Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 16/17 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 16:22
Panowie!

Nie rozumiem Waszego narzekania! Jeszcze nie tak dawno mogliśmy pomażyc o takich piłkarzach jak Robak, Małecki, Murawski a dziś to staje się faktem!

Czemu nikt z Was nie pomyslał że po sezonie część może opuścic Pogoń np. Ława i zrobi się normalnie...

Może Wdowczyk chce juz wkomponować kogoś takiego jak Murawski do składu!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 16:25

  Mazii napisał:  
Panowie!

Nie rozumiem Waszego narzekania! Jeszcze nie tak dawno mogliśmy pomażyc o takich piłkarzach jak Robak, Małecki, Murawski a dziś to staje się faktem!

Czemu nikt z Was nie pomyslał że po sezonie część może opuścic Pogoń np. Ława i zrobi się normalnie...

Może Wdowczyk chce juz wkomponować kogoś takiego jak Murawski do składu!



Tu nikomu nie dogodzisz, jakby przychodził CR7 to by napisali, że płaczek, jak Messi to, że konus i nie da rady w Ekstraklasie. ;)


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 16:27

  SamAxe napisał:  

  Mazii napisał:  
Panowie!

Nie rozumiem Waszego narzekania! Jeszcze nie tak dawno mogliśmy pomażyc o takich piłkarzach jak Robak, Małecki, Murawski a dziś to staje się faktem!

Czemu nikt z Was nie pomyslał że po sezonie część może opuścic Pogoń np. Ława i zrobi się normalnie...

Może Wdowczyk chce juz wkomponować kogoś takiego jak Murawski do składu!



Tu nikomu nie dogodzisz, jakby przychodził CR7 to by napisali, że płaczek, jak Messi to, że konus i nie da rady w Ekstraklasie. ;)



haha dobre Flaga Pogoni


PORTOWCY
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5137 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 16:28
109 meczyków w barwach pyr, 19 występów w kadrze Polski, ale przecież i tak jest słaby... kogo mamy ściągnąć żeby was zadowolić? Szczególnie że jest to zimowe okienko transferowe i nie śpimy na pieniądzch


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7651 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 16:29
Oczywiscie nie jestem fanem sciagniecia tu pyry Murawskiego, ale obiektywnie patrzac to jest to jeden z najlepszych def. pomocnikow w tej naszej lidze, a poza tym mozna tylko potwierdzic slowa z postow wyzej, ze jeszcze niedawno moglismy pomarzyc o transferach takich zawodnikow, jacy trafili do nas w ostatnim czasie...
Ja wiem jedno,ze od kiedy jest tu Wdowczyk, to raczej (poza Tchamim) nie trafiaj tu przypadkowi zawodnicy i kazdy transfer jest za zgoda trenera - on buduje i odpowiada za ta druzyne i poki co wyniki go bronia :)


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3952 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 16:34
Zawsze raczej bronilem transferow Wdowczyka (Smolnego de facto), ale tym razem musze to skrytykowac...
I nie chodzi mi o postac Murawskiego a o odpowiedz na pytanie: "czy nie jest wazniejszy zabezpieczyc sie w obronie" ?


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 16:38

  tennisfan napisał:  
Zawsze raczej bronilem transferow Wdowczyka (Smolnego de facto), ale tym razem musze to skrytykowac...
I nie chodzi mi o postac Murawskiego a o odpowiedz na pytanie: "czy nie jest wazniejszy zabezpieczyc sie w obronie" ?



Mnie się wydaje że to właśnie na pozycji defensywnego pomocnika mamy największe braki..wiadomo ktoś moze mieć inne zdanie. Rozwiązanie jest jedno poczekać, dać czas trenerowi i jemu zaufać w końcu to on jest odpowiedzialny za drużyne i jej wyniki. Mnie się wydaje że Wdowczyk wie co robi i mu ufam.


cheerleader


PORTOWCY
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 16:39

  Papricanos85 napisał:  

  tennisfan napisał:  
Zawsze raczej bronilem transferow Wdowczyka (Smolnego de facto), ale tym razem musze to skrytykowac...
I nie chodzi mi o postac Murawskiego a o odpowiedz na pytanie: "czy nie jest wazniejszy zabezpieczyc sie w obronie" ?



