Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 08:40

  corsten napisał:  

  Szołn napisał:  

Aha, gdybyś mógł wymienić mi jeszcze jakichś znanych brazylijskich trenerów (bo ponoć o ich myśli szkoleniowej można mówić WIELE dobrego). Tylko nie mów o Zagalo, bo ja wspomnę o Vejvodzie, a wspominając przeszłość do niczego nie dojdziemy.



A pewnie, ze moge wymienic:]:] jesli nie wiesz, to oprocz Luxemburgo i Zagallo jest jeszcze kilku znanych brazylijskich trenerow:
Carlos Alberto Parreira – Copa America 2004, World Cup 1994
Luiz Felipe Scolari – 2 razy Copa Libertadores, World Cup 2002
Julio Cesar Leal - World Cup (U 20) 1992
Sebastiao Lazaroni – Copa America 1989, powadzil Brazylie na World Cup 1990, obecnie prowadzi Jamajke

Taaak:] to sa Brazylijczycy, a obok wypisalem 'WIELE dobrego', ktore osiagneli dzieki swej mysli szkoleniowej dla swego kraju. Nie wspominajac juz, ze prowadzili inne reprezentacje i europejskie kluby...

Ehh gdyby tak ktorys z nich mial trafic do Pogoni...



Wszyscy wymienieni panowie prowadzili reprezentacje Brazylii i ich sukcesy to głównie wyniki z tą drużyną. A wiadomo ze jak ta drużyna jest w formi eto nawet Boniek by z nią mistrzostwo wygrał. Szołn mówił abyś wymienił jakiegoś z sukcesami w Europie. Owszem Scolari zdobył wicemistrza Europy, ale jakoś ja osobiście nie uwazam go za wybitnego trenera. Parreira był trenerem AC Parm z którą pożegnał się po 5 meczach, dodam że wszystkich przegranych. O Lealu i Lazeronim za wiele nie wiem, więc się niewypowiadam.


Babilon Team
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 10:05
Ojjj Corsten, Corsten :) Tak jak napisał Orło, większość podanych przez Ciebie sukcesów mogłoby odnieść wylosowane ze szkół podstawowych 10-letnie brazylijskie dziecko płci żeńskiej, a innych sukcesów brak. Zaraz dojdziemy do tego, że tak naprawdę w światowej piłce dominuje myśl szkoleniowa z Australii - no bo przecież ta reprezentacja regularnie wygrywa Mistrzostwo Oceanii :D
Czesi nie mają nawet 5% takiego potencjału jak Brazylia, a dzięki porządnej pracy trenerów ciągle trzymają się w ścisłej europejskiej czołówce.

P.S. A z Lazaronim i Lealem to już bez kitu przegiąłeś na maxa ("obecnie prowadzi Jamajkę") :D Dzięki za polepszenie humoru.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
-PaveL-
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 11:46

  Orło napisał:  

Szołn mówił abyś wymienił jakiegoś z sukcesami w Europie. Owszem Scolari zdobył wicemistrza Europy, ale jakoś ja osobiście nie uwazam go za wybitnego trenera. Parreira był trenerem AC Parm z którą pożegnał się po 5 meczach, dodam że wszystkich przegranych. O Lealu i Lazeronim za wiele nie wiem, więc się niewypowiadam.




Ciezko znalezc trenera brazylijskiego z sukcesami w Europie, ale taki Parreira zdobyl mistrzostwo Turcji z Fenerbahce, a Carlos Alberto Silva 2 razy mistrza Portugalii z Porto. To duzo patrzac, bo patrzac po ich metryczkach, to ci najlepsi bardzo rzadko prowadza europejskie kluby. IMO chyba wystarcza im, ze wygrywaja co chca na swoim kontynencie i nie tylko...


