Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7369 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 21:30

  Szołn napisał:  
A co do artykułu w Głosie - kolego Cobra... Dla głupoty nie ma żadnego wytłumaczenia! Poglądy pana Sasa mam głęboko w dupie i jego samego też pierdolę, artykuł sprawozdawczy ma odzwierciedlać stan faktyczny, a poglądy można sobie wyrazić co najwyżej jako dopisek redakcyjny. Nawet sobie nie zdajesz sprawy, jak ogromną szkodę dla tej drużyny (i dla klubu) wyrządził ten artykuł - ludzie odebrali to jako FAKT i z pewnością spora rzesza kibiców zwyczajnie nie przyjdzie na pierwsze mecze, bo kto by chciał wydawać pieniądze na oglądanie w akcji bandy dziadków z nadwagą. A że pierwsze mecze gramy z czołówką i pewnie wyniki nie powalą na kolana, to łatwo sobie wyobrazić scenariusz na drugą połówkę rundy - ogólny pogląd że Ptak to chuj (bo ściągnął dziadków z nadwagą) i puste trybuny. Klub na tym "interesie" już stracił kilkanaście tysięcy złotych (kilkuset ludzi mniej na - oby tylko!! - pierwszym meczu), a pewnie strata się skumuluje. Ale kogo to obchodzi, lepiej udawać pismaka doskonałego.
Jeżeli tak lubisz "Przemka", to daj mu dobrą radę po fachu - niech jak najszybciej posypie łepetynę popiołem, sprostuje podane informacje i zamknie się na kilka miesięcy. A jak ma coś pisać, to niech przedtem pofatyguje się do Oscar Inn.



kolego Szołn (mam nadzieję kiedyś się poznamy) czym było pompowanie balona kilka miesiecy temu na temat piłkarzy z Brazylii typu Silvera i Adriano przez nazwijmy to ogolnie klub, mamy gwiazdy, bede sukcesy, czy tego wlasnie nie mozna nazwac szkoda dla Pogoni i kibiców, którzy kupili bilet chcac ogladnac "gwiazdy", jakie były efekty wiemy wszystko, jeden i drugi wyjechał szybko ze Szczecina, co lepsze jesli Sasa nie było w Oscar Inn tak samo nikogo z klubu chyba nie bylo zeby obejrzec ich w akcji, pisali na podstawie papierow i co smieszne - kaset wideo
wiec dla mnie chyba jest gorsze informowanie o "gwiazdach" co nie sa gwiazdami aby sciagnac ludzi na trybuny niz pisanie, ze Ci pilkarze nie pasuja do polskiej ligi, bo sa np. za grubi ;)

tak czy inaczej podchodze do tego z dystansem i sie nie cisnienuje i nie ma to nic wspolnego z tym czy go lubie czy nie
z pewnoscia przeglada nasza forum (mam nadzieje) i wyciagnie swoje wnioski
pozdro


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 21:41

  Cobra_S napisał:  

wiec dla mnie chyba jest gorsze informowanie o "gwiazdach" co nie sa gwiazdami aby sciagnac ludzi na trybuny niz pisanie, ze Ci pilkarze nie pasuja do polskiej ligi, bo sa np. za grubi ;)



Nie zmienia to jednak faktu, ze jest to delikatnie mówiąc błędne podejście, gdyż wielu czytelników Głosu właśnie po takich artukułach będzie sobie wyrabiało zdanie na temat nowej Pogoni. Nie każdy ma dostęp z internetu, zeby porównać to sobie z informacjami z oficjalki, czy tym co jest pisane na tym forum.

I tak jak napisał Szołn wyżej może to się odbić na frekwencji na pierwszych meczach, bo na podstawie czego jak nie artykułów z naszych cudownych lokalnych gazet będzie tworzyła się opinia wielu ludzi?
Tym bardziej biorąc pod uwage fakt, ze prawdopodobnie Pogon nie rozegra żadnego sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek w Szczecinie.


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 22:11

  Arathorn napisał:  

Nie zmienia to jednak faktu, ze jest to delikatnie mówiąc błędne podejście, gdyż wielu czytelników Głosu właśnie po takich artukułach będzie sobie wyrabiało zdanie na temat nowej Pogoni. Nie każdy ma dostęp z internetu, zeby porównać to sobie z informacjami z oficjalki, czy tym co jest pisane na tym forum.
I tak jak napisał Szołn wyżej może to się odbić na frekwencji na pierwszych meczach, bo na podstawie czego jak nie artykułów z naszych cudownych lokalnych gazet będzie tworzyła się opinia wielu ludzi?
Tym bardziej biorąc pod uwage fakt, ze prawdopodobnie Pogon nie rozegra żadnego sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek w Szczecinie.