Mnie się wydaje że to właśnie na pozycji defensywnego pomocnika mamy największe braki..wiadomo ktoś moze mieć inne zdanie. Rozwiązanie jest jedno poczekać, dać czas trenerowi i jemu zaufać w końcu to on jest odpowiedzialny za drużyne i jej wyniki. Mnie się wydaje że Wdowczyk wie co robi i mu ufam.


cheerleader



Defensywnych mamy 4 (teraz) na jedną/dwie pozycje. Zobacz ilu mamy nominalnych obrońców na 4 pozycje.


tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3952 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 16:42
A Murawski nie gral kiedys na pozycji ofensywnego pomocnika?
Przyznam, ze nie sledzilem jego kariery od czasu powrotu z Rosji, ale przedtem chyba gral bardziej z przodu.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4235 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 16:46

  Mazii napisał:  
Panowie!

Nie rozumiem Waszego narzekania! Jeszcze nie tak dawno mogliśmy pomażyc o takich piłkarzach jak Robak, Małecki, Murawski a dziś to staje się faktem!

Czemu nikt z Was nie pomyslał że po sezonie część może opuścic Pogoń np. Ława i zrobi się normalnie...

Może Wdowczyk chce juz wkomponować kogoś takiego jak Murawski do składu!



Małecki to ma 25 lat a Murawski 32...więc Ława jak skończy karierę to zastąpimy go kimś ...kto też zaraz skończy karierę.Ja też jestem za.Skoro nas na to stać...to bierzmy odcinaczy kuponów którzy tu przyjdą na sportową emeryturę.Tylko coś tu nie gra.Raczej tej pensji nie sfinansują Azoty a na obrońce,nawet zmiennika nie stać nas wcale.Więc płaćmy banitom z Poznania tylko nie narzekajmy że Frączczak robi klopsy ,Dabrowski ciągle gubi krycie a Hernani ciągle kontuzjowany z wielka pensja bo i tak nie mamy ich kim zastąpić.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 17:31

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  tennisfan napisał:  
Zawsze raczej bronilem transferow Wdowczyka (Smolnego de facto), ale tym razem musze to skrytykowac...
I nie chodzi mi o postac Murawskiego a o odpowiedz na pytanie: "czy nie jest wazniejszy zabezpieczyc sie w obronie" ?



Mnie się wydaje że to właśnie na pozycji defensywnego pomocnika mamy największe braki..wiadomo ktoś moze mieć inne zdanie. Rozwiązanie jest jedno poczekać, dać czas trenerowi i jemu zaufać w końcu to on jest odpowiedzialny za drużyne i jej wyniki. Mnie się wydaje że Wdowczyk wie co robi i mu ufam.


cheerleader



Defensywnych mamy 4 (teraz) na jedną/dwie pozycje. Zobacz ilu mamy nominalnych obrońców na 4 pozycje.



Tak 4 a dokladnie rzecz mowiac 1 max 2 :
1) bartek lawa chyba komentowac nie musze zostaje 3.
2) rogalski -w formie ok ale od dllluuugiego czasu formy brak ale ok to mamy 1
3) mustafa z natury jest to ofensywny pomocnik i nigdy z niego nie bedzie defensywny pomocnik
4) popara jak sie sprawdzi to ok czyli to daje nam 2 defensywnych pomocnikow ktorzy napewno nie zagwarantuja nam walki o pierwsza 8...

takze ja to widze wlasnie tak i widocznie trener podobnie. co do obrony gdyby nie kontuzje to wyglada znacznie lepiej niz nasz srodek pola. sory kartki


PORTOWCY
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 17:34

  Papricanos85 napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  tennisfan napisał:  
Zawsze raczej bronilem transferow Wdowczyka (Smolnego de facto), ale tym razem musze to skrytykowac...
I nie chodzi mi o postac Murawskiego a o odpowiedz na pytanie: "czy nie jest wazniejszy zabezpieczyc sie w obronie" ?