To nasza desperacja powoduje, że nasi wrogowie muszą się z nami liczyć.
-PaveL-
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 12:10

  Szołn napisał:  
Ojjj Corsten, Corsten :) Tak jak napisał Orło, większość podanych przez Ciebie sukcesów mogłoby odnieść wylosowane ze szkół podstawowych 10-letnie brazylijskie dziecko płci żeńskiej, a innych sukcesów brak. Zaraz dojdziemy do tego, że tak naprawdę w światowej piłce dominuje myśl szkoleniowa z Australii - no bo przecież ta reprezentacja regularnie wygrywa Mistrzostwo Oceanii :D
Czesi nie mają nawet 5% takiego potencjału jak Brazylia, a dzięki porządnej pracy trenerów ciągle trzymają się w ścisłej europejskiej czołówce.

P.S. A z Lazaronim i Lealem to już bez kitu przegiąłeś na maxa ("obecnie prowadzi Jamajkę") :D Dzięki za polepszenie humoru.




Ale zes porownanie dojebal z ta Oceania:] Wedlug Ciebie zdobyc mistrzostwo swiata, czy Copa America z Brazylia to pikus:] i kazdy dzieciak to potraf - yyjasne:] Roznica jest taka, ze w Mistrzostwach Ocenii liczy sie tylko Australia, a w meczach o m swiata i copa america sa jeszcze zespoly o potencjale podobnym do Brazylii, a jakos tak czesto nie wygrywaja (Argentyna, Hiszpania, Wlochy itp). Mysl szkoleniowa Czechow jest dobra - tego nie kwestionuje, ale wcale nie bije na glowe brazylijskiego szkolenia, bo wyszukac talent i go odpowiednio uksztaltowac nie jest tak latwo. Tymbardziej, ze tam kazdy gra w pilke, a nie kazdy Brazylijczyk jest jej wirtuozem.

A jak mozesz to wymien mi tych zajebistych trenerow czeskich co podbili Europe, albo chociaz swiecili ligowe tryumfy w innym kraju. Jesli tacy w ogole sa...

Edytka dodaje brakujace literki


To nasza desperacja powoduje, że nasi wrogowie muszą się z nami liczyć.
...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7205 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 12:29
Pogoń Szczecin chce zatrudnić brazylijskiego trenera - na celowniku Dawida Ptaka znalazł się młody trener Clube Atlético Guaçuano, Odair Patriarca. Szkoleniowiec podobno porozumiał się już w sprawie kontraktu i załatwia teraz wszystkie formalności dotyczące wyjazdu do Europy.

Zapytany przez brazylijską Agência Futebol Interior, czy wie coś na temat swojego przyszłego pracodawcy odpowiedział: - Pogoń to drużyna grająca w eliminacjach do Pucharu UEFA. Właściciele chcą, aby ich klub grał po brazylijsku i ja mam zamiar im w tym pomóc.

Trener Odair Patriarca jest początkującym szkoleniowcem, ale pokazał, że zna się na piłce. Prowadząc w 2004 roku drużynę Ginásio Pinhalense de Esportes Atléticos wygrał pięć z ośmiu spotkań a jedno zremisował. Jego zespół zajął pierwsze miejsce w lidze stanowej São Paulo i zgromadził 16 punktów.

90minut.pl


no teraz to juz przesadzil, Malura tez mlody i na pilce sie znal :D


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 14:18

  corsten napisał:  
Ale zes porownanie dojebal z ta Oceania:] Wedlug Ciebie zdobyc mistrzostwo swiata, czy Copa America z Brazylia to pikus:] i kazdy dzieciak to potraf - yyjasne:] Roznica jest taka, ze w Mistrzostwach Ocenii liczy sie tylko Australia

Niesamowite rzeczy opowiadasz :) Jeżeli nie zorientowałeś się, to spieszę z wyjaśnieniami - wzmianka o Oceanii była czystą ironią.
  corsten napisał:  
w meczach o m swiata i copa america sa jeszcze zespoly o potencjale podobnym do Brazylii, a jakos tak czesto nie wygrywaja (Argentyna, Hiszpania, Wlochy itp).