Arathorn jakie błędne podejście cholera jasna, pisana jest sama prawda to co to ludzie już nie potrafią sami sobie pomyśleć czyżby taki z Ciebie kibic, że słaba frekwecja ci przeszkadza? no sory ale chodzisz na mecze tylko dlatego, że jest dużo kibiców czy dla kogo?? Ja sobie życze żeby było 2tyś kibiców a nie 13tyś któzi się za takich tylko uważają... nie rozumiem Cię kompletnie.


Pogoń To My!
gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 22:11

  Arathorn napisał:  

  Cobra_S napisał:  

wiec dla mnie chyba jest gorsze informowanie o "gwiazdach" co nie sa gwiazdami aby sciagnac ludzi na trybuny niz pisanie, ze Ci pilkarze nie pasuja do polskiej ligi, bo sa np. za grubi ;)



Nie zmienia to jednak faktu, ze jest to delikatnie mówiąc błędne podejście, gdyż wielu czytelników Głosu właśnie po takich artukułach będzie sobie wyrabiało zdanie na temat nowej Pogoni. Nie każdy ma dostęp z internetu, zeby porównać to sobie z informacjami z oficjalki, czy tym co jest pisane na tym forum.

I tak jak napisał Szołn wyżej może to się odbić na frekwencji na pierwszych meczach, bo na podstawie czego jak nie artykułów z naszych cudownych lokalnych gazet będzie tworzyła się opinia wielu ludzi?
Tym bardziej biorąc pod uwage fakt, ze prawdopodobnie Pogon nie rozegra żadnego sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek w Szczecinie.



Podpisuję się obiema rękami!!!!!


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 22:15

  Cobra_S napisał:  
kolego Szołn (mam nadzieję kiedyś się poznamy) czym było pompowanie balona kilka miesiecy temu na temat piłkarzy z Brazylii typu Silvera i Adriano przez nazwijmy to ogolnie klub, mamy gwiazdy, bede sukcesy, czy tego wlasnie nie mozna nazwac szkoda dla Pogoni i kibiców, którzy kupili bilet chcac ogladnac "gwiazdy", jakie były efekty wiemy wszystko, jeden i drugi wyjechał szybko ze Szczecina, co lepsze jesli Sasa nie było w Oscar Inn tak samo nikogo z klubu chyba nie bylo zeby obejrzec ich w akcji, pisali na podstawie papierow i co smieszne - kaset wideo
wiec dla mnie chyba jest gorsze informowanie o "gwiazdach" co nie sa gwiazdami aby sciagnac ludzi na trybuny niz pisanie, ze Ci pilkarze nie pasuja do polskiej ligi, bo sa np. za grubi ;)

tak czy inaczej podchodze do tego z dystansem i sie nie cisnienuje i nie ma to nic wspolnego z tym czy go lubie czy nie
z pewnoscia przeglada nasza forum (mam nadzieje) i wyciagnie swoje wnioski
pozdro


Kolego Cobra, w pewnym stopniu masz rację, ale niestety nie do końca. Należy odróżnić - z gruntu subiektywne, często "propagandowe" - informacje wypuszczane przez klub od informacji prasowych, które muszą być obiektywne i przedstawiać rzeczywistość. Ton klubowych publikacji jest dla mnie w pełni zrozumiały - ja nie jestem tak głupi aby łyknąć bajeczki o "nowym Robinho", ale niektórzy są i to oni dorzucą swoje 5 groszy do klubowej kasy. Ton artykułu Sasa jest natomiast niedopuszczalny, wręcz skandaliczny i niestety sugeruje, że Sas złośliwie i z premedytacją działa na szkodę klubu. Bardzo wygodnie jest siedzieć w biurze i pisać farmazony - jeżeli Pogoń zagra dobrą rundę to nikt o artykule nie będzie pamiętał, jeżeli zagrają źle, to redaktorzyna będzie biegał po mieście z bananem na ryju, krzycząc "a nie mówiłem???".
Jeżeli uważasz, że nad tego typu publikacjami należy przechodzić do porządku dziennego, to wybacz - nie mamy o czym rozmawiać.

