Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 1734 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 04/07/2016 21:48

  zach-pom napisał:  
Ciekawe co z Akahoshim? Przez tą kontuzję jeszcze nie rozegrał ani minuty w tych 3 sparingach co odbyły się do tej pory.Powtarza się sytuacja sprzed roku. Też nie grał w sparingach i leczył kontuzję. Coś nam samuraj podupadł na zdrowiu. Jeśli nie przyjdzie nikt lepszy to Aka będzie musiał spiąć zwieracze i dać z siebie 500% .


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2696 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 04/07/2016 22:11

  Gryfita_Szczeciński napisał:  

  zach-pom napisał:  
Ciekawe co z Akahoshim? Przez tą kontuzję jeszcze nie rozegrał ani minuty w tych 3 sparingach co odbyły się do tej pory.Powtarza się sytuacja sprzed roku. Też nie grał w sparingach i leczył kontuzję. Coś nam samuraj podupadł na zdrowiu. Jeśli nie przyjdzie nikt lepszy to Aka będzie musiał spiąć zwieracze i dać z siebie 500% .Widzę, że doczekałeś się własnej, zaszczytnej rangi na forum. Szacunku nie kupisz:D

Co do Aki to o ile się nie mylę to za rok kończy mu się kontrakt, spadnie nam spory ciężar finansowy. Wtedy pewnie przyjdzie ktoś nowy na jego pozycję. No chyba, że Korcik wystrzeli.


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2972 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 04/07/2016 22:25
Tak to prawda, Aka od powrotu z Rosji, nie może znaleźć formy. Wyjątkiem są mecze z Ruchem Chorzów...
Mam nadzieje,że Moskal przywróci mu dawny blask lub zakupimy dobrego grajka na jego pozycji.


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 1734 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 04/07/2016 23:16

  Pes2009 napisał:  
Tak to prawda, Aka od powrotu z Rosji, nie może znaleźć formy. Wyjątkiem są mecze z Ruchem Chorzów...
Mam nadzieje,że Moskal przywróci mu dawny blask lub zakupimy dobrego grajka na jego pozycji.Widać , że bardzo usilnie Michniewicz, a teraz Moskal szukają alternatywy dla Aki w postaci Nunesa. Mam tylko nadzieję, że w lidze nie będzie już eksperymentów bo to zazwyczaj kończyło się dla nas , kibiców , tragicznie.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2413 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 05/07/2016 06:27

  Gryfita_Szczeciński napisał:  

  Pes2009 napisał:  
Tak to prawda, Aka od powrotu z Rosji, nie może znaleźć formy. Wyjątkiem są mecze z Ruchem Chorzów...
Mam nadzieje,że Moskal przywróci mu dawny blask lub zakupimy dobrego grajka na jego pozycji.Widać , że bardzo usilnie Michniewicz, a teraz Moskal szukają alternatywy dla Aki w postaci Nunesa. Mam tylko nadzieję, że w lidze nie będzie już eksperymentów bo to zazwyczaj kończyło się dla nas , kibiców , tragicznie.Tak, widać odkrywco.Wiesz, że Przemek to wie?


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6141 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 05/07/2016 08:02
Dlaczego tragicznie?
Nunes w środku pola wcale nie wyglądał źle w momencie kiedy był tam ustawiany przed Michniewicza. Ze słabszymi rywalami to wręcz przeciwnie - wyglądał dobrze, widać było trochę braki w ustawianiu się, ale rozgrywał całkiem niezłe spotkania. Z drugiej strony wtedy brakowało dla niego zastępstwa na obronie i chyba dlatego szybko zrezygnowano z tego pomysłu.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2292 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 05/07/2016 09:08