Te zespoły nie mają nawet połowy potencjału Brazylii. Chociażby ze względu na ilość ludności.
  corsten napisał:  
Mysl szkoleniowa Czechow jest dobra - tego nie kwestionuje, ale wcale nie bije na glowe brazylijskiego szkolenia, bo wyszukac talent i go odpowiednio uksztaltowac nie jest tak latwo. Tymbardziej, ze tam kazdy gra w pilke, a nie kazdy Brazylijczyk jest jej wirtuozem.

To już szczyt wszystkiego. W Brazylii mieszka 18 razy więcej ludzi niż w Czechach - w myśl Twojej teorii powinno więc powstawać 18 razy więcej porządnych piłkarzy niż w Czechach (przy założeniu, że w obu krajach mamy podobne "natężenie talentu" piłkarskiego), ba, nawet więcej, bo ponoć brazylijska myśl szkoleniowa jest lepsza - skoro lepsza, to potrafi wyprodukować więcej dobrych graczy. A tak nie jest, co obala Twoją teorię.
  corsten napisał:  
A jak mozesz to wymien mi tych zajebistych trenerow czeskich co podbili Europe, albo chociaz swiecili ligowe tryumfy w innym kraju. Jesli tacy w ogole sa...

Zdenek Zeman (sukcesy w Serie A), Dusan Uhrin, Karel Brueckner (sukcesy z reprezentacją Czech), Jozef Chovanec (sukcesy z Czechami oraz Spartą Praga), Zdenek Scasny (sukcesy ze Spartą Praga, także w Grecji), Jaroslav Hrebik, Ivan Hasek, Jiri Kotrba (sukcesy ze Spartą Praga), Frantisek Cipro (sukcesy ze Slavią Praga), Ladislav Skorpil (sukcesy ze Slovanem Liberec). Pewnie o kimś zapomniałem, ale szkoda czasu na szperanie. Trenerów młodzieżowych reprezentacji wymieniać nie będę.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6885 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 14:44
A więć będzie nowy terner..., ze słów Davida wynika że nr.1 to Polak nr.2 Portugalczyk a nr.3 Brazylijczyk.
Co do Brazylijczyka to juz wiemy kto to ewentualnie Odair, Portugalczyka nawet nie będe się domyśał |(ale dumam ze obecnie trenuje w Brazylii), a teraz najciekawsze... więc kim jest ten Polak wiemy już Kuras miał jakąs wstępną propozycje ale wolał narazie poprowadzić Bełchatów w pierwszej lige (zreszta nie ma co się dziwić, to jego dziecko teraz)... pojawiła się informacja którą ptwierdza sam Engel że dostał dwie propozycje z polskiej I Ligii i do końca tygodnia wybierze jedną... (znalazłem takich co uważają się za poinformowanych i twierdzą ze to będzie Cracovia lub Legia - ale to pewnie wróżenie z fusów), co do innych to Antoni twierdzi że w Polsce brakuje dobrych terenrów, z bardzije znanych wolni są Smuda, Wdowczyk. Ale jak znam życie to na końcu zostanie Porugalczyk i dopiero będziemy rozkminiać co to za człowiek.
PS. Kimkolwiek będzie wyrażam nadzieje że Pogoń będzie grała tak że z chęciąc człowiek przejedzie 300 km żeby zasiąć na Estadio


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6885 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 14:57
Jacek Wisniewski rozmawia z Górnikiem Zabrze (swoją drogą ten Koźminski ma serce do tego Górnika) chce się tam przenieść i jego podobno chcą... i dobrze chyba nikt po nim nie będzie płakał że do Szczecina sie nie przeprowadzi


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 17:28

  S.S. napisał:  

Trener Odair Patriarca jest początkującym szkoleniowcem, ale pokazał, że zna się na piłce. Prowadząc w 2004 roku drużynę Ginásio Pinhalense de Esportes Atléticos wygrał pięć z ośmiu spotkań a jedno zremisował. Jego zespół zajął pierwsze miejsce w lidze stanowej São Paulo i zgromadził 16 punktów.



