Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 27/12/2009 19:33
a po kiego wala nam ktos na kogo pozycji mamy juz niezastapionego Ola a do tego szanse na to ze stworzyl by jakas konkurencje Olgierdowi sa takie jak na zmiany w pzpn. rowniez mam nadzieje ze nie dojdzie do transferu i jestem ciekaw kolejnych propozycji transferowych


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 27/12/2009 21:57

  manes napisał:  
a po kiego wala nam ktos na kogo pozycji mamy juz niezastapionego Ola a do tego szanse na to ze stworzyl by jakas konkurencje Olgierdowi sa takie jak na zmiany w pzpn. rowniez mam nadzieje ze nie dojdzie do transferu i jestem ciekaw kolejnych propozycji transferowych



Olo pewnie miałby grać z przodu bo jest bardziej bramkostrzelny niz nasze atakowe gwiazdy typu Dziuba, Kowal, Prędota. A Bojarski podejrzewam miałby grać ofensywnego pomocnika.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 27/12/2009 22:33
w sumie dotychczas obserwujac mecze Pogoni w poprzedniej rundzie wygladalo to czesto jakbysmy grali 4 5 1 z Olem grajacym za jednym z naszych jak to ladnie ujales bramkostrzelnych napastnikow ;)) moze Bojarski zmniejszyl by dystans miedzy pomoca a atakiem i Olo nie musial by tak gleboko wychodzic po pilki... i widac byloby ze gramy 2 napastnikami, ale dalej jestem zdania ze warto poszukac kogos innego


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 27/12/2009 23:00

  bny napisał:  

  manes napisał:  
a po kiego wala nam ktos na kogo pozycji mamy juz niezastapionego Ola a do tego szanse na to ze stworzyl by jakas konkurencje Olgierdowi sa takie jak na zmiany w pzpn. rowniez mam nadzieje ze nie dojdzie do transferu i jestem ciekaw kolejnych propozycji transferowych



Olo pewnie miałby grać z przodu bo jest bardziej bramkostrzelny niz nasze atakowe gwiazdy typu Dziuba, Kowal, Prędota. A Bojarski podejrzewam miałby grać ofensywnego pomocnika.



Jeśli chodzi o pozycje dla Bojarskiego...atak wykluczone (za duża konkurencja), środek pomocy również ponieważ nigdy na stałe na tej pozycji nie grał, więc ciężko żeby w takim wieku zaczął grać na nowej pozycji. Gramy dwoma napastnikami, więc pozycja za jednym napastnikiem również mało prawdopodobna (chyba, że może Mandrysz szykuję bardziej defensywną taktykę na liczne wyjazdy które nas czekają wiosną). Prawa pomoc również dobrze obsadzona: Rogal, Wólek, Parzy. Jedynym racjonalnym stwierdzeniem jest lewa pomoc, czyli alternatywa dla Petasza - który nie ma wartościowego zmiennika (widzieliśmy to w Płocku gdzie na lewej mańce grali Petrik i Woźniak). Petasz łapie dużo kartek, więc ktoś taki może być przydatny. Co prawda Pietruszka może grać na lewej pomocy, jednak on się w drugiej części rundy sprawdził w środku i myślę, że na tej pozycji będzie dalej próbowany. W dodatku istnieje możliwość, że Petasz odejdzie po tej rundzie, więc jakaś alternatywa zawsze zostanie, zwłaszcza że jest do wzięcia za darmo. Kluczowym graczem raczej nie będzie, ale swoim doświadczeniem i ambicją może sporo wnieść do tej druzyny.