  eF^ napisał:  
Dlaczego tragicznie?
Nunes w środku pola wcale nie wyglądał źle w momencie kiedy był tam ustawiany przed Michniewicza. Ze słabszymi rywalami to wręcz przeciwnie - wyglądał dobrze, widać było trochę braki w ustawianiu się, ale rozgrywał całkiem niezłe spotkania. Z drugiej strony wtedy brakowało dla niego zastępstwa na obronie i chyba dlatego szybko zrezygnowano z tego pomysłu.Mimo wszystko w tym sezonie też nie zapowiada się na to by znaleźć dla Nunesa sensowne zastępstwo na lewej stronie. Chyba że Mateusz Lewandowski zacząłby grać na takim poziomie jak grał za trenera Wdowczyka. O Hubercie Matyni bym tu raczej nie myślał, bo on potrzebuje delikatnego wprowadzenia w sezon, a nie jak to sam powiedział " liczę na to że wejdę ostro w sezon" #dumapomorza. Ostatnia kontuzja pokazała że na takie zapowiedzi potrzebny jest worek z kostkami lodu, chyba że gość znów chce pauzować sezon z powodu kontuzji. W mojej opinii jest to zawodnik który powinien trafić na wypożyczenie Bytovia/ Błekitni być może w tych klubach byłoby łatwiej mu się odbudować po takiej kontuzji.. Jednak mając na uwadze fakt iż w tym sezonie będzie można zarobić trochę. € stawiając na młodych, to też nie spodziewam się tego ruchu. Niby ten David Niepsuj może grać też na lewej stronie, ale to byłoby już całkiem pomieszane. Ogólnie w Pogoni jest jakiś problem, ściągamy zawodników nie na te pozycje na których potrzebujemy wzmocnień, lub po prostu robimy to bardzo wolno. Skrzydła wymieniliśmy w rok czasu, chciałoby się powiedzieć sukces 🙌 tym czasem taki Piast w jednym okienku zmontował pakę na II miejsce w lidze. Być może był to dla nich pojedynczy sukces, chociaż nie sądzę. Kilka stron temu Gryfita coś pisał tu o opcji Masłowskiego w Pogoni, taka opcja jest ale kierunek Gliwice, tak wczoraj wyczytałem na Transfery.info. Wiele osób może powiedzieć po co im ten paralityk, a ja powiem, a co ten piłkarz ma do stracenia? Nic, w jego intencji będzie udowodnienie swojej piłkarskiej jakości sprzed paru lat. Mając na uwadze to ze Piast prawdopodobnie nic lub nie wiele za to zapłaci, to kolejny dobry ruch w ich wykonaniu. Natomiast u nas gra będzie się opierać na szklanym Akahoshim bez formy i dobrze rokującym Dawidzie Korcie. Temu drugiemu szczerze kibicuje, co do pierwszego to już straciłem w niego wiarę.. Zwróćcie uwagę też na to że według CM Aka rozgrywał dobre spotkania w Pogoni, tylko dlaczego brakuje na niego chętnych? 😁


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 1734 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 05/07/2016 13:12

  eF^ napisał:  
Dlaczego tragicznie?
Nunes w środku pola wcale nie wyglądał źle w momencie kiedy był tam ustawiany przed Michniewicza. Ze słabszymi rywalami to wręcz przeciwnie - wyglądał dobrze, widać było trochę braki w ustawianiu się, ale rozgrywał całkiem niezłe spotkania. Z drugiej strony wtedy brakowało dla niego zastępstwa na obronie i chyba dlatego szybko zrezygnowano z tego pomysłu.Może potrzeba czasu na to żeby Nunes realizował te cele , które ma ofensywny środkowy pomocnik/rozgrywający za napastnikiem. Nie widziałem jego meczów na tej pozycji kiedy grał w innych drużynach. Może rzeczywiście kwestia częstszego wystawiana na tej pozycji przez trenera. Dobrze by było mieć mocną alternatywę za Akę. Zobaczymy co pokaże liga, choć moim zdaniem Nunes bardziej pasuje na lewą stronę , pomoc/obrona.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2696 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 05/07/2016 13:36
O ile sam Nunes zawsze mówił, że woli grać jako lewy obrońca, to jednak kolejni trenerzy widzą w nim więcej zalet w grze ofensywnej. Z tego co pamiętam to Wdowczykowi bardziej podobał się na lewym skrzydle, Michniewicz próbował go w sparingach na rozegraniu do czasu aż sytuacja kadrowa nie zmusiła do powrotu do defensywy, również i Moskal widocznie coś zauważył. Raz bodaj Nunes w poważnym meczu zagrał w środku pomocy i wypadł kiepsko, aczkolwiek grał jako defensywny pomocnik - może jako kreator gry, mając za sobą dwójkę zabezpieczającą drugą linię, pokazałby coś więcej? Nie widzę niczego złego w tym aby mieć dodatkową alternatywę - w zespołach mniej majętnych zawsze więcej jest zawodników uniwersalnych, bo nie stać ich po kilku na wyspecjalizowaną pozycję. Co prawda odbija się to na jakości, acz jakoś jednak trzeba sobie radzić.