Krew mnie zalewa... jakby mało pieniędxzy tracili na te pseudogwiazdki. A referencje rzeczywiście ma znakomite. Przyszły sezon może być nawet gorszy.


Obrazek gif wstawiony na forum
-PaveL-
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 19:06
Ehh pomylily sie przyciski i za duzo postow wyszlo:/


To nasza desperacja powoduje, że nasi wrogowie muszą się z nami liczyć.
-PaveL-
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 19:07

  Szołn napisał:  
To już szczyt wszystkiego. W Brazylii mieszka 18 razy więcej ludzi niż w Czechach - w myśl Twojej teorii powinno więc powstawać 18 razy więcej porządnych piłkarzy niż w Czechach (przy założeniu, że w obu krajach mamy podobne "natężenie talentu" piłkarskiego), ba, nawet więcej, bo ponoć brazylijska myśl szkoleniowa jest lepsza - skoro lepsza, to potrafi wyprodukować więcej dobrych graczy. A tak nie jest, co obala Twoją teorię.

Jak to nie 'produkuje' wiecej dobrych graczy? IMO produkuje ich wystarczajaco duzo jak na posuiadany potencjal, aby zdobywac najwazniejsze swiatowe i kontynentalne trofea, dodatkowo eksportuje swe gwiazdy do najlepszych lig europejskich, ale i do tych srednich, nie mowiac juz ze wysyla graczy (chyba juz tych najgorszych, bez szans zrobienia kariery w sredniej slabym klubie zachodnim) do takich krajow jak Polska. I odziwo oni robia kariere vide Batata, Julcimar. Sa dobrzy, ale do slabego klubu z Europy zachodniej raczej sie nie dostana. IMO produkuje duzo graczy jak na taki 'potencjal' talentu.


  Szołn napisał:  
Zdenek Zeman (sukcesy w Serie A)


Wygral Serie A ? Raczej nie bardzo... O jakich sukcesach mowisz?

  Szołn napisał:  
Zdenek Scasny (sukcesy ze Spartą Praga, także w Grecji)


Jakie sukcesy w Grecji? zdobyl cos z PAO czy tylko posiedzial na lawce trenerskiej?

  Szołn napisał:  
Jaroslav Hrebik, Ivan Hasek, Jiri Kotrba (sukcesy ze Spartą Praga), Frantisek Cipro (sukcesy ze Slavią Praga), Ladislav Skorpil (sukcesy ze Slovanem Liberec).


Wlasciwie to chodzilo mi o te 'ligowe tryumfy w innym kraju'. Po co wymieniasz trenerow Sparty, Slavii itd ? Ja moglbym podac/znalezc kilkunastu jak nie wiecej trenerow z Brazyli, co swiecili tryumfy krajowe, kontynentalne np. z Corinthians, Vasco Da Gama, Palmeiras.

Nadal uwazam, ze Brazylia ma lepszych trenerow od Czech, ktos te gwiazdy musial wytrenowac, sam talent na niewiele sie zda. Na pewno sa wybitniejsi pod wzgledem osiagniec, bardziej utytulowani. Pewnie masz racje ze kwestia potencjalu pilkarskiego ma przy tym duze znaczenie. Ja jednak patrze na to ktorzy trenerzy sa lepsi przez pryzmat osiagniec takze zagranicznych. I tu ne ma co polemizowac. Takie jest moje zdanie i tego nie zmienie:]


To nasza desperacja powoduje, że nasi wrogowie muszą się z nami liczyć.
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 20:46
Zdania zmieniać nie musisz, nie o to chodzi. Po prostu nie gadaj bzdur i starczy :)

  corsten napisał:  
Jak to nie 'produkuje' wiecej dobrych graczy?