Odnośnie nowego nabytku (Anderson) - to jakieś totalne nieporozumienie. Grał w zespole z niższej klasy rozgrywkowej (Guacuano), w październiku miał przejść < link > do amerykańskiej ligi półzawodowej (klub Atlanta Silverbacks), jednak najwyraźniej się tam nie sprawdził (nie ma po nim żadnego śladu na stronie klubu) i szybciutko wrócił do kraju. Sprowadzanie odrzutów z USA nie jest najlepszą drogą do odnoszenia sukcesów w polskiej lidze, jak słaba by ona nie była.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 22:20
Własnie mnie zastanawia czy ten skośnooki na pierwsza zdjęciu na oficjalce
to on tez jest testowany ? Tylko eskimosa nam juz chyba brakuje.


kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7001 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 22:26

  kopan89 napisał:  
Własnie mnie zastanawia czy ten skośnooki na pierwsza zdjęciu na oficjalce
to on tez jest testowany ? Tylko eskimosa nam juz chyba brakuje.



to jest pomagier panika


http://e-dieselservice.pl/
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 22:40
W uzupełnieniu informacji o Andersonie, całkiem możliwe że to nie będzie nasz jedyny odrzut z ligi USA. Na tej samej liście, którą podałem w poprzednim poście, figurują "Danilo Aparecido da Silva" (czyżby nasz Danilo) który rzekomo miał wyjechać w kwietniu do MLS oraz "Rony Sebastiao Goncalves" (czyżby Ronis) który z kolei w czerwcu miał zawitać do Westchester Flames (klub tej samej klasy co Atlanta Silverbacks).
Miejmy nadzieję, że ten trop niedługo okaże się nietrafiony.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 22:44

  Szołn napisał:  
W uzupełnieniu informacji o Andersonie, całkiem możliwe że to nie będzie nasz jedyny odrzut z ligi USA. Na tej samej liście, którą podałem w poprzednim poście, figurują "Danilo Aparecido da Silva" (czyżby nasz Danilo) który rzekomo miał wyjechać w kwietniu do MLS oraz "Rony Sebastiao Goncalves" (czyżby Ronis) który z kolei w czerwcu miał zawitać do Westchester Flames (klub tej samej klasy co Atlanta Silverbacks).
Miejmy nadzieję, że ten trop niedługo okaże się nietrafiony.



Shołn znając Ptaszków, nie zmieni się to napewno no może się zmieni ale najpierw musimy spaść do 2ligi.


Pogoń To My!
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 23:22

  Dejvi napisał:  

  Arathorn napisał:  

Nie zmienia to jednak faktu, ze jest to delikatnie mówiąc błędne podejście, gdyż wielu czytelników Głosu właśnie po takich artukułach będzie sobie wyrabiało zdanie na temat nowej Pogoni. Nie każdy ma dostęp z internetu, zeby porównać to sobie z informacjami z oficjalki, czy tym co jest pisane na tym forum.
I tak jak napisał Szołn wyżej może to się odbić na frekwencji na pierwszych meczach, bo na podstawie czego jak nie artykułów z naszych cudownych lokalnych gazet będzie tworzyła się opinia wielu ludzi?
Tym bardziej biorąc pod uwage fakt, ze prawdopodobnie Pogon nie rozegra żadnego sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek w Szczecinie.



Arathorn jakie błędne podejście cholera jasna, pisana jest sama prawda to co to ludzie już nie potrafią sami sobie pomyśleć czyżby taki z Ciebie kibic, że słaba frekwecja ci przeszkadza? no sory ale chodzisz na mecze tylko dlatego, że jest dużo kibiców czy dla kogo?? Ja sobie życze żeby było 2tyś kibiców a nie 13tyś któzi się za takich tylko uważają... nie rozumiem Cię kompletnie.



Dejvi - Sory ale gdzie jest pisana sama prawda? Bo nigdy mi nie wmowisz ze w tym artykule z Głosu jest sama prawda...
Słaba frekwencja mi nie przeszkadza, ale na pewno przyjemniej jest chodzić na mecze gdy jest pełen stadion, niż gdy jest jedynie garstka kibiców...
Nigdzie nie napisałem, ze sam chodze na mecze tylko ze względu na frekwencje - to by było bez sensu. Zreszta o czym my gadamy - na mecze chodziłem wtedy gdy tylko nieliczni przychodzili na Twardowskiego i w niczym mi to nie przeszkadzało.
W każdym razie ja na pewno nie życze sobie żeby było 2 tys. kibiców; zdecydowanie bardziej wole żeby było ich jak najwięcej, nawet jeśli mają być to tzw. "Pikniki" - każdy z nich w takim samym stopniu jest kibicem Pogoni.


