Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4709 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 05/07/2014 23:40
A Ty masz tak czas walić tonę postów dzień po dniu z których generalnie mało co wynika? Skoro nie mamy nowoczesnego stadionu i raczej nie zanosi się na to byśmy doczekali się jego to nie ma też sensu pakować tonę kasy na mało użytecznych grajków. Puchary nam nie grożą, więc lepiej zainwestować w szkolenie,juniorów których podeprze się wyciągniętymi grajkami w stylu Aki i walecznymi jak Janukiewicz. Prosta gra. Klub zyska stabilizację, pokaże że zależy mu na wypromowaniu fajnych osobowości a z czasem może coś z tego narodzi się.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2305 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 05/07/2014 23:54

  Kibic Pogoni. napisał:  
A Ty masz tak czas walić tonę postów dzień po dniu z których generalnie mało co wynika? Skoro nie mamy nowoczesnego stadionu i raczej nie zanosi się na to byśmy doczekali się jego to nie ma też sensu pakować tonę kasy na mało użytecznych grajków. Puchary nam nie grożą, więc lepiej zainwestować w szkolenie,juniorów których podeprze się wyciągniętymi grajkami w stylu Aki i walecznymi jak Janukiewicz. Prosta gra. Klub zyska stabilizację, pokaże że zależy mu na wypromowaniu fajnych osobowości a z czasem może coś z tego narodzi się.Na brak czasu nie narzekam.Szczególnie rano i wieczorami.Pomiędzy trzeba coś jednak robić aby ten komfort mieć.Chyba niektórzy tu młócą mocniej niż ja i z sensem jakby mniejszym.Ale to niech loża seniorów (szyderców) oceni.Oni wiedzą wszystko co wypada co zaś nie.Co do reszty to non ad ren bo nie o hurtowe transfery tu mi chodziło.


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5344 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 00:23
Zygmuś potwierdzam. Chujowe te twoje posty.


Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2305 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 00:43

  eM napisał:  
Zygmuś potwierdzam. Chujowe te twoje posty.No trudno.Nie można wszystkim dogodzić.Doceniam jednak humor, dystans i pozdrawiam


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5426 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 01:03

  Zygmunt Wasilewski napisał:  

  eM napisał:  
Zygmuś potwierdzam. Chujowe te twoje posty.No trudno.Nie można wszystkim dogodzić.Doceniam jednak humor, dystans i pozdrawiam

Jeśli uznałeś to za tylko żartobliwe, to ode mnie masz nieżartobliwie: hujowe te twoje posty. Ogarnij się.


P. S.
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5344 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 01:06
Nie życzę sobie Sz.żebyś akurat ty potwierdzał,że posty Zygmutna są chujowe.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5426 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 11:40
Życie to nie koncert życzeń. I zauważ! Że napisałem "hujowe",a nie "chujowe". Bez odbioru.


P. S.
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2855 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 12:22
Smolny chyba faktycznie zamierza zastąpić Robaka Zwolińskim.


Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5014 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 12:49
Strzyga, a nawet jak tak zamierza to co z tego? Niech gra Zwoliński. Myślę,że Darek wie co robi. Za bardzo się wszystkim przejmujecie,a na 8 ten skład starczy, na więcej nie liczcie.


Borso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4011 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 13:10
Jeżeli to prawda co mówi w wywiadzie to dla mnie jest naiwniakiem, obudzi się gdy będzie już za późno i straci więce niż zaoszczędzi na transferze za Ake .Na 37 kolejek sezonu dysponujemy bardzo wąskim składem w tym jest 7-8 juniorów, moim zdaniem nie wytrzymamy tego sezonu ,brak obrony kompletny co pokazują sparingi (nie mówie o wynikach tylko o ich grze) , brak rozgrywającego który potrafi przytrzymać piłkę czy rozrzucić na boki no i brak napastnika , z całym szacunkiem dla Zwolińskiego ale to nie Robak nie powalczy sam z 2,3 obrońcami i ma grać sam bez zmiennika przynajmniej połowe sezonu no chyba że Bąk który wpadnie kopnie dwa razy w boczną siatke albo będzie strzelał jakby to bramka do rugby była. Po paru kolejkach frekwencja będzie żenująco niska co wiążę się z przychodami dla klubu i mnie kasy za miejsce od nc+.Wtedy Grzesiu pójdzie może po rozum do głowy ale my będziemy tylko walczyć w grupie spadkowej o życie w ekstraklasie, chytry 2 razy traci panie Smolny.Trzeba próbować sciągnąć Fojuta , Polczaka , Celebana , do obrony a za kase ze sprzedaży kogoś konkretnego i młodego na którym zarobimy np. Króla strzelców Corgon ligi Tomas Malec wart 300 tyś. a ma 21 lat, za rok ,dwa warty pewnie będzie 5 razy tyle , czy rozgrywający Tawamba 24 lata 13 bramek w sezonie, nie sadzę by Słowacka liga była słabsza od naszej ale jest dużo biedniejsza i grają za grosze wiec bez zastanowienia przyjdą zarobić.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2507 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 13:51
Radosław Wiśniewski odchodzi z Pogoni.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2588 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 13:54