Mnie się wydaje że to właśnie na pozycji defensywnego pomocnika mamy największe braki..wiadomo ktoś moze mieć inne zdanie. Rozwiązanie jest jedno poczekać, dać czas trenerowi i jemu zaufać w końcu to on jest odpowiedzialny za drużyne i jej wyniki. Mnie się wydaje że Wdowczyk wie co robi i mu ufam.


cheerleader



Defensywnych mamy 4 (teraz) na jedną/dwie pozycje. Zobacz ilu mamy nominalnych obrońców na 4 pozycje.



Tak 4 a dokladnie rzecz mowiac 1 max 2 :
1) bartek lawa chyba komentowac nie musze zostaje 3.
2) rogalski -w formie ok ale od dllluuugiego czasu formy brak ale ok to mamy 1
3) mustafa z natury jest to ofensywny pomocnik i nigdy z niego nie bedzie defensywny pomocnik
4) popara jak sie sprawdzi to ok czyli to daje nam 2 defensywnych pomocnikow ktorzy napewno nie zagwarantuja nam walki o pierwsza 8...

takze ja to widze wlasnie tak i widocznie trener podobnie. co do obrony gdyby nie kontuzje to wyglada znacznie lepiej niz nasz srodek pola.



Golla nominalny defensywny Pomocnik dobrze czyścił piłki, Ława, Rogal, Popara i teraz Murawski. Mało jak na dwie pozycje?
Nominalnych obrońców mamy "3" Dąbrowski, Hernani i Rudol (wielka niewiadoma). Trzeba coś dodawać?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4235 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 17:37

  Papricanos85 napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  tennisfan napisał:  
Zawsze raczej bronilem transferow Wdowczyka (Smolnego de facto), ale tym razem musze to skrytykowac...
I nie chodzi mi o postac Murawskiego a o odpowiedz na pytanie: "czy nie jest wazniejszy zabezpieczyc sie w obronie" ?



Mnie się wydaje że to właśnie na pozycji defensywnego pomocnika mamy największe braki..wiadomo ktoś moze mieć inne zdanie. Rozwiązanie jest jedno poczekać, dać czas trenerowi i jemu zaufać w końcu to on jest odpowiedzialny za drużyne i jej wyniki. Mnie się wydaje że Wdowczyk wie co robi i mu ufam.


cheerleader



Defensywnych mamy 4 (teraz) na jedną/dwie pozycje. Zobacz ilu mamy nominalnych obrońców na 4 pozycje.



Tak 4 a dokladnie rzecz mowiac 1 max 2 :
1) bartek lawa chyba komentowac nie musze zostaje 3.
2) rogalski -w formie ok ale od dllluuugiego czasu formy brak ale ok to mamy 1
3) mustafa z natury jest to ofensywny pomocnik i nigdy z niego nie bedzie defensywny pomocnik
4) popara jak sie sprawdzi to ok czyli to daje nam 2 defensywnych pomocnikow ktorzy napewno nie zagwarantuja nam walki o pierwsza 8...

takze ja to widze wlasnie tak i widocznie trener podobnie. co do obrony gdyby nie kontuzje to wyglada znacznie lepiej niz nasz srodek pola.



Haha..dobre.To powiedz mi Papricanos ilu mamy lewych obrońców? Lewandowski to pomocnik przekwalifikowany na obrońcę
Ilu mamy Prawych obrońców? Frączczak to samo co Lewy.
Dla mnie na tych dwóch pozycjach nominalnego to mamy.... 1 (słownie jednego gracza )(Lisowski).
...aaaa to jeszcze napisz kto godnie zastąpi Robaka jak z Lechem łyknie 4 żółtko?