Pewnie że więcej, ale czy 20 razy więcej?
  corsten napisał:  
Wygral Serie A ? Raczej nie bardzo... O jakich sukcesach mowisz?

Zdobył bodaj wicemistrzostwo Włoch z Lazio, zrobił z beznadziejnie słabego Lecce drużynę zdolną do walki z najlepszymi - dla mnie to wystarczy.
  corsten napisał:  
Jakie sukcesy w Grecji? zdobyl cos z PAO czy tylko posiedzial na lawce trenerskiej?

Znam paru ludzi z Grecji i wszyscy oni mają o Scasnym jak najlepsze zdanie - zrobił wielką robotę przez 2 sezony pracy z OFI Kreta, czym zasłużył sobie na ofertę z Panathinaikosu. Zresztą obecne OFI, już bez Scasnego i z lepszym składem, ledwo utrzymało się w lidze.
  corsten napisał:  
Wlasciwie to chodzilo mi o te 'ligowe tryumfy w innym kraju'. Po co wymieniasz trenerow Sparty, Slavii itd ? Ja moglbym podac/znalezc kilkunastu jak nie wiecej trenerow z Brazyli, co swiecili tryumfy krajowe, kontynentalne np. z Corinthians, Vasco Da Gama, Palmeiras.

Wszystko pięknie, wszystko ładnie, tylko gdzie stoi liga brazylijska na tle innych lig Ameryki Płd., a gdzie liga czeska na tle innych lig Europy? Ja wyżej cenię szkoleniowca, który ze słabszą drużyną robi niezły wynik - Ty wyżej cenisz takiego, który mając mocną drużynę wypełnia swój obowiązek i osiąga sukcesy. Twoja sprawa...


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 21:39
A wracając do głównego wątku... Na konkurencyjnej stronie ukazała się informacja, jakoby Pogoń była zainteresowana Ireneuszem Kowalskim z Legii. Moim zdaniem niezły pomysł, w Zagłębiu grał świetnie...


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
-PaveL-
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7066 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 22:17
Jesli ty nie bedziesz pisal bzdur np o Brazylii typu "większość podanych przez Ciebie sukcesów mogłoby odnieść wylosowane ze szkół podstawowych 10-letnie brazylijskie dziecko płci żeńskiej, a innych sukcesów brak.'' to nie ma sprawy:)


  Szołn napisał:  
zrobił z beznadziejnie słabego Lecce drużynę zdolną do walki z najlepszymi - dla mnie to wystarczy.


Taa jasne Lecce jest teraz potega:P:P Tylko czemu Lecce nie przeduzylo kontaktu z tym cudownym treneiro? Moze dlatego, ze zakonczylo obecny sezon na 11 pozycji, a rok wczesniej Lecce skonczylo bylo na 10...

  Szołn napisał:  
Wszystko pięknie, wszystko ładnie, tylko gdzie stoi liga brazylijska na tle innych lig Ameryki Płd., a gdzie liga czeska na tle innych lig Europy?


No wlasnie gdzie ta liga czeska... Taka liga holenderska, belgijska, szkocka (ludnosc tych krajow jest zblizona), jakos posiada kluby ktore walcza z powodzeniem w pucharach. Mozesz tlumaczyc to roznica w budzetach klobow, ale przeciez Czesi maja swoja 'mysl szkoleniowa':] wiec nie powinni wypadac tak slabo...

Raczej nie dojdziemy do porozumnienia w tym temacie, wiec nie ma sensu chwytac sie za slowka i offtopicowac. Moze zakonczmy ta polemike:)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co do Kowalskiego, w Legii malo gral i nie pokazal sie z tak dobrej strony jak w Zaglkebiu. Moze u nas zaczalby ponownie blyszczec. IMO ten transfer by nas wzmocnil, a zatrudnianie zawodnikow z polskiej ligi to dobry pomysl. Poczekamy troche i sie przekonamy czy to dziennikarska kaczka.