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Proszę czyli jednak można.Wywiad,garść informacji,tyle ile trzeba.Nikomu korona a z głowy nie spadła.Jednak nie działamy z poziomu jaskini czy straganu z ogórkami.Smolny w tym wywiadzie nie powiedział niczego, czego byśmy nie wiedzieli - doprawdy nie rozumiem co w tego typu wypowiedziach może być ludziom do szczęścia potrzebne. Czy naprawdę potrzebujemy cotygodniowych zapewnień o tym, ze Ziemia nie jest płaska?


  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Ale chwila,szukamy być może kogoś na lewą obronę?Gwarantowane,że będą nam teraz wpychać autobus obrońców prawda?Nie, to oznacza że Lisowski jest dogadany i jeżeli nic nadzwyczajnego się nie zdarzy to dołączy do Pogoni. Czytaj między wierszami.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3932 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 19:20
Chyba bombą transferową będzie powrót Edi'ego ;D


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3482 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 19:58
Zarząd podjął tą decyzję przynajmniej o trzy lata za pózno....


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4525 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 20:52

  krzysiek48 napisał:  
Jeśli Akahoshi odejdzie, to pieniądze będzie trzeba przeznaczyć na nowego rozgrywającego. Nie mamy napastników do gry systemem 4-4-2, a brakuje nam "10" - mamy defensywnych pomocników i młodego Walskiego (ewentualnie też Wojtkowskiego), na którego jeszcze za wcześniej, aby wziął na barki przez całą rundę odpowiedzialność za rozegranie. Swoją drogą jestem ciekaw, jak to Wdowczyk rozwiąże podczas sparingu z Werderem - tego meczu jednak nie można potraktować typowo towarzysko.
Swoją drogą, jeśli kwota 700 tysięcy euro jest prawdą, to... naprawdę super. Aka ma dobre statystyki, ale również dużo przestoi w grze. Wydaje mi się, że to rozsądna dla nas cena. Myślę, że o to właśnie chodziło klubowi mówiąc, że rozpatrzy każdą ofertę - przecież jeśli propozycja będzie naprawdę intratna, to nie opłaca się trzymać zawodnika na siłę, więcej pożytku będzie z zarobionych pieniędzy niż z niego.

A wracając do tego, co chciałem napisać - myślę, że bardzo rozsądną kandydaturą jest Dani Quintana. Niektórzy wprawdzie zdążyli tutaj na niego narzekać, ale to dla mnie jeden z najlepszych piłkarzy tej ligi. Pogoń w zeszłym sezonie zaprezentowała się sporo lepiej niż Jaga, więc, kto wie, może i sam piłkarz zwyczajnie chciałby tutaj przejść, jeśli usłyszałby o zainteresowaniu? Wiadomo, że hajs jest na pierwszym miejscu, ale bardziej chodzi o zachowanie samej Jagiellonii - z niewolnika nie ma przecież pracownika, na siłę by go nie zatrzymywali. Jeśli nie Quintana, to może Starzyński? Chłopak z regionu. Ruch wprawdzie gra w LE, ale za bardzo to tam nie się nie przelewa, "Figo" chyba nie ma tam zbyt wysokiej pensji. Nie sądzę, żeby był to piłkarz ceniący się na tyle mocno, żeby Pogoń nie była go w stanie sprowadzić, nawet bez pomocy Azotów. Poza tą dwójką tak na dobrą sprawę nie widzę nikogo, kto mógłby być wzmocnieniem. Dobry sezon miał Wilczek, ale czy on zagwarantuje odpowiedni poziom? Można spróbować z Kunem - aczkolwiek w meczu z bodajże Zawiszą za dobrze to nie wyglądało. Jeszcze jest opcja kogoś z zagranicy, no ale wiadomo jak to z tym bywa. Oby tylko nikt nie wpadł na pomysł, żeby na pół roku wrócił Edi... ;)


Cos czuje, ze bedziemy w nowym sezonie grac 352 albo 532 jak kto woli. Raz, ze to ulubione ustawienie Wdowczyka, a dwa, ze jak pokazuja MS to bardzo przyszlosciowe ustawienie, no i trzy sile gry mozna bardziej oprzec na skrzydlach, co wobec odejscia Aki nie jest bez znaczenia.