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 23:37

  Arathorn napisał:  

  Dejvi napisał:  

  Arathorn napisał:  

Nie zmienia to jednak faktu, ze jest to delikatnie mówiąc błędne podejście, gdyż wielu czytelników Głosu właśnie po takich artukułach będzie sobie wyrabiało zdanie na temat nowej Pogoni. Nie każdy ma dostęp z internetu, zeby porównać to sobie z informacjami z oficjalki, czy tym co jest pisane na tym forum.
I tak jak napisał Szołn wyżej może to się odbić na frekwencji na pierwszych meczach, bo na podstawie czego jak nie artykułów z naszych cudownych lokalnych gazet będzie tworzyła się opinia wielu ludzi?
Tym bardziej biorąc pod uwage fakt, ze prawdopodobnie Pogon nie rozegra żadnego sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek w Szczecinie.



Arathorn jakie błędne podejście cholera jasna, pisana jest sama prawda to co to ludzie już nie potrafią sami sobie pomyśleć czyżby taki z Ciebie kibic, że słaba frekwecja ci przeszkadza? no sory ale chodzisz na mecze tylko dlatego, że jest dużo kibiców czy dla kogo?? Ja sobie życze żeby było 2tyś kibiców a nie 13tyś któzi się za takich tylko uważają... nie rozumiem Cię kompletnie.



Dejvi - Sory ale gdzie jest pisana sama prawda? Bo nigdy mi nie wmowisz ze w tym artykule z Głosu jest sama prawda...
Słaba frekwencja mi nie przeszkadza, ale na pewno przyjemniej jest chodzić na mecze gdy jest pełen stadion, niż gdy jest jedynie garstka kibiców...
Nigdzie nie napisałem, ze sam chodze na mecze tylko ze względu na frekwencje - to by było bez sensu. Zreszta o czym my gadamy - na mecze chodziłem wtedy gdy tylko nieliczni przychodzili na Twardowskiego i w niczym mi to nie przeszkadzało.
W każdym razie ja na pewno nie życze sobie żeby było 2 tys. kibiców; zdecydowanie bardziej wole żeby było ich jak najwięcej, nawet jeśli mają być to tzw. "Pikniki" - każdy z nich w takim samym stopniu jest kibicem Pogoni.



Nie no jasne, że lepiej wiecej ale też nie zrozumiałeś bo jest troszke pikników prawdziwych kibiców. Hmm czyżby według Ciebie prawdziwy wierny kibic jest w takim samym stopniu kibicem Pogoni jak ten co przychodzi tylko dla ładnego futbolu i wyników?


Pogoń To My!
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 14/01/2006 23:58

  Dejvi napisał:  

  Arathorn napisał:  

  Dejvi napisał:  

  Arathorn napisał:  

Nie zmienia to jednak faktu, ze jest to delikatnie mówiąc błędne podejście, gdyż wielu czytelników Głosu właśnie po takich artukułach będzie sobie wyrabiało zdanie na temat nowej Pogoni. Nie każdy ma dostęp z internetu, zeby porównać to sobie z informacjami z oficjalki, czy tym co jest pisane na tym forum.
I tak jak napisał Szołn wyżej może to się odbić na frekwencji na pierwszych meczach, bo na podstawie czego jak nie artykułów z naszych cudownych lokalnych gazet będzie tworzyła się opinia wielu ludzi?
Tym bardziej biorąc pod uwage fakt, ze prawdopodobnie Pogon nie rozegra żadnego sparingu przed rozpoczęciem rozgrywek w Szczecinie.



Arathorn jakie błędne podejście cholera jasna, pisana jest sama prawda to co to ludzie już nie potrafią sami sobie pomyśleć czyżby taki z Ciebie kibic, że słaba frekwecja ci przeszkadza? no sory ale chodzisz na mecze tylko dlatego, że jest dużo kibiców czy dla kogo?? Ja sobie życze żeby było 2tyś kibiców a nie 13tyś któzi się za takich tylko uważają... nie rozumiem Cię kompletnie.



Dejvi - Sory ale gdzie jest pisana sama prawda? Bo nigdy mi nie wmowisz ze w tym artykule z Głosu jest sama prawda...
Słaba frekwencja mi nie przeszkadza, ale na pewno przyjemniej jest chodzić na mecze gdy jest pełen stadion, niż gdy jest jedynie garstka kibiców...
Nigdzie nie napisałem, ze sam chodze na mecze tylko ze względu na frekwencje - to by było bez sensu. Zreszta o czym my gadamy - na mecze chodziłem wtedy gdy tylko nieliczni przychodzili na Twardowskiego i w niczym mi to nie przeszkadzało.
W każdym razie ja na pewno nie życze sobie żeby było 2 tys. kibiców; zdecydowanie bardziej wole żeby było ich jak najwięcej, nawet jeśli mają być to tzw. "Pikniki" - każdy z nich w takim samym stopniu jest kibicem Pogoni.