To nasza desperacja powoduje, że nasi wrogowie muszą się z nami liczyć.
Andrew 1000
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7010 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 22:50
Ciekawe jak rozwiąże się sprawa Łabędzkiego. Jak dla mnie to mógłby zostać w Pogoni!


Flaga Pogoni
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 23:12
Łabędzki przez cały czas był dla mnie przede wszystkim niedoceniany, ale za każdym razem wracano do niego po tym jak się opamiętywano po zakupie "gwiazd" które go wygryzały ze składu (Terlecki, Adriano, Kuchar...). Jednak teraz tą rundę miał tak fatalną że nie będę po nim płakał bo do środka potrzebna świeżej krwi. Kowalski nie sprawdził się w Legii i to mi starczy - Pogoni też się nie przyda. Kiedyś Poledica grał świetnie w Lechu, przeszedł do Sparty potem grał ogony w Legii a w Pogoni? Nie żebym ich na siłę porównywał ale jak koleś nie potrafił wygryźć nieotrzaskanego Rzeźniczaka czy wiecznego zapchajdziure Magica Magiere to nie mam pytań. A ja dalej swoje: Piotr Świerczewski!


Obrazek gif wstawiony na forum
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7148 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 23:29
W ciemno zamieniłbym Łabędzkiego na Kowalskiego ...


Daro81
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7499 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 23:48
Za Wyborczą:

(..) Działacze twierdzą, że na pewno w zespole zostanie świetnie grający wiosną Kameruńczyk Endene Elokan. - W przyszłym tygodniu powinno się wszystko rozstrzygnąć. Elokan chce grać w Bielsku, ale nie wiadomo, czy inne kluby nie zaproponują mu lepszych warunków - mówi Eugeniusz Kamiński, menedżer piłkarza. Elokan ma propozycje gry w Cracovii i Pogoni Szczecin oraz w Belgii, Maroku i Chinach. (..)

W meczu z nami jakos specjalnie nie blyszczal, chyba ze akurat mial slabszy dzien. Orientuje sie ktos ile on goli w 2 lidze strzelil? Wiem ze nie za wiele..

Wiecej tutaj: http://90minut.pl/news.php?id=294269

Ostatnio edytowany przez: Daro81, 23 czerwca 2005, 00:01 [1 raz(y)]


Derian
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 22/06/2005 23:54
naprawdę świetna wymiana zdań między Szołnem a Corstenem - i nie mówię tego z ironią. offtopicowe to było ale wciągnęło mnie jak "Moda na sukces" moją babcię:) ja jestem za tym aby któryś z was zasiadł na ławce Pogoni. a możę duet??:)


Derian
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie letniej - 23/06/2005 00:16

  Ze Dario napisał:  
Za Wyborczą:

(..) Działacze twierdzą, że na pewno w zespole zostanie świetnie grający wiosną Kameruńczyk Endene Elokan. - W przyszłym tygodniu powinno się wszystko rozstrzygnąć. Elokan chce grać w Bielsku, ale nie wiadomo, czy inne kluby nie zaproponują mu lepszych warunków - mówi Eugeniusz Kamiński, menedżer piłkarza. Elokan ma propozycje gry w Cracovii i Pogoni Szczecin oraz w Belgii, Maroku i Chinach. (..)

W meczu z nami jakos specjalnie nie blyszczal, chyba ze akurat mial slabszy dzien. Orientuje sie ktos ile on goli w 2 lidze strzelil? Wiem ze nie za wiele..

Wiecej tutaj: http://90minut.pl/news.php?id=294269



Endene Elokan w minionym sezonie rozegrał 20 meczów z czego 16 w pełnym wymiarze i strzelił....3 gole. i chociaż zmagał się z kontuzją to ja nie jestem za tym transferem. w końcu szukamy wzmocnień


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005