Michu79mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5439 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 28/12/2009 09:22
Petasz podpisał kontrakt do 2012 roku więc nie może odejść za darmo. Ewentualny kontrchent musi zabulić odstępne Chyba że w kontrkcie ma zawartą klauzulę, że może odejść z darmo po rundzie wiosennej. Olo jako napastnik? Raczej nie. Łatwiej mu się operuje z głębi pola, kiedy obrońcy zwrcają uwagę na typowych napastników a Olo coraz starszy co za tym idzie wolniejszy. No ale będzie Bojarski w Pogoni to go obaczym :)


wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5277 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 29/12/2009 11:26
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091229/SPORT/682340962

Niezły artykuł :D


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 29/12/2009 12:41

  Cytat:  
Trener Jose Maria Bakero nie wiąże przyszłości z Błażejem Telichowskim, Michałem Chałbińskim, Jackiem Kosmalskim, Danielem Kokosińskmi, Tamasem Kulcsarem, Szymonem Kaźmierowskim, Filipem Ivanowskim oraz Bartoszem Olejniczakiem.



Małoprawdopodobne zeby nasi chociaz o nich mysleli ale o ile dobrze pamietam to Telichowski i Ivanowski byli cakiem niezli.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 29/12/2009 16:41

  wamude napisał:  
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091229/SPORT/682340962

Niezły artykuł :D



Nie wiem co w tym fajnego... jak dla mnie to robienie sobie jaj z klubów. Pogoń awansuje, ale zajmie 14 miejsce po rundzie jesiennej... ha ha ha - bardzo śmieszne...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5277 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 29/12/2009 17:09

  Plum napisał:  

  wamude napisał:  
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091229/SPORT/682340962

Niezły artykuł :D



Nie wiem co w tym fajnego... jak dla mnie to robienie sobie jaj z klubów. Pogoń awansuje, ale zajmie 14 miejsce po rundzie jesiennej... ha ha ha - bardzo śmieszne...




To był sarkazm:)


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 29/12/2009 17:41

  grzela07 napisał:  

  Cytat:  
Trener Jose Maria Bakero nie wiąże przyszłości z Błażejem Telichowskim, Michałem Chałbińskim, Jackiem Kosmalskim, Danielem Kokosińskmi, Tamasem Kulcsarem, Szymonem Kaźmierowskim, Filipem Ivanowskim oraz Bartoszem Olejniczakiem.



Małoprawdopodobne zeby nasi chociaz o nich mysleli ale o ile dobrze pamietam to Telichowski i Ivanowski byli cakiem niezli.



Czy ja wiem czy tacy nieźli ?
Telichowski(on nie jest wypożyczony z Arki do Polonii czasem?) w ostatnich 3 sezonach grał dosyć mało meczy(połowa w rundzie)... W obecnym sezonie zagrał w połowie spotkań i z tych co widziałem nie był jakoś zachwycającym graczem(fakt faktem Radolsky na niego stawiał bo grał praktycznie pełne 90minut, ale jego gra do mnie nie przemawia). Poza tym wydaje mi się, że obronę mamy dosyć stabilną. Co do Ivanovskiego, no strzelił 3 bramki w rundzie, ale przy obecnym transferze Klatta i Bojarskiego to kolejny zawodnik z przodu nie jest Nam potrzebny. Zwłaszcza, że na stanie są takie gwiazdy jak Dziuba, Prędota, Ropiejko i Kowal.
Przydałby się jakiś 1 solidny grajek do środka pomocy bo Bojarski to niewiadoma.

Ostatnio edytowany przez: nara, 29 grudnia 2009, 17:51 [2 raz(y)]


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 29/12/2009 22:11
Pogoń zainteresowana Dariuszem Zawadzkim

Dariusz Zawadzki otrzymał ofertę z Pogoni Szczecin - poinformowała "Gazeta Wyborcza". - Wszystko powinno się wyjaśnić na początku roku - zaznacza 27-letni piłkarz.

Jesienią Zawadzki zagrał we wszystkich 19 meczach, strzelił pięć bramek i zanotował sześć asyst. To przyciągnęło uwagę wicelidera I ligi. - Ale na razie jeszcze nic nie jest ustalone - zaznacza Zawadzki.