Nie no jasne, że lepiej wiecej ale też nie zrozumiałeś bo jest troszke pikników prawdziwych kibiców. Hmm czyżby według Ciebie prawdziwy wierny kibic jest w takim samym stopniu kibicem Pogoni jak ten co przychodzi tylko dla ładnego futbolu i wyników?


Nie, nie...nie przesadzajmy ;)
Na pewno takiego kogoś nie można nazwać prawdziwym wiernym kibicem. Nie zmienia to jednak faktu, że jak świat światem każdy klub ma takich "kibiców" którzy przychodzą tylko dla ładnej gry i dobrych wyników.awsze jednak pozostaje nadzieja, że część takich widzów przekształci się kiedyś w prawdziwych kibiców...

Ostatnio edytowany przez: Arathorn, 15 stycznia 2006, 00:16 [1 raz(y)]


rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6885 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 15/01/2006 14:33
Za dużo pieprzenia... off topic...


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 15/01/2006 15:02

  rico napisał:  
Za dużo pieprzenia... off topic...



Co masz na myśli Rico tak wógle? na cholere ten post? pieprzenie to jest właśnie twój post...


Pogoń To My!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7218 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 15/01/2006 15:26
faktycznie temat o transferach zmienił się w temat o rzetelności dziennikarzy :)


Rzeznik
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6885 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 15/01/2006 16:55
A jak wygląda sprawa Grzelaka na dzień dzisiejszy ? Korona prowadzi z nim negocjacje ?


happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6983 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 15/01/2006 17:41

  Rzeznik napisał:  
A jak wygląda sprawa Grzelaka na dzień dzisiejszy ? Korona prowadzi z nim negocjacje ?



Niby do piatku mialo sie wszystko wyjasnic.. Ale chyba cisza..

A propo druzyn amerykanskich to liga akademicka jest chyba silniejsza jak ta zawodowa.W lidze zawodowej przewaznie graja tam juz ludzie , ktorzy w Europie nie lapia sie do skladu( wiek).. Maja kilku dobrych mlodych, ale graja w Europie i ostatnio wielki talent mlody 14 latek podpisal kontrakt dosc duzy jak na ten wiek..Gra w DC Washington..Pilka nie jest tam taka popularna ja kw Europie..
Olo tez tam byl na testach i sie nie zalapal( NY-NJ~ Metro-Star).. Tak ze nie mozna chyba gdybac ,ze ten Anderson jest odrzutem z ligi Amerykanskiej


tomas_cmfm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6679 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 15/01/2006 18:14
A ja jestem w trakcie tworzenia stronki ogólnie o piłce, raczej europejskiej:P
Stronka pod koniec ferii tzn.1 luty powinna byc dostepna pod adresem: www.pbd.tk
Skrót pbd od Piłkarska Baza Danych, naprawde strona będzie warta uwagi pracujemy nad nią ponad 2 miesiące!
A co do Pogoni to czekam na sparingi:) Bo do meczy ligowych daleko a po wyniku np...z Corinthians mozna bedzie zobaczyc na co stać naszych zawodników:P...z nimi to 5:1 bedzie pięknie:P Mam nadzieje że Grzelak bedzie grał w 1 składzie!


fenster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 15/01/2006 18:29
*.fnsce703.dsl.brasiltelecom.net.br
Eu jogo futebol,quero entrar nesse time. [email protected]
/ Carlos Maximiano /

W wolnym tłumaczeniu: Ja też gram w piłkę.Chciałbym również grać w tej drużynie.

Oto jeden z komentarzy na stronie konkurencyjnej pod artykułem.Świadczy to chyba że w Brazyli maja też niezłą polewkę z tego co się dzieje w naszej Pogoni.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej - 15/01/2006 18:53

  fenster napisał:  
*.fnsce703.dsl.brasiltelecom.net.br
Eu jogo futebol,quero entrar nesse time. [email protected]
/ Carlos Maximiano /

W wolnym tłumaczeniu: Ja też gram w piłkę.Chciałbym również grać w tej drużynie.

Oto jeden z komentarzy na stronie konkurencyjnej pod artykułem.Świadczy to chyba że w Brazyli maja też niezłą polewkę z tego co się dzieje w naszej Pogoni.



Eu posso escrever em portugese demasiado. Eu penso, essa esta nota escrevi Pólo.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005