Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5201 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 02/12/2010 22:18

  maniek^^ napisał:  

  Wolff napisał:  
Klub powinien mu zorganizować jakiś mecz pożegnalny lub coś w tym stylu a nie wypierdalać na zbity pysk.Jeszcze bezczelnie pierdolą prezesi że proponowali mu inna fuchę.Dla mnie osobiście taki piłkarz powinien zostać nawet jeśli miałby grzać ławkę i wchodzić tylko na końcówki.Młodzi piłkarze mogli by się przy nim nauczyć portowego charakteru a i jego doświadczenie przydało by się pewnie w nie jednym meczu.Trener Pogoni Artur Płatek, zdając sobie sprawę jak ważną rolę pełni w historii klubu Olgierd Moskalewicz, zaproponował zawodnikowi grę w barwach Dumy Pomorza, ale nie w charakterze gracza wiodącego lecz wspierającego drużynę w mniejszym wymiarze czasowym. Zawodnik jednak nie przyjął propozycji.Nieco dalej w tym newsie jest napisane, że Olek dalej chce grać w piłke nozna zawodowo.. I to mnie bardzo ciekawi. Gdzie pojdzie grac? Wydaje mi sie, że w jego przypadku już czas powiesic buty na kołku. A czy w roli scouta czy trenera juniorow moim zdaniem sprawilby sie calkiem dobrze.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5554 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 02/12/2010 23:09

  grzela07 napisał:  

  maniek^^ napisał:  

  Wolff napisał:  
Klub powinien mu zorganizować jakiś mecz pożegnalny lub coś w tym stylu a nie wypierdalać na zbity pysk.Jeszcze bezczelnie pierdolą prezesi że proponowali mu inna fuchę.Dla mnie osobiście taki piłkarz powinien zostać nawet jeśli miałby grzać ławkę i wchodzić tylko na końcówki.Młodzi piłkarze mogli by się przy nim nauczyć portowego charakteru a i jego doświadczenie przydało by się pewnie w nie jednym meczu.Trener Pogoni Artur Płatek, zdając sobie sprawę jak ważną rolę pełni w historii klubu Olgierd Moskalewicz, zaproponował zawodnikowi grę w barwach Dumy Pomorza, ale nie w charakterze gracza wiodącego lecz wspierającego drużynę w mniejszym wymiarze czasowym. Zawodnik jednak nie przyjął propozycji.Nieco dalej w tym newsie jest napisane, że Olek dalej chce grać w piłke nozna zawodowo.. I to mnie bardzo ciekawi. Gdzie pojdzie grac? Wydaje mi sie, że w jego przypadku już czas powiesic buty na kołku. A czy w roli scouta czy trenera juniorow moim zdaniem sprawilby sie calkiem dobrze.Pewnie :)
Mimo wszystko widać, że granie w piłke to dla niego prawie cały świat, chce grać, cieszyć się z bramek, cieszyć się z sukcesów, nawet w niższych ligach. Myśle, że jeszcze do nas wróci własnie w takiej roli, a póki co, niech robi to co kocha tak długo aż sam stwierdzi że tak jak mówisz czas odwiesić buty na kołku ;) Cały Olo


Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6309 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 02/12/2010 23:09

  Randall McMurphy napisał:  
Adamczuk Dyrektorem Technicznym

Dariusz Adamczuk, dotychczasowy asystent trenera Artura Płatka, pełni funkcję dyrektora technicznego, ściśle współpracującego ze szkoleniowcem I zespołu. Dodatkowo do zadań Dariusza Adamczuka należy koordynacja pracy zespołów juniorskich i seniorskich.Sławomir Rafałowicz został trener Pogoni II Szczecin, również ściśle współpracującym z tre.Czyli Płatek wyjebał Adamczuka i Rafałowicza czego się należało spodziewać po asystentach Stolarczyka

Ostatnio edytowany przez: Poinformowany, 3 grudnia 2010, 13:15 [1 raz(y)]


Pogoń to My
miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4528 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 03/12/2010 10:55

  maniek^^ napisał:  


Trener Pogoni Artur Płatek, zdając sobie sprawę jak ważną rolę pełni w historii klubu Olgierd Moskalewicz, zaproponował zawodnikowi grę w barwach Dumy Pomorza, ale nie w charakterze gracza wiodącego lecz wspierającego drużynę w mniejszym wymiarze czasowym. Zawodnik jednak nie przyjął propozycji.Czytając między wierszami zapewne też Zarząd zaproponował Olkowi wynagrodzenie w "mniejszym wymiarze"


PS
joint2us
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4105 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 03/12/2010 13:14
ma ktos pojecie na jakiej dokladnie pozycji gra Fraczczak???


