznie cofa się w rozwoju - jest coraz wolniejszy, coraz mniej biega, coraz mniej mu się chce, coraz więcej pije... Po co nam taki gracz, tylko rozwaliłby atmosferę w drużynie.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Alkoholik z wyboru
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6830 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 23:01
a ja bym tego z amicy sciagnal, idzie z tym zyc lol


mozna bawic sie po trzezwemu. ale po co CO
rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6885 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 23:08

  Szołn napisał:  

  ManU napisał:  
Elokan nie byl wcale w 2 lidze wieksza gwaizda niz byl dwa lata temu w tej smaej klasie rozgrywkowej Artur Bugaj. ze gral w reprezentacji Kamerunu -coz afrykanskie druzyny zawsze cechowal chaos organizacyjny - teoretycznie na mecze towarzyskie mogl tam trafic kazdy.

A czy Artur Bugaj grał w afrykańskiej Lidze Mistrzów i był określany jako "kluczowy napastnik" drużyny, która te rozgrywki wygrała? Nie wiem, być może coś mi umknęło :)



Hmmm.... Szołn ty taki skaut... nie ładnie tak przekręcać informacje:X... Elokan grał w afrykańskiej Lidze Mistrzów ale jej nie wygrał bo przegrali w finale.


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 23:09
Łabędzki nigdy nie powalał mnie na kolana - może odejść. Ale też nie miałbym nic przeciwko gdyby go Burkhardt go zastąpił... :]

Jestem niezmiernie ciekaw jak to wyjdzie w praniu - zawsze jest to wielka niewiadoma.


Obrazek gif wstawiony na forum
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 23:15
a wiec kiedy Pogon ma trening ... jutro ale o ktorej ? i na Twardowskiego rozumiem ?


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6949 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 23:24

  rico napisał:  

  Szołn napisał:  
[cytat=ManU]Elokan nie byl wcale w 2 lidze wieksza gwaizda niz byl dwa lata temu w tej smaej klasie rozgrywkowej Artur Bugaj. ze gral w reprezentacji Kamerunu -coz afrykanskie druzyny zawsze cechowal chaos organizacyjny - teoretycznie na mecze towarzyskie mogl tam trafic kazdy.

A czy Artur Bugaj grał w afrykańskiej Lidze Mistrzów i był określany jako "kluczowy napastnik" drużyny, która te rozgrywki wygrała? Nie wiem, być może coś mi umknęło :)



Hmmm.... Szołn ty taki skaut... nie ładnie tak przekręcać informacje:X... Elokan grał w afrykańskiej Lidze Mistrzów ale jej nie wygrał bo przegrali w finale.[/cyt

Dodam swoje 5 groszy... - no i co z tego ze przegral w finale?? A pamietasz kiedy ostatnio Pogon grala w jakims finale? Przyda sie nam taki graczycha :D Szoln -popieram


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 23:42

  rico napisał:  
Hmmm.... Szołn ty taki skaut... nie ładnie tak przekręcać informacje:X... Elokan grał w afrykańskiej Lidze Mistrzów ale jej nie wygrał bo przegrali w finale.

A sorry, pomyliło mi się - wygrał CAF Cup (coś na kształt Pucharu UEFA). Ale mniejsza o to, naprawdę :)

P.S. Wysłałem maila do kolesia specjalizującego się w rozgrywkach północnoafrykańskich, spróbuję dowiedzieć się, dlaczego Elokan odszedł z Raji w połowie sezonu 2003/04, bo pod koniec 2003 nadal był tam podstawowym graczem i czołowym strzelcem.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7469 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 23:42

  Mario74 napisał:  
Na dzisiejszym treningu Pogoni który zaczął się o godzinie 18 przypomniało mi się stare dobre przysłowie że " z niewolnika nie ma pracownika".Chodzi tu o nikogo innego jak o Michała Łabędzkiego czytaj"łabądż". Powinni go sprzedac bo jego aż niesie do Zagłębia. A po czym to wywnioskowałem? Już przytaczam dialog: JA- No Łabądek zostajesz u Nas czy nie? ON- Jak śledzi nie dają trzeba iśc po miedż. Wszystko na temat. NO COMENT!!!!!!!!!!!!!!!!!



no to rzeczywiscie chujowo sie zachował... powiem szczerze że mimo iz ostatnio coś cienko pogrywał to gdzies tam w głebi serca jednak mu dobrze życzyłem (zresztą tak jak każdemu innemu Pogońiarzowi) ale za takie pogaduchy to na niego od dziś laske wykładam i dla mnie moze spierdalac do lubina. oby dostał tam sympatyczny kontrakcik który zaspokoi go na długie jesienne wieczory... szkoda tylko że z sigmą zagrał bo widzac jaką determinacją i ambicją sie obecnie kieruje, to można smiało stwierdzic że jakiemuś pełnowartościowemu grajkowi zabrał miejsce w składzie


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 23:44

  Pa.S napisał:  

  Kamil91 napisał:  

  YAKIN napisał:  
Bugi to jest ktoś gdyby grał od początku z sigmą to pewnie byśmy teraz czekali na wyjazd do dortmundu , a tak Milar i Divecky dali ciała, co do wzmocnień to ich praktycznie nie ma! POZDRO DLA FANÓW POGONI I JUVE!!!!!