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 17:37

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  tennisfan napisał:  
Zawsze raczej bronilem transferow Wdowczyka (Smolnego de facto), ale tym razem musze to skrytykowac...
I nie chodzi mi o postac Murawskiego a o odpowiedz na pytanie: "czy nie jest wazniejszy zabezpieczyc sie w obronie" ?



Mnie się wydaje że to właśnie na pozycji defensywnego pomocnika mamy największe braki..wiadomo ktoś moze mieć inne zdanie. Rozwiązanie jest jedno poczekać, dać czas trenerowi i jemu zaufać w końcu to on jest odpowiedzialny za drużyne i jej wyniki. Mnie się wydaje że Wdowczyk wie co robi i mu ufam.


cheerleader



Defensywnych mamy 4 (teraz) na jedną/dwie pozycje. Zobacz ilu mamy nominalnych obrońców na 4 pozycje.



Tak 4 a dokladnie rzecz mowiac 1 max 2 :
1) bartek lawa chyba komentowac nie musze zostaje 3.
2) rogalski -w formie ok ale od dllluuugiego czasu formy brak ale ok to mamy 1
3) mustafa z natury jest to ofensywny pomocnik i nigdy z niego nie bedzie defensywny pomocnik
4) popara jak sie sprawdzi to ok czyli to daje nam 2 defensywnych pomocnikow ktorzy napewno nie zagwarantuja nam walki o pierwsza 8...

takze ja to widze wlasnie tak i widocznie trener podobnie. co do obrony gdyby nie kontuzje to wyglada znacznie lepiej niz nasz srodek pola.



Golla nominalny defensywny Pomocnik dobrze czyścił piłki, Ława, Rogal, Popara i teraz Murawski. Mało jak na dwie pozycje?
Nominalnych obrońców mamy "3" Dąbrowski, Hernani i Rudol (wielka niewiadoma). Trzeba coś dodawać?



bardziej łopatologicznie nie moglem ci tego wytumaczyc jezeli ty dalej uwazasz ze nasz srodek pola jest silniejszy od obrony to powodzenia.


PORTOWCY
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 17:39
Mamy linie pomocy jedną z najlepszych w kraju a ty pierdolisz, że jest słabsza od naszej obrony..Kurwa mać. Było to widać w meczu z Lechią jaka nasza obrona jest zajebista.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7257 dni

*




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 17:42
Murawski to nie jest transfer marzeń, ale z drugiej strony... jakby nie było to (były) reprezentant Polski. Gość, który jak jest w formie jest czołową postacią ligi. Tylko, że od dawna nie jest w formie. Teraz jest w podobnym miejscu jak Małecki. O ile Małeckiego można posądzać jeszcze o sportowe ambicje i chęć powrotu do krajowej elity, to po Murawskim się tego nie spodziewam. A to jest właściwie jedyny warunek do tego by okazał się udanym zakupem.
Duże ryzyko z tym transferem. Bardzo prawdopodobne, że będziemy mieli przepłaconego odcinacza kuponów.

Oby tak nie było.

Ostatnio edytowany przez: Bzyku, 21 lutego 2014, 17:48 [1 raz(y)]


k(c)ompanyPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7344 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 17:54

  Bzyku napisał:  

Duże ryzyko z tym transferem. Bardzo prawdopodobne, że będziemy mieli przepłaconego odcinacza kuponów.