Jestem paprykarzem i jestem z tego dumny!!!!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5657 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 03/12/2010 13:19

  joint2us napisał:  
ma ktos pojecie na jakiej dokladnie pozycji gra Fraczczak???


Prawie na kazdej :) . Ostatnia runde ze wzgledu na brak napastnika w Kotwicy gral w ataku . Ale nominalnie jest pomocnikiem .


joint2us
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4105 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 03/12/2010 13:25

  goral1982 napisał:  

  joint2us napisał:  
ma ktos pojecie na jakiej dokladnie pozycji gra Fraczczak???


Prawie na kazdej :) . Ostatnia runde ze wzgledu na brak napastnika w Kotwicy gral w ataku . Ale nominalnie jest pomocnikiem .Dzieki!!


Jestem paprykarzem i jestem z tego dumny!!!!
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5429 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 03/12/2010 13:48
Gadałem z kumplem z Choszczna na temat tego Bejuka, którego testują u nas, bo grał jakiś czas temu w Piaście. Podobno solidny zawodnik, z niezłym przyspieszeniem i bez zbyt dużej sodówki. Tak właśnie teraz widzę, że w meczu testowanych 3 brameczki sieknął. Może coś z chłopaka będzie.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3951 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 03/12/2010 18:49

  Święty napisał:  
Gadałem z kumplem z Choszczna na temat tego Bejuka, którego testują u nas, bo grał jakiś czas temu w Piaście. Podobno solidny zawodnik, z niezłym przyspieszeniem i bez zbyt dużej sodówki. Tak właśnie teraz widzę, że w meczu testowanych 3 brameczki sieknął. Może coś z chłopaka będzie.Pozwolę sobie zacytować swoją własną wypowiedź z października ;)


  Cytat:  
Swego czasu 18 - letni Tobi był motorem napędowym występującej wtedy w klasie okręgowej Stali Lipiany (grał tam wtedy również Łapa ), potrafił wozić po boisku 5 - 7 rywali i ładować bramkę ;) wypatrzyli go na jednym z turniejów trenerzy Floty Świnoujście (wtedy bodajże czwarta liga) i przez pół roku grał w Świnoujściu zdobywając kilkanaście bramek, jednocześnie ucząc się jeszcze w klasie maturalnej w Lipianach.
Potem ze zmiennym szczęściem grał w Redze Trzebiatów i Piaście Choszczno, niestety miał dość poważną kontuzję która na na długi czas wyeliminowała go z gry.

Dawno go nie widziałem w akcji, ale jeżeli wrócił do starej formy podnosząc jednocześnie swoje umiejętności w Polonii, to może się przydać, zwłaszcza że to charakterny chłopak i nie miałby oporów powiedzieć takiemu Petiemu co o nim myśli :Dto chyba najzdolniejszy wychowanek Stali od czasów Andrzeja Miązka.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6455 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 03/12/2010 22:36
Na temat Bejuka co nieco mogę napisać. Widziałem go w kilkudziesięciu meczach Piasta.
W zasadzie to On trzymał ten zespół w III lidze. Naprawdę dobry technicznie, wybiegany i dość skuteczny. Największa zaleta, to chyba to iż potrafi sam wypracować akcje. Nie jest sępem pola karnego. Trochę chimeryczny, za dużo okazuje niezadowolenia przy nieudanych akcjach.
Ogólnie na duży plus, ale nie wiem jak poradziłby sobie w I lidze. Moje zdanie jednak jest takie, że takim chłopakom trzeba dawać szanse, bo im sie będzie chciało chcieć.


Perlej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3896 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/12/2010 02:17

  TomY napisał:  
Moje zdanie jednak jest takie, że takim chłopakom trzeba dawać szanse, bo im sie będzie chciało chcieć./
Szczerze mowiac, w obecnej sytuacji to jedyne czego wiekszosc z nas wymaga.