Zgadzam się Divecky i Milar są słabej formie.BUGI GOL!Mam nadzieje że ten kameruńczyk będzie dobrym napastnikiem :DMoże atak Bugi Elokan :]



Macie racje ... biega biega i nic z tego nie wynika ..



Zapomniales chyba drogi kamilu jak Divecky albo Milar strzelali bramki? Albo jak Edi ratowal koniec sezonu? zapomniales jak sie jarales po tych meczach ze sa the best? Forma spadla true, ale moze wroci. I nie badz taki hej do przodu serio :) Milar i Divecky maja naprawde olbrzymi potencjal to samo Kaźmierczak .. jeśli teraz go nie wykorzystaja to w przyszlosci bedzie ciezko ze znalezieniem nowego klubu


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6938 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 14/07/2005 23:47

  Sampaio napisał:  

  Mario74 napisał:  
Na dzisiejszym treningu Pogoni który zaczął się o godzinie 18 przypomniało mi się stare dobre przysłowie że " z niewolnika nie ma pracownika".Chodzi tu o nikogo innego jak o Michała Łabędzkiego czytaj"łabądż". Powinni go sprzedac bo jego aż niesie do Zagłębia. A po czym to wywnioskowałem? Już przytaczam dialog: JA- No Łabądek zostajesz u Nas czy nie? ON- Jak śledzi nie dają trzeba iśc po miedż. Wszystko na temat. NO COMENT!!!!!!!!!!!!!!!!!



no to rzeczywiscie chujowo sie zachował... powiem szczerze że mimo iz ostatnio coś cienko pogrywał to gdzies tam w głebi serca jednak mu dobrze życzyłem (zresztą tak jak każdemu innemu Pogońiarzowi) ale za takie pogaduchy to na niego od dziś laske wykładam i dla mnie moze spierdalac do lubina. oby dostał tam sympatyczny kontrakcik który zaspokoi go na długie jesienne wieczory... szkoda tylko że z sigmą zagrał bo widzac jaką determinacją i ambicją sie obecnie kieruje, to można smiało stwierdzic że jakiemuś pełnowartościowemu grajkowi zabrał miejsce w składzie




Z zagłębia mógłby do nas Łobodziński przyjsc :) potencjal ma chlopiec :P


rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6885 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 15/07/2005 07:49

  yzerman napisał:  

  rico napisał:  

  Szołn napisał:  
[cytat=ManU]Elokan nie byl wcale w 2 lidze wieksza gwaizda niz byl dwa lata temu w tej smaej klasie rozgrywkowej Artur Bugaj. ze gral w reprezentacji Kamerunu -coz afrykanskie druzyny zawsze cechowal chaos organizacyjny - teoretycznie na mecze towarzyskie mogl tam trafic kazdy.

A czy Artur Bugaj grał w afrykańskiej Lidze Mistrzów i był określany jako "kluczowy napastnik" drużyny, która te rozgrywki wygrała? Nie wiem, być może coś mi umknęło :)



Hmmm.... Szołn ty taki skaut... nie ładnie tak przekręcać informacje:X... Elokan grał w afrykańskiej Lidze Mistrzów ale jej nie wygrał bo przegrali w finale.[/cyt

Dodam swoje 5 groszy... - no i co z tego ze przegral w finale?? A pamietasz kiedy ostatnio Pogon grala w jakims finale? Przyda sie nam taki graczycha :D Szoln -popieram



Oki douki... ja nie krytykuje tego zawodnika... poprostu Szołn, często podaje cikawe infosy i chciał bym wierzyć zawsze że to w 100% się zgadza haha...


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 15/07/2005 08:47

  Mario74 napisał:  
Na dzisiejszym treningu Pogoni który zaczął się o godzinie 18 przypomniało mi się stare dobre przysłowie że " z niewolnika nie ma pracownika".Chodzi tu o nikogo innego jak o Michała Łabędzkiego czytaj"łabądż". Powinni go sprzedac bo jego aż niesie do Zagłębia. A po czym to wywnioskowałem? Już przytaczam dialog: JA- No Łabądek zostajesz u Nas czy nie? ON- Jak śledzi nie dają trzeba iśc po miedż. Wszystko na temat. NO COMENT!!!!!!!!!!!!!!!!!




W zasadzie to mu sie nie dziwie. Ze Szzcecinem nie jest zwiazany emocjonalnie, nie jest wychowankiem klubu, a w Pogoni gra gora 2 lata wiec nie ma mowy o jakimkolwiek przywiazaniu do barw klubowych. Ale przynajmniej wiadomo z jakiej gliny chlopak ulepiony...z gliny co sie kasa zowie...:) A niech spierdala, po ostatnich meczach nie bede za nim plakal.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005