Albo gawędziarza dla Aki, przy tłumaczeniu przy sake popijanej Bosmanem o co tu chodzi :D
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140221/POGON/140229923

a chodzi o zdjęcie nr 9 :D


Herman Haken. Takiego Prezydenta potrzeba Szczecinowi.
Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3892 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 17:56

  xxjarek05xx napisał:  
Mamy linie pomocy jedną z najlepszych w kraju a ty pierdolisz, że jest słabsza od naszej obrony..Kurwa mać. Było to widać w meczu z Lechią jaka nasza obrona jest zajebista.




naucz sie czytac ze zrozumieniem mowie o srodku pola(defensywnych pomocnikach) a nie o cale linii pomocy. wiec kto tu pierdoli glupoty.zreszta zapewne skoros taki madry to zastap wdowca na stanowisku ;)


PORTOWCY
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4235 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:00

  Papricanos85 napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  Papricanos85 napisał:  

  tennisfan napisał:  
Zawsze raczej bronilem transferow Wdowczyka (Smolnego de facto), ale tym razem musze to skrytykowac...
I nie chodzi mi o postac Murawskiego a o odpowiedz na pytanie: "czy nie jest wazniejszy zabezpieczyc sie w obronie" ?



Mnie się wydaje że to właśnie na pozycji defensywnego pomocnika mamy największe braki..wiadomo ktoś moze mieć inne zdanie. Rozwiązanie jest jedno poczekać, dać czas trenerowi i jemu zaufać w końcu to on jest odpowiedzialny za drużyne i jej wyniki. Mnie się wydaje że Wdowczyk wie co robi i mu ufam.


cheerleader



Defensywnych mamy 4 (teraz) na jedną/dwie pozycje. Zobacz ilu mamy nominalnych obrońców na 4 pozycje.



Tak 4 a dokladnie rzecz mowiac 1 max 2 :
1) bartek lawa chyba komentowac nie musze zostaje 3.
2) rogalski -w formie ok ale od dllluuugiego czasu formy brak ale ok to mamy 1
3) mustafa z natury jest to ofensywny pomocnik i nigdy z niego nie bedzie defensywny pomocnik
4) popara jak sie sprawdzi to ok czyli to daje nam 2 defensywnych pomocnikow ktorzy napewno nie zagwarantuja nam walki o pierwsza 8...

takze ja to widze wlasnie tak i widocznie trener podobnie. co do obrony gdyby nie kontuzje to wyglada znacznie lepiej niz nasz srodek pola.



Golla nominalny defensywny Pomocnik dobrze czyścił piłki, Ława, Rogal, Popara i teraz Murawski. Mało jak na dwie pozycje?
Nominalnych obrońców mamy "3" Dąbrowski, Hernani i Rudol (wielka niewiadoma). Trzeba coś dodawać?



bardziej łopatologicznie nie moglem ci tego wytumaczyc jezeli ty dalej uwazasz ze nasz srodek pola jest silniejszy od obrony to powodzenia.



PAPRICANOS... czy Ty jesteś na etapie pisania pracy doktorskiej z zachowań ludzi i badania momentu w którym nie wytrzymają Twoich poglądów i zaczynają Ci wrzucać?
Najpierw wmawiasz ludziom że remont naszego zabytku to świetny i realny pomysł w porównaniu do budowy nowego obiektu teraz chcesz wszystkim wmówić że obrona która składa się z kilku przeciętnych graczy bez dublerów,tracąca po 4 ,5 goli z Flotą czy inna Chojniczanka jest dużo mocniejsza niż nasza pomoc której nawet słabo grający Aka w meczu z Lechia i tak zostaje uznany graczem całej kolejki?


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Wzmocnienia i osłabienia Pogoni w przerwie zimowej 13/14 - 21/02/2014 18:00

  Papricanos85 napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
Mamy linie pomocy jedną z najlepszych w kraju a ty pierdolisz, że jest słabsza od naszej obrony..Kurwa mać. Było to widać w meczu z Lechią jaka nasza obrona jest zajebista.




naucz sie czytac ze zrozumieniem mowie o srodku pola(defensywnych pomocnikach) a nie o cale linii pomocy. wiec kto tu pierdoli glupoty.zreszta zapewne skoros taki madry to zastap wdowca na stanowisku ;)