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4671 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 21:09

  M.K 74 napisał:  
Zarząd podjął tą decyzję przynajmniej o trzy lata za pózno....We Flocie się nie załapał, zostanie mu czwarta liga, chyba że się jakiś trzecioligowiec zgłosi


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Maxymalny
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 2298 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 22:20

  zach-pom napisał:  
Opieranie siły ataku tylko na Zwolińskim jest bardzo ryzykowne obyśmy się na tym nie przejechali. :(

Fojut wciąż bez klubu przypominam , bo obrona która w każdym meczu prokuruje rzuty karne jest gwarancją gry w grupie spadkowej.

Aha i jeszcze Celeban jest wolny ;PFojut spuścił swój klub do 2 ligi norweskiej. Celeban nie kopał piłki od pół roku. Może jeszcze Grzesia Latę do ataku zaproponuj.


vcf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2620 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 22:28

  Maxymalny napisał:  
[cytat=zach-pom]Opieranie siły ataku tylko na Zwolińskim jest bardzo ryzykowne obyśmy się na tym nie przejechali. :(

Fojut wciąż bez klubu przypominam , bo obrona która w każdym meczu prokuruje rzuty karne jest gwarancją gry w grupie spadkowej.

Aha i jeszcze Celeban jest wolny ;PDaj na luz z tym Celebanem już. Gościu traktuje klub w którym się wychował jak liść do podtarcia dupy w momencie, gdy zabraknie papieru.
Niech se gra Zwolak, ma coś do udowodnienia chłopak. Jest spora rzesza młodych chłopaków, sporo to reprezentanci kraju swoich kategorii wiekowych, przyszłość Polski może być chyba też przyszłością Pogoni Szczecin?
I od kiedy to kibice Pogoni Szczecin czekają na "bomby transferowe"? Na ziemie panowie, na ziemie.


Kula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5806 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 22:33

  Maxymalny napisał:  

  zach-pom napisał:  
Opieranie siły ataku tylko na Zwolińskim jest bardzo ryzykowne obyśmy się na tym nie przejechali. :(

Fojut wciąż bez klubu przypominam , bo obrona która w każdym meczu prokuruje rzuty karne jest gwarancją gry w grupie spadkowej.

Aha i jeszcze Celeban jest wolny ;PFojut spuścił swój klub do 2 ligi norweskiej. Celeban nie kopał piłki od pół roku. Może jeszcze Grzesia Latę do ataku zaproponuj.Zycze zeby Zwolinski nastrzelil nam duzo brameczek ale to nie zalezy tylko od niego sam z przodu nic nie zrobi musi miec idealne wsparcie z pomocy i bedzie gitdajmy mu szanse moze nastrzela duzo bramek i bedzie gral na poziomie Robaka a oto bedzie niesamowicie ciezko.skoro wdowiec i smolny chca postawic na niego to cos w nim widza.Taku na pozycji Aki zobaczy jak to wypali. I nie pierdolic o fjutach czy fojutach chociac Celeban by sie przydal nie mowie ze nie ale nie za wrzelka cene. Jurado idealne wzmocnienie by bylo zobaczymy kogo wdowiec wybierze sobie.na zakipach.


PS
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6033 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 14/15 - 06/07/2014 22:34
Czekają od momentu kiedy Azoty takowe obiecali w tym oknie transferowym oraz od momentu kiedy dowiedziano się, że za duo Robak+Aka dostaniemy ~1mln euro.

Takie informacje działają na wyobraźnię i chcąc nie chcąc jakieś tam oczekiwania powstały.
Tym bardziej, ze końcówka zeszłego sezonu była bardzo cienka m.in. ze względu na brak wartościowych zmienników dla pierwszej drużyny (zmęczenie sezonem całego materiału), a tutaj zamiast skład wzmacniać to zawodników sprzedajemy, rozwiązujemy kontrakty, nikogo nowego (poza Matrasem, nie wiadomo czy Lisowskim i jakimiś młodymi) nie przybywa. Jak tu się nie martwić/denerwować jak same osłabienia na horyzoncie a sezon będzie znowu bardzo długi i wyczerpujący?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005