Gdyby interesowała mnie piłka, to zostałbym piłką.
wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3854 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/12/2010 17:22
ten Krzysztof Zaremba co o nim pisalem otrzymał propozycję testów od Górnika Zabrze


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4759 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/12/2010 18:07
W zakładce transfery na 90minut.pl jest zaznaczone że odchodzi Bartosz Ława a zainteresowany jest nim GKS Katowice.


PS 1948
wamude
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3854 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/12/2010 18:51
nie prawda ponieważ Ława ma ważny kontrakt a poza tym nie chce się przenosić czytałem w jakimś wywiadzie


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3894 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 04/12/2010 19:08
to, że Stawowy go chce to nie znaczy, że odchodzi od razu

statystyki rundy jesiennej

Więcej Nas na wyjazdach w sumie było niż u siebie :) chociaż wyjazdów o jeden więcej, o pozostałych statystykach nie ma co mówić.

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 4 grudnia 2010, 19:17 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3596 dni

*
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 05/12/2010 10:52
czuje że juz sie pozbyliśmy napastnika" Nwaogu występował kiedyś w juniorach Polonii Warszawa, potem spędził półtora sezonu w Zniczu Pruszków i sezon w Odrze Opole. Teraz notuje bardzo dobry sezon i od razu przyciągnął uwagę kilku klubów. Wcześniej pojawiły się informacje, że napastnika chce u siebie warszawska Legia. Jednak najbliżej pozyskania Nigeryjczyka jest teraz Lech. Cena za Nwaogu nie jest wygórowana – około 300 tysięcy euro. " i do pierdolonych pyr pójdzie:((


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3664 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 05/12/2010 11:23

  mefisto1969 napisał:  
czuje że juz sie pozbyliśmy napastnika" Nwaogu występował kiedyś w juniorach Polonii Warszawa, potem spędził półtora sezonu w Zniczu Pruszków i sezon w Odrze Opole. Teraz notuje bardzo dobry sezon i od razu przyciągnął uwagę kilku klubów. Wcześniej pojawiły się informacje, że napastnika chce u siebie warszawska Legia. Jednak najbliżej pozyskania Nigeryjczyka jest teraz Lech. Cena za Nwaogu nie jest wygórowana – około 300 tysięcy euro. " i do pierdolonych pyr pójdzie:((Ty powaznie myslales, ze on moze do nas przyjsc?


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4767 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 05/12/2010 11:52

  majster007 napisał:  

  mefisto1969 napisał:  
czuje że juz sie pozbyliśmy napastnika" Nwaogu występował kiedyś w juniorach Polonii Warszawa, potem spędził półtora sezonu w Zniczu Pruszków i sezon w Odrze Opole. Teraz notuje bardzo dobry sezon i od razu przyciągnął uwagę kilku klubów. Wcześniej pojawiły się informacje, że napastnika chce u siebie warszawska Legia. Jednak najbliżej pozyskania Nigeryjczyka jest teraz Lech. Cena za Nwaogu nie jest wygórowana – około 300 tysięcy euro. " i do pierdolonych pyr pójdzie:((Ty powaznie myslales, ze on moze do nas przyjsc?niewiem czym wy sie zachwycacie... on ma z 30 lat przeciez tak na prawde


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Fresh
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3967 dni
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 05/12/2010 12:09

  RS4 napisał:  

  majster007 napisał:  

  mefisto1969 napisał:  
czuje że juz sie pozbyliśmy napastnika" Nwaogu występował kiedyś w juniorach Polonii Warszawa, potem spędził półtora sezonu w Zniczu Pruszków i sezon w Odrze Opole. Teraz notuje bardzo dobry sezon i od razu przyciągnął uwagę kilku klubów. Wcześniej pojawiły się informacje, że napastnika chce u siebie warszawska Legia. Jednak najbliżej pozyskania Nigeryjczyka jest teraz Lech. Cena za Nwaogu nie jest wygórowana – około 300 tysięcy euro. " i do pierdolonych pyr pójdzie:((Ty powaznie myslales, ze on moze do nas przyjsc?niewiem czym wy sie zachwycacie... on ma z 30 lat przeciez tak na prawdeNo właśnie się mylisz. Nwaogu ma dopiero 20 lat :) Urodzony 1990 roku.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni

**
Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 10/11 - 05/12/2010 12:16
I Ty w to wierzysz. Co jest?


Z daleka nie będzie widać.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005