Chłopie to, że wdowiec woli nie mieć obrony a w zamian mieć 11 piłkarzy w pomocy to jego sprawa i ja się z tym zgadzać nie muszę i zapewne nie jestem tak dobry jak on. Ty za to ślepo wierzysz w to, że w obronie jest okej bo Wdowczyk tak powiedział. Ciekawe jak będziesz śpiewał jak np. Dąbrowski i Golla się wykartkują a Hernani znów złapie kontuzje.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 304  - 305  - 306  - 307  - 308  - 309  - 310  - 311  - 312  - 313  - 314  - 315  - 316  - 317  - 318  - 319  - 320  - 321  - 322  - 323  - 324  - 325  - 326  - 327  - 328  - 329  - 330  - 331  - 332  - 333  - 334  - 335  - 336  - 337  - 338  - 339  - 340  - 341  - 342  - 343  - 344  - 345  - 346  - 347  - 348  - 349  - 350  - 351  - 352  - 353  - 354  - 355  - 356  - 357  - 358  - 359  - 360  - 361  - 362  - 363  - 364  - 365  - 366  - 367  - 368  - 369  - 370  - 371  - 372  - 373  - 374  - 375  - 376  - 377  - 378  - 379  - 380  - 381  - 382  - 383  - 384  - 385  - 386  - 387  - 388  - 389  - 390  - 391  - 392  - 393  - 394  - 395  - 396  - 397  - 398  - 399  - 400  - 401  - 402  - 403  - 404  - 405  - 406  - 407  - 408  - 409  - 410  - 411  - 412  - 413  - 414  - 415  - 416  - 417  - 418  - 419  - 420  - 421  - 422  - 423  - 424  - 425  - 426  - 427  - 428  - 429  - 430  - 431  - 432  - 433  - 434  - 435  - 436  - 437  - 438  - 439  - 440  - 441  - 442  - 443  - 444  - 445  - 446  - 447  - 448  - 449  - 450  - 451  - 452  - 453  - 454  - 455  - 456  - 457  - 458  - 459  - 460  - 461  - 462  - 463  - 464  - 465  - 466  - 467  - 468  - 469  - 470  - 471  - 472  - 473  - 474  - 475  - 476  - 477  - 478  - 479  - 480  - 481  - 482  - 483  - 484  - 485  - 486  - 487  - 488  - 489  - 490  - 491  - 492  - 493  - 494  - 495  - 496  - 497  - 498  - 499  - 500  - 501  - 502  - 503  - 504  - 505  - 506  - 507  - 508  - 509  - 510  - 511  - 512  - 513  - 514  - 515  - 516  - 517  - 518  - 519  - 520  - 521  - 522  - 523  - 524  - 525  - 526  - 527  - 528  - 529  - 530  - 531  - 532  - 533  - 534  - 535  - 536  - 537  - 538  - 539  - 540  - 541  - 542  - 543  - 544  - 545  - 546  - 547  - 548  - 549  - 550  - 551  - 552  - 553  - 554  - 555  - 556  - 557  - 558  - 559  - 560  - 561  - 562  - 563  - 564  - 565  - 566  - 567  - 568  - 569  - 570  - 571  - 572  - 573  - 574  - 575  - 576  - 577  - 578  - 579  - 580  - 581  - 582  - 583  - 584  - 585  - 586  - 587  - 588  - 589  - 590  - 591  - 592  - 593  - 594  - 595  - 596  - 597  - 598  - 599  - 600  - 601  - 602  - 603  - 604  - 605  - 606  - 607  - 608  - 609  - 610  - 611  - 612  - 613  - 614  - 615  - 616  - 617  - 618  - 619  - 620  - 621  - 622  - 623  - 624  - 625  - 626  - 627  - 628  - 629  - 630  - 631  - 632  - 633  - 634  - 635  - 