Wkrótce ma się również rozstrzygnąć sprawa odejścia Piotra Chlipały, który najprawdopodobniej przeniesie się do Resovii. - Opuścić może nas również Paweł Szczepanik. Piłkarz chce grać, ale ciężko będzie mu wygrać rywalizację z Marcinem Makuchem na prawej obronie - przyznaje Dariusz Wójtowicz, trener beniaminka z Nowego Sącza.

źródło: Gazeta.pl


Amat victoria curam
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 29/12/2009 22:15
Dariusz Zawadzki otrzymał ofertę z Pogoni Szczecin. - Wszystko powinno się wyjaśnić na początku roku - zaznacza 28-letni piłkarz
Jesienią Zawadzki zagrał we wszystkich 19 meczach, strzelił pięć bramek i zanotował sześć asyst. To przyciągnęło uwagę wicelidera I ligi. - Ale na razie jeszcze nic nie jest ustalone - zaznacza Zawadzki.

Według nieoficjalnych informacji Pogoń w zamian za rozgrywającego Sandecji chętnie oddałaby Olgierda Moskalewicza. Były pomocnik m.in. Wisły Kraków i Arki Gdynia ma jednak w klubie ze Szczecina najwyższy kontrakt i z tego powodu do wymiany raczej nie dojdzie. - Nie bylibyśmy w stanie spełnić oczekiwań Moskalewicza - nie kryje Andrzej Danek, prezes Sandecji.


Wkrótce ma się również rozstrzygnąć sprawa odejścia Piotra Chlipały, który najprawdopodobniej przeniesie się do Resovii. - Opuścić może nas również Paweł Szczepanik. Piłkarz chce grać, ale ciężko będzie mu wygrać rywalizację z Marcinem Makuchem na prawej obronie - przyznaje Dariusz Wójtowicz, trener beniaminka z Nowego Sącza.

Sandecja szuka również wzmocnień. Na liście są dwaj pomocnicy i napastnicy oraz obrońca. Jest pewne, że 7 stycznia, gdy drużyna zacznie treningi, pojawi się dwóch piłkarzy testowanych w listopadzie. - Jeden z nich pochodzi z Małopolski, drugi to obcokrajowiec [niewykluczone, że chodzi o Artura Minasyana z Armenii, który mógłby zastąpić Zawadzkiego - przyp. red.] - mówi Wójtowicz.

Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków


Pan redaktor chyba nie wie co pisze...


Pomerenke
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5308 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 29/12/2009 22:29
[cytat=bny]Dariusz Zawadzki otrzymał ofertę z Pogoni Szczecin. - Wszystko powinno się wyjaśnić na początku roku - zaznacza 28-letni piłkarz
[...]

Co to za nagonka z Olem??? Jakiś kiepski żart.


ad unum omnes - oderint dum metuant !
Doktor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 29/12/2009 22:59
Już nawet nie kiepski tylko tragiczny... widać, że napisał to jakiś redaktorzyna z Krakowa :)

A tak w ogóle to: "Po odejściu z Katowic trenera Adama Nawałki Bartosz Iwan ogłosił, że chętnie zmieniłby klub."- były już u nas głosy żeby go brać więc jest okazja.

Źródło


Byliśmy tu i Zawsze będziemy...
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5317 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 29/12/2009 23:37
widac pana redaktora jeszcze trzyma po swietach...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni

**




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 02:48
Iwan to solidny pomocnik jak na nasze realia, bramkostrzelny i w formie. W GKSie praktycznie miał pewne miejsce w wyjściowej jedenastce. Może można byłoby się o niego pokusić, zwłaszcza, że wydaje się ciekawszy niż Zawadzki.
Olgierda wtedy przesunąć do ataku wraz z Klattem, Lebedyński na zmianę i problem środka pomocy rozwiązany.


yamal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5873 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 09:52
w momencie przyjscia Klatta natychmiast wprowadzic prochibicje w miescie,,,,,toz to najwiekszy pijaczyna ligi.!!!!!!!!!!!!