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 1734 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 05/07/2016 13:43

  Marudnicki napisał:  
O ile sam Nunes zawsze mówił, że woli grać jako lewy obrońca, to jednak kolejni trenerzy widzą w nim więcej zalet w grze ofensywnej. Z tego co pamiętam to Wdowczykowi bardziej podobał się na lewym skrzydle, Michniewicz próbował go w sparingach na rozegraniu do czasu aż sytuacja kadrowa nie zmusiła do powrotu do defensywy, również i Moskal widocznie coś zauważył. Raz bodaj Nunes w poważnym meczu zagrał w środku pomocy i wypadł kiepsko, aczkolwiek grał jako defensywny pomocnik - może jako kreator gry, mając za sobą dwójkę zabezpieczającą drugą linię, pokazałby coś więcej? Nie widzę niczego złego w tym aby mieć dodatkową alternatywę - w zespołach mniej majętnych zawsze więcej jest zawodników uniwersalnych, bo nie stać ich po kilku na wyspecjalizowaną pozycję. Co prawda odbija się to na jakości, acz jakoś jednak trzeba sobie radzić.Mi osobiście podobała się współpraca na lewej stronie Nunesa z AG7 , na prawdę grali tak jak by robili to od lat. Były automatyzmy , było zrozumienie. Nunes ma ciąg do przodu i jako Lewy Wysunięty obrońca świetnie się spisywał. Może rzeczywiście dadzą go teraz do przodu. Fajnie , że jest rywalizacja na skrzydłach , do której śmiało może dołączyć Ricardo. Nie zapominajmy, że przyszedł Drygas i to on wraz z Matrixem mogą stanowić defensywną linię pomocy , a przed nimi może grać Muraś, który jest MEGA kreatywny, świetnie rozgrywa, potrafi przytrzymać piłkę przed polem karnym i potrafi też uderzyć z dystansu. Moim zdaniem mamy obecnie na prawdę bardzo duże pole manewru i nie zawsze musimy wychodzić na mecz dwoma szybkimi skrzydłowymi. Można puścić do środka Drygasa, Matrixa , Akę i Murasia.

Ostatnio edytowany przez: Gryfita_Szczeciński, 5 lipca 2016, 14:26 [1 raz(y)]


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2413 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 05/07/2016 14:14
Murawski grając na "10" traci większość swoich walorów.Kilka prób takiej gry już było, średnio to wyglądało.


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 1734 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 05/07/2016 15:27
Delev uprawniony do gry w . Dostał certyfikat FIFA.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
dongrande
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1628 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 05/07/2016 15:38

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Murawski grając na "10" traci większość swoich walorów.Kilka prób takiej gry już było, średnio to wyglądało.Muraś nie wyglądał dobrze na 10 bo musiał łatać dziury spowodowane jego absencją na pozycji defensywnego. Myślę, że z parą Drygas-Matras może to lepiej wyglądać, ale zanosi się, że i tak z Wisłą zagra Kort albo Nunes.


Gryfita_Szczeciński
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 1734 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 05/07/2016 15:58

  dongrande napisał:  

  Zygmunt Wasilewski napisał:  
Murawski grając na "10" traci większość swoich walorów.Kilka prób takiej gry już było, średnio to wyglądało.Muraś nie wyglądał dobrze na 10 bo musiał łatać dziury spowodowane jego absencją na pozycji defensywnego. Myślę, że z parą Drygas-Matras może to lepiej wyglądać, ale zanosi się, że i tak z Wisłą zagra Kort albo Nunes.Dokładnie. Teraz powinno wyglądać to zupełnie inaczej jak nasz El'Capitano będzie miał za sobą solidnych DP. No , ale zobaczymy, czy Moskal będzie się decydował na zagęszczanie środka.


Wierny Pogoni Szczecin.
Piłkarze i trenerzy przychodzą i odchodzą.
UWAGA !!! Z debilami nie podejmuję dyskusji i im nie odpowiadam.
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4905 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 05/07/2016 18:29
4 bramkarz Pogoni Szczecin Bartosz Piotrowski ma się dzisiaj pojawić na treningu GKS-u Bełchatów.


PS 1948
Pete
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1728 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 06/07/2016 09:39

  zach-pom napisał:  
4 bramkarz Pogoni Szczecin Bartosz Piotrowski ma się dzisiaj pojawić na treningu GKS-u Bełchatów.wypożyczenie czy transfer?


Oby nadszedł Mistrza czas!
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4905 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 06/07/2016 10:55
Chyba tylko wypożyczenie aby miał gdzie się chłopak ogrywać w seniorskiej piłce


PS 1948
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2413 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 06/07/2016 13:14
Nasz nowy nabytek i jego problemy z aklimatyzacją.Oby u nas było inaczej.


Charry1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2292 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 06/07/2016 13:28
@del

Ostatnio edytowany przez: Charry1948, 6 lipca 2016, 16:56 [1 raz(y)]


„Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.”
ZPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2721 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej 16/17 - 06/07/2016 13:44

  Charry1948 napisał:  
Z Internetem na wodze będzie mu łatwiej sie zaaklimatyzować.

Wywiad podłapany od Mateusza z dumapomorza. #Transfery.infoWrzuciłeś ten sam link co Zygmunt.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005