636  - 637  - 638  - 639  - 640  - 641  - 642  - 643  - 644  - 645  - 646  - 647  - 648  - 649  - 650  - 651  - 652  - 653  - 654  - 655  - 656  - 657  - 658  - 659  - 660  - 661  - 662  - 663  - 664  - 665  - 666  - 667  - 668  - 669  - 670  - 671  - 672  - 673  - 674  - 675  - 676  - 677  - 678  - 679  - 680  - 681  - 682  - 683  - 684  - 685  - 686  - 687  - 688  - 689  - 690  - 691  - 692  - 693  - 694  - 695  - 696  - 697  - 698  - 699  - 700  - 701  - 702  - 703  - 704  - 705  - 706  - 707  - 708  - 709  - 710  - 711  - 712  - 713  - 714  - 715  - 716  - 717  - 718  - 719  - 720  - 721  - 722  - 723  - 724  - 725  - 726  - 727  - 728  - 729  - 730  - 731  - 732  - 733  - 734  - 735  - 736  - 737  - 738  - 739  - 740  - 741  - 742  - 743  - 744  - 745  - 746  - 747  - 748  - 749  - 750  - 751  - 752  - 753  - 754  - 755  - 756  - 757  - 758  - 759  - 760  - 761  - 762  - 763  - 764  - 765  - 766  - 767  - 768  - 769  - 770  - 771  - 772  - 773  - 774  - 775  - 776  - 777  - 778  - 779  - 780  - 781  - 782  - 783  - 784  - 785  - 786  - 787  - 788  - 789  - 790  - 791  - 792  - 793  - 794  - 795  - 796  - 797  - 798  - 799  - 800  - 801  - 802  - 803  - 804  - 805  - 806  - 807  - 808  - 809  - 810  - 811  - 812  - 813  - 814  - 815  - 816  - 817  - 818  - 819  - 820  - 821  - 822  - 823  - 824  - 825  - 826  - 827  - 828  - 829  - 830  - 831  - 832  - 833  - 834  - 835  - 836  - 837  - 838  - 839  - 840  - 841  - 842  - 843  - 844  - 845  - 846  - 847  - 848  - 849  - 850  - 851  - 852  - 853  - 854  - 855  - 856  - 857  - 858  - 859  - 860  - 861  - 862  - 863  - 864  - 865  - 866  - 867  - 868  - 869  - 870  - 871  - 872  - 873  - 874  - 875  - 876  - 877  - 878  - 879  - 880  - 881  - 882  - 883  - 884  - 885  - 886  - 887  - 888  - 889  - 890  - 891  - 892  - 893  - 894  - 895  - 896  - 897  - 898  - 899  - 900  - 901  - 902  - 903  - 904  - 905  - 906  - 907  - 908  - 909  - 910  - 911  - 912  - 913  - 914  - 915  - 916  - 917  - 918  - 919  - 920  - 921  - 922  - 923  - 924  - 925  - 926  - 927  - 928  - 929  - 930  - 931  - 932  - 933  - 934  - 935  - 936  - 937  - 938  - 939  - 940  - 941  - 942  - 943  - 944  - 945  - 946  - 947  - 948  - 949  - 950  - 951  - 952  - 953  - 954  - 955  - 956  - 957  - 958  - 959  - 960  - 961  - 962  - 963  - 964  - 965  - 966  - 967  - 968  - 969  - 970  - 971  - 972  - 973  - 974  - 975  - 976  - 977  - 978  - 979  - 980  - 981  - 982  - 983  - 984  - 985  - 986  - 987  - 988  - 989  - 990  - 991  - 992  - 993  - 994  - 995  - 996  - 997  - 998  - 999  - 1000  - 1001  - 1002  - 1003  - 1004  - 1005  - 1006  - 1007  - 1008  - 1009  - 1010  - 1011  - 1012  - 1013  - 1014  - 1015  - 1016  - 1017  - 1018  - 1019  - 1020  - 1021  - 1022  - 1023  - 1024  - 1025  - 1026  - 1027  - 1028  - 1029  - 1030  - 1031  - 1032  - 1033  - 1034  - 1035  - 1036  - 1037  - 1038  - 1039  - 1040  - 1041  - 1042  - 1043  - 1044  - 1045  - 1046  - 1047  - 1048  - 1049  - 1050  - 1051  - 1052  - 1053  - 1054  - 1055  - 1056  - 1057  - 1058  - 1059  - 1060  - 1061  - 1062  - 1063  - 1064  - 1065  - 1066  - 1067  - 1068  - 1069  - 1070  - 1071  - 1072  - 1073  - 1074  - 1075  - 1076  - 1077  - 1078  - 1079  - 1080  - 1081  - 1082  - 1083  - 1084  - 1085  - 1086  - 1087  - 1088  - 1089  - 1090  - 1091  - 1092  - 1093  - 1094  - 1095  - 1096  - 1097  - 1098  - 1099  - 1100  - 1101  - 1102  - 1103  - 1104  - 1105  - 1106  - 1107  - 1108  - 1109  - 1110  - 1111  - 1112  - 1113  - 1114  - 1115  - 1116  - 1117  - 1118  - 1119  - 1120  - 1121  - 1122  - 1123  - 1124  - 1125  - 1126  - 1127  - 1128  - 1129  - 1130  - 1131  - 1132  - 1133  - 1134  - 1135  - 1136  - 1137  - 1138  - 1139  - 1140  - 1141  - 1142  - 1143  - 1144  - 1145  - 1146  - 1147  - 1148  - 1149  - 1150  - 1151  - 1152  - 1153  - 1154  - 1155  - 1156  - 1157  - 1158  - 1159  - 1160  - 1161  - 1162  - 1163  - 1164  - 1165  - 1166  - 1167  - 1168  - 1169  - 1170  - 1171  - 1172  - 1173  - 1174  - 1175  - 1176  - 1177  - 1178  - 1179  - 1180  - 1181  - 1182  - 1183  - 1184  - 1185  - 1186  - 1187  - 1188  - 1189  - 1190  - 1191  - 1192  - 1193  - 1194  - 1195  - 1196  - 1197  - 1198  - 1199  - 1200  - 1201  - 1202  - 1203  - 1204  - 1205  - 1206  - 1207  - 1208  - 1209  - 1210  - 1211  - 1212  - 1213  - 1214  - 1215  - 1216  - 1217  - 1218  - 1219  - 1220  - 1221  - 1222  - 1223  - 1224  - 1225  - 1226  - 1227  - 1228  - 1229  - 1230  - 1231  - 1232  - 1233  - 1234  - 1235  - 1236  - 1237  - 1238  - 1239  - 1240  - 1241  - 1242  - 1243  - 1244  - 1245  - 1246  - 1247  - 1248  - 1249  - 1250  - 1251  - 1252  - 1253  - 1254  - 1255  - 1256  - 1257  - 1258  - 1259  - 1260  - 1261  - 1262  - 1263  - 1264  - 1265  - 1266  - 1267  - 1268  - 1269  - 1270  - 1271  - 1272  - 1273  - 1274  - 1275  - 1276  - 1277  - 1278  - 1279  - 1280  - 1281  - 1282  - 1283  - 1284  - 1285  - 1286  - 1287  - 1288  - 1289  - 1290  - 1291  - 1292  - 1293  - 1294  - 1295  - 1296  - 1297  - 1298  - 1299  - 1300  - 1301  - 1302  - 1303  - 1304  - 1305  - 1306  - 1307  - 1308  - 1309  - 1310  - 1311  - 1312  - 1313  - 1314  - 1315  - 1316  - 1317  - 1318  - 1319  - 1320  - 1321  - 1322  - 1323  - 1324  - 1325  - 1326  - 1327  - 1328  - 1329  - 1330  - 1331  - 1332  - 1333  - 1334  - 1335  - 1336  - 1337  - 1338  - 1339  - 1340  - 1341  - 1342  - 1343  - 1344  - 1345  - 1346  - 1347  - 1348  - 1349  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.34 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005