WESOŁEGO ALLELUJA ,A ZAGŁEBIU W DUPE CHUJA !!!!!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 10:58

  Doktor napisał:  
Już nawet nie kiepski tylko tragiczny... widać, że napisał to jakiś redaktorzyna z Krakowa :)

A tak w ogóle to: "Po odejściu z Katowic trenera Adama Nawałki Bartosz Iwan ogłosił, że chętnie zmieniłby klub."- były już u nas głosy żeby go brać więc jest okazja.

Źródło



Iwan byłby dużym wzmocnieniem, ale wątpię by był zainteresowany - kiedy ma na stole oferty z Górnika i Piasta. Z jednej strony znany mu trener Nawałka, z drugiej strony Ekstraklasa no i oba klubu ze Śląska, także mało prawdopodobne żeby zawitał do Szczecina.
Zawadzki może być ciekawy. Razem z Gawęckim stanowili o sile Sandecji, która grała nadzwyczaj dobrze jak na beniaminka. W meczu w Szczecinie jakby zachowali zimną krew i wykazali ciut więcej spokoju to byłoby z 0-2 do przerwy. Martwi jednak to, że bardzo często zmienia kluby i jak na takie osiągnięcia w piłce młodzieżowej to jego kariera potoczyła się dość mizernie. Oby Mandrysz i tym razem się nie pomylił :]. Ja jednak jestem zwolennikiem stawiania w środku Pietruszki. Od momentu gdy zaczął grać w środku bardzo fajnie się rozegrał. Ma idealne predyspozycje do prowadzenia gry - świetna technika, drybling, dużo widzi, balans ciałem, nie boi się grać do przodu do tego lewa noga. Jeśli nikogo wartościowego na tą pozycję nie uda się sprowadzić, można spokojnie na niego stawiać :]


  futbol.pl napisał:  
Piast Gliwice, Ruch Chorzów i Zagłębie Lubin chcą Bartosza Iwana, lidera GKS-u Katowice. Sam zainteresowany przyznaje, że najbliżej mu w tym momencie do klubu z Gliwic.



i jeszcze coś:

  Cytat:  
Jeden z najlepszych graczy Sandecji Nowy Sącz - Dariusz Zawadzki, trafi być może do Pogoni Szczecin, która po cichu planuje atak na Ekstraklasę. W Nowym Sączu miałby natomiast wylądować Olgierd Moskalewicz. Kibicom nie trzeba chyba przedstawiać sylwetki Moskalewicza. Popularny "Olo" zagrał aż 335 spotkań w Ekstraklasie, zdobywając 75 bramek. Z Wisłą Kraków zdobył dwa razy Mistrzostwo Polski, Puchar Ligi oraz Puchar Polski. Zaliczył także występ w Reprezentacji Polski.
- W najbliższym czasie spotkamy się z prezesem Pogoni Arturem Kałużnym, by ustalić szczegóły tej wymiany. Gdyby do transferu doszło, co jest bardzo prawdopodobne, zaczniemy się szybko rozglądać za środkowym pomocnikiem - mówi dla Gazety Krakowskiej prezes Sandecji Andrzej Danek.


Ostatnio edytowany przez: kiko, 30 grudnia 2009, 12:39 [2 raz(y)]


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 14:39
Fajnie byłoby ściągnąć Iwana do Pogoni ale raczej nie mamy szans tym bardziej że kluby ekstraklasy dopominają się o tego zawodnika a on sam pochodzi z południowej Polski i raczej nie chciałby się przenosić aż taki kawał podejrzewam.Ale ten Zawadzki to ciekawa alternatywa moim zdaniem chłopak strzelił pięć bramek i zanotował sześć asyst i znalazł się w jedenastce jesieni Unibet 1 ligi więc myślę że jest to ciekawy zawodnik.Dziwi mnie wypowiedź chyba prezesa Sandecji że Pogoń dostanie Zawadzkiego ale za Moskalewicza on chyba z konia spadł że mu ktoś odda czołowego zawodnika i strzelca za tego Zawadzkiego tym bardziej że Olgierdowi urodziło się teraz małe dziecko i Olo sam zapewniał że chce z Pogonią awansować do ekstraklasy i tu zakończyć swoją karierę.A propo Iwana na 90 minut.pl pisze że Zganiacz będzie zawodnikiem Piasta to na razie na placu boju o Iwana pozostaje Ruch Chorzów i Zagłębie Lubin jeśli chodzi na tą chwilę o kluby z ekstraklasy.

Ostatnio edytowany przez: zach-pom, 30 grudnia 2009, 14:48 [1 raz(y)]


PS 1948
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6182 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 09/10 - 30/12/2009 15:19
Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że Pogoń Szczecin złożyła ofertę Dariuszowi Zawadzkiemu. Jednak jeden z redaktorów krakowskiej Gazety Wyborczej postanowił dodać coś od siebie. W swoim artykule stwierdził, że Duma Pomorza odda Olgierda Moskalewicza w zamian za pomocnika Sandecji Nowy Sącz.
Dziś na ten temat rozpisały się wszystkie gazety. W Dzienniku Polskim prezes Sandecji, Andrzej Danek zaprzeczył tym doniesieniom.
- Olgierd Moskalewicz ma przejść do Sandecji? Wolne żarty! - stwierdził.
Potwierdził jednak, że Zawadzki otrzymał bardzo kuszącą ofertę ze szczecińskiego klubu.
- Owszem, piłkarz otrzymał kuszącą propozycję z portowego miasta, do nas nie wpłynęło jednak dotąd jakiekolwiek oficjalne pismo - mówi. - Nie doszło więc do żadnych konkretnych ustaleń - dodaje.
Także szczecińscy działacze szczędzą słów. Dyrektor sportowy Pogoni Szczecin Robert Dymkowski: - Nie chciałbym wypowiadać się w tej sprawie. Moge jedynie powiedzieć, że prowadzone są rozmowy.





Marcin Bojarski jest zainteresowany grą w Pogoni Szczecin. Były piłkarz Piasta Gliwice uważa, że jest w stanie wyleczyć kontuzję i grać dla naszego klubu. – Jest szansa, że 11 stycznia stawię się w Szczecinie – mówi zawodnik.
Marcin Bojarski odszedł z Piasta Gliwice kilkanaście dni temu. Zawodnik od kwietnia zmagał się ze skomplikowanym złamaniem kości strzałkowej. – Urazu doznałem w meczu przeciwko Lechowi Poznań w Wielką Sobotę – opowiada w rozmowie z naszym serwisem zawodnik. – Teraz muszę powiedzieć, że o kontuzji już zapomniałem.
To nieoczekiwany zwrot w sprawie zdrowia zawodnika. Jeszcze kilka dni temu pomocnik miał wątpliwości, czy uda mu się wrócić do pełni sił na wiosnę 2010 roku. Dzisiaj ma już inne zdanie: – Będąc w Piaście moja sytuacja zdrowotna już lepieje wyglądała. Jestem w kontakcie z prezesami Pogoni Szczecin i jest duża szansa, że 11 stycznia stawię się w Szczecinie na pierwszym spotkaniu zespołu. Muszę tylko potwierdzić, że jestem zdrowy na 100%. Jeżeli wszystko będzie „ok.”, zostanę zbadany i będę grał w sparingach – zdradza „Bojar”.
Póki co szczecińscy działacze są ostrożni w zdradzaniu szczegółów rozmów. – Mogę tylko powiedzieć, że Marcin Bojarski jest w kręgu naszych zainteresowań – uciął dyrektor sportowy Dumy Pomorza Robert Dymkowski.
Wygląda na to, że zawodnik jest zdecydowany przejść do szczecińskiego klubu. Dziwić może jedynie nagła poprawa zdrowia piłkarza. Pewne jest natomiast, że umowa nie zostanie spisana, dopóki nie przeprowadzone zostaną badania Bojarskiego.


PS 1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005